UIT HAARLEM IJMUIDEN Zege van politie-elftal. Vuurvreters kwamen er niet aan te pas. De Rotterdamsche Vuurvreters hebben hun naam in den nog wel op eigen terrein gespeelden competitiewedstrijd tegen het elftal der Politiesportvereeniging Velsen geen eer aangedaan. Zij kwamen er eenvou dig niet aan te pas en moesten dan ook met een 05 nederlaag genoegen nemen. Het Velser elftal kwam met enkele in vallers in het veld, waardoor het er als volgt uitzag: doel: Best; achter: Wittebrood en Dekker; midden: Kamerbeek I Verwoerd en Woudenberg; voor: Wielinga, Bakker, Bakkum, v. d. Leur en Ninaber. Toen Bak ker moest uitvallen ging Wielinga rechts binnen spelen en werd Kamerbeek II als rechtsbuiten opgesteld. Velsen was reeds in het begin gevaarlijk en al spoedig bleek, dat de Rotterdammers weinig kans zouden hebben. Na vijf minu ten kreeg Ninaber na een voorzet van Bak kum een kans, welke Velsens linksbuiten niet ongebruikt wilde laten (01). De Rot terdamsche doelman was geregeld in actie. Schoten van Bakkum en Ninaber gingen over en naast. Na 35 minuten verhoogde Wielinga na een voorzet van Bakkum den stand tot 02. De Vuurvreters deden hun best, maar hun spel was erg onsamenhan gend. Na de koffie vertoonde zich hetzelf de beeld. Een kwartier was er gespeeld toen Wielinga uit een voorzet van Kamerbeek II scoorde (03). Er volgde een eigenaardige gebeurtenis: de thuisclub had slechts voor één bal gezorgd en toen deze in de Maas haven geraakte was er maar één mogelijk heid tot verder spelen: het leder moest uit het water worden gehaald! Dekker gaf hier aan zijn beste krachten. Dit incident nam twintig minuten in beslag. Den resteerende tijd was Velsen weer geregeld in den aan val. Bakkum haalde den bal uit het mid denveld op, passeerde vijf of zes tegen standers en besloot dit fraaie staaltje voet bal op de juiste wijze: met een doelpunt (04). Na enkele schermutselingen zette Wielinga kort daarop den bal voor, waarna Bakkum den stand op 05 bracht. Het moge ietwat vreemd klinken, maar toch moet worden gezegd, dat het spel van Velsen niet bevredigend was; vooral in de voorhoede waren er enkele hiaten. Best heeft heel weinig te doen gehad; voor de rust heeft hij den bal slechts enkele malen kunnen aanraken en in de tweede helft kwamen de Rotterdammers alleen in de laatste vijf minuten voor het Velser doel. Verwoerd was een goede plaatsvervanger voor Zeiss. Woudenberg toonde zich op zijn oude plaats weer zeer geschikt. Tenslotte mogen we niet vergeten te vermelden, dat de scheidsrechter zich uitstekend van zijn taak kweet. Weer wijzigingen in de competitie. Naar wij vernemen zijn er opnieuw wijzi gingen in Velsens afdeeling. Alsnog is de Politie-brandweer van Haarlem toegelaten en vermoedelijk zal ook de Politie-brand weer van Amsterdam een ploeg in den strijd werpen. Het seizoen wordt dus lang duriger dan aanvankelijk werd verwacht. De stand van zaken is door een en ander niet gemakkelijk na te gaan. We meenen te mogen aannemen, dat Velsen de tweede plaats bezet. De competitie werd met vijf ploegen begonnen, thans zijn er acht. In- tusschen wacht Velsen o.m. de moeilijke uitwedstrijd tegen de Vuurvreters van Den Haag, waarvan thuis werd verloren. Ver melding verdient nog, dat Velsen vriend schappelijk van de Haarlemsche Politie- brandweer heeft gewonnen. H.L.O.-proeven. Zooals bekend is hebben ook leden van de Politiesportvereeniging Velsen zich voor de bekende H. L. O.