SarfpoorftWeehMad aan SCHOOL MET DE BIJBEL predikbeurten [ZOSDAGSBlINSÏMTSiil INSCHRIJVING VRN LEERLINGEN Rooksfoel-kussens Peet Duivenvoorden 31e Jaargang no 13 Redaktie: Terrasweg 31 Kerkerinklaan 45 Uitgave van Drukkerij Cornegge Telefoon 8619 Vrijdag 1 april 1960 Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 jeugdkerk. Zondag 3 april zal om 10 uur de maan delijkse Jeugdkerk worden gehouden en wel in het Herv. Jeugdhuis aan de Bur gemeester Enschedelaan. In deze dienst zal onze plaatsgenoot A. Jongens voor gaan. De dienst zal voorafgegaan worden door een korte inleiding over en het ten gehore brengen van enkele gedeelten van de Mattheus Passion, terwijl ook de de clamatie een punt van de liturgie uit maakt. Natuurlijk is een ieder welkom. Bijbelauto in Santpoort van 4 t/m 8 juli a.s. Van maandag 4 t/m vrijdag 8 juli a.s. zal 'met behulp van een bijbelauto de bijbel in Santpoort huis aan huis worden aan geboden. De plaatselijke afdeling van het Neder lands Bijbelgenootschap te Santpoort zal deze actie organiseren. Hierbij is de hulp nodig van 72 mensen, die een halve dag willen helpen bij de bijbelverkoop. Een aantal heeft zich reeds opgegeven, maar nog lang niet genoeg. Mogen wij voor deze prachtige actie vrijwilligers oproepen. Deze kunnen zich melden bij de volgen de adressen:F. O. Touber, Duinlustpark- weg 47, Santpoort-St.; J. Verkruyssen, Fr. Netscherlaan 1, Santpoort-dorp; N. Hoeflaak, Bloemendaalsestraatweg 5a, Santpoort-St.; J. G. Dercksen, Kluys- kenslaan 14, Santpoort-St.; Zr. G. M. Dolleman, Kerkweg 5, Santpoort-dorp. Missienaaikring Santpoort Op zondag 27 maart heeft de verloting plaatsgehad van de 2500 loten „Missie club Driehnis-Santpoort" in zaal „Zo- merlust" des avonds om 10 uur onder politioneel toezicht. De 34 volgende nummers geven recht op een prijs, af te halen bij mevrouw van Leeuwen-Handgraaf, Voorplaats 10 Santpoort. De prijzen zijn gevallen op de nummers 457 2333 97 1648 779 1540 812 864 1269 1743 1089 1396 146 436 930 1251 1734 1047 2297 731 78 1833 1745 1460 397 857 2486 1068 1997 1470 192 2059 739 1438 Voor alle prijswinnaars een van harte proficiat Oranjeveren. Santpoort-N. Viering Koninginnedag 30 april 1960. Wij kunnen u reeds bekend maken met een gedeelte van ons programma. Kindervoorstelling met optreden van de bekende kinder vriend Santos. Avondvoorstelling met bekende artisten uit de radio- en tele visiewereld. Peter Piekos: imitator en conferencier; The Niberco Brothers: internationale manipulatie show; Rob van Reyn: pan- tomine speler; The Pico's: accordeonduo; The Broytons: plastische acrobatiek; José en Tonny: komische acrobatiek; Anton Dijkman: algehele muzikale omlijsting. Wordt nu lid. In verband met onze leden-werf-actie hopen wij nog deze week ons 100ste nieuwe lid in te mogen schrijven. U kunt zich opgeven bij de adressen op de raambiljetten vermeld, alsmede bij Foto Schutte Hoofdstraat, waar u dan tevens het diploma voor 1960 in ontvangst kunt nemen. Ons devies is: Elk gezin nu lid van de Oranje-Vereniging. Telef. 