Goedkoop 'Banketbakkerij MAISON Kokerij' D E N IJ S fi,~ GEBR. HOP fa. Radio Moors N. V. Voor de Schoonmaak Radio Moors N.V. schakeltjes Veren. „Santpoort's Bloei" De Eerste Santpoortsche Afbraak- en Nieuwhouthandel Biezenweg 21 Th. v. GELDORP Handelskweekerij «LABO R A» DAMESSALON HEERENSALON DAMES Voorjaarsgedachten. Vervanging - Vernieuwing H. C. MENTINK, Driehuizerkerkweg No. 103 TARIEIF. van der SCHAAF Erres Rijwiel NUTSSPAARBANK. R. C. Brederode. hout voor schuttingen en schuren, tuinafrasteringen, enz. enz. Alle voorko mende bouwmaterialen in oud en nieuw Bol Begonia's in alle kleuren 6 cent Hagelingerweg 214 - R. HAAN, gedipl. Tuinman Da Costalaan 1 Driehuis Tel. 4728 Heerlijke gevulde Eitjes eigen fabrikaat 25 ct per ons PAASCHEIEREN in alle prijzen vanaf 5 cent N0UGATEIEREN met Slagroom 10 cent per stuk Speciaal adres voor de fijnste PMISCHTIIIIRTEII RECLAME PERMANENT WAVE i f 2,50 Sup. OM Permanent Wave compleet f 3,50 Org. Groote keuze onder- en bovengoederen Dameskousen, vanaf 39 cent nieuwe kleuren geplaneerde 89 cent Bemberg-zijde 95 cent Sportkousen, alle soorten wollen, til d' ecose macco, vanaf 26 cent Zijden Handschoenen 75 en 1.18 ct. Waschleder 1,95 cent Overhemden, flanellen, alle maten 75 cent gekeperd flanellen f 1,10 moderne, vaste boord f 1,35 1,55 de nieuwste zijde met streep f 2,75 met 2 losse boorden f 1,55 KEUKENZEIL, voor kast en tafel, per el 38 ct. Vitrages per el 8, 12, 15, 18, 25, 28 cent gebloemd, per el 35 - 45 ct Landhuisstof, per el 35, 45, 50, 75 ct Slaapkamerkleedjes, moderne dessins 1,75 2,20 Matjes 45 cent Divankleeden f 3.85 Tafelkleeden f 2.45 Hoofdstraat 187 Telefoon 22863 Uw Paaschdagen zullen dan eerst Feestdagen zijn, als Uw haar, verzorgd is in de moderne Kapsalon van den heer Billijke prijzen en Correcte bediening Colbert Costuum naar maat vanaf f 35,- Kerkerinklaan 14 Gedipl. Coupeur Santpoort HOERA! HOERA! HOERA! Zeeweg 375 Tel. 4372 Driehuis Gevonden Verloren Flink dagmeisje gevr. net meisje Net dagmeisje gevr. Te huur inwoning aangeboden Te koop Te huur Gevr. net dagmeisje Gem. huis te huur, tuinhuisje, net meisje huishoudster, huisnaaister donker blauw costuum Regenton vraagt leuke vriendin. hulp in de huishouding Flink dagmeisje en werkster gevraagd. En elsch*1 Net Koninklijk goedgekeurd bij besluit d.d. 23 December 1930, No 11. Rechtskundig adviseur Mr. J. J. P. Tonino. Aangesloten bij de Algemene Nederl. Vereniging voor V reemdelingenverkeer De Algemene Ledenvergadering in Mei a.e. Reeds nu wordt de aandacht van de leden gevestigd op de algemene ledenvergadering welke in Mei a.s. zal worden gehouden. Voorstellen voor deze vergade ring kunnen reeds nu bij het secretariaat Broekbergenlaan 5, worden ingeleverd. Men denke er vooral om deze indiening tij dig te doen. Onze Banken. In aansluiting met de vorige publicatie over onze banken kan thans worden medegedeeld, dat toestemming voor het plaatsen, van Heren Burgemeester en Wet houders, werd ontvangen Inde loop van April zullen dus 5 mooie en gemakkelijke