Koning s' MONUFACTUREHHANDEL. Fa. H. BAKKER „HOLLANDIA" H Bloemendaalschestraatweg 149 Ook wij bezorgen huis aan huis, 0 L L A N D 1 Sc.hakeltjes voor 10 cent TELEFOON 580 Voor de Kerstdagen MATZIJDEN DAMESKOUSEN 59-69-79-98-110 49 Heeren Overhemden IN MODERNE DESSINS 1.95-2.25-2.40-2.90 MET 2 BOORDEN 1.6° GROOTE SORTEERING Dames- en Kinderhandschoenen Zelfbinders Sjaals Damestass chen VOOR DE FEESTDAGEN Bil AANKOOP VAN f 1,- EEN FIJN BLIK SPERCIEBOONEN 2 blik fijne Spercieboonen VOOR 1 blik Snijboonen en een j> <|j fruitbakje met fijn Fruit 10 pond mooie hand Goudreinetten voor 90 cent Fruitmanden, Fruitbakjes, tegen lagen prijzen. Ziet onze Etalage en overtuigt U. Beleefd aanbevelend, Bloemendaalschestraatweg 69 - Telefoon 767 Santpoort-Station N.A.S B. Korfbal. Zondag j.l. zijn alle wedstrijden afgelast. Kantoor der Posterijen te Santpoort-station Kantoor der Posterijen te Santpoort-dorp Kerstfeestviering De Zondagschool der Ned. Herv. Evan gelisatie hoopt Maandag 27 Dec. des avonds 7 uur in de Gymnastiekzaal der school met de bijbel, haar kerstfeest te vieren. Ouders en belangstellenden zijn van harte welkom. Kerstvergadering. De afdeeling Santpoort—Bloemendaal der S.D.A.P. belegt op 2e Kerstdag, des morgens half elf, een kerstoijeenkomst met als spreker Ds. v. d. Heide uit Voorburg, welke als onderwerp heeft, „Kerstmis 1937". Viool- en Pianomuziek zal deze bijeenkomst opluisteren. R. C. Brederode, bonte avond. Door de ijverige be moeiingen van de Lustrum-Commissie is het wederom gelukt een gevarieerd programma voor Zondag 19 Dec. a.s. samen te stellen, waarvan de uitvoering zal plaats vinden in „de Weijinan", aanvang 8 uur. Tevens is voornoemde Commissie er in geslaagd de bekende humorist Piet de Vos, te engageeren. Omdat bij een dergelijk programma feitelijk iedereen medewerkt tot het weislagen van een bonten avond, wil ik langs dezen weg een beroep doen op alle Brederodianen en vrienden van Brederode, die op dezen avond aanwezig zullen zijn, om door enthousiasme en medeleven met het programma op een gepaste luidruchtigheid, het inderdaad tot een bonten avond te maken. Ik twijfel er niet aan of de zaal zal als van ouds geheel gevuld zijn. Zorg voor een juiste feeststemming, die een Brederodiaan kenmerkt. Het is wel eens goed als iedere Brederodiaan zijn dagelijksche zorgen voor enkele uren terzijde zet. Meergenoemde avond zal een verrassing brengen en het is daarom wenschelijk U tijdig van plaatskaarten te voorzien, verkrijgbaar aan de' bekende adressen. Wij spreken dus af Zondagavond met een bonte stemming in „de Weyman". de Voorzitter, F. M. van Vliet. Zondag zijn de volgende wedstrijden Voor a.s. vastgesteld Brederode I-V.S.V. III Brederode II Ripperda IV V.V.B. III—Brederode III 12 uur 2 uur 10 uur Te spelen a.s. Zondag: Palvu I—Flora II 10 uur terrein Hagelingerweg. Palvu II is vrij. Gymnastiek. De eerste week van Januari gaat de heerengroep beginnen, tenminste wanneer zich nog 2 he8ren hiervoor opgeven. Kunnen de nieuwe heeren leden hier misschien voor zorgen? Of onze dames? Onze leden kunnen ons hiermede de beste nieuwjaars- wensch geven. Wie brengt de eerste aan? Het