Voetbalvereen. R. C. Brederode Predikbeurten mm pih WM B D E WKÊBÊÈÊ jsmmmï mmm C. NIESTE Veren. „Santpoort's Bloei" T.V.S. nieuws. S. B. firmaSLEBOS R. C. Brederode. VOOR DE SCHOONMAAK. HAGELINGERWEG 21 Kennemer Wandel Club. Verloren Ter versterking en uitbreiding van onze actieve elftallen, worden nieuwe werkende leden gevraagd. Koopt bij den vakman Glazen Lees- glazen een ruime keuze vindt U bij J- A" Wanneer hier Uw advertentie had gestaan, was deze in 2750 gezinnen ge lezen. Maakt dus voor het e.k. nummer Uw advertentie gereed! Koninklijk goedgekeurd bij besluit d.d. 23 December 1930, No 11. Rechtskundig adviseur Mr. J. J. P. Tonino. Aangesloten bij de Algemene Nederl. Vereniging voor V reemdelingenverkeer V.V.V. Santpoorts Bloei. Ons buitengewoon concert, waarvan de baten ter beschikking gesteld zullen worden van de „Commissie voorSchoolvoeding" vindt plaats a.s. Donderdag 30 April in de zaal van het. badhuis- „Spaarnberg" aan de Wüstelaan, 's avonds 8 uur precies. Program ma's (tevens bewijs van toegang) zijn verkrijgbaar bij Drukkerij Ooriiegge, Terrasweg; Drukkerij Bot, Santpoort-St. Sigarenmagazijn Mentink, Drie- huizerkerkweg Driehuis. De toegangsprijs voor leden der V.V.V. Santpoorts Bloei en van de Ver. v Bew. in de Buurtschap Driehuis met hunne introducees is f 0,50. Leden verzuimt niet met Uw huisgenoten dit concert bij te wonen, niet alleen, dat U goede kunst geboden wordt, doch ook steunt U daarbij het mooie werk van de Commissie voor School voeding, die in deze tijden ons aller steun zo dringend nodig heeft. De verbetering van de Kruidbergerweg. liet blijkt dat het verbeteren van de Kruidbergerweg niet zo vlot zal plaats vinden als door ons bestuur wel is gedacht. Uit een onderhoud dat ons bestuur in het begin van deze week mocht hebben met den directeur van Openbare Werken bleek, dat de gedanetoezeggingen omtrent het afstaan van de be nodigde grond door enkele per sonen is ingetrokken, of wel dat inmiddels voorwaarden aan deze toezeggingen werden gekoppeld Het zou uit denaard der zaak zeer te betreuren zijn, als door onwilligheid van enkele perso nen, de verbetering van deze weg geen doorgang zou vinden Men schijnt te denken dat slechts de gemeente bij deze verbetering belang heeft, in plaats van de aan wonenden Het is nu eenmaal voor de gemeente niet mogelijk aan alle wensen tegemoet te komen. Laat men toch bedenken dat deze verbetering een alge meen belang is. Ten Raadhuize wil men gaarne medewerken, doch voorop moet staan dat medewerking in de eerste plaats door directe belanghebbenden behoort te geschieden. Santpoorts Bloei heeft geijveid om aan de onhoudbare toestand een einde te maken, helpt allen mee, dat ons werk niet te vergeefs plaats vond. De Algemene Ledenvergadering op 4 Mei a s. Nogmaals wordt de aandacht van de leden gevestigd op de algemene leden vergadering welke 4 Mei a.s. zal worden gehouden, in het café „Zomerlust". Voor stellen voor deze vergadering moeten voor 1 Mei bij het secre tariaat Broekbergenlaan 5, wor den ingeleverd Men denke er vooral om deze indiening tijdig te doen. Op Uw aller opkomst wordt gerekend. bijeenkomst is meer onderling voor leden en hunhuisgenooten, donateurs en nastaande geest verwanten. Wie meent bij de uitnoodiging vergeten te zijn, wende zich tot H. Knol Hage- lingerweg 5. Uitslagen van de Zondag ge speelde wedstrijden: Brederode comb. de Gazelle 2 4-3 Brederode comb. de Gazelle 1 2—2 a.s. Zondag worden vriend schappelijk gespeeld 12 uur Brederode 3 V.O.G. 3 (Heemstede) 2 uur Brederode 1 V.O.G. 1 (Heemstede) Korfbalclub „Sport Vereent" Bloemendaal-Santpoort Secr.Bruno Klauwersstraat 5 Santpoort St. Gespeeld Zaterdag 18 Apiil: S. V. adsp. Meerlebosch adsp. uitgesteld Zondag 19 April O.G. comb. S.V. 2 (beker) 1-3 Watervliet 2 S.V, 3 (beker) 