f m m De nieuwe bonnen Lekkere Pamiekoeken met N Voor de volgende periode van veertien dagen loopende tot en met 9 Januari, zjjn de bonnen 1 en 2 aangewezen voor het koopen van brood, beschuit, melk, taptemelk, vleesch en aardap pelen, de laatste met een toeslag van 1 K.G. op elk der bonnen 01 en 02 van de toeslag- kaart. Op de bonnen IA en 1B boter wordt een half rantsoen margarine verstrekt, terwijl voor de verschillende groepen beneden 21 jaar als bijzonder rantsoen op de bonnen B2, C2. D2 en E2 reserve een half rantsoen boter beschikbaar wordt gesteld. Tabak naar keuze kan gekocht worden op de bonnen 01 en 02 van de tabakskaart en 100 gram suikerwerken op bon 1 van de versnape- ringenkaart. Voorts zjjn van de bonnen Algemeen aan gewezen: 01 en 02 voor bloem, 03 voor 125 gram gemengd meel, 04 voor 125 gram gort, 05 voor 100 gram vermicelli, 06 voor 100 gram 20 of magere kaas, 07 voor suiker, 08 voor jam, 09 voor een rantsoen eenheidszeep en 10 voor een rantsoen waschpoeder. Verder is nog een rantsoen waschpoeder verkrijgbaar op de bonnen C3, 1)3 en E3 reser ve, terwijl bon E4 reserve geldig is' voor een rantsoen toiletzeep en bon R 01 van de tabaks- kaart voor 45 gram scheerzeep. De bonnen voor eenheidszeep. waschpoeder en toiletzeep zijn geldig tot 22 Januari en die voor scheerzeep tot 29 April. Tenslotte is bon Dl aangewezen voor 250 gram gort en bon El reserve voor 250 gram rjjst of gort. Op alle bonnen mag reeds op 24 December worden gekocht, met uitzondering van vleesch en aardappelen. Voor koffiesurrogaat en vermicelli zullen op 23 Januari nieuwe bonnen worden aangewezen evenals voor eenheidszeep, waschpoeder en toiletzeep. Kindervoedsel- en versnaperingenkaart buiten gebruik. Zooals bekend, wordt met ingang van 25 December een afzonderlijke bonkaart voor voedingsmiddelen voor kinderen van 0 tot en met 1 jaar en een afzonderlijke kaart voor kinderen van 2 tot en met 3 jaar in gebruik genomen. In verband hiermede is de kinder- voedselkaart buiten gebruik gesteld en wordt de gort en de rijst (of gort) voor deze kin deren thans op bonnen „reserve" beschikbaar gesteld. Hiertoe zijn thans de bonnen „Re serve D 1" voor kinderen van 2 tot en met 3 jaar voor het koopen van 250 gram gort en „Reserve E 1" voor kinderen van 0 tot en met 1 jaar voor bet koopen van 250 gram rijst of gort geldig verklaard. Voorts is de afzonderlijke versnaperingen- - kaart buigen gebruik gesteld. De bonnen voor versnaperingen komen thans voor op de ge wone bonkaarten voor kinderen van 0 tot en met 13 jaar. Boterbon 3 A inleveren voor rundvet. Van 9 tot en met 22 Januari 1944 wordt op bon „Boter 3 A" desgewenscht rundvet ver krijgbaar gesteld. Per bon zal men 100 gram rundvet kunnen koopen. Degene, die rundvet wil ontvangen, moet bon „Boter 3 A" bij zijn slager inleveren, desgewenscht tegen ont vangstbewijs en wel van Vrijdag 24 tot en met Woensdag 29 December a.s. Degene, die 'ge durende dit tijdvak zijn bon niet bij zijn sla ger inlevert, kan hierop geen rundvet ver krijgen. De aflevering door den slager aan het pu bliek mag uitsluitend van 8 tot en met 22 Januari geschieden. Personen, die geen rund vet wénschen te betrekken, kunnen op bon „Boter 3 A" van 9 tot en met 22 Januari a.s. 125 gram margarine verkrijgen. Gemengd meel en aardappeltapioca. Met ingang van 25 December a.s. zal ge mengd tneel, behalve op de gort- en haver- mo '.