-proeven geweerd. Zij hadden door omstandigheden weinig gele genheid om te trainen, maar desondanks slaagden zij er in te bewijzen, dat zij over voldoende sportieve eigenschappen be schikken. Zij zien dan ook met voldoening op de proeven terug. Geslaagd zijn de heeren Middendorp, Wielinga, Van Elmpt, Tjeerds en Bakker II. Nog vier leden moeten den wandelproef af leggen, waarna ook zij het examen met goed gevolg achter den rug zullen hebben. Te verwachten is, dat dit binnenkort het geval zal zijn. Burgeilijke Stand. Geboren: A. v. Polanen, d., Wijk aan Zeeër- weg 84, IJmuiden. J. Gravemaker, z., Wille- brordstraat 25, IJmuiden. G. E. Bouwmeester, d., Merellaan 5, IJmuiden. H. P. H. de Jong, d., Hyacinthenstraat 51, Santpoort. C. J. Bak ker, d., Engelmundusweg 118, IJmuiden. D. v. d. Plas, d., Fazantenlaan 8. IJmuiden. J. Zwaan z., Beukenstraat 8, IJmuiden. A. Streefland, d., Tuindersstraat 45, IJmuiden. Overleden: G. J. 't Hoen, 50 j., echtg. van D. J. Geuke, Velserduinplein 6, IJmuiden. J. Hamers, 63 j., echtg. van H. A. van Zon, Casembrootstraat 31, IJmuiden. AGENDA DONDERDAG 3 FEBR. IJMUIDEN. Thalia-Theater: Het tweede schot (film), 7.30 uur. VRIJDAG 4 FEBR. IJMUIDEN. Tha lia-Theater: Nieuw filmprogramma. 7.30 u. AGENDA VOOR AMSTERDAM DONDERDAG 3 FEBRUARI. Stadsschouw burg: „De mooiste oogen van de wereld", 7.15 uur. Concertgebouw: Concert m. m. v. Willem Andriessen, piano, 7.15 uur. Cen traal Theater: „Colinette". 7.15 uur. Leid- scheplein Theater: „Sprookjes", 7.30 uur. Royal: „Ik moet met je trouwen", 2.30 en 7.30 uur. Metropool: „Alles met muziek", 7.30 uur. Carré: Circus Mikkenie-Strass- burger, 2 en 7.15 uur. VRIJDAG 4 FEBRUARI. Stadsschouw burg: „Rigoletto", 7 uur. Concertgebouw: Piano-avond Ali Baartscheer, 7.30 uur. Cen traal Theater en verdere Theaters: zie Don derdag. Royal: „En. wie kent mij?" 7.30 uur. Stedelijk Museum; Tentoonst. „De Brug", dag. 104 uur. Wat Strawberries bezig hield. Het eerste dameselftal van de hockeyclub Strawberries is bij Hurley op bezoek ge weest. Het boekte een tegenvaller door met 32 te verliezen. De ploeg der Aardbeien was door eenige invalsters verzwakt, het- een bij 't spel van de invalster voor de eepster zeer tot uiting kwam. De voor hoede heeft voldoende haar best gedaan, maar zij ondervond weinig steun van de middenlinie, die ook verdedigend zeer on voldoende was. Daardoor kreeg de toch al niet stevige achterhoede het extra zwaar te verduren. Intusschen zijn de moeilijkste uitwedstrijden thans achter den rug. De overige dames deden het beter. Zooals we reeds eerder met genoegen constateer den is er een goede vooruitgang in de lagere elftallen op te merken en we kunnen de meisjes slechts op het hart drukken op de zen weg voort te gaan. Ernstig trainen, snel heid en uithoudingsvermogen vergrooten en de technische en tactische kneepjes niet verwaarloozen, ziedaar factoren, waaraan ook zij steeds meer aandacht dienen te schenken. De uitslagen waren Zondag als volgt: BDHC 7—Strawberries 2 2—4, BDHC 9Strawberries 3 01 en HBS bStraw berries b 01. De thuiswedstrijd tegen Zandvoort is voor het eerste heerenelftal der Aardbeien toch nog een flinke overwinning geworden. De gasten telden eenige invallers, terwijl Strawberries volledig in het veld kwam. Ér werd goed spel vertoond, vooral in de eerste helft. Al direct na de beginbully nam Straw berries het initiatief. Er