Ho DE moss De nieuwe bonnen. Geen havermout, maar ge mengd meel. - Geldigheidsduur van de vleeschbonnen verlengd. Steunregeling voor kleine zelfstandigen. OUDE EN NIEUWE SCHOOLBOEKHANDEL Voor de periode van Zondag 22 Augustus tot Zaterdag 4 September zijn de volgende bonnen geldig verklaard: De bonnen 35 en 36 voor de gebruikelijke rantsoenen brood, beschuit, aardappelen (en toeslag), melk en taptemelk, 636 en 637 voor bloem. 638 voor 125 gram gemengd meel. 639 voor 125 gram gort. 610 voor vervangingsmid delen, 641 voor 150 gram kaas. 642 voor 2 K.G. extra aardappelen. 643 voor 250 gram jam, 644 voor 500 gram suiker, 34a voor 125 gram boter, 34B voor 125 gram margarine, 35 ver snaperingen voor 100 gram suikerwerk. 35A kindervoedsel voor 250 gram gort. 35B kinder- voedsel voor 250 gram rijst. 35 tabak voor 1 rantsoen tabakswaren en 36 tabak voor 1 rantsoen sigaren. Bon 32 voor boter blijft geldig tot 7 Sept. De aandacht wordt er nogmaals op geves tigd, dat de bonnen thans gedurende 2 weken geldig zijn. zoodat daarop na 4 September niet meer mag worden gekocht. Tevens wordt er nog op gewezen, dat de handelaren piet verplicht zijn om voor de artikelen brood, beschuit, aardappelen. melk en taptemelk reeds in de eerste week van dit tijdvak op het tweede bonnummer af te leveren. Voor havermout werd geen bon aangewe zen In plaats daarvan kan op bon „Algemeen 638" een hoeveelheid van 125 gram gemengd meel worden gekocht. Vermicelli werd dit maal niet beschikbaar gesteld, aangezien voor het geheele rantsoen van 100 gram reeds ge durende het tijdvak van 8 t.m. 21 Augustus een bon werd aangewezen. Het geheele rant soen vervangingsmiddelen kan van 22 Augus tus t.m. 4 September op bon „Algemeen 640" worden betrokken. Op bon „Versnaperingen 35" wordt het 'derde rantsoen van deze periode beschikbaar gesteld. Hierop kan uitsluitend 100 gram sui kerwerk Worden betrokken. Op bon 36 alleen sigaren. Bon „Tabak 35" geeft recht op het koopen van één rantsoen sigaretten, cigarillos, siga ren of tabak. Het rantsoen tabak is inmiddels zooals bekend, tot 20 gram teruggebracht. Op bon „Tabak 36" mogen uitsluitend sigaren, dus geen cigarillos. sigaretten of tabak wor den gekocht. Bon „boter 34A" geeft recht op het koopen van '/a rantsoen boter en bon „34B Boter" op Vz rantsoen margarine. Op den B-bon mag geen boter worden gekocht. Voor aardappelen wordt wederom op bon „Algemeen 642" een extra rantsoen van 2 K.G. beschikbaar gesteld. Voor vervangingsmiddelen en koffiesurro- gaat zal de eerstvolgende bon op 19 Sept. en voor vermicelli, chocoladewerk en de overige artikelen op 5 Sept. worden geldig verklaard. Aangezien de bonnen, die zijn aangewezen voor het tijdvak van 8 t.m. 21 Augustus slechts gedurende deze 14 dagen geldig zijn, mag daarop na Zaterdag 21 Augustus niet meer worden gekocht Djt geldt eveneens voor den extra bon voor peulvruchten, Algemeen 635" De bonnen „Boter 32A" en „32B Boter" blij ven geldig tot en met 7 September. Geldigheidsduur vleeschbonnen verlengd De geldigheidsduur van de bonnen vleesch S3A. 33B. 34A en 34B is verlengd tot en met 28 Augustus 1943. De datum, waarop een nieuwe bon wordt aangewezen. zal nader worden bekend gemaakt. Geldigheidsduur margarine-bonnen verlengd. De geldigheidsduur van de bonnen „31B Boter" en „33B Boter", welke recht* geven op het koopen van 1/-z rantsoen margarine, ls verlengd tot en met 28 Augustus. Nieuwe Uitgaven. DE V7EG NAAR HET VADERHAND In woord en beeld geeft de uitgave „De weg naar het vaderland" den lezer