ZENUWRUST [mBsdienst msinJ Successen van de Chr. Sportvereniging „FIT" Postduivenberichten. Bridgeclub De Kennemers Zendingsdag. Uitvoering leerlingen van mej. Kamsteeg. Waaraan Santpoort behoefte had Chalet-Dienst Europa N.V. annex Reisbureau opent nieuw kantoor. Kennemer Vrouwenkoor en Da Pacem. nodig voor rustig denken en werken en goede nachtrust Mijnhardt's Zenuwtabletten Jeugdkoor „Inter-Nos" naar Engeland. Examens. Alle Grootheden uit 1759 in Santpoort. Examens. Benoeming. APOTHEKEN Wijkzusters „Het Witte Kruis" 30e Jaargang no 26 Redaktie Terrasweg 31 Kerkerinklaan 45 Uitgave van Drukkerij Cornegge Telefoon 8619 Sonlpociis Weehblad Vrijdag 3 juli 1959 aan Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 WELPENVOETBAL. In het komende seizoen zal het bestuur van de afdeling Haarlem van de K.N. V.B. het welpenvoetbal organiseren en leiden. Voor het noordelijk rayon van de afdeling zijn de heren C. Grapendaal (Beverwijk), H. C. Smit (Stormvogels), J. Smit (DEM) en K. Sneekes (Velsen) verzocht in de commissie voor welpen voetbal zitting te willen nemen. Tot 15 juli a.s. kunnen de verenigingen opgeven met hoeveel elftallen zij aan de welpencompetitie willen deelnemen en op welke dagen (woensdag, zaterdag of woensdag en zaterdag) zij wensen te spelen. ZO WAS HET VERLOOP IN 3 A. In 3a was de eindstand: QSC 22-33; Be verwijk 22-31; IVV 22-30; Wijk aan Zee 22-28; Alcm. Victrix 22-24; Velsen 22-22; Always Forward 22-20; Assen delft 22-18; CSV 22-17; De Meteoor 22-17; ZAP 22-14; KW 22-8. De onderste plaats werd dus „met vlag en wimpel" door KW behaald en mede door het feit, dat de Krommenieërs het gehele seizoen op deze plaats hebben gestaan, mag gevoeglijk worden aange nomen dat de „titel" van hekkesJuiter terecht is gekomen bij de club, die er de meeste aanspraak op kon maken. We herinneren ons nog goed, dat men geruime tijd ook in Velsen-kringen het oog gericht hield op deze fatale plaats en hoe wij dan telkens de Velsen-be- stuurderen als onze mening verkondig den, dat ze aan het einde van het sei zoen zouden zeggen: „Hoe is het moge lijk, dat wij ons destijds zo druk om die onderste plaats hebben gemaakt!" De feiten hebben ons in het gelijk ge steld: In de tweede helft van het seizoen hebben de geeltjes dermate van zich af gebeten, dat ze met evenveel punten ge ëindigd zijn als ze wedstrijden gespeeld hebben, n.l. 22. Een goede raad voor het komende seizoen: „Laten de Velse- nareft van de aanvang direct zo vinnig van zich afbijten, als ze nu in hun lange succesvolle eindspurt gedaan hebben!" In 3a is ditmaal de strijd om de boven ste plaats tussen QSC, Beverwijk en IVV uitermate fel geweest. Om beur ten hebben deze clubs aan de kop ge staan en pas op het allerlaatst werd de strijd in het voordeel van QSC beslist. Dat Velsen IVV hierbij nog zo ge ducht in het vaarwater zou zitten, had men in dc aanvang van het seizoen zeker niet durven dromen! Zij nog vermeld, dat in de derde klas B één van Velsens vroegere tegenstanders, het Castricumse Vitesse, de kampioens titel behaalde met 32 punten uit 22 wed strijden en dat deze club, die aanvan kelijk geabonneerd scheen op gelijke spe len en, naar „men" meende, daarom zeker geen kans maakte op de boven ste plaats, tenslotte ook in de promotie wedstrijden succes boekte en dus naar de tweede klas promoveerde. EN ZO WAS HET VERLOOP IN 4D. ETO 22-35; Roda 22-34; VDO 22-28; DIO 22-26; De Eland 22-21; St. Pan- cratius 22-20; Kinheim 22-19; De Riva len 22-18; AS VA 22-17; Fokke 22-16; Terrasvogels 22-16; ASV-Arsenal 22-14. Zo is tenslotte ASV-Arsenal in deze af deling het kind van de rekening gewor den, nadat Fokke wel het grootste deel van het seizoen op de onderste plaats heeft gestaan. Dat deze