(bonnen ook verkrijgbaar zijn op de voor tarwebloem aangewezen bonnen. Op de bloembonnen kan men dus in den vervolge 70 gram bloem of gemengd meel per bon verkrijgen. De hoeveelheid gemerjgd mee) welke men tegen inlevering van een gort- of havermoutbon kan koopen. blijft uiteraard 250 gram. Voorts zal men voortaan gemalen aardappel tapioca niet meer kunnen betrekken op den voor vermicelli, maizena enz. aangewezen bon. Dit product kan men, evenals de gewone aardappeltapioca, met ingang van bovenge noemde!) datum uitsluitend koopen tegen in Ieveving van een gortbon, en wel in een hoe' veelheid van 250 gram per bon. Eens per 4 weken nieuwe zeepbonnen. Met ingang van 26 December a.s. zullen de bon.-ien voor eenheidstoiletzeep, waschpoeder en toiletzeep oude samenstelling eens per vier weken worden geldig verklaard in plaats van eens per kalendermaand, zooals tot dusverre het geval was Dit houdt dus in, dat er per jaar voortaan 13 bonnen voor elk dezer arti kelen zullen worden geldig verklaard In plaats van 12 zooals tot nu toe. Tot dusverre ontvingen kinderen van 0 tot en met 7 jaar eens per maand boven hun nor male rantsoen op den bon „Algemeen" bovendien nog extra één bon voor waschpoe der en één bon voor eenheidstoiletzeep. Bij de nieuwe regeling echter krijgen in het ver volg kinderen van 0 t.m. 13 jaar boven het normale'rantsoen op den bon „Algemeen" eens per 4 weken extra één bon voor wasch poeder. De verstrekking van extra-rantsoenen eenheidstoiletzeep voor kinderen komt echter geheel te vervallen. Verder komen kinderen van 0 en 1 jaar in aanmerking voor een rantsoen toiletzeep oude samenstelling en wel eveneens eens per vier weken, in plaats van eens per maand zooals tot dusverre. In verhand met het bovenstaande zijn voor het tijdvak van 26 December t.m. 22 Januari a.s. de bonnen „Algemeen 09" 'geldig verklaard voor het koopen van één rantsoen eenheids toiletzeep (al dan niet luehtgevuld), de bon nen ..Algemeen 10" en „Reserve C3, D3 en E3" Hoofdredacteur: F. C. Derks,- Haarlem, Chef van Dienst en Binnenland. S. R. Kuiper, Haar lem. Sport en Stad: A. O vermeer, Heemstede. Buitenland: J C. van der Laag. H'stede. Haagseh Redacteur: B. Korsten, H'stede. Nieuws en re portage voor Velsen en omgeving: J J. E. van Baarsel, Santpoort, Advertenties: w! van Om men. .Heemstede. (voor kinderen t.m. 13 jaar) voor het koopen var. waschpoeder (resp. zeeppoeder). Hiernaast is de bon „Reserve E4" voor kinderen van 0 en 1 jaar voor bovengenoemde periode geldig verklaard voor het koopen van één rantsoen toiletzeep oude samenstelling. De bonnen voor eenheidstoiletzeep en waschpoeder geven recht- op het doerf was- schen van 5 resp. 9 kilo droge, vuile wasch. Alle bovenstaande bonnen zijn slechts tot en met 22 Januari a.s. geldig. De eerstvolgende nieuwe bonnen zullen op 23 Januari a.s. be kend worden gemaakt. Scheerzeep zal voortaan beschikbaar wor den gesteld uitsluitend voor mannelijke per sonen van 18 jaar en ouder, waarvoor in het vervolg een bon van de Tabakskaart zal wor den aangewezen en wel eens per 18 