predikbourtott J eu gdverkeers-Brigadiers TSnmCKi. «öre huid? R.K. Kerk, Santpoort E.S.T.O. Ned. Tafelvoetbalbond. Gevecht op het groene laken. Schaakclub „Santpoort" Uitslag Klaverjaswedstrijd. Partij van de Arbeid. K.A.J. Santpoort IN MEMOMAM. Pacifistische Politiek nü Buitengewone zitting van de K.V.P.^ Christel. Sportveren. „FIT" Collecte. R.K. Sportveren. °„Velsen" Vergadering Chr. Historische Unie „Pa wikt, Ma beschikt" „Da Pacem" „De stem des Volks" ^ZONDAGSDIENST ARTSEN' TAXI Het voordeligste adres TAXI (P BemncRime 30e Jaargang no 7 Redaktie Terrasweg 31 Kerkerinklaan 45 Uitgave van Drukkerij Cornegge Telefoon 8619 Huis SanfpoorisWeehMad Vrijdag 20 febr. 1959 aan Huis Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 WEET U, a. dat met ingang van 16 februari 1959 ook in Santpoort, namelijk op de Hage- lingerweg nabij de klok, Jeugdbrigadiers zijn ingezet, verzorgd door leerlingen van de: 1. School met de Bijbel; 2. Ad, van Nassauschool; 3. Titus Brandsmaschool; 4. St. Lidwinaschool? b. dat we ook van deze brigadiers mogen verwachten dat zij hun taak op uit nemende wijze zullen ten uitvoer brengen? c. dat vooral de bejaarde mensen en moeders met kinderwagens er goed aan doen zich door de jeugdbrigadiers te laten overbrengen? d. dat we er overigens op rekenen, dat bestuurders van voertuigen de nodige voorzichtigheid zullen betrachten waar de Jeugdbrigadiers werkzaam zijn? i VERBETERING VAN HET SPEL PEIL? Dezer dagen zaten we met een viertal vöetbalveteranen, van wie niemand jon ger was dan 50 jaar, bij elkaar. We had den elkaar in lange tijd niet gezien, dus niets is begrijpelijker dan het feit, dat de goede oude voetbaltijd nog eens werd op gehaald de weet-je-nog-wel-van-toen-'s waren dan ook niet van de lucht en dat er vergelijkingen werden gemaakt met de huidige voetbalgemeenschap. Het gesprek vond plaats in Haarlem en werd gevoerd tussen personen die met de voet balhistorie van deze stad en haar omge ving goed op de hoogte waren. De vergelijking tussen het „heden en het verleden'' betrof in hoofdzaak de spel- kwaliteit en we willen hierover direkt wel vertellen, dat „het heden" er bekaaid af kwam. En naar onze smaak terecht, om dat ook wij van mening zijn, dat het spel peil van de leidinggevende clubs van Haarlem en omgeving sterk is terugge lopen ondanks het feit, dat we toch veilig mogen aannemen, dat er thans veel in tensiever en systematischer getraind wordt dan in die goede oude tijd, waar van we ons nog zo goed herinneren, dat de „training-zonder-trainer" begon, met „goal-shotten gevolgd door een „par tijtje". Met de komst van buitenlandse tfainers kwam hierin langzamerhand ver andering, maar toch werd er ook toen nog lang niet zo veelvuldig, intensief en se rieus getraind als dit thans bij het semi- profvoetbal bijv. het geval is. E" ondanks dit laatste kan men in de sportbladen herhaaldelijk grote koppen ""ven de verslagen van wedstrijden tus- iaii semi-profclubs zien staan, die vertel den, dat in menige wedstrijd de kwaliteit .an het spel zo niet alles, dan toch in der geval veel te wensen overliet. iNatuurlijk zijn er uitzonderingen op de .repel te