Mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen f Met leedwezen vernamen wij, dat gis ternacht onverwacht in den ouderdom van 77 jaar is overleden mr. J. N. J. E. Heerkens Thijssen, oud-lid van de Eerste Kamer der Sta ten-Generaal en oud-wethou der der gemeente Haarlem. De overledene is een persoonlijkheid geweest, die in het open bare leven bijzonder op den voorgrond is ge treden. Niet alleen heeft hij de gemeente ge diend als wethouder, maar ook als bestuur der van tal van vereenigingen heeft hij zich met groote toewijding en met tentoonsprei ding van schier onbegrensde werkkracht ge geven aan de behartiging van vele belangen. (Cliché Archief) De heer Heerkens Thijssen werd 27 Juni 1866 in Arnhem geboren, bezocht het gym nasium en studeerde in Deiden in de rechts wetenschappen. In .1 892 werd hij benoemd tot commies-redacteur ter secretarie van Arnhem en in 1895 tot ambtenaar bij de Pro vinciale Griffie van Noord-Holland. Inmid dels was mr. Heerkens Thijssen zich op po litiek gebied gaan bewegen en 16 Juli 19 0*2 deed hij zijn intrede in den gemeenteraad. In 1915 werd hij gekozen tot wethouder, welke functie hij tot 193.1 heeft, vervuld. Dan was hij van 1902 tot 1917 voorzitter van den Raad van beroep voor de Ongevallenwet, welke raad in dat jaar werd opgeheven. Na het overlijden van den heer Führhop in 19 23 was de overledene tot de annexatie waar nemend burgemeester van Schoten en van 1922 1 vnn de Eerste Ka) A .r, vuieraad en als wet houder heeft mr. Heerkens Thijssen zich steeds de man getoond, die zich spoedig in allerlei onderwerpen wist in te werken. Dan heeft hij meegewerkt aan tallooze verbete ringen. We denken b.v aan het St. Elisabeths Gasthuis, waarvan hij voorzitter van het college van regenten was en van het Tehuis voor Ouden van dagen. Als voorzitter van het Burgerlijk Armbestuur gaf hij blijk een goed hartig man te zijn, die belang stelde in het lot van de minder bedeelden en die er voor pleitte te trachten hun lot zooveel mogelijk te verzachten. Dan hadden werkloosheids- zorg, reclasseering en in het algemeen het lot der misdeeld en in de maatschappij steeds zijn bijzondere belangstelling. Dat bleek uit zijn voorzitterschap van de afdeeling van de Ned. Vereeniging tot zedelijke verbetering van gevangenen, waarvan hij bijna 4 3 jaar bestuurslid was, uit zijn voorzitterschap van den Reclasseeringsraad sedert 1917, uit zijn voorzitterschap van de Vereeniging tot be vordering van den Arbeid voor onvolwaardi ge n, uit zijn voorzitterschap van de Prov. Noord-Hollandsche Vereeniging tot bestrij ding der tuberculose en nog andere bestuurs functies, welke te veel zijn om op te noemen We vormeiden nog, dat de overledene com missaris was van verschillende financieele instellingen, o.a. van de drukkerij ..De Spaarnestad" en de voormalige Spaarnebank Mr. Heerkens Thijssen was Ridder in de Orde van den Xederlandschen Leeuw en Commandeur in de Orde van de St. Sava. Vele stad- en landgenooten zullen met dankbaarheid gedenken hetgeen mr. Heer kens Thijssen gedaan heeft voor de publieke zaak en tot verbetering van het lot der mis- deelden. Maandag a.s. zullen in de Kathedraal van den St. Bavo de uitvaartdiensten worden ge houden. waarna zijn stoffelijk overschot in het familiegraf op het St. Adelbertskerkhof te Bloemendaal ter aarde wordt besteld. Uitreiking distributiebescheiden. Voor de uitreiking van distributiebeschei den is het Maandag de beurt aan de letters O en P. Huishoudelijke voorlichting. De