ZENUWRUST b cL. fLncLon 50 Jaar „Soli Deo Gloria" prodikbourtnn AUTOVERHUUR „KENNEMERHOF" Schaken. TANDPASTA IVOROL Korfbalclub Sport Vereent Voortreffelijke uitvoering van „Fit". Partij van de Arbeid. Collecte 10 Groesbeekse Tehuizen. Ned. Chr. Vrouwenbond Bridgeclub „De Kennemers" R.K. Kerkr Santpoort [ZONDAGSDIENST AkTSEN TAXI Het voordeligste adres TAXI E.S.T.O. Bloemendaalsestraatweg 69 Santpoort-St. Telefoon 8767 30e Jaargang no 9 Redaktie :j Terrasweg 31 Kerkerinklaan 45 Uitgave van Drukkerij Cornegge Telefoon 8619 SanfpocrlsWeehHad Vrijdag 6 maart 1959 aan Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 TERRASVOGELS KON NIET DOELPUNTEN. De Sloterdijkse reis heeft de Terrasvogels geen enkel winstpunt opgeleverd, want de blauwwitte aanvalslinie bleek onmach tig om zelfs maar één enkel doelpunt te scoren en hoewel schotvaardigheid aan De Elandzijde ook maar sporadisch voor kwam, zagen de Amsterdammers althans nog eenmaal kans Drost te passeren, zo dat ze met 1-0 beslag op beide punten legden. Die overwinning kwam de hoofd stedelijken ongetwijfeld toe, want al mis ten zij, zoals we reeds beweerden, schut ters van formaat in hun aanvalslinie, hun spel en spelopvatting was toch wel zo veel beter, dat zij met recht de twee pun ten voor zich opeisten. Aan de verdediging der Vogels heeft het ook deze middag weer niet gelegen. Doel man Drost heeft het niet druk gehad, ver richtte het weinige moeilijke naar beho ren en had aan het enige doelpunt van de wedstrijd zeker geen schuld. Het trio Disselköter-Goedhart-Van Gelder kan eveneens op een goede wedstrijd terug zien, hoewel dient erkend, dat laatstge noemde het tegen de snelle rechtsbuiten niet gemakkelijk had. Het zwakke punt bij Terrasvogels is en blijft de voorhoede, van welke linie ook deze middag het spel weer als droog zand aan elkaar hing en de schotvaardig heid te wensen overliet. De Veldmannen en Rijke waren uit de ploeg gelaten, maar dit had nog geen verrassend aanvalsspel ten gevolge. En juist dit verrassende element was deze middag nodig, omdat de De Elanders de steun genieten van een paar routiniers, t.w. de oud-Blauw-Witters Wimmers en Boonkamp, die, al ligt hun beste tijd ach ter hen, toch altijd nog een partij vertol ken, die er wezen mag. Onder deze om standigheden kwamen Thoolen c.s. niet aan doelpunten toe, al deden zich enkele doelrijpe kansen voor en hadden De Elanders aan het ene doelpunt, dat na een kwartier spelen in de eerste helft ge scoord werd, toen men even in de de fensie der Vogels de dekking verzuimde (1-0). VELSEN-VERDEDIGING FAALT. Het zag er met de rust zeker niet troos teloos uit voor Velsen. Wel was ook in de eerste helft reeds gebleken dat het „achter" niet bepaald potdicht zat, maar in de voorhoede liep het lekker en men had in ieder geval een 4-3 voorsprong. Weinig vermoedde men in de rust, dat de tweede helft zulk een teleurstellend verloop zou hebben... Ja, inderdaad, de tweede helft is voor de geelblauwen een grote teleurstelling ge worden. De verdediging ging steeds gro ter openingen vertonen en de spelers uit dit deel van de ploeg kregen voorts steeds minder vat op de Alkmaarse voorhoede. Vooral de man, die anders juist tot de steunpilaren van de ploeg gerekend kan vorden, Bakkum, had deze middag