Loendersloots Warenhuis OPRUIMING KASTPAPIER 30 Maart 1935 30 Maart 1936 Uurwerken, Goud, Zilver, Optiek, J. A. BODE, L. v. d. EYKHOF schakeltjes R. K. S. V. „Santpoort" „Jong Holland snakt naar werk." Hoofdstraat 177 Tel. 22764 Santpoort zeer fraaie melkbeker cadeau. gedurende de maand April tegen ongekend lage prijzen. Woensdag 1 Lm. 12 April a.s. van v.m. 10 lof n.m. 6 uur het perceel Marnixlaan 8, Driehuis DAMESRIJWIEL Gevonden Verloren Wij bestaan één jaar en willen dit niet onopgemerkt voorbij iaten gaan. Vanaf Zaterdag a.s. geven wij, gedurende een volle week, bij lederen aan koop van één gulden, een We zijn zeer goed gesorteerd in SCHOONMQflKilRïIKELEN, als Sponsen, Dweilen, Borstels, Witkwasten, tegen de laagste prijzen. Zeemleer v.a. 25 ct. LEERDAM DRINKSERVIEZEN 30 deelig vanaf f 3,50 Bowlstellen met 12 bekers f 5,75 Theeserviezen vanaf f 1,95 Mooie sorteering Lijsten, Spiegels en Houtsneden tegen nooit gekende prijzen. Ziet onze speciale etalage voor GERG-ZILMEÏR. In diverse modellen belangrijke prijsverlaging. Voor f 9,65 bent thans reeds in het bezit van de populaire Gero-Cassette Vraagt inlichtingen omtrent onze spaarkas (Wegens Verbouwing) Enz. Enz. Enz. Driehuizerkerkweg 81 Enz. Tel. 4051 Driehuis Velsen J. F. ROODENBERG WIGMAN Co. N.V. Dames in HAGELINGERWEG 136 f 16,50 f 9,- Te koop BOEKHANDEL CORNEGGE Te koop. Te huur ter overname aangeb. nette jongen Flinke werkster gevr. Te koop gevraagd werkster Dagmeisje gevraagd, Flink keurig meisje huishoudster Pension of inwoning Te koop Meisje gevraagd belastingplaatje, stop- en verstelwerk net meisje Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Een portemonnaie met iuhoud en een bos sleutels, Molenstraat 14 Santpoort. Een lederen tasch, Brederood- scheweg 102 Santpoort. Een trajectkaait der Ned. Spoor wegen, Middenduinerweg 34. Een pakje badgoed, Hagelinger- weg 151. Een zilveren vulpotlood, Kruid- berger weg 10A. Zondag 29 Maart: 2,30 uur G.D.A. 1 Santpoort 1 D.O.S. 2 Santpoort 3 Santpoort 4 Geel Wit 3 Het seizoen of liever de comp. loopt ten einde. Het 2de is reeds uitgespeeld, terwijl iiet lste baar laatste uitwedstrijd gaat spelen, indien zij goed oppassen kunnen zij juist op de 6de plaats eindi gen De eertijds gestaakte wedstr. Santpoort 1 G.D.A. 1 wordt volgende week geheel overge speeld, waarmede dan ook voor net lste elftal de competitie be ëindigd wordt. Het 4de speelt Zouuag thuis te 2,30 uur. 2ue Pinksterdag wordt op ons terrein een Bondswedstrijd gespeeld Haarlem Amsterdam. Heeren, welke lid onzer Vereen, willen worden, gelieve zich nu reeds op te geven, zij kunnen dan aan de training deelnemen, zoodat zij voor de volgende comp. goed beslagen op het ijs komen. Secr. Hageveldstraat 1, Driehuis. WAT KUNT GIJ MISSEN Missen kunnen we tegenwoor dig niets meer. 'tlsloonsverlaging op loonsverlaging. De omzet van het bedrijf of den winkel loopt schrikbarend achteruit. De rente voet is gedaald, zelfs de richt prijs voor het graan wordt ver minderd. Neen, missen kunnen we eigenlijk niets meer. Vroeger toen we nog goed verdienden, konden we nog wel geven, maar nu is het uit. Mogen we U twee vragen doen? Had ge het voor vijfjaar mogelijk geacht, dat ge in staat zou zijn zonder schuld en met nog een betrekkelijke welvaart te leven als Uw inkomen met 25 tot 40 pCt. zou gedaald zijn Natuurlijk zoudt ge dit met de grootst mogelijke stelligheid heb ben ontkend. En toch is het, al ging het met moeite en zorg, ge lukt om de „eindjes" aan elkaar te knoopen. Dat was de eerste vraag met Uw antwoord er maar dadelijk bij. Onze tweede vraag is Is uw positie, hoe moeilijk ook, nog niet verre te verkiezen boven die tienduizende jonge menschen die in maanden en jaren niet hebben gewerkt en dus ook niets hebben verdiend? Elk dubbeltje dat zij noodig hebben, moeten ze van anderen ontvangen. Aan deze jonge mannen wil len we acht weken werk geven, En derhalve gedurende acht weken eenig zakgeld voor hun SANTPOORT-STATION, 30 Maart 1936. Bloemendaalschestraatweg 127. L.S., Ondergeteekende heeft de eer U te berichten, dat hij zijn winkel in BLOEMEN, PLANTEN, etc. met ingang van bovenstaanden datum heeft overgedragen aan de Fa. WIGMAN Co. N.V. Dankend voor het zooveel jaren genoten vertrouwen en zijn