weken. Voor de periode van 26 December t.m. 29 April a.s. is .hiertoe geldig verklaard bon „Tabak R 01", recht gevende op het koopen van 45 gram scheerzeep. Afleveringstermijn voor opslag aardappelen verlengd. De s-. heidsduur van de „Machtigingen opslagaa'dappelen", welke eindigt op 25 De cember a.s. is verlengd, tot en met 1 Januari a.s Diegenen, die Vóór 26 December 1913 geen opslagaardappelen hebben kunnen verkrijgen op hun machtiging opslagaardappelen. zul'.en dus nog tot en mzt 1 Januari a.s voor opglag geschikte aardappelen op dezè machtig'ng kunnen koopen Uitreiking nieuwi bonkaarten. 'Voor boter en melk geen onderscheid tusschen „stad" en „land '-gebied. De plaatselijke distributiediensten zullen van 27 December tot en met 22 Januari a.s. nieuwe bonkaarten voor voedingsmiddelen uitreiken. De kaarten zijn alle uitgevoerd met zwarten opdruk. In verband hiermede zal voor de arti kelen boter en melk geen onderscheid meer worden gemaakt tusschen „stad"- en „land"- gebied. Voor aardappelen zal de bestaande re geling evenwel gehandhaafd blijven. De aard appelbonnen van de kaarten, welke in land gebied worden uitgereikt, zijn voorzien van het woord „land". Zij, die geboren zijn tusschen 26 December van de jaren 1922, 1929 of 1939 en 24 Januari van de jaren 1923, 1930 of 1940, dienen jiun inlegvel te ruilen vóór zij hun bonkaart in or.tvangst.nemen. Uitreiking distributiebescheiden. Morgen is het de laatste dag voor de uit reiking van distributiebescheiden. Alsdan heb ben degenen, die tot heden verzuimden de kaarten in ontvangt te nemen, alsnog gelegen heid zulks te doen. De aandacht wordt er op gevestigd, dat het kantoor geopend is van des morgens 8 uur tot des namiddags 1 uur. Des middags bestaat dus geen gelegenheid meer tot het afhalen der kaarten. Mannelijke personen boven de 15 jaar tex- tielkaart medebrengen. Houders van L-inleg- vellen bon 52 van de toeslagkaart. Kerstfeest N.A.F. In het Concertgebouw heersebte Donder dagmorgen een kerststemming Daar waren tallooze kinderen bijeen, wier vader in het buitenland werkt. Op uitnoodiging van het Nederlandsch Arbeidsfront hadden zij aan lange tafels plaats genomen. Het podium was versierd met een prachtigen kerstboom en langs de wanden was dennegroen opgehangen De heer J. W. Bulens had de leiding van het feest. Nadat hij enkele mededeelingen had gedaan, werd de aandacht der kinderen ge boeid door een kerstspel, dat een gezelschap uit Amsterdam, onder leiding van den heer Van Gellekom, ten tooneele bracht. De geboorte van Christus werd in herinnering gebracht, waarbij de bekende kerstliederen ten gehoore werden gebracht. Een ensemble van den Ne- derlandschen Arbeidsdienst zorgde voor de begeleiding. Ook verscheen de Kerstman, die den kerstboom deed branden en een moof ver haal vertelde. De vaders werden niet vergeten, want er was gelegenheid een kaart te schrijven met een kerstgroet. Voor een snelle verzending werd zorggedragen dank zij de aanwezigheid van enkele postboden. Een groot deel van den ochtend was gewijd aan het uitdeelen van geschenken en versna peringen. De kinderen ontvingen o.a. speel goed, lees- of prentenboekjes en kalanders Aan de vroolijke gezichten bleek, dat de jeugd een prettigen