be paald een off-day en dit drukte zijn stem pel op de gehele verdediging, waarin ook spelers als Van Bugnum, Bron en Span jaard verre beneden hun gewone vorm speelden. De Alkmaarders maakten on der deze omstandigheden van het Vel- se-x-doel min of meer een schiettent en ni mand zal het hem euvel duiden, dat oi_k Kaasenbrood, door bij het achtste dot .punt de bal tussen z'n benen te laten doorglippen, een steentje bijdroeg tot de Alkmaarse Korfbalzege. Tot overmaat van ramp deelde na de rust ook de geel- blauwe voorhoede in de malaise, want zeker geen verwondering behoeft te wek ken, omdat zij nu eenmaal geen steun ontving van uit de verdediging. Met de productiviteit van dit quintet was het toen ook gedaan. Voor de rust werden niet minder dan zeven goals gescoord. Hoogzaad opende de serie, maar de Velsen-vreugde was van korte duur, want al spoedig lag de gelijkmaker achter Kaasenbrood. Toen was het Ton Hijnen, die met een gewel dig schot de Alcmaria-doelman opnieuw het nakijken gaf, maar alweer moest Vel sen spoedig de gelijkmaker toestaan (2-2). Onze plaatselijke aanvallers ga ven de moed niet op en Hoogzaad deed 3-2 noteren, maar uit een toegekende strafschop maakte Alcmaria ten derde male gelijk (3-3). Nog voor de rust ech ter leidde Velsen opnieuw, thans door Graman. Rust. 4-3. Na de thee volgde de debacle. De Vel- sen-verdediging stapelde de ene fout op de andere en vooral Bakkum was tegen over de Alkmaarse middenvoor totaal de kluts kwijt. Alcmaria viel het onder deze omstandigheden niet moeilijk nog vijfmaal te scoren, zodat de Kaasmensen tenslotte een fikse 8-4 overwinning boek ten. WAT ONS ZONDAG A.S. TE WACHTEN STAAT. Zondag a.s. spelen onze beide plaatselijke clubs thuis, Velsen tegen Wijk aan Zee en Terrasvogels tegen St. Pancratius. Op 23 november j.l. stonden deze vier clubs ook tegenover elkaar en toen was in beide gevallen de zege voor onze plaats genoten: Velsen won met 0-2 en Terras vogels met 0-3. Oppervlakkig bekeken, zou verwacht mo gen worden, dat de resultaten zondag a.s. zeker niet minder zullen zijn, omdat het thans thuiswedstrijden zijn. Toch zijn we daarvan nog niet helemaal zeker. Bij wedstrijden tussen Velsen en Wijk aan Zee toch ben je nooit helemaal zeker van de uitslag en Terrasvogels is de laatste tijd de kluts lelijk kwijt. Pessimisten zullen n.a.v. het falen van de Velsen-defensie tegen Alcmaria Vic- trix mogelijk zelfs geneigd zijn ditmaal onvoorwaardelijk te geloven in een Vel- sen-nederlaag, maar ook daarvoor zijn wij nog lang niet zeker. Want zoals de Velsen-verdediging zondag j.l. faalde, doet zij zeker geen tweemaal in een sei zoen. We zijn er zelfs van overtuigd, dat Bakkum c.s. alles in het werk zullen stel len zich zoveel mogelijk te rehabiliteren en daarom rekenen we in ieder geval op een gelijk spel. Terrasvogels is de kluts kwijt, dat is voor geen tegenspraak vatbaar. En nu komt St. Pancratius op bezoek, de club, die tot vóór zondag j.l. zeker nog geen won dere dingen had gedaan, maar toen het leidende ETO zowaar een nederlaag wist toe te brengen. Deze twee zaken tezamen doen ons de komende ontmoeting niet al te optimistisch tegemoet zien. Als de Vo gels er een gelijk spel aan over houden, mogen zij onzes inziens „niet mopperen". DERDE KLAS