Schaakclub „Santpoort" Het betrouwbare adres Loendersloot's Warenhuis f 19.50 Santpoortsche Groentenhal MBISON HILLEGE Gerh. Klijn JOH. LENSEN Schrijfpapier SLIJTERIJ „DE UILENBOOM" HOLLANDIA Heerstraat 155-162-177 Tel. 8764 complete keukenuitrusting tegen den ouden prijs. Duet uw voordeel. Electro en Radio-Technisch Bureau Het fijnste! Het beste! Jj)N ZEEGERS - Hagelingerweg 50 Hoofdstraat 174 Telefoon 8623 Kachelpijpen Ellebogen Vulemmers Mica Vuurvaste cement, enz. A. Tabernal Zoon Gevonden en verloren voorwerpen Wie het voornemen heeft lid te worden, wordt verzocht zich zoo spoedig mogelijk te melden met het oog op een tijdige en juiste groepering van de spelers in het a.s. seizoen. „Salamander" Kachels „Olga" haardkachels „iaarsma" Haarden en diverse andere merken Stoofperen 7 pond Moesappelen voor Stoofappelen 25 cent Druiven 25 cent per Kilo Maagde Peren 7 ct p. pond, 4 p. 25 ct Spercieboonen 8 cent per pond TERRASWEG 35 Da Costalaan 1 Tel. 4728 Driehuis Banketbakker, Kok fijne Speculaas a 16 cent per ons Appelbollen 125 cent Sinaasappelgebak 9 cent Sergeanten heerlijk nootgebakje 9 cent Druivenvla'tjes 9 cent en Hessisch Appelbrood 9 cent Passtoorsstraat 21 Santpoort-Station Banketbakkerij en Kokerij Driehuizerkerkweg 70 TELEFOON 4901 dikke Speculaas a 30 ct p. half p. Reel. Speculaas 25 ct per half pond Even als vorige jaren voorhanden Kachelpijpen zijn wel in gedeelten voorhanden. Hagelingerweg 28 Schaakclub „Santpoort''. Turnvereeniging „Santpoort". Secretariaat A. W. Volmer, Kerkplein 2a, Velsen. Mededeelingen. Ontwikkeling en Ontspanning voor Militairen te Driehuis. Brood-, Koek- en Banketbakkerij Boekhandel Cornegge Terrasweg 31 Bessen vanaf f 1.10 per flesch flinke sorteering Oude Jenevers Wijnen en Likeuren Heinekens en Amstei Bieren Ontwikkelingscursussen voor Werkloozen. Breiwerk voor onze soldaten. Damclub „Stabiel". 99 99 MANUFACTURENMAGAZIJN flnemonenstraat 23 t.o. het Postkantoor R.K.S.V. „Santpoort". Brederode Nieuws Pijltjes. Te spelen wedstrijden vror a.s. Zondag: Opname in deze rubriek alleen door bemiddeling der Politie. De adressen van de politie zijn als volgt agent de Bruine, Wüstelaan 11, Telefoon 8400, Santpoort-Station. agent Duindam, Gladiolenstr. 3, Santpoort-Dorp, agent Maas, P. C. Hooftlaan 53, Telefoon 4200, Driehuis- Westerveld. agent de Vries, Hagelingerweg 225,Telefoon 8300, Santpoort-Dorp. Gevonden: armband. Cremerlaan 71; donkerbl. cein tuur, Narcissenstraat 38; portemonnaie, Overbildt- weg 29 een ceintuur van een damesgummimantel, Hulpkantoor P.T.T. (Vinkenbaan). Verloren: een regenjas, Bloemendaalschestraatweg 38; een rijwielbelastingmerk in etui, Pastoorstrrat 22; een paar wildleeren (beige) heerenhandschoenen, Laurillardlaan 1 een broche daarop een paar hondjes, Brederoodscheweg 35; vulpen, groen zwart gevlamd, Brederoodscheweg 84; vouwstoeltje, Zin- neveltlaan 7; brume koopmans portemonDaie,plm. f 16,— inhoud, Bloemendaalschestraatweg 63 een dop van een paraplui Hagelingerweg 165. Aan komen loopenTerrier, Rijksweg 182. Zie bericht. voor Kachels, Haardkachels en Haarden is en blijft Koopt thans nog tegen de oude prijzen Luxe Salamander kachel, geheel geëmailleerd, behoeft dus nooit gepoetst te worden slechts Gegarandeerd vakkundige plaatsing Hoewel de groothandelprijs reeds met 10 pCt. is verhoogd, koopt U bij ons nog een „KAT" „B.K." „Edy" Vraagt vrijblijvend een prijscourant van Kachels, enz. Wij bieden U bij de intrede