SaripoaisWee&blad mn Uoldgenezingg il RO L REISBUREAU „EUROPA" torediWwurtou 7if/fno$ lere fomd? Kombaar Geschenk van Gemeente Velsen aan de Harddraverij-Vereniging. Ringrijderij. T.V.S.-nieuws. Bloemenmagazijn Huyboom heropend. "■'tus Brandsmaschool. Babyderm.zeep Schaakclub Santpoort Bridgeclub De Kennemers Postduivenberichten R.K. Kerkf Santpoort Garage v. d. Velden in Santpoort-Zuid verbouwd. 24 Juli - 16 Augustus Hart van Brabant. Zal met Robert Stolz, de Operette sterven QjONDAGSillfN'ST ARISInJ TAXI Het voordeligste adres TAX! E.S.T.O. 30e Jaargang no 28 Redaktie Terrasweg 31 Kerkerinklaan 45 Uitgave van Drukkerij Cornegge Telefoon 8619 Huis Vrijdag 17 juli 1959 Huis Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 B 6 W van de Gemeente Velsen hebben ter gelegenheid van het 200-jarig bestaan van deze Vereniging, en mede met het oog op het Nationaal Kampioenschap van Nederland Kortebaandraverij, een kostbare zilveren zweep geschonken, ontworpen en vervaardigd door edel smeden uit de zilverstad Schoonhoven. Deze prijs zal nu jaarlijks verreden wor den als wisselprijs voor de eigenaar van het winnende paard en dient 5 x in totaal of driemaal achtereen gewonnen te wor den eer men zich definitief eigenaar mag noemen van deze kostbare zweep. Rest ons te vermelden dat het Nationaal Kampioenschap van Nederland Korte baandraverij verreden zal worden op woensdag 5 augustus a.s. des middags half twee, op het terrein aan de West laan te Santpoort. Het Bestuur van de Harddraverij Ver eniging wijst er met nadruk op dat de in schrijving voor de gecostumeerde Ring rijderij met paard en tilbury gehouden zal worden op zondag 25 juli des avonds 8 uur in Restaurant „De Weyman", Hoofdstraat te Santpoort. Het inschrijf geld bedraagt 6,- per paar. Voor de costumering is een waarborgsom van 10,per paar verschuldigd welke di rect na de muzikale Rondgang zal wor den gerestitueerd. Een welgeslaagd verenigingsjaar ligt weer achter ons. Dat het tevens een in spannend jaar geweest is zou men kunnen concluderen uit de vacantie stemming die reeds begon na de welgeslaagde demon stratie op 27 juni j.l. Op woensdag 15 juli zal de laatste les gehouden worden. Ook deze les staat weer in het teken van de vacantie, daar besloten is, bij goed „weer, het strand op te zoeken om hier grondgymnastiek te plegen en als dien ;rt een duik in het frisse zilte nat te »hrien. Daarna sluit T.V.S. haar deuren i woensdag 26 augustus a.s. Dan hopen W een ieder weer uitgerust en met her nieuwde energie in de zaal terug te zien. Onze adspiranten en junioren gaan in die tussentijd nog een weekje genieten in het j^ N.G.V. kamp te Beekbergen. Hier zal men wel sportief bezig zijn, doch de gym nastiek zal niet beoefend worden. In het „nieuwe jaar" hopen we dan weer nv-e te kunnen doen aan diverse activi teiten in verenigings- en kringverband. Daar T.V.S. weer over enkele jeugdige turnsters en turners beschikt met capa citeiten hopen we ook opnieuw uit te komen met de kringkampioenschappen e.d. Na vele jaren in kringverband op eerste violen gespeeld te hebben heeft T.V.S. enkele jaren van rust wat dit beterft moe ten nemen door het ontbreken van een tussengroep van junioren. Nu zullen we tonen, dat het werkelijk niet meer dan een ogenblikje rust geweest is. Maar vooreerst een goede vacantie. In het kader van modernisering van za ken en bedrijven heeft ook Huybooms Bloemenmagazijn niet achter willen blij ven en is een lang gekoesterde wens van deze firma in vervulling gegaan. Dins dag j.l. vond de heropening plaats en reeds van verre ziet men de grote ver anderingen die hebben plaats gevonden, doch ook bij het