A. De stand in deze afdeling is als volgt: QSC 15-24; Beverwijk 15-23; IVV 15-21; Wijk aan Zee 16-19; Alcm. Victrix 15-15: Always Forward 16-15; Velsen 14-12; ZAP 15-12; CSV 15-11; De Me teoor 13-10; Assendelft 13-9; KOV 14-5. Nog steeds duurt de strijd in de kop groep voor. Zowel QSC, dat met 0-5 van ZAP won, als Beverwijk dat CSV met een 2-0 nederlaag „De Noord" in zond, legde beslag op beide punten. Al leen IVV zakt langzamerhand wat af. Zo ging zondag j.l. tegen Assendelft een kostbaar punt verloren, dat de Assen- delfters natuurlijk opperbest kunnen ge bruiken. We geloven, dat we de plank niet ver misslaan, als we beweren, dat de strijd om de bovenste plaats tenslotte wel zal gaan tussen QSC en Beverwijk en dat KW in deze afdeling het loodje wel zal moeten leggen. VIERDE KLAS D. Hier is de stand: ETO 15-21; Roda 13-19; IDO 14-19; DIO 15-18; Kinheim 13-16; ASVA 13-13; Rivalen 16-13; De Eland 14-12; Terras vogels 15-12; St. Pancratius 15-12; ASV 13-8; Fokke 12-5. In deze afdeling beging ETO zondag j.l. een ernstige misstap door van St. Pan cratius te verliezen en daar Roda met sprekende cijfers (4-0) van DIO won, hebben de Hoofddorpers het kampioen schap niet meer in eigen hand. IDO, dat met niet minder dan 0-5 van ASV-Arse- nal won, blijft aardig volgen en is zeker nog niet kansloos. Terras vogels zakt steeds meer op de ranglijst, maar ogen blikkelijk gevaar dreigt zeker nog niet. Wel mag even het attentie-sein gehesen worden, want Fokke, dat tot dusver nog maar weinig goeds had laten zien, won zondag met 3-1 van Rivalen. De reserves van de S.C. „Santpoort" heb ben wederom een overwinning aan hun zegereeks kunnen toevoegen. Ditmaal ging de strijd tegen „het Oosten" 4 uit Haarlem, welke met 7Y-2Y ge wonnen werd. Nu rest nog de ontmoe ting Santpoort II-PAT-MAT 4 op 10 maart a.s. Een gelijkspel is al voldoende om de kampioensvlag uit te steken. Voorzichtigheid blijft echter geboden: „Het Oosten" was ook 'n zogenaamd „zwak zusje", maar we hebben hard voor de zege moeten vechten. Het parool blijft dus „weest waakzaam"! Tot nu is 't zo: 5 gepseeld, 5 gewonnen! 4IT2 bordpunten vóór, 8J^ tegen, een reden om blij te zijn, maar niet overmoe dig. De persoonlijke resultaten waren: C. Meijer (het Ó)-G. Echuurman (S.) 0-1; L. de Graaf-A. Oosterling 0-1; G. Slobbe-J. Brugman 0-1; J. de Mare-A. v. de Bronk 0-1; H. van Wort-C. Pieterse 1-0; W. Langeveld-W. Koolhaas 0-1; W. Steunenberg-J. van Duin 0-1; M. Sierveld- L. Vos Yi-Yz', R. de Kruijff-G. Kesting 0-1; G. Sival-J. Leysma 1-0. De beslissingswedstrijd voor Kampioen schap 1 kl. A „Santpoort I-Halfweg I is vastgesteld op 10 maart. Dat zal er spannen! We kunnen er echter van op aan, dat onze mannen hun uiterste best zullen doen om de zege te behalen! Voor de onderlinge competitie kunnen nog een paar uitslagen gemeld worden: Groep I: v. d. Bergh-de Groot Yi'Yï, Sterk-Haanappel 1-0; Schuurman-Kroone 0-1; Tuning-Busselman, afgebr. Groep III: Kip-Kruijff 0-1; Baljet-W. Sterk 1-0; v. d. Pal-Hoogzaad 0-1. DE BÉSTE en niet duur. Tuba 9B-70-4B et Na de vorstperiode is ook de korfbal weer gaan rollen. Sport-Vereent I start te vorige week met een gelijkspel tegen Nieuw-Flora. Die dag moest ook het derde aantreden en wel tegen kampioen Oosthoek. Voor deze wedstrijd