7654. Propaganda-avond 4 x Z N Nog maar 1 Yl maand rest ons van deze grotse avond. De organisatoren zijn :r in geslaagd om van alle kanten be langloze medewerking te krijgen, zodat deze avond geheel gevuld kan worden. Wat er alzo geboden wordt kunnen wij u nu reeds meedelen. In de eerste plaats (dat is een grote ruggesteun voor ons) hebben wij de Ger. kerk aan de Burg. Enschedelaan gratis ter beschikking gekregen, waarvoor wij zeer dankbaar zijn. Deze kerk biedt plaats aan ruim 500 bezoekers. Medewerkenden zijn: het Santp. Herv. Koor en Santpoorts Kinderkoor, beiden o.l.v. de heer J. Th. Westerdaal uit Badhoevedorp. Voorts werkt mede het C.J.M.V. Ensemble „Die Rooiroks" o.l.v. mej. J. van Asselt uit IJmuiden Verders declamatie en een koperkwartet Wij prijzen ons gelukkig de medewerking te hebben van de heer Adriaan Ver schoor, die op zijn bekende wijze de sa- 'menzang zal begeleiden. Ruimschoots zal er gelegenheid zijn om hen die op een of andere wijze actie hebben gevoerd en daardoor geld heb ben ingezameld, dit aan te bieden. Laat Santpoort niet achter blijven bij hen die reeds zoveel deden voor de 4 x ZN- actie. U weet allen wat deze actie ten doel heeft: Ook Santpoort maakt reclame voor een nieuw Diakonessenhuis in Suriname. Houdt u alvast woensdagavond 11 mei vrij? Voor het laatst temidden van Santpoorts Jeugd. In de bijna 25 jaren dat mijnheer van Leeuwe in Santpoort werkzaam is ge weest is het voor ons een zo vertrouwd beeld geworden hem te zien mèt onze kinderen. Van 's morgens vroeg af waren ze in kerk en school aan zijn zorgen toever trouwd. Nu sluit hij de schooldeur ach ter zich dicht. Voor 't laatst ziet hij zijn jongens zich haasten op weg naar huis, naar hun spel, naar hun avontuur. En temidden van hun drukte en gejaag, staat daar in alle rust mijnheer van Leeuwe. Hij ziet z'n jongens wegtrekken naar alle kanten en zijn ogen volgen hen. Hij kent de weg die ze zullen gaan.. Hij wijst het kind op het gevaar dat het onderweg kan ontmoeten. De één maant hij tot kalmte, een ander tot meer spoed. Zo hebben we hem iedere dag zien Folobedrijf „Artifo", Santpoort staan. Zo kennen we hem al vijf-en- twintig jaar. Is dat nu voorbij? Ja en neen. Hij blijft zijn jongens na kijken, nu ook voor hem zelf de school uit is. Hij blijft ze volgen op hun weg, door het avontuur en het gevaar van 't leven tot hij ze veilig weet aangekomen. Maar voor zijn jongens is het nu wél anders. Gewoonlijk hebben ze er geen tijd voor, maar vandaag zien ze nog eens om naar hun meester. De jongens van nu en de jongens en meisjes van vroeger, van tien, twintig jaar geleden. Vandaag zien ze om naar mijnheer van Leeuwe, de leerlingen en de oud-leerlingen. En ze brengen hun dank en hun waardering aan de man die nu de school verlaat, de school waarin hij hun meester was, waarin hij hun leerde niet voor de school maar voor het leven. SYMPATHIEK GEBAAR. Bij „decreet" van het betaalde voetbal is vastgesteld, dat na de rust geen ge blesseerde veldspeler vervangen mag worden. Toen dan ook zondag jl. in de wedstrijd GVAVHVC de Groningse