IJMUIDEN Uitreiking distributiebescheiden. Maandag begin te IJmuiden-Oost. De uitreiking van de nieuwe distributiebe scheiden zal in het tijdvak van 31 Januari tot en met 18 Februari in de gemeente Velsen plaats hebben. Voor de inwoners van IJmuiden-Oost, Vel- sen-dorp en Driehuis geschiedt de uitreiking als steeds in het Patronaatsgebouw te IJmui- den-Oost en wel van Maandag 31 Januari tot en met 8 Februari. De inwoners van Santpoort-dorp en Sant poort-station zijn van 9 tot en met 14 Febr. aan de beurt. Zij kunnen weer in de lokalen van het Badhuis aan de Wüstelaan terecht. Aan de inwoners van Velsen-Noord geschiedt de uitreiking van 15 tot en met 18 Februari in het R.K. Vereenigingsgebouw aan den Wijker- straatweg. De na-uitreiking heeft plaats in het dienst gebouw aan den P. J. Troelstraweg te IJmui- den-Oost op Zaterdag 19 Februari, in het Badhuis aan de Wüstelaan te Santpoort op Maandag 21 Februari en in het R.K. Vereeni gingsgebouw te Velsen-Noord op Dinsdag 22 Februari. Steeds weer rijwieldiefstallen. Het aantal rijwieldiefstallen blijft ook in de gemeente Velsen toenemen. Meestal zijn de successen van de zwijntjesjagers een gevolg van onvoorzichtigheid der fietsbezitters. Maar er zijn ook gevallen, die bewijzen, dat het moeilijk is diefstallen te voorkomen. Als voorbeeld moge dienen, dat er dezer dagen weer een stalen ros op het terrein van het Hoogovenbedrijf werd ontvreemd. Het was aldaar onbeheerd en onafgesloten voor een kleedlokaal achtergelaten. Toen de eigenaar slechts vijf minuten later terugkwam bleek de fiets te zijn verdwenen. Opmerkelijk is, dat zich korten tijd geleden op het terrein van het Hoogovenbedrijf een dergelijke diefstal heeft voorgedaan. De politie stelt een onder zoek in. Wandelsport. Dat er ook op het gebied van de wandel sport door de organisatoren veel activiteit aan den dag wordt gelegd, wordt bewezen door het feit, dat er voor de komende maanden een uit gebreid en zeer afwisselend programma is samengesteld. De wandelsportliefhebbers zul len de beenen dus weer geregeld kunnen strekken. In de eerstvolgende weken gaat de aandacht nog uit naar de Stedenschoon-serie, waarmede dit jaar is ingeluid. Zoowel door leden van De Kennemer Jagers als van De Stormvogels werd en wordt hieraan deelgenomen. De IJmuidenaren hebben zich eerst te Haarlem en vervolgens te Amersfoort geweerd. Er res ten nu nog twee tochten, n.l. te Amsterdam en Utrecht; eerstbedoelde heeft Zondag 6 Febr. plaats. Ongetwijfeld zal ook hiervoor veel be langstelling zijn. De Gieteling. Wat de voorlaatste ronde bracht. De zevende en voorlaatste ronde is gestre den. In afdeeling A hebben Zandbergen Christophersen wel een heel goede beurt ge maakt. Zij behaalden de prachtige score van 54 pnt. en plaatsten zich daardoor gelijk boven aan de ranglijst, ten koste van Vogelzang De Jong, die er dezen avond niet erg in waren en naar de tweede plaats zijn teruggezakt. Onderaan de lijst weerden de heer en mevr. Gregouir zich flink. Zij werden dezen avond vijfde en werkten zich daardoor van de twaalf de naar de tiende plaats. Weten zij zich daar te handhaven, dan ontkomen zij nog aan de gradatie. Op het oogenblik zijn Rodenberg Ridderikhof en De Weersv. d. Berg het slachtoffer. In afdeeling B zijn SwierVisman voor de vijfde maal in successie eerste geworden. Zij zijn nu voor nummer twee onbereikbaar en kunnen zich dus reeds