Commissie inzake Huishoudelijke Voorlichting, hier ter stede welbekend door tentoonstellingen en cursussen op de huis houdscholen. zal op 1 Februari a.s. een bu reau openen in de Schouwburgstraat 49, waar de Haarlemsche huisvrouwen eiken middag, behalve Zaterdags en Zondags, over haar moeilijkheden op huishoudelijk gebied kunnen komen praten. De leidstér, mej. A. Fransen, geeft gaarne alle ge- wenschte inlichtingen; ook bestaat daar ge legenheid om zich op te geven voor de be llende cursussen en demonstraties, waarover nog nadere meaedeelingen zullen volgen. Hoofdredacteur: F. C. Derks, Haarlem, Chef van Dienst en Binnenland. S. R. Kuiper, Haar lem. Sport en Stad: A. Overmeer, Heemstede. Buitenland: J. C. van der Laag, H'stede. Haagsch Redacteur: B. Korsten, H'stede. Nieuws en re portage voor Velsen en omgeving: J. J. E. van Baarsel, Santpoort. Advertenties: W. van Om men, Heemstede. Vonnissen van het Deutsche Obergericht. Voor het Deutsche Obergericht heeft de metaalarbeider Johannes Hendrikus Bins- bergen uit Amsterdam zich moeten verant woorden wegens poging tot diefstal onder de verzwarende omstandigheden der „Volksschadlings-Verordnung". Binsbergen, een misdadiger, die reeds 15 maal eerder gestraft was, is tezamen met andere daders de woning van een geëva cueerd gezin in Amsterdam binnengedron gen en had daar getracht kleedingstukken te stelen. Het Obergericht veroordeelde hem, aangezien de daad in het stadium der poging was blijven steken, tot een jaar tuchthuisstraf. De groentehandelaar Cornelis V. uit Am sterdam heeft terechtgestaan, verdacht van clandestienen handel in vitale producten. Het diepgaand onderzoek van de feiten liet twijfel opkomen aan de juistheid der mede- deelingen van dengene, die een aanklacht had ingediend. Ofschoon de verdenking toch zeer sterk was, werd de beklaagde vrijgesproken, aangezien het gericht de ter beschikking staande bewijsmiddelen niet voldoende achtte om te komen tot een ver oordeeling, vooral aangezien de beklaag de en de persoon, die de aanklacht had in gediend naar door derden werd bewezen reeds geruimen tijd in groote vijand schap leefden. De ambtenaar van het distributiekantoor in Losser. Steggink, had van zijn ambtelijke functie gebruik gemaakt om distributie papieren te ontvreemden en zich op die wijze de bescheiden toe te eigenen, die voor zeven perioden recht geven op het betrek ken van levensmiddelen, van 25 distributie kaarten. Het Obergericht strafte deze grove in breuk op het vertrouwen, door beklaagde gepleegd, en het daarmede verbonden ge vaar voor de voorziening met vitale pro ducten met een tuchthuisstraf van 2 jaar en 6 maanden en een boete ten bedrage van 2600 gulden, of, wanneer de boete niet ge- ind kan worden, nog 3 maanden tuchthuis straf. Voorschriften bij ontslag of verandering van betrekking. Nog altijd komt het voor, dat werkgevers en werknemers, die een overtreding hebben begaan van de Verordening van den Rijks commissaris inzake het veranderen van be trekking, zich beroepen op onbekendheid met de ter zake bestaande voorschriften. Ofschoon een dergelijk beroep uiteraard onaanvaard baar is, zij er nogmaals aan herinnerd, dat zoowel de werkgever als werknemer de voorafgaande toestemming van het Geweste lijk Arbeidsbureau noodig heeft voor iedere opzegging van een dienstbetrekking. Dit geldt mede voor ontslag zonder inachtneming van een opzegtermijn. Eveneens is vergunning vereischt voor het in dienst nemen van per soneel, ook wanneer het leerlingen