ochtend heeft gehad. De orga nisatoren kunnen met voldoening op het ge slaagde feest terug zien. JUBILEUM W. VAN DER VAART. Vandaag is het een kwart eeuw geleden, dat de heer W. van der Vaart, ambachtsman bij de N.Z.H.T.M., in dienst trad bij deze maat schappij. De jubilaris werd hedenmorgen in zijn woning gelukgewenscht door de heeren ir. B. Nugteren, onderdirecteur en W. Neumann, chef van de werkplaats, die hem tevens een gesphenk in enveloppe aanboden. Ook van het Jubileumfonds ontving de heer Van der Vaart het gebruikelijke geschenk. DE TREINENLOOP TUSSCHEN KERSTMIS EN NIEUWJAAR De Nederlandsche spoorwegen vestigen er dé aandacht op, dat wegens het gesloten zijn van zeer veel bedrijven en zaken tus schen Kerstmis en Nieuwjaar de lopp der treinen op Maandag 27, Dinsdag 28, Woens dag 29, Donderdag 30 en Vrijdag 31 De cember a.s. zal zijn als op Zon- en feest dagen. ORDE VAN ADVOCATEN. De Orde yan Advocaten in het arrondis sement Haarlem hield Dinsdag haar jaar vergadering! Door den deken werd het jaarverslag over 1943 uitgebracht, waarin o.a. gememoreerd werden het overlijden van den vroegeren deken, mr. dr. W. P. Vis en het overlijden van den voorzitter van het Bureau van Consultatie, Mr. P. Tide- man. In de vacatures, ontstaande door de periodieke aftreding van dendeken, Mr. R. C. Bakhuizen van den Brink, en het lid van den Raad van Toezicht en Discipline, Mr. L. V. Hoog, werden de aftredenden herkozen. De vergadering was voor het overige aan huishoudelijke aangelegenhe den gewijd. „Najaarsstormen." Opvoering door „Door Inspanning •Uitspanning". Eenige weken geleden werd dit stuk onder den titel „Robbedoes getrouwd", door „J. J. Cremer" opgevoerd. De getrouwde Bob blijkt meer dan één vereerder te bezitten in ver trouwen: ook schrijver dezes is lichtelijk van haar gecharmeerd. Hoe zou het anders ver klaarbaar zijn dat ze er in slaagde hem ook Dinsdagavond bijna zonder onderbreking te boeien „D. I. U." miste door omstandigheden een paar spelers; eenige leden van „Cremer", de heer en mevr. Oostwald, hadden zich welwil lend ter beschikking gesteld om de open gevallen plaatsen in te nemen. Hiervan werd voor het spel begon mededeeling gedaan door spelleider Arie Mourik, die voorts nog eenige opmerkingen maakte die mij uit het hart zijn gegrepen: over het verkeerd en' luidruchtig reageeren vap het publiek tijdens de opvoe ring en aangaande het zich voor het eind van de voorstelling haasten naar de vestiaire om in hemelsnaam niet een minuut later thuis behoeven te komen Ik zou in aansluiting hierop ook nog willen wijzen op het hinder lijke Iaat komen bij dilettantenvoorstellingen: lawaaiige schim, en schuiven zich tusschen U en het tooneel en trachten U te beletten ook maai- iets te begrijpen van de beginscènes i 're den eersten opzet van het stuk aan- geren.. Wanneer mer. van eenzelfde stuk kort na elkaar door verschillende gezelschappen eenige opvoeringen heeft gezien, neigt men onwille keurig tot vergelijking. Aangaande de op vatting van het stuk als geheel heb ik hier niet veel verschil met „Cremer" bespeurd „D. I. U." heeft ongetwijfeld zijn voordeel gedaan met de opvoeringen van „Cremer". Zeer sterk was de invloed bij de Bob van Bep de Mon, die mij in het