KASTPAPIER TOKO GRUNO Maas Feith JAC. NOL ,'t Brillenhuis Chem.Wasserij „Hoek en Vaart" SantpoortTcl. 8200 KIWI, de echte Java Thee Levensmiddelenbedrijf 60 80 60 1 a 1.25 1 a 1.25 1.50 1.50 1.75 1.75 1.75 G. DE JEU DISTRIBUTIE VAN VASTE BRANDSTOF. De Toonbank HEDEN ONTVANGEN R. K. S. V. „Santpoort" Terrasvogels. Verplaatsing van de arbeidsbeurs. Hieuw Reglement Witte Kruis. Gevonden en Verloren Voorwerpen. Voor het vegen van uw Schoorsteen Kerkweg 9 Santpoort in rollen en vellen KASTRANDEN wit en gekleurd ENVELOPPEN SCHRIJFPAPIER, enz. Kerkerinklaan 23 Santpoort Goede Schoenreparatie is niet duur Schoenmakerij Hagelingerweg 1 Gem. Luchtbeschermingsdienst „Yelsen". Kostelooze inenting tegen Pokken. Hederlandsche Reclasseeringsdag. T. V. S.-Nieuws. HAGELINGERWEG 173 A Distributie van Brandstoffen. Echte Limburgsche Honingkoek 52 en 28 cent Gezoute Pindas 14 cent per ons Pindas 34 cent per pond Hero Tomatensap 15 ct per fleschje Voor de Boterham op Bon 1 Rauwe Ham 22 ct per ons Hoofdkaas 12 ct per ons Bloedworst 13 ct per ons Besteedt Uw bonnen goed! Koop het beste. Daarom half pond loodverpakking 95 cent 39 ct, 2 bonnen 1 ons los half ons los 20 ct, 1 bon Hoofdstraat 172 Santpoort DEKENS ROKJES BLOUSES Eenv. Wollen Japon Eenv. Zijden Japon REGENJAS Mantel Colbertcostuum Winterjas Demi saison Mantelpak Zondag 29 September a.s. Volendam 1—Santpoort 1, 2,30 uur (vriendschappelijk) W. M. S. 11—Santpoort 11, 2 uur. v. Nispen— Santpoort 111, 2 uur. Santpoort IV—Onze Gezellen 111 Santpoort VT.Y.B.B. VI. Santpoort Jun.— T.Y.B.B. Jun. c., 2 uur. Zaterdag 28 September. Santpoort adsp. V. V. E. adsp. 3 uur. Het eerste elftal benut de vrije Zondag, met een vr.sch. wedstrijd tegen Volendam. Het tweede gaat naar A'dam om W.M.S. 11 te bekampen, terwijl het derde in de Zilk v. Nispen partij gaat geven. In de thuiswedstrijden kun nen we Santpoort 4, 5, Jun. en-Adsp. in actie zien. Het eerste officieele treffen in de nieuwe omgeving was voor onze elftallen niet gunstig. Er hapert iets in onze gelederen tempo heeren, tempo en trouw komen. Programma a.s. Zondag Kennemers 3—Terrasvogels 2 10 uur Terrasvogels 3 Kennemers 6 10 uur Beverwijk 4—Terrasvogels 4 12 uur Stormvogels 5—Terrasvogels 5 idem Kinheim Jun. a-Terrasvogels Jun. a idem Terrasvogels Jun. B Ripperda Jun. idem Zaterdag 28 September. Beverwijk adsp. a Terrasvogels adsp. a 3 uur De uitslagen van Zondag j.l. zijn Terrasvogels 1 -T.H.B. 2, 9-2; St.Vogels 3-Terrasvogels 2, 9-0; D.l.O. 3-Terrasvogels 3, 4-1; Terrasvogels 5- V.V.H. 5, 1-4; Terrasvogels jun. a—Kennemers Jun. a, 8-0; BI.daal Jun. c.—Terrasvogels jun. b. 2-6. Met ingang van Zaterdag, 28 dezer, wordt de Arbeids beurs, die thans gevestigd is in het Gemeente-gebouw aan de Heidestraat 40, verplaatst naar de voormalige Fröbelschool aan de Casembrootstraat. Van dien datum af is de dienst te bereiken onder de Telefoonnummers 4337 en 5190. In verband met de verhuizing is de Arbeidsbeurs op a.s. Vrijdag voor werkzoekenden gesloten, behoudens in dringende gevallen. Zoo noodig kunnen werkzoeken den zich op Vrijdagavond tusschen 7 en 8 uur melden aan het nieuwe adres. Jeugdregistratie. In hetzelfde gebouw wordt gevestigd de onder de Ar beidsbeurs ressorteerende Jeugdregistratie die haar