en volon tairs of aanstellingen op proef betreft. Deze voorschriften hebben betrekking op mannen en vrouwen, ongeacht den leeftijd van de be trokkenen. Geen toestemming van het Gewestelijk Ar beidsbureau wordt vereischt voor de aan stelling van vrouwelijk personeel, dat sedert X Juli 1943 niet heeft gewerkt of nog nim mer in het arbeidsproces betrokken was. Ten aanzien van huishoudelijk personeel (mannelijk en vrouwelijk) is voor een op zegging der dienstbetrekking geen vergun ning vereischt. Voor het indienst nemen van huishoudelijk personeel is wel vergunning vereischt, terwijl een huishoudelijke kracht, die haar of zijn dienstbetrekking verlaat, zich aanstonds bij het naastbijzijnde Gewes telijk Arbeidsbureau of bijkantoor daarvan moet melden. Deze laatste verplichting geldt trouwens voor alle werknemers zonder onder scheid, die hun dienstbetrekking verlaten. Geen ontslagverguning van het Gewestelijk Arbeidsbureau is voorts vereischt, indien ie. de onderneming op grond van een rechts voorschrift of bevel van een tot stillegging bevoegde instantie wordt stilgelegd 2e. de werknemer op proef of als hulp is aange steld en de dienstbetrekking binnen een maand na het in dienst treden wordt be ëindigd; 3e. de staat, de provincies, de ge meenten of andere publiekrechtelijke licha men, dan wel de Nederlandsche Bank hun werknemers opzeggen. Wat betreft de op den werkgever rustende verplichting tot het vragen van een aan stellingsvergunning, deze geldt niet, wanneer het om werkkrachten gaat, die in bedrijven van den mijnbouw, van den land- en tuin bouw, bij de zee- en binnenvaart, bij de zee- en binnenvisscherij of rechtstreeks op het ge bied van de gezondheidszorg moeten worden aangesteld of tewerkgesteld. Werkgevers in den land- en tuinbouw mogen uitsluitend arbeidskrachten tewerk stellen, die in het bezit zijn van een ontslag- bewijs, dat het ontslag uit hun vorige dienst betrekking wettigt. Met nadruk zij er op gewezen, dat overtre ding van de voorschriften der verordening tot strafvervolging kan leiden. In alle twijfel gevallen wende men zich daarom tot het Gewestelijk Arbeidsbureau. H.O.V.-CONCERT. Dinsdagavond a.s. zal de Haarlemsche Orkest-Vereeniging het 3de concert van de Dinsdag-serie geven. Dit concert, dat ver zorgd wordt door het Concertgebouw- Orkest, zal wegens ongesteldheid van den heer Eduard van Beinum, gedirigeerd wor den door Jan Koetsier. Dientengevolge heeft het programma een wijziging moeten ondergaan. Het concert wordt nu geopend met „Don Juan" van Rich. Strauss, waarna een eerste uitvoering voor Haarlem volgt van de „Muziek voor 2 strijkorkesten, trompetten, bazuinen en pauken" van Jan Koetsier. Na de pauze zal de solist van dezen avond, Herman Krebbers, met orkestbege leiding het vioolconcert in D gr. terts Op. 61 van L. v. Beethoven vertolken. Groene rantsoenbonnen voor eieren ongeldig. Het is noodzakelijk gebleken met ingang van heden de rantsoenbonnen voor eieren, die zijn uitgevoerd in groen met als opdruk „Een ei 1 R" met een rood nummer 37 on geldig te verklaren. Deze bonnen kunnen dus niet meer bij een handelaar worden ingeleverd ter verkrijging van eieren. Met ingang van heden kan het publiek uitslui tend eieren betrekken op rantsoenbonnen van nieuw model, die van 10 Januari af zijn uitgegeven. De ondergrond van deze bonnen is in twee kleuren, n.l. bruin en blauw, uitgevoerd, terwijl hierop in rood 15-4-44-eieren-lR is gedrukt. Zieken, die in aanmerking komen voor verstrekking van bonnen