- Schakeltjes - FOTO SCHUTTE Schoenmakerij De Econoom STUURMAN der ,Zoek de fout' wedstrijd l 100 winkeliersprijzen Doet nu nog mee Zendt zooveel mo- gelijk formulieren in! Vraagt vooral Uw bonnen bij iedere winkelier. Hoofdprijs f 40,00 Portemonnaie's Portefeuille's Koopt voor de Feestdagen een „Electrisch" geschenk Electro Technisch Bureau Hoofdstraat 160, Santpoort Telefoon 607 De laatste etappe is begonnen. Het aantal inzendingen was tot heden boven verwachting. Woensdagavond 9 uur laatste trekking in de Weijman Toegang vrij voor elke leeftijd! Uitslag van de „Zoek-de-Fout wedstrijd Vraagt Uw bonnen - Koopt in Santpoort Zoekt de fout - Wint een prijs. Dankbetuiging. Albertus Marinus. 5 regels 25 cent bij vooruitbetaling nieuwe Landhuizen, Practische Sim NScolaasgeschenken Hoofdstraat 148 Santpoort Telefoon 361 Films installaties compleet f 79-00 Albums enz. Lijstjes Voor Dames, Heeren en Jongens Kalverstraat 14, Telefoon 5162, IJmuiden-Oost Gavonden en verloren voorwerpen. Wij ruilen Uw ouden toestel in. over de 2e Etappe. Ie prijs, bon van flO.—C. Schipper, Pastoors straat 19, Santpoort-Station. 2e prijs, bon van f 5,—, J. G. Das, Rijksweg 458, Santpoort. 3e prijs, bon van f 2,50, Mej. Daalmeijer, Bovenzaal Prov. Ziekenhuis 4e prijs, bon van f 1,—, jLientje Heeremans, Voorplaats 33, Santpoort. Extra prijs, kistje Sigaren, G Prent Bloemen- daalschestraatweg 143, Santpoort-Station. De extra prijs, een Fruitmand, voor alle goede oplossingen van Santpoort en Santpoort-station totaal 88 stuks, werd toegekend aan den heer J. G. Das, Rijksweg 458, Santpoort. Alle inzenders worden verzocht Woensdag avond 7 December in „De Weyman" aanwe zig te zijn voor de trekking der laatste etappe. Voor de vele bewijzen van belangstelling onder vonden bij ons Gouden Huwelijksfeest, betuigen wij .onzen hartelijken dank. N. MOLENKAMP M. MOLENKAMP- LUSTHUIS Driehuis-Santpoort, 2 Dec. 1938. Hagelingerweg 325. Met groote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onzen Zoon M. D. van den Berg A. C, E. van den Berg— Cornegge Amsterdam-Oost, 29 Nov. 1938. Brinkstraat 76boven. Bij geen vooruitbetaling wordt 10 cent incassokosten in rekening gebracht. Te koop wegens vertrek z g.a.n. inzinkb. Xrapnaaimachine, pr. meubel, gekost f 200, voor de spotprijs van f 75,en een heeren winterjas, flinke maat f 5,-- Brieven No. 10 bur. v. d. bl. Enn nette werkstergevraagdvoor 2 halve dagen per week. Van Dalenlaan 60, Santpoort-stat. Gevraagd net meisje, niet bened. de 18 jaar. Zellst. kunnende werken en eenv. Koken, Aanm. Brederoodscheweg 88, Santp. Te koop gevraagd een nette Kinderstoel en wandelwagentje. Brieven onder No. 11. Te huur, 1 Januari een mooie voorzit-slaapkamer, gem. of ongem, met pension of enkel diner. Duinweg 28, Santpoort-st. Slaapkamertje te huur a f 2,— per week. Kerkweg, Santpoort. Br. No. 12, bur. van dit blad. St. Nicolaascadeau. Xe koop: Jonge zingende kanarie. Rijks weg 523. Goed Pension aangeboden, mooie kamers. Duinweg 22, Santpoort- Station. MADDIE LIMPER, Piano-Leerares, Staatsdiploma f 4,d. maand. Inliehtingen bij Boekhandel Cornegge. BOEKHOUDEN. Opleiding voor alle praktijkexamens. Billijke conditie. H. B. HAANAPPEL. LeeraarM,0. Beekvlietstraat 11, Santpoort-Dorp. Bontmantel. Xe koop, lang mod. weinig gedragen, maat 44, voor slanke Dame. Prijs f 35, Br. No. 13. bur. van dit blad. BELOONING. Verl. Osmia Vul penhouder, rood gevlamd. Omg. Santpoort. leg. bel. terug te bezorgen, v. d. Velden, Bloe- mendaalsehestraatweg 196, Santpoort-St. Nette jongen gevraagd 1415 j. om in 't bedrijf te worden op geleid. Hoenderpark ,,'t Huis te Velsen". Te Huur woonhuismet pakhuis, staande aan Hoofdstraat, te bevragen bij B. Witteman, Hoofdstraat 37. Dagmeisje gevraagd, voor heele of halve dagen. Rijksweg 270. Te koop Handwaschmachine m. nieuwe wringer tegen elk aann. bod. Noorderdorpstraat 14. Tatelbiljart. 