De nieuwe bonnen NASSAU-BANK n.v. KRUSCHEN CELDBELEGGINC Neem de oorzaak weg. Uw rheumatische pijn verdwijnt voor goed. Gedurende de komende veertiendaag- sche periode zijn de bonnen 49 en 50 aangewezen voor het koopen van de ge bruikelijke rantsoenen Brood, Beschuit, Melk, Taptemelk. Vleesch en Aardappe len, terwijl op elk der bonnen 49 en 50 van de tabakskaart Tabak, Sigaren of Sigaretten naar keuze verkrijgbaar worden gesteld. De bonnen 49A en 49B Boter zijn uit sluitend geldig voor het koopen van Mar garine. Voorts kan op bon 49 van de versnaperingenkaart 100 gram Suiker werk worden gekocht. Bon 49A kinder- voedsel geeft recht op 250 gram Gort en bon 49B op 250 gram Rijst of Gort. Van de algemeene kaart zijn verder aangewezen de bonnen: 709 en 710 voor Bloem; 711 voor 250 gram Peulvruchten, 712 voor Vermicelli, 713 voor 100 gram 20 plus of magere Kaas; 714 voor Suiker en 715 voor Jam. Ten slotte is een bijzonder rantsoen boter van 125 gram verkrijgbaar op de bonnen 2-76, 3-76 en 4-76 Reserve. Het koopen op de bonnen voor vleesch is, evenals op die voor aardappelen, eerst van Maandag 29 November af toegestaan. Op de kaasbon 713 mogen geen vette soorten kaas worden verkocht. De aflevering der extra rantsoenen. Aangezien misverstand blijkt te bestaan omtrent den datum, waarop een begin mag worden gemaakt met de aflevering van de extra rantsoenen stroop, versnataeringen en spijsolie, welke gedurende December 1943 worden beschikbaar gesteld, wordt de aan dacht er op gevestigd, dat de aflevering van het extra rantsoen stroop en versnaperingen niet vóór 12 December a.s. en de aflevering van het extra rantsoen spijsolie niet vóór een nader te bepalen datum mag geschieden. Rantsoen spijsolie tijdelijk 180 gram In verband met de beschikbaarstelling van een extra rantsoen van 180 gram raapolie is het om technische redenen noodzakelijk het rantsoen spijsolie tijdelijk van 200 gram op 180 gram te brengen.. Tot een nader te be palen datum geeft in verband hiermede een rantsoenbon voor spijsolie recht op het koo pen van 180 gram in plaats van 200 gram spijsolie Ook de voor het koopen van spijs olie bestemde toewijzingen per rantsoen geven recht op 180 gram in plaats van 200 gram. Winteropslag van aardappelen door particulieren. Evenals vorig jaar zal men wederom in de gelegenheid worden gesteld, desge- wenscht een wintervoorraad aardappelen op te doen. Deze wintervoorraad zal die nen voor het verbruik gedurende de eerste en tweede distributieperiode van 1944, derha' van 26 December 1943 t.m. 19 Febru i 1944. Zij, die van deze mogelijk heid tot opslag gebruik wenschen te ma ken, moeten zich gedurende het tijdvak van 24 November tot en met 4 December a.s. tot de plaatselijke distributiediensten wenden en daarbij hun stamkaart, alsmede het bijbehoorende inlegvel overleggen. De distributiedienst reikt dan „machtigingen opslagaardappelen" uit en wel 1 voor kin deren van 03 jaar, 2 voor kinderen van 314 jaar en voor personen van 21 jaar en ouder en drie voor personen van 1421 jaar. Elke machtiging geeft recht op het koopen van 17 V2 k.g. aardappelen. De distributiedienst zal van de beide bonnen, welke nog aan het inlegvel voor komen, het gedeelte, waarop de letter K of L voorkomt, verwijderen. Personen, bij wie op deze wijze een gedeelte van de in legvelbonnen is verwijderd, ontvangen voor de eerste en tweede distributieperio de van 1944 geen aardappelbonnen. In verband hiermede dienen personen, die een machtiging voor het opslaan van aardappelen wenschen te ontvangen, deze in ontvangst te nemen, vóór zij hun bon kaarten voor voedingsmiddelen voor de eerste periode van 1944 afhalen. Wanneer zij deze bonkaart reeds in