voor eieren, zullen in vele ge vallen bonnen van oud model hebben ont vangen voor verbruik in een na 17 Januari gelegen tijdvak. De distributiediensten zul len hun voor dit tijdvak nieuwe bonnen uit reiken en de betrokkenen hiertoe oproepen. Voor bonnen, die bestemd waren voor ver bruik in een vóór 17 Januari gelegen tijd vak zal in geen geval vergoeding worden gegeven. Het is nutteloos verzoeken hiertoe of tot ruil van oude tegen nieuwe bonnen in te dienen, aangezien hiëraan in geen ge val gevolg kan worden gegeven. Röntgen-Kwartet. Het optreden van het Röntgen-Kwartet op Vrijdagavond bracht een verfrissching in ons drukke, maar wat eenzijdig georiënteerde con certleven. Immers het was in dit seizoen pas het eerste kamermuziekconcert gewijd aan den nobelsten vorm van samenspel: de combi natie van vier strijkinstrumenten: een ai et zeldzaam kansje aldus voor de fijnproevers. Het ensemble, dat den naam voert naar zijn primarius, Joachim Röntgen, en verder samen gesteld is uit de heeren Piet Nijland, 2e viool, Wim de Zoete, alt en Cornelius Preyt, cello, kwam met een niet al te zwaar, maar aange naam, diverteerend programma: Mozart's A- dur (K.V. 464), Beethoven's D-dur (op. 18 no. 3) en Schuman's A-dur, het derde (op. 41). Het eerste kwartet, behoorende tot de zes, die Mo zart aan zijn ouden vriend Haydn opdroeg, is, bij al zijn openheid en vriendelijke charme, een stevig doorwrocht stuk van langen adem. In het variatiedeel streeft de jonge meester de modellen van Haydn op belangwekkende wijze voorbij en geeft hij zelf een voorbeeld, dat de oudere collega zich later kan ten nutte maken; wat trouwens op menig ander gebied het geval was, zoodat de leerling leeraar van den leermeester werd. In Beethoven's werk hooren we de volgende generatie voortbouwen aan den kwartetstijl en de verwezenlijking van een absolute vier eenheid betrachten in een lyrische gesteldheid van een jeugdige zelfbewuste persoonlijkheid. Schumann's compositie toont, bij alle draden die haar aan de groote klassieke voorbeelden nog binden, de gespletenheid van de roman tiek, het tastend zoeken naar een nieuwen vorm. In deze combinatie: Mozart en de jonge Beethoven, vermocht Schumann's kwartet echter «en goeden indruk te maken, te meer daar de uitvoerders in deze compositie een levendige stuwing wisten te brengen en een voortreffelijk samenspel bereikten. Alleen de afsluiting van de finale liet een lichte inzin king vernemen. Mozart en ook Beethoven werden gediend door de fraaie toonvorming van Joachim Röntgen, die met zijn edele Stradivarius aldus ook zijn collega's inspireerde, maar in hoofd zaak toch.bleef domineeren. Wij willen hopen, dat het Röntgen-kwartet spoedig eens weerkomt en in onze stad veel vrienden verwerft. JOS. DE KLERK. „Weensch bloed." Operette in het Rembrandt-theater. Toen het gezelschap zijn zegetocht door ons land begon (aantal uitvoeringen in Den Haag 8, Rotterdam 2, Beverwijk 2, Delft 4, Dordrecht 2 en m. a.) was het te verwachten dat ook Haarlem spoedig zou volgen. En het is gekomen en heeft ook hier gezegevierd. De pittige tekst is door Herre de Vos bewerkt en komt nergens met het prachtig rythme van Strauss in conflict. Het eenige wat ons niet goed ligt, is de vertaling van den titel „Wiener Blut", maar die onmogelijkheid wordt in den tekst (gelukkig) omzeild. Voor de vele aanwezigen was het een vreugde, al die bekende stemmen nog eens te hooren, maar thans ook hun vlotte spel te kunnen bewonderen. Want de „aigeheele