een in druk van het jeugdherbergwezen, zooals dit zich in den loop der jaren heeft gevormd en van de doelen, welke de jeugdherbergbewe- ring zich voor de toekomst heeft gesteld. De heer G. A. van Dieren, gemachtigde voor het Jeugdherbergwezen schreef een voor woord. De schrijver van het boekje is Johan van Caspel, die achtereenvolgens de onder werpen geschiedenis, beteekenis. organisatie jeugdherbergen, overheid en de trektocht behandelt. In het historisch overzicht ver telt de schrijver ln het kort iets over de stichting van de eerste jeugdherbergen in Duitschland, waar^de fabrikant Guido Rot ter in 1884 de eerste scholieren- en studen- tenherbergen opende. Naar het voorbeeld der Duitsche organisatie werd in 1929 in ons land de Ned. Jeugdherberg Centrale op gericht. «,In dat jaar waren reeds twaalf jeugdherbergen geopend en 8575 overnach tingen werden geboekt. In den loop der ja ren is het aantal gebouwen gestegen. De jeugdherbergen blijven geopend voor de geheele Nederlandsche jeugd en van de her- bergouders wordt verlangd, dat zij den na druk leggen op hetgeen de jeugd vereent cn er voor waken, dat politieke twisten de at mosfeer zouden vertroebelen. Van de vele jeugdherbergen in ons land worden bijzon derheden meegedeeld en een fraaie serie foto's is 'er bijgevoegd. Hoofdredacteur: F. C. Derks, Haarlem (afw.). Chef van Dienst en Binnenland: S. R. Kuiper. Haarlem. Sport en Stad: A. Overmeer, Heem stede (afw.). Buitenland: J. C. van der Laag. Heemstede. Haafesch Redacteur: B. Korsten, Heemstede. Nieuws en reportage voor Velsen en omgeving: J. J. E. van Baarsel, Santpoort. Advertenties: W. vaa Ommen, Heemstede. Hulpverleening gerangschikt naar twee groepen. De Secretaris-Generaal van het Departe ment van Sociale Zaken heeft in een schrij ven aan de burgemeesters mededeeling ge daan van zijn besluit tot invoering van een landelijke steunregeling ten behoeve van kleine zelfstandigen? die onderstand van noode hebben. Deze regeling, die bestemd is voor dege nen, die. naar aard. en omvang van hun ne ring, ambacht of ander klein bedrijf, als kleine zelfstandigen zijn aan te merken, stelt als algemeene voorwaarden voor hulpver leening, dat de betrokkenen gedurende een tijdvak van drie jaren voorafgaande aan I Januari 19.41 (deze datum geldt als voor- Icropig) over het algemeeiv als zelfstandigen werkzaam zijn geweest, dat zij daarvan ge- lurende minstens twee jaren door middel van deze werkzaamheid in hun onderhoud en eventueel in dat van hun gezin hebben kunnen voorzien, dat zij e^pwel door be- 'ommerende omstandigheden buiten hun schuld momenteel hiertoe niet langer bij machte zijn. doch overigens, wat bereid - heid en geschiktheid tot arbeiden betreft in staat moeten worden geacht voor evenbe- doeld onderhoud te kunnen zorgen. Op dezen grondslag zal de hulpverlee ning naar twee groepen worden gerang schikt. nl. onder groen A dienen. van wie redelijkerwijs niet mag worden verwacht, dat zij, wanneer de huidige belemmeringen hebben opgehouden, hun oude bestaansmo gelijkheid zullen zien terugkeeren en onder groep B degenen, te wier aanzien zulks wel mag worden aangenomen, mits zij door ver leening gedurende zekeren tijd van een pe riodieken overbruggingssteun hiertoe in staat worden gesteld. Bovendien geldt als maatstaf voor een rangschikking onder groep B nog de voorwaarde, dat de gegadig den gedurende de tweejarige periode, waar in zij in hun onderhoud en eventueel in dat van hun gezin hebben moeten kunnen voor zien, een gemiddeld netto weekinkomen