Mededeeling. WIJ HOPEN IN WENSCHEN Tooneelv. Jen v. Dommelen HL Alblas STUURMAN F» V. d. Enden Sehakeltjes" Stofzuiger- en Motorspecialist Belangrijke Het e.k, „Huis aan Huis" ver schijnt Vrijdag a.s. Copie en advertenties moeten uiterlijk Donderdagavond in ons bezit zijn, Wij maken öhi@ afo©nné?s bekend dat vanaf 1 Januari Biet abonnementsgeld is VERLAAGD van f 2*00 tot f 150 per maand en van 50 tot 35 oen! per week i, 1 Saiitpeorfseiië Radio-Centrale fl. HandgraaS Mag. «De Taekamst» levensmirfrielenbedrijf Electro Tee§misc§i Bureau A. TABERNAL&Zn. Zaadiiandel - Santpoort Nieuwe kleur en glans FEDORA" H. B.vanikeffeiaar F. I. U. van RIESSEI J. SEEGER5, Haerenkapper g Hoofdstraat 181 Telefoon 8524 Gevonden en Verforen Voorwerpen, Hieuwe werkkampen in lief nieuwe laar Kinderfilms. Diensten der Posterijen. dat ds dierbaarste verlangens en de beste wenschen van al onze vrienden, cliënten en kennissen in 1941 in vervuiling zuilen gaan èn hopen hen ook in dit jaar nog vele malen in onze zaak van dienst te zijn. - Telefoon 8408 - Santpoort Bloemendaalschestraatweg 126 1001 artikelen - wenscht Leden en Donateurs een voorspoedig Nieuwjaar wenscht cliëntelen, vrienden en bekenden een voorspoedig Nieuwjaar Hoofdstraat 160 Santpoort Telefoon 8807 wenscht cliënten, vrienden en bekenden een gelukkig 1941 Erres Radio Philips Radio aiien een voorspoedig Nieuwjaar Rijksstraatweg 459, Haarlem-N. Tel. 22062 KAPSALONS Heeren- en Dameskapsalon Dloemenslaalschesfr.w. 125 Tel. 8712, Santpoort-Station GERDA LAM Behangen] Stoffeerden] Woninginrichting Noordlaan 4, Tel. 8578 Meubelmakerij Matrassenmaker!] Reparatie-inrichting BRAMBHGOT J. HÖVEM DEFECTE STOFZUIGERS ZIJN LEVENSGEVAARLIJK Opname in deze rubriek alleen door bemiddeling der politie. Gevonden: een paar zwarte regenpijpen, Voorplaats 31 een beursje met ritzsluiting met inhoud, Voorplaats 4; een teddybeer, Kerkweg 37een donkerblauwe geborduurde Kinderwant, Terrasweg 48een pols mof, Schipbroekerweg 9; een zwarte want, Gladi- olenstraat 3een kinderwant en mantel ceintuur Gladiolenstr.|3; een kettinkje met kruis en kinder- sandaaitje, gedep. Wiisteiaan 11 een paar regen pijpen, Hagelingerweg 208een paar kinderschaat- sen, Hoofdstraat 130; een stuk bruin lederen tasch, Pastoorstraat 17. Verloreneen grijs leeren Handschoen met bont ge voerd, Harddraverslaan 34een vleeschvork, plm. 35 c.m. lang, Burg. Enschedélaan 38een schaats, Pastoorstraat 27een belastingmerk aan speld, Zr. Berga, Prov. Ziekenhuiseen linnen geldzakje met ritssluiting, inh. f 1,20 en eenige distributie bonnen, Stoels Hofje 4, Bloemendaal; actetasch, Kruidbergerweg 61 vulpen merk Caw, Gladiolen- straat 3; belastingmerk, Kruidbergerweg 75. Aan komen loopen: Harddraverslaan 15 een zwart jong poesj-e met wit befje. Het Bureau voor Jeugdregistratie meldt Het nieuwe jaar brengt nieuwe kansen voor Jeugdige Werkioozen Gedurende de laatste drie maanden van 1940, was de belangstelling voor de kampen zóó groot dat we in 1941 opnieuw vele aanmeldingen verwachten. De kampdeelnemers zijn momenteel met verlof thuis en vertellen aan ieder die het hooren wil, hoe het in de jeugdwerkkampen toegaat. Dan komt .er heel wat los: verhalen over hooge stapels brood, over grappen op de slaapzaal, over pret en plezier, over het werk in de bosschen of de kampwerkplaats, over voor-de-gek- houderij op de slaapzaal, over een mooie, ernstige slot- avond, enz. enz. En de thuisblijvers, die bezwaren had den en zich niet willen opgeven, beginnen er anders over te denken Spoedige aangifte gewenscht! Voor hen is dit bericht bestemd. Wij ontvingen n.l. de mededeelidg dat er nog plaats is in enkele kampen die op 6 of 13 Januari 1941 beginnen. Het is dus nog mo gelijk