HAKEN OOGEN Vierdaagsche Winkeliers Reclame te Driehuis. Mie. J. Kris T. V. S. R. K. S. V. Santpoort. R. C. Brederode. J. A. BODE - Tel. 4051 Driehuizerkerkweg 81 Nieuwe Telefoonnummers. Briefkaarten Drukkerij a«q Briefpapier Cornegge^'"® Houthandel „Driehuis" Driehuizerkerkweg 61 Artsen. Brandweer 620 451 Vereeniging „Volksonderwijs" De Kleuterschool De bewijzen van inschrijving der leerlingen voor den nieuwen cursus, die 1 September a.s. be gint, zijn verzonden. Er moesten verscli'llende kin deren teleurgesteld worden,door dat de aanvraag grooter was dan het aantal dat geplaatst kon worden. Dringend wordt daarom ver zocht als men van de inschrijving om een of andere reden geen gebruik kan maken, dit spoedigst aan het secretariaat, Fr. Net- scherlaan 21, op te geven, opdat dan nog een der teleurgestelde kinderen geplaatst kan worden Floralia werk. In herinnering wordt gebracht dat de inlevering der uitge reikte „Floralia plantjes" moet plaats vinden op Woensdagoch tend 26 Aug. a.s. Na de keuring zullen de planten in een der lokalen van school F tentoon gesteld worden en is iedere belangstellende 's middags van 2 tot 3 uur van harte welkom. Fanfara-corps Wilhelmina". Het Fanfara-corps „Wilhel mina" neemt a.s. Zondag 23 Aug. deel aan het Nationaal concours te Krommenie, alwaar het uit komt in de le afdeeling Fanfare, met het verplichte nummer „Rip", Opera Fantastique van R. Planquette en het vrije num mer „Cortege Nuptial", Grand Marche van E. Gaudefroy. Tevens neemt zij deel aan den marschwedstrijd met „Paris- Bruxelles" van L. Purnotte. Daar deze vereeniging voor het eerst onder de leiding van haar jonge Dirigent op een con cours uitkomt, wenschen wij haar een goed succes toe. Reeds jaren lang geniet onzo Vereen, de belangstelling van vele Santpoortsche Sportliefheb bers en naar onze meening, niet onverdiend. Wij zouden deze belangstelling gaarne uitgebreid zien en meende te moeten over gaan tot het aanstellen van een geroutineerde trainer, n.l. de heer BoTlington, waardoor ons spelpeil omhoog gaat, zoodat dit een motief kan zijn, voor de te verwachten grootere belangstel ling. Ook voor de trainingsavon den vragen wij uw belangstelling; komt eens kijken s'Maandags- avonds van 6,30 tot donker, het is werkelijk de moeite waard en het kost niets. I)e leden worden er op attend gemaakt dat in het vervolg ook Vrijdagsavonds getraind wordt. De loten moeten voor of op Zaterdag a.s. bij den Penning meester, Hoofdstraat 75 afgere kend worden. Mocht men om een of andere reden hier niet voor in de gelegenheid zijn,dan kan men zich nog vervoegen op Maandagavond 8,30 uur in Hotel „De Weijman". Deze week wordt begonnen met het plaatsen der palen om het speelveld,dus allen weer present. De Jun. nemen deel aan de wedstrijden om de v. d. Aart-beker op 13 Sept. a.s. Damclub „STABIEL". De voor eenige maanden ge leden opgerichtte Damclub mag zich in vooruitgang zeer ver heugen. Het is haar thans gelukt de beschikking te krijgen over een eigen clublokaaltje, hetwelk door de leden zoo gezellig mo gelijk is ingericht, en gevestigd is Platvoetstraat 4 bij de Wüs- telaan De clubavonden zijn voorloopig vastgesteld op Woens dagavond 8 uur. De contributie is vastgesteld op 10 cent per week, voor jongens beneden 16 jaar 5 cent, Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door H. M. Jansen, Pastoorstraat 22 en C. Oudendijk, Uitendaalstraat 19, Santpoort-Station Oranje-Vereeniging „DRIEHUIS". Bovengenoemde Vereeniging wenscht de verjaardag van H. M. de Koningin op 31 Aug. a s. niet onopgemerkt voorbij te laten gaan en heeft een uitge breid programma der feestelijk heden vastgesteld. De dag begint 's morgens om 9 uur met een aubade op het Kerk plein. Daarna diverse kinder spelen, des middags volkspelen en des avonds een Lampion optocht. Een Bioscoop voorstel ling en een groot vuurwerk be sluit dezen dag. Een volledig programma vindt U in het eerst komende „Huis aan Huis" af gedrukt. Koninginnedag Santpoort Nog enkele dagen en onze nationale feestdag, de verjaardag onzer geëerbiedigde Vorstin, is weer daar [en in geheel Neder land