werkzaamheden op Maandag 30 September a.s. zal aanvangen. De Jeugdregistratie zal telefonisch te bereiken zijn onder nummer 5191. De ingang is Casembrootstraat door de poort. In de ledenvergadering van de afdeeling Velsenvanhet Witte Kruis, werd het nieuwe Huishoudelijk Reglement goedgekeurd. Opname in deze rubriek alleen door bemiddeling der politie. Gevonden een rijwielbelastingmerk, dameshandschoen en paspoort, gedep. bij agent de Bruine, Wüstelaan 11; een Vulpen, Sinneveldtlaan 20; kindermuts, gekl. sjaal, wit baby sokje, Hagelingerweg 165; kinder cape, Slaperdijk 4; dameshandschoen, Hagelinger weg 165. Verloren: Dameshandschoen, Rijksweg 252; Gouden Heerenhorloge, zonder ketting, Brouwersstraat 97, Haarlemeen rijwielbelastingmerk (los plaatje), Bloemendaalschestraatweg 19; een blauwe gabar dine jongensregenjas, Pinellaan 12, (gem. Bloemend.) BILLIJK EN GOED Timmerman Metselaar U doet er langer mee en uw schoenen behouden het juiste model onder Rijkstoezicht gedipl. TELEFOON 8228 Reparatie uitsluitend a contant Blokbewoners Blok 111 A 2, Broekbergenlaan. Door bemiddeling van Uw „Straatleider" zult U reeds wel vernomen hebben, dat ons Blok vanaf Woensdag j.l. is opgeheven. Was aanvankelijk sprake van reorganisatie van het blok, na overleg met vele trouwe werkers en het Vakhoofd, kwamen we echter tot deze radicale oplossing. Een oplossing, die alle diensten en ook de bewoners (vrij willigers) ten goede komt. Moesten aanvankelijk de te verrichten diensten, met hetzelfde aantal vrijwilligers worden verdeeld over 3 blokken, thans kan dit geschie den over 2 blokken. Hierdoor zuilen de diensten aan merkelijk worden verlicht, wat velen zullen waardeeren, Door deze maatregel is Blok 111 A 2, thans als volgt verdeeld Bewoners van Rijksweg, Hoofdstraat, Beek- vlietstraat, Velserbroekstraat en Broekbergenlaan zijn ingedeeld bij Blok 111 A 3 (Terrasweg)terwijl de bewo ners van Hagelingerweg, Tulpenstraat, Hyacintenstraat en Overbildtweg bij Blok 111 A 1, (Cremerlaan) behoo- ren, zoodat U in de vervolge door deze blokken zult worden opgeroepen, voor het verrichten van Uw dien sten. Gaarne maken wij van deze gelegenheid gebruik, al de Blokbewoners en in het bijzonder diegenen, waarop wij nooit vergeefs een beroep deden, van harte dank te zeggen voor hun loyale en spontane medewer king. Wij vertrouwen, dat U allen met het zelfde plichtsbesef Uw taak voor de gemeenschap zult blijven vervullen, ook in Uw nieuwe omgeving, want ook daar is het pa rool ALLEN VOOR ALLEN. Namens Uw (vroegere) Blokleiding, A. A. O. van Dorst J. O. H. Blansjaar Th. J. v. Wijmen. Ondergeteekende maakt bekend, dat er voor kinderen uit Santpoort gelegenheid zal worden gegeven voor kostelooze inenting tegen pokken, op Donderdag 3 October a.s., des namiddags van 2 tot 4 uur in het Badhuis „Spaarnberg" in de Wüstelaan, Santpoort. N.B. Uitsluitend voor kinderen, die den leeftijd van 1 jaar nog niet hebben bereikt. Trouwboekjes of geboor tebewijzen mee nemen De Directeur van den Gemeentelijken Geneeskundigen- en Gezondheidsdienst, Dr. L. S. Limborgh Meijer. Met vriendelijke dank 'voor de offervaardigheid der ingezetenen van Santpoort, alsmede voor de welwillende medewerking van collectantëh en collectrices, geven wij hiermede kennis dat de straatcollecte op 14 Sept. j.l. heeft opgebracht de somma van f 171151/2. Het uitvoerend comité, Mevr.