r Openlucht-uitvoering T.V.S. iJMUIDER VISHANDEL HOLL. NIEUWE HARING T.V.S. NIEUWS. Wilt u van uw vacantie genieten ZONDAG A.S. Gereformeerde Kerk 9.30 en 5 uur: Ds M. W. J. C. de Kluis. Geref. Kerk Art. 31 (K.O.) 10.30 en 3 uur: ds N. Bruin Chr. Gereformeerde Kerk 3.30 uur ds J. C. Maris Doopsgez. Gemeente IJmuiden 10.30 uur Mej. da-J" 10 JAAR Auto-, Motor- en Scooter- Rijschool Arend Reym. Heden, Donderdag 12 Juli, be staat de plaatselijke Auto- en Motorrijschool Arend Reym 10 jaar. Aangevangen met een oude Ford heeft de heer |Reijm het bedrijf opgewerkt tot een moderne on derneming welke thans met vier luxe wagens, vrachtwagen, les- Jnotor en scooter, de toekom stige candidaten voorliet rijbewijs jpleid. diet alleen aan de practische, och ook aan de theoretische jde in aandacht geschonken. een modern theorielokaal ordt wekelijks theorie gegeven brduidelijkt met een film, terwijl ik voor de komende winter- aanden de motortechniek weer i het programma staat, at deze rijschool groot ver ouwen geniet bij de grote in- anties, blijkt wel uit de oplei- ng van buschauffeurs der N.Z. .V.M., personeel P.T.T. en Van leider en Zonen, deze 10 jaren heeft de heer eym reeds duizenden in het ezit van een rijbewijs kunnen tellen. Het zal hem op deze dag zeker iet aan belangstelling ontbreken. J A M f*r\ IAA Zoals dat al enige jaren de gewoonte is, gaf de Turnvere niging „Santpoort" zaterdag avond in het Burgemeester Rij- kenspark een demonstratie van haar kunnen in de openlucht. Jammer genoeg werkte het weer niet in die mate mede, zoals dat in verband met de stand van de scheurkalender verwacht mocht worden, maar desniette genstaande waren tal van belang stellenden aanwezig en werkten de dames en heren, en vooral ook de jeugd niet te vergeten, met grote animo het programma af. Doordat men voor de rondmars door het dorp wat laat startte, had „het klokje van 'zeven" reeds enige tijd geslagen, alvo rens voorzitter Kranenburg aan zijn welkomstspeech begon, maar desondanks slaagde leider Bruns er toch in het programma vóór het invallen van de ergste sche mering te beëindigen. En toen ging het publiek voldaan huis waarts, omdat het goede turn- sport gezien had en konden een aantal medewerkenden, die nog al veel „in touw" geweest wa ren, even „uitblazen". AJs we zo even onze aante keningen raadplegen, dan zien we allereerst het praedicaat „goed" vermeld bij 't kastsprin- gen van de jongens van 1215 jaar. Er zat pit in de oefeningen Van deze afdeling noteerden we in de allereerste plaats de vrije oefeningen. Wat voerden de dametjes deze met een algehele overgave uit! En verder zagen we zowel van de jongere als van de oudere meisjes aardige oefe ningen aan de brug. Voor de heren had de heer Bruns een pittige vrije oefening samengesteld. Over het geheel werd deze goed uitgevoerd, doch in het middengedeelte kwamen nog al eens vergissinkjes voor, waardoor wat van het effect ver loren ging. Voorts viel het op, dat bij gebrek aan een voldoend aantal heren ook een aantal heertjes moesten worden opge steld. Onder de grote en kleine heren bleken verder goede brug- en paardturners te schuilen en ook de mannelijke toekomst jongens van 58 en 911 jaar -toonde op de schuine banken en in de behendigheidswed strijd wat zij waard was. Voor het laatst hebben we de kleutertjes bewaard. Het is al tijd leuk dit kleine grut aan het werk te zien. Hun „nummer" stond aangekondigd als „Kleuter sprookje". Daarom deed het even vreemd aan, dat er naast ka bouters en wat dies meer zij ook verkeersagenten en knarsende autobusremmen in voor kwamen Maar degene, die daar op let, mag na deze uitstekende uit voering terecht een kniesoor ge noemd worden. Zij nog vermeld, dat het fan farecorps „Wilhelmina" de op tocht door het idorp muzikaal ■opluisterde. BRIDGE CLUB DE KENNEMERS. Donderdagavond vond de uit- Igestelde kersendrive plaats door Idat de ,.Mei"-kersen dit jaar eerst in Juli in voldoende mate op de markt waren. Er werd in drie groepen gespeeld waarvan de uitslag als volgt luidt: Afdeling A: M.P. 1. Hr. en Mevr. Spruyt 36! 2. Hr. en Mevr. Kroone 34 3. Heren Mulder en Kruisman 29 4/5 Heren Seegers en Munste- 4/5 Heren Andela en Breedijk 28! 6. Heren Bode en Koster 23! Afdeling B: 1 Fleren Kost en Bodewes 37! 2. Heren Steinberg en Witmond 33 3. Mevr. Breedijk en H. Paats 31 4. Heren Kuys en Porck 29! 5. Heren Andela en Top 28! 6. Dames Nieuwenhoff en Kulman 20! Afdeling C: 1. Dames Seegers en V. Munster 32 2. Hr. en Mevr. Estié 30! 3. Dames Wiggemans en Top 23! 4. Dames Andela en V. Sprang 23 5. Heren Smakman en Muller 21 6. Dames Smakman en Muller 20 C. GRAS ZOON Bloemend.straatweg 142 Tel.8519 SANTPOORT-STATION Schelvis Kabeljauw Tarbot Schol Griet Tongen DIEPVRIES Kabeljauw, Schelvis en Koolvis GEBAKKEN VIS Zoute en zure Haring Stoofaal Gerookte Vissoorten en Paling Wegens ouderavond Vrijdag geen turnen. De vacantie is thans ingegaan en duurt tot 23 Augustus. Na afloop der uitvoering in het Burg. Rijkenspark zijn gevonden: 2 portemonnaies, Jwelke bij bos wachter Jansen zijn terug te be komen en 1 paar Jglacé dames handschoenen, af te halen bij mevr. van Dillewijn. Leert nu reeds motor of scooter rijden W* -wr - -mrv -ygj-

Weekblad Huis aan Huis | 1956 | | pagina 2