n TUURMAN ANTPOORT s A. HANDGRAAF J. H. van Schie Belangrijk Nieuws I LUXE BBHKEÏB3RKERIJ TH. MBRS Boter-lan Hagel 36 ct per half pond Postzegel-automaten. ERRES STOFZUIGER Patronenhuis „Elegantia" Sc.hakeltjes FEESTAVOND ^PIANOSTEMMEN^ Gevonden en verloren voorwerpen. „De Kemphaan". Afdeelings-kampioen 3c. Zondag j.l. werd onder de oogen van een tamelijk aantal toe schouwers de wedstrijd gespeeld Kemphaan I Haar lem VI, welke door de Kemphaan werd gewonnen met 9—0. Deze uitslagen geven weer, dat de Kemphaan evenals het vorige jaar te sterk was in deze afdeeling. Dit moge gerust gezegd worden, de Haarlemmers heb ben hun huid zoo duur mogelijk verkocht. Er werd van beide kanten met enthousiasme gespeeld. Tevens kunt u zien de cijfers die door de Kemphaan werden N.A.S.B. Korfbal Gespeeld j.l. Zondag: ONZE AUTOMSAT STAAT ALTIJD VOOR U KLAAR. Kantoor der Posterijen te Santpoort-station Kantoor der Posterijen te Santpoort-dorp Voor slechts 55 ct per week ver huren wij U de nieuwe mei hulpstukken. Gratis onder houd. Na 13 maanden Uw eigen dom. Profiteert van deze gelegen heid. Alle inlichtingen verstrekken wij gaarne. Hoofdstraat 160 T e 1 e foo n 607 Mag, „De Toekomst" Bloemendaalschestrweg Tel. 408 1001 Artikelen Vaste Bijeenkomsten en Repetities. Café „De Weyman". Café „Zomerlust". Gebouw „Spaarnberg". O. L. School f. School met den Bijbel. Ned. Herv. Kerk. Ned. Herv. Evangelisatie. Café „De Viersprong". Melkerij „SPABRNZICHT" Terrasweg 27, Santpoort AUTO TE KOOP. Anemonenstraat 23. A.N.G.O.B. aid. Santpoort Woensdag 16 Februari 's avonds 8 our, in „De Toorts", Duinweg. Stichting „Anti-Viviseotie-Bcnd". Zooals den leden van dezen bond en eveneens aan meerdere dierenvrienden bekend zal zijn, overleed op 28 September 1937 te den Haag, Dr. P. Pijl, voorzitter van dezen boud. Diepen indruk heeft dit overlijden gemaakt op alle werkelijke dierenvrienden, daar de overledene steeds zijn geheele weten en kunnen heeft gegeven aan de verbetering van het lot der dieren en aan de anti-vivisectie bewe ging in Nederland. Vele vrienden, oud-patienten leden van den bonden anderen hebbeu den wensch te kennen gegeven een eenvoudigen gedenksteen te plaatsen op de laatste rustplaats van Dr. Pijl, als blijk van hun sympathie en dankbaarheid en als waardeering voor hetgeen hij heeft gedaan voor de anti-vivisectiebeweging in Neder land. Hiertoe werden reeds van meerdere zijden bijdragen ontvangen. Diegenen, die hunne sympathie en waardeering voor het werk van Dr. Pijl nog mochten willen uiten door het geven van een bijdrage voor deze gedenksteen, kunnen dit alsnog doen door storting op postgiro No. 298115 van R. J. Bogtstra te Santpoort. Bijdragen, hoe klein ook, zullen ten zeerste worden op prijs gesteld. R. J. Bogtstra Rijksweg 529, Santpoort Comm. v. d. Bond v. d. Gemeente Velsen. Donker Amsterdam. Wie uwer, die geen vreemdeling is in onze hoofdstad, kent niet de beruchte