uit huh bedrijf hebben getrokken van ten min ste de in de Rijkssteunregeling voor werk- loozen aangegeven normen. De onder groep A vallende kleine zelf standigen zullen, alvorens hulp van over heidswege te kunnen ontvangen, hun be drijfje of handel moeten stil leggen. Daarna kunnen zij, voor zoover het vrije bedrijf of de werkverruiming hen niet kan plaatsen, in beginsel in de gewone gesubsidieerde steun regeling^ voor werklooze arbeiders worden opgenomen. Daarbij zal de mogelijkheid tot omscholing dienen te worden nagegaan. De tot groep B behoorende kleine zelf standigen kunnen in beginsel voor een pe riodieke tegemoetkoming in de kosten van levensonderhoud in aanmerking komen. Deze hulp zal over het algemeen niet hooger mo gen uitvallen dan 2 0 pet. bbven het. bruto- bedrag. dat de betrokkenen zouden ontvan gen. indien zij in de gewone gesubsidieerde steunregeling voor werklooze arbeiders wa ren opgenomen. De steun voor leden van deze groep wordt met inachtneming van 't zoo even genoemde maximum, geval voor geval naar ieders bijzondere omstandigheden, ge zinsinkomen en behoeften bepaald. Hierbij dienen de netto bedrijfsinkomsten ten volle, de overige gezinsinkomsten op de hij de steunregeling voor werklooze arbeiders ge bruikelijke wijze te worden gekort. In gevallen, waarin het. vasthouden aan de voor de uitkeerinc gestelde maximum grens van steunbedrag plus 20 pet. geen uitlceering zou toelaten, b.v. op grond van gezinsinkomsten, terwijl hulp nochtans ge rechtvaardigd is te achten, kan hiertoe in beginsel worden overgegaan, mits voor den te verleenen steun tevens een bepaalde be stemming, als huurbetaling, enz. wordt aangegeven. De toekenning van den steun aan de B- groep geschiedt voor tijdvakken van ten hoogste drie maanden, waarna elk geval op nieuw wordt bezien. Over het algemeen zal deze steun nimmer langer dan eon jaar ach tereen mogen worden verleend. Ten slotte is voor de tot groep B behoorenden nog de mo gelijkheid geschapen tot het ontvangen van hun steun in den vorm van een uitlceering ineens (ter hoogte van het steunbedrag voor een aantal weken) wanneer mag worden verwacht, dat zij hierdoor gedurende gerui- men tijd of voor goed vrij zullen komen van overheidssteun. Een bepaling, die uiteraard Inzonderheid voor venters en marktkoop lieden van belang kan zijn. Zoowel ten aanzien van groep A als van groep B zal aan een trrdividueele behande ling bijzondere aandacht moeten worden geschonken, terwijl uiteraard zorg dient te worden gedragen, dat de prikkel om weder In een toestand, te geraken, waarbij zij ver dere hulp van overheidswege kunnen ont beren, voor de betrokkenen gehandhaafd blijft. De gemeeijten zijn belast met en verant woordelijk voor de uitkeeringen aan de groepen A enB. Voor den steun aan groep A verleent het Rijk op dezelfde wijze subsi die als voor de uitkeeringen aan ondersteun de werkloozen, terwijl ten aanzien van groep B de eene helft voor rekening van het Rijk en de andere helft voor rekening der ge meenten komt. In de vervulling van deze taak zullen eenige gemeentebesturen, o.a. Haarlem, worden bijgestaan door plaatselijke com missies vaiVadvies, die over ieder steungeval moeten worden gehoord. Dit voorschrift geldt evenwel niet, wanneer het bedrijf van den steun-aanvrager op het tijdstip van in werkingtreding dezer regeling reeds had op_ gehouden te bestaan, of. wanneer de stilleg ging van het bedrijf op'een later tijdstip uit eigen wil geschiedt. De plaatselijke com missies zullen bestaan uit een lid-voorzitter als vertegenwoordiger van het gemeentebe stuur. terwijl voorts het Departement van Sociale Zaken, het Departement van Han del, Nijverheid en Scheepvtfart, alsmede de afdeelingen Sociaal-Economische Zaken en Handel en Ambacht van het N.A.F. elk door een lid in de Commissie vertegenwoordigd zullen zijn. Aan de totstandkoming van deze voor in Bloedserum in poedervorm. 