noemen, maar het bovenge- ite.mde viertal voetbalveteranen was het •r over eens, dat dit over het geheel niet gold voor Haarlem en omgeving. En er werd aan herinnerd, dat er een tijd is geweest en die tijd ligt nog niet zo ver achter ons waarin uit de Haar lemse en IJmuider eerste klassers een elftal kon gevormd worden, dat ongetwij feld met succes het toenmalige Neder lands elftal partij zou hebben gegeven. Ook werd gememoreerd, hoe destijds een Kennemer elftal, bestaande (hoofdzake- jiij.;.) uit Stormvogels- en V.S.V.-spelers, aangevuld met een enkele speler van K.ennemers, Velsen of Terrasvogels met „cpvallend succes een paar wedstrijden speelde. Het R.C.H.-team, dat het destijds met de "spelers Nekkie Koning, Niek van Dam, Roelfsema, Nagtegeller, Boekelaar, Ha- zevoet, Nieuwenhuis, Peer Krom, Kuyt, Radsma en Geutskens tot kampioen van Nederland bracht, passeerde eveneens de revue en we vertellen aan insiders uit die en deze dagen zeker geen groot geheim, als we hier neerschrijven, dat het huidige R.C.H.-team „nergens bleef", toen men aan het vergelijken sloeg. Dat de wedstrijden van Haarlem tegen- voordig zo weinig belangstelling trokken, ^ulks wel zeer in tegenstelling met vroe- er, toen zelfs in een bepaald seizoen de .vedstrijden van de tweede klasser Haar- em bij het publiek zeer in trek waren, erwonderde feitelijk niemand, omdat de roodbroekenclub momenteel maar zeer povertjes voor de dag komt. Het vete ranen-kwartet herinnerde zich ook nog zeer goed, het V.S.V.-team, dat het in i 1948 tot afdelingskampioen bracht en de namen van Sypie Sterk, Wim Balvers, Adrie van Onselen, Geriit v. d. Lugt, Ko tijger, Willy Hazeveld, Joop Snijders, p de Vries klonken het viertal nog als ,:inuziek in de oren. En de opmerker be hoefde voor geen tegenspraak te vrezen, Doen hij beweerde, dat het huidige team tier IJmuider rood witten eenvoudigweg diet haalt bij bovengenoemd kampioens- 4lital. tormvogels kwam er nog het minst be- aaid af en dat komt overeen met wat ïllega-sportverslaggevers ons al meer alen verteld hebben, nl. dat deze IJmui- r club van Haarlem en omgeving nog t beste voetbal vertoont, wat niet weg- ;mt, dat men van mening was, dat ook or de verdediging der Vogels de tijd van de Trompen (Haak) en de De Ruy- ters (Koster) voorbij was. Al met al dus passeerde een weinig roos kleurig beeld van het Kennemer voetbal de revue. We hopen van harte, dat bin nen niet al te lange tijd ons district weer zijn oude (voorname) plaats in ons Ne derlandse voetbalbestel' zal innemen. WAT ONS ZONDAG a.s. TE WACH TEN STAAT. Zondag j.l. is er niet gevoetbald. Reeds zaterdag d.a.v. deelden de dagbladen in hun sportrubrieken mede, dat de voor het amateurvoetbal vastgestelde wedstrijden een doorgang zouden vinden. De keuring van de velden van het semi-profvoetbal zou echter aan de consuls en scheidsrech ters worden overgelaten. Zover is het echter niet gekomen, want reeds zater dagavond besloten de K.N.V.B.