Radio Moors N.V., Zeeweg 375, Driehuis, Tel. 4372 Sigarenmagazijn I erras' cl)oorjaarslucbien. Uw rifwiel gestolen Van ons een nieuw De Emmabloem collecte. H. G. Sanders tandems te hu uk ÜPREDIKBEURTENH Kantoor tier Posterijen te Santpoort-station Kantoor der Posterijen te Santpoort-dorp Jubileum. Zondag 11 April zal het -121/i jaar geleden zijn dat de heer N. U. Mentink zijn bekende Dames- en Heeren Kapperszaak aan den Driehuizerkerkweg vestigde. Deze zaak is het die vöor Driehuis reeds jaren achtereen St. Nicolaas eenige dagen ontvangt en geniet hierdoor een groote populairiteit. Tevens is de heer Mentink gedurende 5 jaar bestuurslid der Buurtvereeni- ging „Driehuis". M BERICHTEN. m Aanbesteding te Santpoort. Woensdag vond de aanbeste ding plaats van de uitbreiding van de School met de Bijbel aan de Frans Netscherlaan. Ingeschreven werd alsvolgd Verheul, Haarlem f12490; LI. J. v.d. Aard weg en Zn., Haarlem f12975; Smit, Amsterdam f 11950 H. J. Oppenkamp,Haarlem f11900; Phillips, Santpoort f11872; W. A. Sanders, IJmuiden-Oost f 1190.0j--P. Rol. Velsen f11850; E. Hes, St. Pancras f11250; Gebr. Schram, Beverwijk'11184P, Buis, Ouddorp f11138; K. Wester, St. Paucras f 11380 P; Tuin, 't Zandt f 10980- Portegies, Haarlem f 10970 J. Tromp, Beverwijk f 1Ó900; P. Rings, Santpoort f10890; Brandsma en Bakker, Santr. poort f 10800; Gebr. Sanders, Santpoort f 10985; C. de Feber, IJmuiden-Oost f 101S0 J. de Goede, Wijk aan Zee f989ó; Gebr. van Heyst. Velsen-Noord. f9800; J. Kalf Beverwijk f9940 J. v d. Walle, Heemstede f9980; N.V. Woningbouw A'dam f9279. Esperanto-Propaganda-Feestavond. A.s. Dinsdag 13 April organiseert de Eed. van Arb. Esp. afdeeling Santpoort- Bloemendaal een prop. feestavond in het gebouw „De Toorts", Duinweg, Santpoort, ter gelegenheid van het eindigen der beginnerscursus. Iedereen, hie zich voor Esperanto interesseert of hiermede nader wil kennis maken, is hartelijk welkom. Op deze avond is een be langrijke hoeveelheid buitenlandsche correspondentie ter inzage, terwijl het programma o a. vermeldt het opvoe ren van enkele tooneelstukjes, één geheel in het espe rauto en één bijna geheel in het Hollandsch. De pro gramma's zijn gratis verkrijgbaar bij de dames Boon, Brederoodscheweg 66, Santpoort. De aanvang is om 8 uur. Wij rekenen op een flinke belangstelling. Onderscheiding. Onze plaatsgenoot de Heer J. Groen Ivweekerij „de Dahlia", verkreeg deze week twee ge tuigschriften van verdienste voor 2 door hem zelf ge kweekte Primula's Aucalis „Betty" en „Lize Green". Deze getuigschriften werden uitgereikt door de Algem. Ned. Ver. voor Bloembollencultuur, Krelagehuis,Haarlem. Santpoorts Bloei. Tooneeiavond op Zaterdag 10 April a.s. 8,15 in „De Weijman". T.O.N.E.V.O. brengt ten tooneele de dolle Amerikaansche klucht „Al is de leugen nog zoo snel Na afloop groot geanimeerd bal. Balleider de Heer G, H. Pollé. Dansmuziek: The Blue Stars. Onder verwijzing naar de annonce op de voorpagina brengen wij belangstellenden in herinnering dat de plaatsbespre king voor dezen tooneel- en dansavond gehouden wordt in „de Weijman", heden Vrijdag)avond van 8 tot 9 uur eu morgen (Zaterdag)middag van 3 tot 4 uur, alwaar dan ook, zoolang de voorraad strekt, toegangsbewijzen verkrijgbaar zijn. Vereeniging Koninginnedag". De komende week hoopt de bode weer een aanvang te maken met de inning der contributie, speciaal bij diegenen, die in meerdere ter mijnen betalen. Ter ras weg 33 Telef. 