werden verrassen de aanvallen opgezet en reeds vrij spoedig vond C. Maters het net. Even later schoot Stada een mooie voorzet ineens onhoudbaar in. Met een 20 voorsprong van Strawber ries ging dus de rust in. Na de hervatting zakte het spelpeil wat. Men viel terug in vrij kort spel, waar ook de middenlinie van de gastheeren naar onzen smaak te veel aan mededeed. Kort voor het einde slaagde H. Brunink er ook nog in te doelpunten, zoodat Strawberries met 30 won. De Zandvoort- verdediging was wel het beste deel van het elftal. De keeper der gasten heeft talrijke schoten keurig gestopt en de backs, waar van aanvoerder v. Pagee als altijd een tac tische partij speelde, waren moeilijk te pas- seeren. Het tweede Strawberries-heerenelftal bleef zich goed weren. In den uitwedstrijd tegen Alliance 2 werd op overtuigende wijze met 04 gewonnen. Bij het derde elf tal wil het nu en dan niet vlotten; ditmaal werd uit met 20 van Zandvoort 3 verlo ren. Stuk voor stuk zijn de spelers goed, maar in combinatie spelend komen zij meestal niet tot doelpunten. Oefenen is dus vereischt. Overigens waren de uitslagen bij de heeren: Strawberries 4Zandvoort 4 11; Strawberries 5Hermes 2 23 en Strawberries aHurley a 11. VELSEN ONGEVAL. Omstreeks half vijf heeft in de Corvers- laan een ongeval plaats gehad, dat betrek kelijk goed is afgeloopen. Een ongeveer 12-jarige knaap fietste in de richting van den Wijkerstraatweg, terwijl een dame in tegengestelde richting ging. Plotseling gleed de klomp van den jongen van het pedaal, waardoor hij zijn stuur kwijt raakte en tegen de fiets van de passeerende dame op botste. Deze kwam leelijk te vallen, waarbij zij haar rechteronderbéen verwondde. Toe vallig zag dokter L. J. Vreeling het ongeluk gebeuren, die bij een voorloopig onderzoek een lichte kneuzing ^constateerde. De ge troffene was door het "ongeval zeer nerveus. Een nabij wonende sexegenoote was bij de verdere behandeling hulpvaardig. IJMOND I WON VAN BATO II. Ondanks de bijzondere omstandigheden kon de handbalontmoeting tusschen het eerste elftal van de IJmond-heeren en dat van Bato 2 uit Haarlem aan den Hoflander- weg "te Beverwijk toch nog doorgang vin den. Daarentegen werd de wedstrijd van de IJmond-heerenreserves tegen Rapiditas, eveneens uit Haarlem, afgelast, daar deze tegenstanders door overmacht niet op tijd te Beverwijk konden komen. Het was voor de Velsenaren al een zeer eenzijdige strijd, wat toch niet in de lijn der verwachting lag. De thuisclub was voort durend in de meerderheid en zelfs kon de achterhoede, die zich vaak verveelde, den tijd dooden met elkander te vermaken. De IJmondvoorhoede was echter allerminst in vorm en wist de tallooze kansen, die werden geschapen, dan ook zeer slecht te benutten. De aanvaller C. Schepers was de eenige. die nog over een behoorlijke schotvaardigheid beschikte. Hij nam tenminste 5 van de 7 doelpunten voor zijn rekening. Bij de ove rige voorhoedespelers liet zoowel het sa menspel als het doelschieten veel te wen- schen over, al moet hieraan direct worden toegevoegd, dat de Haarlemsche doelman zich op zeer goede wijze heeft geweerd. Met de rust was de stand nog slechts 30 voor IJmond, doch na de hervatting werd de score regelmatig opgevoerd, zoodat het einde voor de Velsenaren met een 70 overwinning kwam. „SUOMI". Het bestuur van de H. A. V. Suomi, dat zich spoedig bij de opening van het nieuwe athle- tiekseizoen met