laatste club ten slotte toch nog het vege lijf heeft weten te redden, is o.i. meer toe te schrijven aan een aantal verrassende uitslagen, als gevolg van gebrek aan interesse er viel tóch niets meer te winnen of te ver liezen aan de kant van de clubs, die Fokke nog moest ontmoeten. Wat velen gehoopt hadden, nl. dat Ter rasvogels met succes pogingen zou aan wenden om na een eenjarig verblijf daar in de vierde klasse weer de rug toe keren, is niet gescheid, integendeel: de Vogels zijn slechts op het nippertje aan de onderste plaats ontsnapt. Het is dan ook te hopen, dat men het volgende sei zoen in de kringen van de jeugdige voet ballers enige goede grepen kan doen: Het feit, dat men tenslotte weer terug moest grijpen op Hein Röbken, van wie men reeds afscheid had genomen, spreekt in deze boekdelen. Het kampioenschap kwam tenslotte na een felle eindspurt met Roda '23 terecht bij het Hoofddorper ETO. We herinne ren ons, dat zo ongeveer midden in het seizoen de Terrasvogels-secretaris ons Roda „tipte" als de toekomstige kam pioen! Zover is het echter niet gekomen, maar hij was er in ieder geval niet ver af. In den beginne leek ook Kinheim nog een rol van betekenis te zullen vervul len, maar tenslotte zakte ook deze Vel- ser club lelijk af. In 4 E was de derde vierdeklasser uit onze gemeente, nl. Waterloo, ingedeeld. Ook voor deze club hebben we het erg ste gevreesd, maar tenslotte eindigden deze IJmuidenaren met één punt boven WMHO en TABA, die beide 13 pun ten uit 20 wedstrijden behaalden en in een beslissingswedstrijd uitmaakten, dat ,het met 31 verliezende TABA naar de afdeling Amsterdam zou degraderen. HOGE TRANSFERPRIJZEN. Men heeft dezer dagen kunnen lezen, dat de IJmuidenaar Piet van der Kuyl, die nu een paar seizoenen de Ajax- kleuren verdedigd heeft, door deze club „verkocht" is aan PSV uit Eindhoven. De transfer-prijs zou minstens 130.000 gulden bedragen. Verder vernamen we, dat de Philips Sport Vereniging ook belangstelling had voor de linksbinnen van Stormvogels, Henk Groot. Zou deze belangstelling ook in daden omgezet worden, dan mag veilig worden aange nomen, dat de Éindhovenaren minstens met een ton voor de dag zullen moeten komen. DE NEDERLANDSE „CUP-FINAL". De eindstrijd tussen ADO en VVV om de Nederlandse Voetbalbeker is vrij „ge ruisloos" door de Venlose voetballers gewonnen. Ook dit jaar is gebleken, dat, op een enkele uitzondering na, men in ons land weinig belangstelling voor het winnen van de „cup" toont. En telkenmale, als dit weer blijkt, worden er middelen aan de hand gedaan, om hierin verbetering te krijgen. Die middelen lijken vaak zo eenvoudig, maar in de praktijk blijken ze, gezien de vaak onoverzichtelijke af werking van het bekerprogramma, toch moeilijk uit te voeren. Zaterdag j.l. zijn er voor de Kring Am sterdam en Omstreken van het Neder lands Christelijk Gymnastiekverbond de jaarlijkse adspiranten-wedstrijden gehou den op de hockeyvelden te Bloemen- daal. Aan deze wedstrijden werd nog een feestelijk tintje gegeven door het feit, dat deze reeds voor de 20ste maal ge houden werden. Hoewel het zo nu en dan regende kan er toch teruggezien worden op een bij zonder geslaagde dag. De deelnemers van „Fit" hebben zeer goed gewerkt, zodat er bij de uitslag zes le en drie 2e prijzen uit de bus kwamen voor deze vereniging, wat zeker een succes bete kent ook voor hun leider de heer E. van Heiningen. Na de wedstrijden op het veld werd er een marswedstrijd gehouden, waarna alle 2000 deelnemers naar het openlucht theater gingen om daar het openlucht spel „Assepoester" bij te wonen het welk werd opgevoerd door een jeugd- operettegezelschap uit Den Haag. Aan het eind van deze dag werd er aan alle deelnemers een herinnering uitge