moet en het kan. Woensdag 29 Dec. bestuursvergadering ten huize van de secr. Voorplaats G 2L, waar ook nieuwe heeren- turn-leden en datnes korfballedeu zich kannen aanmelden. Bridgeclub „Santpoort". Donderdag 9 Dec. werd een vriendschappelijke Bridgewedstiijd gespeeld door de Bridgeclubs „Santpoort" en de li. K. club „Onsgenoe gen" uit Haarlem. Het betrof lner een bekerwedstrijd, beschikbaar ge steld door beide vereenigingen, welke liet eigendom van die vereeniging wordt die deze tweemaal achter elkander wint of driemaal in totaal. Deze maal moest „Ons genoegen" liet met een ne derlaag bekopen en werd de Beker gewonnen voor de Bridgeclub „Santpoort", na een ernstige aangename strijd. Nog delen wij gaarne even mede dat de onderlinge drive van onzen club plaats vindt op Donderdag 23 Dec. in Hotel „Zomerzorg", van 8 tot 12 uur. Komen de leden vooral op tijd R. K. S. V. „Santpoort. Zondag 19 December SPARTAAN I-SANTPOORT I Santpoort II—V.V'E. I 2 uur Santpoort III D.E.M. III 12 uur Het le vertrekt uiterlijk 11,30 uur, de gene die mee willen, geve zicli tijdig op. Het 2e speelt thuis en we hopen baar weer eens te zien winnen, Ook het 3e speelt thuis. Met kiem wijzen wij onzen leden er nog eens op, dat iedere Donderdagavond getraind wardt m de gym -zaal te Driehuis. Deze training is gratis en toegankelijk voor alle senioren. Voor de Jeugd. „De guitenstreken van Pietje Moedig". Op Woensdag 29 D>ec. a.s. des middags te 2,15 uur, zal onder auspicieëu van de vereen. „Santpooits Bloei" in het gebouw „de Weijuiau" eeu opvoering worden gegeven van een alleraardigst kniderstuk met enkele leuke liedjes. Geheel in üen geest van Pietje Bell of Dick Trom. In ooveugenoemd stuk speelt ook weder de gevreesde dorpsveldwachter een tielangnjke rol, en eveneens, een door Pietje Moedig, op heeierdaad Detrapte inbreker, die zich na een worsteling met Piet Moedig, op een slutksche en geestige wijze, uit de greep van den veld wachter, aau wien nij door Piet is overgeleverd, tracht te bevrijden, hetgeen hem ook weer door de waakzaam- ueid van Pietje totaal mLsiukt, zoodat hij zijn gerechte straf niet ontgaat. Deze en vele audere aardige en geestige scènes zullen niet nalaten, de jeugd eu ook de ouderen, ouitengewoon te amuseeren. In 't kort: „Een middag vol uitbundige gezelligheid en pret". De hoofdrol zal vervuld worden door de jonge Jan van Dommelen, met als zijn vrienden G. Plak en V. Kramer en verder jongens eu meisjes, speelkamera den. De verdere rollen zijn, de Vader en Moeder van Pietje, enkele buren, de vermoorde veldwachter, de geestige inbreker e.a. De liedjes worden ingestudeerd door Mej. A. Schoen piano en zaugleerares, alhier. Het geheel staat onder leiding van den heer Jan van Dommelen, de vader van Pietje Moedig. Damclub „Stabiel Ook de laatste competitie wedstrijd einüigde in een overwinning voor ons, waarmede „Sta biel 1" een succesvoile competitie besloot Het debuut van ons 1ste is wel de verrassing geweest in deze af deeling. Een fout in deze klasse springt wel duidelijk uaar voren enwel het spelen van een enkel rooster. Wij b.v.b. verloren slechts een wedstrijd en werden daardoor practisch