hun bezit heb ben kunnen zij geen „machtigingen op slagaardappelen" meer verkrijgen. Men moet de machtigingen pas bij de aflevering der voor winteropslag geschik te aardappelen aan den kleinhandelaar afgeven. De aflevering mag geschieden tot en met 24 December a.s. Men is niet ver plicht aardapplen op te slaan, terwijl het ook niet noodzakelijk is, dat alle leden van een gezin van deze regeling gebruik ma- ken.Wanneer de opgeslagen aardappelen, door welke oorzaak ook, zouden bederven, wordt in geen geval vergoeding gegeven. Men kan slechts een „machtiging opslag- aardapplen" verkrijgen in plaats van de aardappelbonnen, welke op de bonkaar ten voor voedingsmiddelen voorkomen. Houders van L-inlegvellen of van toe- slagkaarten voor bijzonderen arbeid kun nen dus geen machtiging ontvangen in plaats van de hun uit te reiken toeslag- kaarten of bonnen voor aardappelen. Deze personen ontvangen derhalve te zijner tijd wel de hun voor de eerste en tweede dis tributieperiode van 1944 toekomende toe- slagkaarten of bonnen voor aardappelen. Verduisteren: van 16.45 tot 8.00 uur 27 Nov.: zon op 8.20, onder 16.34 uur maan op 7.38, onder 17.01 uur (16.23 uur Nieuwe Maan) Hoofdredacteur: F. C. Derks, Haarlem. Chef van Dienst en Binnenland: S. R. Kuiper Haar lem. Sport en Stad: A. overmeer, Heemstede. Buitenland: J. C. van der Laag, H'stede. Haagsch Redacteur: B. Korsten, H'stede. Nieuws en re portage voor Velsen en omgeving: J. J. E. van Baarsel, Santpoort. Advertenties: W. van Om men, Heemstede. Bak. en braadvet op boterbon 50B. Van 12 December tot en met 22 Januari a.s. is op bon boter 50 B desgewenscht bak- en braadvet verkrijgbaar. Per bon zal men 100 gram bak- en braadvet kunnen verkrijgen. Degene, die bak- en braadvet wil ontvangen moet den bon boter 50 B bij zijn handelaar inleveren in het tijdvak van Zaterdag 27 No vember tot en met Woensdag 1 December. De aflevering door den winkelier aan het publiek mag eerst van 12 December af geschieden. Degene, dié gedurende dit tijdvak zijn bon niet bij zijn handelaar inlevert, kan hierop geen bak- en braadvet verkrijgen. Personen, die geen bak- en braadvet wenschen te be trekken, kunnen op bon boter 50 B van 11 De cember tot en met 22 Januari a.s. 125 gram margarine verkrijgen. Ga en blijf bij luchtalarm in huis. Uw leven is er mee gemoeid. Nog steeds gaan in Nederland de meeste mensehen, die bij luchtalarm op straat zijn, niet in huis of in een schuilgelegenheid. Op zjjn hoogst gaan ze in straten, waar de politie of de luchtbeschermingsdienst controleert, op de trottoirs tegen de huizen staan. Waar toe vallig geen controle is, loopen ze rustig door, of er niets aan de hand is. Hoewel ze het zelf niet beseffen, spelen deze mensehen met hun leven! Het volgende voorval, dat zich tijdens luchtalarm in een stad in het Oosten des lands afspeelde, moge als een ernstige waar schuwing gelden. Terwijl er vliegtuigen in de lucht waren, dreef nieuwsgierigheid een jonge vrouw naar buiten. Haar jongste kind droeg zij op den arm. haar driejarig zoontje huppelde voor haar uit. Ze keerde nog even terug om haar man te roepen, want het schouwspel daarboven werd steeds fantastischer. Nog eens riep zij haar man, want ook hij moest daarvan genieten. Plotseling een hevige slag! Een doordrin gend gegil! Vuur aan alle kanten! Het kind op haar arm één vuurzuil evenals zijzelf. Het zoontje klemt zich in zijn angst aan moeders rokken vast: drie levende, menschelijke fak kels. Haar man springt toe. Hij ziet slechts dat het liefste wat hij heeft, aan de vernietiging is prijsgegeven. Hij rukt, waar hij rukken kan, de brandende kleeren af. Dat zijn han den, zijn armen, zijn kleeren, zijn hoofdhaar