Hofstra's EAL/AEN A. LAM Predikbeurten SCHAKELTJES PIJPEN Veren. „Santpoort's Bloei" N. A.S.B. Leden Zwemmers Groote sorteering vanaf 20 ct Sigarenaanstekers 25 Sigarenmagazijn HOOFDSTRAAT 109 IN ALLE /A ATEN EN PRIJZEN BLOE/AEN/AAGAZIJN Hl) „ERI/AA VERA" TELEFOON 23044 TERRASWEG 26 Gevonden Verloren Nederl. Arb. Sportbond Hagelingerweg 37 Telefoon 23793 Vanaf heden: Bontwerken flinke Hulp Viool-leerares net Dagmeisje Te Koop Boekhouden, Boetseerkruk Te Koop Te Koop Kinderledikant Net dagmeisje 1 twee pits Gasstel Zilvervos Te Koop Te Huur gevr. Te Huur Dagmeisje gevr. NOW is the time to learn English bij ex. berlitz teacher. Class lessons 4 pers. f 0,50. Private lessons f 1,25 Bloemendl.weg 125. Tel. 22004. SCHAKELTJES 25 cent Oe rechtskundig adviseur van Santpoort's Bioei Mr. J. J. P. Tonino, Vinkenbaan 6, Santpoort-Station, heeft zich bereid verklaard als rechtskundig adviseur van onze vereniging op te treden. De be langrijkheid hiervan voor onze vere rniging met haar 625 leden behoeft niet nader te worden uiteengezet, immers zal men begrijpen, dat het voor een der gelijk grote en werkzame ver eniging van het grootste belang is, steeds op rechtskundige bijstand te kunnen rekenen, zonder de hoge kosten, die der gelijke bijstand in de regel met zich brengt, daar Mr. Tonino onze verenigingszaken gratis wenst te behandelen. Leden van Santpoort's Bloei hebben het recht bij onzen Ad viseur juridische adviezen in te winnen tegen een vergoeding van f 1.- per eenvoudig advies. Mr. Tonino is ten zijne huize te spreken iedere werkdag s'avond na 8 uur, ook liefst na telefonische of mondelinge af spraak. Het telefoonnummer van Mr. Tonino is 22699. Met de Directie van Stoop's bad a.d. Zijlweg te Overveen zijn wij overeengekomen, dat leden van Santpoort's Bloei van het zwembad mogen gebruik maken, tegen de gereduceerde prijs van f 0.85 per bad. Leden maakt hiervan gebruik en beoefent ook gedurende de wintermaanden de mooie, gezon de zwemsport. Lezing van Jhr. Or. J. C. Mollerus Deze lezing over het onder werp „Mijn reis per Graf Zep pelin naar Zuid Amerika" is een enorm succes geworden. De zaal was tot in de uiterste hoeken met een aandachtig luisterend publiek bezet, dat Dr. Mollerus na beëindiging van zijn lezing met een hartelijk applaus dankte. Ook de Dames Lies Hetler en Hanna de Boek hebben er niet weinig toe bijgedragen deze avond schitterend te doen slagen. Nu onze leden blijk hebben gegeven dergelijke interessante lezingen zeer op prijs te stellen, overweegt het bestuur de moge lijkheid om meerdere actuele onderwerpen gedurende de win termaanden voor onze leden te doen-'behandelen. Bezoekers van bovengenoemde lezing, dien, wegens de voorwaar den aan de vertoning van filmbeelden verbonden, een andere plaats dan de door hun besprokene werd aangewezen, mogen bij de eerstvolgende gelegeheid hun plaats GRATIS bespreken. Koninklijk goedgekeurd bij besluit d.d. 23 December 1930, No 11. Rechtskundig adviseur Mr. J. J. P. Tonino. Aangesloten bij de Algemene Nederl. Vereniging voor Vreemdelingenverkeer Op 8 Oct. j.l. hield „Santpoort's Bloei V.V.V." haar halfjaarlijk se vergadering. De slechte weers gesteldheid was oorzaak dat slechts 40 leden ter vergadering kwamen. De voorzitter herdacht onze overleden Ere-Voorzitter, wijlen Mr. C. LI. Guepin,met gevoelvolle woorden welke door alle aanwe zigen staande werden aange hoord. Na de opening stelde de voor