E E E N o o H 0 a De besprekingen in het hoofdkwartier. Ook een onderhoud van den Führer met den Japanschen ambassadeur. Naar men te Berlijn verneemt, vonden de laatste dagen in het hoofdkwartier van den Führer een reeks belangrijke besprekingen plaats van militair en politiek karakter. Dit blijkt ook uit eenige heden in de Berlijnsche bladen gepubliceerde foto's alsmede uit de jongste film van de Deutsche Wochenschau. Naar men hierover te Berlijn verneemt, hebben aan deze besprekingen o.a. deelge nomen rijksmaarschalk Hermann Göring. de minister van buitenlandsche zaken, von Kibbentrop, minister Speer, de Reichsführer S.S. Himmler. min. dr. Goebbels en Rèichs- leiter Bormann. Van de zijde der Duitsche militaire leiding worden als aanwezigen o.a. genoemd generaal-veld maarschalk Keitel, groot-admiraal Dönitz, van de luchtmacht generaal-veldmaarschalk Miïch en general- ©berst Jeschcrnek, voorts de chef van den generalen staf van het leger, de generaal der infanterie Zeitzlcr, en de chef van de Wehrmachtfithrungsstab, de generaal der artillerie Jodl. Bovendien wordt te Berlijn thans be vestigd. dat de Japansche ambassadeur Osjima op 29 Juli door den Führer in het hoofdkwartier is ontvangen in te genwoordigheid van minister von Rib ben trop en generaal-viel d maarschalk Keitel. De nieuwste ..Deutsche Wochen- echau" toont o.a. den Japanschen am bassadeur in generaalsuniform in het hoofdkwartier van den Führer. afekv's taak te Moskou. De vroegere apbassadeur der Sovjet-Unie e Londen, Maisky, heeft tijdelijk de leiding van de buitenlandsche politiek der Sovjet- Unie op zich genomen. Dit zou een gevolg zijn van de omstandigheid, dat Stalin onlangs een inspectietocht is begonnen langs de fronten, welke ongeveer zes weken zal duren. In dien tijd berust op Molotof de leiding van de re- geeringszaken. Na Stalin's terugkeer te Mos kou zal Maisky korten tijd naar Londen terug- keeren, om daar den nieuwen Sovjet-ambas :adeur voor Engeland. Goesef, te introducee- •en, die thans nog in Moskou vertoeft ontmoeting Churchiil- ^mceveit-Stann. Uit uitlatingen van Engelsche en Ameri- kaansche kringen te Stockholm valt op te maken, dat een ontmoeting tussehen Chur chill, Roosevelt en Stalin reeds aan den gans, is of ieder oogenblik kan plaats hebben. Men meent te weten dr t de onlangs gepu blieeerde officieele mededeeling der Sovjets dat Stalin zich op een inspectiereis langs het front begeven heeft en tijdens zijn afwezig- hed door Molotof vervangen wordt, wiens vertegenwoordiging. zooals bekend, weer overgenomen is door Maisky, den vroegeren ambassadeur te Londen, een camouflage be richt was, dat de werkelijke reden der af wezigheid van Stalin moest verdoezelen. In dit verband is het ook opgevallen, dat de laatste dagen van de zijde der Sovjets opnieuw de eisch gesteld is naar een tweede front en dat opnieuw nadrukkelijk critiek geoefend is op het feit, dat deze eisch hog altijd niet is nagekomen. Zoo verklaarde he den weer Radio Moskou: „De Sovjet Unie draagt thans reeds het tweede jaar de ge- heele last alleen op haar schouders". Hier aan verbond Radio Moskou de verklaring dat de numerieke sterkte van de Duitschers aan het oortelijke front aantoont, dat de bondgenooten der Sovjet-Unie ook thans *og geen tweede front hebben opgericht. In dit opleven der agitatie van de Sovjets «ver het oprichten van een tweede ftbnt meent men de begeleidende omstandigheden te moeten zien vöor de besprekingen van Jtalin met Roosevelt en Churchill. Daar mede zou nevens aangeduid zijn wat het hoofdonderwerp van bespreking