Verduistering Overgordijnen, Jac. Nol Groote sorteering Boekhandel Cornegge Verduisterings JAN ZEEGERS - Hagelingerweg 50 Speculaas 25 cent per half pond Levensmiddelenberijf Diverse prijzen. Terrasweg 31 - Telefoon 8619 - Santpoort mmsmimmm Luchtgevaar Is U beveiligd Brood-, Koek- en Banketbakkerij Luchtbescherming. Lezing Dr. Edelkoort. Zendingsavond in de Hervormde Kapel. Brederode Nieuws Pijltjes. Rijkspostspaarbank Santpoort-Dorp. f 22.588,70 f 20.502,26 Gevonden en verloren voorwerpen Nam U de juiste maatregelen, zonder verlies van huiselijke Gezelligheid Gegarandeerd Lichtdicht. Mellona Raathoning per doos f 1.60 Zuivere Bijenhoning 90, 80, 60, 40, 30 ct per pondpot Hoofdstraat 172 Santpoort-dorp Telefoon 8537 Diensten der Posterijen. Meermalen bekroond fijn gekruid Zondags bezorgen wij tot 12 uur en zijn geopend van 4—8 uur. Beleefd aanbevelend, JAN ZEEGERS wanneer allen zich bij hen aansluiten om ook hun steentje bij te dragen. Vervolgens ging spreKer over tot de proefles, waaraan alle aanwezigen deelnamen. De ofïioieeie wmtercursus is nog niet begonnen dus wie interesse mocht heoDen deze te Volgen, aan zich alsnog opgeven bij de volgende adressen; Kerkweg 22; Bre- deroodscheweg 50. Biok Terras weg. De bewoners van perceelen aan de Hoofdstraat genum merd 147 en lóö en hooger, Terras weg, Miduendorps- soraat, .Noorderdorpsstraai, VV üsteiaaii tot en met de Kleuterschool, Rijksweg No. 401, Westlaan, Burg. En- scdedéiaan. Frans Netscherlaan, SchipOroekenweg, W ul- verderlaau, Middeuduinerweg tot en met de Do. 61 en 62, Voorplaats, Kerkweg tot en met de Do. 67 en 88, Auemoueustraat, Giadioienstraat, Narcissenstraat, Molen straat en Bastorieweg worden verzocht op Maandag 6 Novemoer a.s. des avonds te half negen ter veigauering te komen in Schooi F, waar over de maatregelen van het Diok ter zake van de Luchtbescherming en de vor ming van een biok-comhé zal worden beraadslaagd. Het is van het grootste belang, dat alle aanwezig zijn. De blokieiner, E. Kenther. Blok Hagelingerweg. Aan de bewoners van het blok omvattende de Hagelin gerweg van de Do. 66 tot 28U en 70 tot 217, de Kruid- bergerweg, de Kerkerinklaan, de Cremerlaan, de Lazarus Muilerlaan, de Duin- en Kruid bei gei weg, en de Kwee kerslaan wordt bekend gemaakt, dat een dezer dagen een lijst zal worden gepresenteerd voor het ophalen van geld. Dit geld heeft men noodig, teneinde de blokieiding in staat te stellen, de noodige mateiialen aan te schaf fen, welke noodzakelijk zijn voor eventueeien brand of ongelukken. Op Dinsdag 14 Dov. a s. hoopt de welbekende Amster damscue predikant Ds. Edelkoort in oe Hervormde Kapel aan de Bastorieweg een lezing te houden over het onderwerp: „Het geloof aan Gods Bestuur indezen tijd". Ieder kent Dr. Edelkoort, al is het dan niet persoonlijk; maar wij hebben hem allen wel gehoord voor de radio toen hij in de weken vóór Baschen zijn lijdensmeditaties gehouden heeft. Doch thans zal Dr. Edelkoort geen preek maar een LEZING houden d.w.z. het vraagstuk, dat aan ae orat komt, zal van alle kanten bekeken en de moeilijkheden die zich voordoen, zullen in oogenschouw genomen wor den om zoo tot een juiste conclusie te komen. Kan ik nog gelooven aan Gods Bestuur in dezen wirwar Die vraag moet toch wel bij een redelijk denkend mensch opkomen nu alles wil doen gelooven, dat aan God het stuur ontglipt is. Het valt dan ook te verwachten, dat de toeloop tot de lezing van Ds. Edelkoort groot zal zijn. DE 'IOEGaDG IS GEHEEL VRIJ doch het is gewenscht U vooraf van een gratis toegangsbewijs te voorzien, die bij de volgende adressen verkrijgbaar zijn na verschijnen van dit blad en wel bij de heeren G. de Jonge, Rijksweg 456. H. Harmssn, Wüstelaan 54. L. Gorter, Hagelingerweg 335. Voorziet U spoedig van een toegangskaart en U bent verzekerd van een plaats Op den Ssten November 's avonds 8.15 uur, hoopt Zendeling H. Lasschuit in de Hervormde Kapel een Zendiugsavond te leiden, waarbij Zendingsfiims vertoond zullen worden. Deze films hebben betrekking op de medische en evangeliseerende Zei ding op Java. De toegang is vrij. R.C. Brederode speelt a.s. Zondag Brederode I Spaarndam I 10 uur Brederode II—Beverwijk III 12 uur V V B. III Brederode III 12 uur Stormvogels junBrederode jun. 12 uur Zaterdag 4 Nov. Stormvogels adsp.