gesproken, uitgeschakeld voor het kampioen schap, eeii kwestie van zegge en schrijve eeu bordpunt Gp de eerstvolgende bondsvergadering zullen wij dan ook deze kwestie aan de orde stellen. De bordscore is ook zeer goed. 89 51 en toch had het geen verwonde ring behoeven te baren wanneer het eerste cijfer de honderd zou hebben overschreeden. In elk geval hoop ik dat het voornaamste punt „wedstrijd routine" goed tot de spelers is doorgedrongen om daarmede gewapend het volgende jaar in de eerste klasse een poging te wagen Ik zal geen persoonlijk prestaties onder de loupe nemen want allen hebben hun best gedaan en meer wordt niet ge vraagd. Dinsdag 21 Dec. speelt het le plus Piek, Oudendijk en Oosterling bij D.O.S. Koningstr. 54 Haarlem. Probleem No. 33 werd door de volgende heeren goed opgelost: M. Piek, H. M. Jansen, P. Klaasen, J. Bak huis en N. Bierman. Probleem No. 34 wederom van den Heer H. F- An- tonisse, wit speelt en wint Ten slotte dit, bezoekt gere geld uw clubavond vooral nu met de onderlinge com petitie, als u wegblijft dupeert u tevens een ander! Alle correspondentie aan het secretariaat F. W. Schmidt Lazerus Muilerlaan 1 Santpoort dorp. Probleem 34. Zwart8 11, 19, 21, 22, 23, 27, 30, 35 en 36. Wit 32, 38, 40, 41 42, 43, 44, 45, 49, en 50. Postzegelvereen „Santpoort". Aan de leden wordtbekend gemaakt, dat Woensdag 22 Dec. a.s, dejaarvergadering zal plaats vinden, aller opkomst gewenscht. Daarna groote verloting ten bate van de kas. Verzamelaars geeft U op als lid onzer vereeniging. Zulks kan geschie den elke '2e en 4e Woensdag der maand aan het club lokaal, gebouw „Spaarnberg" en bij den heer B. J. Schol Schroder v. d. Kolkweg 10, Santpoort-St. Z. V. Velsorend. Verleden week Donderdag speelde ons polozevental een oefenwedstrijd tegen de H.V.G.B. Bij wijze van proef hadden midvoor en midachter van plaats gewisseld. Deze opstelling beviel zeer goed, zoo dat in de eerst volgende competitie-wedstrijd op 2 Jan ook in deze opstelling gespeeld zal worden. Wat het verloop van de wedstrijd betreft, in beide speelhelften werd 2 maal door ons gescoord, terwijl dè H.V.G B in de 2de helft 2 strafworpen te nemen kreeg, die beide benut werden. Het einde leverde ons dus een 4—2 overwinning op. De wedstrijden van 19 Dec. zijn tot later uitgesteld. Eind Januari zal er weer een clubavond gehouden worden. Nu dus reeds aan het werk om een gezellige avond te hebben. Het bestuur blijft ook niet achter, anderhalf uur nemen zij met hun programma in beslag. Als de leden nu ook anderhalf uur weten te vullen, dan kan een gezellige avond niet uitblijven. Korfbalclub „Sport Vereent". Bloemendaal—Santpoort. Secretariaat: Bruuo Klauwersstraat 5, Santpoort-St. Door weersomstandigheden zqn alle wedstrijden afgelast. Voor Zondag 19 November is vastgesteld. Z.K.V. I-S.V. I 2 uur Tijdige opgave aan ons secretariaat om de reis per spoorcoutract mede te maken is zeer gewenscht. Voor de overige wedstrijden raadplege men het H.KB-nieuws. Up Zaterdag 18 Dec. a.s. brengt St. Nicolaas ons 'u bezoek in cofé „Rusthoek" te Bloemendaal, hoek Korte Kleverlaan eu Bloemendaalscheweg, aativang halfacht Iedere introduié is welkom, mits