1 De „Nachausgabe" publiceert een artikel van prof. dr. Lang over gedroogd bloed serum in pemdervorrn. Bloed is slechts enkele weken houdbaar en komt bij warmte tot ontbinding, zoodat iedere laza ret zijn voorraad steeds weer moest ver nieuwen. Het bloedserum, de geelachtige vloeistof dus, waarin de bloedlichaampjes drijven, bevat echter alle stoffen die het lichaam noodig heeft: eiwitten, druiven- suiker enz. en blijkt dezelfde diensten te bewijzen als het complete bloed. Het se rum is "jarenlang houdbaar. Een flesch serum kon weliswaar allerlei schokkek verdragen,'zonder dat de inhoud hiervan nadeel ondervond, maar zij was te zwaar. Daarom probeerde men aan het serum het water te onttrekken, hetgeen een ge wichtsbesparing van negentiende betee- kent. Ondanks hef geringe gewicht van het poeder bevat dit alle eigenschappen van het vloeibare serum. Het serumpoe der, dat tegen warmte bestand is en in de kou niet bevriest, kan bovendien nog op andere wijze toegepast worden. Indien men 't poeder n.l. in slechts weinig water oplost, verkrijgt men ee» serum, dat twee- of viermaal zoo geconcentreerd is als nor maal bloed. Met dit serum is men in staat afvalstoffen te absorbeeren en deze wer king van het praeparaat komt vooral bij brandwonden tot haar recht. moeilijkheden verkeerende kleine zelfstan digen zoo belangwekkende regeling hebben, naast het Departement van Sociale Zaken, dat van Handel, Nijverheid en1 Scheepvaart, alsook het Nederlandsch Arbeidsfront hun medewerking verleend. Deze regeling treedt 1 Sept. 1943 in werking. Knap speurderswerk van twee boeren. Hun gestolen paarden in België opgespoord. Onvolprezen speurderswerk hebben twee Brabantsche boeren verricht, die over een af stand van 45 km de voetafdrukken van hun gestolen paarden vólgden tot in België, waar zij de dieren in een wei terugvonden. Kees Thielen, wonende te Klein-Tilburg, was Zondagmorgen juist bézig zich te sche ren, toen de meid en de knecht met het be richt binnenkwamen dat het paard uit de wei verdwenen was, evenals een paard van Jan van Heijst. Kees, die dien dag 69 jaar werd, veegde de zeep snel van z'n gezicht en toog onmiddellijk op pad, samen met Jan van Heijst, zooals ze bij de ochtendwerkzaamheden gekleed wa ren: op de klompen en in den blauwen kiel. De politie in de grensplaatsen was inmid dels gewaarschuwd. Het was een toer om uit den wirwar van hoefafdrukken wijs te worden, doch de boe ren brachten het er kranig af. De dieven hadden de paarden zooveel mogelijk over weiland en harde wegen geleid. Bij menig kruispunt van landwegen kozen zij vaak eerst een zandweg om na een paar honderd meter met hun buit over den berm terug te keeren en weer een anderen weg in te slaan. Een maal leidde de weg de gedupeerden over een uitgestrekte heidevlakte, waarvan ze den zoom moesten afzoeken ten einde het spoor terug te vinden. Pre.cies over het water, waar door de landgrens loopt, waren de paarden ondergebracht in een wei van den hengst- houder V. uit Aal, België. Deze verklaarde van niets te weten. Zonder eenige hulp had den de eigenaars hun dieren opgespoord. Toen de politie onderling de noodige maat