binnentreden bemerkt men dat tot modernisering is overgegaan. Men heeft moeten woekeren met de ruim te, doch het geheel geeft een royale aan blik. Een apart gedeelte is gereserveerd waar men rustig zijn bestellingen kan be spreken. Vanzelfsprekend heeft de heer Huyboom zijn vakbekwaamheid tot uiting gebracht in fraaie bloemstukken en eta leren van vaasjes, sierpotten, enz. De uitbreiding van ons dorp bevordert ook de groei der winkelstand en vraagt nieuwe eisen, de heer Huyboom heeft dit begrepen en door modernisering ge toond met de tijd mede te gaan. Vele geschenken en felicitaties van rela tes en vrienden heeft deze firma mogen ontvangen. Gaarne voegen wij de onze ie- aan toe en wensen veel succes. anuu de 6e klas van de school zijn ge- d voor Triniteitslyceum Haarlem: v. d. Putte. 'el college Haarlem: wiefting, Luc Bart, Jan v. d. Putte, Ferquin, Eric Visser. X college Beverwijk: Jan Dort- J*. ,mas More college 's Gravenhage: Moltzer. x seminaria gaan 3 jongens. ■ar ULO gaan 13 jongens. .ir L.T.S. gaan 4 jongens, "ar Vg.L.O. 4 jongens. WAT EEN VOETBAL HUISHOUDEN KOST We herinneren ons nog goed, dat we, vóór we zelf eens onze neus in een voet bal-huishoudboek konden steken, ons er altijd weer over verwonderden, hoe voet balclubs, die toch in hun thuiswedstrijden een behoorlijk aantal bezoekers trokken, desniettegenstaande elk dubbeltje twee maal moesten omkeren, alvorens het uit te geven. Dat was in de tijd, dat de grote KNVB nog afkerig was van alles, wat maar naar enige vergoeding van de spe lers zweemde, ja, dat men er amateurs bepalingen op na hield, die moesten aan tonen, hoe amateuristisch de Nederlandse voetballer wel was en dacht. Het ligt voor de hand, dat, als in dié tijd de penningmeesters al moeite hadden hun begroting sluitend te krijgen, zulks een deel hunner nu nog meer zorgen zal baren, omdat thans de spelers na elke gespeelde wedstrijd en elke gevolgde trainingsavond hun hand mogen ophou den. We zeggen, dat dit voor de hand ligt, maar dat zelfs een club als Feye- noord op de dubbeltjes moet passen, zo als de voorzitter van deze populaire Rotterdamse club aan een vertegenwoor diger van de Sportkroniek vertelde, had den wij zeker niet verwacht. Je zou zo zeggen, dat wanneer een club als Feye- noord, die het afgelopen seizoen 664.000 bezoekers haar prachtige stadion zag binnentreden, het niet redt, welke club moet het dan wel kunnen redden? En toch heeft het bestuur van de Rotter damse club besloten voor het komende seizoen de toegangsprijzen te verhogen. Zo zal zo lezen we in de Sportkro niek de ere-tribune voortaan 4,-- gaan kosten en de goedkoopste staan plaatsen 1,-De donaties zijn van 40,op 60,gebracht en wie daar voor in ruil een plaats op de ere-tribune verlangt, zal zelfs 100,moeten neer tellen. „Het is" zo verzekerde de Feyenoord- voorzitter aldus het reeds eerder genoem de sportblad, „dan ook een fabeltje, dat Feyenoord een schatrijke club is, die met het geld geen raad weet en dan ook de duurste spelers van de wereld kan kopen. Neem het geval Van der Kuyl! We heb ben op hem een bod gedaan, maar moes ten hem laten gaan, toen PSV er boven uit klom. Zelfs voor Feyenoord is er ergens een limiet Het is voor een semi-profclub niet alleen voldoende dat de inkomsten de uitgaven dekken, men moet ook trachten een spaarpotje te vormen, niet alleen als ap peltje voor de dorst, wanneer het de club wat minder voor de wind gaat, maar ook om, zo de omstandigheden zulks nood zakelijk maken, tot aankoop van een paar spelers over te kunnen gaan. En al behoeft niet, zoals voor Van der Kuyl, voor iedere speler 130.000,— neerge teld te worden, uit