Heden ontvangen: JAC. NOL Nutsspaarbank - IJmuiden A 1 Schoenmakerij De Econoom Magazijn „HOLLANDIA" Schakeltjes 5 regels 25 ct J 1 Uitreiking van Identiteitsbewqzen. Cultureels Film Santpoort Bekendmaking. Levensmiddelenbedrijf Hoofdstraat 172 Telef. 8537 M. Rem, Halverstraat 14, Mmuiden-0. VERDUISTERINGSPAPIER Boekhandel Cornegge IT OOGENBLIK N. V. Santpoortsche Radis-Centrale Het Bijkantoor te Santpoort, Hoofdstraat 129, zal tot nadere aankondiging geopend zijn iederen Zaterdag van 3 tot 5 uur, met ingang van 28 Sept. Gymnastiek en Rythmische SCHOENEN Veel Nieuws! Veel moois! Bakhuis Geldersche Rookworst op Bon Vaatjes Zoute Spercieboonen 10 pond f 2.60 Vaatjes Zoute Snijboonen 10 pond f 2.75 Bessensap met suiker 25 ct per fl. Pinda's 54 cent per pond Advocaat Bonbons 2 ons 25 cent Romano Bonbons 2 ons 25 cent KIP per Kilobik f 1.25 Kippenbouillon met Kip Kiloblik80ct Ansjovis per flacon 28, 55, 95 ct VOOR DE BOTERHAM Pekelvleesch 25 cent per ons Berliner Worst 24 cent per ons Beste Ham 28 cent per ons op Bon 99 Koffers, School-, Fiets-, Bagage- en Damestasschen TELEFOON S162 MANUFACTUREN Onze Etalages zeggen U veel! Binnen weet U alles Hoek Hoofdstraat tegenover het Postkantoor in verschillende maten de beide Nederlandsche Omroep- zenders om 21 uur sluiten en de Omroepvereenigingen voor aange slotenen op de Radiocentrales een speciaal gramofoonprogramma uit zenden van 21 uur tot 23 uur, gekomen waarop U besluit tot aansluiting bij de Hoofdstraat 181 Telefoon 8524 portret (liefst een pasfoto). Bij twijfel ten aanzien van de identiteit kunnen meerdere legitimatiebewijzen geëischt worden. Zij die tijdelijk te Velsen verblijven moeten behalve de bovengenoemde stukken ter vast stelling van hun identiteit medebrengen twee betrouw bare en bekende getuigen. Wordt donateur(trice) a f 1per jaar. Men heeft dan recht op het bijwonen van 10 filmavonden (middagen), welke alleen voor donateurs toegan kelijk zijn, tegen den prijs van 25 a 30 cent per voorstelling. Vertoond worden alleen films, die goedgekeurd zijn door de Ned. Ver. voor Cult. Films te den Haag. Aanmeldingen liefst schriftelijk bij G. J, Bremer kamp, Hagelingerweg 191, Telef. 8265 en den concierge van het Jeugdhuis der Ned. Herv. Gem. Enschedélaan 67. Stoom- en Ververij Palthe Almelo Pliseeren Ajouren Goed en voordelig Ophalen van Ladders geschiedt netjes Wegwerp Bandages in reisverpak- king p. 6 st. Bij geen vooruitbetaling wordt 10 ct. incasso bereketnd. Gem. Zit-Slaapkamer v. Dame te huur aangeboden, voorzien van stroomend water, op het zuiden, aan de straat gelegen. Brieven 852. Te huur voor gezin zond. kind. vrij bovenhuis te Santpoort nabij Station, vrij uitzicht. Huur billijk. Te bevragen: Muider- slotweg 124, Haarlem-Noord. Mevr. Wed. Breukeiaar, Mid- denduinerweg 36, Santpoort, vraagt tegen half October een net dagmeisje. Te koopgevraagd 2-pers.opklap- bed met ombouw, eventueel ook te ruilen voor Slaapkamer Ameublement. Brieven No. 849. Te koop Vulkachel, grr emaille. Uitstekende bra en verwarmer. Hagelingerw. Santpoort. Te koop aangeboden een in goede staat zijnde Trap naai machine. Wüstelaan 3. Ged. Kindermeisje biedt zich aan voor heele of halve dagen, ook bekend met huisli. werkz. Brieven No. 850. Te koop Salamander Kachel No. 3, groote maat zoo goed als nieuw en een .Ruststoel met bruin leer gevoerd, in prima staat. Wüstelaan 81. Najaarsstormen. Regen en wind. Nu is het tijd om Uw schoor