regelen had genomen, werden de paarden vrijgegeven en kon de terugweg naar Holland worden aanvaard. Uitreiking distributiebescheiden. Voor de uitreiking van distributiebeschei den is het morgen Zaterdag de beurt aan de letter H vanaf Ha tot en met Heen SPORT EN WEDSTRIJDEN i Voetbal Het elftal van de Heemsteedsche politie verloor met 34 van dat der Velsensche politie. Zwemmen ZATERDAG DE 1 K.M. TE HEEMSTEDE De traditioneele 1 K.M. wedstrijd, welke bedoeld is als de opening van de Heem steedsche zwemweek, zal wederom a.s. Zaterdag 21 Augustus in de Jachthaven en de Van Merlenvaart worden gehouden. Ook ditmaal is er een groote belangstelling van de zijde der zwemmers en zwemsters. Ruim 70 deelnemers zijn ingeschreven. Bij de dames o.a. mevr. R. Thuisvan Veen (D. W.R.), die ongetwijfeld dit nummer voor haar rekening zal nemen, daarnaast mej. C. Kraft van Zwemclub Haarlem en I. Smit van H.P.C., zoodat een spannende wed strijd kan worden verwacht. Bij de heeren zal de groote strijd om den titel evenals vorig jaar gaan tusschen de Nederlandsche kampioenen van Merkesteyn (Zwemclub Haarlem) en F. de Geest (H.P. C.). Daarnaast vindon wij namen als B. V. d. Boogaerde (D.W.R..), Kloots (H.P.C.) en vele anderen vooraanstaande zwemmers. Hierna volgt de traditioneele 500 Meter wedstrijd gekleed zwemmen voor leden van reddingsbrigades. De deelnemers(sters) be- hooren tot de brigades van Haarlem. Heemstede. Zandvoort en Hillegom. De kampioenen van vorig jaar resp. .mej. I-ï. Haase en de heer C. H. Vrught zullen hun titels verdedigen. De prijsuitreiking heeft plaats in het sportparkrestaurant te Heemstede. De aanvang van de wedstrijden is gesteld op 3 uur. Verduisteren; ^an 21.00 tot 6.15 uur. 21 Aug.: zon op 6.31, onder 20.55 uur maan onder 13.32, op 23.50 uur levert al Uw Schoolboeken uit voorraad, JACOBIJNESTRAAT 3, TELEF. 10785 GED. OUDE GRACHT 27-27 A Tennis. HAARLEMSCHE CLUBKAMPIOEN- SCHAPPEN. Zaterdag en Zondag a.s. worden op de banen van het Tennispark Eindenhout de wedstrijden gehouden om het Clubkampioenschap van Haarlem. In afdeeling I komen uit H.L.T.C.. West- Rust, Groenendaal en De Ruine. In afdee ling II Heemstede, Duinlust, Jatilo, Nike en Ballenjagers. Zaterdagmiddag wordt om 2 uur begon nen, Zondagmorgen om half tien. Wed strijdleider is de heer Dr Th. dé Crauw. VAN LENNEP BEKER EN KEA BOUMAN VAAS. Voor de eindstrijden van de wed strijden voor de oudere jeugd bleek Donder dagmiddag groote belangstelling te bestaan. Dank zij de goede zorgen van het Bestuur der Haarl. Lawn Tennis Club was voor een uit stekende accomodatie gezorgd waardoor de wedstrijden goed konden worden gevolgd. Overeenkomstig de verwachtingen wisten de winnaars van 1942 zich te handhaven n.l. B. van Meegeren en Mej. J. van der Wal. De prijsuitreiking geschiedde door den wedstrijdleider, den heer A. M. Tijsseling, voorzitter van het district Haarlem van den N.L.T.B., die hierbij namens het Bondsbe- stuur dank bracht aan het Bestuur dér Haarl. Lawn Tennis Club voor de beschikbaarstel ling van het tennispark en de groote mede werking bij de organisatie der wedstrijden verleend. De uitslagen van den laatsten dag luiden: Van Lennep-beker: Halve eindstrijd: T. van Rhoon (Amsterdam)R. Rahusen (N. Bra bant) 64, 63. B. van Meegeren (den Haag) Lathouwers (N. Brabant) 75, 60. Eindstrijd: B. van Meegeren (den Haag)T. van Rhoon (Amsterdam) 60, 64. Kea Bouman-vaas: Kwart eindstrijd: mej. E. van, Liebergen (den Haag)mej. H. de Lint (den Haag) 61, 108 Halve eindstrijd: mej. J. van der Wal (Amsterdam)mej. E. van Liebergen (den Haag) 97, 60. Mej. N. Hermsen (A'dpm)mej. E van Marken (Haarlem) 61, 62. Eindstrijd: mej. J. v. d. Wal (A'dam)mej N. Hermsen (A'dam) 63, 64. Korfbal. WATERVLIET—HAARLEMDAG A.s. Zondag wordt op^het terrein van „Water vliet" te Beverwijk "(achter het D.E.M.