was op enkele „oud-gedienden" teruggegrepen, maar ondanks de grotere routine kon Oosthoek dankzij hun enthousiasme met een verdiende 3-1 overwinning huis waarts keren. J.l. zondag ging S.V. I naar Amsterdam om daar O.B.Z.B. te ontmoeten. Voor ons Santpoortenaren die een grasveld ge wend zijn is dit een zeer moeilijke wed strijd daar de tegenpartij op grind speelt. Ondanks deze handicap en 2 invallers wist S.V. in een zeer snelle en goede wedstrijd de niet verwachte overwinning te behalen. Na een aanvankelijke 1-0 achterstand, die door W. Sterk teniet gedaan werd, kwam de vakwisseling waarna S.V. door H. Otte met 2-1 voor kon komen. Maar ook de tegenpartij wist weer de korf te vinden (2-2). Voor rust echter moest O.B.Z.B. nog éénmaal toe laten dat J. Ausma de mand met een af standschot doorboorde, zodat de eerste helft met een 3-2 voorsprong afgesloten werd. Na de thee verhoogde broer Henk Ausma de voorsprong met een „door loopbal" tot 4-2 waarna wederom door vakwisseling de eerste opstelling werd verkregen. In deze opstelling was O.B.Z.B. sterker en drukte dit dan ook resoluut in tweedoelpunten uit, waardoor de stand weer in evenwicht was gebracht. In de resterende tijd kon H. Otte, die deze middag zeer goed op dreef was, nog tweemaal de korf vinden, waarop de Amsterdammers geen antwoord meer had den. De eindstand was dus 6-4 in het voordeel van „Sport-Vereent". Ook ploeg nr. 2 kwam in het veld en kon op hun zeer mooi gelegen veld Aurora een gelijkspel afdwingen. De Turndemonstratie van de Chr. Turn vereniging Fit op donderdagavond 26 februari j.l. mag alleszins geslaagd ge noemd worden. Een zeer gevariëerd pro gramma kwam onder de deskundige lei ding van de heer E. van Heyningen keu rig tot zijn recht. De aanwezige zag geboeid toe en volgde met steeds klimmend enthousiasme het soepele beweeg van de rhytmische gyc. Handige inprovisatie gevolgd door de verrassende verschijning van een rasechte clown was een succesnummer van de jongens. De prestaties aan de brug en op de even- wichtsbalk ontlokte ware ovaties na ademloos toezien, evenals de salto's over de bok tegen het slot. Het daverend ge weld waarmee dit laatste gepaard ging gaf wel blijk dat aanschaf van een nieu we springplank geen overbodige luxe is. Dank zij de medewerking van het pu bliek kan dat thans geschieden. We zeggen niet teveel als we van on verholen bewondering van het publiek spreken voor de prachtige prestaties van deze avond. Mocht u lust gevoelen mee te doen, van klein tot groot, dames en heren, u kunt terecht en bent verzekerd van degelijke training, prettige ontspanning en een goed sfeer! Het is kort dag: geef zo gauw mogelijk op, wie op 12 maart per auto naar het stembureau moet worden gebracht. De adressen voor opgave zijn reeds enige malen bekend gemaakt. Nog even 2 adressen ter herinnering: L. Munnikes, Arubastraat 25, tel. 7248 en Th. W. van Veen, Middenduinerweg 28, tel. 8197. Ook op 12 maart, de dag der verkiezin gen, kunnen bij plotselinge ziekte e.d. op deze adressen nog opgaven worden gedaan. De verkiezingsuitslagen worden ditmaal niet in De Toorts bekendge maakt, doch ten huize van M. van Veen, Cotelaan 13. 