SarfpoafcWeehHad aan I Natuurbad „Velserend" [predikbeurten woensdag 7 mei, 2 uur Oranje-Vereniging Santpoort-Noord „FELISON" Waar eens de Kemel zong. Opbrengst collecte. Eigen zendtijd. „De stem des volks" 40 jaar. T.V.S.-nieuws. Sociaal werk N.P.B. Partij van de Arbeid. R.K. Jeugdzorgwerk. Verjaarsgeschenk voor de Koningin. SPORT. Klaverjasavond K A.B. Voor zon en amusement, ledereen naar „Velserend" R.K. Kerkf Santpoort [ZONDAGSDIENST ARTSEN j TAXI Het voordeligste adres TAX! E.S.T.O. Oe Jaargang no 16 Redaktie Terrasweg 31 Kerkerinklaan 45 Uitgave van Drukkerij Cornegge Telefoon 8619 Vrijdag 23 april 1959 Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 Programma der feestelijkheden op don derdag 30 april 1959 ter gelegenheid van de 50ste verjaardag van H.M. Koningin Juliana. 8.309 uur: De kinderen van de klassen 5 en 6 van de 4 lagere scholen vertrek ken naar het Sportpark „Schoonenberg". 9.3010 uur: Keuring door de jury van wat de kinderen gepresteerd hebben in 't versieren, en waarvoor vele prijzen en waardebonnen te winnen zijn. 10.15 uur: Vlag hijsen op de Terrasweg en vertrek van de kinderoptocht met mu ziek van „Wilhelmina" en ,,Soli Deo Gloria". Route: Terrasweg, Berglaan, Molenvelt- laan, Schipbroekenweg, Burg. Weert- plantsoen, Kerkweg, Kruidbergerweg, L. Mullerlaan, Kerkerinklaan, Hagelinger- weg, Antillenstraat, Curagaostraat, Aru- bastraat, Sabastraat, Surinamestraat, Hoofdstraat, Wüstelaan, Burga Ensche- délaan, Frans Netcherlaan, Wulverder- laan. Hierna uitreiking der prijzen en waarde bonnen op schoolplein Chr. School. 14.3017 uur: Kinderprogramma in zaal „Zomerlust", waarin optreedt het Ne- derl. Jeugd Theater Truxini. 20. uur: Avondvoorstelling door Anova Cabaret-Revue „Lachparade". PROGRAMMA: 1. Kennismaking met Han Bakker 2. Dave Parker, jongleur-act 3. ,,Het ultimatum", drama in zakfor maat door Claire Amman en Han Bakker 4. Dick Harris brengt zijn ballon-act 5. Han Bakker vertelt 6. The Mounties, twee zingende dwazen 7. Dick Harris leert U goochelen 8. „Rexis", de bekende muzikaal ex centriek 9. „Een Hollander in Parijs", een va kantie-impressie door Claire Amman en Han Bakker 10. The Mounties brengen hun sucessen 11. Rexis 12. Afs'cheid Hierna zal deze avond met een gezellig bal van het Kennemer Kwintet worden besloten. Kaarten voor het kinderprogramma en de avondvoorstelling zijn verkrijgbaar tijdens de winkeluren bij de firma G. Hop, Hoofdstraat 187 en Sigarenmaga zijn Seegers, Hoofdstraat 196 van don derdag 23 april t/m donderdag 30 april. Steekt allen de vlag en wimpel uit op deze dag. vereniging van beeldende kunsten, exposeert werk van Haagse aquarellisten Zaterdag j.l. werd door de heer Cees Bolding, adj. dir. v. d. Koninklijke Aca demie van Beeldende Kunst te Den Haag, in het gebouw Heidestraat 45 te IJmuiden-Oost, een zeer aantrekkelijke tentoonstelling geopend van aquarellen van Agnes van den Brandeler, Willem Jan van Dijk, Hubertus Adr. Gerretsen, Arnold Bernard Neujean en Ronald Lindgreen. Ook van Cees Bolding waren inzendingen aanwezig. Helaas is het beschikbare zaaltje te klein om meer werk van andere Hagenaren te exposeren en het tweede gedeelte zal dan ook later worden geexposeerd. Het is te hopen dat het niet lang meer zal duren dat Felison, welke voor de kunst opvoeding in de gemeente Velsen al zo veel goeds heeft gebracht, een betere, maar vooral grotere ruimte, zal toege wezen krijgen. Plannen blijken er genoeg "te zijn bij deze actieve vereniging. Vele moeten echter worden uitgesteld totdat gunstiger