-officials dat ook de semi-profwedstrijden waren uitgesteld. Het gehele programma van 15 februari is nu naar 22 februari „overgeheveld", zodat Velsen de komende zondag thuis speelt tegen K.V.V. en Terr: het Waterloo-terrein tegen "Roda. Beide wedstrijden bespraken we in onze sport- rubriek van de vorige week uitvoerig, zodat we ons thans van een dergelijke be schouwing ontheven kunnen achten. We zullen dan ook volstaan met te memore ren, dat we verwachten, dat Velsen wel met hekkesluiter K.V.V. zal weten af te rekenen en dat een serieus spelend Ter. rasvogels niet bij voorbaat het kind van de rekening tegen een ongetwijfeld sterk Roda behoeft te zijn. TerrasvogelsRoda. Het blauw-witte team ziet er als volgt uit: Drost, van Eden en van Gelder; Prevost, Goedhart en van Dillewijn; Spanjaard, Timmer, Brys, Theolen en Rijke. VelsenK.V.V. De eelhemden kgomen uit met: Kaasenbrood; van Bugnum en Boon; Spanjaard, Bakkum en SchoorI; Wittebrood, Hijnen, Hoogzaad, Graman en van Schagen. Nieuws uit de afdeling Velsen. Met nog twee wedstrijden te spelen, te weten Velsen-Santpoort en Haarlem-Vel sen, welke gespeeld zullen worden op woensdagavond 25 februari a.s. ten huize van de heer Arisz, kan toch wel de eind stand reeds worden bepaald. Aangenomen mag worden, dat Haarlem, dat enkele weken geleden kampioen werd door zijn naaste concurrent Santpoort Sport met 12-1 kansloos terug te wijzen, zich in de laatste wedstrijd door Velsen niet zal laten verrassen, en Santpoort zich niet de kans zal laten ontnemen om de tweede plaats te gaan bezetten met een beter doelgemiddelde dan Santpoort Sport. Tenzij natuurlijk Velsen, waarvan de ver richtingen in deze competitie wel ver be neden de verwachtingen zijn gebleven, nog even voor een paar pittige verras- singe gaat zorgen! Vervolgens de stand en de uitslagen van de afgelopen weken: Santpoort SportBloemendaal 1010; HaarlemSantpoort 87; Santpoort SportVelsen 94; BloemendaalSpc. Heemstede 75; BloemendaalHaarlem 57; VelsenSpc. Heemstede 53; SantpoortSpc Heemstede 65; Velsen Bloemendaal 57; Santpoort Sport Santpoort 37; Spc. HeemstedeHaar lem 212; SantpoortBloemendaal 10 6; HaarlemSantpoort Sport 121; Santpoort Sport Spc. Heemstede 10 4. Haarlem 9 8 0 1 16 9440 Santp. Sport 10 6 1 3 13 6761 Santpoort 9 5 1 3 11 6656 Bloemendaal 10 5 1 4 11 7669 Velsen 8 2 1 5 5 44—63 Spc. H'stede 10 0 0 10 0 2684 Binnenkort zullen enkele spelers van de afdelingen Velsen en Amsterdam wed strijden gaan spelen in Zandvoort, in de hoop, dat daar een nieuwe afdeling uit voort zal komen. Eveneens binnenkort zal de heer Leo Horn, die ons spel reeds gebruikt in zijn maandelijkse televisie-Sportpanorama, in Santpoort een demonstratie bijwonen. Dezer dagen zullen de leden afd. Velsen nadere mededelingen ontvangen betref fende een onderling tournooi. Indien men m t betrekking tot dit tournooi bepaalde ideeën of wensen heeft, dan gelieve men deze kenbaar te maken aan de wedstrijd leider, J. H. Wempe, Irissenstraat 3, Santpoort, tel. 025607703. Ja, een levendige strijd is ontbrand. Op woensdagavond 18 febr. '59 hebben de biljartclubs „Krijt op Tijd" uit Santpoort en „Centraal" uit IJmuiden de keu ter hand genomen om, op de van ouds be kende sportieve en gezellige wijze, elkaar de winstpunten te ontfutselen. Het programma is als volgt: Woensdag 18 februari: In „Zomerlust" 5 