26 februari was het 50 jaar geleden, dat de R.K. Harmonie „SOLI DEO GLO RIA" werd opgericht. Het initiatief hier toe kwam van de heren Kees Oudendijk en de Gebr. Frits Heeremans, oud-muzi kanten van de ontbonden fanfare „EN- TERPIE" uit Velsen. Door tussenkomst van pastoor van Ginkel kon het instru mentarium van deze vereniging worden overgenomen. De dirigeerstok kwam in handen van de heer Oudendijk en mede onder zijn leiding heeft SOLI zich om hoog gewerkt tot een vereniging, die tot ver in de omtrek van zich laat horen. Begonnen als fanfare heeft SOLI op de concoursen menige prijs weten te ver overen, waardoor zij werd geklassificeerd in de Afd. Uitmuntendheid. En hierdoor gesteund besloot het bestuur in 1922 over te gaan naar het Harmoniekorps, waar mee zij opklom tot de Ere-afdeling. De oorlog dwong hen echter voorlopig de instrumenten op te bergen. De kontakten werden minder, met als gevolg, dat, toen de vereniging na 5 jaren weer nieuw le ven werd ingeblazen, het ledental tot 18 was teruggevallen. In deze jaren had de welbekende heer Jan Groot, die zijn loop baan als dirigent bij SOLI was begonnen, de plaats van Kees Oudendijk ingenomen. Mede door het oprichten van een Tam- bour-korps, onder leiding van de heer S. van Geldorp, werd het aantal leden ge leidelijk groter, hetgeen het korps als het „uitrukte" voor een mars een royaal aanzien gaf. Nu paste het ook enige uni formiteit in de kleding aan te brengen, doch de blauwe baret, het witte over hemd en de blauwe stropdas waren in de winter toch wel te koud. Bij het vertrek van de heer Jan Groot werd Oudendijk wederom dirigent. Het Tambour-korps kwam onder leiding van de daarvoor speciaal opgeleidde Tam- bour-Maïtre, de heer W. Oorthuizen. In 1954 moest de heer Oudendijk echter voor goed de dirigeerstok neerleggen; hij heeft nog even de grote bas geblazen, maar kwam te leiden aan een ongenese lijke ziekte. In het voorjaar van 1955 hebben de leden, deze, voor SOLI zo grote figuur, met muzikale eer ten grave gedragen. Inmiddels was Joop Heeremans, een van de jeugdige leden van de ver eniging tot dirigent benoemd. Door zijn studie in de muziek werd hij hiervoor wel het meest geschikt geacht, maar hoe moeilijk dit was na „veertig jaar Ouden dijk", heeft ook hij ondervonden. 1959, het jubileumjaar, kwam in zicht. Hieraan zou een speciaal tintje worden gegeven. Bestuur en leden ijverden voor de „Uniformen-actie" (o.a. het ophalen van oude kranten) en zo is het, dat zij nu bij hun gouden jubileum in een prach tig nieuw uniform kunnen verschijnen. Maar er is het afgelopen jaar nog meer bereikt: van een ontbonden vereniging kon het gehele instrumentarium „lage stemming" worden overgenomen, dat het oprichten van een jeugdkorps mogelijk maakte. Een blik in de ledenlijst toont ons namen, die wij ook al bij de oprichting tegen kwamen: Frits Wesselman, bijna 40 jaar penningmeester en Piet Gozeling, een ge lijk aantal jaren bestuurslid. Dan is er de Ere-Voorzitter Frits Heeremans, die sinds enige jaren rustend is, maar toch zon 45 jaar de voorzittershamer heeft gehanteerd. Wanneer op zondag 8 maart dit gouden jubileum zal worden gevierd, zal het niet alleen aan belangstelling ontbreken. De dag wordt begonnen met een H. Mis in het Missiehuis te driehuis, waarna ge zamenlijk ontbijt; de receptie is in Zaal „Zomerlust" te Santpoort, 's middags van 3 