kampioen noemen. Verder is er in deze afdeeling heel weinig ver anderd. Alleen de heer en mevr. Nieuwenhui- zen gingen van de vijfde naar de vierde plaats. De standen zijn: Afd. A: 1. Zandbergen-Christophersen 484V2 p. 2. Vogelzang-De Jong 497 p. 3. Maandag-v. Ommeren 509 p. 4. v. d. Broek-Heynen 527 y2 p. 5. Gerssen-Gerssen 528',p. 6. v. d. Wees-De Waard 534 p. 7. Mante-Molenaar 544 p. 8. Kroonsberg-Schouten 544V? p. 9. Hogerheyde- Witlose 548 p. 10. Gregouir-Gregouir 579'/» p. 11. Rodenberg-Ridderikhof 585 p. De Weers- v. d. Berg 5861/2 p. Afd. B.: 1. Swier-Visman 395V2 p. 2. Vermeu- len-Schuurman 443 p. 3. Westerwal-Warmelink 453 ]/2 p. 4. Nieuwenhuizen-Nieuwenhuizen 465 p. 5. Keyse-De Sonneville 468 p. 6. Jonker- Ploeger 4771/» p. 7. Koeten-Mulder 482 p. 8. Hagen-Jongkind 483 p. 9. Adelaar-Sint 487 V2 p. 10. Verhagen-Brussen 489 p. 11. v. d. Heyde- v. Onsenoord 515 p. 12. Bach-Koch 516 p. Stormvogels naar D.W.S. Zondagmiddag 2 uur is het eerste elftal van Stormvogels gast van D.W.S. De opstelling der IJmuidenaren is als volgt: doel: Kraak; ach ter: Haak en Wijker; midden: Snoeks, Zwem mer en Goedhart; voor: Ketting, Kuiper, K. v. Opbergen, Jac. v. d. Kuil en Cupido. Het tweede elftal van Stormvogels gaat te 12 uur op bezoek bij V.S.V. 2 met: doel: Kee- mink; achter: ErmshauS en Martens; midden: E. Gravemaker, H. G. v. d. Kuil en Wolthuis; voor: Verzijlbergh, C. v. d. Meer, W. Glas, Veldman en Jordaan. Stormvogels 3 ontvangt te 10 uur Haarlem 3A met: doel: H. Wagenaar; achter: Taat en P. Heilig Sr.; midden: Outenaar, Sieben en De Krijger; voor: A. Gravemaker, Westerwal, S. Otter, A, Prins en Wichmann. AGENDA VRIJDAG 28 JAN. IJmuiden. Thalia- Theater: Het tweede schot (film), 7.30 uur. Beverwijk. Kennemer Theater: Uitvoering Tooneelvereeniging Kunst Na Arbeid. ZATERDAG 29 JAN. IJmuiden. Thalia- Theater: Het tweede schot (film), 7.30 uur. O. I. V. TEGEN LEIDENDE CLUB. Het voetbalelftal van de R.K. Sportvereeni- ging O.I.V. zal Zondag te 12 uur op het terrein van T.Y.B.B. te Haarlem het leidende Droste ontvangen. Het belooft een interessante wed strijd te worden. Wij zijn er van overtuigd, dat de IJmuidenaren alles in het werk zullen stellen om Droste een nederlaag toe te bren gen. De opstelling van O.I.V. is als volgt: doel: Nanne; achter: Sneekes en Haver; midden: Cottaar, Jac. Vink en Jer. Vink; voor: Zonne veld, N. N., Kramer, Epskamp en Buur Sr. VELSEN I.E.V. ontvangt Uitgeest. In Van Gelder's Sportpark zal Zondag de wedstrijd van 4 C. tusschen I. E. V. en Uit geest worden gespeeld, welke voor beide ploegen van buitengewoon belang is voor de leiding De Velsenaren missen den back v. d. Zon die wegens een blessure niet kan uitkomen, doch hij wordt vervangen door Stals. Van der Vlies bezet de linkshalfplaats, maar wie hem als links-achter zal vervangen is nog niet bekend. Voorts brengt I. E. V. een nieuwe aanwinst in het veld, namelijk de rechts buiten van het Velser-politie-elftal J. de Jong, die ook Zondag deze plaats zal bezetten tegen Uitgeest; hetgeen dus een versterking van de aanvalslinie beteekent. Hoe belangrijk deze wedstrijd is, blijkt wel uit den stand van de kopgroep in 4 C. die thans is I. E. V. 11 8 2 1 18 26—15 A. D. O. 9 8 0 1 16 23—17 Uitgeest 10 7 2 1 16 33—14 Vitesse 11 3 5 3 11 22—21 I. E. V. zal dus moeite genoeg hebben zich te weren, zoodat het aan spanning niet zal ontbreken. De