rechtsbuiten z'n scheenbeen na de rust brak, was het voor de Noordelingen van zelfsprekend, dat zij in de resterende speeltijd met 10 man zouden moeten spe len. De Amersfoortse aanvoerder wilde echter van zijn numerieke meerderheid geen gebruik maken en wilde één van zijn spelers laten uitvallen. Hiertegen werd echter van de zijde van langs het lijntje zittende HVC-bestuurs- leden bezwaar gemaakt, zodat de strijd toch met „10 tegen 11" werd uitgevoch ten. We kunnen ons voorstellen, dat er onder onze lezers verschil van mening heerst over het besluit van de HVC-bestuurde- ren. De één zal zeggen: „Niet erg spor tief van die Amersfoortse leidslieden", terwijl anderen van mening zullen zijn, dat het ,all in the game" is en voorts, dat, nu eenmaal in semi-prof-gelederen het besluit gevallen is om na de rust geen veldspeler meer te vervangen, men ook de konsekwenties in hun volle om vang moet aanvaarden. Wij voor ons hebben altijd veel voor het begrip sportiviteit in de meest uitgebreide zin des woords gevoeld en uit dit oog punt bekeken, zouden wij het dus met de handelwijze van de Amersfoortse be- stuurderen vierkant oneens moeten zijn. En toch zijn wij dit niet, want er zit toch een bedenkelijk kantje aan dit laten uit vallen van een speler, zolang dit niet reglementair is voorgeschreven. De vraag toch rijst: „Zou HVC het systeem van het laten uitvallen van een speler (vrijwillig) onder alle omstandig heden dus ook wanneer het zelf in degradatiegevaar verkeerde of een goede gooi deed naar de bovenste plaats en tegenover elke tegenpartij handhaven? Zo niet, dan zou een en ander het be voordelen van de ene club boven de andere kunnen betekenen. Stel bijvoor beeld, dat twee clubs laten we ze A en B noemen gegadigden zijn voor de bovenste plaats. Bij A valt in de wed strijd tegen HVC na de rust een veld speler uit en de Amersfoorters laten eveneens een speler op 't reserve-bankje plaats nemen. De volgende zondag moeten ze tegen B spelen. Ook deze club is zo onfortuin lijk één harer spelers na de rust het veld te zien verlaten als gevolg van een blessure. De verhouding tussen B en HVC is echter verre van goed -zulks als gevolg van incidenten bijv., die zich in voorafgaande wedstrijden al eens hebben voorgedaan en... de Amers foorters denken er nu eenvoudig niet over om B op dezelfde (sportieve) voet te behandelen als A, m.a.w. ze laten nu geen speler uitvallen. Dan is A in dat seizoen bevoorrecht geweest boven B. Hetzelfde zou zich ook kunnen voordoen in gevallen, Waarin van sympathie of antipathie geen sprake is. HVC zou B kunnen ontmoeten in een periode, waarin het zelf nog in degradatie-gevaar ver keert. Gevolg: De Amersfoorters laten niet uit vallen. Een paar weken later, als de po sitie van de HVC-ers „safe" is, ontmoe ten ze A, dat na de rust gedwongen is met 10 man te spelen. Nu sturen de HVC-ers wel weer een mannetje naar het bankje der reserves en wederom is A bevoorrecht boven B. En om deze bevoorrechting èn om de onprettige verhoudingen, welke weer op hun beurt uit deze bevoorrechting (kun