dit bedrag blijkt toch afdoende, dat je met een halve ton niet eens zo heel grondige restauratie van je ploeg kan overgaan. En we maken ons sterk, dat er penningmeesters van diverse semi-profclubs zijn, die nooit tot de vor ming van een halve-ton-spaarpot komen. VERBODEN WEDSTRIJDEN Het blijkt de KNVB ernst te zijn met zijn streven paal en perk te stellen aan verboden wedstrijden, wedstrijden dus, waarvoor de KNVB geen toestemming heeft verleend. Zo lazen we in de offi ciële mededelingen van de Bond, dat een viertal spelers was geschorst wegens het deelnemen - respectievelijk hun mede werking verlenen aan de verboden wedstrijd Terminus-elftal Noordwijk Duitse Combinatie. Onder dit viertal troffen we o.m. de naam aan van een speler van RCH's eerste elftal. DE VOETBAL-TOTO Tot opluchting van honderden clubbe sturen, zowel van semi-profclubs als van amateurverenigingen, heeft de Minister van Justitie aan de KNVB toestemming verleend tot het organiseren van loterijen op de uitslagen van voetbalwedstrijden in het tijdvak van 1 augustus 1959 tot 3 januari 1960. De voorwaarden van deel neming zijn onveranderd gebleven, maar aan de verenigingen zal voortaan in plaats van 40 slechts 35 uitgekeerd worden. Dit mag in zeker opzicht een tegenvaller zijn, aan de andere kant stemt het tot verheugenis, dat de voetbal-toto voortgang kan vinden, want het zou voor vele verenigingen een bedreiging met de ondergang betekenen, als zij deze bron van inkomsten zouden moeten missen. NOG STEEDS VOETBAL Zondag j.l. werd er voor de competitie van de KNVB nog lustig nou ja, lus tig gevoetbald. En als we dan be denken, dat het hier promotie-wedstrijden geldt, wedstrijden dus, waarin voor de betrokken verenigingen heel wat op het spel staat, dan kunnen we met de spelers slechts medelijden hebben. Huidzuiverheid - Huidgezondheid OVERSCHRIJVING GEVRAAGD Onder de overschrijvingsaanvragen en de officiële mededelingen van de KNVB lazen we ook de naam van de bekende amateur-internationaal Woning. Deze wenst zijn huidige club, RCH, te verwis selen met Stormvogels. Vol animo werd de zomer-competite door S.C. „Santpoort" voortgezet. De sterke ren bleven over 't algemeen de lager ge- klasseerden de baas, hoewel de laatsten geruime tijd flink weerstand boden. In dien echter door hen in kritieke situaties de enige en goede zet gedaan moest wor den, schoot men meesttijds mis en was de nederlaag in zicht. Alleen Vos uit groep II presteerde om Stalvoort (candidaat groep I) te verslaan en wel op 'n krach tige wijze. De overige uitslagen waren: P. SterkKievit 1-0: KruijffKip 1-0; W. SterkLammertsma 0-1; BaljetG. Schuurman 0-1; GeusPels afgebr. met winst in uitzicht voor laatstgenoemde; Lubkende Jong 0-1 en PieterseKroo- ne 0-1. Oosterling en Tuning speelden nog een beslissingswedstrijd voor degradatie naar groep II wintercompetitie. Tuning kwam er goed voor te staan, maar liet tenslotte de winst tóch glippen en moest met re mise genoegen nemen. ONDERLINGE CLUBWEDSTRIJD 9 JULI '59 1. Heren Porck-Bode 64,58 2. Heren v. d. Wall-v. Thiel 56,25 3. Mevr. Spruyt-Hr. Paats 53,47 4. Fam. Dirven 52,78 5. Fam. v. Amerongen 52,08 6. Heren Rietdyk-v. Rij 47,22 7. Mevr. Kroone-Hr. Andela jr. 45,75 8. Heren Kloefstra-Bodewes 42,36 9. Mevr. Nieuwenhof-Hr. Wierda 37,50 P.V. SNELLE WIEKEN Roosendaal: los 8.30, Z.W.W., eerste duif 9.33. C. Koks 1-3-4-16-31; E. Gorter 2-19; M. Janssen 5-20-24-45; Tibout 6; A. Ter voort 7-35-37-42; Andriesma 8-30-36; A. Tabernal 9-10-15-28-41-43; J. Molen kamp 11-29-33-47; J. Hooyzaad 12; H. Miggels 13-14; B. Jenninga 17-32-34-40- 46; A. Baak 18; A. C. Tabernal 21-22- 25; P. Rozemeijer 