expositie-gelegenheid geboden wordt. De tentoonstelling is geopend tot 3 mei 's avonds van 79 uur en zaterdag en :.ondag van 25 uur. L. Keja-Jambroes Donderdag 16 april j.l. vond in de Ge 'reformeerde Kerk aan de Burg. Ensche- delaan een filmavond plaats vanwege de afdeling Santpoort van hmet Nederlands Bijbelgenootschap. Dat deze avond nog lang in het geheugen der bezoekers zal blijven staat wel vast. De film „Waar eens de hemel zong" liet de aanwezigen in 2 x 40 minuten de fraaiste panorama's van Palestina, de ritus van Israël zien. Palestina blijft op de verbeelding werken en deze geluids film in techny-color heeft een diepe in druk gemaakt op de talrijke bezoekers. (Ter opluistering zong het dameskoor on Sder leiding van mevr. Jo de Koeyer epige zangnummers en liet de organist, de heer A. Verschoor, zich op het orgel horen. Zij die het Bijbelgenootschap door hun lidmaatschap willen steunen kunnen zich opgevtn bij de heer L. J. Dercksen Kluyskenslaan 14, Santpoort-Zuid. De gehoudeD collecte voor „Meer en bosch", de Macht van het Kleine, heeft in de gemeente Velsen 2885,60 opge bracht. Hiervan werd te Santpoort 692,58 gecollecteerd. Alle geefsters en gevers plus de collec tanten, hartelijk dank. Het Humanistisch Verbond is een orga nisatie, dit sedert de bevrijding tracht het geestelijk leven bij de buitenkerkelij ken te bevorderen. Men doet dit o.a. door middel van radio-toespraken; speci aal de uitzendingen op zondagmorgen worden door velen met waardering be luisterd. Voor zijn uitzendingen moet het Verbond echter een beroep doen op om roepverenigingen, het heeft nl. geen eigen zendtijd. Dit is voor een geestelijke stro ming een ongewenste afhankelijkheid. Het hoofdbestuur van het H.V. streeft er dan ook al jarenlang naar een eigen zendtijd te krijgen voor de uitzending van toespraken; succes bleef evenwel uit. Ook de nieuwe Omroepwet zou zegt men geen mogelijkheid bieden. Men beijvert zich nu, de vele duizenden in den lande, die de uitzendingen van het H.V. geregeld beluisteren in de „Huma nistische Luisterkring" te verenigen. Op 29 april a.s. zullen op een Openbare Vergadering in de Aula van het Gym nasium te Haarlem twee sprekers, de heren Dr. J. van Praag, voorzitter van het H.V. en T. Bijleveld, lid H.B., ant woord geven op de vraag: „Waarom een Humanistische Luisterkring"? Op 19 april 1919 werd onder de naam „Zanglust" o.a. door wijlen de heer C. Schultz, (wethouder der gem. Bloemen- daal) en het echtpaar Saager, de thans bestaande Arb. Zangver. „De Stem des Volks" opgericht. In het jaar 1923 werd de naam Zanglust vervangen door „Morgenrood", welke naam na de be vrijding veranderd werd in „De Stem des Volks". In de bezettingstijd had het koor met vele moeilijkheden te kampen, o.a. daar zij geen lid wilden worden van de Kul tuurkamer, een joodse dirigent (de heer Meyer Smeer) hadden en in het gebouw De Toorts niet meer gerepeteerd mocht worden. Er werd toen gebruik gemaakt van het kleuterschooltje van mej. Woud stra aan de Terrasweg. Mej. Schoen voerde toen de dirigeerstok en mede door haar bekwaamheid mocht het Koor zich in opgaande vorm begeven. Na de bevrijding kwam de heer Boogaard als dirigent en in 1949 nam de heer Her man Aaftink zijn taak over. Onder zijn leiding mocht het Koor vele goede con certen geven, o.a. het grote concert in de Herv. Kerk, het zingen voor de Deense Radio in Denemarken, het zang festival in Antwerpen, enz., enz. Op zaterdag 25 april van 14.00 tot 1430 uur recipieer? het bestuur in het gebouw de Toorts aan de Duinweg. De heer Saager is van het begin der oprichting af tot nu toe, met een kleine onderbreking, steeds voorzitter geweest en heeft het Koor steeds in goede banen weten te leiden. Maandagavond werd aan alle leden en adspirantleden een filmavond aangebo den, welke door de pers- en propaganda- commissie van het K.N.G.V. verzorgd werd. Zoals de heer de Wolf van deze com missie in z'n korte inleiding al vertelde, is men met dit werk nog maar kort ge leden gestart en is ook dit, als al het werken in K.N.G.V.