Geen Oproep nationale Collecte Wat is Bellamy G.v. d.KOLK WIES BENINK - Schakeltjes - H. H. WINKELIERS LAMSVLEESCH TEL. 431 A. LAM Schoenmakerij De Econoom De Dragersvereeniging te Santpoort gelard. lever rosbief enz. Portemonnaie's Portefeuille's Dames, wenscht U voor Kerstmis Groote Propaganda-Vergadering op Donderdag 15 December a.s. Mr. Dr. IJSSEL DE SCHEPPER Dit zijn de redelijke prijzen van ons Vleesch Loopt niet met pijnlijke voeten Uitslag «Zoek de Fout»-wedstrijd. R. Handgraaf, Mag. „De Toekomst" Voor de Boterham pekelvleesch Gevonden en verloren voorwerpen. Lichtbeelden-avonden. Postzegelvereniging „Santpoort" Secr. Burg. Enschedé laan 29, Santpoort-Dorp. Onze jaarvergadering zal Woensdagavond 14 December a.s. in „Spaarnberg" ge houden worden. Aanvang, wegens een uitgebreid pro gramma, om 8 uur precies. De secretaris en penning meester zullen een verslag uit brengen over het afge- loopen jaar. Daarna verkiezing van een nieuwe penning meester, onze huidige functionaris, die periodiek aftreedt, stelt zich niet herkiesbaar. Opgave van candidaten, die zich voor deze functie beschikbaar willen stellen, moet schriftelijk bij het secretariaat geschieden vóór of op 13 December a.s. De Heer Traanberg uit Haarlem zal hierna zijn afgebroken causerie over Oud-Nederland vervolgen. Om 10 uur zal wederom een gratis verloting van de door den heer T. geschonken zegels plaats vin den, waarna tot de gebruikelijke ruil en handel zal worden overgaan. Aller opkomst gewenscht. Belangstel lenden, komt U eens op dezen avond met onze veree- niging kennis maken. U zult dan ervaren, dat een serieus verzamelaar niet buiten een vereeniging kan. Rijksstraatweg 459, FED O i\ A Tel" 22082' Haarlem-Moord KAPSALONS voor doch voor de 45 cent per pond Hagelingerweg 235 Telefoon 624 Wegens overvloed van Copie, kunnen verschil lende stukken niet geplaatst worden. Hoofdprijs f 40,--Nelly van Egmond, Kweekerslaan 11. 5 regels 25 cent bij vooruitbetaling Bloemendaalschestraatweg, Santpoort-St., Telefoon 408 Hagelingerweg 37 Voor Dames, Heeren en Jongens Kalverstraat 14, Telefoon 5162, IJmuiden-Oost op het veld verschijnen. Kan dit nu niet anders? Nog even attentie voor de Mopperavond: A.s. Maandag houden we weer onze Mopperavond, dus wie mopperen wil of niet naar ons clublokaal De Viersprong". Ik heb gehoord dat de dames dezen avond niet te veel bezoeken en toch, ik wil geen namen noe men, weet ik enkele dames die achter het lijntje ston den te mopperen en op die manier wordt hun wensclr toch niet vervuld. Dus zoowel Dames als Heeren, allen present en zijn de meeningsverschillen opgelost dan vullen wij den avond met humor en lach. Het eerste elftal zorgde Zondag j.l. voor een St. Nicolaas- surprise door van Stormvogels III te winnen, zoo gaat het de goede kant op heeren, want deze punten tellen dubbel. Ik was zelf bij den wedstrijd van het derde elftal, dezen hebben zich nu juist niet van hun goeden kant laten zien, zelfs werd mij gevraagd of dit elftal altijd zoo slecht speelde, waar ik wijselijk maar geen antwoord op gaf en vlug door liep. Anders wel een mooie