stadswijken, waar de huizen tegen elkaar staan geleund, met uit gesleten trappen en door de tand des tijds scheefge trokken vensters, bewoond door een eigen bevolking? In deze achterbuurten nu, waarover wij allen al zoo veel hebben gehoord en wellicht gelezen, heeft Dr. W. G. Harrenstein veel gearbeid. En over dit werk wil hij ons het een en ander vertellen. Herinnert U zich nog den bewusten avond, toen deze eminente spreker ons in gedachten meenam bin nen de muren van de cel? Dat was een onvergetelijke avond Iets dergelijks wacht ons weer. Een en ander wordt door zang en muziek afgewisseld, 't Is haast overbodig, U op te wekken om deze bijeenkomst bij te wonen. Gaat allen Woensdag 23 Februari nam. 8 uur naar Burg. Enschedélaan 34. Neemt vrienden en be kenden mee De toegang is vrij Gevonden voorwerpen worden alleen geplaatst door bemiddeling der politie. Gevonden Kinderportemonaie, inhoud 6 cent, Hagelingerweg 145. Belastingplaatje, Middenduinerweg 24. Zwarte damestasch met verchroomde beugel, Bloemen- daalschestraatweg 196. Bril met donker montuur, Wüstelaan 73. Verloren Blauwe winterjas, Pastoorstraat 4. Een gym.-schoente (m. 36), Hagelingerweg 273. Belastingmerk in etui, Willembeeksweg 45, IJmuiden-O. R. C. Brederode. Gespeelde wedstrijden op Zondag 6 Febr. H.F.C. III Brederode I 1—1 Droste II Brederode II 2—4 E.H.S. jun. Brederode jun. 2 7 V.S.V. adsp. Brederode jun. 1 4 Voor a s. Zondag zijn de volgende wedstrijden vastgesteld: Kennemers III Brederode I 10 uur Brederode III D.O.A. I 12 uur Brederode jun. T.H.B. 2 uur ZaterdagBrederode adsp. Kemphaan adsp. 3 uur Indien bovenomschreven wedstrijd der jun. door Bre derode zal gewonnen worden, zijn zij tevens kampioen van hun afdeeling. behaald verl. 0 pnt. 30 v. 163 3 uur gesp. gew. gel. 15 15 0 Zondag a.s. allen te 10 uur: Kennemers VI Kemphaan 1 Kemphaan II S.V/34 I VI. Vogels IV Kemphaan III Zaterdag a s. Brederode Kemphaan adsp. Kemphaan II speelt Zondag a s. thuis en het beloofd een mooie partij voetbal te worden Komt U eens kijken aan den Duin en Kruidbergerweg. Haarlem II Palvu I 54 Te spelen a.s. Zondag Watervliet I Palvu I 10 uur Eensgezindheid Palvu II 2 uur Vertrek resp. 9.15 uur en 1.45 school F. Zorgt op tijd te zijn en veel succes. Turnen. Met het oog op de uitvoering van 12 Maart a.s. in „de Weijman" moeten wij ons beste beentje voor zetten. Zorgt er daarom voor klaar te staan wanneer de voorgaande groep „afzwaait". Het motto luidt: Komt en komt op tijd. Zij die iets gevoelen voor een tooneelstukje kunnen zich opgeven Voorplaats 21. Denkt om de bazar van onze jongens en meisjes. R. K. S. V. „Santpoort". Zondag 13 Februari: ONZE GEZELLEN I SANTPOORT I 2 uur B.S.M. II - Santpoort III Santpoort IV T.Y.B.B, VI 12 uur? Santpoort I gaat naar Haarlem-N. waar Onze Gezellen alles in 't werk zal stellen om de onderste plaats te verlaten. Het kan er dus spannen. Het 3e gaat naar B.S.M. Het 4e speelt