zitter voor, het scheidend be stuurslid, den Heer G. J. Bremer kamp Jr. die door drukke werkzaamheden genoodzaakt was zijn bestuursfunctie te beeindigen, te benoemen als lid van verdien ste. Dit voorstel werd onder applaus met algemene stemmen goedgekeurd. Uit de mededelingen moet worden vermeld, dat het bestuur Mr. Tonino bereid gevonden heeft, voor „Santpoort's Bloei" geheel belangeloos als rechtskun dig adviseur op te treden. Tevens deed hij de toezegging voor onze leden ook reductie te wil len verlenen. Als bestuurslid werd gekozen de Heer G. Siebbeles, welke zijn benoeming aannam. Voor de rondvraag bestond nogal animo, wat evenwel niet wegnam, dat deze prettige ver gadering om ruim half elf werd beëindigd. Vijfhonderd goedkope abonnementen Uitsluitend voor leden van „SANTPOORT'S BLOEI" Het is' ons bestuur mogen gelukken met de directie van het natuurbad „Velserend" een overeenkomst te sluiten, waarbij onze leden opnieuw een flinke reductie op de abonnementen is toegestaan. Zo het deze winter gaat vrie zen, dan zullen de baden in ijsbanen worden veranderd. In de canovijver zal slechts weinig water worden gelaten, zoodat zelfs bij enkele graden vorst hier zal kunnen worden gereden. De beide banen zullen echter tot een grote baan worden ge maakt De bedoeling is nu voor de ijsliefhebbers abonnementen afte geven z.g. winterabonnementen" daarnaast komen dan nog de gewone zwemabonnementen, voor de zomermaanden, „zomer- abonnementen" genaamd. Leden van Santpoort's Bloei" en hun huisgenoten kunnen op vertoon van hun geldig diplo ma een winter en zomer abonne ment ontvangen tegen onder staande prijzen Abonné's Abonné's Lid van „Santpoort's Bloei" na 1 Jan. vóór 1 Jan Winterabonnement - Volwassenen 2,50 2,- 1,50 Kinderen 1- 0,80 0,65 Zomerabonnement Volwassenen 6,— 4,80 4,- Kinderen 4, 3,20 2,75 Zomer-en Winterabonnem. Volwassennen 7,50 6,- 5,~ Kinderen 5,~ T- 3,50 Zomer- en Winterabonnem. Ouders met 1 kind 18,- 14,50 12,50 2 kinderen 20,- 16,- 14,50 O 11 1) 11 22,— 17,50 16,- 4 v n 24,— 19,— 17,50 a a 25,- 20,— 19,- of meer Zomerabonement Ouders met 1 kind 15,- 12,- 10,— 2 kinderen 17,— 14,- 12,— Q V 19,— 16,- 13,50 4 JJ JJ JJ 21,— 18,- 15,— K JJ u JJ 22,— 20,- 16,— of meer Rijwielstalling is in de abonnementsprijs inbegrepen. Leden doet Uw voordeel, 500 abonnementen zijn voor U en Uw huisgenoten beschikbaar. 11 Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Belastingmerk (in etui) Bunnink, Wüstelaan 76. Een gebreid Kussen, Vis, Hage- veldstraat. Een jonge witte Kip, Hille, Uitendaalstraat 38. Sleutel van een melkbus, Bakker, Wüstelaan 11. Raffiatasch, inhoudende porte- monnaie, van Hamersveld, Cremerlaan 33, Autoped, van Poel, Kerkerinkl.17 Afd. Santpoort-Bloemendaal. De feestavond van onze afdee- ling gehouden in de „Toorts" Zondag is een waar succes geweest. De zaal was flink be zet en de niet-leden die aanwe zig waren, zullen goed doen zich spoedig op te geven als lid. Er waren verschillende tooneel- stukjes, die goed in de smaak vielen. Model Rund-, Kalfs- en Varkensslagerij Gebr. Rosbeaf 20 ct per ons Pekelvleesch 16 ct per ons Gelad Kalfslever 20ct p ons Gebr. Kalfsborst 16 ct p ons Lams carbonade p p. 30 ct 4 pond f 1,00 Lamslappon per pond 40 et zonder been Lamsbout per pond 50 cent zonder been Het Cabaret „De roode Rak kers" oogsten met hun nummers veel succes. Vooral de pionist gaf blijk van goede talenten, door een prachtig