der bijeen, komst is, nl. de verwijzing n^ar de vol strekte noodzakelijkheid van een krachti ger ondersteuning van Sovjet-Rusland door fci.in bondgenooten in den vorm der einde Jijke vervulling van de sinds lang gedane belofte, een tweede front op te richten, dat loor de Sovjets als zoodanig kan worden arkend en dat de positie van de .Sovjet-troe pen aan het front doeltreffend verlicht. VERIJDELDE LUCHTACTIE DER AMERIKANEN. Domei meldt van een Japansch steunpunt In het Zuidelijke deel van den Stillen Oceaan, dat Japansche luchtdoelbatterijen op het eiland Isabel Vrijdag 8 vijandelijkè vliegtuigen uit een formatie van 127 Amerikaansche bom menwerpers en jagers hebben neergeschoten, die overdag een aanval op het eiland wilden ondernemen. De overige vliegtuigen werden genoodzaakt in Zuidelijke richting af te trek ken. De schade die aan Japansche installaties op het eiland is aangericht, is van geen be- teekenis. AGENDA Maandag: 9 Aug. Rembrandt: „Mijn vr.cndm Josefine" (alle leeft.), 2.30, 6 en 8.15 uur. Palace: „De gemaskerde vrouw" n« jaar), 2 en 8 uur. Luxdr: „Boefje" (14 raar), 2.30 en 8.15 uur. Frans Hals: „Het z- gat uit" (aile leeft.), 2.30 en 7.30 uur. -:ac: Kindervoorstelling, 2.30 en 4.30 u.; ningswalzer" (alle leeft.), 8 uur. r>sdag 10 Aug. Frans Halsmuseum: k "rmuziek 2.30 uur. Gebouw H.K.B. .-? 'dervoorstelling „Doornroosje" 2 en 4 u. "copen: zie Maandag. fïo-irdredacteur: F. C. Derks, Haarlem, Chef van D.enst en Binnenland: S. R. Kuiper, Haarlem. Sport en Stad: A. Overmeer, Heemstede. Buiten land: J. c. van der Laag, Heemstede (afw). Haagseh Redacteur: B. Korsten, Heemstede. Nieuws en reportage voor Velsen en omgeving: J. J. E. van Baarse], Santpoort. Advertenties: W van Ommen, Heemstede (afw.). Twee jonge menschen onder een trein te Beverwijk. Op den onbewaakten overweg nabij den Pruimendijk in Beverwijk zijn twee jonge menschen uit Heemskerk Zondagmiddag door een trein gegrepen en aan de gevol gen overleden. De achttien-jarige mej. M. Zonneveld en de negentien-jarige heer Rijkers kwamen per fiets uit Heemskerk en wilden den overweg oversteken, juist toen de electrische trein, welke uit Uitgeest kwam en ruim half zes in Beverwijk moet aankomen, passeerde. De jon gelui letten niet op den trein en raakten er onder. Weliswaar stopte de terin, doch het was reeds te laat In zorgwekkenden toestand zijn beiden naar het Roode Kruis Ziekenhuis te Beverwijk overgebracht, waar zij spoedig na aankomst zijn overleden. De nieuwe textielregeling. Geconfectioneerde huishoudelijke goederen. Geconfectionneerde huishoudelijke goederen, garens, lakens, sloopen en dekens zijn uit sluitend op speciale HG-punten verkrijgbaar, welke men op de plaatselijke distributiekan toren moet aanvragen. Komt men voor deze punten volgens de bestaande voorschriften in aanmerking, dan kan men daarop alle boven genoemde goederen echter geen donzen, gestikte of gewatteerde dekens -donder spe ciale vergunning koopen. Stoffen ter vervaardiging van huishoudelijke goederen mogen uitsluitend worden afg'eler verd op speciale S-punten. Luierstof mag ech ter niet op S-punten worden geleverd. Luiers. Luiers mogen slechts worden afgeleverd tegen overlegging van een luiermachtiging en gelijktijdige afgifte van het vereischte aantal speciale K- of T-punten of op de met de cijfers I, II, III of IV bedrukte extra-bonnen der textielkaart voor babies, gemerkt V 615 en wei drie luiers of stof daarvoor voor elk dezer bonnen, tezamen met het voorgeschreven aantal punten van de textiel- of toeslagkaart of speciale K- of T-punten. Bij