„C. de Bruin, Rijksweg 448. Mevr. Parson, Duinlustparkweg 5. L. J. van Wezel, Rijksweg 428. In verband met de vroege duisternis, zijn de lesuren als volgt vastgesteld; WOENSDAG Kleuters en kleine Meisjes van 3,15—4 uur Kleine Jongens van 4—4.45 uur Groote Meisjes van 4.45—5.45 DONDERDAG Groote Jongens 7—8 uur Dames 8—9,30 uur o De leider van den distributiedienst maakt bekend, dat de verbruikers van brandstoffen, die behalve een A-for mulier voor particuliere woningen, ook een B., C., D. of E. formulier [hebben ingevuld, hun distributiebeschei den nieï moeten afhalen in de week van 30 September t.e.m, 5 October. Bedoelde verbruikers zullen afzonder lijk worden opgeroepen. De Leider, P. WAARDENBURG staat vaak figuurlijk en letterlijk „tusschen" klant en vakman winkelier. Bij ons niet, met raad en daad, met onze ervaring en vakkennis willen wij U adviseeren bij het moeilijk geval van het aankoopen van een bril. Moeilijk )a zeker I Hoeveel jaren draagt li deze niet? Wat is de eerste indruk van de mensch? DE OOGEN Met een variant kan men zeggen zie wat voor Bril men draagt, en men zal zeggen wie Gij zijt I De vakspe cialist is daar om U bij te staan en te zorgen dat Gij de juiste tint of vorm krijgt, maardan moet die optici over een gewel dige voorraad beschikken Dan is er maar één weg, naar ,,'T BR1LLENHUIS". K. DE JONG - Vakoptici KANAALSTRAAT 86 hoek Oranjestraat T evens Tel. 5460 IJmuiden Leverancier alle Ziekenfondsen De leider van den distributiedienst, de heer P. Waarden burg, verzoekt ons het volgende onder de aandacht van onze lezers te brengen De inwoners van Velsen ontvingen in den loop van deze week een door de post huis aan huis bezorgd formulier, model MD 89, waarop de in voorraad zijnde brandstoffen per 29 September 1940 moeten worden ingevuld. Op de achterzijde van het formulier staat vermeld, waar en wanneer het ingevulde formulier moet worden ingeleverd, tegen het in ontvangst nemen van de distri butiebescheiden, waarop na 9 October a.s. brandstof fen verkrijgbaar zullen zijn. Bij het afhalen der distributiebescheiden voor brand stoffen moet de distributiestamkaart, voorzien van de gestempelde aanduiding „Hoofd" worden overgelegd. De bewoners van particuliere woningen worden dringend verzocht om op den aangegeven dag te komen, daar de distributiebescheiden aan deze categorie verbruikers, uitsluitend zal geschieden in de week van 30 Septem ber tot en met 5 October. Bovendien is het noodzake lijk, dat zij naar het juiste wijklokaal gaan. De bewoners van de Vareniusstraat, J. P. Coenstraat én den Wijk aan Zeeërweg worden gerekend tot IJmuiden-Oost. Deze moeten dus de kaarten afhalen in het Patronaatsgebouw aan den Zeeweg, terwijl alle bewoners van den IJmuiderstraatweg worden gerekend tot IJmuiden (Oud en West), die de bescheiden moeten afhalen in het gebouw van het Leger des Heils. De ingezetenen, die behalve een A-formulier, ook een B, C, D, of E-formuIier hebben ingevuld, moeten de volgende week geen distributiebescheiden afhalen. Deze verbruikers zullen afzonderlijk worden opgeroepen. 5 bonnen

Weekblad Huis aan Huis | 1940 | | pagina 2