partijen Vrijdag 27 februari: In Centraal 5 partijen Woensdag 4 maart: In Zomerlust 4 partijen Vrijdag 6 maart: In Centraal 5 partijen Woensdag 11 maart: In Zomerlust 5 partijen Vrijdag 20 maart: In Centraal 4 partijen Op de laatste avond zullen, direct na de laatste partij, de prijzen worden uit gereikt waarna er nog enkele uren de gelegenheid is om na te „kaarten". Dus, belangstellenden, op de woensdag avonden naar café „Zomerlust", Hoofd straat, Santpoort en op de vrijdagavon den naar café „Centraal", Zeeweg 149 te IJmuiden waar u kunt zien hoe door het geven van het juiste effect, het ge wenste effect (winstpunten) verkregen wordt. De onlangs aangekondigde bondswedstrij den hadden het volgende verloop: „Halfweg" won van „Bloemendaal" met 5J/24J/2, terwijl „Santpoort I" eenzelf de overwinning behaalde op Pat-Mat 2. Hierdoor zal voor promotie nu nog een beslissingswedstrijd moeten plaatsvinden r'S^SShtpoort" en „Halfweg", daar clubs als no. 1 en 2 eindigden in klasse met 8 winstpunten. Het heeft anders geducht gespannen om tot 5Y 4Yi tegen „Pat-Mat" te komen. Bij een aanvankelijke stand van 3-3 was nog niet te beoordelen wie uiteindelijk aan het langste eind zou trekken! De kansen voor de Santpoorters stegen toen Pels zijn te genstander na een solide partij tot opge ven dwong. Haanappel behaalde daarna remise, 4Yl3%. Alles ging dus afhan gen van de vraag hoe Wolters en v. d. Bergh het er nog af zouden brengen. Het werden ten slotte twee remises, waardoor een krappe zege een feit werd. Santpoort kan zich nu voorbereiden op de promotie-wedstrijden als voornoemd. Dat wordt een moeilijke opgave, want „Halfweg" is niet voor de poes. De persoonlijke resultaten waren: G. Kroone (S) Sonneveld (P.-M.) 10; Steijn Bannonberg 10; Pels Wulms 10; Wolters Slings YiYl'< Blansjaar v. d. Berg 01; Tuning Rodenberg 01; v. d. Bergh Janssen YlYi\ Haanappel Beentjes YYl> Busselman Sauer 01 en Sterk Wester 10. In de onderlinge competitie werden in middels ook heel wat partijen gespeeld. In groep I hebben Kroone, Wolters en Pels nog steeds de leiding; in groep II hebben Brugman en Geus de minste ver- liespunten, score resp. 6 uit 8 en 5 uit 7, daarna volgen als no. 3 tot en met 5, v. d. Broek, Pieterse en Koolhaas, resp. 6 uit 9 en 5 uit 8. In groep II maakte Kruiff een goede beurt door a.o. zijn belagers voor de eerste plaats te verslaan. Hij staat ongeslagen no. 1 (8 uit 8), dan volgen Lammertsma met 5 uit 6, Sterk Jr. met 4 uit 7 en Roos met 4 uit 6. Ie prijs de heer N. Tromp 4837 2e prijs mevr. Graat 4808 3e prijs mevr. Spoor 4780 4e prijs de heer H. Molenkamp 4734 5e prijs de heer S. Schoone 4732 De zweefprijzen werden gewonnen door de heren van Veen en Goseling. De Eieren-wedstrijd is op woensdag 25 maart a.s. De verkiezingsbiljetten zijn gearriveerd en verkrijgbaar bij de buurtleiders. Ook kunt u reeds nu opgeven, waar zieken of invaliden op 12 maart naar het stem bureau moeten worden vervoerd. Voor alle verdere inlichtingen: L. Mun- nikes, Arubastraat 25, telefoon 7248. De wekelijkse bijeenkomsten van de K.A.J. zullen we blijven houden op zater dagavond. Het voorlopige bestuur zal nog maar voorlopig bestuur blijven, tot dat er een goede gelegenheid bestaat voor een verkiezing. De K.A.J.