voorzien van een cadeau'je. Als St Nicolaas vertrokken is, wordt gekiend eu gedanst tot 2 uur (Baud aanwezig). Vaartisndragscha Winkeliers Reclame te Driehuis. Uitslag en prijsuitreiking. Hierdoor deeleu wij mede, dat de navolgende mede dingers voor een prijs in aanmeiking komen J. VAN cSUHEKBLNZEEL, Hoofupiijs; 1 P. N. Ouden dijk; 2 Mevr. Wiuter; 3 P. Kuyt; 4 P. Uitendaal 5 G. H. Herman; 6 O. v. Heugten; 7 Mevr. Verbaan; 8 A. A. de Waard; 9 Mevr. v. d. Helm; 10 Mevr. Mulder; 11 E. A. Uoyeu 12 C. Gramau 13 J. Arisz; 14 A. PLooggreef; 15 W.Bieeker; 16 J. F. v. d. Weyden; 17 Mevr. Sutjders; 18 A. Markermk 19 L. Heeremans; 20 N. v. Reusen; 21 Arnold Fischer; 22 C. A. Smit; 23 M. Groeneveid. De heeren J. M. Hammega en H. Schols, welke wij bereid vonden bij het vaststellen van den uitslag de door ons gevraagde controle uit te oefenen, bevestigen gaarne de hierboven vermelde gegevens. Beleefd verzoeken wij de prijswinnaars om op Maan dag 20 Dec. 1937 in „'t Huis te Velsen" aanwezig te zijn om, in volgorde van het nummei bij hun name vermeid, een prijs uit te kiezen. Voor belanghebbenden, welke niet aanwezig zijn, of zich niet schriftelijk hebben doen vertegenwoordigen, zal het bestuur een prijs uitkiezen. Het Bestuur. Instituut voor Arbeiders-Ontwikkeling. Afdeeling Bloemen daal—Santpoort. Up Zaterdag 18 Dec. a.s. wordt in „de Toorts" een kinderfilm vertoond. Schaakclub „Santpoort". Bij gelegenheid van St. Nico laas werd deze club door „Sautpoort's Houthandel" Hagelingerweg, een keurig afgeweikt demonstratie schaakbord ten geschenke aangeboden. Natuurlijk demonstreert dit werkstuk behalve de goedgezindheid in de eerste plaats de goede kwaliteit van materiaal en arbeid, door genoemde firma geleverd Maar in hoofdzaak zal het moeten dienen als leermid del voor de cursus in de theorie van het schaakspel, die voortaan in het eerste half uur van de clubavond zal worden gegeven door de heer F. Abspoel, een bij uititek deskundige. Personen, die deze cursus van het begin af en dit is raadzaam willen volgen, doen verstandig reeds nu als lid toe te treden. De club komt elke Dinsdag avond 8 uur bijeen en is verhuisd van „De Weyman" naar „De „Viersprong", Rijksweg hoek Slaperdijk. Nadere inlichtingen bij de leden en de Secretaris, Broekbergenlaan 16. Openstellingsuren: 8,30—12,30 uur 13,30-15,30 uur 18—19,30 uur Zon- en feestdagen 8—9 uur Afhalen Zondagscorrespondentie 8,309 uur Openstellingsureu 9—12, 14—15,30, 17,30 19 uur Zon- en feestdagen 8—9 uur Afhalen Zondagscorrespondentie 8,30—9 uur STANDPLAATS BRIEVENBUSSEN Biezenweg hoek Hagelingerweg Biezen weg hoek Rijksweg Beekvlietstraat hoek Rijksweg Hagelingerweg 75 Middendorpstraat Middenduinerweg hoek Willem de Zwijgerlaan Wüstelaan hoek Pastoorstraat Bloemendaalscheweg Joh. Verhulstweg hoek Duinlustpark weg Ingang Prov. Ziekenhuis Brederoodscheweg hoek Velserenderlaan Station Nederl. Spoorwegen Lichtingsuren 4.25 uur 11.05 uur 16 05 uur 19.45 uur |Zon- en Feestdagen 5,55 uur MANUFACTURENHANDEL. Anemsnenstraat 23 Tel.348 hoek Hoofdstr. Santpoort Knippatronen naar maat verkrijg baar van de Mode-Vakschool van Mevrouw J. de Leeuw, Amsterdam Modellenboek