zal deze dag door ieder rechtgeaard Vaderlander met dankbaarheid worden gevierd. Ook de Vereeniging Koning innedag" alhier heeft weer een programma samengesteld, dat klinkt als een klok. Binnenkort zullen de feestelijkheden, door middel van de bekende Oranje biljetten, aan Santpoorts bevol king worden bekend gemaakt. Wij willen er hier echter alvast iets van vertellen. Dit jaar zal de optocht met versierde voer tuigen (fietsen, poppenwagens, enz.) waarvoor fraaie prijzen be schikbaar zijn, niet des morgens maar des middags plaats hebben. De kinderspelen zullen des mor gens om 10 uur beginnen, de volksspelen des middags onge veer half 3. Het feestterrein, evenals het vorige jaar aan de Velserbroek- straat, is thans voor ieder vrij toegangkelijk gedurende de Kinder- en Volksspelen, doch des avonds zullen zij, die geen lid zijn (waarom is niet ieder Santpoorterlid van „Koninginne dag"?) 25 cent moeten betalen om te kunnnen genieten van de buitengewoon fraaie geluidsfilms die zullen worden vertoond. Waar gebleken is, dat een golfmolen zeer bij de jeugd in de smaak valt, heeft het bestuur ook voor onze kinderen een dus danige vermakelijkheid op het terrein weten te verkrijgen. Voor den aanvang van de bioscoopvoorstelling zal een lam pionoptocht door ons dorp, onder leiding van de muziek van „Soli Deo Gloria" heel wat volk op de been brengen, Tal van attracties (zie de bil jetten) houden voorts de belofte in, dat 31 Augustus een feestdag zal worden voor jong en oud. Tot en met 25 dezer kan men zich voor het lidmaatschap van de Vereen. „Koninginnedag" nog aanmelden bij den heer Hop, Hoofdstraat 187, alhier. Leden, moeten hun contributie vóór 26 Aug. aan den bode vol daan hebben, wijl zij anders uitgesloten zijn van bonnen, etc Een tweede balletavond in het Natuurbad „Velserend". Nu gebleken is, dat het na tuurbad „Velserend" uitermate geschikt is voor muzikale uit voeringen, zal op Zondag 23 Aug. a.s. des avonds te 8 uur, een tweede balletavond gegeven wor den, door het ballet „Tilly Sy- lon". Aan den vleugel Carolina Luitjes. Uitgevoerd wordt een geheel nieuw programma, terwijl boven dien de medewerking verkregen is van het dubbel mannenkwar- tet „Bach" en het dubbel man- nenkwartet „Bel Canto", onder leiding van den heer J. M. Ger- mes. Bovendien zal de bezoekers nog een bijzondere attractie worden bereid, n.m. dat zij na EN Voor haken, breien en naaien hebt U goen licht noodig. Het tekort voor Uw oogen kunt U bij ons aanvullen. Op 27, 28, 29 en 31 Augustus wordt te Driehuis een reclame campagne gehouden waaraan 38 winkelieis zullen deelnemen. Iedere deelnemer heeft- een deelnemerskaart in de etalage, be nevens een woorden-puzzle, waaraan fraaie piijzen zijn verbonden welke door bedoelde winkeliers beschikbaar zijn gesteld. Een extra editie zal Maandag a s. worden verspreid, waarin nadere mede- deelingeu zullen volgen. Buiten de aangeboden 18 fraaie prijzen, hebben de deelnemers als hoofdprijs een modern Thee- en Ontbijtservies beschikbaar ge steld, hetwelk in de etalage van den Heer Joh. Dam, Driehuizer kerkweg 101, is geëtaleerd. Ter opluistering van deze schitterende reclame heeft het Comité zich de medewerking verzekerd van de Driehuizer Harmonie (Directeur de Heer C. Oudendijk), welke op Zaterdag 29 Augustus, des avonds van 8 tot 10 uur, op het bouwterrein Hofdijklaan hoek Driehuizerkerkweg, een concert zal geven. Drukkerij-Boekhandel Cornegge Albert Heijn, Kruidenierswaren en Comest. H. Alblas, Kruidenierswaren en Comest. Th. C. Böhm, Banketbakkerij Electro Technisch Bureau van Berkel F. v. d. Enden, Heeren- en dameskapper M. J. Enzerink, Café, Slijterij en Wijnhandel A. Handgraaf, „Magazijn de Toekomst" A. Handgraaf, Timmerman en Aannemer A. Hazevoet en Zn., Behanger en Stoffeerder Firma Gebr. Hop, Kruideniersw. en Manufacturen H. M. Janssen, Schoenmakerij Garage Koster J. Krab, Schoenmakerij A. Lam, Vleeschhouwerij Garage Maarschalk S. J. Obbes, „Het Meubelhuis" Nederl. Begrafenis Genootschap Santpoortsche Radio Centrale Firma Slebos, Schilder en Behanger Electro Technisch Bureau Stuurman Tabernal en Zn