23-39-44; H. Hand- graaf 26; E. Korthauwer 27-38. P.V. SNELLE WIEKEN Vlucht Corbeil, los om 5 uur met Z.W. wind. Aankomst eerste duif om 9.35 uur, laatste duif om 10.07 uur. I en 2 P. Rozemeyer; 3 E. Gorter; 4 C. Koks; 5 M. Jansen; 7 H. Miggels; 8 An driesma; 9 Korthouwer; 10 Andriesma; II Korthouwer; 12 J. Hoogzaad; 13 H. Miggels; 14 Andriesma. Zondag 19 juli: H.H. Missen te 7 uur, 8.15, 11.30. Hoogmis 9.30. Te 7 uur lof. Zaterdag 25 juli. Te 10 uur plechtige gezongen huwelijksmis voor het bruids paar Rutte-Duineveld. Te halj 8 broederschapslof. „Nu moet er iets gebeuren" meende de heer v. d. Velden toen de werk zaamheden aan de oude spoorweg overgang te Santpoort-Zuid waren be gonnen. En met gelijke tred der werk zaamheden aan de overweg werd alles in het werk gesteld om de garage een nieuw aanzien te geven. Zaterdag was de heropening. Vele relaties en vrienden gaven blijk van belangstelling, terwijl talrijke bloem stukken de garage een feestelijk aan zien gaven. Ook de technische mogelijkheden zijn door een modern smeerstation groter dan voorheen, zodat meer service kan worden geboden. Een speciaal „Shell" tankstation zorgt dat u op snelle wijze van benzine en olie wordt Ivoorzien. Santpoort-Zuid is een fraai bedrijf rijker geworden, dank zij het initiatief van een zakenman, die niet achter blijft maar met zijn tijd meegaat. Velen zullen dit jaar ongetwijfeld de Expo node missen. Er komt echter een Expo in het klein, die deze zomer voor het nodige vertier zal zorgen. In Tilburg wordt n.l. van 24 juli t/m 16 augustus de wel zeer grote manifestatie, „Hart van Brabant" gehouden. Dit evenement, georganiseerd ter gele genheid van het feit, dat Koning Lode- wijk Napoleon 150 jaar geleden Tilburg tot stad verhief, bestaat uit een tentoon stelling en een omvangrijk amusements park. 24 dagen lang zal men in Tilburg Kunnen genieten van vermaarde Belgische en Nederlandse en diverse buitenlandse orkesten en artisten, zoals het orkest Francis Bay met medewerking van Jo Leemans en Freddy Sunder, het Metro- pole-orkest, de Skymasters, Eddy Chris- tiani, het Orkest van Kurt Edelhagen, Toby Rix en vele anderen. Er komen talloze sportevenementen, waaronder op 26 juli een Jeugd-athletiek- dag Nederland-België. Op 30 juli is er een Benelux-dag en de le augustus zal in het teken staan van de Sabena, die veel medewerking aan „Hart van Brabantverleent, o.m. door het uitvoeren van helicopter-rondvluch- ten tijdens de weekeinden. Zondag 2 augustus komen ca. 80 Bel gische, Nederlandse en buitenlandse gil den naar Tilburg met in totaal 2000 gecostumeerde personen voor het Land juweel „Hart van Brabant", dat zich tussen 11 en 19 uur zal afspelen. Dinsdag 4 augustus is gewijd aan het Zuidnederlandse Jazz-Festival dat zich hoofdzakelijk in de avonduren afspeelt. Het betreft een concours in een afdeling oude stijl en een afdeling moderne jazz. Het weekeinde van 8 en 9 augustus is geheel gereserveerd voor het Internatio naal Folkloristisch Festival, waaraan zang- en dansgroepen uit 12 landen, ge stoken in prachtige costumes, zullen deelnemen. In de laatste week vermeldt het program ma nog een exclusief tuinfeest „Bal Bonaparte", een K.L.M.-dag, een groot handbaltoernooi, de Nederlandse kano kampioenschappen, de revanches van de nationale zwemkampioenschappen, een grootse taptoe en een overweldigend sluitings-vuurwerk. De tentoonstelling zal een twintigtal paviljoens omvatten o.m. op het gebied van de textielnijverheid, schoenen en leder-industrie en de metaalbewerking. In de textielhal zal men de meest moderne textielmachines, ook uit Oost-Europese landen, aantreffen. Drie maal per dag zal er een exclusieve modeshow te zien zijn. In de lederhal krijgt men de complete schoenenfabricage te zien, terwijl ook in de metaalhal talloze bedrijven in werking zullen zijn. De Brabantse landbouw neemt aan de tentoonstelling deel met een aantal eigen paviljoens. In de hal, bijna even groot als de grote zaal van het R.A.I.