U zoekt Kwaliteit! SIGARENMAGAZIJN „TERRAS HEDEN GEVESTIGD 1 Groote Openb. Vergadering Mr. A. M. Joekes DAMES! TERM'S CMHHilX Magazijn »Hollandia« Voor de Schoonmaak! „De min lit Hongarije", H. G. SANDERS Be Keanemer Hout- en Triplexkanfel A. VERSTEEG VRIJZINNIG DEMOCRATISCHE BOND „S.wift" en „Nimco" Schoenen. „Forma Natvra" en „Welff". z _l B FOTOGRIFEERT U Terrasweg 33f Telef. 651, Santpoort De Santpoortsche Houthandel levens ïiMigrligiirij! Horfilstraa! 138 Telefoon 493 Santpoort Zondag 9 Mei opvoering van lief blijspel in „De Weyman" door de Tooneelvereeniging JAM VAN DOMMELEN". BERICHTEN. Café „Zomerlust". Op 28 April a.s. zal in Café „Zomerlust", eigenaar de Heer J. Th. Böhm, te Sant poort, een middag voor de kinderen en een avond voorstelling voor volwassenen worden gegeven, doorde door geheel Nederland gevierde conferencier en humo rist Albert Klein en Professor Rodi, de bekende inter nationale goochelaar illusionist en telepaat. Alle reparaties zeer billijk WerkplaatsPLATVOETSTRAAT Huis: GverbiEtweg 38, 3anfpoort-D, Nederl. Meisjes Club. Zaterdag 24 April geeft <ie afd^eling Santpoort van de Ned. Meisjes Club in de zaal van „Zomerlust" haar jaarlijksche propaganda- avond die voor ieder, die in het bezit van een program ma is toegaugkeiijk is. Nog enkele programma's zijn verkrijgbaar bij Mej. R. de Jonge, Rijksweg 456. Tooneelvereeniging „Jan van Dommelen". Deze Tooneelvereeniging voert op Zondag 9 Mei as. in de zaal van „de Weijman" op het blijspel „De oom uit Hongarije". Bonte avond. Zaterdagavond gaf de Mondorgelclub „Tot nut en genoegen", onderafdeeling van de A.N.G.Ü.B. een Bonte Avond in „De Weijman", welke totaal was uitverkocht. Na het openingswoord door den voorzitter den Heer H. Knol, bracht de Mondorgelclub de Bak- marsch ten gehoore, gevolgd door eenige zclioolliedjes, welke correct werden uitgevoerd. Hierna vólgden nog Wien blut, Wien, An die schone blauwe Donau, e.a. Vooral Lulabiland viel zeer bij het publiek in densmaak en moest na herhaald applaus nog eens herhaald wor den. Tevens traden eenigejeudigesolisten op, n.l. Wim met zijn accordeon en Gerard Brouwer, viool, terwijl Dina Schaap eenige tapdansen uitvoerde. In de pauze werd een verloting gehouden en had de huldiging plaats van den directeur, den Heer Polfliet. Na de pauze wer den nog enkele tooneelstukjes opgevoerd waarna een gezellig bal deze goed geslaagde avond sloot. Zij tenslotte nog vermeld dat de faro. Knol een hulde werd gebracht voor het steeds disponibel stellen van hun huis voor de club. Feestavond. De Harddraverij-vereeniging „Santpoort en omstreken" geeft a.s. Zondagavond in „de Weijman" een feestavond voor Leden en Donateurs. In „Hei Wapen van Velsen" Stationsweg 5 Umuiden-O. „Democratisch beleid in moeilijken tijd" Gelegenheid tot Debat Zoo juist ontvingen wij de nieuwste modellen in Nnemonenstraat 23 Telefoon 348 Ziet onze nieuwe Etalages! SANTPOORTSCHE DROGISTERU Hoofdstraat 138, hoek Terrasweg Bazar „Wiihelmina". In ons vorig nummer schreven we, dat de bazar van het fanfarecorps „Wiihelmina", iets bijzonders zou worden, thans nu de opening heeft plaats gehad, ziet men eerst goed wat een werk de voorbereiding heeft gegeven. WELNU, KOOPT UW ROOKARTIKELEN IN 99 Beleefd Aanbevelend, Naast alle bekende kwali teiten ook White Ash Sigaren en Upper Ten tabak Damclub „Stabiel Door drukke werkzaamheden enz. zag uen heer Üudhoff zich genoodzaakt deze