1.10 x 0.55 M.. com pleet op spiegelglasblad met gummi banden, ivoren ballen en 3 queu's. Prijs f 7.50. 's Avonds na 8 uur Wüstelaan 37a. RINA VISSER, Gedipl. Coupeuse Dames- en kinderkleeding, Bruids- en avondjaponnen Ook pasklaar maken en patro nen naar maat. Hoofdstraat 194rd., Santpoort- Dorp. Boven Mag. „Nederland'' DAMES Uw japon maak ik vanaf f 2,50; Avondjapon vanaf f 4,00; Patronen naar maat v.a. f 0,60. Jo Schildwacht, ged.cost., Hagelingerweg 185. „Sillem", Taxibedrijf. Auto's met en zonder cnautieur, Hagelin gerweg 137, Telefoon 474. Dag en naciit geopend. „MIDDENSTANDSDIPLOMA". Prettige lessen. Lage tarieven. Beekvlietstraat 2, Molenstraat 8 Santpoort. Goed tehuis gezocht voor lief zwart poesje, ruim 3 maanden oud. Er. Netscherlaan 8, Santp Te koop wegens omstandigheden, direct van eigenaar, 7 goed verh. Gladioienstraat, Santpoort, Prijs billijk en 4 Landhuizen te Heemskerk, Maarten van Heems kerkstraat. Alles te bevragen: A. M. JANSSEN, Egelantiersgr. 59, Amsterdam. Terstond gevraagd hulp in de Huishouding. (Tijdelijk). Adres Cremerlaan 71, Santpoort-Dorp. Echtpaar, middelbare leeftijd, zoeken 2 ongemeubileerde ka mers en keuken. Brieven met opgaaf van prijs en waar gele gen onder No. 9, aan het bur. van dit blad. Slaapkamer te huur in net bur ger gezin, met of zonder pens., m Saiitpoort-Dorp op nette stand. Briev. No. 8, bur. v. d. bl. Te koop Bontmantel, grijs, ni. 42, in goede staat. Schip broeken- weg 1, Santpooort-Dorp. Te koop een mooie kamervol- liëre met inlandsche vogels, 3 pits gastafel, als nieuw, bil lijke prijs. Kruidbergerweg 24, Santpoort. Voorprima 1ste kwaliteit versch geslachten Konijnen, Soepkippen en Braadkippen bestelt men bij P. v. Lammeren, Kruidberger weg 80, Santpoort. Alles eigen mesterij. lersche Setter, 8 weken, raszuiv. f 20.eventueel m. stamboom. Frans Netscherlaan 31. Te koop „Philips" Radio, Syni- phonie monoknop, indicotor, ingebouwde antenne, opklap- schaal. Speelt zoo uit het liclit- net. Gekost f175,voor f 100, als nieuw. Brederoodscheweg 24 B, Santpoori-Station. Te Koop 5 R. Island Kippen met Haan, 8 maand, oud, aan de leg. Kerkpad 71, Santpoort. Te koop een paar Voetbalschoe nen, maat 39 en een paar Jongensschoenen, maat 38, zoo goed als nieuw. Hagelingerw. 31. Jonge raszuiveren Black and Deankonijnen te koop. Hoofd straat 180, Santpoort. St. Nicolaascadeau. Antieke sabel en degen, geschikt voor wapen bord te koop aangeboden. Te bevragen Hoofdstr. 180, Santp. DAMCLUB „STABIEL", Ook de H.D.C. 2 heeft in haar competitie wedstrijd onze meer derheid moeten erkennen, met een 128 zege keerden wij huis waarts. Het heeft echter weer hevig gespannen. Visser overzag een „zetje" en boekte zijn eerst nul in deze competitie, is echter vast besloten het hierbij te laten. Zitman overspeelde zijn tegen stander volkomen en bracht de stand op 22. Oudendijk vergat een blunder te maken en won overtuigend 42. Janssen gaf zijn partij op, alhoewel dit een zuivere remisestelling was 44, On- dergeteekende remise 55. Oosterling die waarschijnlijk met St.