FRITS SCHORN Advocaat Gebakjes J. A. BODE KRUIDENIERSBEDRIJF DAMCLUB „STABIEL" Raambiljetten Programma's Entreekaarten Drukkerij CORNEGGE T. V. S. Ondertrouw- kaarten. Een goede bril goed Vakman! Klaas Pieterse HÉ annex comestibles N.A.S.B. Terrasweg 31 Telefoon 619 Kweekerij Tel. 212 P. SINT Wiistelaan 38 - Santpoort mg Boekhandel CORNEGGE Ie Klas Banketbakkerij HOOFDSTRAAT 122 Telefoon 716 FRITS SCHORN Gevonden. PROBLEEM No. 8. Driehuizerkerkweg 81 Telefoon 4051 R. G. Brederode. Verloren Hoofdstaat, Santpoort Telefoon 524 WOENSDAG 4 NOVEMBER OPENING HB VAN ONS NIEUW MODERN INGERICHTE WÜSTELAAN 38 Alle correspondentie dezer rubriek te zenden aan J. M. JANSSEN, Pastoorsstraat 22, Santpoort-Station Harddraverij Vereeniging. Tot ons genoegen kunnen wij thans aan de leden mededeelen, dat de datum van de eerste door onze ver eeniging te houden feestavond, is be paald op Zondagavond 15 Nov. a.s. Het is ons mogen gelukken, ons de medeweiking te verzekeren van prima krachten, terwijl het aan zeer bijzondere attracties niet zal ontbre ken. Bijna was nog meer omtrent deze attracties, argeloos uit mijn pen ge vloeid echter mag ik niet uit de school klappen en zal dit bewaard blijven als verrassing voor onze leden en hunne^dames tot den avond zelve. Natuurlijk en dat kan ik wel ver klappen wordt de avond besloten met een gezelligdansje onder beproef de leiding, en hopen wij, dat alle leden hieraan zullen deelnemen. Op den dag van de harddraverij hebben de leden het bestuur over en langs de baan zien draven, nu wil het be stuur de leden wel eens over den dansvloer van den heer Böhm zien draven. Tot slot wil ik er nog op wijzen, dat de avond alleen toegankelijk is voor leden met hunne dames,dus... wie geen lid is, kan het nogworden. Bridgeclub „De Kennemers" Secretariaat: Rijksweg 436. Donderdag 22 October werd dooi de bridge club haar maandelijksehe drive gehouden. Er werd volgens Howell systeem gespeeld en waar dit systeem, hoewel het van de lei ding veel arbeid vergt, het meest juiste resultaat geeft te zien, waren de verwachtingen hoog gespannen. Er werd door 20 paren deelgenomen. De resultaten welke eenigszins ver rassend waren hadden tot gevolg dat de eerste prijs in de A afd. werd ge wonnen door de heeren C. Mulder en J. Schildwacht en de 2e prijs door de heeren v. d. Eynde Sr. en Keunen, terwijl de winnaars van B afd, waren no. 1 de heer en mevr. Wiggemans en no. 2 de heer en mevr. Jansma. Op Vrijdag 23 October vond het eerste treffen plaats van de 3 teams om de Beker in Beverwijk. Slechts het team Thijssen c.s. wist hier de overwinning te behalen. De resultaten van de andere teams geven echter gegronde reden dat ook zij overwinningen zullen behalen temeer daar er nog 6 wedstrijden zijn te spelen en er nog heel wat kan ge beuren alvorens de beker gewonnen is. Wandelsport. Na een paar weken rust gehad hebbende, zullen we Zondagmorgen a.s. weer een trainingsmarsch houden. De jongelui worden verzocht om 9 uur bij „de Weyman" aanwezig te zijn, tevens bestaat en dan gelegen heid voor meisjes en jongens leeftijd 12 t.m. 16 jaar, welke geen lid van T.V.S. zijn, zich voor de wandelafd. op te geven. Komt allen en op tijd. Korfbalclub „Sport Vereent" Bloemendaal-Santpoort Secr.Bruno Klauwersstraat 5 Santpoort St. Gespeeld Zaterdag 24 October S.V.Aurora (adsp.) 70 Zondag 25 Oct. Hercules IIS. V. I andere wedstrijden niet doorgegaan. Te spelen Zondag 1 November 2 uur S, V. I Swift II voorde H.K.B. 12-tallen, zie Nov. progr. Aangenomen als leden de Heer en Mevr. KlaverBudding; als adspirant Jan Kruyt. Voorgesteld door den secretaris als donatrice: Bep Lobbes, Dr. Leydsstr. 