reclame. Laat het s.v.p. den volgenden keer van een andere zijde zien, daar ik er zeker van ben dat jullie anders kunnen. Zondag a.s. spelen Kennemers V-Brederode I 10 uur Brederode II—V.S.V. V 10 uur VI. Vogels III-Brederode IV 10 uur Met sportgroeten, Willem van Brederode. CONCERT. Het fanfarecorps „Wilhelmina" geeft Zondag 18 December een Conceit in „de Weyman". Medewerking wordt verleend door het Duo Meijer en van Meurs, humoristen. Op dit concert zal de door den Heer J. de Groot gecomponeerde „Saendhaes"-Marsch, welke is opgedra gen aan de Beschermvrouwe, Mej. J. L. Enschedé worden uitgevoerd. Gevonden voorwerpen worden alleen geplaatst door bemiddeling der politie. De adressen van de politie zijn als volgt: agent de Bruine, Wüstelaan 11, Telefoon 400, Santpoort-Station. agent de Vries, Hagelingerweg 225, Telefoon 300, Santpoort-Dorp. agent Duindam, Gladiolenstr. 3, Santpoort-Dorp. Gevonden Carbidlantaarn, Kruidbergerweg 51Auto- nummerbord, Hagelingerweg 165; Autoslin ger Hoofdstraat 63; half pond margarine Hagelingerweg 146; Donkerbl. hoed m. gesp, bl. muts m. groene, geele en roode sterren, Hagelingerweg 59; Handsch. met bont gev. Duinweg 46; Sleutels, Wüstelaan 11; Belas- tingm,, Harddraverslaan 13; Rozekrans, Gla- diolenstraat 3; Kindeitasebje, Broekbergenl 17; bl. Alpinomuts, Hoofdstraat 234; een p. zwarte regenpijpen, Burg. Enschedélaan 12; br. gebreide das, Uitendaalstraat 49; een handschoen, Postkantoor (Dorp); nappa hee ren handschoen, Uitendaalstraat 16 zilveren vulpotlood, Harddraversl. 20. Aan komen loopen Een grijs poesje met witte pootjes, Brede- roodscheweg 104; Beige hondje, Kweekersl. 1 Weggeloopen Zwarte hond, Beekvlietstraat 3. Verloren Belastingm., Wüstelaan 3; gr, gebr. handsch. P. C. Hooftlaan 14; rijwielpl., Hagelingerw. 327; Vulpen (Osmia) Joh. Verhulstweg 50, Bloemendaal; br. portemonnaie met inhoud, (ongev. f 11,en loterijbriefje,Slaperdijk 22; Geel transparant puntmutsje, Velserbroekstr. 5; Wildlederen Heerenhandschoen, Hagelin gerweg 93. Donderdagavond 1 December j.l. vond in de Ned. Herv. Kapel een lichtbeeldenavond voor jongeren plaats Voor een geheel gevulde Kapel vertelde de Heer M. Schoneveld, aan de hand van fraaie lichtbeelden de verhalen „Peerke en z'n Kameraden" en een gedeelte van „De Negerhut van Oom Tom". De avond was een groot succes. Begin Januari zal wederom een dergelijke avond worden belegd. Nadere bijzonderheden volgen. Gisteravond vertelde Mevrouw Peck-Schotel voor de ouderen over China. De lezing werd verduidelijkt door een serie lichtbeelden Had de opkomst thans wel wat grooter kunnen zijn, de afwezigen hebben wel heel erg ongelijk gehad. Het was nl. een uitstekend geslaagde avond. Inlichtingen zijn ook aan bovenstaand adres te ver krijgen. onze stroomlooze permanent welke maandenlang keurig blijft, wacht dan niet tot de laatste week. Juist NU kunnen wij U nog rustig helpen en alle zorg er aan besteden, bij de drukte der laatste week is dit niet altijd mogelijk. Be spreekt nog heden uw stroom- looze Permanent f 2,50. Spe ciale cremebehandeling voor moeilijk of bedorven haar 50 cf. Daverend succes. 