Velser ploeg komt uit met: doel: W. van Tunen; achter: W. F. Stals en N. N.midden: A. Spruit. P. v. d. Berghe en J. v. d. Vlies: voor: J. de Jong, J. Schavemaker, Th. dé Jong, G. Nieuwenhuizen en P. Schoorl. DE HEER MEYER 60 JAAR. Op ondubbelzinnige wijze is gisteren ter gelegenheid van den zestigsten verjaardag van den heer H. H. Meijer gebleken, welk een groote bekendheid deze plaatsgenoot geniet. Niet alleen in de kringen van zakenlieden en in die van de R.K. kerkelijke corpora ties en instellingen, maar ook bij vele ge meentenaren door zijn arbeid als oud- raadslid en op velerlei terrein in het belang onzer gemeente. Velen kwamen den heer Meyer hun har telijke gelukwenschen aanbieden. Onder hen bevonden zich oud-léden van de Kamer van Koophandel voor Haarlem en omge ving, waarin de jarige vele jaren zitting had én oud-raadsleden, alsmede de kapitein der politie, de heer E. Tuinstra, voorzitter der voormalige Politie Schietvereeniging, waar van de heer Meijer eveneens lid was. Als secretaris van het kerkbestuur der R.K. parochie van St. Joseph mocht de jarige belangstelling ondervinden van den pastoor der parochie, den zeereerw. heer M. H. H. Haring, alsmede van de beide paro- Ohiekapelaans A. Groen en J. M. J. Keet. Behalve vele zakenlieden, met wie de heer Meijer in nauw contact staat, bracht ook de heer J. P. Nijssen, oud-wethouder, een felicitatiebezoek. Natuurlijk ontbraken ook de familieleden niet op dezen kroondag, terwijl de bloemen de gezelligheid van den huiselijken kring verhoogden. KINHEEVI NAAR HALFWEG De ploeg der geel-zwarten trekt Zondag naar Halfweg om tegen de gelijknamige club uit te komen, wat zeker geen gemak kelijke taak zal zijn. Kinheim I is voor wat betreft de samenstelling vrijwel ongewij zigd. Slechts is in de aanvalslinie in plaats van Starrevelddie niet kan spelen, v. d. Kant opgesteld, terwijl C. Druijven zich op nieuw onder de lat zal weren. De Kinheimers vertrekken met: doel: C. Druyven; achter: W. G. Groene- veld en S. de Vries; midden: F. Cnossen, P. Rem'en H. J. v. d. Wateren; voor: W. A. Raaymakers, F. v. d. Kant, H. Groeneveld, A. Prinssen en O. Kuilenburg. De geel-zwarte reserves zullen er op eigen terrein goed aan doen te trachten V.S.V. 3 te bedwingen en daardoor de fascineerende onderste plaats nog even te ontloopen, zoo mogelijk voor goed. De opstelling van Kin heim 2 is: doel: J. Verhoofstad; achter: A. Rasmussens en C. Duineveld; midden: A. Daniels, H. Smolenaars en j. van Belle; voor: W. v. d. Pijl, W. v. d. Star, Jos. v. d. Linden, J. C. v. Well en A, Morcus. WATERVLIET KRIJGT HET DRUK. De Korfbalvereeniging „Watervliet" gaat Zondag weer een drukken dag tegemoet, daar niet minder dan vijf twaalftallen in actie komen. Aan den Munnikenweg te Beverwijk komt de hekkesluiter Sport Vereent 2 op bezoek bij Watervliet 2. Deze ontmoeting is zeker niet van belang ontbloot. Het derde W.-twaalftal, eveneens op eigen terrein spelend, ontvangt Oosthoek 2, welke ploeg, mits bij de Velsenaren goed wordt ge combineerd, een gemakkelijke prooi moet zijn. Watervliet 6 trekt naar Aurora 4 en daar ook deze laatste club eerst onlangs in com petitieverband is gaan spelen,Hs van de ver houding niets te zeggen. Desondanks kan een aardige strijd worden verwacht. Voorts spelen de B.