10, Haarlem-N.; als lid] door den voorzitter en S. Ritburg: Frederik Bakker, Narcissen- straat 19, Santpoort. Bridgeclub „Santpoort". Secr. Bruno Klauwersstraat 5 Santpoort-Station In haar speellokaal Hotel „Zomer- zorg" te Bloemendaal hield bovenge noemde club haar jaarlijksche leden vergadering. Het geheele Bestuur werd herkozen. A.s. Dinsdag heeft het eerste treffen voor de competitie plaats en wel tegen „De Kennemers" te Santpoort-dorp in haar lokaal aan de Wüstelaan. KENNEMER WANDEL CLUB. A.s. Zondag 1 November, voorm. 10 uur, wordt de eerste trainings marsch, 10 K.M., voor de winterserie geloopen. Zij die op 1 November niet kunnen, loopen deze marsch op 8 November. Beide dagen om 9,30 uur present bij het Café „Oud Meerenstein", waar van afgemarcheerd wordt. Op 1 November leider: de Jeu; op 8 November leider: Houtwipper. De Kennemer Wandel Club hield op Dinsdag 13 October j.l. haar jaar vergadering in Café Oud-Meerensteijn. Uit het verslag van den Aardbeien- marsch bleek, dat deze ook dit jaar weer een mooi succes is geworden. Het jaarverslag van den secretaris stond in opgewekte stemming, daar er uit bleek dat de Vereeniging nog steeds groeiende is. In het afgeloopen jaar werden 12 groepsprijzen en 5 extra-prijzen verworven. De winter- trainingsmarschen werden door 25 personen met succes volbracht. Door 5 leden werd deelgenomen aan de Int. Vierdaagsche Afstandsmarschen. Financieel is de vereeniging gezond en sloot het vereenigingsjaar met een flink batig saldo. Het bestuur onderging slechts een kleine wijziging en werd als volgt samengesteld: voorzitter Ragut, secre taris Brandwijk, 2e secretaris Schoen maker, penningmeester Kok, le leider De Jeu, 2e leider Houtwipper. Leider voor eventueele Jeugdgroep Schoen maker. Als kascommissie werden aangewe zen de heer Groeneveld en Mej. Rademaker. Wederom werd besloten een winter- trainingsprogramma vast te stellen, bestaande uit een serie marschen van 11 stuks, tot een totaal afstand van 225 K.M. voor personen boven de 14 jaar en tot een totaal afstand van 115 K.M. voor personen beneden de 14 jaar. Deze zullen aanvangen op 1 November a.s. en elke veertien da gen een marsch te loopen geven. Als herinnering aan deze trainings- tochten worden beschikbaar gesteld voor alle volbrachte marschen groote beker, meer dan 175 K.M. kleine beker en meer dan 150 K.M. een tak. Jeugdgroepen alle marschen kleine beker, meer dan 75 K.M. een tak. Aan deze marschen zal ook tegen vergoeding kunnen worden deelgeno men door een beperkt aantal niet- leden. Inlichtingen over deze serie, alsmede over het lidmaatschap worden gaarne verstrekt door den secretaris, Groene- laan 73 en den 2en secretaris Deken Warestraat 50 te Beverwijk, voor Velsen-Noord Kanaalkade 37, voor Santpoort Kerkweg 9. Het voornemen bestaat om dit jaar nog een autobustocht te ondernemen en dit naar een plaats waar een wandeltocht wordt georganiseerd, ten einde daar tevens deel te nemen aan dien tocht. Door het bestuur zullen plannen worden uitgewerkt om weer te komep tot een landelijke aansluiting en wel tot de Nederlandsche Unie voor de Wandelsport. Uit de verschillende verslagen en voornemens bleek dat de K. W. C. een gezonde Vereeniging is en nog heel wat voor de toekomst beloofd. Brengt bij deze onder Uw bij zondere aandacht zijn ZEER FIJNE een ware delicatesse Heeft U de „Triplo" chocolade blaadjes al geproefd? Iets fijns! Ook PRIMA SPECULAAS. Beleefd aanbevelend, Gevonden en verloren voorwerpen te Santpoort en Driehuis. Gevonden voorwerpen worden alleen door bemiddeling der politie geplaatst. Zilveren dames armband horloge, Terrasweg 26, Santpoort. Een gebr. wollen handschoen, Zr. Verhoog, Duinweg 22. Belastiugmerk, Hagelingerweg 55. Deelname speldje van Défilé Stadion 1933, Hagelingerweg 119. Boschje sleutels Hyacintenstr. 