tot 5 uur, terwijl voor de leden 's avonds een gezellige avond zal worden gegeven. De jaarlijkse collecte ten bate van de 10 Groesbeekse tehuizen zal worden gehou den in de week van 9 tot en met 14 maart a.s. Zoals bekend wordt deze collecte gehou den voor de 10 tehuizen van de Ned. Centrale voor Practische Hulp aan al leenstaanden van iedere leeftijd en ge zindte te Groesbeek (Centrale P.H.). Er wordt dus een beroep gedaan op uw goedgeefsheid voor 10 tehuizen tegelijk. Bovendien zijn sinds korte tijd de 6 ge zinspaviljoens van de voormalige stich ting „Morgenrood" te Groesbeek aan de zorgen van de Centrale P.H. toever trouwd, zodat uw bijdrage thans ten goe de zal komen aan 10 tehuizen en 6 ge zinspaviljoens, waar alleenstaanden van alle leeftijden worden verzorgd. Voor hen die de term „alleenstaanden" onduidelijk mocht zijn, zij vermeld, dat het hier kinderen betreft die de ouder zorg missen en volwassenen die door geestelijke of lichamelijke misdeeldheid leiding en de beschutting van een tehuis nodig hebben. Gaarne doen wij een beroep op uw goed willendheid, deze belangrijke collecte te steunen zoveel als in uw vermogen ligt. Mocht u daadwerkelijk aan de actie wil len mee doen, meldt u dan bij onder staand adres als collectant (e). Uw hulp wordt dankbaar aanvaard door: Mevr. H. M. Hendriks, Duinlustparkweg 45, Santpoort-Zuid. De maandelijkse ledenbijeenkomst van de afdeling Santpoort-Zuid is vastgesteld op maandag 9 maart, 's avonds om 8 uur, in gebouw „de Toorts," Duinweg 34, Sant poort-Zuid. De Weleerw. Heer Ds. G. van Duinen te Wassenaar, hoopt dan te spreken over het onderwerp: „Mens, durf te leven!" Leden en belangstellenden zijn hartelijk welkom. Na de achtste wintercompetitiewedstrijd beginnen de uiteindelijke beslissingen zich al aardig af te tekenen. In de afd. A heb ben de heren Kruisman-v. Munster nu een behoorlijke voorsprong genomen en alleen mevr. Spruyt kan hier nog een spaak in het wiel steken. In de B-afd. staan de heren v. d. Wall- v. Thiel onbedreigd bovenaan en gezien hun constante resultaten kan hun de kam pioenstitel nauwelijks meer ontgaan. De resultaten van j.l. donderdag waren als volgt: Afd. A 1. heren Kruisman-v. Munster 66,67%; 2. mevr. Spruyt-hr. v. Amerongen 56,55%; 3. heren Paats-Bode 55,95%; 4. heren Steinberg-Andela Sr. 50,60%; 5. mevr. Kroone-hr. Andela Jr. 50,00%; 6. fam. Witmond 42,26%; 7 fam. Rietdijk 41,67%; 8. heren Seegers-Porck 36,31%. Afd. B 1. 1. heren v. d. Wall-v. Thiel 58,33%; 2. fam. Weyers 56,55%; 3. fam. Dirven 52,98%;4. dames Seegers-v. Munster 49,49%; 5/6/7. dames Kuhlman-Smit 46,43%; 5/6/7. mevr. Nieuwenhof-hr. Muller 46,43%; 5/6/7, heren Top-v. Rij 46,43%; 8. dames Andela-Sprang 43,45%. Afd. B 2. 1. fam. v. Zandvoort 60,00%; 2. dames Mulder-v. Amerongen 55,83%; 3. fam. Vader 53,33%; 4 fam. Dekker 47,50%; 5. heren Bodewes-Wierda 42,50%; 6. dames Muller-Smakman 40,83%. In de bondscompetitie ging het eerste viertal op de goede weg voort door B.O.C. 4 met een verschil van vijf pun ten te verslaan. Alles zal nu afhangen van het resultaat, dat behaald wordt in de partij tegen Haarlem-N.B.B. Een over winning betekent practisch zeker het kampioenschap. Door het gelijke spel van het Tweede team tegen „De Pelikaan" handhaafde zij zich is de eerste