in brand staan, hij beseft het niet. Met totale uitschakeling van zichzelf strijdt hij, worstelt hij met dien vreeselijken vijand, het vuur. Had hij maar water! Het is er niet. Er ligt nog een laken op de bleek. Hij slaat het zijn vrouw om. Poover resultaat! De dood hëeft zijn prooi gekozen, die ont gaat hem ook dezen keer niet! Van het jongste kind bleef ongeveer niets over, vrouw en zoontje stierven nog denzelf den nacht, hijzelf onder hevige pijnen twee dagen daarna. Dat gebeurde in 1943 in het Oosten van ons land. Eén voorval uit verschillende andere! Laat bij luchtalarm de voorbijgangers in uw woning, in de gang is wel plaats. Als ge op straat zijt, vraag toegang tot een huis, een winkel of zoek dekking in een openbare schuilplaats! MOORDAANSLAG TE ROTTERDAM. In den nacht van Woensdag op Donderdag is in de Slaghekstraat een moordaanslag ge- pleed, omtrent welke motieven de politie nog in het duister tast. Op de eerste verdieping van pand 32 woont de 36-jarige G. J. van Duffelen, eigenaar van een naast het pand ge legen café. Hij had zich met zijn vrouw ter ruste begeven en het zal ongeveer één uur geweest zijn, toen de echtgenoote gekreun naast zich hoorde, terwijl het haar voorkwam, dat er iemand snel de kamer verliet. Toen het licht werd aangedraaid, zag zij Van Duffelen hevig bloedende in bed liggen. Vermoedelijk had hij met een zwaar voorwerp eenige harde slagen op het hoofd gekregen met het doel, hem van het leven te berooven. Onmiddellijk werd de politie gewaarschuwd, die een uit gebreid onderzoek instelde. De getroffene is nog in leven, doch zijn toestand is zoo ernstig, dat hij nog niet kon worden gehoord. KORT NIEUWS Te Amsterdam zijn twee vrouwen op den Ceintuurbaan gestruikeld en onder een bij wagen van lijn 3 geraakt. Zwaar gewond zijn beide vrouwen naar het Wester Gasthuis ver voerd. Te Hengelo wisten drie jongens een roos ter te verwijderen van een transformatorhuisje waardoor een der knapen, de 11-jarige S. van Raalte naar binnen ging. Hij kwam in aan raking met een leiding waarop 10.000 Volt spanning stond. Een hevige kortsluiting, ge paard gaande met een explosie en uitslaande vlammen was het gevolg. De jongen kreeg zware brandwonden en is in levensgevaar lijken toestand naar een ziekenhuis vervoerd. Te Rotterdam trachtte de 34-jariga J. G. van der Lugt op de Boompjes een vertrek kende boot nog te halen. Hij stak daartoe on verhoeds de rails over voor een juist aan komende tram. De man werd gegrepen en verdween onder den baanschuiver. In ernsti- gen toestand werd hij naar een ziekenhuis ge bracht, wuar hij kort na aankomst overleed. Het telefoonnummer van het hoofdkan toor van den Nederlandschen Volksdienst en van Winterhulp Nederland te Den Haag, Be- noordenhoutscheweg 7, is met ingang van he den veranderd in 117542. Met ingang van Maandag 29 November a.s. wordt hieraan toe gevoegd no. 182670. Te Hengelo ging de 8-jarige W. Gelmers zonder dat de chauffeur dit bemerkte, op een generatorwagentje van een wasscherij-auto zitten. Bij het nemen van een bocht viel het kind er af en werd overreden. Aan de ernstige kwetsuren is de kleuter bezweken. Te Delft is de 26-jarige ongehuwde arbei der Nijhuiü uit Mijdrecht in brand geraakt toen hij in de nabijheid van een brandende kachel benzine uit een vat in een bus wilde overgieten. De man werd met ernstige brand wonden naar het gasthuis overgebracht, waar hij is overleden. De 41-jarige arbeider R. Sipkema is op de bovengrondsche werken van staatsmijn Hen drik te Heerlen van een hoogte van ongeveer 6 M. gevallen en enkele uren later overleden. S. was gehuwd en had een kind. Hij woonde te Schinveld. Bach-Avond. De Haagsche organist Alex Schellevis