Predikbeurten Visser's Voor de Warmte J. BOS „DE HOUTHANDEL OPENEN wij een Houthandel Ver. «Koninginnedag», Santpoort T.V.S. nieuws. Neutrale Schoolvereeniging IJmuiden en Omstreken P. W. O. Cnrl van der Linden-School INGEZONDEN. VOOR U Kerkweg 1 Terrasweg 27 Santpoort OVERBILDTWEG 35, bij de Hagelingerweg, VERGADERING OP DONDERDÜG 2 JULI a.s. 's avonds 8,30 oor, io Zomerlost, Hoofdstr. 124 Volksonderwijsafd. Santpoort Inschrijving van Leerlingen voor de Openbare Lagere School F te Santpoort De Eerste Santpoortsche Afbraak- en Nieuwhouthandel Biezenweg 21 KDNMLSTRMT 238a IJMUIDEN Uitsluitend Opleidingsschool voor H.B.S., Gymnasium en Lyceum in zes jaar KLEINE KLUSSEN (25 leerlingen per klas) Aangifte nieuwe leerlingen dagelijks in het school gebouw of bij het Hoofd der School C. KEIZER, JULIANAKADE 50 (Telefoon 4958) Gevonden Verloren Rijwiel- en Reparatie-inrichting f» waarin wij alle maten ruw en geschaafd HOUT in voorraad hebben. PRIJZEN LOGER DUN ELDERS. Onze machinale Houtbewerking blijft KRUIDBERGERWEG 5. aanbevelend, „DE HOUTHANDEL" Telefoon 22235 J. Obbes Aangezien de feestelijkheden ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Koningin niet op de traditio- neele wijze kunnen geschieden, worden de leden opgeroepen tot een filler opkomst is zeer dringend noodzakelijk. Het Bestuur van meening zijn, dat onze na tionale gedenkdag bij uitne mendheid, de Koninginnedag, een blijde feestdag behoort te zijn, inzonderheid voor onze jeugd. 31 Augustus blijve de grootste feestdag voor geheel ons volk. Geeft U dan nog heden op als lid of als begunstiger en helpt aldus mede aan de ver wezenlijking van ons ideaal „Ieder oranjegezinde Santpoorter aaugesloten bij de vereeniging „Koninginnedag". De Kosten aan het lidmaat schap verbonden zijn gering en bedragen slechts f 1,— per jaar en per persoon. Indien ouders beiden lid zijn, hebben hun kin deren tot 16 jaar het recht om aan de verschillende kinderspe len, waaraan fraaie prijzen zijn verbonden, deel te nemen, ter wijl zij bovendien een aantal bonnen ontvangen voor versna peringen. Begunstiger kan men zijn tot iedere gewenschte bijurage. Wacht dus niet te lang maar zorgt er voor, dat Uw naam, hetzij als lid of als begunstiger, voor 1 Augustus a,s. in de boe ken onzer vereeniging staat in geschreven. Wij rekenen op U. Geeft U op bij een der bestuurs leden hieronder vermeld. Zie tevens de advertentie in dit nummer. Het Bestuur G. de Jonge, Voorzitter, Terras- weg 12J. Verkruyssen, Secr., Frans Netscherlaan 1; G. Hop, Penniiigm., Hoofdstraat 187 B. Komen, Hagelingerweg 74; C. Post, Kerkweg 71J. Ruyg- voorn, Hoofdstraat 141 U. Schoorl, Noorderdorpstraat 16 G. J. Siebos, Hagelingerweg 21 J. A. Westerhoven, Hagelinger weg 39. In verband met de 68e K. N. G. V.-marsch welke op 12 Juli a.s. te Halfweg gehouden wordt, is onze marsch tot nadere datum uitgesteld. Evenals vorig jaar organi seerde T.V.S. j.l. Zondag weder om een straat-estafette waaraan door 15 ploegen, vorig jaar 11, werd deel genomen. De uitslag was als volgt Dames (100-100—80-69 M.) 1. Concordia 1, Haarlem, 49,6 sec., vorigjaar 50,1 sec. (Wissel beker). 2. Gratia Plato, IJmuiden, 52,8 sec. (zilveren Medaille). Heeren (800-400-200-100 M.) 1. Concordia 1, Haarlem, 3 min. 49,2 sec., vorig jaar in dezelfde tijd, (Wisselbeker). 2. „Lijnden", Haarlemmermeer, 3 min. 51,2 sec. (zilv. Medaiile) De prijzen werden op verzoek door de Voorzitter van Sant- poorts Bloei uitgereikt. De heer Hop dankte op har telijke wijze de deelnemers(sters) Juryleden, de E.H.B.O. en in 't bijzonder de heer van Beem welke zoo bereidwillig is geweest de wisselbekers en medailles uit te reiken. JongeluiZondagmorgen hou den we een trainingsmarsch in combinatie met T. V. IJ. uit IJmuiden. Ditmaal vertrekken we om half negen vanaf de Weijman om dan T. V. IJ. te gemoet te gaan. Allen present en op tijd. De 5e Juli a.s. hoopt T. V.S. mee te doen aan de Jeugdmarsch uitgeschreven door de Wandel Toerist te Haarlem. Zij die mee wandelen geve zich ten spoe digste op. Inleggeld 45 cent. Inschrijven, Rijksweg 480. Bridgeclub „Santpoort". „Hotel Velserend". Bovengenoemde club hield op Donderdag 18 Juni haar maan- delijksche drive met de volgende resultaten Afd. A, le prijs, N. Z. Mevr. Kroone en de heer G. Handgraaf (12 m.p.). O. - W. Mej. A. Plokker en de heer G. Bierman (14 m.p.). 