klasse. Zondag 8 maart. De H.H. Missen zijn te 7-8.15-11.30 uur. De hoogmis te half 10. Te 7 uur Lof met Lijdensmeditatie. Dinsdag 10 maart. Te 7 uur maandelijkse gezongen Requiem. Woensdag 11 maart. Te half 8 Lof. Vrijdag 13 maart. Te half 8 Kruiswegoefening. Zaterdag 14 maart. Te half 8 Broederschapslof en Avond wake voor de bedevaartgangers te voet. GEZELSCHAP VAN DE STILLE OMGANG. Afd. Santpoort. De Jaarlijkse Bedevaart naar Amsterdam wordt dit jaar gehouden op zondag 15 maart a.s, met de volgende algemene in tentie: „Het eerste recht van onze mede mens is het recht op belangstelling voor zijn lot. Laten wij denken aan de nood van onze miljoenen tijdgenoten, die lij den". Voor leden te Santpoort is de vol gende regeling gemaakt: Lof in de Parochiekerk om 1 uur. Vertrek per bus vanaf de Kerk om 1,20 uur. Aankomst te Amsterdam om pl.m. 2 uur, waarna stille omgang. H. Mis in de kerk van de H.H. Petrus en Paulus („De Papegaai") in de Kal- verstraat om 3.45 uur. Vertrek uit Amsterdam om 6 uur. Zij, die te voet naar Amsterdam gaan, verzamelen zich ZATERDAG 14 maart om 22.45 uur hoek Hoofdstraat-Wüste- laan. Het trefpunt met de busreizigers is om pl.m. 2 uur te Amsterdam, Marnix- straat hoek Elandsgracht, evenals vorig jaar. Kaartjes-verkoop: ZONDAG 8 maart a.s. na de H.H. Missen van 8.15, 9.30 en 11.30 uur in de hal van de Kleuterschool. Daarna uiterlijk tot donderdag 12 maart a.s. aan de volgende adressen: H. de Jong, Kerkweg 134, Santpoord-N. J. Bart, van Dalenlaan 159, Santpoort-Z. Komt u dus niet op de laatste dag voor uw kaartje, daar inmiddels van de Ver- voer-maatschappij bericht is binnenge komen, dat de opgave van het aantal deelnemers uiterlijk 12 maart moet wor den verstrekt. Veel beter is DlMESKAPSAlOJf Bloemendaalsestraatweg 125 Telefoon 8712 (ingang blauwe deur) ZONDAG A.S. Gereformeerde Kerk 10 en 17 uur ds de Kluis Chr. Gereformeerde Kerk (Pniel-Kapel) v.m. 10.30 en n.m. 4 uur ds J. C. Maris Doopsgez. Gemeente IJmuiden Helmstraat, IJmuiden 10 uur ds R. Hofman, Heerenveen Lutherse Gemeente Kapel „Westerveld" te Driehuis 9.15 uur ds. J. A. Roskam Ver. Vrijz. Herv. IJmuiden Abelenstraat 1 te IJmuiden, 10.30 uur ds R. Boonstra, Alkmaar Doopsgezinde Gemeente Remonstrantse Gemeente Gebouw „Spaarnberg" Ned. Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur ds G. H. van Willenswaard 19 uur ds P. J. Mackaay, Oegstgeest Adventskerk (Ziekenhuiskerk) 10 uur ds J. O. Norel, Bloemendaal Zondag a.s. D. R. MANSHOLT, Vinkenbaan Telefoon 8320 APOTHEKEN Zondag Apotheek de Wilde Broekbergenlaan 42, Santpoort-Dorp Telefoon K 25608284 Bloemendaalse Apotheek Bloemendaalseweg 85, Bloemendaal Telefoon K 2500—22181 Wijkzusters ,,Het Witte Kruis" Zondagdienst Zr Lammert», Curagaostraat 18 b Santpoort, Tel. 8756 Speciaal ingericht voor trouwrijden Dag èn nacht bereikbaar ook voor ziekenvervoer TELEFOON 8250 - SANTPOORT A. J. P. Stegemeijer, Surinamestraat 4 Zwaarmoedige gedachten, tobberijen •n angstgevoel worden verdreven door MIJNHARDT'S ZENUWTABLETTEN Versterken het zelfvertrouwen en ■temmen U weer moedig en rustig. H. BAKKER Alléén nieuwe Opel- Records 1957 per dag, week, maand of langer termijn All risk verzekerd Ook 6 en 7 persoona wagens

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1