-verband, geheel op amateuristische leest geschoeid. Bij de eerste filmproducten was dit nog merk baar, een duidelijke verbetering is echter al te zien. Het gehalte van het getoonde turnen was hier echter niet minder om. Een ter afwisseling gedraaid tekenfilm pje oogstte veel succes. Het gezellige avondje van de jongelui in de „Toorts" op 11 april j.l. was weer goed geslaagd en zeer sfeervol. De zomeruitvoering zal plaats hebben op zaterdagavond 30 mei a.s. De kampweek is dit jaar vastgesteld op de week van 1 tot 8 augustus. De heer en mevrouw Gaasbeek zullen dit jaar als leiders meegaan. Dit zomerkamp wordt gehouden op de Veluwe bij Beekbergen in het recreatie oord van het K.N.G.V.. De verwerkeling van dit recreatie-oord is mogelijk ge maakt door de goed geslaagde verloting van het verbond. De trekking hiervan heeft onlangs plaatsgevonden en in de door T.V.S.ers verkochte loten zijn twee prijsjes gevallen, nl. op de nrs. 667649 en 667846. Wie deze heeft gewonnen is ons nog niet bekend. Vrijdag 17 april sprak de adj. directrice mej. Westendorp in het jeugdhuis der Herv. Kerk over dit werk en vertoonde daar verschillende dia's bij. Dit werk kan alleen vruchtbaar zijn en voortgang vinden met medewerking van hen, die gemeenschapszin en naastenliefde bezitten om een jaarlijkse bijdrage te storten. Het is een prachtig werk doch kost veel geld. Bijna 10 jaar geleden werd hier een comité opgericht dat vooral de laatste jaren veel uitzendingen tot stand bracht, zodoende kwamen wij voor financiële problemen te staan. Het werk geschiedt op Vrijz. Godsdien stige grondslag, doch ook buiten-kerke- lijken zijn welkom. Er zijn: a. vacantieverblijven, waar vermoeide huisvrouwen eens 10 dagen ongestoord van hun dagelijks werk kunnen uitrusten en weer voldaan huiswaarts keren; b. vacantieverblijven voor bejaarde echt paren (wij hopen er deze zomer 3 echt paren heen te zenden); c. kinderkolonie-verblijven enz. die zeer gunstig zijn omdat de kinderen er in kleine groepjes worden opgenomen. Wie meer over dit werk wil weten, vrage inlichtingen bij mevrouw Joor- Cannegieter, Hagelingerweg 70, mevr. ten Cate-van Eek, Velserbroekstraat 8, en mevr. van Vuuren, Cremerlaan 17, tel. 7773. Wegens de nieuwe Winkelsluitingswet moeten de zaken ook in de weken waarin een Nationale of Christelijke feestdag valt op de normale sluitingsmiddag gesloten zijn. Ii verband met de Koninginnedag adviseert het bestuur van de A.W.S. ook op donderdag 30 april de zaken na 1 uur te sluiten. Op vrijdagavond 24 april a.s., aanvang 8 uur, organiseert de P.v.d.A. afdeling Santpoort een ledenbijeenkomst in de bovenzaal van het Hervormd Jeugdhuis. Mr. M. Vrolijk, Tweede Kamerlid, spreekt over de kabinetsformatie. Op 1 mei zullen de afdelingen IJmuiden en Santpoort weer gezamenlijk het mei feest vieren, ditmaal ook 's middags voor de kinderen. Het kinderfeest wordt ge houden op het sportpark Schoonenberg. Het Amsterdams Jeugdtoneel zal opvoe ren „De rode schoentjes". In verband met de hoge kosten, zal 50 cent entree per toeschouwer