-gebouw in Amster dam, zullen de vrouwelijke bezoekers aan „Hart van Brabant" alles van haar gading kunnen vinden. Bij de stations der Ned. Spoorwegen zal men spoorkaartjes inclusief entree voor de tentoonsteling kunn|en kopen. Robert Stolz is ongetwijfeld een der grootste operette-componisten die de wereld ooit gekend heeft. Ondanks zijn hoge leeftijd, 77 jaar, zijn reputatie en zijn ruim inkomen, zit hij niet stil. In tegendeel steeds weer nieuwe liedjes, die weer schlagers worden, stuurt hij zijn uitgevers toe en hij voelt zich helemaal niet oud om aan een nieuwe operette te beginnen. Wilt u een bewijs van zijn arbeidzaam leven? dan is hier e'en klein statistiekje: Vijftig operettes, 97 films, 2600 schlagers plus ieder jaar de muziek voor de beroemde Weense ijsrevue. Inderdaad een begenadigd componist, en kele jaren uitgeroepen tot ereburger van zijn geliefde stad Wenen. In 1958 ging in Wenen de première van zijn 97ste film: ,,Im Prater bluhen wieder die Baume". Onlangs is zijn een en vijftigste operette geboren: „Die Liebe und die grosse Politik". En wie kent er niet: „Frag nicht warum ich weine", en „Zwei Herzen in dreiviertel takt" en nog zovele operettes meer, met allemaal klinkende namen. Allemaal even Weens, dus char mant en gezellig. Robert Stolz werd 77 jaar geleden ge boren in Graz in Stiermarken. Hij was de twaalfde uit een gezin van dertien personen. Zijn vader was een beroemd opera dirigent, die o.a. de eerste Tann- hauseropvoering in Wenen leidde. Zijn latere talent had Robert dan ook niet van een vreemde en het was zijn vader, die Robert de eerste theorie gaf. Later studeerde Robert aan de Weense muziek-akademie. Hij leerde daar een groot aantal muziekinstrumenten bespe len zoals piano, viool, harp en clarinet. Maar al spoedig bleek dat hij zijn hart verpand had aan de piano. Meen niet dat Robert Stolz in zijn mu ziek steeds aan de lichte kant is ge weest. Integendeel. Aanvankelijk zocht Hoofdstraat 155 Santpoort-noord Telefoon 7658 b.g.g. 7384 Wij danken U allen voor de vele blijken van belangstelling, bij de opening van ons nieuwe kantoor ondervonden. hij het in zware symfonische muziek. Eerst later kwam zijn sympathie voor de lichte muze, waaraan hij zijn verdere leven heeft gewijd. Een van zijn uit spraken is dan ook: „Er is geen zware en geen lichte muziek, voor mij is er alleen maar goede muziek". In het jaar 1938 vluchtte Robert Stolz naar de Verenigde Staten, al is vluchten eigenlijk niet het goede woord. Want in Europa werd hij bewonderd en geroemd. Hij had er rustig kunnen blijven, ook toen zijn land door de Duitsers werd bezet. Maar hij voelde zich solidair met zijn collega's van Joodse afkomst, die weggejaagd werden, voorzover zij niet tijdig hadden kunnen vluchten. Onze man vertrok dan in 1938 naar Amerika, met de gedachte dat men daar niets van hem wist, zodat hij geheel en al van voren af aan zou moeten begin nen. Deze overtuiging werd nog ver sterkt toen zijn vriend, de theaterdirec teur Schuberth hem zei: „Vergeet wat je bent, hier in Amerika telt alleen wat je kunt". De Oostenrijker knoopte deze woorden goed in zijn oren, maar begreep dat hem voorlopig niet anders te doen stond, dan zijn grote kans af te wachten. Die kans kwam toen Bruno Walter in de Car- negiehall een concert van Weense mu ziek zou