Dit is de Protos-Waschcentrifuge 3 BOUWMAN Levensmiddelen I I 73 Ct GEBROEDERS HOP Tomaten planten Da ar slaagt li zeker! uw meubelen; N. V. Santp. Radio-Centrale Hoofdstraat 181 Telefoon 524 U slaagt zeker! Bloemendaalsche- straatweg 149 Telefoon 580 Wat U ook zoekt, Hederland keelt het! Voor sorteering naar: Dus voor Pinksteren nog naar: Slijterij „De Uilenboom" K. Wiese reparatie aan*% F. N. E. Hanekroot 8. Tabernal 8 Zn. BOEKHANDEL CORNEGGE spaan DE PUNTEN, leder Kwartje 1 punt, 40 punten 30 cent voor Ut SKISOKJES MANUFACTURENHANDEL I I WONINGINRICHTING HOOFDSTRAAT 194 - SANTPOORT-TEL. 412 Hoofdstraat 174, Tel. 623 Brengt een bezoek aan onze Toonkamer Kerkerinklaan 21, Santpoort Meubelmakerij Stoffeerderij Houtdraaiinrichting Hoofdstraat 109, Santpoort Telefoon 2 4 3 Opdracht, Gevonden en verloren voorwerpen Damclub „Stabiel1' R. K. S. V. „Santpoort". Gem. Luchtbeschermingsdienst Santpoort. Zomertijd is Limonadetijd Hoofdstraat 187 Telefoon 527 zware gezonde planten per stuk 6 cent per 10 stuks f 0,50 Hagelingerweg 28 Telefoon 232 Santpoort H. B. van Droffelaar Ontvangen Levensmiddelen Kastpapier, alle kleuren, aan rollen en vellen met bijpassende Punaises. EEN PRACHTMACH1NE Maakt Uw wasch in enkele minuten strijk- droog. Een wringer is over bodig geworden, dus ookgeen beschadiging van Uw waschgoed en afrukken van knoo- pen. Zonder'peenige ver plichting kunt U de centrifuge 4 DAGEN op proef krijgen. U kunt dan zelf de voordeelen van deze machine leeren ken nen. Erkend P.E.N. INSTALLATEUR Gaarne tot Uwjdienst, Wij hebben in Dames kousen een pracht collectie ook in 3/4. Bemberg- Linksgeweven. NOUVEAUTÉ'S NIEUWSTE BADCOSTUUMS EN MUTSEN VOOR DA MES-, HEEREN EN KINDEREN. Heeren Overhemden, Zelfbinders, Sokken, Riemen, Sierspelden. MANUFACTURENHANDEL WONINGINRICHTING HOOFDSTRAAT 194 - SANTPOORT-TEL.412 Uw adres voor de Feest dagen. Groote sorteering in Gedis tilleerd, Wijn, Bier en Limonades. Tot de kleinste bestelling wordt met spoed aan huis bezorgd. Aanbevelend, Laat ze vakkundig repa- reeren. Alles geleverd en gerepareerd onder garantie. Speciaal adres voor Woninginrichting. Beleefd aanbevelend, Telefoon 219 BEHANGEN - WITTEN SCHILDEREN MIJNHEER! Wie een net Costuum wil dragen vraagt even vrijblijvend stalen aan bij ANTOON SMITS Hoofdstraat 56 Santpoort Gediplomeerd Coupeur Kleermaker Costuum op maat met 2 pantalons voor f 42.50. 2 maal passen. Voor 1ste klas werk wordt ingestaan. Voor het verbouwen van het perceel Hagelingerweg 50, tot Banketbakkerij en Winkel is opgedragen aan den heer L. Molenkamp, aannemer te Santpoort. De adressen van de politie zijn als volgt agent de Bruine, Wüstelaan 11, Telefoon 400, Santpoort-Station. agent Duindam, Gladiolenstr. 3, Santpoort-Dorp. agent Maas, P. C. Hooftlaan 53, Telefoon 4020, Driehuis-Westerveld. agent de Vries, Hagelingerweg 225, Telefoon 300, Santpoort-Dorp. Gevonden: een rij wielbelastingmerk, Alb. Thijmlaan 54, Bloemendaal; een paar regenpijpen, Brederoodsehe- weg 27een paar gymnastiekschoenen, Piatvoet- straat 17; een blauwe Nappa Handschoen, Pastoor, straat 22; zilveren armband, Reijer Anslostraat 33- Haarlem-Noord; stoffer, Hagelingerweg 225. Gevonden2 blauwe trainingpakken, Hagelingerweg 136; een zwarte gymnastiekschoen, Hyaciuthen- straat 13; bruin hoedje,Terburgstraat 21bruine dameshandschoen, van Dalenlaan 6; een rood bruine dameshandschoen, Wüstelaan 11; Overall