opvolger in Uw gunst aanbevelend, teekent, Hoogachtend, SANTPOORT-STATION, 30 Maart 1936. Bloemendaalschestraatweg 127. L.S., Onder referte van bovenstaande mededeeling berich ten ondergeteekenden de overname van het Winkelbedrijf in BLOEMEN, PLANTEN, etc. van den heer J. F. Roodenberg en zullon trachten door vakkundige en accurate bediening hetzelfde vertrou wen te mogen genieten als hun voorganger. Hoogachtend, Telefoon 22703 werk. Want er wordt in de werkkampen, zooals we U reeds medeelden, gewerkt. Loon wordt hen niet gegeven, maar het zakgeld, dat ze ontvangen komt hen voor de arbeidsprestatie toe. Welk een zegen, dat wij die werken en ook verdienen, ook al dreigt het water tot de lippen te komen, mogen offeren voor die jeugdige arbeiders, die zoo lang zonder werk zijn. „Geven" moet eigenlijk ons aller antwoord zijn op de vraag „Wat kunt ge missen?". Het komt niet aan op kunnen, maar op willen. Gij wilt helpen en daarom kunt ge ook. Onze collectanten voorzien van een bewijs, dat ze bevoegd zijn, komen U volgende week opzoe ken, nadat ze U vooraf nog een klein reclamegeschriftje hebben gebracht. Hun komst is onze vraag: Geef van Uw bezit, geef van Uw armoede! Maar geef! Onze jongens zijn het waard, dat ge iets bijdraagt om hun nood te hélpen lenigen. Onze collectanten hebben bon boekjes, waarin bonnetjes (die tevens bewijs van betaling zijn) van een gulden, een halve gul den, een kwartje en een stuiver. Voor iedere beurs is er de mo gelijkheid om wat te geven. Stuur onze collectanten niet ledig henen Het Comité voor Actie Dr. W. G. Harrenstein, Voorz. K. v. d. Berg, Secr. K. Dekker, Penningm. Mogen wij U|UITNOODIGEN tot een bezoek aan onze welke gehouden zal worden van waarin U de meest uitgebreide collectie vindt op het gebied van Uw Huisinstallatie, d.w.z. zoowel gordijn stoffen, Tapijten (ook perzische) Carpetten, Behangsels als wel Licht- en Verwarmingsinstallatie en een complete electrische Keukeninrichting, terwijl tevens een stand aanwezig is op het gebied van Manufac turen. Vrij entree, zonder eenige verplichting. Zondags geopend Ook de Heeren zijn welkom Rijwielhandel en Motor-Reparatieinrichting TE KOOP een prima als nieuw, met Jasbeschermer en Torpedonaaf met garantie voor slechts en een prima Damesrijwiel met Torpedonaaf voor Reparaties vakkundig Banden en ónderdeelen Van 1—5 regels 25 cent Geen Zakenadvertenties Te koop aangeboden een radiotoestel N. S. F. Adres J. 11. Koops, Litslaan 45, Santpoort-Si. een paar Harley Davidson mo torrijwielen, gloednieuwe ballon banden, maat 400—18, f 12.- per paar en een Singernaaima- chinemotor met 2 jaar garantie f 15,- Hoofdstraat 35. pracht kinderwagen op dikke bandjes, weinig gebruikt, spot prijs. Hoofdstraat 13 Santpoort. te Santpoort-St. Fabrieksgebouw groot plm. 13x20 m. Voor alle doeleinde geschikt, licht en kracht installatie aanwezig. Br. lett. R Bureau van dit blad. Wegens vertrek geheel eiken inboedel, best. uit slaap- huiskamer en salon w.o. 'n concert piano (ook afzonderlijk) ter bezichtiging na 2 uur, Mid dendorpstraat 7. Voor direkt gevr. die in het kappersvak wil wor den opgeleid. Aanmelding voor 8 uur, F. v. d. Kort Anemonen- straat 15. voor Vrijdags, halve dag. Hage- lingerweg 129. dekstoel, tuinslang, tuinbank, 2 tuinstoelen. Br. lett. K bur. van dit blad. Gevraagd één maal per week van 9 2 uur. Adres, Burg. Enscliedélaau 11. van half negen tot 2 uur. Aan melden na 8 uur. Terras weg 38 Santpoort. gevr., van half negen tot 4 uur, van goede getuigen voorz. Aaiim. Maandagavond, Rijksweg 313, Dame, middelbarenleeftijd, G.G. zag zich gaarne geplaatst als in klein gezin of Heer alleen. Br. letter L bureau van dit blad. aangeboden, gezellige omgeving, besch. Mil. te Sontpoort. Brieven lett. D bureau van dit blad. wegens verhuizing een schuur 2 bij 2, zoo goed als nieuw, voor elk aannemelijk bod. Te bevra gen bij W. Scliipaanboord, Mid dendorpstraat 5 boven (achterom) voor halve dagen, plm. 15 jaar, adres te vernemen Bl'straatweg 135, Santpoort-Station. Te koop gevraagd Hagelingerweg 61. Net meisje vraagt aan huis of thuiswerk. Brieven letter A bureau van dit blad. Gevraagd van 8 tot 2 uur, Zondags vrij. Tollenslaan 15 Driehuis.

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2