moeten worden geheven. De aanvang is 2 uur. Voor de bejaarden zal weer een bustocht worden georganiseerd, ditmaal in de morgenuren van 10 tot 12 uur. Kaarten voor het avondfeest (Hervormd Jeugdgebouw, Rembrandtlaan te IJmui den, aanvang 8 uur) en voor het kinder meifeest, alsmede de aanmelding voor de bejaardenbustocht zijn verkrijgbaar en kan geschieden bij: L. Munnikes, Aruba- straat 25; A. P. van Vuuren, Cremerlaan 17; J. H. Porck, Kerkerinklaan 57; J. Fontijn, Hoofdstraat 170; Tj. de Boer, van Dalenlaan 7; J. Kant, Kluyskenslaan 24. Ouderavond Zondag 26 april geven wij onze jaarlijk se feestavond in de zaal van „Zomer lust". Op deze avond zal voor het voet licht komen het „Haarlems Kleinkunst Theater", een amateur-artistengezelschap met een 30 medewerkenden, die met een programma zullen komen van „elk wat wils". Deze avond is op de allereerste plaats toegankelijk voor ouders en leden, de overige plaatsen zullen verkocht wor den tegen een vastgestelde entreeprijs (zie advertentie!). Uiteraard zijn dus de vrije-plaatsen beperkt en in verband hier mede verzoeken wij u, niet te lang te wachten met het kopen van plaatsbe wijzen, dit om teleurstelling te voorko men. De eventuele baten van deze avond komen ten goede aan het a.s. Zomer kamp voor onze jongens, voor hetwelk een 40 knapen zich hebben opgegeven. Een financiëel „duwtje" is daarom niet overbodig. Het een en ander moge voor u aanleiding zijn deze avond te gaan bezoeken welke een tweedelig doel be oogt: U een prettige avond te bezorgen en de jongens vakantie vreugd! Nationale competitie 1959. Zondag jl. werden de Diocesane wed strijden gespeeld. Ook onze jongens na men hieraan deel en... met succes! Zo wel in het tafeltennisen als met het tafel voetballen gaven zij de toon aan. De resultaten die nu volgen spreken duide lijke taal. T.T. groep a. Amateurs: 1. Jan Böhm; 2. Theo Nijssen; 3. Gert v. d. Pieterman. T.T. groep b. Profs: 1. Joop Beliën. T.T. groep c. Amateurs: 1. Han Böhm: 2. Harry Meyer; 3. de Nijs (Haarlem). T.V. groep a: 1. Fr. v. d. Putte-M. Ver- steege; 2. H. Wigchert-R. Bruin. T.V. groep c: 1. B. v. d. Pol-G Kossen; 2. Th. Huyboom-H. Meyer. Dus ging er maar één prijs naar Haar lem. Conclusie: Dat gaat naar Den Bosch toe! Maarwie zal dat betalen? Jon gens die als 1 en 2 hierboven vermeld staan, komen waarschijnlijk wel in aan merking voor Den Bosch; hen wil ik aansporen nu reeds te gaan sparen, zodat tegen juni, wanneer de wedstrijden daar gespeeld gaan worden, de centen geen onoverkomelijk bezwaar zullen zijn. Wij hopen enkele parochianen-automobilisten bereid te vinden, ons tegen een redelijke vergoeding naar Den Bosch te vervoe ren. Zo kan het dus half juni een hele leuke dag worden en dat verdienen jullie! lil verbami met Koning innedag moeten beriehten en advertenties uiterlijk DIMDAOMIDDAO 2 uur ter drukkerij zijn. Laatste week der inzameling. Voor het nationale verjaardagsgeschenk aan de Koningin kan deze week nog voor het laatst worden gestort op alle postkantoren, giro 640.000 Amsterdam, bij alle banken en door het zenden van een briefkaart aan Postbus 5000 Utrecht, met 0,50 of 1,aan extra postzegels. De laatste dagen stromen de bijdragen in toenemende omvang bij de penning meester binnen. Aangezien het geschenk een verrassing moet blijven voor onze Vorstin, kan het binnengekomen bedrag pas bij de aanbieding gepubliceerd wor den. Maar reeds thans kan de penning meester concluderen, dat het geschenk een waarlijk vorstelijk karakter zal dra gen. Uit de tot dusverre binnengekomen stor