de nieuwe opgaven in te zenden maar er is haast bij! De kampen van de Moderne Centrale,„De Vosseberg" te Vierhouten" en „Morgenrood" te Oister- wijk beginnen op 6 Januari en uiterlijk 30 December dient de aanmelding te geschieden. Ook in sommige R.K. Kampen is een enkel plaatsje vrij. Niet wachten maar aanmelden, is dus ook hiervoor de boodschap. Naar een Schipperskamp Telkens komen er jongemannen die ons zeggen „Ik wil graag naar een Schipperskamp". Ongelijk hebben ze nietNu er slapte is in de scheepvaart, kan de tijd benut worden voor studie en daarvoor biedt zoo'n schipperskamp een prachtige gelegenheid. Het duurt zes maanden en geeft opleiding voor een binnenscheep vaart- en kustvaartdiploma. Er zijn echter steeds meer liefhebbers dan plaatsen En dat aantal liefhebbers zal nog wel toenemen, nu twee gelukkigen, die al van 14 October af een cursus volgden, in een keurige uitmon stering huiwaaarts zijn gekeerd voor een verlof van rwee v/eken en aan vrienden en bekenden vertellen, hoe best het hun bevaltEr bestaat evenwel een kleine kans voor hen die zich nu nog aanmelden. Zij kunnen dan deelnemen aan een gewoon kamp van de Centrale voor Werkloozenzorg (de Prot. Chr. Vereeniging voor jeugdwerkloozenzorg) en later, als ze zich goede en actieve kampgenooten hebben getoond, overgeplaatst worden naar een Schipperskamp. Ten overvloede vermelden wij nog dat het deelnemen vrijwillig geschiedt en mogelijk is voor werklooze jonge mannen van 16—24 jaar. Voor opgave en verdere inlichtingen kan men steeds terecht bij de Gemeentelijke Jeugdregistratie Casem- brootzijstraat IJmuiden-Oost. De laatste Kinderfilmvoorstelling in 1940, welke gegeven werd op 23 December, was niet zoo druk bezocht, als we dat gewend zijn. Maar dat was ook geen wonder, want er was gelegenheid om te schaatsenrijden en dat is niet alle dagen het geval. Toch waren nog .160 kinderen aanwezig en die hebben geschaterd van het lachen om dien bangen Stan Laurel en Oliver Hardy, de „flinke" detectives, om dien slim- men olifant uit „De Snoepwinkel", om die negerkinder- tjes, enz. Nu de jeugd ditmaal langer vacantie heeft dan gewoon lijk, heeft de commissie besloten op Donderdag 2 Jan. a s. van 2—4 uur in 't Vereenigingsgebouw der Ned. Herv. Gemeente nogmaals een filmmiddag voor de jeugd te organiseeren. Dan verschijnen Stan Laurel en Oliver Hardy in „De Recruten" nogmaals op het witte doek, wat natuurlijk opnieuw lachen beteekent. Wie zijn kinderen dan ook een. prettigen middag wil bezorgen sture ze naar deze voorstelling. Op 31 Dec. a.s. nemen de kantoren der Posterijen na 15 uur geen belastingstortingen meer aan. Op Nieuwjaarsdag d.a.v. zijn den kantoren opengesteld als op Zondag. Op dien dag wordt er één brief- en pakketpostbestelling uitgevoerd. Post Uw Nieuwjaars correspondentie vroegtijdig le kapper vanaf Santpoort-Dorp op Uw haar door onze moderne Kleurspoeling (geen verf). Oliebaden voor dor en droog haar. Biologische Creme behande ling voor stug en verschroeid haar. Onze Stroomlooze Per manent beschermt Uw haar tegen te sterk uitdrogen of schroeien en is een ware verfraaiïngskuur. f 2,5 0 compleet. Met creme of olie f 3, Profiteert van onze goedkope Tarieven op Maandag, Dins dag en Woensdag. Donderdags 1 uur en des avonds 7 uur gesloten. Diploma's Haarverven - Blondeeren, Enz. Enz. „Instituut Clairos" Bekroond Amsterdam Mei 1939 voor Heerenkapper. Verloofd en Mann AL WIN JANS 25 December 1940. Santpoort, Hagelingerweg 37. München, Duitschland. »l 5 regels 25 ct bij vooruitbetaling. Bijgeen vooruitbetaling wordt 10 ct. incasso berekend. Dagmeisje gevraagd Duin- en Kruidbergerweg 79. (Chauffeurs woning „Kennemergaarde"). Gevraagd meisje voor de och tenduren. Adres: Kamerling, .Neptuuusstraat 25 A, Haarlem- Noord. Te koop een Salon-pathefoon f 12,50 en een Koffergramafoon met platen f 8.50 Kweekerslaan 11, Santpoort Te huur huis bev. 6 kamers, keuken, voor- en achtertuin f 26,per maand. Te bevragen iinschedélaan 35. Net Dagmeisje gevraagd. Mevr. Klijzing, Hagelingerweg 193. Weggeloopen Kuw harige fox- terrier, lichte ooien, donker grijze vlek op de rug, naam Terry, Ouwendijk, Hoofdstr. 