Zaden en Gereedschappen Taxibedrijf „Santpoort" Café Restaurant „De Weijman" A. H. de Vries, Brandstoffenhandel J. W. A. Westerhoven, Brood- en Banketbakkerij IJmuider Vischhal Firma H. Bakker, Groenten en Fruithandel J. Obbes, Markiezenfabriek, Hout- en Verfhandel Firma J. J. v. Dillewijn, Brood- en Banketbakkerij Kuit, Santpoortsche Groentenhal 't Huis te Velsen Luxe Bakkorij „De 2 B's" Woningbureau „De Neethof" Hamburg, „Kennemer fotohandel" Natuurbad „Velserend" Gebr. v. d. Linden, Groenten en Fruithandel Banketbakkerij Frits Schorn van Meurs, Drogisterij Bert G. van Haarlem, Accountant A, de Groot Lzn. Meindert de Groot J. J. Hekman Th. M. B. Mak D. R. Mansholt F. W. Bakema, Tandarts Vr. Noorman, Tandarts Gem. Politie. Kringagent Santpoort-Dorp Kringagent Santpoort-St. oud 22951 22870 22670 22319 23604 22712 22923 22408 22408 22792 22863 22111 22280 22933 23793 23013 22532 23135 22850 23413 23607 22322 23683 22312 25067 22849 25963 23167 22532 22324 22689 22658 22647 22379 23506 22282 23019 23980 22847 22394 22310 23142 23551 23570 22943 22748 25548 22698 22326 nieuw 619 287 670 319 236 712 623 408 408 279 527 221 280 625 431 230 416 555 524 330 607 232 350 312 727 523 519 767 416 324 689 658 337 379 506 282 530 716 521 239 310 410 510 570 520 300 400 500 afloop hun danskunst kun nen demonstreeren. Het is Bal- Champêtre tot 2 uur s'nachts. Hiermede is dan tevens voldaau aan de velen verzoeken die zijn gedaan, om een herhaling en om zelf een dansje te kunnen maken. Voor leden van „Santpoorts Bloei", zijn de kaarten verkrijg baarbij de boekhandel Cornegge. A.N.G.O B.-plannen De afd. van den A.N.G.O.B. had Dinsdagavond een goed bezochte vergadering bij den heer Kaspers. Met voldoening werd terug gezien op de goede dagen welke wij hadden op de Algemeene vergadering van den bond te Bentveld en de Week end kampdag op „Middenduin" alhier. De afgevaardigde ter jaarvergadering, A. L. Hazen, bracht een uitvoerig, nauwgezet verslag uit van de bijeenkomsten te Bentveld. Wegens geleidelijke uitbreiding van het ledental werd een 5e bestuurslid aangesteld en wel W. van Reenen, als al gemeen secundus. Daar de avonden al reeds kort beginnen te worden voor een openlucht concert, werd besloten zoo mo gelijk twee concerten te houden in een zaal (de tweede voor een uiterst lage entree, waartoe het symphonie-ensemble Orpheus" reeds zijn volle medewerking toezegde). Het jaarfeest dat ieder jaar een groot tekort opleverde en de propaganda eenigszins verlamde, zal dezen winter zoo veel mogelijk met eigen krach ten worden ingerichteen com missie van 5 personen zal een en ander onderzoeken en voorbereiden. Na nog eenige besprekingen en besluiten werd deze geanimeerde bijeenkomst gesloten. Korfbalclub „Sport Vereent" Bloemendaal-Santpoort Secr.Bruno Klauwersstraat 5 Santpoort St. Serie-wedstrijden. Op Zonnag 23 Aug. vinden de groote serie-wedstrijden plaats van S.V. op hare terreinen na bij de Ruïne van Brederode te Santpoort ter gelegenheid van haar derde lustrum. Veertig twaalftallen uit de erkende bonden zullen daar met elkaar den strijd aanbinden. Een mooie gelegenheid om eens met het spelpeil uit andere omgeving kennis te maken De toegang tot de terreinen is vrij, teiwijl fietsenstalling al daar aanwezig is. Op verzoek van het R. C. B. bestuur zal onze trainingsavond worden veranderd, en voortaan alleen zijn op Donderdagavond voor de gezamelijke ploegen. Men neme hier goede nota van Wandelsport Zondagmorgen 9 uur bij de Weijman, komt nu allen, want trainen wordt nu weer zoo zoet jes aan tijd. Denk om inleg- geld voor de Jan Pastoors-mar- schen op 30 Aug. a s. Nieuwe jongens en meisjes die mee willen wandelen zijn welkom, zij kunnen zich Zon dagmorgen opgeven bij de Weij man. Waarom bet succes met de verplaatsbareBrandstoffenkisten? OMDAT zij, die deze gezien hebben, tot aanschaffing zijn overgegaan. Speciaal goedkoop HOUT, voor hen, die hem zelf willen maken. Laat aan hetzelfde adres Uw Platen en foto's inlijsten, de meest moderne lijsten voorradig. Beleefd aanbevelend,

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2