nen) voortvloeien, zijn wij ook voor standers van het „all in the game", hoe sympathiek we op zich zelf genomen de gestes van aanvoerders als die van HVC ook vinden. VELSEN EN WIJK AAN ZEE DELEN DE PUNTEN. Het was de ploegen van Velsen en Wijk aan Zee, die elkaar zondag jl. aan de Kwekerslaan partij gaven, aan te zien, dat ze weinig belangstelling voor deze ontmoeting hadden. Velsen miste o.m. Schoorl, Hijnen en Bakkum en ook Wijk aan Zee was niet volledig. Tenslotte kwamen beide partijen overeen de pun ten te delen en dit was volledig in over eenstemming met het op het veld ge presteerde. Voor de rust was Wijk aan Zee het meest in de aanval en kon na een foutje van Molenaar door Seysener de leiding nemen. Maar na de rust pro fiteerde Velsen van de wind en het was Graman, die met een prachtig schot de partijen op gelijke voet bracht. STANDEN Derde klas A: Alcmaria Victrix 2133; Egmondia 2228; Alkm. Boys 2226; DTS 21—24; Velsen 22—24; CSV 22— 24; Beverwijk 2120; Wijk aan Zee 21 19; Meervogels 2116; ADO 2116; ZAP 21—13, HSV 21—13. Uit deze stand blijkt, dat Meervogels en ADO zonder zondag jl. zelf te spelen geen vrees meer behoeven te koesteren voor de onderste plaats. Dit kan echter niet van HSV en ZAP gezegd worden. Deze beide degradatie-candidaten verlo ren zondag jl. met 30 resp. van Be verwijk en CSV. Een woord van hulde aan beide laatstgenoemde clubs is hier zeker op zijn plaats, want hoewel ze niets te winnen of te verliezen hadden, gooi den ze er niet zoals zo veel clubs dit wel doen niet met de pet naar en deden daardoor hun sportieve plicht te genover de andere clubs, die ook nog voor de onderste plaats in aanmerking kwamen. ZAP en HSV rest nu nog één wedstrijd. Wanneer ze in deze ontmoetingen we- werom eenzelfde resultaat bereiken, de cijfers, waarmee eventueel gewonnen, verloren of gelijk gespeeld wordt doen niets ter zake dan is een beslissings wedstrijd nodig om uit te maken, welke van beide clubs naar de vierde klas de gradeert. Vierde klas CRCZ 2029; Kinheim 2027; Bloemendaal 2026; Zaanlandia 2024; OFC 1821; Terrasvogels 19 21; EHS 20—17; VVZ 20—17! DIO 19 16; GVO 2015; Waterloo 203. Door de uitslagen van zondag jl: is wei nig verandering in de ranglijst gekomen. De meeste clubs zijn nu uitgespeeld. OFC moet nu nog tweemaal in het veld ko men en wel tegen Terrasvogels en DIO. In beide gevallen worden het wedstrijden die weinig meer om het lijf hebben. O.T.K. Grote Kienavond. De voor korte tijd opgerichte Vogelver eniging „Kleur en Zang" houdt een grote kienavond ter versterking der kas, op zaterdag 9 april a.s. des avonds om 8 uur in de grote zaal van café-restaurant „Zomerlust" te Santpoort. Als prijzen staan mooie vogels en waar devolle artikelen gereed, terwijl ook de paaseieren niet zullen ontbreken. De avond wordt besloten met gelegenheid tot dansen met medewerking van de bekende bandleider Geert Stevens. Kaarten zijn verkrijgbaar Rijksweg 448 en Velserbroekstraat 17 a 50 cent per persoon en voor zover voorradig aan de zaal. Het bestuur der vereniging rekent dat vele inwoners