rubriek aan ondergeteekende over te dragen, vanaf dezen plaats een welgemeenden dank namens „Stabiel" voor de vele moeiten en zorgen door den heer Oudhoff hieraan besteed. Het gaat met „Stabiel" cresseudo, verschenen club avond mochten we weer twee nieuwe leden inschrijven daardoor ons ledental tot 26 brengende. Nu vormen 26 leden nog lang niet iets om op te pochen, maar in aan merking nemende dat onze damclub volgende maand pas 1 jaar bestaat, dan is dit toch zeker wel de moeite waard om extra gememoreerd te worden. Aan de leden tot taak te zorgen dat we spoedig de 50 passeeren. Heeren dammers, komt u eens kijken op onze clubavond elke Maandagavond 8 uur in gebouw „Spaarnberg", Wüstelaan. Nog moet ik even terrug komen op 't feit als hierboven vermeld, het een jarig bestaan. Het be stuur meende dit niet onopgemerkt te moeten laten voorbij gaan. Besloten is dan ook 8 Mej a.s. een feest avond te geven in geb. „Zomerlust" Hoofdstraat Santpoort. Trots dat wij geen dure band of conferencier engageer, den hebben we zeer gegronde hoop dat het een knal avond zal worden. Ik kom hier nog nader op terug, daar ik de schaar vrees van den heer Cornegge wanneer ik zou trachten U deze avond eenigzins nader toe te lichten. De heer Cornegge heeft mij ook de toezegginggedaan onze problemen weer te zullen plaatsen waar voor het bestuur voorgenoemde heer zeer dankbaar is, juist de rubriek „problemen", is zeer belangrijk en bijna onmis baar voor ons. Dit toch is de directe schakel tusschen „Stabiel" en de nog niet leden. Alle correspondentie of oplossingen te adresseeren aan F. W. Schmidt tot 3 Mei Kerkweg 21, daarna Lazarus Mullerlaan 1 Santpoort dorp. Hageiingerweg 17, Tel. 556 Goedkoope Latten voor aanleg van Tuinen en Perken. Triplex in alle dikten. Asphaltpapier Groene Carbolineum 45 ct p. Kilo m wm. mm. mm. mm. Probleem No. 10 Zwart 3, 7, S, 9. 12, 16, 38. Wit: 21, 27, 30, 31, 32, 40 en 431 Wit speelt en wint. Duizenden die Albert Klein reeds door de radio heb ben gehoord, worden nu in de gelegenheid gesteld persoonlijk kennis met hem te maken. Professor Rodi behoeft ook geen introductie meer, aangezien hij gedurende de Julianafeesten reeds hon derden kinderen te Santpoort aangenaam bezig wist te houden. Naar wij nog nader vernemen is een byzonder pro- pramma voor deze voorstellingen samengesteld, terwijl de entree-prijzen onder ieders bereik zullen zijn. De Heer Bökm heeft een goede keuze gedaan deze twee artisten te engageeren. Steeds in voorraad Teer Carbolineum Asphaltpapier en eerste kwaliteit gekleurde carbolineum Kleine ijzerwaren Tuinmeubelen, enz. enz. bij de Spoorwegovergang Santpoort-station Afdeeiing Gemeente Velsen. Secr: Kerkweg 150 Santpoort Spreker Lid Tweede Kamer Staten-Generaal Onderwerp Toegang vrij Toegang vrij Harddraverijvereeniging Santpoort en Omstreken. Het be stuur deelt hare leden mede, dat volgens het besluit van de laatste ledenvergadering, het weekblad „Het Paard" steeds voor de leden ter inzage ligt op de leestafel in het Clubgebouw de „Viersprong" hoek Slaperdijk. De kaarten voor de feestavond op Zondag 25 April a s. zullen wel reeds alle door de leden ontvangen zijn en wordt er op gewezen, dat deze toegangsbewijzen strikt persoonlijk zijn. In verband met de te verwachten groote toeloop adviseeren wij de leden dan ook gebruik te maken van de gelegenheid tot plaatsbespreken op den dag zelve van 3—5 uur aau de zaal in „de