-adspiranten van Water vliet thuis tegen Oosterkwartier c en Zater dagmiddag wordt gespeeld Oosterkwartier D versus Watervliet D. DRIE YMOND-WEDSTRIJDEN. Van de Handbalvereeniging Ymond zullen Zondag drie elftallen in het veld komen. De dames van Ymond gaan in Haarlem op het terrein aan de Oosten de Bruynstraat Ra- piditas 4 ontmoeten. Tegen het derde elftal dezer vereeniging wisten de Velser dames een overwinning te behalen en indien er met de zelfde kracht wordt gespeeld zal het moeten gelukken om ook het vierde de punten af te snoepen. Aan den Hoflanderweg te Beverwijk zullen de heeren van Ymond 2 een zwaren strijd heb ben te voeren "tegen Rapiditas. Daar deze de afdeelingskampioen is, maken de Velsenaren weinig kans. Het eerste heerenelftal speelt eveneens thuis tegen Bato 2. De geweldige uitslag in den uit wedstrijd tegen deze ploeg, die in een 26-1 zege voor de Velsenaren eindigde, zal nu wel niet bereikt worden. Maar toch mag worden ver wacht, dat Ymond I de Haarlemmers opnieuw weinig kans op resultaat zullen geven. De opstelling van het eerste heerenelftal is: doel: B. v. Weelen; achter: J. Meerhof en P. van Eerde; midden: T. Dijkstra, C. van Voor berger en P. Bijl; voor: C. Schepers, L. Ap- troot, B. Hofman, Sminia en P. Barbiers. SANTPOORT T.V.S. weert lich. Zondag 6 Februari zal de Turnvereeniging Santpoort deelnemen aan de vereenigings- wedstrijden te Haarlem, die in het gebouw van den H.K.B. worden georganiseerd. T.V.S. komt uit op de nummers knotszwaaien en rhythmische dans. De damesploeg wordt ge vormd door de leden: A. Nol, A. de Jonge- Staring, J. v. d. Klift, W. Th. Bakker. M. Sabelis, D. Bakker, E. Timmer, A. de Vink, T. van Leeuwen en A. Wareman, terwijl J. Vogel-Brinkman en M. van Vuuren-Bierdrager als reserves zijn aangewezen. Mej. V. Swane- veld zorgt voor de pianobegeleiding, terwijl de heer W. Marsman als directeur de leiding heeft. Terrasvogels ontvangt Bloemendaal De Zondag aan den Terrasweg te spelen wedstrijd TerrasvogelsBloemendaal belooft interessant te worden, aangezien beide ploe gen zich nog geheel moeten geven om van de onderste plaats te blijven. Den vorigen Zondag is de spanning nog gröoter geworden, daar de Vogels verloren en Bloemendaal gelijk speelde. De volgende aantallen punten zijn tot nu toe in deze afdeeling behaald: Helder 27 (kam pioen), Zandvoort 18, Kinheim 15, D.T.S. 15, H.F.C. 13, Halfweg 13, Terrasvogels 13f Bloe mendaal 12, T.Y.B.B. 12 en Schoten 10. Vele ploegen zijn dus nog in degradatiegevaar. Voor de Vogels is het te hopen, dat zij de beschikking over het elftal, dat van Zand- voortmeeuwen won, zullen hebben. Voor de Santpoorters vermeldt het volledige programma: TerrasvogelsBloemendaal te 2 uur; V.V.B. 2Terrasvogels 2 te 12 uur en D.E.M. 4—Terrasvogels 3 te 12 uur. Zaterdag worden de volgende wedstrijden gespeeld: V.V.B. aTerrasvogels a te half- 4, Terrasvogels bD.E.M. d te 3 uur en D.E.M. e —Terrasvogels c te half 4. BEVERWIJK Tooneelavond: Kunst na Arbeid. Vraagt voortaan MOLENAAR'S KINDERBLOEM ter vervanging van Moienaar's Kinder meel, waarvan wij de productie tijdelijk moesten stopzetten. Moienaar's Kindera bloem is een zeer goed voedsel vooü baby's en kiaderen - licht verteerbaar, voedzaam en smakeïüv uitsluitend ver krijgbaar op de rljstbonbene vens op de be- schultbon (1 pak Is 3 beschuit bonnen). Henk Bakker's spel „De reddende hand" is een gezellig geschreven werk, dat door zijn intriges in een Amsterdamsch modehuis wel geschikt is de aandacht van