steen en dak te laten nakijken. Slecht trekkende schoorsteen, lekkage in Uw huis, is de grootste ramp die U denken kan. Laat dit vroegtijdig nazien door Tj. BAKKER Jr., Aanne mers van Metsel- en Tegel werken. Hofgeesterweg la, Santpoort. Vakkundig werk. Scherp concurreerende prijzen. Te koop gevraagd een of meer dere huizen, groot of klein, eenig gebrek geen bezwaar. Brieven onder letter B, aan Boekh. „Erasmus", Hoofdstraat 200, Santpoort. HALT Even noteeren, vleesch zonder Bon. Braad en Soepkip pen, jonge Hennen, Hanen,en Konijnen, enz. Slaperdijk 12, Telefoon 8610. Gevraagd flink Dagmeisje, niet beneden 18 jaar, v'g.g.v., van 8,30—3,30 uur. Vrijdags tot 4.30 uur. Aanmelden: Kerkerinklaan 51. Zonder punten. Te koop fcen zoo goed als nieuw Driehbek Clubpak met hoed, enz. \foor een meisje van 13 J 14 jaaxb Prijs f 4.00. Brieven No. 851. Twee lieve poesjes vragen goed tehuis. Aan hetzelide adres Exelsior Stofzuiger ter overname f 5,Adres: Molenstraat 14. Biedt zich aan net meisje, 15 j., Voorplaats 35, Santpoort-Dorp. Te koop zoo goed als nieuw een Haardkachel geschikt voor alle brandstof en een Stofzuig, merk „Vampier". Velserbroekstraat 11, Santpoort- DQ£ïï* Gevraagd Dagmeisje van 8_5 uur of meisje voor dag en nacht. Aanmelden Wüstelaan 35, Santpoort-Stat. Vleesch en Vet zonder Bon Zoolang de voorraad strekt prima Jonge Hanen Soep- en Braadkippen. AlleenHoofd straat 128, Telefoon 8250. A. J. P. Stegemeyer. DAMES Uw japon maak ik vanaf f 2,50; Avondjapon vanal f 4,00; Patronen naar maat v.a. f 0,60. ia Schildwacht, ged.cost., Hagelingerweg 135. Mode-Vakschool Molenstraat 25 Geeft 'grondig onderricht in naaien en maatknippen.Cursus voor eigen gebruik, alsook opl. voor Diploma. Directrice: Mevr. C. Broekhuizen, Gediplom. Leerares. Voor de Fijne Wasch Fijnwasscherij „HET TORENTJE" Molenstraat 23 Santpoort-D. v erzorgu, waucüt;®nptê*n plukt uwe huisdieren, tevens te koop Belg. Herder, lersche Setter, enz. Katers castreeren en pijn loos dooden door Electrocutie. Honden en Kattenbrood voor radig. Slaperdijk 12, Santpoort, Telefoon 8610. RITA C. MULLEM, GRKMEK- LAAN 22, TEL. 8563, SANT POORT-DORP. Hondendeskun- dige. Nu is het tijd om Uw honden te laten plukken. Trimmen en Toiletteeren van alle hondenrassen. Nagels knip pen, Tandsteen verwijderen. Engelsch Diploma. Bokken ter dekking bij H. Sip. Kleverlaan 5 of Vergierde weg t. o. Begraafplaats. Geiten worden teg. vergoeding gehaald. Konijnen, Jonge Hennen en Melkgeiten te koop. N. Braay, Slaperdijk 64, Santpoort. TAXI. E.S.T.O. bedient U weer vanaf 's morgens 4 uur tot 's avonds 10 uur. 6-persoons wagens. Bel op 8250, A, J. P. Stegemeyer, Hoofd straat 128, hoek Hagelingerweg. Speciaal voor grootg afstanden. WIES BENINK Med. Ged. ChiropodistePedicure Gipsafdrukken, Steunzoolen, Pédicure-behandeling f 0,75 Manicure f 0,40 Aan huis te ontbieden. Hagelingerweg 235, Tel. 8624 Inlijsten van Foto's, Platen en Schilderstukken. Kannamsr Foto- sn Kinohandel Bloemendaalschestraatweg 86, Telefoon 8506 Santpoort-St. BOEKHOUDEN. Opleiding voor alle praktijk examens. Billijke condities. H. B. Haanappel, LeeraarM.O. Beekvlietstraat 11, Santpooit-D. R1NA VISSER, Gedipl. Coup, Dames- en Kinderkleeding Bruids- en Avondjaponnen. Ook pasklaar maken in patro nen naar maat. Hoofdstraat 138, PIANOLES*^ wijzeres, y ÊÉmtF Gedipü Js{s|f(£7;V'V: -jjpcure. Dag en ^-^ingen. Geeft ook Waschbeurten, Injec ties, e.d. Billijk tarief. Taxi BANDER Hagelingerweg 137 Kan U weder regelmatig bedie nen, prijzen zeer billijk. Trouwauto's beschikbaar. O O DE BURGEMEESTER VAN VELSEN, brengt ter algemeene kennis, dat in het tijdvak van 23 t.m. 30 ieptember a.s. Identiteitsbewijzen zullen worden uitgereikt aan Nederlanders en Nederlandsche onderdanen, die 15 [jaar of ouder zijn en de ge meente Velsen als woon- of verblijfplaats hebben. 