deze avond zullen komen kienen. Volksonderwijs. Woensdag 23 maart voerde de O.T.K. (De Onderwijzers Toneelvereniging Ken- nemerland) de vrolijke thriller „Taloe- lah" op voor „Volksonderwijs' in de zaal van Böhm in de Hoofdstraat. De talrijke toeschouwers reageerden uit bundig op de vermakelijke situaties en hielpen de inspecteur de moord op te los sen. Een langdurig applaus was de dank voor alle medewerkers. Na een sluitingswoord van de voorzitter de heer F. Blom, behoorde de contact avond van „Volksonderwijs weer tot het verleden. Er werden 10 nieuwe leden ge noteerd. Kunstavond. In het Jeugdhuis aan de Schipbroeken- weg wordt op 6 april a.s. in de reeks gemeente-avonden een kunstavond ge organiseerd. De kunstschilder R. Kleyn zal een keuze uit zijn werken tonen en een toelichting daarbij geven. Naar aanleiding van een vijftal van zijn schilderijen zullen de gedachten gericht worden op enkele bijbelse onderwerpen die in deze Lijdensweken van toepassing zijn. Mej. Fernhout zal hierbij de decla matie verzorgen. Verder zullen in samenzang enkele lie deren gezongen worden. Na de pauze is er gelegenheid een aantal door de heer Kleyn vervaardigde teke ningen te bezien. EIERWEDSTRIJD K.A.B. De achtste klaverjaswedstrijd die de K.A.B. op dinsdag 5 april organiseert zal een strijd worden om honderden eieren. Dit is de laatste wedstrijd van dit sei zoen die plaats vindt in de zaal van Zo merlust. Ieder is welkom. B. C. De Kennemers. De uitslag van de Winter-competitie no. 8 Afd. A: (max. 60 MP). 1. mevr. Kroonshr. An dela Jr. 64,17%; 2. hr. AndelaBode 58,83; 3. fam. Witmod 55.00; 5. mevr. Spruythr. Paats 49,17; 5. hr. v. d. Wall-v. Thiel 41,67; 6. heren Seegers- Weyers 34,17. Afd. B: (max. 48 MP): 1. hr. Porck-v. Rij 69,79%; 2. fam. Rietdijk 61,46; 3. dames Kuhlman-v. Amerongen 47,92; 4/5. mevr. Nieuwenhof-hr. Bouman 46,88; 4/5. hr. TopDirven 46,88; 6. hr. Kleef- stra-Bodewes 41,67; 7. fam. v. Gelder 35,42. Afd. C: (max. 50 M.P.): 1. dames See- gersAndela 60,00%; 2. mevr. Sprang- hr. Steinberg 55.00; 3. hr. HolmFort- gens 52.00; 4. fam. Muller 49.00; 5. mevr. Hieronder volgen nog enige uitslagen: Groep I: Sterk Sr.de Groot 10, Wol- ters-v.d. Bergh 10; HaanappelPels 01; Oosterling-Geus 1-0; Kroone-Sterk Sr. 1-0; Schuurman-Wolters remise; SchuurmanBlansjaar YY- Groep II: Pieterse-Busselman 1-0; Kievit -Kesting 1-0; v. d. Bronk-Koolhaas 1-0, Stalvoort-Vos 1-0; Leijsma-Kruijff 0-1. Groep III: Winters-Sterk Jr. Yl'V.van Duin-Lubken 1-0; Put-W. Sterk 0-1. Dekkerhr. Vink 48.00; 6. hr. Wierda- de Vries 36.00. Afd. A: De totaalstand is nu: 1. fam. Witmond 424,80%; 2. fam. Soomers 422,97; 3. mevr. Kroone-hr. Andela Jr. 421,46; 4. hr. Andela-Bode 400,52; 5. mevr. Spruyt- hr. Paats 398,58; 6. hr. Steinberg-van Amerongen 389,33; 7. hr. Seegers- Weyers 380,01; 8. hr. v. d. Wall-v. Thiel 352,08. Afd. B: 1, fam. Rietdijk 453,83%; 2. hr. Porck- v. Rij 438,10; 3. mevr. Edeling-hr. Bou man 405,26; 4.. hr. Kleefstra-Bodewes 404,77; 5. mevr. Nieuwenhof-hr. Vader 379,32; 6. dames Kuhlman-v. Amerongen 374,06; 7. hr. Top-Dirven 371,11; 8. fam. v. Gelder 327,90. Afd. C: 1. fam. Dekker 374,54%; 2. fam. Muller 368,35; 3. dames Seegers-Andela 339,92; 4. dames Vader-Weyers 336,50;5. dames Sprang-Smit 331,29; 6. hr. Wierda-de Vries 330,08; 7. hr. Vink-v. Geen 314,46. Burgerlijke Stand. Bevallen L. Buutkam-Kluin, d„ Tussen- beeksweg 57, IJm.