-zaal in het Jeugdhuis is om 8 uur iedere zaterdag ge opend, en iedere Kajotter is er van harte welkom. Zaterdag 14 februari hebben we „Opa v. d. Wel" ten grave gedragen. Hij werd 92 jaar. Met hem verliezen ontelbaar velen een goed vriend vooral uit de droevige jaren 1940—'45. Hoevelen hij heeft geholpen aan voedsel in de hongertijd... we weten het niet. Het moeten er zéér, zéér velen zijn geweest. En juist in die tijd, is hem moeite en zorg, verdriet en teleurstelling niet be spaard gebleven. Zijn door hard werken verdiende boerderij werd door de bezet ter als schietschijf gebruikt en aan flar den geschoten. Op 78-jarige leeftijd werd hij van zijn land verjaagd. Zijn zoon en naamgenoot verloor het leven door de bezetter. Een andere zoon werd opgepakt en naar de vreemde weggevoerd. En toch bleef opa v. d. Wel helpen, waar hij maar kon. We herinneren ons nog levendig hoe hij in hoogste nood geraakt bij ons kwam om hulp, om al thans deze zoon terug te krijgen. Het gelukte toen de illegaliteit zijn zoon terug te voeren, waarmede een kleine schuld kon worden ingelost voor het zéér vele dat hij aan landgenoten had geschon ken. Een onderscheiding heeft hij nooit gekre gen. We hebben er ook geen moeite voor gedaan, want hij zou deze toch niet ge accepteerd hebben. Hij droeg een zéér hoge onderscheiding in zijn hart. De laatste jaren kwam opa niet meer van het erf. Op hoogtijdagen gingen we nog regelmatig bij hem op bezoek. Aan dit leven van naastenliefde is nu een einde gekomen. Zacht en kalm is hij heengegaan. Hij ruste in vrede. P. Over dit onderwerp spreekt vrijdag 20 februari om 20 uur de heer de Nie in de zaal van De Uilenboom, Hoofdstraat 174. Dezen openbare vergadering gaat uit van de Pacifistische Socialistische Partij. Er is een ruime gelegenheid tot discussie. Het bestuur van de K.V.P. afd. Santpoort is er in geslaagd de heer van der Ploeg, lid van de Tweede Kamer der Staten Generaal, bereid te vinden op woensdag 25 februari a.s., naar Santpoort te komen om tijdens de buitengewone zitting de vele vragen te beantwoorden over de po litieke situatie. Behalve de vele mondelinge vragen zul len er ongetwijfeld ook de tijdens de bij eenkomst ingediende schriftelijke vragen ter beantwoording worden voorgelegd. De zitting draagt een zeer open karakter en heeft tot doel alle katholieke kiezers in de gelegenheid te stellen hun gedachten te ontvouwen. De bijeenkomst wordt gehouden in zaal van café „De Weyman", Hoofdstraat, aanvang 8 uur. Op donderdag 26 februari a.s. geeft de Chr. Sportver. „Fit" haar jaarlijkse uit voering in zaal Zomerlust (Böhm) aan de Hoofdstraat, alhier. Het belooft weer een goede uitvoering te worden gezien de nummers, welke op het programma vermeld staan. Enige punten van het programma volgen hieronder: Vlaggengroet; Ruiterspel; Brugoefeningen; Evenwichtsbalk; Vrije oefeningen en nog vele andere nummers natuurlijk. Iedereen die meeleeft met de jeugd, kan op deze avond zien wat of zij, onder goede leiding, kan bereiken op het gebied van de gymnastiek ook al is in de