4-0 S.V. 5 Oosterkwartier 5 (eomp.) 0 4 Te spelen Zondag 26 April: 2 uur Oosterkwartier 1 S.V. 1 (vriendschapp.) S.V. 2 - Aurora 2 (beker) Meerlebosch 2 S.V. 4/5 10 uur S.V. 3 Oosterkwartier 3 (beker) Aangenomen als ledende dames A. en C. Oudolf, J. Schuyt en de heer M. Rip. Voorgesteld als s.t. lid S. Ritburg, Narcis- sestraat 17 Santpoort (Dorp), Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Gevonden Doublé bril, Noorderdorpstraat 22 Santpoort. Gehaakte muts, Rijksweg 348 Santpoort. Dames paraplue, Hagelingerweg 123 Santpoort. Grijs wollen dameshandschoen. LID VAN DE H. V. B. Zij, die ernstig enthousiast zijn, daadwerkelijk en doelbewust willen medewerken onze Vereeniging groot te maken èn in staat zijn geregeld te trainen resp. op aanwijzing uittekomen. worden verzocht zich zoo spoedig mogelijk, in persoon, aan te melden bij een der onderstaande Heeren, t.w. P. DE JAGER, Hoofdstraat 75; A. MOLENKAMP, Schuitstr. 15; FR. VELLINGA, Hoofdstraat 216 allen te Santpoort. Het Bestuur R. C. Brederode: B. G. van Haarlem, Voorz. P. de Jager, Secr. Burg. Euschedélaan 76Santpoort, Aan komen loopenBruin-Zwart hondje met penning der gemeente Haarlem, Molenstraat 14 Santp, Wandelsport. Zondag a.s. hebben we een welverdiende rustdag na de inspannende bloembollenmarsch van Zondag j.l. Hoewel we voor de T.V.1J. marsch op 3 Mei geen trainings marsch meer houden zal ik over de komende marsch op jullie turnavonden het een en ander mededeelen, dus komt allen op de turnavonden. Denk er vooral om dat we ingeschreven moeten zijn voor 29 April a.s. jullie kunt je op geven Rijksweg 480. Tevens wil ik even bekend maken dat we naast onze fraaie groepspiijs ook nog een extra prijs hebben verdiend die zal ik op de turnavonden laten zien. Afd. Santpoort-Bloemendaal Korfbalgroep. Zondag j.l, speelde Palvu 2 een bekerwedstrijd tegen Water vliet en verloor met 3—0. Palvu 1 wist met een gelijk spel uit de strijd te komen tegen Flora. Voor Zondag a.s. staat voor Palvu 1 een promotie wedstrijd op het programma tegen O S.N.O. om 10 uur 's morgens op het O.S.N.O. terrein. Vertrek 9 uur bij v. Hamburg. Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 26 April v.m. 10 uur Geen Dienst. nam. 3 uur Afscheidsprediking van Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga. o Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 26 April v.m. 10 uur Dr. P. A. Klap, Em. pred. te Haarlem Heilig Avondmaal -o Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 26 April v.m. 10 uur den heer K. v. d. Berg Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 26 April v.m. 9.45 uur Dr. W. G. Harrenstein n.m. 5,30 uur Dezelfde In beide diensten collecte voor de Kerkelijke Kas. en laat repareeren sap Brillen iplpppil Kijkers iiiiiiiSËi mg^n KBmiH Barometers •kimbmetesfö Driehuis- Velsen Telef. 4051 Wsm i ia DRIEHUIZER KERKWEG 811 g§iii§§fi| KLOKKEN I HORLOGES H GOUD EN ZILVER TROUW- en IBgagESgjBB \ifRI nviNGS— RINGEN WÊËmBB MMHMfl A"e S| voorkomende «JÉsaaassa reparaties Leverancier Ziekenfondsen Velsen en Velseroord Amoniak en Zoutzuur 15 cent per flesch Gloor 10 cent per Liter Terpentijn 50 cent per Liter Prima Geschaafde Was 15 cent per pond Beb angsel pa pier ui tS talen boeken Goudsmit, Hof en Rath en Doodenheefer. Onze prima Glansverf vanaf 60 cent per K.G. Vraagt onze garant ie stand verven TELEFOON 22413 Noord Brabands Schoenenmagazijn Bloemandaalschestraatweg 160 A Santpoort-Station Het voordeeligste adres voor Dames-, Heeren- en Kinderschoenweik. Ruim gesorteerd in Damesschoenen Heeren- en Jongens Mothers Heeren- en Jongens Rijgbottienes met en zonder Rubber Zool Cresschoenen met 6 maanden garantie Crepe Sandalen Werkschoenen Gj mnastiekschoenen Steunschoe- nen, de schoen voor gevoelige voeten Ruime keuze Zomerschoenen alles prima