-O.; L. J. J. M. Hol lander-Francken, z., Papenburghlaan 2, Santpoort; I. M. Vrenegoor-de Boer, z., Nico van Suchtelenstraat 8 III, Haarlem; M. C. Sanders-van Duijn, d., Eemstraat 1, IJm.; G. A. van der Does-Koelemeijer, z., Eenhoornstr. 45, IJm.; W. M. Geuse- broek-van Bruggen, z„ Pegasusstr. 62, IJm.; E. W. Scheffer-Wolters, d., Dol- fijnstr. 196, IJm.; A. M. H. Stoker-Groo- tenboer, z., Hofdijklaan 47, Driehuis; K. Wanmaker- Spierenburg, d., Trompstr. 184, IJm.-O.; M. C. Huybens-Welp, z., Terrasweg 66, Santpoort; H. A. Lauwers -van der Kolk, d., Keizer Wilhelmstr. 28, IJm. Overleden: W. de Wit, 74 j., IJmuider- straatweg 15, IJm.-O.; A. Terpstra, 82 j., echtgenote van C. Roedema,, Zoutsloot 55, Harlingen. Getrouwd: J. Kremer en C. Remmers, IJm.-O., van Speykstr. 3; R. Nederkoorn en R. Seegers, Santpoort, Hagelingerweg 96; C. P. Donken en E. I. Porck, IJm., Kennemerlaan 163; J. J. Klut en S. Bui- zert, Santpoort, Molenstraat 11; J. C. Roos en T. Berghuis, Velsen-Noord, van Langeveldstraat 2; W. M. J. Gigengack en M. J. P. Melis, Velsen-Noord, Born- straat 14; A. F. van der Westen en M. P. de Gier, Beverwijk, Hobbemastr. 33; J. Struiksma en A. G. Vis, Haarlem, Slaperdijk 30; H. Spreeuw en A. R. Ver maning, IJm.-Oost,Oosterduinweg 37; J. E. Oud en L. E. Beuger, IJm.-O. Beste vaerstraat 11; A. C. Wijkhuizen en J. H. Kiekens, Haarlem, Ambachtstr. 6; A. Keuter en A. Sander, IJm. Trompstr. 15; G. W. Moens en A. M. van den Berge, Amsterdam, van Woustraat 231 III. Ondertrouwd: J. H. Brandenburg, Ruijs- daelstr. 9, IJm.-O. en L. Zwart, Ken nemerlaan 218, IJm., t.a. IJm., Siriusstr. 3; V. H. Metten, Davidstr. 4, Enkhuizen en H. E. Ruijgvoorn, Hoofdstr. 92, Sant poort; G. Oldenburg, Burgem. Rambon- netlaan 31, IJm. en A. H. Schweitzer, Tussenbeeksweg 12, IJm.-O., t.a. Heems kerk, Ir. A. H. Ingen Touszstraat 3; C. H. Krijnen, Dolfijnstr. 45, IJm. en G. W. Burger, Beecksanghlaan 20, Velsen-Nrd. Schaken. De onderlinge competitie is de laatste paar weken een heel eind gevorderd. In groep II en III is de zaak met ruim één maand wel bekeken, d.w.z. dan zijn de promotie- of degradatie-candidaten wel bekend. De leiding in deze groepen hebben thans: 1. Kievit 14 gesp. 10J^ punt; 2. v. d. Bronk 1713; 3. Stolvoort 1811Y- 4. Pieterse 1711. Groep II: 1. W. Sterk Jr. 1512; 2. Kip 1611Y: 3. van Duin 1511. In groep III wordt de partij Sterk-van Duin van zeer groot belang, want hier van zal afhangen welke twee zullen pro moveren. In groep 1 gaan aan de kop: Kroone, Pels en Wolters, resp. met 13, 11Y en 10 pt. uit resp. 15 en 14 partijen. In de onderste regionen wordt nog felle strijd geleverd om aan degradatie-gevaar te ontkomen. In groep I gaat 't hier tussen Oosterling, Brugman, Geus en Haanappel. In