eerste instantie aanleg niet aanwezig. Toegangsbewijzen voor deze uitvoering zijn verkrijgbaar bij de leden en bij mevr. Cornelissen, Hoofdstraat 98. Voorziet u tijdig van deze kaarten. Van 23 tot 27 februari zal er gecollec teerd worden voor de Rheumabestrijding. Het goede doel is voldoende bekend om een goede opbrengst te verwachten. Collectanten kunnen zich nog aanmelden op Cremerdam 52, Santpoort. De afd. turnen van „Velsen" heeft een oefenavond ingesteld voor gehuwde da mes en wel op woensdagavond van 8.30 10 uur in het gymnastieklokaal van de Liduinaschool, onder leiding van de heer Oldenburg. Inlichtingen bij mevr. van Geldrop, Ha- gelingenweg 21. door Zenuwrust Mijnhardt's Zenuwtabletten De C.H.U. belegt een openbare vergade ring op vrijdag 27 februari a.s. om 8 uur in de zaal van de „Uilenboom" aan de Hoofdstraat. Spreker voor die avond is de oud-wet houder van financiën van onze gemeente en thans burgemeester van Rozenburg, de heer J. C. Aschoff, met het onderwerp: „Actuele politieke vraagstukken." Zij die bij volmacht wensen te stemmen kunnen inlichtingen enz. bekomen bij de heer v. d. Werff, Molenstraat 8, Sant poort N. Bovengenoemd toneelstuk, dat in deze contreien al veel lofwaardig kritiek heeft ontvangen, wordt op 27 en 28 februari '59 door de amateurtoneelvereniging van de G.J.V. Reveille te Santpoort in het gloednieuwe Jeugdhuis aan de Schip- broekenweg opgevoerd. Dit stuk ademt een gezellige sfeer. Langs komische verwikkelingen en geestige mo menten voert het naar een climax die een onverwachts happy-end bereikt. Alhoewel de spelers niet op routine kun nen bogen, zal het hun aan enthousiasme zeker niet ontbreken. Onze verwachtin gen voor deze avond zijn hoog gespan nen. (Helpt u haar opluisteren?) U hoeft nu ook niet meer, zoals voor heen, tegen de primitieve, voor de kansel van de Ger. Kerk aangebouwde decors aan te kijken. Het ideale toneel in het modern ingerichte Jeugdhuis zal zeker een goede indruk op u achterlaten en het spel des te beter doen uitkomen. Wij komen weer eens uw aandacht vra gen voor ons koor „DA PACHEM", dat, zoals bij velen uwer bekend zal zijn, on der de bekwame leiding van de heer Lou Tervoort, thans hard aan het werk is voor een nieuw concert. Wij zijn namelijk van plan, begin april, wanneer het voorjaar dus zo langzaam aan zijn intrede gaat doen en de bomen en struiken weer gaan uitbotten, een echt voorjaarsconcert te geven, waarbij lichte, vrolijke Operette-muziek ten gehore zal worden gebracht. Reeds enige tijd wordt door onze leden ijverig aan een goede vertolking van de aantrekkelijke nummers o.a. „Schenkt man sich Rosen in Tirol", gedeelten uit „Die Verkaufte Braut" van Smetana en een stuk uit „Hoffmann's Erzahlungen" - gewerkt en het belooft dan ook weer een echt „DA-PACHEM-CONCERT" te worden, dat voor onze laatste uitvoering, op 26 november 1958 (toen wij zo'n enorm sukses hadden, getuigen ook de stukken in de pers!) niet onder zal doen. Het Jjoor zal bij de uitvoering van het voorjaarsconcert de medewerking genie ten van een tweetal prima solisten, waar van de namen nog een verrassing dienen te blijven. Sukses is echter