Westlaan 6; heereuhandschoen, Gladioienstraat 15 bloedkoralen ketting met goud slot, Gladio ienstraat 22; spons, Kerkerinklaan 30rol nieuw staaldraad, Duin euKruidbergerweg59; armband Hagelingerweg 375; portemonnaie, Cremeriaan 77 Stok (opstand fuik) Hagelingerweg 208. Verloren: een z.g. Uilenbril, Uitendaalstraat 30; een gero zilver lepeltje, waarop het wapen van Sant poort, Brederoodscheweg 62; een gouden schapulier medaille. Clarionlaan 1een portemonnaie (hoef ijzer medaille) met inhoud, Pastoorstraat 22 5 kilo geschaafde was, Hagelingerweg 225. Verloren: jongensjasje, Rijksweg 317; kindermantelcein- tuur, Cremeriaan 59; beige gespikkelde heeren handschoen, Laurillardlaan 16; blauw wollen badpak, Kerkerinklaan 27 Watermann vulpen, Overbildtweg 311 paar bruine nappa dames handschoenen, Rijksweg 420; Koopmansbeurs, inh. ongev. f 117.Hoofdstr. 178. Maandag j.l. hield onze club haar 3e jaarvergadering, welke ditkeer vrij goed bezocht werd. De zeer belang rijke agenda werd vlot afgewerkt, de stemming was: „Stabiliaansch" dus „vrienaschappelijk". Aftredende bestuursleden werden met groote meerder heid herkozen, waarin wij het bewijs mogen zien dat het vertrouwen in het bestuur nog aanwezig is. Moge het nieuwe vereenigingsjaar ons die voldoening schenken welke wij er van verwachten De werkzaamheden van onzen secretaris den Heer F. W. Schmidt, welke toch al reeds vele waren, zijn zoo danig toegenomen dat hij als red. dezer rubriek moest bedanken. Van deze plaats wil ik gaarne nogmaals hulde brengen voor het vele, alszoodanig verricht, maar het beste compliment is misschien nog wel het bedrukte gezicht van zijn opvolger! Volgende week gaan we verder met de probleem-wed strijd. Ik verwacht veel werk van U allen! Alle corres pondentie daaromtrent gaan in het vervolg naar W. Dinkgreve, Gladioienstraat 19, Santpoort. Programma 2e Pinksterdag. Santpoort 5O. G. 4 2 uur. Als ons 5e ook deze wedstrijd weet te winnen is zij kampioen, of het lukken zal Het is voetbal dus Het 3e speelde in de Promotie-Degradatie-Competitie tot nu toe niet onverdienstelijk, want in beide uitwed strijden wisten zij een draw te forceeren. Volgende week spelen zij thuis tegen The Unyti. Het le elftal gaat Maandag naar Amsterdam op tour- nooi bij Zwaluwen. Onze feestavond is goed geslaagd, Santpoorts Klein Cabaret, wist ons eenige uren aangenaam bezig te hou den, waarna een Gezellig Samenzijn de avond besloot. Hartelijk dank aan allen, die medewerkten om deze avond gezellig en ordelijk te doen verloopen. Tenslotte een „Tot wederziens". Wanneer wij zien naar het resultaat op onze oproepin gen reeds gedaan in „Huis aan Huis", dan moeten wij helaas zeggen dat het treurig is. Wat kan de reden zijn dat zich zoo weinig personen aanmelden? Misschien door dat het praatje loopt dat sommigen personen honorarium zouden ontvangen maar niets is minder waar dan dit; alle medewerkende doen het uit het besef, dat er in tijd van nood de verplichting op ons rust onze medemenschen hulp te verleenen. De cursussen in het gebruiken van gasmaskers en het verleenen van hulp bij ongevallen zijn begin Mei reeds aangevangen. In verband met het beperkt aantal gas maskers en de ontsmetting van materiaal, moet elke groep afzonderlijk worden geïnstrueerd; wat eenige we ken in beslag zal nemen. Elke vrijwilliger komt echter zoo spoedig mogelijk aan de beurt. Nog vele hulpkrachten zijn noodig; let