reikt in de vorm van een speldje. Ef.V. „DE LUCHTPOST". Uitslag van de j.l. zondag gehouden wedvlucht vanaf St. Quentin, afstand pl.m. 300 km. De duiven werden om 6 uur gelost met Z.W. wind. In concours 69 duiven; de eerste bereikte om 9.17 uur haar hok. Th. van Zwieten 1-7, G. Bierman 2-12, P. Koning 3-4, R. Rutte 5, A. Hols 6-9- 13-14, W. Dekker 8, G. Brouwer 10-11. „SNELLE WIEKEN". Wedvlucht van St. Quentin op 28 juni 1959. Gelost om 6 uur met harde Z.W. wind. Afstand 300 km. Eerste duif 9.14, laatste duif 9.26. A. Tabernal 1, C. Korthouwer 2, H. Miggels 3, 6, E. M. Gorter 4, Jac. Hoogzaad 5, 12; A. Punt 7, P. Roze- me er 8, M. Janssen 9, 11, 13, B. Jen- ninga 10. Onderlinge wedstrijd. 1. Hr. BodewesHr. Kleefstra 68,52%; 2. Fam. Weyers 59,26 3. Fam. Kuhlman 56,48%;4. Mevr. Nieuwenhof- Hr. Wierda 53,70%; 5. Heren Steinberg Top 50,93 %;6. Fam. Dirven 48,98%; 7. Fam. Vader 44,44 8. Heren v. d. Wallv. Thiel 42,13%; 9/10. Dames Muller-Smakman 37,96 9/10. Dames DekkerSprang 37,96%. Viertallenwedstrijd: Mevr. KrooneHr. Andela Jr./Mevr. SpruitHr. Paats 73; Fam. Rietdijk/He ren SeegersPorck 17. Door de Classis Haarlem van de Chr. Geref. Kerk wordt woensdag 8 juli een zendingsdag gehouden in het Burg. Rij- kenspark. Er zal door vier sprekers de belangen der Zending bepleit worden. De morgen-vergadering begint om 10.30 uur. Ds. H. S. Boos is de eerste spre ker en heeft als onderwerp: „Onze boodschap voor de heidenen". Nadat de zang zich heeft doen horen komt Ds. C. v. d. Weele uit Leiden, met als onderwerp? Hiermede is de morgen bijeenkomst ten einde en is er gelegen heid om de inwendige mens te verster ken. Een goed voorziene consumptie tent, waar de prijzen billijk zijn, is aan wezig. In de middag-pauze is er tevens gelegenheid de textiei-uitstalling te be zichtigen ente kopen. Voorts is er een pracht-bloemenstand, die verzorgd wordt door de Aalsmeerse vrienden. In de middag-vergadering, die halftwee be gint en onder leiding staat van Ds. B. Slagboom uit s-Gravenzande, is de eer ste spreker Ds. L. S. den Boer uit Sas- senheim, met het onderwerp: „Het wach ten is op de broeders" en de tweede: Ds. B. van Smeden uit Rotterdam. Alle zitplaatsen zijn vrij evenals de rijwiel stalling. Opdat men de sprekers overal goed kan beluisteren is er een geluids versterker aangebracht. De Ritmische Gymnastiekgroep kan te rug zien op een zeer geslaagde uitvoe ring. Het middagprogramma begon met een openbare les aan de kleuters. Het was opvallend te zien hoe ongedwongen de kleintjes zich bewogen onder de vele ogen die op hen gericht waren. Zij lie ten allereerst zien, wat je met een blok en een stok kan doen. Het gekleurde materiaal, dat ten doel heeft de kleuters kleuren te leren herken nen en de in rode broekjes en witte blousjes geklede kleintjes maakten ebt tot een alleraardigst geheel. Na een lesje in muzikale vorming lieten zij tot slot twee eenvoudige dansjes zien. De volgende groep, meisjes van 912 jaar toonden wat er tijdens de lessen wordt gedaan. Men kon hier geen keurgroep verwachten, maar de groepen met hun blauwe gympakken hebben toch wel de verwachtingen overtroffen. De grond- oefening van de oudere meisjes was ze ker de moeite waard om te zien. Het optreden van de eigen groepen werd afgewisseld door demonstraties van mej. Inge Heynen, zojuist geslaagd als lera res Ritmische Gymnastiek. Het meisje bewoog zich zeer gratieus en vloeiend en liet achtereenvolgens een spring-bal-tam- bourijnoefening en een dans zien. Helaas gebruikte zij bij de eerste drie oefeningen geen muziek, waardoor het voor de out-siders enigszins eentonig aandeed. Doch dit werd geheel vergoed door de dans, op muziek van Mendels sohn. De middag werd besloten met een Hon gaarse