651 Groote sorteering Sigaren, Sigaretten en Tabak Postzegelautomaten. Naar wij vernemen heeftSantpoort's Bloei op haar herhaald aandringen bij P.T.T. om te Santpoort-Dorp eu Station postzegelautomaten te plaat sen, bericht ontvangen, dat binnen enkele dagen tot plaatsing zal worden overgegaan. De automaten zijn reeds aan de postkantoren geariveerd. In verband met de sluitingstijden der postkantoren met het daaraan verbondenongerief zal dit bericht algemeen met voldoe ning vernomen worden. Een waarlijk fraai succes voor Santpoorts Bloei. A.N.G.O.B. De afdeeling Santpoort vande A.N.G.O.B.groeit geleidelijk in ledental, in de laatste twee vergaderingen werd melding gedaan van 4 nieuwe leden en 4 adsp. leden, terwijl de vergaderingen zoo druk bezocht worden dat deze moeilijk langer bij een der leden thuis kunnen plaats hebben. Besloten weid daarom een onderzoek in te stellen, in samenwerking met andere vereenigingen, welke dezelfde moeilijkheden hebben, een vergader ge legenheid in te richten. In deze laatste vergadering werden de leden A. de Jong en L. Hazen, aangewezen als afgevaardigden naar de bijeenkomst van het N.Holl. Prov. Comité. Zij kregen, opdracht het voorstel te steunen, om voor de najaars-vergadering een voorstan der van de Bellamy-bewegiug uit te noodigen deze be weging nader toe te lichten. Gevonden en Verloren voorwerpen te Santpoort en Driehuis. Vaste Bijeenkomsten en Repetities. Café „De Weyman". Café „Zomerlusi". Gebouw „Spaarnberg". O. L. School F. School met den Bijbel. Ned. Herv. Kerk. Ned. Herv. Evangelisatie. f 1,50 per dag, f 7,per week. Onze nieuwe R. S. Stokvis Rijwielen seizoen 1937. Onze betalingscondities van het vorig jaar blijven gehandhaafd, f per week met gratis rijwiel verzekering. Dus- Uw Rijwiel gestolen, van ons een nieuw. ALLEEN BIJ w.f ix- vu J .vxio \J\JX± ijrv;u V* Xi XJ JLJ JJJ iyiX JLJJ.D De uitslag was alsvolgt Afd. A. N. Z. Ie pr. de heeren -Wooning. 2e prijs de Heeren Zwager en Bobbeldijk. O. W. Ie prijs de heer en mevr. Schaap. 2e prijs de heer en mevr. Stoutenbeek. Afd. B. N Z. Ie prijs, de h eeren Soontjes en Mouthon. 2e prijs de heeren Kuiper en de Wiel. O. W. Ie prijs de heer en Mevr. Handgraaf. 2e prijs mevr. Somers en de heer Jonker. C. N. Z. Ie prijs, de heeren Joren en Bierman. 2e prijs de heeren Terstal en Nieuwpoort. O. W. Ie prijs, de heeren Frederiks en Munsterman. 2e prijs Mej. Bosma en de Heer Stolk. Een woord van lof komt toe aan de technische com missie de Heeren Mulder en Wigman voor hunne cor recte en vlotte leiding, benevens aan de dames Bosma en Pastoor voor haren aankoop van de 24 mooie prij zen, welke zeer in de smaak vielen. Een uitstekend geslaagde avond inderdaad. Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag 11 April v.m. 10 uur: Ds. R. H. Oldeman Ned. Hervormde Evangelisatie, Kerkpad. Zondag 11 April v.m. 10 uur: Ds. L. W. Erdman, IJmuiden. Donderdag nam. 3 uur: Huwelijksinzegening. Geref. Kerk H.V., Wüstelaan Zondag 11. April v.m. 10 uur: Ds. H. A. C. Hildering, Afscheidsdienst bij zijn vertrek als zendeling van N. lndië. Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag 11 April v.m. 9.45 uur Dr. W. G. Harrenstein H. Avondmaal nam. 5,30 uur dezelfde H, Avondmaal en Nabetrachting. Openstellingsuren: 8,30—12,30 uur, *13,30-15 uur 18 19,30 uur Zou- en feestdagen 8—9 uur Afhalen Zondagscorrespondentie 8,309 uur Openstellingsuren 9—12, 14—15,30, 17,30-19 uur Zon- en feestdagen 8—9 uur Afhalen Zondagscorrespondentie 8,30—9 uur STANDPLAATS BRIEVENBUSSEN: Biezenweg hoek Hagelingerweg Biezen weg hoek Rijksweg Beekviietstraat hoek Rijksweg Hagelingerweg 75 Middendorpstraat Middenduinerweg hoek Willem de Zwijgerlaan Wüstelaan hoek Pastoorstraat Bloemendaalscheweg Joh. Verhulstweg hoek Duinlustpark weg Iugaug Prov. Ziekenhuis Brederoodscheweg hoek Velserenderlaan Station Nederl. Spoorwegen Lichtingsuren .4.25 uur 11.05 uur 16.05 uur 19.17 uur |Zon- en Feestdagen 5,55 uur Begin der bestellingen: 7 uur 2e best. 18 uur Uren der verzending brievenpost 6,01, 12,47, 13,12, 17,15, 17,39, 20,47 Wordt binnenkort 13,30—15.30 Als de maand April zijn intrede doet, het jonge groen zich hier en daar laat zien, dan, ja dan kan men met vreugde verlangen naar de naderende zomer. Als dan de vruchtboomen zich tooien in hun kieed van die schitterende bloesempracht, dan is men blij en verheugd, 'geniet met volle teugen en is dankbaar ge stemd dit te kunnen genieten. Maar niet ieder is die vreugde beschoren. Zij voor wie oovenstaa.nde collecte wordt gehouden, zijn voorloopig uitgesloten volop van dit alles te kunnen profiteeren. Gij allen weet dit en wij twijfelen er niet aan, of ge zult met woord eu daad, willen medewerken, hun dat te geven, waarvan gij zelf zoo volop kunt genieten. Doe dat in de eerste plaats door Woensdag 14 April a.s. uw gaven te storten in de busjes welke U zullen worden voorgehouden. Gij doet daarmede een goed werk en oogst een dankbaarheid van hen, die door uw steun weer in staat zullen worden gesteld, te kunnen genieten van die mooie en heerlijke natuur. Dames welke zich bereid verklaren de.Emmabloempjes te verkoopen worden vriendelijk verzocht zich Maan dagavond half negen aan te melden bij Mevr Dr. A.de Groot, Hoofdstraat en Mej. Bosma, Schaepmanlaan 4 Santpoort-Station. De zoele voorjaarslucht komt ons verblijden Natuur ontwaakt. En heeft de harten van de aardsche wezens Weer aangeraakt. Weer gaan de vogels hun gezangen zingen Alles herleeft. 