ter inzage. Kapok 39 en prima Java 54 cent p.p. Depot Palthe Almelo Begin der bestellingen 7 uur 2e best. 18 uur Uren der verzending brievenpost: 6,01, 12,47, 13,12, 17,15, 17,39, 20,47 Heeren Pull'over groote maat met Heksluiting f 1,68 Jongens Jaeger Pantalons en borstrokken 14 j \ar, 64 cl 16 jaar, 69 cl Zware Interl. Directoirs winter kwaliteit 69 cl Kaphandschoen sterk soort v. d. fiets 78 cl Heeren flanellen 75, 95, 115 ct Roode Kandelaars met. kaars ll/2, 12 cl Rood lin;. en hulst in lage prijzen voorliand'g. Taxi-Bedrijf „Sillem", Hagelingerweg 137 Te'. 4<4 Dag en nacht geopend, verhuur met en zond. chauffeur Ter dekking 2 bokken, bij H. Zipp, Kleverlaan 5, ot Tuin, Vergiei- deweg t.o. de Begraafplaats, van 9-12 uur en van 2,30-8 uur. Volière met 7 krielkippen en Haan (ras) benevens eenige kooivogels te koop aangeboden t.e.a.b. Brieven No. 301 bur. v. d. blad. Duivenhok TE KUÜP, 6 vlieg gaten en glasdeur 50x40x120 c.M. hoog. Prijs f 2,50 Kluys kenslaan 25, Santpoort-station Huis te huur bevattende suite 4 slaapkamers, Vestibule en gang, keuken, zolder, schuur Huur f 5,50 per week. Te bevr Krnidbergerweg 26. Te Koop Slacht Konijnen vanaf f 1,50. Wagner, Middenduiner- weg 2, hoek Kerkweg. Te koop Electrische Waschma- chine f 15,— in goeden staat. Goede kachel met nieuwe bin- nenenmier,grootste maat f 12.50. Rijwielhandel J. Schipper Jr., Rijksstr.w. 188-194, Rozenstein. Wegeus huwelijk van haar meisje vraagt Mevr. v. d. Grient. Duinweg 2b, bantpoort-felaiion een net meisje voor d. e. n. of voor den uag van 87,30 uur. llulp van Werkster. V.g.g.v. Goed tehuis gezOolit voor mooie Zwarte Poes. Hofdyklaan 3, Driehuis. Heerenrijwiel met terugtrapn. ui z. g. st., bel en jasbesclieim. te koop aangeboden prijs f 10, liijKsweg 428, Santpoort. Te huur mooi bovenhuis f 3, per wetk, Hoofdstraat 109 hoek Beekvlietstraat, Santpoort. Te Koop Philips Radio „Prelude" van f 129,voor f 80.—, nog 8 maanden garantie. Brede roodscheweg 24B. Te Koop gevraagd 5 zware slacht- kippen, Houtdstraat 180, Santp. Te Koop een Slachtkonijn en jonge Konijnen. Kerkpad 71H, Santpoort. Voor direct gevraagd ervaren nette reserve ehauffeur in Auto Garage tegen provisie. Brieven met volledige inlichtingen oud. No. 325, bureau van dit blad. Terstond gevraagd een nefte winkeljuffrouw met vak bekend, H. Aiblas, Levensmiddelenbe- drijf, Terrasweg 20, Saul poort. Nog eenige plaatsen beschikb. in de groene wagen van Taxi bedrijf Jacques Bander voor richting Doetichem met de Kerst dagen tegen billijke vergoeding. Telefoon 474 Te koop „Inventum''Electrische straal kachel 110 volt, 2 staafs. Billijke prijs. Brederodeweg 10b, Santpoort-Station. Per 1 Januari gevr. net Dag meisje, niet ben. 19 j. Van 8.30 tot 4 uur bij bej. eclitp. V g g. v. Goed salaris. Aanni. tusschen 4 en 7 uur, Middenduinerweg, 68, Santpoort-Dorp. Biedt zich aan net Meisje voor heele of halve dagen.Tervoort, Hoofdstraat 87. Te Koop weg. vertr. n. bui ten 1. een goed onderh. inb. w.o.: Salon-. Huis- en slaapk.-Anieu- blenient. Boekenkast, Poppenw enz. ook bij gedeelten. Wijkerstr.w. 82, Velsen-Noord Schulpen.

Weekblad Huis aan Huis | 1937 | | pagina 3