dans, door de jongere en oudere meisjes te zamen. Gekleed in fleurige kleding dansten de meisjes vol overga ve en zorgden voor een waardig slot. Naar onze mening is mej. Kamsteeg er geheel in geslaagd, ons een beeld te ge ven van de Ritmische Gymnastiek. Het avondprogramma was uitstekend georganiseerd. De avond werd ingeleid met enkele demonstraties door de eigen groepen, o.a. „Hongaarse dansen en een Poolse dans. Het ontbrak hun nog aan technische beheersing en expressie, maar dit zal in de komende jaren moe ten groeien. In de knotsoefening der oudere meisjes zatenleuke vondsten en ook de muziek was goed aangepast. Mej. Kamsteeg toont zich aan de piano een goede be geleidster en componiste. De avond werd vervolgd met het op treden van een danspaar uit Amsterdam. Vooral de .passodoble" werd uitstekend gedemonstreerd. Mej. Inge Heynen toonde 's avonds dat zij behalve Ritmische Gymnastiek ook in plastisch dansen wat bereikt heeft. Haar weergaven van „de dood" op mu ziek van Saint-Saëns was werkelijk in drukwekkend en werd met volle over gave gedanst. Het optreden van enkele ballet-leerlin gen van een studio uit Haarlem, bleek een mislukking. De drie meisjes beheer sten de dans niet en keken vaak van elkaar af. Wat werkelijk zeer in de smaak viel van de aanwezigen was de volksdans groep „de Boanopstekkers". Zij hebben ons dansen uit vele landen laten zien, o.a. Israël, Schotland, Rus land, Mexico, enz. Hun kleding, de meisjes effen gekleurde rokken en de jongens gekleurde bolero's maakten het geheel tot een kleurig fes tijn. Het was in deze groep dat wij mej. Kamsteeg voor het eerst zagen mee dansen, Het bleek dus dat zij ook in deze tak van de danskunst ervaring heeft opgedaan. Naast de dans van „De Dood" door mej. Inge Heynen was het optreden van „de Boanopstekkers" wel het hoogte punt van de avond. Wij wensen de Ritmische Gymnastiek groep veel succes toe en hopen, dat met hun volgende uitvoering er meer be langstelling zal zijn dan deze keer, want wie op deze avond niet aanwezig is ge weest heeft werkelijk iets gemist. Woensdag 1 juli is een lang gekoesterde wens van onze plaatselijke reisdeskundige, de heer A. J. Plak, in vervulling gegaan. Aan zijn reeds bestaande Chalet-dienst-Europa N.V. heeft hij de dienstbaarheid van een Reisbureau toegevoegd en het geheel ondergebracht in een nieuw, goed ingericht kantoor. Daarmee heeft hij ongtwijfeld voorzien in een Santpoortse behoefte. Want voorheen was de plaatselijke bevolking altijd aangewezen op adviezen van bureaux in andere steden. Dat is nu niet meer nodig. Santpoort zal spoedig de weg naar Hoofdstraat 155 weten te vinden en als wij de grote deskundigheid en autori teit van reis-adviseur A. J. Plak Ieren waarderen. Aan een ieder die met vage reis- en vakantieplannen rondloopt weet onze plaatselijke Europa-kenner onmiddellijk een vastere basis te geven, tips te geven voor de voordeligste wijze van vervoer en verblijf, onverschillig of de beurs smal of de portefeuille dik is. En als dan mogelijk na het animeren van Europa's mooiste vakantiecentra de keuze nog moeilijk blijft, krijgen de be zoekers een aantal folders mee om thuis gekleurd op gekleurd het besprokene nog eens nader te kunnen bestuderen. „Ik weet" zegt de heer Plak, „dat de keuze van een vakantiereis en/of -ver blijf telkenjare tot één van de meest prettige onderwerpen in de familie- behoort. Oók dat na de vakantie de opgedane ervaringen in dezelfde kring worden uit gewisseld. Het antwoord op de vraag „Waar naar toe met de vakantie" moet nooit geforceerd worden. Ik wil mijn be zoekers helpen bij hun keuze en als die gemaakt is hen de rompslomp van be sprekingen en reserveringen ontnemen Hij is er in geslaagd daarvoor een in tiem bureau