niet op hetgeen hier en daar gezegd wordt, maar informeer en meld U aan bij onderstaande adressen. J. Jordans, Wijn. Daniëlslaan 33. J. C. Heidoorn, Wijn. Daniëlslaan 31. P. de Boer, Zinneveldlaan 5. Postkantoor Santpoort-Station. Postkantoor Santpoort-Dorp Firma Stuurman Firma Tabernal Toko Gruno Firma Sint Firma Jonker Firma Scheepstra. Ingevulde aanmeldingsformulieren worden gaarne inge wacht aan de eerste twee der genoemde adressen, ter inschrijving in de registers. Voor prima kwaliteiten de laagste prijzen Versche Hollandsche Roomboter, p. pond' PINKSTERAANBIEDINGEN 1 ons Lunchworst en 1 ons Leverkaas samen 20 cent 1x/2 ons Lunchvleesch 18 2 ons Thuringer Worst 16 l1/2 ons fijne of grove Snijworst 21 1 ons Paarden rookvleesch en 1 ons Boterhamworst samen 26 cent Zoekt U een mooie doos met heerlijke Bonbons? U vindt ze bij ons in de prijzen van 50 65 75 en 100 cent met vruchten 50 ct Zeer leuke doosjes gesorteerde chocolade voor kinderen 25 ct De nieuwe doosjes BORING van Verkade 25-45-85 ct Spritsrondjes per 3 ons 20 cent Gevulde koeken 5 stuks 10 cent Melange Crembanket 2 ons 25 cent Allerhande in 6 smaken per half pond 20 ct Fijne Tafelkoeken 10 stuks 10 ct Wij hebben ze voor U in diverse prijzen en kwaliteiten Limonade per flesch 120—55—50—42—39 Sincy, gecombineerd sinaasappel en citroen bijzonder frisch 60 cent Tafelwater per literflesch 10 Gazeuse in 5 smaken 12 cent Paerl in de vruchtensmaken frambozen, appel, sinas, cassis 17 cent Phoenix Bieren Pilsner per pul 18 cent Dortmunder Alleen deze week nog extra Buitenkansjes Bij 1 flesch Limonade a 39 cent 1 flesch Tafelwater GRATIS Alles buiten statie Gesorteerd Zomerfruit 2 ons 14 cent Gevulde IJsbonbons per half pond 22 cent Zomerfruit van Melle 25 cent Gesort. Vruchtenkoekjes 19 cent Glacé vruchtenkoekjes 2 ons 25 cent Bekroond Coupeur Dames- en Heerenkleeding naar maat. Bontwerken, keeren en repareeren. Velserbroekstr.13, Santpoort tegenover Hagelingerweg Tropische Sub-Tropische Water planten Kweekerij J. TONNON Bloemendaalschestraatweg 192 Kerkpad, over de spoorlijn, Santpoort-Station Heden af te leveren zeldzame moeras planten. Orchis Lati Folia Maculata Praetermissa Montiena Epipactus Palustus, Waterlelie's. Tropische Planten voor Aqua riums, enz. Goudvisschen. Kar pers, enz. Gratis advies omtrent Uw Vijver, Aquarium, Visschen en Planten. Plaatst Uw Verkiezings- Advertenties in „Huis aan Huis". U bereikt daarmede 3500 gezinnen in Uw naaste omgeving. voor het Comité Steun in Natura. 5 pond meel, 5 pond Griesmeel, 1 pond Grutjes, lJ/2 Koffi, 1I2 pond Stijfsel, 21/2 pond Vet, 61/2 pond Marga rine. 5 pond Suiker, 34 pond Rijst, 4 pond Witte Boo- nen, 8 pond Groene Erwten, 1 pond Bruine Boonen, 3 pak Havermout, 7 pak Maizena, 2 pak Custard, 2 pak Zeeppoeder, 4 blik Soep, 1 blik Groenten, 1 pot Pindakeas, 3 pot Stroop, 2 stuk Spek, 4 stuk Zeep, 4 ons Thee, Aardappelen. 1 flesch Slaolie. Dit is onze laatste uitdeeling geweest. Half September hopen wij onze werkzaamheden te hervatten. Mochten er menschen zijn die ons geldelijk in de zomermaanden nog eens zouden willen bedenken, ons gironummer ls 279343 ten name van Mej. Fennema. Wij zouden dan vast een financieele basis hebben als we weer begonnen. Gederende de wintermaanden is er zoo heel veel noodig. Nogmaals onzen hartelijken dank. Namens het Comité, A. Oldeman-Stoker

Weekblad Huis aan Huis | 1939 | | pagina 2