-Brederode adsp. 3 uur Uitslagen van Zondag 29 October Brederode IBioemendaal II 2 2 Kemphaan II Brederode II 6—4 Brederode IIIKennemers V 0—2 Gedurende October werd ingelegd Terug betaald Opname in deze rubriek alleen door bemiddeling der Rolitie. De adressen van de politie zijn als volgt agent de Bruine, Wüstelaan 11, Telefoon 8400, Santpoort-Station. agent Duindam, Gladiolenstr. 3, Santpoort-Dorp, agent Maas, P. C. Hooftlaan 53, Telefoon 4200, Driebuis- Westerveld. agent de Vries, Hagelingerweg 225,Telefoon 8300, Santpoort-Dorp. Verloren: Nappa Heerenhandschoen, van milit.,Molen straat 17kinderijsmuts, Kerkweg 125 belasting- merk, Spanjaard, Uverbildtmegautaped, blauw, Hagelingerweg 18; bruin gebr. wantje, Litslaan 14; beiastingmerk, Westkolk 30, Spaarndam een grauw papieren pakje, Hoofdstraat 97, miptairNotitie boekje. Hagelingerweg 67dames portemonnaie, Westiaan 1; (jamesmutsje, Velserbroekstraat 2; be iastingmerk, P. C. Hooftlaan 31een gouden hor loge, met goud armbandje, Laurillardlean 8; een bruine portemonnaie, inh. een weekkaart Nederl. Spoorwegen en plm. 50 cent, Brederoodscheweg 7e een rood wantje, Brederoodscheweg 64; een blauw; ceintuur van eeu jongensjasje, Pastooistraat 5 een blauwe wollen dameshaudschoen, Duinweg 64; een roode broche bezet met kleine steentjes, harddra verslaan 18een bruin dekzeil (voor paard), Rijks weg 238. Gevonden een blauw vulpotlood en een ceidtuur van eon bruine overjas, Terburgstraat 32 een sierspeld, Wüstelaan 11; een roode portemonnaie met inhoud, Pastoorstraat 1 een nummerbord G Z 45321, Bloe- mendaalscbestravtw eg 158 een slinger van een auto, Bloenendaalrcbestraatweg 63een bruine nappa heerenhandschoen, Pastoorstiaat 22; dames rijwiel, Hagelingerweg 225; kinderwantje, Voorplaats 30; daineshandtascb, Hoofdstraat 206; autosiinger, sla- eerij Schioper Bloemendaalschestraatweg, 's 1 - iJ -V* *v-v. - "v 1 Laat U door ons op de juiste wijze voorlichten Doeltreffend, Degelijk, Goed koop zijn onze speciale Geplaatst op rails. VRAAGT VRIJBLIJVEND PRIJSOPGAAF. MANUFACTURENHANDEL WONINGINRICHTING HOOFDSTRAAT 194 - SANTPOORT-TEL.412_ 1JMUIDEN-OOST VELSEN-NOORD v T V v> HEDEN ONTVANGEN Nieuwe Walnoten Gemengde Noten Gepelde Noten Studentenhaver Vijgen Abrikozen Tutti Fruttie 45 cent per pond 50 et. per pondpak 25 cent per pakje 25 cent per pakje 30 cent per pond 74 cent per pond 50 cent per pak Nieuwe Bruine Boonen Witte Boonen Capucijnders Grauwe Erwten Groene Erwten Spliterwten 26 cent per pond 26 cent per pond 20 cent per pond 27 cent per pond 10 cent per pond 14 cent per pond TURKSCHE NOUGAT iets fijns 121/S) ct p. pakje Verkade's Taai-Taai per pak 25 en 10 cent Taai-Taai (los) 25 cent per pond Friesche Kruidkoek 35 cent per stuk Limburgsche Honingkoek 40 cent per stuk Het kantoor der Posterijen te Santpoort-Station is geopend op werkdagen 8.30—12,30; 13.30-16,— 18-19,30 uur. Op Zon- en Feestdagen 8—9 uur. Het kantoor te Santpoort-Dorp is geopend Op werkdagen 915 uur; 17,30—19 uur. Op Zon- en Feestdagen 8—9 uur. De brief- en pakketpostbestellingen vangen aan om 7 uur en 18 uur. De briefpostverzendingen die vanuit het kantoor te Santpoort-Station geschieden hebben plaats om 5.45 uur, (alleen op Maandag of daags na een feestdag); 10.15 uur; 12.15 uur; 17.40 uur; 20.45 uur; 23.15 uur [aansluiting op den nacht posttreinen). Standplaats der Brievenbussen: Lichtingsuren Hagelingerweg hoek Biezenweg Hagelingerweg, Meubelhuis Obbes Beekvlietstraat hoek Rijksweg Hulpkantoor Santpoort-Dorp Midden dorpstraat Pastoorstraat hoek Wüstelaan Bloemendaalschestraatweg Joh. Verhulstweg hoek Duinlustpark weg Brederodelaan ingang Prov. Ziekenhuis Brederoodscheweg hoek Velserenderlaan Willem de Zwijgerlaan hoek Middenduinerweg Biezenweg hoek Rijksweg, lichting gedurende de bestelling Het afhalen van Zondagscorrespondentie, hetwelk uiterlijk daags tevoren schriftelijk medegedeeld moet worden, vindt plaats van 8,309 uur. 4.uur alleen op Maandag en daags na een Feestdag 8.45 uur 10.uur 16.uur 2120. uur Aansluiting op de Nachtpo3ttreinen. Schooletui's Meer ingelegd dan terugbetaald f 2,086,44 Uitgereikt 15 nieuwe Boekjes. Afbetaald 4 boekjes.

Weekblad Huis aan Huis | 1939 | | pagina 2