kwaliteit en de laagste prijzen Aanbevelend, Schoenhandel en Reparatie-inrichting De Kennemer Wandel Club nam j.l. Zondag met een flinke groep deel aan de Bloembollen marsch van „Jan Passtoors" te Haarlem. Allen volbrachten den tocht en ontvingen een aardige her- inneringsplakette, terwijl de ver eeniging als groepsprijseen fraaie tak ontving. Jammer was bet dat hetgeen „bloembollenzondagweer" was. Ook de velden zelve waren niet zoo heel mooi. Narcissen warén verreweg verdwenen en niet mooi meerhyacinten waren reeds geheele velden gestript en van de tulpen waren het alleen de vroege tulpen, die met bet overschot van de eerder ge noemde bloemen eenigen schijn van „bloemenmarscbidee" moes ten geven. Stertocht te Beverwijk. Wij lazen in de „Toeristen kampioen" van 18 April 1936 Op 16 Augustus a s. zal ter gelegenheid van de Feestweek aldaar een Stertocht naar- Be verwijk worden gehouden voor wandelaars en wielrijders en op 23 Augustus voor automobilisten en motorrijders. Internationale Vierdaagsche Afstandsmarscben te Nijmegen. Deze marschen die dit jaar gehouden worden van 21 Juli tot en met 24 Juli, zullen wel weer deelnemers trekken. Zij die daaraan echter willen .-deel nemen, doen goed behoorlijk ge traind daarheen te gaan. Zij die inlichtingen over deze mar schen of over voorafgaande training en keuring wensclien, kunnen zich wenden tot den Secretaris van de Kennemer Wandelclub, Groenelaan 73 te Beverwijk. De K.W.C. hield Woensdag avond een vergadering in het Café Oud Meerensteijn, onder voorzitterschap van de Heer Ragut. Als voornaamste punten van de agenda werden behandeld te houden Aardbeienmarscb en prijsuitreikingaan de deelnemers van de 200 K.M. Seriemarscb, dezen winter gehouden. Van de 28 deelnemers(steis) die vol moed begonnen, wisten er 18 in het bezit te komen van een fraaien tak. Deze werden met een geestig en opwekkend toespraakje uitgereikt door den voorzitter. Vooral de dames en de Leiders, alsmede de oudste deelnemer, de beer Wiedijk, 56 jaar, kregen een extra pluim pje voor deze prestatie, De na men van deze rastippelaars waren: J.J.P, Dibbits, le Leider; G. de Jeu, 2e Leider; de dames M. de Jeu, E. Starink. G. Gra- pendaal en J. Schipper, de heeren F. Wiedijk, P. van Kra lingen, H. van Kralingen, L. Tervoort, D. Kok, J. Schoenma ker, A. Dors, J. Bastiaans, H. Houtwipper, A, van Wijk. W. Amse en C. Dubbeld. Als datum voor de te houden aardbeienmarsch werd vastge steld 28 Juni a.s. Belooning een fraai geëmailleerde aardbei met opschrift, die vier jaar achtereen zal worden uitgereikt, terwijl zij die de vijfde maal deelnemen, een aardbeientak krijgen om de eerder ontvangen aardbeien aan te bevestigen, zoodat bet na vijf jaren een schitterend geheel kan vormen. Er wordt tevens aan verbonden een jeugdmarsch, belooning een fraaie speld met aardbeimotief en inscriptie. Plaats van vertrek, rust en aankomst, het clubge bouw, café Ond Meerensteijn. De Voorzitter knoopte hier aan tevens vast een opwekking tot deelname aan de Vierdaag sche te Nijmegen. Na de prijsuitdeeling werd door de dames de Jeu en Sta rink een aardige K W.C. Revue schets voorgedragen, waarin alle deelnemers en leden een beurt kregen en snedig werden bezon gen. Na afloop daarvan werd de mondharmonica-speler van de Tiainingsmarschen een nieuw instrument aangeboden, om den moed er tijdens de wandelingen in te houden. Op de tonen van dit instru ment werd daarna nog even een gezellig dansje gemaakt, waarna deze gezellige en sportieve ver gadering op prettige wijze ein digde, Alles getuigde van een gezond vereenigingsleven, wat een goede belofte inhield voor de toekomst van de K.W.C. Op 10 Mei a.s. zal de K.W.C. met een groep deelnemen aan den marsch van de Voortrekkers te Beverwijk.

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2