2e prijs, N. Z. De heer Banning en Beun (13 m.p.). O. W. De heeren Jore en Nieuwpoort (14 m.p.). Afd. B, le prijs, N. Z. De heeren van Bogaard en E. Rosies (9 m.p.). O. W. Mej. v. Hooiï en de heer E. Reijns (11 m.p.). 2e prijs, N. - Z. De heeren H. Rosies en van 't Land (13'/2 m.p.). "O. - W. Mej. Bosma en de Heer Bart (13 m.p Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 28 juni v.m. 10 uur Ds. J. W. Swaan uit IJmuiden 7,30 uur n.m. Ds. Oldeman uit Varsseveld o— Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 28 Juni v.m. 10 uur Geen dienst (Zie Ned. Herv. Kerk) o— Geref. Kerk H.V., Wüstelaan. Zondag 28 Juni v.m. 10 uur de Heer K. v. d. Berg o— Gerei. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 28 juni v.m. 9.45 uur Dr. W. G. Harrenstein n.m. 5,30 uur Dezelfde In beide diensten collecte voor de Kerkelijke Kas. BRIDGECLUB „DE KENNEMERS". Vorige week Donderdag was door boveugenoemde club een onderlinge drive georganiseerd in haar clublokaal der Vereen. Spaarnberg. Er werd in 2 groepen gespeeld n.l. A omvattende 5 tafels elk van 5 spelen en B over 4 tafels ieder van 6 spelen. De leiding was in handen van het Comm.-lid, de heer Weijers en heeft deze zich op zeer ver dienstelijke wijze van zijn taak gekweten. Doordat men al vrij aardig wedstrijd routine heeft was zijn arbritage niet veel noodig doch werden de enkele gevallen vol komen tot genoegen van beide partijen geregeld. Voor elke groep waren 8 prijzen beschikbaar gesteld zoo dat in elke lijn een le en een 2e prijs gewonnen kon worden. De wedstrijd welke een vlot verloop had was ruim 11.30 uur geëindigd, terwijl na afloop tot 2 uur nog gedanst werd. Niet tegenstaande het een tropische avond was bleven allen bijeen en werd er braaf gedanst. Het muzikale gedeelte werd verzorgd door den heer v. d. Eynde Sr. terwijl de Heer v. Paaschen (als gast) hem afwisselde. Voor de welwillende medewerking van deze heeren is het bestuur zeer erkentelijk. Tijdens het dansen zong de heer Lokker zeer verdienstelijk eenige liederen en zorgde de heer Weijers voor een grappig intermezzo. De heer W. Jonker welke dit maal niet tot de prijswinnaars behoorde dacht zich schadeloos te stellen door het hoofd van de „Kakelende kip" te vangen doch de heer Weijers was hem te vlug af zoodat hij met leege handen huiswaarts ging. Hieronder volgen debehaalde resultaten Prospectus en schoolgeldregeling worden op aanvraag toegezonden le prijs groep A, N.Z. De heer Soomers en echtgenoote 68 m.p. O. W. De heer Wareman en echtge noote, 70 m.p. 2e prijs N.—Z. De heer Thiissen en echtgenoote 74 V2 m.p. O.-W. De heer M. E. en F. v. d. Eynde 71 m.p. 3e prijs, N.—Z. De heer J. Jonker en echtge noote, 741/o m.p. O.-W. De heeren Vonk en Kruisman, 75 m.p. 4e prijs, N.—Z. De heer Bom en echtgenoote, 78 m.p. O.-W. De heeren Ruysenaar en Groen 75 m.p. 5e prijs, N.—Z. De heeren Schildwacht en Mul der, 83 m.p. O.-W. De heer Janssen en echtgenoote 81 m.p. Groep B, le prijs, N.—W. De heer C. P. Mulder en echt genoote, 54!/2 m.p. O.—W. De heer Jansma en echtgenoote 57 m.p. 2e prijs, N.Z. De heer Seegers en echtgenoote 5S1/2 m.p. O.—W. De heer Warger en echtgenoote 58 m.p. 3e prijs, N. Z. De heer W. Jonker en echtge noote, 62 m.p. O.-W. De heer Dille wijn en echtgenoote 6072 m.p. 4e prijs, N. Z. Dames Schildwachs en Mulder, 66 m.p. O.