3-daagsche Reclame, wassc.hen, knippen, onduleeren 65 ct of met watergolf 80 cent. Blondeeren en verven in mooie matte tinten. s le kapper vanaf Santpoort-Dorp in het Jeugd- en Ver. Gebouw, Enschedélaan 67 De Heer uit den Haag, spreekt over Mevr. Tine Kerkhoff-Pet zal declameeren Aanvang 8,15 uur Entree 25 cent Werkloozen 10 cent Er zalgelegenheid zijn tot het schriftelijk stellen van vragen ALS RECLAME: 2 pond Gehakt voor 75 cent 3 pond Doorregen Ossenlappen f 1,20 3 pond Magere Ossenlappen f 1,40 3 pond Rosbief f 1,65 RUNDVLEESCH. VARKENSVLEESCH. Doorr. Lappen 45 ct p.p. Magere Lappen 50 ct p.p. Riblappen 55 ct p.p. Rosbief 60 ct p.p. Biefstuk 75 ct p.p. LAMSVLEESCH. Doorr. Lappen m. been 25 ct p.p. Carbonade 30 ct p.p. Lappen z. b. 40 ct p.p. Bout 45 ct p.p. Carbonade 50-55 ct p.p. Magere Lappen 55 ct p.p. Doorr. Lappen 40 ct p.p. Fricandeau 60 ct p.p. Vette lappen 32 ct p.p. KALFSVLEESCH. Lappen 55 ct p.p. Gehakt 55 ct p.p. Poulet 55 ct p.p. Fricandeau 60 ct p.p. Biefstuk-Oesters 75 ct p.p. AANBEVELEND, HAGELINGERWEG No 1 Gebruikt bij Zuurkool of Boerenkool Kolk s Rauwe Rookworst TELEFOON 228 doch Iaat Uw voeten verzorgen door Med. Gedipl. Chiropodiste Pédicure Gipsafdrukken, Steunzolen, Wrattenbehandeling,etc. Pédicure-behandeling f 0.75. Aan huis te ontbieden SHE DE EENIGE PROTEST A NTSCHE DRAGERSVER EENIGING VOOR SANTPOORT EN DRIEHUIS IS Opgericht I Maart I908 Aanspreker: D. Peereboom, Terrasweg 29, tel. 619 Bijkantoor M.W.Jonker, Bloemend.straatweg13, Santpoor (St.) De Protestantsche Dragersvereeniging stelt zich ten doel, het stoffelijk overschot van overledenen ten grave te dragen. De kosten worden naar vaste concurreerende tarieven berekend, terwijl eventueele winsten ten goede komen aan zieken,reconvalescenten, maatschappelijk bedreigden, enz. Eene weldadigheid van de allerbeste soort. Om van bovengenoemde vereeniging gebruik te maken, behoeft men geen lid te zijn; dus men betaalt geen inschrijf geld noch een jaarlijksche bijdrage of premie. De minimum prijs van een volledige begrafenis is f 100, grarechten niet inbegrepen. Het dagelijksch bestuur. Ds. R. H. OLDEMAN, voorzitter, Burg.Enschedélaan G 48 F. J. BREERKAMRP, secretaris, Hoofdstraat 129. H. D. OUWERKERK, penningmeester, Enschedélaan 67 Telefoon 688 ma Et f 10,— Lientje Bifart, Gen. de Ia Reystraat 36 f 5.— J, P. Coté, Terrasweg 36 f 2.50 Mevr. de Jeu, Kerkweg 9 f 1.— Marie Wesselman, Kerkweg 5 Sigaren G. Duiveman, Alb. Thymlaan 30 Fleschje Eau de Cologne Mej. M. Slinger, Kerkweg 26 De volgende personen ontvingen een Winkeliersprijs Truus Konings, A. v. d. Schaaf, C. v. d. Bronk, G. Wigchert, C. Handgraaf, Annie van der Pol, Zuiderduin Mengelder, A. de Witte, B. Groeneveld, B. Hartendorp Klaas Bus, Hannie Post, Cor van Schooten, Kleine, J. Kalb, Wesselman, AH de Jeu, M. van Meegen, Jacob Deen, Dubbelaar, Dal, Bhun, Tini Braam, A. Kosters, Hannie van Geldorp, J. G. Kol, A. Hartendorp, Jeanne Quakkelaar, Kampkes, Hartendorp, B. Rensen, Visser Jo Schildwacht, Marietje Meinders, R. Hogeland, van der Belt, Mevr. Worms, Jan Dekker, J. Schoon, P. Bakker, Greta