dirigeren. Walter werd echter ziek en Stolz kreeg de tip zich in ver binding te stellen met de zakelijke leider van de New-Yorkse Philharmonie. Het geluk lachte hem tegen en zo dirigeerde hij die avond het grootste muzieken- semble ter wereld. Nog een groter geluk was, dat het programma geheel uit melodiën bestond, die hij uit het hoofd kende. Met een slag ontdekte Amerika Robert Stolz. Het eerste jaar dirigeerde hij al meer dan honderd concerten. Maar Ro bert Stolz was daar heus niet mee te vreden, want hij had nog een vurige wfens, n.l. het populariseren van de klas sieke Weense operette in Amerika. Het kostte hem heel veel geld om deze wens in vervulling te laten gaan, maar hij had dat er graag voor over. De operette waarmede Stolz Amerika probeerde te veroveren was de alom bekende „Zigeu nerbaron". Hij had een koor van honderd vijftig zangers en een publiek van 45000 mensen. Het werd een grandioos succes en de dirigent had alle reden om niet bij de pakken neer te zitten. Weldra volgden dan ook operettes als „Die Fledermaus", „Die lustige Witwe", „De Bettelstudent", en tal van andere Ween se muziekstukken. Zal met hem de Weense operette sterven? Enkele maanden geleden is in Londen de wereldpremière gegaan van zijn nieuwste operette „Lady on the Loose". Daarvóór werden reeds meer dan twee honderd grammofoonplaten van zijn Weense muziek gemaakt. Want ondanks zijn langdurig verblijf in Amerika, is de componist Wener in hart en nieren ge bleven. Het is dan ook geen wonder dat de stad Wenen hem in 1952 een op dracht gaf om een operette te maken op het thema „Der Liebe Augustin". En het is al evenmin een wonder, dat het ge- meentebstuur hem bij die gelegenheid het ereburgerschap van de stad Wenen aanbood. De vraag rijst of met Robert Stolz de operette sterven zal? „DE operette niet" zegt Robert Stolz zelf. „Maar er zijn te weinig mensen die operettes componeren. De nieuwe generatie is m.i. te lui. Om een operette te kunnen schrijven moet men vijftien jaar studeren. De heden daagse musici verdienen hun geld veel makkelijker met schlagers als barpianist of als televisie-ster." Ieder jaar opnieuw maakt Robert de mu ziek voor de Weense ijsrevue. Ook in 1959. Hoe deze revue zal heten? „Hollandmadel", zegt hij lachend. Alge meen is het bekend dat hij graag aan ieder het geheim van zijn succes vertelt, iets waarmee we dit artikel besluiten: „Men mag bij het eerste succes niet op zijn lauweren rusten. Pas met het eerste succes begint het harde werken en dan is het volhouden en doorbijten tot je er desnoods bij neervalt." Gereformeerde Kerk half 10 en 17 uur ds de Kluis Chr. Gereformeerde Kerk (Pniel-Kapel) v.m. 10 uur ds G. de Vries, Zeist 4 uur ds. J. C. Maris Doopsgez. Gemeente IJmuiden Helmstraat, IJmuiden 10 uur Mej, C. A. Schipper, proponente Lutherse Gemeente Kapel „Westerveld" te Driehuis 9.45 uur ds. J. A. Roskam Ver. Vrijz. Herv. IJmuiden Abelenstraat 1 te IJmuiden, geen dienst Ned. Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur M. A. van Rhijn, Bergen 19 uur ds. G. H. van Willenswaard Musis Sacrum, 10.15 uur ds. J. C. Remijn, |Zondag a.s.J M. lM. C.pROOSTER, Wijn. Daniëls laan 14, Telefoon 8410 APOTHEKEN ZONDAG A.S. DeSantpoortse Apotheek Bloemend.straatweg 145, Santpoort-Z. Telefoon K 25608249 Elswout Apotheek BloemendaaUeweg 341, Overveen Telefoon K 2500—16760 Wijkzusters „Het Witte Kruis" Zondagdienst Zr. Langejan, Brederoodseweg 106 Santpoort, tel. 7477 Speciaal ingericht voor trouwrijden Dag èn nacht bereikbaar ook voor ziekenvervoer TELEFOON 8250 - SANTPOORT A. J. P. Stegemeijsr, Surinamestraat 4

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1