1. De uitreiking geschiedt: voor hen, die woonachtig zijn in Umuiden (Oost en West) in het gymnastieklokaal van O.L. School H ingang Wijk aan Zeërweg, en wel voor hen, wier ge slachtsnaam aanvangt met A t.m. C Maandag 23 September 1940 D t.m. Hi Dinsdag 24 September 1940 Ho t.m. L Woensdag 25 September 1940 M t.m. R Donderdag 26 September 1940 S t.m. V Vrijdag 27 September 1940 W t.m. Z Zaterdag 28 September 1940 voor hen, die woonachtig zijn in Santpoort (dorp en station) in he t Jeugdhuis van de Ned. Herv. Kerk aan de Burg. Enschedélaan en wel voor hen wier geslachtsnaam aanvangt met D t.m. Hi Maandag 23 September 1940 Ho t.m. L Dinsdag 24 September 1940 M t.m. R Woensdag 25 September 1940 S t.m. V Donderdag 26 September 1940 W t.m. Z Vrijdag 27 September 1940 A t.m. C Zaterdag 28 September 1940 voor hen, die woonachtig zijn in VeSsen (Noord) in een lokaal van de Ned. Herv. Kleuterschool aan Je Banjaertstraat en wel voor hen, wier geslachts naam aanvangt met: Ho t.m. L Maandag 23 September 1940 M t.m. R Dinsdag 24 September 1940 S t.m. V Woensdag 25 September 1940 W t.m. Z Donderdag 26 September 1940 A t.m. C Vrijdag 27 September 1940 D t.m. Hi Zaterdag 28 September 1940 voor hen, die woonachtig zijn in Velsen (Dorp en Polder) en Driehuis in het Raadhuis te Velsen op Maandag 30 September 1940. 2. Onder den geslachtsnaam van een gehuwde vrouw of weduwe wordt verstaan haar meisjesnaam, zoodat het mogelijk is, dat een vrouw op een anderen dag dan haar echtgenoot het identiteitsbewijs moet af halen. 3. De kantoren zijn geopend van 8 tot 12.30 en van 2 tot 6 uur (op deze laatste uren niet op Zaterdag 28 September a.s.) 4. Een ieder, die in het bezit moet zijn van een identiteitsbewijs is verplicht zich persoonlijk aan te melden onder medebrenging van zijn (haar) distrihutiestamkaart en van een goedgelijkend Ter voorkoming van vertraging bij de uitreiking wordt verzocht de foto reeds thuis te knippen op de juiste afmeting te weten: 31/2 c.m. breed en 41/2 c.m. hoog. 5. Vreemdelingen, (staatloozen daaronder begrepen) moeten te allen tijde een geldig paspoort bij zich dragen. Zij moeten zich dus niet voor een identiteits bewijs aanmelden. 6. Met nadruk wordt er de aandacht van de inge zetenen op gevestigd, dat, wanneer zij zich niet aanmelden op plaats en dag voor hen bestemd, het gevaar groot is, dat zij niet op 1 October a.s. in het bezit zullen zijn van een identiteitsbewijs. In dit verband doe ik een beroep op de werkgevers om hun personeel in de gelegenheid te stellen het identiteitsbewijs op den bepaalden dag af te halen. 7. Zij, die in het bezit zijn van een distributiestam kaart, waaraan een foto is gehecht, kunnen zich niet ontslagen achten van hun aanmeldingsplicht. Aan hen zal een nieuw identiteitsbewijs worden uitgereikt. 8. De identiteitsbewijzen zullen GRATIS worden afgegeven. Voor een duplicaat zal evenwel een be drag van f 1,— in rekening worden gebracht. VELSEN, 18 SEPTEMBER 1940. De Burgemeester voornoemd, M. M. KWINT.

Weekblad Huis aan Huis | 1940 | | pagina 3