gaf Donderdagavond in de Gemeentelijke Concertzaal een concert gewijd aan werk van Bach; hij had zich de medewerkng verzekerd van den baszanger Willem Ra- velli en van den hoboïst Jaap Stotijn. Schellevis begon met drie koraalvoorspe len, mooie stukken, maar in hun samen hang toch niet gelukkig gekozen, wegens gemis aan contrastwerking, vooral wat de beide eersten betreft: „Herzlich tut mich verlangen" en „Ich ruf zu Dir, Herr Jesu Christ". Dat nam echter niet weg, dat de organist met het zeer mooi vertolkte derde nummer „O Mensch, bewein dein Sünde gross" een sfeer wist te wekken van diepe innigheid. Als groote orgelwerken kregen wij verder te hooren de Prelude en Fuga in a kl. t. en de Toccata en Fuga in d kl. t. De Prelude in a werd met een gedurfde, maar wel te aanvaarden registratie, rijk aan fantasie en stuwing weergegeven; hiermee werd een logische climax bereikt. De Fuga echter kwam niet zoo gelukkig tot een zuiver evenwicht; het intreden van het tongwerk en later van het tutti ge beurde te bruusk om met juiste proporties tot een stralend slot te komen. De organist hield hier wellicht te weinig rekening met de capaciteiten van instrument en zaal. Dat leek mij ook het geval met de Toccata, die Staccato opgezet werd en dan ook stac cato klonk. Dat geeft in een kerk met een galmende accoustiek een geheel ander ef fect. Overigens werd het d-mineur-opus beter dan het vorige in overeenstemming met de algeheele opvatting verwezenlijkt. Schellevis speelde het werk virtuoos, met veel vaart en toch duidelijk. Jaap Stotijn vertolkte met den organist de Es-dur-Sonate voor fluit (die uitste kend voor hobo ligt) en een eveneens dankbaar fragment uit de 2e fluitsonate. Dit eerste nummer had een hoogtepunt van den avond kunnen worden, indien de orgelbas het tempo niet zoo voortdurend geremd had. Maar ondertusschen genoot men toch van het heerlijke geluid van den hobo. Willem Ravelli gaf met fraai sonoor ge luid en indringende voordracht een Reci tatief en Aria te hooren uit de Cantate „Herr, wie du willst". En aan 't slot van den avond voerde het drietal de Cantate nr. 56 uit, „Ich will den Kreuzstab gerne tragen". De beide instrumentalisten wed ijverden hier op zeer gelukkige wijze met den zangsolist, om dit sublieme werk waardig te vertolken. JOS. DE KLERK Expositie Elizabeth Janzee. Kunsthandel Leffelaar, Wagenweg. Van Elizabeth Janzee kan men zonder voor behoud zeggen, dat zij een schilderes met talent is. Uit de expositie van haar werk bij Kunsthandel Leffelaar, blijken ver scheidene goede hoedanigheden, zooals gevoel voor kleur en vormgeving en zin voor com positie. Tevens ervaart men terstond, dat het deze schilderes niet aan durf ontbreekt. Zij gaat den moeilijken onderwerpen niet uit den weg en begeeft zich bovendien op een uitge strekt artistiek terrein. Men ziet hier bijeen portretten, naaktfiguren, stillevens, bloem stukken en een enkel landschap. Natuurlijk kan men van een zoo jeugdige artiste deze Rotterdamsche is pas even in de twintig bezwaarlijk „gerijpt" werk ver wachten. Er schuilen nogal eenige onvolko menheden in haar schilderijen. Zoo wenscht men zich in de portretten wat meer van de „ziel" van de(n) uitgebeelde, ofschoon opge merkt moet worden, dat zij in de gelaats expressie bijvoorbeeld in het zelfportret reeds goede resultaten bereikte. De stillevens bieden veel aantrekkelijks. Vooral de vazen en pullen weet mej. Janzee niet onverdien stelijk weer te geven; wat minder stroefheid in de draperieën zou den tafereelen ten goede gekomen zijn. In de bloemstukken was mej. Janzee wel licht nog het best op dreef. De stijlvolle stuk ken met de chrysanten zullen ongetwijfeld eiken bezoeker