van de Herfst onze extra De sorteering Gebakjes die wij deze week brengen zal zeker bij onze geachte cliëntelen in den smaak vallen. Wij noemen U speciaal Vergeet niet de U nog welbekende superieure Gaat in deze sombere tijden, U met gebak van Hillege verblijden, En uit onze automaat Smaakt alles delicaat. Gedipl. verlichtingstechnicer Gedipl. Radio Technicer ELECTR1CITE1T OP ELK GEBIED LEVERING AANLEG REPARATIE VAKKUNDIG - BILLIJKE PRIJZEN Deze week vragen wij Uw speciale aandacht voor onze overheerlijke De beroemde fijn gekruide Boterspeculaas 35 ct per half pond Banketstaven 60 ut per stuk Steeds voorradig groote sorteering Gebakjes van 7, 8, 9 en 10 cent per stuk Beleefd aanbevelend. Tot onze spijt is het niet mogelijk om pijpen pasklaar te maken, of maat te komen nemen. Onze medewerker die dit deed is gemobiliseerd. Hoogachtend, SecretariaatBroekbergenlaan 16. De club bestond 7 September 1.1. twee jaar. Ze telden een jaar terug 18 leden, thans 27. In het afgeloopen jaar speelden we met twee 10-tallen tegen andere clubs uit onze omgeving. Dit jaar zullen we met drie 10-tallen uitkomen. Onderling spelen we weer in 3 groepen, res pectievelijk van sterkere-, middelmatige- en beginnende spelers. Enkele proefpartijen met nieuwe leden verschaf fen voldoende gegevens voor liun indeeling. Voor toe treding is het nu de beste tijd, men heeft gelegenheid vertrouwd te geraken met andere leden vóór de eigen lijke wedstrijden beginnen. De contributie bedraagt een zeer laag bedrag per week, waarvoor men tevens lid is van de Kon. Ned. Schaakbond. Een tijdschrift ontvangt men gratis. Zie voor nadere bijzonderheden de advertentie. Tot ons leedwezen konden de lessen j.l. Woensdagavond geen doorgang vinden, aangezien de Turnzaal van wege eene lezing van de Luchtbeschermingsdienst niet te onzer beschikking was. Gaarne hadden wij de leden en ook de militairen hier van in kennis willen stellen, indien het bericht van het niet beschikbaar zijn der zaal ons eerder had bereikt. Het komt meerdere malen voor, b.v. met ouderavonden, dat de zanl niet ter onzer beschikking is, waarvan wij veelal te laat of soms in 't geheel niet, bericht ontvan gen, zoodat wij de leden hiervan niet behoorlijk van in kennis kunnen stellen. Dien aangaande zal door ons bestuur stappen worden gedaan om dit in de toekomst te voorkomeu of althans tot een minimum te beperken. Te Driehuis (Gem, Velsen) heeft zich een Comité ge vormd met het doel de aldaar gelegerde militairen ontwikkeling en ontspanning te bezorgen. Een dezer dagen wordt een tehuis geopend, waar de militairen de avonduren in een gezellige omgeving kun nen doorbrengen. Er bestaan plannen om gedurende het winterseizoen verschillende cursussen en gezellige avonden te organi- seeren. Het Comité doet een beroep op alle ingezetenen van Driehuis, teneinde het bovengenoemde doel te kunnen verwezenlijken. Geldelijke bijdragen kunnen worden gestort op postre kening No. 212820 ten name van den heer G. Tates, van den Vondellaan 59 te Driehuis (onder vermelding van O. O. v. Militairen). Tijdschriften, gezelschapsspelen, enz. zijn eveneens van harte welkom 1 Meermalen bekroond Zondags bezorgen wij tot 12 uur en zijn geopend van 4—8 uur. Beleefd aanbevelend, IAN ZEEGERS Met ingang van 9 October a.s. zullen de ontwikkelings cursussen voor werkloozen (P.B.N.A. cursussen) welke tot heden werden gehoudeu in de school aan de Botha- straat te IJmuiden, worden hervat. Deze