II zijn 't: Blokker, Vos, Busselman en Leijsma. Er zit dus nog volop muziek" in! en öf men hoog of laag geklasseerd staat, dat doet geen syllabe afbreuk aan de gezonde en vriendschappelijke club geest van onze plaatselijke schaakclub. R.K. KERK SANTPOORT. Afscheid van de Titus Brandsma School. Zaterdagmiddag 2 april is er 's namiddags van 34 uur officiële receptie ter ge legenheid van het afscheid van de heer J. F. van Leeuwen in het Jeugdhuis „St. Patrick' aan de Dinkgrevelaan. Van 45 uur worden gaarne de ouders en oud-leerlingen aldaar verwacht, om af scheid te nemen van het Hoofd. Zondag 3 april: H.H. Missen te 7 uur, .15, 11.30; hoogmis te 9.30; 's avonds 7 uur lof en lijdensmeditatie. Maandag 4 april: te 7.15 uur Maria Garde voor de meisjes. Te 8 uur Maria Congregatie (dames). Dinsdag 5 april te 7 uur maandelijkse ge zangen Requiem. Woensdag 6 april: te half 12 voorberei ding communiekinderen. Te 7.15 Maria Garde voor de jongens. Donderdag 7 april te 8 uur H. familie (afd. heren). Vrijdag 8 april: te half 8. Oefening van de H. Kruisweg. Zaterdag 9 april: te half 8 Broeder schapslof en Mariauur. Gereformeerde Kerk 10 en 17 uur ds G. H. Homans, Industriepredikant voor de IJmond Chr. Gereformeerde Kerk (Pniel-Kapel) v.m. 10 uur ds J. J. Kebel n.m. 4 uur ds J. C. Maris Lutherse Gemeente Kapel „Westerveld" te Driehuis 9.35 uur ds. J. A. Roskam Ver. Vrijz. Herv. IJmuiden ïbelenstraat 1 te IJmuiden, 10.30 uur ds F. E. van Leeuwen, Amsterdam Doopsgez. Gemeente IJmuiden Helmstraat, IJmuiden 10 uur ds P. J. van Schayck Ned. Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur ds J. C. Remijn, H.D. 19 uur ds G. W. IJzerman, Beverwijk Adventskerk 10 uur ds G. H. v. Willenswaard Jeugdhuis 10 uur dhr A. Jongens Jehova Getuigen Wachttoren Studie Diensten zondags van 78 uur in het Cultureel Gebouw, IJmuiden Dinsdags van 89 uur Hagelingerweg 190 en Rijksweg 331 Gem. Gods Cultureel Gebouw, IJmuiden Elke zondag 10 uur Zondag a.s. PH. HASELAGER, Hoofdstraat 136 Telefoon 8570 APOTHEKEN Zondag a.s. Apotheek de Wilde Broekbergenlaan 42, Santpoort-Dorp Telefoon K 2560—8284 Wijkzusters „Het Witte Kruis" Zondagdienst Zr. Langejan, Brederoodseweg 106 Santpoort, tel, 7477 Frans Netscherlaan 4 Telefoon 8155 —o Inschrijving van nieuwe leerlingen kan plaats hebben op 7 en 8 APRIL 's avonds van 8 tot 10 uur in de school. De leerlingen moeten vóór 1 October 6 jaar zijn. De school leidt op voor U.L.O., Lyceum, H.B.S. en Gymnasium. Vanaf het vijfde leerjaar vindt reeds diffe rentiatie plaats. Voor de leerlingen van de klassen 5 en 6 is er een Franse Cursus vóór en na schooltijd. De lessen in dit vak worden twee keer per week per klasse gegeven. Ook in de andere leerjaren is nog plaats. C. J. Griffioen, h.d.s. Wijn. Daniëlslaan 1, Tel. 7395 dubbelverend, 15 j. garantie v.a. f 22.50 per stel. Ook voor al uw meubelreparatie. Eigen Meubelstoffeerderij. Zaanenstr. 63, Haarlem-N. Voor vakkundige Schoenreparatie èn vlag gereed I Uitendaalstraat 45, Santpoort-z Wij halen en bezorgen

Weekblad Huis aan Huis | 1960 | | pagina 1