- voetbalveld) een WatervlietHaarlemdag gehouden, waarvan het programma als volgt luidt: 1112 uur: Watervliet-adsp Haarlem adsp.; 12—1 uur: Watervliet 3— Haarlem 3: 23 uur: Watervliet 2Haar lem 2; 34 uur: Watervliet 1—Haarlem 1. Honkbal. DE HONKBALCOMPETITIE IN BESLIS SEND STADIUM. Zaterdag kunnen er klappen vallen in de honkbalcompetitie die voor het kampioenschap van Nederland be slissend zijn. In Amsterdam komen de twee grootste rivalen Blauwwil en Schoten tegen elkaar uit. Winnen de Haarlemmers dezen wedstrijd, dan staan zij praeüsch met drie punten voorsprong aan den kop. Op het EDO- terrein verschijnt Ajax met zijn laatste no run no hit reputatie op het tapijt tegen Schij- venaar en zijn mannen. Het volledig pro gramma voor Zaterdag is: le klasse: EDOAjax 3.30 uur. Blauw-Wit Schoten 3.30 uur. VVGAQuick 3.30 uur. Overgangsklasse: HCK—Ajax 2 3.30 uur. RCH Spartaan 4.00 uur. TYBBAFC 3.30 uur. 3e klasse: Haarlem 3HHC 5 3.30 uur en BeverwijkHFC. Haarlem 2 4.00 uur. Zon dag 22 Aug.: le klasse: HaarlemHHC 10 u. Overgangsklasse: EDO 2OVVO 10 uur. HHC Blauw-Wit 2 2.30 uur. 3e klasse: EDO 5 TYBB 2 12 uur. EDO 3—RCH 10 uur op HCK- terrein. SchotenHalfweg 10 uur. RADIO-PROGRAMMA ZATERDAG 21 AUGUSTUS 1943 HILVERSUM I. 414.4 M. 6.45 Omroep-Volkszangkoor met mandoline orkest (opn.) 7.00 BNO: Nieuwsberichten. 7.10 Ochtendgymnastiek. 7.20 Baron Neuhaus-Suite (gr.). 7.40 Sportnieuws. 7.50 Programma overzicht 8.00 BNO. Nieuwsberichten. 8.10 Disco Varia (gr.) (8.45-8.50 Voor de huisvrouw). 9.00 Gods dienstige uitzending. 9.15 Solistenconcert. 10.00 Gerard Lebon en zijn orkest., 10.45 Voor de jeugd 11.00 Salonorkest, solist en gramofoonmuziek. 12.00 Almnanak. 12.15 Frans Wouters en zijn or kest. 12.45 BNO: Nieuwsberichten. 13.00 Land en volk brengt13.05 Otto Hendriks en zijn or kest. 14.00 Kamerorkest „Ars Nova et Antiqua" en solist. 15.00 Gevarieerd Zaterdagmiddagpro gramma. 16.45 BNO: Nieuwsberichten. 17.00 BNO Uitzending voor Nederlandsche zeelieden. 17.20 Aansluiting met café-restaurant „Femina" te Amsterdam. 18.00 BNO: Politiek weekoverzicht. 18.10 Bandi' Balogh en zijn Hongaarsch orkest. 18.45 Hier W.A. 18.55 Marschen (gr.). 19.00 BNO: Nieuwsberichten. 19.10 Spiegel van dén dag. 19.20 Hans Jungherr's accordeon-orkest (gr.). 19*80 Don Quichote van de Maneha, luisterspel. 20.15 Vrooltjk Zaterdagavondprogramma. 22.00 BNO: Nieuwsberichten en actueele beschouwing Vanaf 22.15 Alleen voor de Radio-Centrales die over een lijnverbinding met de studio beschik ken. 22.15 Liefdezang, toegang 18 jaar (gr.). 23.30- 24.00 Bruna Saenger en zijn orkest (gr.). HILVERSUM II, 301.5 M. 14.00 Amusementsorkest, solist en Damestrio .Klaver Drie" (opn.). 15.00 Vraagbaak voor de jeugd. 15.30 Klassieke kamermuziek (gr.). 16.45 BNO: Nieuwsberichten. 17.00 Orgelconcert (opn.) 17.30 Ouverture en symphonie (gr.). 18.00 Opera- en operettefragmenten (gr.). 19.00 BNO: Nieuws berichten. 19.10 Voor de kleuters. 19,15 Orgelcon cert (opn.). 19.50 Kinderkoor „De Merels", (opn.) 20.15 Voordracht. 20.30 Musette orkest en soliste (opn.). 21.00 Licht klassiek orkestconcert met vioolsoli (gr.). 21.45 Avondwijding 22.00 BNO: Nieuwsberichten en actueele beschouwing.

Haarlemsche Courant | 1943 | | pagina 2