banken worden bijgeplaatst Nogmaals worden deze in de bescherming van het publiek aanbevolen. Plaatsing Briavenbus Ter kennis van belanghebben den wordt gebracht dat op 16 Maart j.l. door het P. T. T. be drijf een brievenbus is geplaatst op den Rijksweg nabij deBeek- vlietstraat. De lichtingsuren welke op deze bus zijn aangebracht zijn aangebracht zijn als volgt vast gesteld. Op werkdagen 4,25 uur, 11,5 uur, 16,5 uur, 19,15 uur, op Zondagen 5,55 uur. Deze plaatsing kwam tot stand op ons verzoek. Buitengewoon Concert. Op Donderdag 30 April 1936 's avonds 8 uur ten bate van de Commissie voor schoolvoeding in de zaal van Ver. „Spaarn- berg" Wüstelaan. Aan dit concert zullen de volgende Dames en Heren hun belangloze medewerking verle nen Joh. Weegenhuise, Piano Jan Tegel, Viool Bep Schmidt, Mezzo-Sopraan Aletta van Beem, Sopraan Het Dubbel-Mannenkwartet „Ceacilia" onder leiding van Henk Arisz. Uitgevoerd zullen woiden o a. werken van Bach- Busoni, Beethoven, Chopin, De bussy, Purell, Saint-Saëns, Schubert en Schumann. De vleugel werd ons welwil lend in bruikleen afgestaan door onzen plaatsgenoot den Heer W. Alphenaar, terwijl voor een passende versiering en verlich ting van bet podium zal worden zorggedragen door resp. de Heren Vader en Stuurman. De entrepnjs is door ons ge steld op f 0,50 voor leden van de V. V. V. Santpoorts Bloei en de Ver. van Bew. in de Buurtschap Driehuis met hun introducees, en f 1,— voor niet- leden, alles incl. plaatsel. rech ten. Toegangskaarten (teven» programma) zijn zolang de voor raad strekt verkrijgbaar bij den voorzitter en secretaris, bij Druk kerij Cornegge, Terrasweg, bij Drukkerij Bot, Duinweg en te Driebuis bij het Sigarenmagazijn N. C. Mentink, Driehuizerkerk- weg 103. Wegens het beperkt aantal plaatsen, dat beschikbaar is, raden wij U in Uw eigen belang aan, U vroegtijdig van toegangsbe wijzen te voorzien. Zoals U ongetwijfeld bekend zal zijn stelt de Commksie voor schoolvoeding zich teil doel het verstrekken van warme maal tijden aan die schoolkindereu uit de gemeente Velsen, wier ouders door de slechte tijdsom standigheden, of anderzins, niet bij machte zijn liun eeii goede middagsmaaltijd te geven, Het bestuur heeft gemeend dit hoogst sympathieke werk te moeten steunen en acht zich gelukkig door de belangloze medewerking van zo velen in staat gesteld te zijn voor dit mooie doel bovenomschreven concert te kunnen geven. Wij danken nu reeds alle medewerkenden voor de moeite en kosten, die zij zich getroost hebben en vertrouwen, dat wij door een volle zaal een flink batig saldo aan de Commissie voor schoolvoeding kunnen af dragen, waarmede ons Winter seizoen een goed besluit zal hebben gekregen. De volledige verantwoording der inkomsten en uitgaven van dit concert zal in Huis aan Huis van 8 Mei a.s. gepubliceerd worden. Gedurende de maand Maart 1936 werd ingelegd a. kant. Julianakade f20.190,71 b. Willebrordstr. f24.563,43 c. Santpoort f 1.422,88 d. Velsen-Noord f 1.664,70 f47.841,72 en terugbetaald: a. kant. Julianakade