van Schie. L. Wigchert, Gerard Wiesters, G. Schuurman, Kosters, de Leeuw, Mevr. Das, Mevr. Schuur man, E. Starink, Holleman, C. Hoogzaad, Mej. Senters, D. Rensen, M. van Meegen, J. Visser, A. Westerop H. van Heeteren, Dijkstra, Tiny van Vlissingen, Marianne Harmsen, M. Wesselman. de Klerk, Truis van den Berg N. v. d. Veld, Wed. Handgraaf, Henny Geldorp, Gerrit Heeremans, Bangma, G. Schoon, A. Visser, Martin Zuiderduin, B. Verkruyssen, G. Schoon, M. Hoenderdos H. Preenen, Mej. de Jeu Bij geen vooruitbetaling wordt 10 cent incassokosten in rekening gebracht. Gevraagd een gedeelte van een Huis, van allen gemakken voorzien, voor twee personen. Ongemeubileerd. Brieven met opgave van prijs onder No. 14, bureau van dit blad. Gevraagd negen R. R. Tulpen- teelbewijs en aangeboden 30 R.R. Narcissen-teelbewijs. Kerkweg 11, Santpoort. Ter overname z.g. a.n. huiska merlamp circa f 5. Terrasweg 81. Meisje gevraagd voor halve, eventueel heele dagen, circa 16 jaar. Terrasweg 81. Te koop gevraagd een benzine Soldeerbout of een benzine Soldeerlamp, in prima staat. Br. No. 15, bur. v. d. blad. Gevraagd in den Haag net meisje boven de 20 jaar, kun nende koken, v.g.g.v. Aanm. Duin- en Kruidbergerweg 19, Driebuis. 2 Ongem. kamers gevr. met keuk, voor een echtpaar middelbare leeftijd, liefst omtrek Santpoort- Dorp. Br. No. 19. Medelezer gevraagd voor Alg. Handelsblad-en Haagsche Post. Omtrek Cremerlaan. Cremer- laan 22, Santpoort. Nette werkster biedt zich aan. Alle dagen vrij. Br. No. 16. Te koop keurige zwarte dames mantel m. bontkr. maat 42-44, prijs f 6,50. Hoofdstraat 170, naast Nol. Te huur 1 Januari een mooie voor zit-slaapkamer, gem. of ongem. met pension of enkel met diner. Duinweg 28, Sant poort-Station. RINA VISSER, Gedipl. Coupeuse Dames- en kinderkleeding, Bruids- en avondjaponnen Ook pasklaar maken en patro nen naar maat. Hoofdstraat 194rd., Santpoort- Dorp. Boven Mag. „Nederland'' DAMES Uw japon maak ik vanaf f 2,50; Avondjapon vanaf f 4,00; Patronen naar maat v.a. f 0,60. Jo Schildwacht, ged.cost., Hagelingerweg 135. „Sillem", Taxibedrijf. Auto's met en zonder chauffeur, Hagelin gerweg 137, Telefoon 474. Dag en nacht geopend. „MIDDENSTANDSDIPLOMA". Prettige lessen. Lage tarieven. Beekvlietstraat 2, Molenstraat 8 Santpoort. Te koop 2 Radiotoestellen met accu gelijkrichters en 2 pl. str. Apparaten en nog diverse on- derdeelen, zonder luidspreker. Samen f 10, Hofgeesterw. 2. Gevraagd medelezer voor Tele graaf. Omgeving Station, Briev. No. 18, bur. v. d. blad. Iemand gezocht om een jongen van 6 jaar, nog niet school gaand, in een RK. gezin te Driehuis klaar te maken voor de 2de klas lagere school te Driehuis. Br, met condities onder No. 19, bur. van dit bl. Gevraagd net meisje van 9 2 uur, Bloemendaalschestraat- weg 24, Santpoort-Station. Te koop Nieuw Tafelbiljart en Russisch biljart op pooten. Te bevragen J.Laan, Keetgracht 10, Aikmaar. PLAATST EEN „SCHAKELTJE". SUCCES VERZEKERT. Etalage Carton Rollen Crêpe Kerst-Tafellakens en Loopers Klokken en Slingers Punaises ZILVEREN [BALLEN 1001 ARTIKELEN

Weekblad Huis aan Huis | 1938 | | pagina 3