leiding" die bij mevr. Ria Reurts in uitste kende hand is, gedoogt alleen eerste klasse werk. Zij heeft in Gerard Kruyff, den repe titor en kapelmeester, den muzikalen leider gevonden, die met zijn matig bezet orkest ensemble toch aan de partituur volle recht doet weervar-en. waarbij we echter- de ver vanging van het koper voor lief moeten ne men. Maar wat er zat, was goed en zoo viel door de karigheid der bezetting het slagwerk extra op, het slagwerk dat door Strauss zoo uiterst delicaat is behandeld. Gerard Kruyff heeft ook bijzondere zorg besteed aan het koor-ensemble en dat der solisten. Hoe prachtig klonk b.v. het sextet in het slot van II. Maar met zulke goed geschoolde stem men is ook wat te bereiken! Waren daar niet Lex Karsemeyer (als gezant Graaf Boude- wijn), Lou Zegwaard (Prins Ibsheim), Lous Mounoury, die met haar mooie weeke mezzo geheel onverwacht de rol van Gabrielle kreeg te vervullen, omdat Nelly Smit die voor deze rol genoteerd stond, plotseling Rita Heil, die ziek was, moest vervangen; en hoorden we niet den weiklinkenden bariton van Renato Ricardo (als kamerdienaar Jozef) en, de laatste niet het minst van onze oud-stadge- noote Dora Schrama? Wat zij maakte van de mannequin-rol, is zóó geheel doortrokken van het zuiver operette-bloed, dat heele ge deelten op haar speelden. Maar dat was ook zóó puur Hollandsch, dat wij vergaten, met een vertaald werk te doen te hebben. Dit laatste gold niet minder voor hem die de rol van den carousselhouder speelde (Jerry Kitz) en dat was om Piet Kohier jaloerseh te maken. Ook de kleine rollen waren goed ver deeld. Een bijzonder woord van lof voor Nel- DISTRIBUTIEBONNEN Uitknippen en bewaren. Aardappelen 3, 4 Aard. 2 kg. 22 Jan. Aardappelen 03, 04 Toeslag 1 kg. 22 Jan. Beschuit 3, 4 Beschuit 70 gr. 22 Jan. Bloem 16, 17 Algem. 70 gr. 22 Jan. Boter B7. C7, D7, E7 Reserve 125 gr. 22 Jan. Brandstoffen 15 t.m. 19 BV Brandst, 1 eenh. 31 Dec. periode 5. 6, 7. 8 Brandst. 1 eenh. 30 Apr. 20 t.m. 22 JBV Brandst. l eenh. 29 Febr. 11. 12. 13, 16, 17 KF Brandst. 1 eenh. 30 Apr. Brood 3A, 4A Brood 400 gr. 22 Jan. Brood 2B. 4B Brood 100 gr. 22 Jan. Brood 16. 17 Algem. 100 gr. 22 Jan. Chocolade 3 Versnap. 100 gr. 22 Jan. Eenheidszeep 09 Algem. 1 rants. 22 Jan. Gort E6. D6 Reserve 250 gr. 22 Jan. Havermout *5 Algem. 250 gr. 22 Jan. Jam 12 Algem. 250 gr. 22 Jan. Kas (volvette of 40 plus) 14 Algem. 100 gr. 22 Jan. Margarine 3A, 3B Boter 125 gr. 22 Jan. Melk 3. 4 Melk l8i lit. 22 Jan. Petrol, (kook) 17 U 215 1 lit. 22 Jan. Petrol, (verlicht.) 48. 49, 50 en 51 S 121 l lit. 22 Jan. 64 S 221 1 lit. 22 Jan. Rijst E6 Reserve 250 gr. 22 Jan. Scheerzeep RUI Tabak 45 gr. 29 Apr. Tabakskaart 03, 04 Tabak 1 rants. 22 Jan. Suiker 13 Algem 500 gr. 22 Jan. Suikerwerk 4 Versnap. 100 gr. 22 Jan. Taptemelk 3, 4 Taptemelk 1% lit. 22 Jan. Toiletzeep IA Reserve 1 rants. 22 Jan. Vervangingsm 11 Algem. 1 rants. 22 Jan. Vet 3A Boter 125 gr. 22 Jan. Vleesch 3A, 4 A Vleesch 100 gr. 22 Jan. Vleesch 2B, 4B Vleesch 25 gr. 22 Jan, Waschp. C3, E3, D3 Reserve 1 rants. 22 Jan. Te Soest werd de tweeën jaarlijksche keuring; van Shetland-pony's gehouden, waarvoor groote belangstelling bestond. In draf voor de jury. (C.N.F./Stevens Pax c) ly Smit en Lous Mounoury voor de perfecte wijze waarop zij als invallers werkten. Maar zonder de treffende ensceneering, de goede décors, de uiterst fraaie costumes en de juis te belichting zou bij ons fpch niet de wensch zijn opgekomen, om deze opvoering nog een maal bij te wonen. Die gelegenheid bestaat, een geheele week, Zondag zelfs twee malen. Verzuim brengt zelfverwijt. G. J. KALT. RADIO-PROGRAMMA ZONDAG 16 JANUARI 1944. HILVERSUM I, 414.4 M. 7.30 Gram.muz. 8.00 De zin van het boer-zijn. 8.15 Progr. overz. 