te openen, thans extra ge zellig door de zeg-het-met-bloemen- entourage van de genodigden, die het overigens ook wel met wóórden konden zeggen. Zo bij het binnenstappen is men al on middellijk in reis- en vakantiestemming. De met een artistieke geest gevormde verbindingen van affiche naar affiche werkt al als een hors d'oeuvre voor een diner, een „zitje" suggereert al het „za lig niets doen" dat voor velen inhae- rent is aan vakantie, de (imitatie) palm takken roepen reeds het verlangen naar de echte wakker. Wij wensen de heer A. J. Plak veel suc ces bij de Santpoortse bevolking. Wij feliciteren de Santpoortse bevolking met de komst van dit reisbureau! Twee bekende zangverenigingen vragen uw aandacht en wel voor het volgende. Het Kennemer Vrouwenkoor o.l.v. mej. Annie Schoen, en het R.K. Gem. Koor „Da Pacem" o.l.v. de heer Lou Ter voort, zijn besloten om u tezamen een groot concert aan te bieden, in de herfst van dit jaar. Er is een zeer speciaal, uitgelezen pro gramma opgesteld, o.a. gedeelten uit „Die Krönungsmesse" van Mozart; de Gallia Lamentation van Gounod; het prachtige werk „Laudate Pueri" van Pergolesi. Mej. Annie Schoen zal de sopraansoli zingen, terwijl een prima strijkorkest de beide koren op gloedvolle wijze zal be geleiden. Het belooft een magnifiek con- cert te worden, dat zoals begrijpelijk is zeer veel van de koorleden vergt. Ieder is echter vol goede moed en de repetities worden dan ook zeer druk be zocht. Indien er nog personen zijn, die samen met ons voor een schitterende uitvoering willen werken (een vrijetijdsbesteding, die werkelijk zeer veel voldoening schenkt!), dan zijn ze natuurlijk van harte welkom! U dient zich zo spoedig mogelijk te melden bij: Mej. A. Schoen, dinsdagavond om 8 uur, Brederoodse- weg, voor degenen, die gaarne bij een vrouwenkoor zingen. Voor hen, die een gemengd koor pre fereren, bestaat gelegenheid zich aan te melden op woensdagavond, 8 uur, aan de zaal in Rest. „De Uilenboom", Hoofdstraat, te Santpoort en tevens aan de adressen van het bestuur; Hoofd straat 43, Santpoort; Hagelingerweg 171, Santpoort; Waterloolaan 13, Drie huis: Terburp£traatl9, Santpoort-Zuid. „Da Pacem, ,'uiat onvermoeibaar is, zo als u ziet, werkt tevens aan een Jubi leumconcert op 11 oktober 1959 te hou den in de Concertzaal te Haarlem. U ziet, er is veel werk aan de winkel, voor beide koren! Het concert, te geven door beide ver enigingen, zal ongeveer eind oktober plaats vinden. Het geheel staat onder de bekwame lei ding van de heer Lou Tervoort. Dames en Heren, wij veronderstellen, dat u voor een dergelijk concert zeer veel interesse zult tonen! Nadere bijzonder heden zullen t.z.t worden bekend ge maakt. U moogt dit niet missen! Het Bestuur. iv B€LRr\CRUK€ CZT t€l efo on n u/n/neRS) POLITIE BUREAU SANTPOORT!) Hoofdstraat 214, TELEF. 8300 bij geen gehoor K 2550—6444 Bij brand 02550 6400 Het jeugdkoor „Inter-Nos", dirigent Jan Booda, zal 6 juli a.s. met 60 leden van het koor, weer deelnemen aan het jaarlijks terugkerend International Mu sical Eisteddfod te Llangollen in Wales (Engeland) Dit jaar is er ook weer een grote deel name en zullen 24 verschillende landen aldaar aanwezig zijn. De jongens en meisjes van Inter Nos nemen deel in 2 afdelingen, n.l. in de afdeling Volks zang en in de afdeling Jeugdkoren. Tevens is deze groep uitgenodigd om op zaterag 11 juli op het Internationale Concert deel te nemen. Op dien avond treden 12 verenigingen op, en is het een grote eer voor het koor, daarvoor uit genodigd te worden, daar men een keuze had uit meer dan 150 verenigingen, en er slechts 12 kunnen optreden. De internationale concerten aldaar heb ben enorme belangstelling, en zo is de zaal voor deze concerten, waar pl.m. dertien