-W. De heer Lokkers en echtgenoote 64Y2 m.p. Vereenigingsleven te Santpoort. Naar aanleiding van het in gezonden stuk van den Heer R. Wildschut, wilde ik dit alleen onder de aandacht vestigen dat wat genoemde heer wil, er toch al is, zooals hij zelf zegt meent te weten. Die voeling en voor- loopige bespreking is er alleen geweest, om bij een voorkomende gelegenheid een bespreking te voeren of liet bij die gelegenheid noodig is elkaar te helpen of samen te werken, om die gebeur tenis zoo goed mogelijk te doen slagen. Nu dat resultaat is be reikt, als nu een plaatselijke Vereeniging behoefte gevoelt om wat hij wil doen, dat doen wil met steun van anderen, dan even een gezamelijke bespreking te bewerkstellingen en het doel is bereikt. Maar om buiten al die be sturen om nog een permauentbe- bestuur te vormen met een Voor zitter buiten het vereenigings leven om, kan niet anders zijn dan verbrokkeling. Want het doel der diverse vereenigingen loopt zoo uiteenbijv. een Zwem- club met een boksvereeniging of een wandelclub met een Bridgeclub, dat die permanente samenwerking toch nooit goed kan gaan, behalve alleen bij enkele voorkomende gelegenhe den en die samenwerking is er nu toch al. Volgens ondergetee- kende kan die samenwerking nooit vruchtbaarder worden dan dat al die leden van diversen vereenigingen lid worden van Santpoorts Bloei, want dat is de eenigste vereeniging die van al die menschen liuu ieders be langen op een prijzenswaardige wijze behartigd. Als dan al die leden allen lid zijn van Sant poorts Bloei, de vereeniging voor allen, ook voor liardloopers, zwemmers en Bridge spelers enz. enz., dan is de door den heer Wildschut bedoelde Besturen bond overbodig, want dan zijn ook natuurlijk de besturen van die diverse vereeniging lid van Santpoorts Bloei, als de eenigste vereeniging die bewezen heeft er te zijn voor de belangen van alle inwoners van Santpoort. Zoo kan ik dan ook niet anders meer eischen en vriendelijk op wekken dat alle leden van diverse clubs en Vereenigingen oumiddelijk lid worden van Santpoorts Bloei en die veree niging dan ook beschouwen als Santpoort's Centraal middelpunt, welke met zijn kranig bestuur en zijn steeds aanwassende stroom leden, alleen in staat is om grootsche dingen aan te pakken en uit te voeren. Als dan al deze menschen lid zijn geworden van Santpoorts Bloei dan staan pas alle handen aan den ploeg en dan pas kun nen wij met den Heer Wild schutzeggen: „Eendracht maakt macht". Hoogachtend, J. H. W. Luhlf Sr. Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort. Gouden Broche, Hagelingerw. 12. Rood lederen Damestasch met inhoud, Kerkweg 44. Een Kinderparaplutje, Terras- weg 20. Een Zilveren broche, Kuyper, lvruidbergerweg 12. Belastingmerk in etui, Midden- duinerweg 64, Bril in etui, Hagelingerweg 263. Donkere Damestasch metinhoud, Middenduinerweg 71. Zilveren Hanger met lila steen Slagboom, Rijksweg 317. Blauwe Ceintuur van een Regen jas. Rustenburgerweg 4a, Bloe- mendaal. Garb. Regenjas, Schotersingel 33 zwart, Haarlem. VACANTIE-F1ETSTOCHTJES gaat maken Dan slaagt U zeker bij VISSER voor Stuur- en Kampeertasschen Dubbele Bagage Tasschen, enz. N.B. Steeds hebben we een reuze succes met onze eigen Rijwielen. Let op; Ons devies is „KWALITEIT WINT DEN STRIJD" Heerlijk Amstel Lager en Pils Bier - 2 fl. Gazeuse a f 0,25 UIT DE IJSKAST Heerlijke Limonades, diverse smaken a f 0,42 en f 0,50 BIJ 7atPrriaif a c OP 1 SEPTEMBER a.s. zullen nieuwe leerlingen, die vóór die datum de leeftijd van 6 jaar bereikt hebben, tot de Openbare School F worden toegelaten. Voor de inschrijving der nieuwe leerlingen zal aan de school ge legenheid bestaan op 26, 29 en 30 Juni a.S., telkens van 4 tot half 5, onder overlegging van een geboortebewijs of trouwboekje. Er bestaat aan school F gelegenheid tot opleiding voor H.B.S. of Gymnasium. De instelling van een Fransche Cursus is in voorbe reiding. Levert uit voorraad alle soorten Ruw en Geschaafd Hout. Goedkoop Hout voor Schuttingen, Schuren en Kolenhokken. Tevens een mooie partij Afbraak als Ramen, Deuren, Planken 2x3, enz. enz. Beleefd aanbevelend, GRATIS BEZORGEN. TH. V. GELDORP

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2