stuk te geven van Beethoven. Na de pauze werd de voor zitter Handgraaf een nieuwe vlag voor onze afdeeling aange boden. Deze vlag, een prachtig stuk werk, is vervaardigd door Mevr. Veenstra. Haar werd daarvoor een daverend applaus gebracht. De voorzitter dankte Mevr. Veenstra en bood haar namens de afdeeling, bloemen aan. Verder gaven zich nieuwe leden op. Er werd gedanst tot half twee. Korfbal. Zondag speelt het eerste twaalftal tegen D.S.V. I. Zij maken een goede kans, Palvu II speelt tegen D.S.V. III zij vertrekken om 1 uur bij van Hamburg Enschedélaan. Het adspiranten twaalftal gaat goed vooruit. Nieuwe leden hiervoor kunnen zich opgeven eiken Woensdag om half drie op het terrein. De Turners zijn hard aan be werk voor de as. uitvoering, eiken Dinsdagavond in de Opent bare school. Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 3 Nov. v.m. 10 uur Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga „Gods woord bewaren" Lk, 11, vs. 28 Doopsbediening o Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 3 Nov. v.m. 10 uur H. Heeresma van Amsterdam 's avonds 5 uur Ds. G. J. Waardenburg, Haarlem Donderdag n.mf 8 uur Bijbellezing o Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 3 Nov. v.m. 10 uur Ds. P. A. E. Sillevis Smitt o Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan, Zondag 3 Nov. v.m. 9.45 uur Ds. W. Breukelaar. nam. 5,30 uur dezelfde In beide diensten collecte voor het Rentefonds. Woensdag 6 November Ds. W. Breukelaar Dankuur voor het gewas Van 15 regels 25 cent - Geen Zakenadvertenties Bontwerkster repareert en ver andert alle voorkomende tegen crisisprijs, Rijksstraatweg 459, H.-N. Telefoon 22082. Gevraagd boven 18 jaar, voor enkele uren 1 x per week. Aanmelding van 1-2 en van 7-8 uur, Zinne- veltlaan 4. Dipl. cons. A'datn, f 8,per maand, Brieven lett. K, H. a. H. Gevraagd leeftijd 16 a 18 jaar. Aanmeld, na Zondag Mevr. J. van Eldik, Clarionlaan 7, Santpoort-Station. Divan f2,—, Aquariumtafel bout f 3,50, Eiken Spiegel f 5, Canapé f 4,—, 2 Crapeaux f2, per stuk. AdresRijksweg 328. Ned. Handelsc. Engels, Opl. Diploma's, Administraties, ba lansen, enz. W. Vedder, Zeeweg 352, Driehuis. Te koop zeer zware op wieltjes,met draaibare werk- schijf, hoog en laag stelbaar, Middenduinerweg 66. 2 faut.,en4st. f 35,— 2 mod. clubfaut., 4 st.pr. bk. Dressoir met theemeub. en tafel f 85, tevens eenige schilderstukken, Beekvlietstraat 7. Divandek, tafelkleed, br. astra kan kort jasje, m. 46, Demi, m. 48, z.g.a.n., Burg. Enschedél. 10 Santpoort. Te Koop, wit-laké met bed, tot leeftijd 7 jaar, keu rig in orde, f 6,50 Kerkerink- laan 31. Gevraagd b. d. 20 jaar, v.g.g.v. Br. letter B, Huis aan Huis. Te koop wegens aanschaffing van electr. fornuis met lekblad f 6,— Broekbergenlaan 13. Tekoop Boliviaansche gekost hebbende f 105,--, nu voor f 60,— Br. lett. Z, Huis a. Huis. een haard, (merk Beckers en Bongers) met circulatie, grondpl. en achterpl. a. n. f 20,--. Vlie gende Hollander 2-pers.(Neather) f 5,— Hoofdstraat 35. door Wed., een kl. ben.- of bo venhuis of kamers met stookgel. Vrij uitzicht, liefst centrum dorp Santpoort. Br. lett. N, H. a, H. te Santpoort, in gez. z. kinderen een gr. en kl. boven-voorkamer, ook afzonderlijk, prijs zeer billijk. Adres te bevr. Huis aan Huis. liefst b. d. 20 jaar en z. k. w. Loon f 7,— p. w. Zondags vrij. Adres; Mevr. Mulders,Hoofdstr. 236, Santpoort.

Weekblad Huis aan Huis | 1935 | | pagina 2