den toeschouwer vast te houden. De reddende hand is de ge slaagde poging van den vriend van den drogen boekhouder Drummei, chef de bureau van het modemagazijn, om dezen laatste voor „alge- heele beschimmeling" (zooals de auteur het hem laat zeggen) te behoeden. Het kan haast niet anders of dit loopt dan op een onschul dig slippertje van deze brave heeren uit; de nasleep van de affaire, begonnen met een ontdekkingstocht door donker Amsterdam en eindigend in een cel op het politiebureau Singel, maakt, dat de heeren wel het vuur na aan de schenen gelegd wordt. En dat alles om stof te zoeken voor een filmscenario, want vriend Drummei poogt heimelijkerwijs mee te dingen bij de prijsvraag voor zoo'n verhaal. Zijn typiste, de fleurige Mary Zevendaal, is ook deelneemster aan dit concours en zoekt óók stof ervoor. Dat beider wegen elkaar daarbij kruisen behoeft geen betoog; Mary weet en passant den aardigen zoon van den directeur als eereprijs te bemachtigen, zoo dat ze niet ontevreden over haar deelname behoeft te zijn. Juiste typeeringen zijn voor dit kluchtige spel van liefde, list en leugen een eerste ver- eischte. K. N. A. vond voor de vertolkers der beide boezem-boemelvrienden een pracht paar typen in de heeren J. W. v. d. Mey als boekhouder Drummei en J. Warmerdam als vriend Bergman uit Edam. Hun spel was, evenals de door Bergman meegebrachte kaas. allersmakelijkst. Vooral v. d. Meij (die tevens de regie voerde) was prachtig van gebaar en mimiek, bleef steeds geheel in de door hem gekozen typeering en droeg het stuk door zijn beheerscht, goed afgewogen spel. Ook vriend Piet was in zijn gulhartige doen een speler, die ik met genoegen aan het werk zag Mary speelde haar rol een tikje te zwaar. Mevr. de RuiterKoomen legde het accent te veel op het dramatische; het is echter „een kluchtig spel" (schrijft de auteur) en al is het leven van Mary niet vrij van eenige tra giek, de rol moet niet op het drama worden afgestemd. Met dat al kon deze speelster ge rust de hoofdrol worden toevertrouwd, want in haar sympathiek spel, zoo geheel van bin nen uit, toonde zij zich weer een der gerou tineerde speelsters van dezen kring Een achttal andere leden van K. N. A. zorgden voor de completeering der rolver- deeling. Van hen wil ik slechts mevr. Wester ■v. d. Pas noemen als de bewegelijke, druk doende freule Mertens, een rol, die zij ver dienstelijk typeerde. Bepaald onder den norm bleven de direc teuren Sr. en Jr. van het modehuis, waarvan eerstgenoemde daarenboven zwaar op den souffleur speelde. De „man in het hok" heeft er trouwens voor gezorgd, dat men het spel tweemaal hoorde, want de rolkennis was niet van allen even prima. Voor de mise-en-scène niets dan lof; het tooneel kon gezien worden en juist de gezel lige rommel deed natuurlijk aan en maakte, dat er sfeer was. A. J. van der Weijden. Bedienden stalen tlesscnen alcohol. Vier personen in arrest gesteld. Een grossier van alcoholhoudende dran ken vermiste den laatsten tijd vele fles- schen alcohol en een minder aantal fles- schen spiritus. Een onderzoek heeft uitge wezen dat drie leden van het personeel van 22, 29 en 30 jaar zich schuldig maakten aan den diefstal. Af en toe namen zij één of meer flesschen mee en van elkander wisten zij, dat er gestolen werd. Hoe groot het aantal mee genomen flesschen is, wordt nog nagegaan. De drie bedienden zijn in arrest gesteld, even