boeien. Vermelding verdienen ook het amusante poppenstilleven en de por tretstudie van een oude vrouw (aquarel). De bundel schetsen toont aan, dat mej. Jan zee serieuze studie maakt van het figuurtee- kenen. Deze keuze uit het werk van mej. Janzee houdt een goede belofN: in voor de artistieke toekomst dezer schilderes. HERM. VOSKUIL. Nieuwe Uitgaven. WAT IS EN WIL DE NEDERLANDSCHE ARBEIDSDIENST De Nederlandsche Arbeidsdienst, haar doel, streven en we zen, is voor velen in den lande nog vreemd. Zij kennen slechts den naam en weten hoe een arbeidsman er uit ziet, maar daar houdt hun kennis mee op. Teneinde de Neder landers, die niet op de hoogte zijn, wat meer van den Arbeidsdienst te laten weten, heeft de N.A.D. een brochure uitgegeven, waarin doel, streven en wezen van den Ar beidsdienst nader in wordt uiteengezet. Te vens worden korte uiteenzettingen en ver klaringen gegeven over de werkobjecten van den N. A. D., de Arbeidsidienstplicht, de emblemen e.d. Het aardig, met fotomon tages verluchte boekje, waar op den kleu- rigen omslag een werkende arbeidsman staat met het embleem van den N. A D. met de woorden „lek dien", eindigt met het lied van den N. A. D. DE STRIJD VAN MEESTER ZONNE SCHIJN De Nederlandsche Centrale Ver- eeniging tot bestrijding der tuberculose heeft een aardige uitgaven het licht doen zien, waarin het Nederlandsche publiek wordt gewezen op het groote nut van de t. b. c.-bestrijding voor de volksgezondheid en de maatregelen, die men hiertoe moet nemen. Het met tal van foto's en teekenin- gen geïllustreerde boekje, waarvan de tekst van mevrouw E..J. Wilzen-Bruns is, neemt den lezer mee op de tochten van meester Zonneschijn, den grooten t.b.c.-bestrijder.De illustraties en de verzorging van het leer zame boekje werden toevertrouwd aan mej. Corrie van der Baan. Zijlstraat 61, Haarlem, Telef. 12779 Vraagt ons advies inzake Aanmelding voor den Landstorm. Voor de provincie Noord-Holland kunnen Nederlanders van 17 tot 45 jaar zich vervoe gen voor inlichtingen en aanmeldingen bij den vertegenwoordiger van den Landstorm: Voor Alkmaar en omstreken eiken Maandag van 19 tot 21 uur, Kringhuis N.S.B., Parkstraat 3; voor Amsterdam en omstreken eiken Dins dag van 19 tot 21.30 uur district N.S.B., Jan Willem Brouwersplein 5; voor Haarlem en omstreken eiken Donderdag van 19 tot 21.30 uur kringhuis N.S.B., Paviljoenslaan 3. De duur der opleiding is vier maanden; zij die voor Arbeitseinsatz zijn aangewezen, wor den vrijgesteld van uitzending. Uitreiking distributiebescheiden. Voor de uitreiking van distributiebeschei den is het morgen Zaterdag de laatste dag Alsdan hebben diegenen, die tot heden ver zuimden de bonkaarten af te halen, daartoe alsnog de gelegenheid. RUIM 67.000 VOOR WINTERHULP. In de periode van 8 t.m. 13 Nov. bracht ons volk een bedrag van 67.607,81 bijeen voor onze minder bedeelde volksgenooten. De opbrengst van de in dit tijdvak gehou den collecte is hierbij niet inbegrepen. Winterhulp, die dit bedrag ontving, zal ook ditmaal weer zorg dragen voor een goede bestemming dezer gelden. Voetbal GEEN WEDSTRIJD VAN ZANDVOORT- MEEUWEN. Het plan om Zondag a.s. de uitgestelde wedstrijd Helder—Zandvoort- meeuwen te spelen, gaat niet door. Voor deze clubs is geen inhaalprogramma vastgesteld. Handbal HET PROGRAMMA VOOR DEN TECHNISCHEN DAG. Op den Zondag a.s. te houden teehni- schen dag, waarvoor weer in alle belangrijke handbalcentra de competitie is stilgelegd, is voor Haarlem een attractief programma vastgesteld. Het hoogtepunt is de dames districtwedstr. West A—Zuid, waarmede voor 't westelijk elftal de dis trictscompetitie 'n aanvang zal nemen. 