- Nicolaas veel te verwachten heeft, voelde zich moreel verpicht een tegenprestatie te leveren en gaf zijn tegenstander 2 stukken plus de partij cadeau en we stonden weer 2 punten achter 57. In- tusschen kwam er een stroom „Stabilianen" uit Santpoort opzet ten, hetgeen dermate gunstig op onzen voorzitter werkte, dat hij zijn beste spel spelende de stand op 77 bracht. Klaassen werkte zich prachtig uit een zeer benarde positie en kon nog net remise forceeren 88. Spanning voor de volle 100 Buijck na een slechte start er nu volkomen „in" zijnde vlocht in een mooie klassieke partij een prachtig „zetje" en bracht ons de 10, Bakhuijs in het volle besef van het gewicht zijner partij, speelde zeer scherp op winst, had in tegenstelling met andere gevallen volkomen lak aan de groote groep belangstellenden rondom zijn bord en won keurig. Nu 15 December naar de ex-hoofdklasser Wormer I, die natuurlijk alles in het werk zal stellen haar ree-entree daarin te maken, evenals wij voor ons entree zullen strijden. Heeren laat die nederlaag tegen D.K.Z. I een vergissing geweest zijn, dan blijven we bovenaan. Het rooster voor het 2e en 3e tiental zal a.s. Woens dag bekend worden gemaakt. Waar de meeningen betreffende de topscore medaille nog al uiteenloopen, 't volgende. Winnaar is hij, die in de competitie de meeste winstpunten be haald. echter mag zijn gemiddelde niet onder de één zijn. Wegens plaatsgebrek moest vorige week het diagram vervallen, dus nu wederom Probleem No. 54, auteur den heer J, Wmter, Wit speelt en wint. Alle correspondentie aan het secretariaat F, W. Schmidt, Lazarus Mullerlaan 1, Santpoort-dorp. Maandag a.s. geen clubavond, hiervoor echter Woensdag 7 Dec. Probleem No, 54 reeds in uw bezit. Probleem 54. Zwart4, 8, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 23, 29, 35 en 36. Wit 22, 27, 28, 30, 32, 34, 38, 39, 41,42, 43, 44 en 47 Kerkksans „Efaen Haëzer. De kerkkrans Eben Haëzer der Ned. Herv. Evangelisatie, houdt Zaterdagmiddag a.s. van 3 tot 9 uur in een der gebouwen achter de Kapel een verkoopdag van de door haar vervaardigde goederen, Gevonden voorwerpen worden alleen geplaatst door bemiddeling der politie. De adressen van de politie zijn als volgt agent de Bruine, Wüstelaan 11, Telefoon 400, Santpoort-Station. agent de Vries, Hagelingerweg 225, Telefoon 300, Santpoort-Dorp. agent Duindam, Gladiolenstr. 3, Santpoort-Dorp. Gevonden Grijs kinderpetje en een lederen etui inhoudende 2 ro zenkransen, Gladioienstraat 3. Jutte boodschappentasch, Hagelingerweg 34. bruin zeildoeken krantentascb Hoofdstraat 77. Lipssleutel Gladioienstraat 43 Leesboek, Hagelingerweg 58 1 paar kinderhandschoenen, Boekh. Cornegge Verloren Bruin wildlerenliandscboen, Dr. Bakkerlaan 50. Donkerblauw garberdine regenjas, Kerkweg 143. üurwerlj van gouden armbandhorloge, Slaperdijk 22. Aankomenlopen Zwart hondje. „De Lichthoeve" WIJ BRENGEN U PHILIPS RADIO vanaf f 89,- ERRES RADIO vanaf f 103,- Alle merken Stofzuigers vanaf f 29,75 Bureaulampen, prima kwaliteit Nachtkastlampjes in soorten Ornamenten, prima prima Schemerlampjes Leeslampen Strijkbouten Gloeilampen, Philips, Bernic en Hapé Radiotafels, passend bij elk toestel Electrische Kachels, nieuwe modellen Everadij Batterij Lampen, wereldbekend Wandlampjes, diverse soorten Enz. Enz. Alle reparaties worden vakkundig verzorgd. Onderdeelen voor Stofzuigers enz. zijn steeds voorradig. Laatste etappe 91 Zij die geen prijs hadden, dingen toch mee naar de hoofdprijs en 100 andere prijzen.

Weekblad Huis aan Huis | 1938 | | pagina 4