als een Haarlemmer, wegens heling. Hij kocht de gestolen goederen en bracht ze dan in den zwarten handel, waardoor do prijs aanmerkelijk steeg. DE KUNSTSCHILDER H. M. GARMS OVERLEDEN. Te Laren is op ruim 80-jarigen leeftijd de kunstschilder H. M. Garms overleden. Hij maakte na zijn studietijd kunstreizen o.m. naar Algiers en Italië en vestigde zich daarna te Amsterdam, waar hij lid was van St. Lucas en Arti. Van het genootschap St. Lucas was hij 16 jaar secretaris. Garms schilderde land schappen, oude stadjes, enz. in verschillende deelen van ons land. Óp lateren leeftijd ves tigde hij zich te Hilversum en vervolgens te Soestdijk, terwijl hij nu te Laren, ten huize van zijn dochter, is overleden. burgerlijke Stand. HAARLEM 27 Januari 1944. ONDERTROUWD: 26 Jan., T. Kol en J. Jansen; 27 Jan., J. van der Put en A. M. van Biezen; J. A. Janssen en E. van Kampen. GEHUWD: 26 Jan., H. J. de Kuijer en W. A. T. Bleijswijk; L. J, Jansen en W. v. d. Weijden; M. Moerman en A. E. Oosterbroek; J. Vahrmeijer en A. M. v. Klooster; F. J. M. v. d. Weiden en P. C. Lammerse; W. A. Janknegt en E. Koning; A. Besseling en A. G. Molenkamp; J. J. Freek en A. J. van Es; A. H. Gebhard en J. A. Draaisma; J. Zorge en M. S. v. d. Berg; H. Oomen en M. P. v. d. Heiden; P. J. Prenen en M. Stock; 27 Jan., L. C. de Wijn èn M. Prikker; G. Oetelmans en M. G. Oosterbaan; F. J. van Vught en P. B. Braspenning; J L ^hooien en H. P. Lui ting. BEVALLEN: 24 Jan.: E. van BrachtLup- pens, d. 26 Jan.: H. E. v. d. VoortAntonisse, z. R. BelVan Zonneveld, z. en d. F. C. M. VijnVan Dril, z. 27 Jan: J. KossenVan der Veen, z. J. J. v. d. WerfBoesaard, d. F. C. KoersDe Boer, z. M. A. GrootEndenburg, z. OVERLEDEN: 25 Jan.: J. van Riel, 65 j., Jan Gijzenkade; C. Louwen, 26 j., De Genestet- straat. 26 Jan.: M. K. BogaardPoot, 78 j.» Frans Halsstraat; C. A. Zekveld, 41 j., Garen- kokerskade; A. J. HennemanBecker, 79 j.t Tuindorpslaan; J. Polman, 62 j., Rozenhagen- straat. AGENDA VOOR HAARLEM Vrijdag 28 Jan.: Stadsschouwburg: „Der Wildschutz" (Ned. Operette Gezelsch.) 6.45 u. Muziekzaal Brinkmann: tweede lezing A. F. J. Portielje, 7.30 uur. Rembrandt: „Tonelli" (18 jaar) 2.30, 6 en 8.15 uur. Palace: „Wat 'n schatje" (14 jaar) 2 en 8 uur. (Zaterdag: 2, 6 en 8.15 uur). Luxor: „Operabal" (18 jaar) 2.30 en 8 uur. (Zaterdag: 2.30, 6 en 8.15 uur). Frans Hals: „Scheppingsdrang" (18 jaar) 2.30 en 7.30 uur. Moviac: „Rechtzaak Dr. Deruga" (18 jaar) 2.30 en 8 uur (Zaterdag: 2.30, 6 en 8.15 uur). Zaterdag 29 Januari Stadsschouwburg t Piano-recital Marinus Flipse, 7.30 uur. Gem. Concertgebouw: Bokswedstrijden 7 u. Bios copen: zie Vrijdag. AGENDA VOOR AMSTERDAM. Vrijdag 28 Januari: Stadsschouwburg: „Der Troubadour" (Deutsches Theater) 6.30 uur. Leidscheplein Theater: „Alleen voor dames", 7.30 uur. Royal: „Ik moet met je trouwen", 2.30 en 7.30 uur. Metropool: „Alles met mu ziek", 7.30 uur. Carré: Circus Mikkenie- Strassburgér, 2 en 7.15 uur. Zaterdag 29 Jan.: Stadsschouwburg: „Peer Gynt" 6.15 uur. Concertgebouw: Kamerorkest m. m. v. Hubert Barwahser, fluit, 7.30 uur. Centraal Theater: „Colinette", 7.30 uur. Con certgebouw (kl. zaal): Bert Brugman's Kin dertheater, 2.30 uur. Bellevue: „Roodkapje" 2 uur. Leidscheplein Theater en verdere theater: zie Vrijdag. Stedelijk Museum: Ten- toonst. „Wat Aarde bewaarde" en „De Brug" 104 uur.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3