3. Kinderwagen te koop gevraagd Brieven met prijsopgave onder No. 999, bur. van dit blad. Gevraagd een goed onderhou den Kolenfornuis en bruikbare wringer. Brieven met prijsopg. onder No. 998, bur. v. d. blad. Voor alle Electriciteitswerken naar Techn. Bur. A. G. Mi; man, Cremerlaan 35, Santpoort. Adres voor Driehuis M. Need, da Gostaiaan 2. Overhemden vanaf 25 ct Boorden 8 cent Wasscherij ,,'T TORENTJE" Molenstraat 23 Santpoort-D. Te koop gevraagd Piano of Vleugel. Brieven No. 893, bur. v. d. bl. Bekroond Coupeur Dames- en Heerenkieeding naar maat. Bontwerken, kseren er. repareeren. Velserbroekslr.13, Santpoort tegenover Hagelingerweg Voor Voetverzorging: Zr. C. J. Hoekendijk, Kerkweg 23. Gedipl. Pedicure en Manicure Dag en nacht verplegingen. Geeft ook Waschbeurten, Injec ties, e.d. Billijk tarief Voor betere PIANOLESSEN wende men zich tot de„Velser Muziekschool", Hofdijklaan 17, Telefoon 4384, Driehuis. Gedipl. BOEKHOUDER biedt zich aan voor Bijhouden, In richten en Controle van Boekhouding, behand. Belas tingzaken. Condities billijk. Brieven No. 859. Te koop pracht Duitsche Kruis- snarige Piano, 5 jaar gaiantie, ook op termijnbetaling. Hofdijklaan 17, Tel.4384. Drieh. Mode Vakschool Molenstraat 25 Geeft grondig onderricht in naaien en maatknippen.Cursus voor eigen gebruik, alsook opl. voor Diploma. Directrice: Mevr. C. Broekhuizen, Gediplom. Leerares. Gevraagd net meisje voorheèle of halve dagen, leeftijd 1718 jaar. of werkster voor 3 halve dagen per week. Rijksweg 326, Santpoort. KENNEL „KLEIST" verzorgt Uw Huisdieren tijdens de Feestdagen. Houden en Kattenbrood aan wezig. Slaperdijk 12, Santpoort, Telefoon 8610. ZONDER PUNTEN. Dame of Heer, laat nu Uw Costuum of Winterjas keeren, dan krijgt U het als nieuw terug, mits het door een eerste klas vakman gedaan wordt en dat is ANTOON SMITS, Hoofdstraat 56, ged. Kleermak. Alles met garantie. Blokken voor Haard en Kachel, Aanmaakhoutjes. J. DUITSCHEE, Molenstraat 17 Santpoort. Gevraagd tegen 1 Januari in klein gezin net meisje voor de morgenuren, zelfst.kunn. werk. Mevr. Veldkamp, Harddravers- laan 33, Santpoort-Station. JO SCHILDWACHT, Gediplomeerd Costumiëre. Danieskleeding. Pasklaai;maken vanaf f 1,50. Patronen vanaf f0.60. Hagelingerweg 135. WIES BEN1NK Med. Ged. ChiropodistePedicure Gipsafdrukken, Steunzoolen, Pédicure-behandeling f 0,75 Manicure f 0,40 Aan huis te ontbieden. Hagelingerweg 235, Tel. 8624 RITA C. MULLEM, CREMER LAAN 22, TEL. 8563, SANT POORT-DORP. Hondendeskun- dige. Trimmen en Toilelteeren van alle hondenrassen. Nagels knip pen, Tandsteen verwijderen. Engelsch Diplom'a. Gezien de tijdsomstandigheden kunnen geen honden worden gebaad. Gedurende de Feestdagen gele genheid tot het in pension nemen van Uw Huisdieren. Eerste kwaliteit Eiken Geen dood hout of takken We rekenen niets voor hakken of zagen Gladiolenstrast 42 Santpoort VOOR BETERE HAARVERZORGING Hoofdstraat 196 - Telefoon 8535 (g Heerenknippen 35 cent. Scheren 15 cent |g Jongensknippen 25 ct 16-18 jaar 30 cent 's avonds gesloten om 8 uur, Zaterdags 9 uur Ook aan huis te ontbieden Onderzoek Gratis. Reparaties onder garantie. Laten wij ze vakkundig voor U repareeren. Kennemerstraat 21, Tel. 16990-17696, Schoterweg 57 Kruidbergerweg 51 Santpoort

Weekblad Huis aan Huis | 1940 | | pagina 2