't ls, of de winter op het leven nu Geeu recht meer heeft. Groen worden weer de hoornen .en de velden En alles lacht. Er wordt niet meer aan 't koude jaargetij Door ons gedacht. De zoele voorjaarslucht komt ons verblijden En maakt weer frisch. Het is de tijd, waaraan door alle mensehen Behoefte is. En laat ons hopen, dat eens in de wereld In 't groot heelal, Een groote goede zon vredige warmte Ons geven zal. VELSEN, 8 April '37. G. ZWENNE. De gunning werd aangehouden. Nu Santpoort zich zoo uitbreid verwacht het bestuur, dat vele van de zich hier gevestigden zich als lid zullen opgeven, om de nationale feestdagen mede te vieren. De contributie bedraagt f 1,00 per persoon, zijn man en vrouw beiden lid, dan zijn de kinderen tot en met 15 jaar vrij. Men kan zich als lid opgeven bij den bode, en bij den penningmeester, den heer G. Hop, Hoofdstraat 187 Jubiieutïi. Donderdag 1 April herdacht de Heer R.v.h. Pol. den dag waarop hij voor 25 jaar als verpleger bij het Prov. Ziekenhuis in dienst trad. Des morgens werd de jubilaris door tal van collega's en ambtenaren ontvangen en toegesproken door den waarn. Geneesheer-Directeur, en namens de Comm.van Bestuur bloemen aangeboden, terwijl de collega's hém met een crapeau verraste. De Heer Schultz sprak voor den C.N.A.B. en liet dit vergezeld gaan met het aan bieden van een bloemstuk. Des avonds bracht het fan- Beleefd aanbevelend, farecorps „Oefening Kweekt Ktinst" den jubilaris een sereuade, waarbij door den voorzitter den jubilaris werd toegesproken en memoreerde het werk dat de Heer v.d. Pol als oud-voorzitter voor O.K.K. had gedaan, tevens boodt hij namens de leden een leeslamp aan. Met genoegen kan de Heer v. d. Pol op dezen dag terugzien. Van de Mondorgelclub T.N.E.G. was bericht ontvangen dat een Bonte avond was uitgeschreven in 't hotel „de Weijman" op Zaterdag 17 April. De voorzitter spoorde aan deze bijeenkomst te bezoeken, de entree is slechts 10 cent. Met de kolportage met „De Geheelonthouder" bleek het goed te gaan. Volgende vergadering over 4 weken. Gevonden voorwerpen worden alleen door bemiddeling der politie geplaatst. Gevonden Beurs met rozenkrans en huissleutel. WHenweerde, Brederoodscheweg 110 Verloren Rijwielplaatje in etui, R. v.d. Graaf, Hard- draverslaan 4 Zakboekje bevattende verkoop boter, kaas, enz. Berkhof, Kuikenslaan 11, Heemskerk Portemonnaie inhoud f 25,--, AKoek, Clari- onlaan 11. Portomonnaie, inhoud f 6,00, Babliowsky, Zinneveltlaan 24. Maandagavond 8 uur: „Fanfare-corps „Wilhel- mina". Dinsdagavond 8 uur: Zangver. „Vox Humana". Maandagavond: Damcub „Stabiel". Donderdagavond 8 uur: Bridgeclub „De Kenne- mers". Donderdag Turnvereeniging „Santpoort", IJ eeren Vrijdag: Turnvereeniging „Santpoort", Damc-s. WoensdagmiddagDriehoekmeisjes. Dinsdag 2,30—4,30 of Vrijdagavond 8 uur: Damesnaaikrans. Donderdag 8,15 uur consistoriekamer bij de kerk: Jongerenbond. Donderdag 6,30—8 uur van 12 17 jaar: Meisjes vereeniging. Woensdag 2,30—4,30 uur van 7-13 jaar: Meisjes vereeniging. Dinsdagavond 8—10 uur: Kerkkoor. Catechisaties op verschillende dagen der week en in overleg met den predikant. Maandagavond 7,30 uur. Meisjesclub „Ora et Labora". (Leeftijd 16 jaar en ouder). Woensdagavond 8 uur: Naaikrans „Lydia". Donderdagmiddag 3 uur Kerkkrans „Lydia". Donderdagavond 7,30 uur: Meisjesclub „Dorkas", (Leeftijd 13-16 jaar).

Weekblad Huis aan Huis | 1937 | | pagina 2