tingen blijkt, dat tot in alle uithoeken van het land de actie is aangeslagen, en dat de vele kleinere bijdragen, die vaak grote offers voor de gevers hebben betekend, een groot deel van het totaalbedrag uit maken. Zo komt bij Postbus 5000, Utrecht, een groeiende stroom briefkaarten binnen, beplakt met ƒ0,50 of ƒ1,aan extra postzegels. Zeer vaak staan op de brief kaart gelukwensen geschreven, soms zelfs fraaie gedichten! Tussen de briefkaarten met het maximale bedrag van 1,zijn er vele van ouden van dagen, (die trots hun leeftijd er bij vermelden!), van zeer eenvoudige men sen, die soms moeite met de spelling hebben, van kinderen, van mensen die van een klein pensioentje leven, kortom van diegenen, die uit een kleine beurs dit geschenk aan hun jarige Koningin hebben bekostigd. Ook onder de grotere bijdragen zijn er, die relatief een belang rijk bedrag uitmaken. Van kleine be drijven komen soms giften van 50, of 100,-. De drukkerij, die het om vangrijke drukwerk voor het secretariaat verzorgde en die reeds een gift had ge gireerd, besloot om voor het drukwerk geen rekening in te dienen. Diverse grote bedrijven, soms met het predicaat „Ko ninklijke", schenken koninklijke giften. In diverse gemeenten hebben de burge meesters zich aaneengesloten om een ge combineerde actie te voeren. De inzame ling wordt op zeer uiteenlopende wijze georganiseerd: in de ene plaats heeft men afgelopen zondag bij de uitgang van alle kerken inzamelingsbussen geplaatst, edlers weer staan de bussen vóór het gemeentehuis, in winkels of op straat in drukbezochte winkelcentra. Sommige burgemeesters verlenen hun ingezetenen een maximum aan „service". Zij laten intekenlijsten circuleren, of, zoals in Bilthoven, briefkaarten in de brievenbus deponeren; na invulling van de kaart wordt het bedrag dan afgehaald. In elk postkantoor hangt een biljet, ver meldende dat men daar kosteloos kan storten op giro 640.000. WAT ONS ZONDAG a.s. TE WACHTEN STAAT. Velsen speelt zondag thuis tegen CSV. De Castricummers zijn dit seizoen niet zo best op dreef, maar aan de andere kant hebben ze toch een behoorlijke voorsprong op hekkensluiter KW. Toch kunnen we ons indenken, dat de CS Veis zich nog niet helemaal gerust gevoelen en uit dien hoofde verwachten we, dat ze er alles op zullen zetten op Velsen de twee puntjes te veroveren, wat echter nog geenszins wil zeggen, dat ze ze al in de tas hebben ook. Met een Velsen- voorhoede op schot als tegen Naaldwijk en ZAP, verwachten we zelfs eerder, dat Velsen aan het langste eind zal trekken! Terrasvogels speelt uit tegen Rivalen. In hun laatste ontmoeting tegen ASVA maakten de Vogels weer eens een goede beurt en dit voor ogen houdende, zouden we wederom geneigd zijn het op een overwinning der blauwwitten te houden. Ze kunnen echter niet over heteelfde elf tal beschikken, dat ASVA zo'n gevoelige nederlaag toebracht en daarom zullen we maar op niet meer dan een gelijk spel rekenen. De laatste klaverjasavond van dit sei zoen wordt gehouden op dinsdag 28 april a.s. in Zomerlust. Voor klaverjasliefhebbers een unieke ge legenheid htm kunnen te tonen. Er zijn weer vele fraaie prijzen te winnen. t.o. de Ruïne van Brederode Santpoort o BADABOJfJfEMESTEIf lopend van 7 met t.m. 15 september KINDEREN t.m. 13 jaar f 9.