cursussen, waaraan werkloozen van eiken leeftijd kunnen deelnemen zullen voortaan worden gehouden in de bovenlokalen van het gebouw der voormalige Arbeidsbeurs, Engel- mundu8weg No. 2a te IJmuiden. Aanmelding op Donderdag 28 en Vrijdag 29 September des morgens van 9 tot 12 uur en des namiddags van 2 tot 4 uur aan het gebouw der voormalige Arbeidsbeurs, Engelmundusweg No. 2A te IJmuiden. Inlichtingen worden aldaar verstrekt. In verschillende dagbladen is namens het comité „Voor Neerlands Mannen" een beroep gedaan op alle vrouwen van Nederland om sub-comité's te vormen voor het maken van mutsen, shawls, handschoenen, wanten, kniestukken, kousen, buikbanden, enz. Thans heeft zich ook alhier een comité gevormd, onder leiding van Mevr. H. A. KwintWiersum. Het comité wekt gaarne vrouwen en meisjes op om aan dit goede doel mee te werken. Laat niemand verzuimen zich aan te melden. Dit kan geschieden eiken Dinsdagvoormiddag van 9 12 uur aan de onderstaande adressen Mevr. Fierstra, Wijkerstraatweg 60, Veisen-Noord. Mevr. Schoenmaker, J. Kostelijklaan 9, Velsen. Mevr. van Leusen, van Tuijllweg 34, Velsen. Mevr. Luchsinger, Kon. Wilhelminakade 90, IJmuiden. Mevr. de Boer. Zeeweg 293, IJmuiden-Oost. Mevr. van der Weele, Feithlaan 5, Driehuis. Mevr. de Groot, Hoofdstraat 165, Santpoort. Aau deze adressen kunt U zich beschikbaar stellen voor het goede doel en tevens opgeven welke van de gevraag de kleedingstukken U wilt vervaardigen. Pennen, wol en patronen worden beschikbaar gesteld. Voor beter gesitueerden tegen vergoeding, voor minvermogenden gratis. Vrouwen en meisjes die er prijs op stellen dat hun werk gebruikt wordt door bepaalde personen, kunnen dit bij inlevering van het gemaakte opgeven. Inlevering kan geschieden eiken Dinsdag van 912 uur bij Mevrouw H. A. Kwint-Wiersum, Huize „Stormveld", Velserduin- weg, IJmuideu-Oost. Het Comité hoopt en vertrouwt, dat vrouwelijke inge zetenen van harte bereidt zijn aan dit mooie werk deel te nemen opdat als de winter komt, onze soldaten, mede door hun arbeid, gewapend zijn tegen vocht en koude. Het comité hoopt 1 November het eerste pakket te verzenden. Onder groote belangstelling van alle leden nam Maan dag j.l. onze nieuwe club-competitie een aanvang. Wij verwachten, heeren hetzelfde animo als waarmede de competie van het vorige jaar gespeeld is. Met vreugde mochten we de Nestor van Stabiel H. M. Janssen Sr., weer begroeten, die om gezondheidsredenen een tijd afwezig is geweest. Ik meen namens allen te spreken wanneer ik den heer Janssen hiermede van harte feliciteer 1 Dat genoemde heer nog dammen kon, bewees hij door zijn eerste partij in grootschen stijl te winnen. Zwart3—7—8—9—12—14—16—17—18—19—23—26. Wit: 20-27_29_33-34-37-38_39—42—44—45-47. Wit speelt en wint. Zoolang de voorraad strekt handhaven wij onze prijzen voor Kapok - Kousen Wol - interlock - Flanel Corsettcn Bedrijfskleeding Lakens en Sloopen Tafellakens - Sportkousen LADDERS OPHALEN IN KOUSEN Stoom- en Ververij PALTHE Almelo Secretariaat: Hageveldstraat 2, Velsen. Te spelen wedstrijden op Zondag 1 Oct. a.s.: Santpoort ILeonidas I 2 uur B.S.M. ISantpoort II 2,30 uur Santpoort IIIH.B.C. III 12 uur Junioken: D.S.S.Santpoort D.E.K.Santpoort De wedstrijd D.E.K-Santpoort VI gaat niet door. Brederode IMilitair Elftal 2 uur Brederode IIIBrederode II 10 uur V.S.V.-jun.Brederode-jun. 12 uur V.S.V.-adsp.Brederode-adsp. gaat niet door.

Weekblad Huis aan Huis | 1939 | | pagina 2