20 Int. Vereen. „Bellamy". Donderdag 29 October hield boven genoemde vereeniging een openbare vergadering in de zaal van café „De Weijman", en velen hadden gehoor gegeven aan de uitnoodiging deze te bezoeken. Na een kort openingswoord dooi den voorzitter, den Heer v.d. Schaaf, vergaste Mevr. Tine KerkhofPet de aanwezigen op een viertal mooie de clamaties, die bij liet publiek ten zeerste in den .smaak vielen. Hierna sprak de Heer J. Boogaard over „de Bellamy-Gedachte" welke rede den vollen aandacht Vond van de aanwezigen. Van de gelegenheid tot vragen stel len, naar aanleiding van het gespro kene, werd een dankbaar gebruik ge maakt. Na de pauze werden, nadat weer eenige declamaties ten beste waren gegeven, deze vragen tot volle tevre denheid der stellers, door den spreker beantwoord, waarna de voorzitter, na een woord van dank gebracht te heb ben aan den Heer van Berkel voor de hulp verleend door liet belangloos plaatsen van den muziek versterker, dezen interessanten avond. Zwart 9 schijven op 6, 8, 9, 10, IS, 23, 24, 29, 40 Wit 9 schijven op 17,25,31, 35, 38, 41, 42, 43, 44. Wit speelt en wint. Oplossingen worden uiterlijk Maandagavond aan bovenge noemd adres ingewacht. VAN EEN Leverancier Ziekenfonds „Velsen" en Velseroord". Zondag j.l. is een verregende voetbal dag geweest. Het eerste elftal verlooi de eerste wedstrijd van dit seizoen in stroomende regen met 30. De wed strijd van het 3e elftal werd na 25 minuten gestaakt wegens regen met de stand 10 voor T.H.B. Het Brederodeveld heeft het water niet kunnan weerstaan en werd afge keurd voor de wedstrijd der Junioren. Alleen de adsp. brachten het er goed af en klopten de leiders van hun af- deeling met 61. Voorwaar een kra nige prestatie. Voor a.s. Zondag zijn de volgende wedstrijden vastgesteld T.H.B. 4 Brederode 2 10 uur Damiaten 2Brederode 3 10 uur II.F C. Jun.- Brederode Jun. 10 uur Brederode adsp.V.V.Y. adsp. 3 uur Komt allen op de indoortraining in Hotel „De Weijman"opiederenDins dagavond, 8 uur. BREDERODE GROOT EN KLEIN. kan wegens gebrek aan ruimte deze week niet geplaatst worden. Korfbalgroep „Palvu". Het was Zondag j.l. geen gunstig weer voor de Korfbalgroep. Zondag morgen ging Palvu II naar S.V. IV maar moest wegens het slechte weer zonder te spelen, weer huiswaarts keeren. Het verdient echter nog wel vermelding dat Palvu II volledig op gekomen was, ondanks het slechte weer, wat zeer op prijs wordt gesteld. Palvu I moest een wedstrijdspelen tegen Watervliet, maar ook deze wed strijd kon niet doorgaan, daar Water vliet niet opkwam en ook de scheids rechter het blijkha.'v vergeten had, alhoewel het weer het wel toeliet om te spelen en ook 't terrein in orde was. A.s. Zondag is het voor alle twee. de twaalftallen rust. Mededeelingen. We willen er nogmaals opwijzen dat onze oefenavonden op Dinsdag worden gehouden, van 67 uur voor Meisjes van 614 jaar; van 7-8 uur voor jongens van 6-14 jaar, van 8-9 uur voor de Dames en van 9-10 uur voor Heeren. Er bestaat nog steeds gelegenheid om toe te treden als lid der afdeelfng waarin verschillende takken van sport wordt beoefend, zooals Turnen, A- thletiek, Korfbal, Zwemmen, e.d. Ook wordt er voor de jongens en Meisjes behalve Turnen, nog zanggroepen e.d. gevormd, welke onder leiding staan van onze J. P. J.en-commissie. Mochten er soms ouders zijn welke in de gelegenheid zijn, en er iets voor voelen, om zich voor het werk der A. J. P.jers als leiders(sters) voor het instudeeren van Zangstukjes. Lekenspelletjes, e.d., beschikbaar willen stellen, laten zij zich dan in verbinding stellen