f20.422,76 b. Willebrordstr. f 12.159,58 c. Santpoort. f 333,82 d. Velsen-Noord f 1.328,50 34.244,66 Meer ingelegd dan terugbetaald f 13.597,06 Het tegoed der spaarders bedroeg op 1 Maart 1936 f 1.148.396,18 Het tegoed der spaarders bedraagt op 1 April 1936 f 1.161.993,24 Uitgegeven werden 34 nieuwe Spaarbankboekjes en ingetrokken 10 Spaarbankboekje». Het num mer van het laatst uitgegeven boekje was 3696. Jaarvergadering. De jaarvergadering welke Dinsdag j 1. in „de Weijman" plaats vond, werd door den Voorzitter geopend die den aan wezigen welkom heette en daarna het woord gaf aan den Secretaris voor het voorlezen van notulen en ingekomen stukken. Vervol gens werd het rapport van de kascommissieuitgebrachten werd den Penningmeester door de vergadering décharge verleend voor zijn gevoerd beheer, Hierna brachten Secretaris en Penningmeester een jaarverslag uit, waaruit bleek, dat het aantal leden vrijwel constant was ge bleven en een voordeelig kas saldo van f 82,41 aanwezig was. Vervolgens deelde de Voor zitter mede, dat dank zij de medewerking van de N.V. Veen- duin en van den Heer Molenaar het terrein kan worden uiige- Beleefd aanbevelend. DAHLIAKNOLLEN in vele kleuren 10 cent Grootbloemige Rozen 8 cent Rode Ribes 15 cent Rode Meidoorn 50 cent Japansche Sierkers 62 cent Sneeuwbal vanaf 20 cent Gouden Regen vanaf 19 cent Jasmijn 20 cent Kruis- en Roode Aalbessenstruiken 19 cent Frambozenstruiken 5 cent Diverse soorten Vruchtboomen, zwaar bezet met Vruchthout 85 cent - Populieren 3'/2—4 M. hoog 37 cent Zilver Berk f 1,65 Prijscourant op aanvraag breid, waardoor tevens de toe gang moet worden verplaatst naar den Middenduinerweg. Voorts zal gedurende enkele zomeravonden het terrein wor den verhuurd aan T.V.S, voor de uitoefening van haar zomer- training. Bij de bestuursverkiezingen deelde de Voorzitter, de Heer C. Bankert, mede, dat hij zijn functie wilde neerleggen en werd, na een korte pauze, de Heer B. van Haarlem in zijn plaats benoemd, terwijl in de 2e vacature werd voorzien door de benoeming van den Heer P. de Jager als bestuurslid. De ver kiezing van de kaacommissie had tengevolge dat daarin werden benoemd de Heeren C, Stolk, J. Zaal en C. Bankert, terwijl de elftalcommissiegevormdblijft door de Heeren D. Kabel en C. de Jonge. Nog werd besloten 2e Paasch- dag een reis te maken naar Hoorn om tegen „Hollandia" uit te komen, welke reis aanvanke lijk was bepaald op nieuwjaars dag, doch toen wegens de slechte terreinsomstandigheden in Hoorn niet kon doorgaan. Knippen f 0,40 Wasschen f 0,40 Onduleeren f 0,40 Knippen en Onduleeren f 0,75 Wasschen en Onduleeren f 0,75 Knippen en Wasschen f 0,75 Wasschen en Watergolven f 0,90 Knippen, Wasschen, Watergolven f 1,25 Kinderen knippen f 0,25 Frictions vanaf f 0,35 Blondeeren f 1,00 Haarverven f 2,00 Wenkbrauwen Scheren f 0,15 Manicure f 1,00 Lang Haar Wasschen en Onduleeren f 1,00 2 maal Wasschen, Watergolf inbegrepen. gebleekt-, geverfd- en grijshaar. Bespreekt vroegtijdig zeer geschikt voor 6 maanden Garantie