'T westen is zoo sterk samengesteld, dat de zuidelijke ploeg weinig kans op succes kan worden gegeven. De opstelling luidt: Mewe (Tonido). Carlsen (A.D.A.), de Lede, S. Timmer, Schuurman (al len Zeeburg), Menger (S.V.), Klinkenbijl, N Timmer. Dammers (allen Zeeburg), Brinkhuis (Achilles) en Stuij (Concordia). Verder verdient de ontmoeting tusschen twee 'afdeelingsploegen uit de eerste- en tweede klasse alle belangstel ling, daar hier ongetwijfeld een goede heeren wedstrijd verwacht mag worden met volkomen gelijke kansen. Tenslotte vermeldt het program ma nog een wedstrijd tusschen het Zaansche da meselftal en de Haarlemsche B ploeg, waarbij de gasten wel de beste kansen zullen hebben. De wedstrijden worden gespeeld op het sport terrein aan den Schalk wij kerweg. Het volledig programma luidt: 10.30 uur: Haarlem BZaan dam (dames); 2.15 uur: West AZuid .(dames); 3.15 uur: ie klasse Noord-Holland2e klasse Noord-Holland (heeren). ANTILOPENTOER NAAR GRONINGEN. Zon dag a.s. zullen de Antilopen (Nederlandsch toer- elftal) op het programma van den technischen dag in Groningen een wedstrijd spelen tegen het Noordelijk elftal. In het elftal der Antilopen zijn o.a. Tromp (Aalsmeer) en Duyff (Haarlem) opge nomen. Krachtsport LAATSTE KAMPIOENSWEDSTRIJDEN. De Haarlemsche Krachtsportvereeniging Achilles", die de afgeloopen vier Zondagen wedstrijden heeft georganiseerd om de kampioenschappen van Noord Holland gewichtheffen en worstelen, besluit Zondag a.s. de reeks met worstelwed strijden, eerste klas. De belangstelling van de zijde der deelnemers is groot en verscheidene kampioenen zullen deelnemen. Verwerkt worden de kampioenschappen lichtgewicht, lichtmidden- en zwaargewicht, alle eerste klas. Ongeveer vijf en veertig worstelpartijen worden verwerkt. RADIO-PROGRAMMA ZATERDAG 27 NOVEMBER 1943. HILVERSUM I, 414.4 M. 6.45 Het Meistersextet. 7.00 BNO Nieuws. 7.00 Ochtendgymnastiek. 7.15 Gram.muz. 7.40 Sport nieuws. 7.50 Programma overzicht. 8.00 BNO Nieuws. 8.10 Ochtendconcert (8.458.50 Voor de huisvrouw). 9.00 Licht klassiek concert. 9.45 Godsdienstige uithzending. 10.00 Orkest Gerard Lebon. 10.45 Voor de ieugd. 1100 Omroeporkest en orgelspel. 12.00 Almanak 12.15 Orkest Gerard van Krevelen. 12.45 BNO Nieuws. 13.00 Land en volk brengt13.05 Orkest Boyd Bachman. 13.30 De wekelijksche wandeling. 13.40 Orkest Boyd Bachman. 14 oo Rotterdamsch Philharmonisch orkest en solist. 15.00 Bonte middag. 16.45 Nieuws. 17.00 BNO Uitz. voor Nederlandsche Zeelieden. 17.20 Aansluiting met18.00 BNO Politiek week overzicht. 18.10 Orkest Gerard van Krevelen. 18.45 Hier WA. 18.55 Spiegel v. d. dag. 19.00 BNO Nieuws en actueele beschouwing. 19 *5 Alleen voor de Radio-Centrales. 19.15 Marschen. 19.30 Keraban de stijfhoofdige, luisterspel. 19.55 Gram- muz, 20.00 De Familie Luistergraag, 22 00 BNO Nieuws en cultureele berichten. 22.15 Muzikale Apekool. 23.0024.00 Rhythme in den avond. HILVERSUM II, 301,5 M. 14,00 Amusementsorkest en gram.muz. 15.00 Voor de jeugd. 15,30 Orkestwerken van G. F. Handel. 16.00 Sonatenconcert. 16.45 BNO Nieuws. 17.00 Gevleugelde wijsjes. 17.30 Strijkkwartet. 18.05 Operette- en Operafragmenten. 19.00 BNO Nieuws en actueele beschouwing. 19.15 Voor de kleuters. 19.20 Klassiek symphonisch concert. 20.15 Voor dracht. 20.30 Disco-variété. 21.00 Requiem, G. Fauré. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws en cultureele berichten. Rheumatische pijn, spit, etc. worden ver oorzaakt door onzuiver bloed. De zes minerale zouten in Kruschen zuiveren Uw bloed en voeren Uw lichaam nieuwe levens kracht toe. Kruschen zal ook U snel en afdoende helpen. Gezondheid voor een cent per dag Apoth. en Drog. 0.41,0.76,1.47. N.V. Rowntree

Haarlemsche Courant | 1943 | | pagina 2