thuis tegen T.Y.B.B., vermoedelijk om 12 uur. Kennamer Wandelclub. De eerstvolgende trainingsmarsch over 20 km. wordt gehouden op Zondag 13 Febr. a.s. Afmarsch om 9 uur, vanaf het Kennemer Hotel te Beverwijk. Leider de heer de Jeu. Inhaalmarsch voor dezen marsch op Zondag 20 Febr. a.s., eveneens van het Kennemer hotel, om den zelfden tijd en onder dezelfde leiding. Deze traimngsmaischen mogen zich in een goede deelname verheugen, daar momenteel door 32porsonen daaraan wordt deelgenomen, waaronder 9 dames. Bij dsn laatstgehouden clubavond, waar een korte vergadering aan voorafging, werden door bedanken van den heer Kok, penningmeester en doordat de heer Groene veld, zijn benoenming als 2e secretaris niet aan kon nemen, beiden door drukke werkzaamheden, met eeu groote meerderheid van stemmen tot Penningmees- teresse gekozen mej. Schipper en tot 2e secretaris de heer F. Schuit. De heer Kok, die nagenoeg vanaf de oprichting der K. W.C. penningmeester was geweest, werd hartelijken dank gebracht voor zijn prachtig wer ken voor de ciub, die mede door zijn accuraat beheer, thans op een financieel gezonde basis de toekomst gerust kan ingaan en de nieuwe penningmeesteresse een kas over krijgt, die „klinkt als een klok". Korfbalclub „Sport Vereent". Bloemendaal Santpoort. Secretariaat: Bruno Klauwersstraat5, Santpoort-Station. Gespeeld Zaterdag 5 Febr.: Watervliet II S.V. II 10-0 Gespeeld Zondag 6 Febr. A'dam-Zuid II - S.V. II 6-2 Animo I S.V. III 3 1 S.V. V - S.V. IV 2-6 Te spelen Zondag 13 Febr.: S.V. I A'dam Zuid 2 uur Aurora III S.V. III 2 uur Oosthoek I S.V, IV 10 uur Kaarten voor onzen jaarlijkschen feestavond, welke wordt gehouden op Zaterdag 19 Febr. a s. worden op aanvraag door ons secretariaat per post toegezonden. Opgevoerd wordt „De nieuwe tipiste", blijspel in 3 bedrijven door H. Hersman, in hotel „Vreeburg", Kerkplein te Bloemendaal. Voorgesteld door de adspiranten-commissie Rie Evelijn, Brederoodscheweg 64, Santpoort-St. Bloemendaalschestraatweg 84, Telefoon 598, I Santpoort-Station Onze speciale aanbieding van Zaterdag 12 Februari tot en met Vrijdag 18 Februari Gewone prijs 50 ct per half pond. Dagelijks versch Gebakjes 5-8-10-121/2 cent per stuk Groote sorteering Boterkoekjes 20 cent per ons Amandelkoekjes 22 cent per ons SPAART UW CASSABONS f 10,— aan bonnen geven recht op een heerlijke Taart. Openstellingsuren8,30—12,30 uur 13,30-15,30 uur 18 19,30 uur2) Zou- eu feestdagen 8—9 uur Afhalen Zoudagscorrespondentie 8,309 uur.1) Opeustellingsuren 9—12, 14—35,30, 17,30 19 uur2) Zon- en feestdagen 8—9 uur Afhalen Zondagscorrespondentie 8,30—9 uur1) x) Vooruit op te geven. 