met het afd. bestuur, welke gaarne bereid is hun met de J.P.J. Commissie in contact te bren gen. Het adres der bestuursleden is J. Handgraaf, Uitendaalstraat; W. Fienstra, Brederoodscheweg 52, S. v. Hamburg, Hoofdstraat 57. Wij kunnen best nog eenige lei- ders(sters) gebruiken. Denken de Leden er om, om Zon dagavond 8 Nov. a.s. vrij te houden voor de Kienavond in de „Toorts". Deze avond is ook toegankelijk voor niet-leden, als er nog plaatsen over zijn, daar de zaal ruimte in de „Toorts' beperkt is De toegang is vrij. Vereeniging „Koninginnedag". Woensdag j.l. hield bovengenoemde vereeniging haar niet al te druk be zochte jaarvergadering. De Voorzitter opende deze meteen woord van welkom tot de aanwezigen en memoreerde de verloving van Prinses Juliana..met Brins Bernhard en sprak den wensch uit dat deze ver loving tot een gelukkig huwelijk mocht leiden. Na het uitbrengen dei- jaarverslagen door Secretaris en Pen ningmeester kwam aan de orde Be- stuurs verkiezing, welke tot resultaat had, dat de aftredende heeren, Ver- kruijzen en Komen werden herkozen, terwijl voor den hr.Post, eveneens af tredend, den lieer Scholten een plaats in het bestuur werd toegewezen. De heer Post had zich niet herkiesbaar gesteld. Voor de kascontrole werden aam gewezen de heeren Scholten en Cornegge Jr. Bespreking feestelijkheden bij het a.s. Huwelijk van Prinses Juliana met Prins Bernhard kon men zich veree nigen met de bestuursvoorstellen, zoo ook met de plannen, om door aan bieding van lijsten aan de burgerij, de benoodigde gelden in te zamelen. Hiervoor is bij B. en W. toestem ming aangevraagd. Na de gebruikelijke rond vraag werd de vergadering gesloten. o Juist bij het ter perse gaan van ons blad ontvingen wij de mededeeling dat de toestemming door B. en W. was verleend tot liet, aanbieden van lijsten voor de hierboven bedoelden inzameling. Deze moet geschieden tusschen 10 en 20 November, zoo dat in deze spoed moet worden be tracht. Het bestuur doet een dringend be roep op medewerking der Dames- en Heeren die lust gevoelen de lijsten aan te bieden, zij kunnen zich daar voor aanmelden bij De Heer Hop, Hoofdstraatde heer Verkruijzen, Fr. Netscherlaan 1; de heer Harmsen, Wiistelaan 54, Santp. Een verpleegstersinsigne No 6169 Zr. Smit, v. Dalenlaan 25 Een stel paarlen oorknoppen. O. de Kooy, Terburgstr. 14. Koper pondsgewicht, v, Oostrom, Bloemeudaalscheweg Voetbalsok, Hoofdstraat 234. Oplossing Probleem No. 5. Wit: 1731,2822, 32x21 2520. 3832, 341. Zwart: 36x16, 18x27, 16x27. 14x25, 27x29, Oplossing Probleem No. 6. Wit: 3025, 2520, 4641, 3934, 3430, 508 Zwart: 31x22, 15x24, 36x47, 47x33, 24x44. Probleem No. 6 is goed opgelost door de heeren: J. Kiab, G. Zuiderduin, F. Houwelingen, P. ,J. Gecks, H. M. Janssen en J. v. d. Berg, allen te Sant poort en C. Oudendijk te Ede. Probleem No. 7 is goed opgelost door de heerrn J. Krab, G. Zuiderduin, F. Houwelingen. P. J. Gecks, H. M. Janssen, W. Janssen, J. v. Deursen, allen te Santpoort. CLUBNIEUWS. De Returnmatch tegen de Haarlemsche Damclub V is een zware nederlaag voor onzen leden geworden, daar wij met een 173 neder laag naar Santpoort terug moesten keeren. Die nederlaag is hoofdzakelijk te wijten aan gebrek aan routine van onze spelers. Om dat te verbeteren zal de heer II. M. Janssen, 's Maandagsavonds om 8 uur in ons clubgebouw les geven in theorie en wij hopen dat onze leden dan precent zijn, ook belang- otellenden en damliefhebbers zijn welkom om van deze leerzame avonden te profiteeren. Onzen clubavond is Woensdagavonds om 8 uur. De bediening bïijft als altijd correct, U beleefd tot een bezoek uitnoodigend, Hoogachtend,

Weekblad Huis aan Huis | 1936 | | pagina 2