verzekerd en het zal zeker geen teleurstelling voor u en de uwen zijn, wanneer u ons op een van de eerste dagen van april nadere be kendmakingen volgen nog zult komen beluisteren. Ingeval er nog liefhebbers zijn, die wel aan een dergelijke attraktief programma zouden willen medewerken, dan kunnen ze nog terecht, mits opgave spoedig ge beurt. Wij repeteren elke woensdagavond van 20.00 tot 22.00 aar in de achterzaal van Hotel „De Uilenboom", Hoofdstraat, Santpoort. Aanmelding: dagelijks bij de volgende adressen: Terburgstraat 19, Santpoort-Zuid; Hoofdstraat 43 en Ha- gelingerweg 171, Santpoort-dorp, als mede op woensdagavond aan de zaal. Babyderm-zeep UITSLAG verloting ten bate Gereform. Jeugdhuis. No. 958 fiets, 353 bromfietswanten, 1001 herenshawl, 1036 Afrika Print, 1014 doos postpapier, 626 pot haring, 810 broek. Van de groene loten werd no. 666 een lectuurbak nog niet afgehaald. Men ge lieve zich hiervoor te vervoegen bij de heer W. Verhey, Frans Netscherlaan 2. Het Jubileum-concert ter ere van het 40- jarig bestaan, onder leiding van Henk Kerkhoven zal plaats vinden woensdag 29 april '59 in de zaal „De Weijman" te Santpoort N. Uitgevoerd zal worden o.a.: „Das Lied von der Clocke" van Andreas Romberg. Het bestuur verzoekt de zang- en muziek- ver. hier ter plaatse rekening te houden met deze datum, opdat wij geen twee of drie concerten krijgen op één avond. Dit is ons aller belang! Zondag 22 februari; H. H. Missen te 7 uur 8,15 11.30. Hoogmis 9.30 uur, Quate temper collecte voor onze nood lijdende parochianen. Te 7 uur Lof en Lijdensoverweging door de Zeer Eerw. heer H. Dürr, Aalmoeze nier aan het Bedrijfsapostolaat in de IJ- mond. Vrijdag 27 februari; Te half 8 Kruiswegoefening. Zaterdag 28 februari: Te half 8 Broederschapslof en Maria- ZONDAG A.S. Gereformeerde Kerk 10 en 17 uur ds de Kluis Chr. Gereformeerde Kerk (Pniel-Kapel) v.m. 10 uur ds J. C. Maris n.m. 4 uur ds S. Wijnsma, Broek op Langendijk Doopsgez. Gemeente IJmuiden Helmstraat, IJmuiden 3 uur ds J. P. Jacobszoon (herdenkingsdienst) Lutherse Gemeente Kapel „Westerveld" te Driehuis 10.30 uur ds. J. A. Boskam (Heilig Avondmaal) Ver. Vrijz. Herv. IJmuiden Abelenstraat 1 te IJmuiden, 10.30 uur ds J. B. Assendorp Doopsgezinde Gemeente Remonstrantse Gemeente Gebouw „Spaarnberg" Ned. Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur ds A. J. Schneider, Amsterdam 18.45 uur ds G. H. van Willenswaard Open-Deurdienst Adventskerk (Ziekenhuiskerk) 10 uur dr H. v. d. Loos, Haarlem-n. Zondag a.s. PH. HASELAGER, Hoofdstraat 135 Telefoon 8570 APOTHEKEN Zondag Apotheek de Wilde Broekbergenlaan 42, Santpoort-Dorp Telefoon K 2560—8284 Bloemendaalse Apotheek Bloemendaalseweg 85, Bloemendaal Telefoon K 2500—22181 Wijkzusters „Het Witte Kruis" Zondagdienst Zr Lammerts, Curagaostraat 18 b Santpoort, Tel. 8756 Speciaal ingericht voor trouwrijden Dag èn nacht bereikbaar ook voor ziekenvervoer TELEFOON 8250 a SANTPOORT A. J. P. Stegemeijer, Surinamestraat 4 T€L€foonnumm*RS) IV POLITIE BUREAU SANTPOORTjï Hoofdstraat 150, TELEF. 8300 bij geen gehoor K 2550—6444( Bij brand 02550 64001

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1