- 14 jaar en ouder f 10. ABONNEMENT FIETSENSTALLING f 5- KORTI1GEA op zwem- en fietsenstallingabonnementen vóór 31 mei genomen wordt ÏO p€t. korting gegeven Terwijl bij afname van méér dan 3 abon nementen op alle zwem- en fietsabonnementen 15 pdt. korting wordt verleend Verkoop abonnementen vanaf Maandag 4 Mei a.s. DAGPRIJZEN: Kinderen t.m. 13 jaar 45 ct 14 jaar en ouder 65 cent 10 Badenkaarten kinderen f 4. Volwassenen f6 Zwemleskaarten f 7.50 Perronkaarten t 2.5© speciaal voor de ouders waarvan de kinderen zwemles hebben, in de leeftijd van 6 tm. 8 jaar. Deze kaart is uitsluitend geldig gedurende de les en oefentijd, te bepalen door de zweminstructeur(trice) en gedurende de lesperiode van de leerling. Bezoekt Velserendhet bad met de meeste attracties en amusement l o.a. prachtige kinderspeeltuin, kanovijver, speciale ondiepe speelvijver voor kinderen, groot zonnestrand, voldoende toezicht en regelmatige watercontrole door laboratorium Gedurende de zomer brengen wij Poppenkast Clownerie Goochelen, Vuurwerken en diverse kinderattracties In een van de mooiste streken van Ken- nemerland, in een omgeving rijk aan natuurschoon en historie, ligt het natuur bad „Velserend", hetwelk woensdag 7 mei a.s. des middags het seizoen weer opent en aan duizenden liefhebbers van bad en strand vermaak en ontspanning hoopt te bieden. Het zo gunstig gelegen terrein bieds zelfs bij koude dagen, wan neer de wind fris is, door de beschutting, een heerlijke gelegenheid om te luieren. Na de sluiting van het vorig seizoen heeft een grondige restauratie van het bad plaats gevonden en is met een dui zend kub. meter schoon duinzand het strand ververst. Het badwater staat on der voortdurende controle van het Labo ratorium van Dr. Meerburg-Ligthart te Bussum. Een speciale kindervijver, een lesbad en een bad voor geoefende zwemmers maakt dat een elk zich kan vermaken. Daarnaast biedt de speeltuin en kano vijver aan jong en oud een prettige ont spanning. De directie heeft dit seizoen weer ver schillende attracties op haar program staan, o.a. poppenkast, clownerie, goo chelen enz. En dan traditie getrouw het jaarlijkse grote vuurwerk. De tegen wind beschutte terrassen van het restaurant bieden de bezoeker een heerlijke verpozing. Ongetwijfeld zaJ Velserend ook dit jaar vele bezoekers trekken. Zondag 26 april: H. H. Missen 7.00, 8.15 en 11.30 uur. Hoogmis te 9.30 uur. Lof te 7 uur. Maandag te 10 uur Gezongen Huwelijks mis voor het bruidspaar v. d. Stoop- Bosscher. Dinsdag te 10 uur plechtige Gezongen Huwelijksmis voor het bruidspaar Post- Limpens. Vrijdag te 7 uur Gezongen H. Mis. Te 8 uur Kindermis, 's Avonds 8.30 uur Stille Avondmis en zegening der werk tuigen. Zaterdag te 7.30 uur Broederschapslof. Gereformeerde Kerk 10 en 17 uur ds de Kluis Chr. Gereformeerde Kerk (Pniel-Kapel) v.m. 10.30 en 4 uur de Eerw. Heer H. P. Brandsma Apeldoorn Doopsgez. Gemeente IJmuider: Helmstraat, IJmuiden 10 uur ds. H. B. Kossen (Berlikum) Lutherse Gemeente Kapel „Westerveld" te Driehuis 9.45 uur ds J. A. Roskam Ver. Vrijz. Herv. IJmuiden Abelenstraat 1 te IJmuiden, 10.30 uur ds J. B. Assendorp Ned. Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur ds J. C. Remijn 19 uur ds. G, J. Waardenburg Adventskerk 10 uur G. H. v. Willenswaard Zondag a.s. M. M. C. TROOSTER, Wijn. Daniëls- laan 14, Telefoon 8410 APOTHEKEN ZONDAG A.S. De Santpoortse Apotheek Bloemend.straatweg 145, Santpoort-St Telefoon K 2560—8249 Elswout Apotheek Bloemendaalseweg 341, Overveen Telefoon K 250016760 Wijkzusters „Het Witte Kruis' Zondagdienst Zr. Langejan, Driehuizerkerkweg 102 Driehuis, Tel. 2550 5288 Speciaal ingericht voor trouwrijden Dag èn nacht bereikbaar ook voor ziekenvervoer TELEFOON 8250 SANTPOOR" A. J. P. Stegemeijer, Surinamestraat 4

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1