begin een oogenblik zoo sterk aan Anneke de Wilde deed denken, dat ik even meende dat Arie Mourik wellicht vergeten had een invalster op te noemen. Gebaar, intonatie, wijze van zich bewegen, in alles was invloed te bespeuren. Toch, van dood copiëeren was geen sprake. Bep de Mon had zich goed in de rol ingeleefd en speelde die met elan en met'verve; en verderop ook soms met een persoonlijke kleur. Lou, haar man van Jan van Dam, was wat egaal uitgevallen; ik wees er een vorige maal al op dat deze moeilijke figuur relief krijgt, wanneer zoo nu en dan het warme gevoel door de stroeve uiterlijkheid heenbreekt maar een dergelijke schakeering bereikt men niet, wanneer men de figuur doorloopend in een gematigd terughoudenden tot vriendelij ken toon houdt. Beter beviel mij Oom Simon van Piet Wouda; ook Guusje van Jo de Mon Lugtig was aardig al stond Jo Bremer in deze rol mij beter aan Arie Mourik's Victor was voor mij aannemelijker dan die van Aad Strooman echter, menschelijker; maar in het begin toch niet blasé genoeg. Verder vermeld ik nog Flor door Gré van DamCornet en juffr. Hansen van Tine Stou ten die vlotte typeeringen gaven. Van een beoordeeling van het spel der beide invallers verwijs ik naar mijn recensie van 30 Novem ber j.l. Zij hadden na afloop een welverdien de hulde van „D.I.U." in ontvangst te nemen. Arie van Mourik toonde zich weer een goed spelleider; zeer kiesch was het van hem den tooneelmeester, den heer Voskuil, dank te brengen voor de onzichtbare diensten door dezen onontbee»lijken man aan de regie be wezen. B. VEURMAN. KERSTFEEST VOOR HAARLEMSCHE KINDEREN. In „Dr'eefzicht" stonden Woensdagmiddag tafels gedekt, versierd op prettige wijze, om de komende gasten in kerststemming te bren gen. Daarvoor hadden eenige dames van de National-Socialistische Frauenschaft gezorgd, die een kerstfeest organiseerden voor kinde ren van ondersteunden, voor kinderen wier vader aan het front is en voor gezinnen, welke door een bombardement schade hadden onder vonden. Ongeveer honderdtachtig kinderen namen aan de tafels plaats en het feest begon al voor hen, toen de kaarsjes aangestoken werden. Het was een feest voor en door kinderen en daarom gaven enkele meisjes voordrachten ten beste, of brachten muziek en gezang ten ge hoore. Vroolijk klonk het gezang uit de jonge kelen .evenals het fluitspel van drie meisjes. Een der dames zorgde voor een vlot verloop van dit deel van het programma. Het hoogtepunt van den middag was de komst van den Kerstman. Blijkbaar waren uitsluitend zoete kinderen uitgenoodigd, want allen ontvingen van den Kerstman een stukje speelgoed. Een grappig gezicht was het toen negen kinderen uit één gezin zich voor het podium opstelden, om de geschenken en ver snaperingen in ontvangst te nemen. De v«i* i van de N.S.F hebben voortreffelijk werk verricht en dat de jeugdige bezoekers (sters) tevreden waren, bleek wel aan hun glundere gezichten. Onder de aanwezigen was de heer Max G» risch. Ortsgruppeleiter der N.S.D.A.P., die een korte toespraak hield en mevrouw Bergmann én haar medewerksters hulde bracht. FRÖBELSCHOOL „JO DE RIDDER". Opgewekt is Woensdagmiddag in het gebouw van den Haarlemschen Kegelbond Kerstfeest gevierd door de leerlingen van