een eerste be valling of bij een bevalling, welke plaats heeft ten minste vijf jaar na de vorige, kan men ook thans een babypakket aanvragen, waarin zich o.a. twaalf luiers bevinden. Bij het ontvangen van een babypakket behoeven geen cijferbonnen van de babykaart te wor den ingeleverd. Kousen en sokken. Kousen en sokken kunnen uitsluitend tegen afgifte van het voorgeschreven aantal geldige punten van de textiel- of toeslagkaart, of op speciale K- of T-punten worden betrokken, mits tegelijkertijd de desbetreffende van een datumopdruk voorzienen kousenbon van de textielkaart wordt afgegeven. Ongeacht den andersluidenden datumopdruk zijn momenteel de bonnen J, K en L voor vrouwen en meisjes van 15 jaar en ouder en iongens en meisjes van 3 tot 15 jaar, geldig, terwijl voor mannen en jongens van 15 jaar en ouder de sokkenbonnen J en K momenteel geldig zijn. De aankoop van kousen en sokken voor babies en voor kleuters van 1 tot 3 jaar is niet beperkt. Het gebruik der textielkaarten. Bij .aankoop van goederen moet de geheele van naam en adres voorziene textielkaart. beneven| de distributiestamkaart worden overgelegd, (voor ingeleverde stamkaarten kan met het bewijs van inlevering worden volstaan). De detaillist dient de punten van de kaart te verwijderen. Men houde hiermede rekening bij het ruilen van goederen, daar voor goederen, welke lager in puntenaantal zijn gewaardeerd, de detaillist geen punten kan teruggeven, immers „losse" punten zijn oek thans ongeldig. In afwijking van de vorige textielkaarten bevindt zich thans op alle kaarten een aantal in twee helften verdeelde punten. Deze dienen om bij den aankoop van textielproducten, welke met een V2 punt gewaardeerd zijn, ge bruikt te worden. Daartoe zal de kleinhande laar één helft van zulk een punt verwijderen met dien verstande, dat het totaal der op dat moment geldig verklaarde punten daarbij niet mag worden overschreden. De in twee helften gedeelde punten kunnen echter ook voor den aankoop van op volle punten gewaardeerde textielproducten gebruikt worden, waarbij de beide helften dan niet gescheiden worden. Voorts bevinden zich op de persoonlijke tex tielkaart acht bonnen, gemerkt met Romein- sche cijfers. Deze bonnen zijn voorloopig niet geldig, met uitzondering van de nummers I tot en met IV, voorkomende op de babykaart. Deze cijferbonnen zijn o.a. bestemd voor extra beschikbaarstelling van gerantsoeneerde producten, wanneer hiertoe de mogelijkheid en de behoefte aanwezig zijn. Zij zullen o.a. voor dezelfde diensten kunnen worden ge bruikt als de op de-vorige kaart voorkomende letterbonnen. In tegenstelling met vroeger is het thans bij het verkoopen van textielgoederen geoor loofd, dat de kleinhandelaar zoo noodig van textielkaarten van gezinsleden van den kooper punten afknipt en ontvangt met dien verstan de, dat op de textielkaarten van gezinsleden hetzelfde adres en dezelfde familienaam aan gegeven zijn als op die van den kooper en dat bij gelijktijdig gebruik van kaarten van gezinsleden eerst alle geldige punten worden verwijderd van de kaart van den persoon, voor wien het gekochte artikel bestemd is. Ook hierbij moeten alle distributiestamkaar ten van de betrokken personen worden over gelegd. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. 2000: 15818. 1000: 10631, 16859. 400: 1164, 2183, 3541. 200: 1169, 14427, 20462, 20621. 