Weijman". Zondagschool Ned. Herv. Evangelisatie. Het Bestuur van de Zondagschool van de Ned. Herv. Evangelisatie te Santpoort hoopt op Dinsdag 27 April a.s. D. V. een ouder avond te houden in het Ned. Herv. Evangelisatiegebouw aan de Kerkweg, des avonds om 8 uur. Plet doel van deze ouderavond is om de ouders van de kinderen van de Zondagschool te willen spreken over de Godsdienstige opvoeding van hun kinderen en de medewerking van de Zondagschool daaraan. Tevens hoopt op deze Ouderavond de Heer de Boer, secretaris van de Nederlandsche Zondagschool Vereeni- ging, van Amsterdam het onderwerp te behandelen, „Geld in de kinderhand". Het bestuur hoopt en ver trouwt dat alle ouders het nut van deze bijeenkomst zullen inzien en dit zullen toonen door allen aanwezig te zijn. Volksonderwijs afd. Santpoort, belegt op Woensdag'28 April a.s. 's avonds 8 uur in een der zalen van het badhuis haar halfjaarlijksche huishoudelijke vergadering. De agenda vermeld o.m. bestuursverkiezing en ver kiezing van een lid van de commissie van toezicht, en wijziging van de voorwaarden tot toelating van leerlin gen voor de kleuterschool en van de schoolgeldregeling. Verder bespreking van het jaarlijksche Floralia werk en jaarverslagen secretaris en penningmeester. Alles bijeen, dus wel een belangrijke vergadering. La ten de leden door hun opkomst toonen dit te beseffen. LEUKE VLOTTE MODELLEN IN VERSCHIL LENDE L EERCOMBINATIES. Voor moeilijke voeten hebben wij voor U 't juiste model in de Gemak- en Steunschoenen Gediplomeerd Voetspecialist en Pedicure. Pliseren Ajoufen Maken van knoopen," Depot Stoom en Ververij „Calthe" Almelo. Een groote sorteering voorhanden in Kleedjes, Gordijn stoffen Kanten Brak. Bont Wafeldoekjes Zeemleder -- Wasc.li doekjes. O KAPOK 42—4965 per pond De Nieuwste Snufjes in Dames mode-Artikelen. 'Groote sorteeringen in Knoopen, Kraagjes, Ceintuurs, Baddoeken en Theedoeken Zaterdag Extra lage prijzen 99 03 OS in ea Diverse Filmrollen o.m. AGFA KODAK, LOMBERG - PHOTAX VOORRADIG. FILMPACK's Telefoon 521 Donderdagavond werd de bazar, door den Heer Nijssen, Wethouder der gemeente Velsen geopend, waarna we een wandeling langs de verschillende stands, Welke met een aardige oud-hollandsche ge vel versiering een keurig cachet geven, maakten. Diverse attracties,zijn aanwezig o.a. Draaibord, Trekbiljart, Korfbal- en Vischtent, enz. terwijl verschillende artikelen tegen billijken prijs ver krijgbaar zijn. Een bijzondere bezienswaardigheid is de Muizenstad, welke het geheele podium beslaat. Zeer zeker moet ieder een bezoek brengen bij den Hindoe, en zich op „handdruk" laten verzekeren dat hij niemand iets zal mededeelen wat hij bij hem te zien krijgt. Wanneer er nu maar vele bezoekers- komen om hun penniske te offeren, twijfelen wij er niet aan of het corps zal zich het voor oogen gestelde doel, de aan schaffing van een paar pauken, kunnen bereiken. Teyens vermelden wij dat Wiihelmina" hedenavond (Vrijdag) een muzikale rondgang door het dorp zal houden. Gevonden en Verleren voorwerpen te Santpoort en Driehuis. Gevonden voorwerpen worden alleen door bemiddeling der politie geplaatst. Verloren: Zwarte Pelikaan Vulpen, Wijn. Danielslaan 12 Gevonden: een zak met plm. 10 K.G, aardappelen Wezenaar, Conollyweg,|Bloemendaal Padvindersriem en portemonnai met inhoud Wüstelaan 11 Zilverenmedaille van H.M. de Koningin, Hagelingerw. 119

Weekblad Huis aan Huis | 1937 | | pagina 2