de Fröbel school „Jo.de Ridder" aan de Oranjekade 41, waarvoor veel belangstelling bestond. Doordat het aantal leerlingen nog steeds toeneemt, was de jeugd goed vertegenwoordigd. Tevens waren vele ouders, familieleden en genoodig- den aanwezig. De voorzitter der vereeniging, de heer L. J. Kas, sprak een openingswoord, waarna hij de leiding overdroeg aan het hoofd der school, mej. J. Belgraven. Nadat de leer lingen een Kerstcantate hadden gezongen, be geleid door den heer Houben, werd een Kerst geschiedenis verteld. Vervolgens zongen mevr. Houben en mej. C. Hessels eenige liederen met pianobegeleiding. Gedurende de pauze werden versnaperingen aangeboden. Tenslotte werden nog eenige verhalen verteld, ge ïllustreerd door lantaarnplaatjes en de kinde ren zongen enkele Kerstliederen. Met vol doening kan het bestuur der school op dezen gezelligen middag terugzien. Emissie Beijnes. Plannen voor de toekomst. Gelegenheid zal bestaan in te schrijven op 2000 gewone aandeelen aan toonder, elk groot nominaal 500.in de Kon. Fabriek van Rijtuigen en Spoorwagens J. J. Beijnes, N.V., ten volle deelende in de winst van 1 Januari 1944 af, uitsluitend voor houders var. prefe rente aandeelen en van gewone aandeelen. In de toelichting wordt o.m. medegedeeld: Voor de groote opdrachten van de laatste ja ren. voornamelijk va9 de zijde der Nederland sche Spoorwegen, werden regelmatig omvang rijke bedragen in onderhanden werken en voorraden vastgelegd, welke telkens tot niet onbelangrijke bedragen een beroep op bank- crediet noodig maakten. Met het oog hierop is, teneinde het kapitaal der Vennootschap aan te passen aan den tegenwoordigen omvang van het bedrijf, op zichzelf reeds een verster king van de eigen middelen ten zeerste ge- wenscht. De raad van commissarissen en di rectie willen bij deze gelegenheid tevens een verdere belangrijke schrede doen in de rich ting van de verwezenlijking der plannen tot stichting van een nieuwe fabriek, waaraan, zooals hierboven reeds geconstateerd, de be hoefte sinds jaren gevoeld is. doordat het tegenwoordige gebouwencomplex op den duur niet meer kan voldoen aan de eischen, welke de modern geoutilleerde wagonfabriek stelt. De vennootschap heeft daartoe reeds in 1939 een terrein te Beverwijk gekocht, met de be doeling tot den bouw van de nieuwe fabriek over te gaan. Door de inmiddels ingetreden oorlogsomstandigheden kon aan deze plannen geen verdere uitvoering worden gegeven. Het ligt echter in het voornemen, om, zoodra de omstandigheden dit weer mogelijk maken, ten spoedigste de stichting van het nieuwe com plex tot stand te brengen, waartoe thans ook de onderhavige emissie een waardevolle bij drage moet vormen. In dit verband moge nog opgemerkt worden, dat op de balans per 31 December 1942 de gronden, gebouwen en installaties tezamen te boek staan voor een bedrag van 443.977. hetwelk grootendeels den post gronden ver tegenwoordigt, aangezien de gebouwen in den loop der jaren tot op 1.zijp afgeschreven. De open reserve bedroeg per dien dag rond 183.000.waarnaast een bouwfonds ge creëerd is ten bedrage van 125.000. HAARLEMSCHE RECHTBANK Uitspraken. Als verdacht van brandstichting veroordeel de de Haarlemsche Rechtbank de 27-jarige mej. P. S. W. tot