100: 4410, 6184, 7010, 13048, 13588, 15070, 15777, 18324, 19781. In den Noord-Oostpolder op de plaats waar eenige jaren geleden nog een paar meter water stond, verrijzen de eerste huizen voor de toekomstige hoofdstad van den polder, Emmeloord. (C.N.F./van Buiten Pax c) Nieuwe model rantsoenbonnen. Met ingang van 4 September geven de distributiediensten voor de artikelen boter, margarine (voor één en half rantsoen)sui ker (voor één en half rantsoen), tabak (voor één rantsoen), melk (voor één rantsoen) en eieren voor één 0i). rantsoenbonnen van nieuw model uit. De thans in omloop zijnde rantsoenbonnen blijven geldig tot 27 No vember a.s. Voor de wisselbonnen voor bo ter en melk zullen geen nieuwe modellen worden uitgegeven, zoodat deze ook na 27 November a.s. geldig blijven. In plaats van de thans in omloop zijnde bonnen voor een kwart rantsoen suiker worden van 4 Sep tember af geen bonnen voor deze waarde meer uitgegeven. In verband hiermede zijn de bortnen voor een kwart rantsoen suiker eveneens na 27 November a.s. niet meer geldig. GEVONDEN VOORWERPEN. Bril, De Mink. Tugelastraat 78: bril. Costers. Marnixstraat 62;'zak met inh., Blomjous, Doel straat; parapluie. Mizenbeek, Cederstraat 21. SPORT EN WEDSTRIJDEN Verduisteren: van 21.15 tot 6.00 uur 10 Aug.: zon op 6.12, onder 21.18 uur maan onder 0.54, op 16.14 uur 11 Aug.: zon op 6.14, onder 21.16 uur maan onder 1.28, op 17.28 uur Windhondensport DERDE WINDHONDEN RACE TE HEEM- STEDE. De derde windhondenrace, welke de Alkmaarsche "Windhonden Renvereeni- ging- Zondagmiddag op het R. C. H.-terrein organiseerde, bracht de beste Greyhounds aan den start. In de eerste race. een vlakke- baan-heat voor Greyhounds, zorgde Barco (eigenaar R. de Geus te Heer Hugowaard) voor een verrassing door de beslissende course in den goeden tijd van 23.4 sec. te winnen en voor zijn baas beslag te leggen op den Groenendaal-prijs. In den daarop volgenden hinderniswedstrijd voor Grey hounds klopte Aranka Belwin (eigenaar N. Pleysier te Vlaardingen) den kampioen Do. mico (eig. P. W. J. Meijer te Poeldijk) in 2 5.1 sec. en won daarmede den Berkenrode- prijs. Het hoofdnummer van het program ma was de race om den Bleudonprijs en de daaraan verbonden troostren om den Ipen- rodeprijs. Zjes honden, te weten Keizer, Ama- jzone, Cinderalle, Zenio. Aiflelma en Jacob plaatsten zich in de finale. Na fraaien strijd werd Jacob, een veelbelovende zoon van Flying Belwin (eigenaar J. Poortman te Monster) eerste in 23 sec. precies, voor Ama zone, Keizer en zijn broer Zeno. De troost ren om den Ipenrodeprijs werd gewonnen door Arabella. Tweede Was Arbussa. De wedstrijden stonden dezeri middag on der andere leiding dan de vorige keeren, waardoor het programma niet altijd vlot verliep. Minder goed voor de honden was het, dat de nummers van één prijs, achter elkaar moesten loopen, waardoor zij afge mat werden. Ook leek het niet juist een reeds bekend gemaakte beslissing van de jury te herroepen. Cricket HAARLEM SCH EI JFTAL—A M STER - LAMSCIT ELFTAL. Op het terrein van Rood en Wit is de stedenwedstrijd Haarlem- Amsterdam in een draw geëindigd. De Am sterdammers trokken het eerst naar de wickets en maakten 14 3 runs, waarvan Slag ter 15, Imming 16. van Stuijvenberg 15, Kumnpers 26, J. Peters 11, Alandt 11 en van Wermeskerken 18 not out. Hagenaar bowlde 3-57, G*-JZeeuwè 7-53, en W. Peschar 0-24. Hierna maakte het Haarlemsch elftal 66 runs voor het verlies van vijf wickets, waarna gestopt werd. Hub. Boeree 13,.van der Togt 16, en De la Mar 14 not out. H. Pelser bowlde 3-21, van Wermeskerken 0-19 en Peters 2-18. SPORT-ALLERLEI. In het Nederland'sch jeugdzevental, dat Zondag te Leiden speelt zijn o.a. F. de Geest en A. Kloots van HPC gekozen. De cricketwedstrijd Nederlandsch