2) Zaterdags om 17,30 uur alleen voor Telegraaf en Telefoon. STANDPLAATS BRIEVENBUSSEN: Biezenweg hoek Rijksweg Biezenweg hoek Hagelingerweg Beekvlietstraat hoek Rijksweg Hagelingerweg 75 Middendorpstraat Middenduinerweg hoek Willem de Zwijgerlaan Wüstelaan hoek Pastoorstraat Bloemendaalscheweg Joh. Verliulstweg hoek Duinlustpark weg Ingang Prov. Ziekenhuis Brederoodscheweg hoek Velserenderlaau Station Nederl. Spoorwegen Buslichting Op werkdagen 4.uur (Alleen Maandag) 8.45 uur 11.uur 16,uur 22.uur Aansluiting op de Nachtposttreinen. Zon- en Feestdagen 5,55 uur Begin der bestellingen 7 uur 2e best. 18 uur Uren der verzending brievenpost 6,01, 12,47, 13,12, 17,15, 17,39, 20,47 Ze zijn bevestigd aan het perceel van Garage Maarschalk Hoofdstraat h. Westlaan en P.T.T. Kantoor Santpoort-St. Verkrijgbaar zijn postzegels van lJ/2 en 5 cent. Voor het bekomen van zegels leze men de op de auto maten bevestigde handeling voor gebruik. Minimum afname 2 stuks, waarvoor resp. 3 cent en 1 dubbeltje moet worden ingeworpen. Let op de verschillende aangebrachte wijzigingen. s Mevrouw X te Driehuis, die aan onze zaak een prijscourant kwam halen, wordt beleefd verzocht haar adres aan ons bekend te maken. PRACHT B1JTS - INDUSTRIE BIJTS - BUITEN BIJTS STOPWAS - GLANZENDE GRONDVERF - STOPVERF PLAMUUR - GROENE CAR- BOLINEUM - KWASTEN EN BORSTELS Vlechtdraad Spijkers Krammen Schroeven Tuingereedschap. SS&'-ZSÜfiOfeW! Maandagavond 8 uur: „Fanfare-corps „Wilhel- mina". Dinsdagavond 8 uur: Zangver. „Vox Humana". Maandagavond: Damcub „Stabiel". Donderdagavond 8 uur: Bridgeclub „De Kenne mers". Dinsdag: Nederl. Arb. Sportbond. Donderdag Tarnvereeniging „Santpoort",lleeren Vrijdag: Turnvereeniging „Santpoort", Dames. WoensdagmiddagDriehoekmeisjes. Dinsdag 2,30—4,30 of Vrijdagavond 8 uur: Damesnaaikrans. Donderdag 8,15 uur consistoriekamer bij de kerk: Jongerenbond. Donderdag 6,30—8 uur van "12—17 jaar: Meisjesvereeniging. Woensdag 2,30-4,30 uur van 7-13 jaar: Meisjesvereeniging. Dinsdagavond 8 10 uur: Kerkkoor. Catechisaties op verschillende dagen der week en in overleg met den predikant. Maandagavond 7,30 uur. Meisjesclub „Ora et Labora". (Leeftijd 16 jaar en ouder). Woensdagavond 8 uur: Naaikrans „Lydia". Donderdagmiddag 3 uur Kerkkrans „Lydia", Donderdagavond 7,30 uur: Meisjesclub „Dorkas". (Leeftijd 13-16 jaar). Zaterdag n.m, 2.30 uur: Kinderkoor „Elimelech". Ie en 3e Donderdag der maand, 's avonds 8 uur Jongerenbond Vrijdagavond 8 uur: Repetitie Kerkkoor Catechisaties. De catechisaties worden gehouden door Ds. Waardenburg van Haarlem Dinsdag 5 uur in het gebouw Kerkweg 29. Woensdag 8 uur Wijkgebouw Ged. Oude Gracht Dinsdagavond 8 uur: Schaakclub „Santpoort" Is ook Uw aangewezen adres, Prima Roomboter, lste kwaliteit Kaassoorten. Melk van eigen Vee. Speciaal in Slagroom. Modeplaten en stalen ter inzage. Zomerstofjes vanaf f 0,40 per Meter Terrasweg 10 Telefoon 798 25 cent bij vooruitbetaling (Geen Zakenadvertenties) RINA VISSER, Gedipl. Coupeuse Hoofdstraat 194rd., Santpoort. Dorp). Mantels, Japonnen, Kin- derkleeding, en/,. Lieg. Ooupe- Ook pasklaar maken en patro nen naar maat. Tevens alle reparaties aan Heerenkleeding en Overhemden. Gedurende de maand Februari 10 pCt korting. Engeisehe- en Fransche privé-en clublessen; 6, 4 en 3 gld. p.m. Bijwerken van kinderen f 5, Opvoedkundig advies f 1,50. Mej. E. de Boer, Hagelinger weg 273, Velsen. Taxi-Bearijf „Sillern Hagelingerweg 137 Xelef. 