een maand gevangenisstraf, met toepassing der gratieclausule. De 23-jarige Th. H. te Zaandam en de 29- jarige G. J. H. te Purmerend hadden in Octo ber een inbraak gepleegd in een kleermakerij te Purmerend. Zij werden tijdens de zitting van Donderdag door de Raarlemsche Recht bank veroordeeld tot gevangenisstraffen van resp. acht en zés maanden. W. J. G. v. d. N. had zich in samenwerking met een zekere v. d. P. schuldig gemaakt aan heling van een tweetal geiten ten nadeele van een Bennebroeksche familie. Het vonnis der Haarlemsche Rechtbank luidde vier maanden gevangenisstraf. Voetbal HAARLEM—ROTTERDAM. De Zondag te spelen wedstrijd HaarlemRotterdam zal worden geleid door den heer E. Crabbendam uit Am sterdam. R.C.H. KRIJGT BEZOEK VAN D.E.C. Zondagmoogen om tien uur speelt het eerste elftal van R.C.H. in het Heemsteedsche Sport park een vriendschappelijken wedstrijd tegen D.E.C. uit Amsterdam. Zwemmen, NATIONALE JEUGDKAMPIOENSCHAP PEN. Daar de zwemcorrunissie van den Ned. Zwem- en Reddingshond, bij de voorbereiding van de Nationale Jeugdkampioenschappen zwemmen en scho-nspringen, die op 2 Januari zouden worden gehouden op tijdelijke doch onoverkomelijke moeilijkheden is gestuit, heeft zij besloten deze jeugdkampioenschappen tot een nader te bepalen datum uit te stellen. RADIO-PROGRAMMA VRIJDAG 24 DECEMBER 1943. HILVERSUM I, 414.4 M. 6.45 Gram.muz. 7.00 BNO Nieuws. 7,10 Ochtend gymnastiek. 7,15 Gram.muz. 7.40 Sportnieuws. 7.50 Programma overz. 8.00 BNO Nieuws. 8,10 Joh. 'Strauss-programma en orgelspel. 8.45 Voor de huisvrouw. 8.50 Orgelspel. 9.00 Het groote Om roeporkest. 9.45 Godsd. uitzending. 10.15 De Me- lodisten en solist. 11.00 Voor de kleuters. 11.30 Zang en piano. 12.00 Almanak. 12.15 Theo Uden Masman. 12.45 BNO Nieuws. 13.00 .Land en volk brengt13.05 Orkest Gerard van Krevelen en soliste* 13.45 Dé Vrouw. 15.00 Godsdienstige uitz. 15.30 Vool en piano. 16.00 Filmprogramma. 16.45 BNO Nieuws. 17.00 Omroepprkest. 18.00 BNO: De Jordaner vertelt over sociale nooden. 18.05 De Groninger Orkestvereeniging. 18.45 Wat doet de directie v. d. Landbouw? 18.55 Spiegel v. d. dag. 19.00 BNO Nieuws en actueele beschouwing. Van 19.15 af alleen voor de Radio-Centrales. 19.15 Concerto grosso, Hfindel. 19.30 Joost v. d. Von- del's ,,Gijsbrecht van Aemstel". 21.00 Het Ka merorkest ,,Ars Nova et Antiqua", en soliste. 22.00 BNO Nieuws en cultureele berichten. 22.^15 —24.00 Rustige klanken. HILVERSUM II, 301.5 M. 17.00 Das 1st mein Wien. 18.55 Viool en piano. 18.00 BNO Nieuws en actueele beschouwing. 19.15 Voor de kleuters. 19.20 Omroep Opera orkest. 20.15 Amusementsorkest en soliste. 21.00 Duitsche Taal cursus. 21.25 Musette orkest en soliste. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws en cultureele berichten. D strc de we< syn tuu en ont E boe daa de het den me: G tha en wo. vie sch jeu Ij str; jon om var bez me E ren boe pro alle het mr. leic leic der Slu E als wa lisc op voc en ons arb toe gee boe per voc me kor kei Jean bet vei in we toe Me grc org sta I gin we vie str kic wa uit set gel nai hie de nis ziji en zei sta ku: ha; me I we zoi rei jor me Eé ter eei ho 1 4e Ha hij bij vo 1 „S ter ter Kc „B 7.1 ov Ml ke

Haarlemsche Courant | 1943 | | pagina 2