TELEFOON 4250 BRUIDSKAPPEN AAN HUIS SLUIERS IN HUUR kunt met Confectie-kleeding alleen dan genoegen nemen, wanneer U nooit een goeden kleermaker hebt gehad. GOEDE kleeding naar maat overtreft in ALLE opzichten confectie-kleeding, ze is onvergelijkelijk vtel eleganter, veel solider, veel beter afgewerkt en in den regel ook beter wat de kwaliteit der verwerkte stof betreft. En bovendien niet hooger in prijs dan confectie wanneer VAN DER SCHAAF ze U aanmeet. WAT EEN PRACHT natuurlijk van Stokvis kocht ik bij en maar tegen betaling van één gulden per week. Dat beloofd een paar gezellige Paaschdagen te worden, kan ie daar ook goed tereght voor een pracht van een STOFZUIGER. Ook van 5tokvis natuurlijk want wat Stokvis prengt is altijd goed en ook op gemak kelijke conditie. Komt U eens kijken het verplicht U tot niets eeweg 375 Driehuis Telefoon 4372 Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Een halsketting, Biezenweg 75. Gouden broche, van Brussel Hagelingerweg 68B. Grijze dameshandschoen, Burg. Enschedélaan 76. Van 1—5 regels 25 cent Geen Zakenadvertenties van 8 tot 4 uur v.g.g.v., aan melding na 8 uur. Rijksweg 529 Santpoort dorp. Gevraagd voor dag en nacht in gezin met 3 kinderen v.g.g.v. Jan Kostelijklaan 28 Velserbeek, van 8,30 tot 4 uur v.g.g.v. Schortemeijer, Rijksweg 313 Santpoort dorp. Gezell. Modern Landhuis, 5 ka mers, badk. vaste waschtaf,. gr. zolder, mooie voor- en achter tuin eu grond voor moestuin, met garage 35 gulden p. maand, zonder garage f 32,50 p. maand, gelegen Rijksweg, Velsen-Sant- poort. Br. letter J, bur. v. d.bl. In beschaafd Millieu wordt gezellige omgeving, nette stand Santpoort. Br. lett. L. H aan H. massief, eikenhout buffet tegen billijken prijs. AdresDriehui zerkerkweg 88. aan de Hagelingerweg 2 gem. of ongem. kamers, vaste wasch- tafel, 2,50 p.w. Brieven letter K, bureau van dit blad. van 8 tot 3 uur, aanm. tusschen 8 en 9 uur n.m. Terrasweg 53 Santpoort dorp. op goeden stand, bev. beneden 2 kamers (suite), keuken, bijk. toilet, boven 4 kamers met badkamer, zolder. Voor- en achtertuin, f 80.— p.m. Brieven letter C, bureau van dit blad. Te koop ledikant (sterk), kl. ledikant tot 6 jaar en een linnenkastje. Burg. Enschedélaan 76. Gevraagd van 8,30 tot 2 uur. Aanmelden Vrijdag of Maandag na 8 uur. Terrasweg 38. Net meisje 35 jaar zoekt betrek king als of hulp in de huishouding in Ger. gezin. Br. onder letter G. bureau van dit blad. Voor direct gevraagd een met machine die gehaalt kan worden, Santpoort dorp. Br. letter M, bur. buis aan huis. Te koop maat 44, wegens te klein, van f 35,voor f 12,50, maatwerk. Adres, Anemonenstraat 11 Santp. te koop voor f 2,50, te bevr. Kerk weg 48 A Santpoort dorp. Een net R.K. Burger meisje 18-20 jaar, Brieven onder letter N, bureau Huis aan Huis. Gevraagd om gedurende 14 dagen de vrouw des huizes te vervangen. Br. lett. S, bureau van dit blad. Vinkenbaan 11Santpoort St. con eiö.. i met t._'j mreau an gevr., van van goede Maandagav

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2