474 Laagste Tarieven Hakrlem Telefoon 22785 Gok des nachts Gevraagd een huisnaaister, be- hoeft niet te knippen. Brieven met ieettijd en verlangt loon, onder no. 843. Te koop gevr. klein lielit hand wagentje. Brieven no. 845. Aangeboden2 crapeaux en 4 stoeien, salontafeltje en lamp, alles in goeden staat. Zeer bil lijk. Ben prachtige dubbeie uit- scliuiltafel 90 x 1Z0, eiken, f 15,-- Rijksweg 192, bij Rozensteyn. Te huur groote voork.m. balcon en zijkamer m. vrije Keuken en W.C., riant uitzicht te Sanl- poort-Horp. Br. no. 840. B.z.a. een nette jonge werkster voor ochtend ot middag uren. Br. no. 847. Te koop gevr. een piano in goeden staat. Brieven met prijsopg. en merk onder no. 848. Te huur aangeb. gem. kamer en zijkamer aan zonnige kant. Huurpr. billijk, omgeving Sant poort-Station. Br. 110. 849. Gastafel te koop, zond. gebreken wegens plaatsgebrek, pr. f2.75. Kruidbergerweg 26. flame (Santpoort-!).) bekend met kaartsysteem vraagt adm. werk (net handschrift), telefoon aanwezig.Br. no. 850. l'nma kinderwagen te koop met dikke banden. Hagelingerweg 165. Te koop een pracht emaille kolenfornuis f 20, Brieven no. 852. Gevraagd meisje voor de mor genuren. Vinkenbaan 11, San tpoort-St, B.z.a. net meisje voor halve da gen, v.g.g.v. Tulpenstraat 9, Santpoort. Voor direct gevraagd net dag meisje van 8,30 tot 4 uur. Brederoodscheweg 94, Santp. Ter overname goed spelend Philips .Radiotoestel voor slechts f 20,Te bevr. Zaterdag na 5 uur. Rijksweg 529, (grens Haarlem). Te huur per 1 Mei halve villa met centr. verw., f 42,p. m. Creinerlaan 22, Santpoort-dorp. Gevr. net meisje niet beneden 17 jaar van 92 uur, Vrijdags tot 4 uur. Rijksweg 476. Aanmelden van 1112 en van 89 uur. Prima Vruchtbeesters vol in bloemknop ter overname wegens verhuizing. Kweekerslaan 1, Santpoort. Te huur aangeb. 2 ongem. kam. Wüstelaan 83, Santpoort. Garage te huur, voor particulier bij particulier. Gremerlaan 48. Huis te huur per 1 Maart. Bev.: 5 kamers, vóór- en achtertuin f 26,p. mud. Burg. Enschedél. 25. Te bevr. op no. 35. ter gelegenheid van liet 40-jarig bestaan van den Bond en liet 5-jarig bestaan der afdeeling op Het programma wordt verzorgd door de Jeugdgroep (10 jonge dames) „Zonnebloem" te Krom menie. Muziek, Zang, Bans, Tableaux, Leekespelen, spreek koor, enz. Feestelijk Propa- gandawoord door den heer J. W. VLINB te Krommenie. In de pauze verloting en gratis hee. Kaarten a 24 ct p. p.; man en vrouw 36 ctWerkeloozen 12ct bel. inb. verkrijgbaar bij A, de Jong, Hyacinthenstr. 21, H. E. Kaspers, Wüstelaan 5 en Mevr. Stein-Kaspers, Zwaluwenstr. 43 Haarlem-Noord. PER KEER F.1.50 D.BOSMAN HAARLEM N TESSHSIHADEPLIIH 2

Weekblad Huis aan Huis | 1938 | | pagina 2