elf tal (144 voor wickets)-Flamingo's (143 voor 7 wickets, gesloten) is door eerstge noemde ploeg met zes wickets gewonnen. Tijdens een jubileumtournooi van Ne- reus heeft DWR (Haarlem) met succes mee gespeeld en den eersten prijs gewonnen. Eerst werd met 3-1 van Nereus gewonnen. Zian won met 2-0 van het IJ en HZ en PC boekte een 3-1 Overwinning op UZC. In de tweede ronde won Zian door beter nenjen van strafworpen van HZ en PC en daarna volgde de eindstrijd Zian-DWR. welke in een puntloos spel eindigde. Bij het nemen van strafworpen schoten de Haarlemmers Kollerie, v. d. Bogaarde en Pieters er een in en Zian in totaal twee, zoodat DWR den prijs won. Bij de revanchewedstrijden wielrennen in Den Bosch hoekte de Haarlemmer G. Pe ters eenige successen. Hij won een achter- volgingswedstrijd Van Evers en de 50 K.M. wedstrijd op eigen kracht eindigde eveneens in zijn voordeel in den tijd van 1 uur 9 min. 4 .sec. Van Vliet won twee maal van Derksefi Honkbal, f HAARLEM BLIJFT AMSTERDAM DE BAAS. In den jaarlyjjlschen stedenwedstrijd en r bij het Blauw-Wit tournooi hebben de Haar- g lemsche honkballers wederom hun superiori- f teit bewezen. De vertegenwoordgiers van het Amsterdamsche negental hadden tegen De g Mon en zijn sterke binnenveld, dat als een j| muur achter hem stond, al heel weinig in te j brengen. De Haarlemmers daarentegen be- Q gonnen direct in de eerste beurt met prach- tig slagwerk. Odenthal opende de rij met een T honkslag en werd binnen gebracht op een g honkslag van Schijvenaar Ook de daaropvol- J gende slag kwam buiten bereik van de Am- sterdamsche velders. waardoor de stand op r 2-8 kwarfi. In de derde innings was het we- J derom Schijvenaar, die de poppen aan het R dansen bracht. Voetelink en Mulder sloegen eveneens raak, zoodat na drie beurten de stand 4-0 voor Haarlem was. Toen pas kwam f Wilders er beter in en werden de punten li duurder. In de eerste drie beurten liet De 4 Mon slechts 10 spelers In het slagperk komen. V Slechts van Heeswijk kwam op de honken, m maar bereikte niets. Pas in de zevende beurt kwam er verandering in den stand, toen op een tweetal slagep van Hunik en Schijyenaar de Blauwwit man de Koekkoek een misgooi m deed, waarop Hunik den stand op 50 bracht. Pas in de achtste innings kon Amsterdam de m eer redden. Lobberecht was door vier wijd op de honken gekomen. Een misverstand over een vangbal tussehen Hunik en Zandstra g. stelde Lobberecht in staat de thuisplaat te fl passeeren. Na deze teleurstelling voor De Mon sloeg Altink nog goed raak en kwam Beumer, die Bouman vervangen had, eveneens binnen. In den stand van 5-2 kwam geen ver- M andering meer. JZ De Mon: 11 x 3 slag, 2x4 wijd en 2 h. s. Jl tegen, Wilders: 8x3 slag, 1 x 4 wijd en 9 h.s. 7 te^en. SCHOTEN WINT BLAUWWIT-TOURNOOI Ook bij het Blauw-wit-tournooi behaalde De Mon de overwinning. In drie wedstrijden werden slechts twee runs tegen hem be- M haald. Van de andere deelnemende Haarlem- sche ploegen bracht EDO het eveneens tot de finale. HHC en Haarlem, de laatste na een verlenging, moesten reedp in de eerste ronde in Ajax en Blauw-Wit de meerderen erken- nen. In de finale tussehen Schoten en EDO L waren De Mon en Schijvenaar beiden goed g op dreef. De laatste miste echter den steun f van zijn veld, waardoor Schoten met 3-1 de baas bleef. De uitslagen waren: AjaxHHC 3-0; Blauw-WitHaarlem 7-2; QuickEDO 3-4; VVGASchoten 0-5' Blauw-Wit-EDO f 0-1 en AjaxSchoten 1-3. Finale EDO—Scho- ten 1-3. De overige uitslagen van de competitiewed- W strijden zijn; Overg.klasse: Haarlem 2DWS 0-28: HHC 2—RCH 1-13 