Aangifte Leerlingen Openbaar Onderwijs Zomerschoenen GEBR. HOP japonnen en cosfisniiis op de BON? Geen bezwaar Dames! NIC. J. ARIS Santpoortsche Winkeliers. KLOMPEN 'tgaat weer eens zoo lang mee. J. D* Röbken Ook in de%en tijd tracht de Santpoortsche Winkelier U zoovee! mogelijk .van dienst te zijn. Steunt dit streven door uitsluitend Uw inkoopen te doen bij de Gemeente Velsen Gemeente Velsen Baagifte Leerlingen Openbaar Uitgebreid Lager Onderwijs zonder distributiebon Crêpe Sandalen Chem. Wasserij „Hoek en Vaart", Santport, Tel. 8 2 0 0 Kwaliteit koopt O bij Gelegenheid tot aangifte van Leerlingen voor den nieuwen cursus bestaat aan de scholen voor gewoon lager onderwijs op 10, 11, 13, 14, 17, 18, 20, 21, 24, 25, 27 en 28 Juni a.s. des namiddags van 4 tot 4.30 uur. Zie verder de aanplakbiljetten. (Hoofd der school de Heer A. Wiedemeijer) Gelegenheid tot aangifte van leerlingen voor den nieuwen cursus in het schoolgebouw aan de Platanenstraat No. 50, op 17, 18, 20 en 21 JUNI a.s., des namiddags van 4 tot 5 uur. Zie verder de aanplakbiljetten vanaf 95 cent per paar voor kSein en groot vanaf 35 cent per paar PREDIKBEURTEN Postzegelvereniging „Santpoort". Gevonden en Verloren Voorwerpen. «HOEK EN VAART kan toch Uw kleeding chemisch reinigen. Keurig en Vlug als nieuw terug en Colbert Costuum Mantel Blouses Rokjes Japonnen eenv. v.a. f 1.50 f 1.50 f -.60 f -.80 f 1.-- f 1.25 Regenjas (incl. Waterdicht) f 2.-- Ver. van Vrijzinnig Hervormden, IJmuidsn Oosf. Het ophalen van huisvuil. Luchtbeschermingsdienst. Gemeentelijke Handelsavondschool. Gereformeerde Kerk te Santpoort. Lichting Brievenbussen. De lichting der Brievenbussen heeft plaats om 6 uur, 9 uur, 10,30 uur, 15,30 uur en 18,30 uur. Huippostkantoor Santpoort-Dorp. Een nieuw koor. Wij verzoeken U beleefd, bij Uw inkoopen STEEDS Uw STAMKAART te willen medebrengen OntVangen Een schitterende sorieering Hemberg Zifde en Wollen Ja pon stoffen Bij afname van normale hoeveelheden kunnen we U volledig bedienen Gok in Tricotages en Kousen. Voorloopig 's middags gesloten van 1-2 's avonds gesioten om 6 uur Zaterdagsavonds om 9 uur Santpoort Tel. 8473 Hoofdstraat 156 alle maten voorradig voor jong en oud Groote sorteering Zeer sterke Iepklompen in mansmaten HOOFDSTRAAT 187 TELEFOON 8527 Ned. Herv. Kerk, Santpoort Zondag v.m. 10 uur: Geen opgaaf ontvangen. Ned, Hervormde Kapel, Pastorieweg 1 Zondag v.m. 10 uur: Ds. A. C. van Uchelen, Amsterdam Geref. Kerk H.V., Wüstelaan Zondag v.m. 10 uur: de heer K. v. d. Berg Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. Zondag v.m. 9,45 uur Dr. W. G. Harrenstein, Veldpr. in Alg. Dienst n.m. 5.30 uur: dezelfde Ver. van Vrijz. Hervormden, Stationsweg, Velsen Zondag v.m. 10,30 uur: Prof. Dr. G. A. v. d. Bergh v. Eysinga. Luthersch Genootschap, afd. Velsen en Omstreken Piaats van samenkomstVereenigingsgebouw der Herv. Gemeente, Kalverstraat 8, l|muiden-Oost. Zondag v.m. 10 30 uur: de WelEerw. Heer A. v. d. Meij. Amsterdam. SecretariaatBurg. Enschedélaan 29, Santpoort-Dorp. De opkomst der leden op onze laatste vergadering was bijzonder goed te noemen. Op Dinsdag 11 Juni a.s. wordt wederom in Klein Stationskoffiehuis te Santpoort- Station vergadert. Wij verzoeken de leden om uiterlijk 8 uur aanwezig te willen zijns. v. p. veel ruilmateriaal mede brengen. Introducé's en belangstellende verzamelaars zijn welkom. In verband met een belangrijk punt op de agenda aller opkomst verzocht. Opname in deze rubriek alleen door bemiddeling der plaatselijke politie. Gevondeneen kralen ketting, Wüstelaan 11 een zwart Astrakan sjaaltje, Wüstelaan 11 een rijwiel- belastingmerk in etui, Wüstelaan 3. Verloreneen damesarmbandhorloge met paars-rood bandje, Terburgstraat 29. Prof. Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga hoopt Zondag 9 Juni, v.m. 10.30 uur voor de Vrijzinnig Hervormden te l]muiden-Oost een Tijdpreek te houden. (Meer medewerking.) Hoewel door vele ingezetenen wordt medegewerkt om zao weinig mogelijk grof huisvuil mede te geven, zijn er toch blijkbaar nog velen, die óf de mededeelingen en advertenties in de plaatselijke bladen niet hebben gelezen óf denken dat de Reinigingsdienst tóch wel alles mede neemt. Dit laatste kan echter voortaan niet meer gebeuren. Het is in deze dagen toch nog voor gekomen, dat b.v. oude kinderwagens, sportwagentjes, oude fietsen, kistjes e. d. werden klaargezet om mede genomen te worden. Dit alles is echter geen huisvuil. Ook zetten vele groentehandelaren soms 6 a 7 kisten onbruikbare groente buiten; dit gaat natuurlijk ook niet en zij zouden beter doen dit afval aan de schillenop- halers mede te geven. Deze halen dit graag kosteloos weg. Nogmaals wordt daarom aan allen verzocht zooveel mogelijk mede te werken om den Reinigingsdienst zoo goed en zoo lang mogelijk te laten functioneeren. Blok III A 3 De Luchtbeschermingsdienst heeft reeds eenige malen een beroep gedaan op de offervaardigheid der burgers. Helaas zijn de huidige omstandigheden van dien aard, dat de Luchtbeschermingsdienst nog altijd paraat moet zijn. De Blokposten zijn dan ook, evenals de vak- en wijkposten, nog steeds bezet. De bereidwilligheid van vele burgers om deze paraatheid in stand te houden is alleen echter niet voldoendeer zijn ook enkele nood zakelijke uitgaven, die bestreden moeten worden en daarom moet de leiding van het Blok Terrasweg nog maals een beroep doen op de bewoners van dit blok. Daarvoor zal a.s. Zaterdag een bus-collecte aan de huizen van ons blok gehouden worden. Laat ieder naar vermogen zijn deel dragen in de noodzakelijke uitgaven. Zij die nog in het bezit zijn van een Luchtbeschermings dienst-armband van blok 111 A-3, worden dringend ver zocht deze onmiddellijk te komen inleveren op de biok- post Terrasweg 2a. De Blokleider, E. KENTHER. Het diploma der driejarige Gemeentelijke Handelsavond school aan de Platanenstraat, te Ïjmuiden-Oost werd, na een eindexamen, verworven door Pieter A. de Boer, G. A. Aptroot, J. ten Broeke, J. F. Dienaar, O. Gjertsen, P. C. Kraak, T. Ras, J. Ritskes, J. A. Tellier en Margaretha Goos, A. Hof, H. Hooger- werf, M. Sohl en G. Stiksma. Men meldt ons: ln verband met het overlijden van Ds. W. Breukelaar, zal Zondagmorgen voorgaan Dr. W. G. Harrenstein, Veldpr. in Alg. Dienst. In afwijking van andere Zondagen heeft er des morgens slechts één godsdienstoefening plaats en wel om 9.45 uur. Het volgende wordt bekend gemaakt Zoolang de toestand niet gestabiliseerd is en de lich tingen aan wijzigingen onderhevig zijn, kunnen deze ver anderingen niet op de bussen aangegeven worden. Rijkspostspaarbank over Mei 1940: Terugbetaald f 45.137.25 Ingelegd f 15.174.62 Meer terugbetaald f 29.962.63 Aantal handelingen 1153. Timmerman en Aannemer Driehuizerkerkweg 61 Telefoon 5756 Beveelt zich beleefd aan voor alle voorkomende reparatiesop elk gebied. Witten, Tegelszetten en metselen. Het reparéeren van uw meube- lan is daar in veilige handen. Siucadoor Molenstraat 14, Santpoort De belangstelling voor het koor is zoo groot, dat Donderdag 6 Juni 1940 tot oprichting is overgegaan. Staande de vergadering traden ruim dertig dames en heeren als lid toe. Tot leden van het voorloopig bestuur werden gekozen Annie Boelens, voorzitster; Hiske Bouwer, secretaresse Kerkweg 16 en Hanna de Boek, Penningmeesteres, ter wijl als voorloopig leider zal optreden de heer Verkerk. Besloten werd reeds op den eersten avond met de repetities te beginnen en voortaan elke Donderdag om half negen precies bijeen te komen in de consistorie kamer. De contributie bedraagt 10 ct per week. Men kan zich nog als lid of donateur opgeven bij de Secre taresse. Q/ndniama

Weekblad Huis aan Huis | 1940 | | pagina 2