duizend zitplaatsen zijn, al enige maanden geleden geheel uitverkocht. De dirigent van Inter Nos, heeft met deze groep enkele maanden intensief ge studeerd, en zullen nu op vrijdag 3 juli a.s. een „Generale Repetitie" in concert- vorm geven, in de Gem. Concertzaal. Dit concert is voor publiek toegankelijk en zal zeker veel belangstelling hebben temeer daar na de pauze het gehele koor meewerkt, en het programma zal aanvullen met „lm weissen Rössl" van Benatzky, en de sprookjes-cantate „Der Kaiser und die Nachtigall" van W. Möller. Van de Adolf v. Nassauschool slaagden de volgende leerlingen: voor het Kennemer Lyceum: Boudewijn Alting v. Geusau. Voor het Lorentz Lyceum: Arja Bolder, Hennie Bouman, Elma Eterman, Gert Pieter ten Cate, Gerard Dekker, Rudi Klein en Wim Veenis. Voor de R.H.B.S.: Rob Lampers. Voor het Marnix v. St. Aldegonde Ly ceum: Annelies Beenhakker, Bettie Koorn en Joke van Pel. Er werden geen kandidaten afgewezen. Vele grote figuren uit de tijd omstreeks 1759 zullen op dinsdag 4 augustus a.s. Santpoort met hun bezoek vereren. Niet met auto's gelijk vliegende scho tels, doch met hun vervoer uit die tijd, n.l. de sjees of tilbury. Op deze dag wordt voor de 200e maal in successie de grote Ringrijderij geor ganiseerd met een schat aan prijzen. Het bestuur van de Harddraverij Ver eniging heeft gemeend er goed aan te doen reeds nu enkele gegevens te ver strekken. Alle deelnemers met paard en tilbury zullen gecostumeerd onder de schaats door rijden. Een grote attractie dus voor de deel nemers doch niet minder spectaculair voor de honderden toeschouwers. De Ringrijderij per fiets begint 's mor gens te 9 uur, die op het „losse paard" uiterlijk half elf. Inschrijving voor deze twee onderdelen zal geschieden in Rest. „De Weyman" op maandag 3 augustus. Uiterlijk één uur 's middags zullen de deelnemers aan het gecostumeerd Ring- rijden met paard en tilbur in het strijd perk treden. Bij inschrijving voor dit onderdeel ver plichten de deelnemers zich hiertoe, als mede aan de deelname aan de grote mu zikale rondgang welke direct na afloop, ca. 6 uur, gehouden zal worden. Cos- tuums worden door de Harddraverij Vereniging gratis ter beschikking ge steld. Er zal een waarborgsom geheven worden van 10,per paar, welke na afloop van de muzikale Rondgang wordt gerestitueerd. Het Bestuur kan de inschrijving accep teren van ten hoogste 40 paren (80 deelnemers) welke uiteraard in twee af delingen ondergebracht zullen worden. De inschrijving voor dit onderdeel zal niet op maandag 3 augustus plaats vin den, doch enkele dagen daarvoor. De juiste datum zal in het volgende num mer bekend gemaakt worden. Wanneer het Bestuur kan rekenen op de medewerking van alle deelnemers kan dit festijn reeds bij voorbaat ge slaagd heten. Uitvoerige gegevens over het program ma van de Feestweek zullen binnenkort bekend gemaakt worden. ST LIDUINA-SCHOOL Voor toelating tot het Middelbaar On derwijs slaagden alle kandidaten. Voor het Pius College te Beverwijk Annelies Konincks; Joke Bol; Anne Maarschalk. Voor „Sancta Maria" Gusta Meesters, Agatha Roholl, Joke Post. Bij de te Utrecht gehouden examens Mode-Vakschool slaagde voor Costu- miere Mej. W. H. van der Noort. Aan de Chr. Lagere School te Enk- huizen (Hoofd de Heer J. Gils) werd benoemd tot onderwijzeres onze plaats- genote mej. J. N. Broekema, die deze benoeming heeft aangenomen. Zondag a.s. PH. HASELAGER, Hoofdstraat 136 Telefoon 8570 ZONDAG A.S. De Santpoortse Apotheek Bloemend.straatweg 145, Santpoort-Z. Telefoon K 25608249 Elswout Apotheek Bloemendaalseweg 341, Overveen Telefoon K 2500—16760 Zondagdienst Zr. Langejan, Brederoodseweg 106 Santpoort, tel. 7477

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1