8.30 Gram.muz. event. Sport nieuws. 8.35 Gram.muz. 8.45 Godsd. Uitz. 9.00 B NO Nieuws. 9.15 Zondagmorgen zonder zorgen. 10.00 Relequien van Europa's geest. 11.00 Roe- meensch Volksdansprogramma. 11.30 De Stem der S.S. 11.40 Marschen. 11.45 Voorwaarts Kameraden. 12.00 BNO Nieuws en act. praatje. 12.15 Het Ne- derlandsch Kamerkoor. 12.45 Een uitzending van het Nederlandseh Verbond van Si'bbekunde. 13.00 Fluit en piano. 13.30 De Schijnwerper. 14.00 Het Concertgebouworkest en soliste. 15.00 Het weke- lijksche luisterspel. 15.50 Ork. Gregor Serban. 16.10 Het Amusementsorkest en soliste. 16.55 Sportuitslagen. 17.00 Cabaret der Bekenden. 17.30 Melodieën uit 'n uitstalkast. 18 15 Nederlandsche Volksklanken. 19.00 BNO Nieuws. 19.10 Spiegel van den dag. Van 19.15 af alleen voor de Radio- Centrales. 19.15 Sport van den dag. 19.30 II Bar- biere di Siviglia. 21.30 Viool en piano. 22.00 BNO Nieuws en act. beschouwing. 22,15 Solisten bren gen eigen composities. 21.15 Wals en Czardas. 23 45—24.00 Muizek voor den nacht: Pianospel. HILVERSUM II, 301.5 M. 10.00 Godsd. Uitz. 11.00 Zondagochtendconcert. 12.00 BNO Nieuws en act. praatje. 12.15 Ork Ro bert Gaden. 13.00 Toespraak. 13.15 Het Groote Om roeporkest. 14.00 Voor de Jeugd. 14.30 Mannen koor. 14.50 Viool en piano. 15.00 Orgelspel. 15.30 Theo Uden Masman. 16.00 Kwartet. 16.30 Scan dinavisch concert. 17.30 Een volgenden keer he ter II. 18.00 Oude vertrouwde wijsjes. 16.15 Zie programma Hilversum I. 19.00 BNO Nieuws. 19.10 Danssymphonie-orkest en Meistersextet. 20.00 Zoeklicht. 20.15 Musette-orkest en soliste. 21.00 Orkest Malando. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws en act. beschouwing. MAANDAG 17 JANUARI 1944. HILVERSUM I, 414.4 M. 6.45 Gram.muz. 7.00 BNO Nieuws. 7.10 Ochtend gymnastiek. 7.15 Gram.muz. 7.40 Sportnieuws. 7.50 Progr.overz. 8.00 BNO Nieuws. 8.15 Ochtend concert. (Van 8.458.50 Voor de Huisvrouw). 9.00 Licht Symp'honisch Ochtendconcert. 9.45 Godsd. Uitz. 10.00 Orkest Gerard van Krevelen en orgel spel. 11.00 Voor de kleuters. 11.30 Zang en piano. 12.00 Almanak. 12.15 Orkest Frans Wouters en accordeonduo. 12.45 BNO Nieuws. 13.00 Land en Volk brengt13.05 Septet Jonny Ombach, so liste en pianospel. 14.00 Fluit, viool, altviool en piano. 15.00 Godsd. Uitz. 15.15 Elck wat wils. 16.45 BNO Nieuws. 17.00 Voor de Jeugd. 17.20 Muziek voor orgel en a cspellakoor. 18.00 BNO Friesch praatje. 18.05 Het Omroeporkest. 18.45 Politiek Weekpraatje. 19.00 BNO Nieuws en act. beschou wing. Van 19.15 af alleen voor de Radio-Centra les. 19.15 Cello en piano. 20.00 Het Omroep Sym- phonie Orkest en solist. 20.45 Schaken en Scha ken. klankbeeld. 21.05 Het Omroep Symphonie Orkest. Ca. 21.40 Duetten voor sopraan en alt. 22.00 BNO Nieuws en cult, berichten. 22.15 Vo caal Avondprogramma. 23.0024.00 Lichte Orkest muziek en pianosoli. HILVERSUM II, 301.5 M. 17.00 Franz Lehór-klanken. 18.00 Lichte Orkest muziek. 19.00 BNO Nieuws en act. beschouwing. 19.15 Voor de Jeugd. 19.20 Vraag en aanbod. 20.15 Avonturen van mijn vriend Gozewijn en mij. 20.30 Winterdroom. 21.00 Theo Uden Masman en gram. muz. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws en cult, berichten. Verduisteren: van 17.00 tot 8.45 uur

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 2