TYBB—Hilversum 6-11; SpartaanBI.Wit 2 4-4. Tweede klasse: THBHFC Haarlem 4-17. Derde klasse RCH 2—EDO 3 18-7. SCHOTEN OP DE BOVENSTE PLAATS. W In de ranglijst van de eerste klas is dezer' dagen geen rekening gehouden met de ever- winning van Schoten op Haarlem. Hierdoor bezet Schoten de bovenste plaats met 15 p. uit 10 wedstrijden (gem. 1.50), gevolgd door BI. Wit en EDO met 16 p. uit 11 wed- M strijden (gem. 1.45) Ajax bezet de vierde plaats met 14 p. uit 10 wedstrijden (gem. 1.40). Aan spanning ontbreekt het dus niet. Voetbal Dr. C. SPOETjDF.R TREEDT AF AGS VOORZITTER VAN H. F. C. Dr. C. PJ Spoelder meent, dat de tijd gekomen is, om W de functie van voorzitter van HFC, welke (P# hij vele jaren heeft vervuld, aan jongere M» krachten over te dragen. In de binnenkort PK te houden jaarvergadering treedt hij af en PK het bestuur stelt als candidaat den heer W. Heybroek, thans vice-voorzitter. Candidaat 4l\ voor deze functie is de heer Mac Neili. yj? WEDSTRIJD VAN 22. MINUTEN TUS- SCHEN KEN NEMERS 2 EN H. F. C. 2. In het afgeloopen Seizoen is de wedstrijd Kennemers 2-HFC 2 twee en twintig minu ten voor het einde gestaakt bij den stand van 4-0 voor de Haarlemmers. Het bestuur van den NVB heeft beslist, dat het restant L van den wedstrijd gespeeld moet worden, om uit te maken, welk elftal de onderste plaats zal bezetten in de reserve tweede klas en dit gedeelte is bepaald - op Zondag 15 C Augustus. De Haarlemmers hebben de beste ,i\ kans te winnen, daar zij reeds een flinken voorsprong hebben. AJs de thuisclub wint. dan komen de clubs gelijk in punten aan tal en dan is een beslissingswedstrijd noodig. Na 17 wedstrijden heeft HFC 2 er 3 gewon- M nen, 3 gelijk gespeeld en 11 verloren, met een aantal punten van 9 en Kennemers 2 af 4 gewonnen, 1 gelijk en 12 verloren, even eens met een aantal punten van 9. RADIO.PROGRAMMA U DINSDAG 10 AUGUSTUS 1943. HILVERSUM I, 414.4 M. 6.45 Morgenzang (gr.). 7.00 BNO Nieuwsberich- ten. 7.10 Ochtendgymnastiek. 7.20 Georg Freun- m dorfer en zijn orkest (gr.). 7.40 SporthieüWs. 7.50 Programma-overzicht 8.00 BNO Nieuwsberichten. 8.10 Een luchtig muziekje (gr.). (8.458.50 Voor de huisvrouw). 9.00 Godsdienstige uitzending. 9.30 Melodisten, solist en gramofoonmuziek. 10.30 Amsterdamsche merkwaardighédèn. 10.45 Bas en piano. 11.15 Salonorkest. 12.00 Almanak. 12.15 Viool en piano. 12.45 BNO Nieuwsberichten. 13.00 Land en volk brengt.... 13.05 Ctüa, en om pro gramma. 14.00 De steekpenningen van den Hertog van Marlborough, klankbeeld. 14.30 Otto Hen driks en zijn orkest en zang mét orgelbegelei ding. 15.30 Voor de zieken. 16.00 Orkest van de m* Nederlandsche Kameropera (opn.). 1,6,45 BNO Nieuwsberichten. 17.00 De Lichte Toets (opn.). 18.00 BNO Binnenlandsch gesproken overzicht, tftfj 18.05 Populair concert door het groote Omroep- 1/ orkest. 18.45 De N.S.B. antwoordt. 18.55 Marschen (gr.). 19.00 BNO Nieuwsberichten. 19.10 Spiegel van den dag. 19.15 Bonte Verscheidenheid. 22.00 BNO Nieuwsberichten. Vanaf 22.15 alleen voor de Radio-Centrales die over een lijnverbinding met de studio beschikken. 22.15 Wat wij zelf maak ten (gr.). 23.3024.00 Liederen van 'G. A. Bixio en V. Scotto (gr.). HILVERSUM II, 301.5 M. 17.00 Orkestsuite (gr.). 17.30 Sonate voor piano (gr.). 10.00 Omroeporkest, en solist (opn.19.00 BNO Nieuwsberichten. 19.10 Voor de kleuters. 19.15 Symphonie concert (gr.). 20.15 Wij lazen, zagen en spraken20.40 Fransph-Italiaansch Operaconcert (gr.). 21.45 Avondw-ijding. 22.00 B NO Nieuwsberichten en actueele beschouwing. •F*

Haarlemsche Courant | 1943 | | pagina 2