vernieuwden ijver op de ge beurtenissen in de athletiekwereld zal werpen, heeft echter eerst den leden nog een prettigen avond aan te bieden. Zaterdag zai te zeven uur in het gebouw „Adrichem" aan de Adiichemstraat een film avond worden gehouden, waarbij enkele sport films zullen worden vertoond, die voorts nog eenige afwisseling zullen ondergaan. Dit is dus weer een mooie gelegenheid om zoowel de dames- als de heerenleden van Suomi tijdens een prettige, onderlinge bijeen komst nog nader tot elkander te brengen in de Suomi-familie. TOCH I. E. V.—A. D. O. 1920. Door de omstandigheid, dat door den N.V.B. de wedstrijden KinheimD.T.S. en I.E.V. A D.O. Zondag in v. Gelder's Sportpark waren vastgesteld en thans eerstgenoemde ontmoeting door een loyaal gebaar van Kinheim is uitge steld geworden, kan de tweede wedstrijd, die voor beide clubs van zeer groot belang om het kampioenschap van 4 C is, doorgaan. De samenstelling van de Velsenaren heeft in zooverre slechts wijziging ondergaan, dat al leen Nieuwenhuizen als linksbinnen eventueel zal worden vervangen. Door wien is echter nog niet bekend. I.E.V. komt dus uit met: doel: W. van Tunen; achter: W. F. Stals en J. v. d. Zon; midden: A. Spruit, P. v. d. Berghe en J. v. d. Vlies; voor: J. de Jong, J. Schavemaker, Th. de Jong, N. N., en P. Schoorl. DE KANS VAN WATERVLIET I. Inderdaad heeft het eerste twaalftal van de korfbalvereeniging „Watervliet" Zondag in de hoofdstad een prachtige kans om nog nader bij het kampioenschap van de 3e klasse N.K.B. te komen. Doch Fortuna I zal zich, hoewel deze rivaal j.l. Zondag met 8-4 van T.H.B. I verloor, zeker een niet gemakkelijke prooi too- nen, temeer daar de tegenstanders ook nog een kleine kans hebben, indien de Velsenaren de vlag moeten strijken. Een zege van Water vliet maakt haar positie zoo fraai, dat het kampioenschap dan bijna niet meer kan ont glippen. Dat er spanning wordt verwacht, blijkt wel uit het groote aantal supporters, dat de reis naar de hoofdstad mede aanvaarden zal. Het zesde twaalftal van Watervliet speelt tegen het vierde, hetgeen voor de ontvangende ploeg nog een goede oefengelegenheid wordt. Te Haarlem zullen Oosterkwartier 4 en Wa tervliet elkander ontmoeten. Thuis werd door de Velsenaren gewonnen, maar nu wordt gerekend op een gelijk spel. De Watervliet-adspiranten, die de laatste twee weken flink voor den dag kwamen, ko men opnieuw in het veld. Naar de verrichtin gen wordt met belangstelling uitgezien. Voor Zaterdag zijn vastgesteld: Watervliet b Animo Ready b; Haarlem bWatervliet d. BEVERWIJK HOOGOVEN- STATEN-AVOND. In het Kennemer Theater werd wederom een avond gehouden door de Vereeniging „Hoogoven-Staten", onder 't motto „Hoog-- oven-Staten-radio-omroep". Evenals de vo rige week bestond voor het uitgebreide, zeer afwisselende programma een zoodanige be langstelling, dat de zaal opnieuw stampvol was, hetgeen bewijst, dat het gebodene bui tengewoon in den smaak viel. Over de uitvoering zelve, welke thans in een non-stop-revue was gewijzigd, vermel den we slechts, dat enkele variaties waren aangebracht, die van propagandistische waarde voor eenige aangesloten sportafdee- lingen waren. Voorts was behalve het optreden van de Watervlieters, die zeker het grootste aan deel in de uitvoering hadden, en dat van leden van S.S.H. en IJmond ook een Ha waiian-ensemble onder de uitvoerenden. De grootste aandacht ging weer uit naar de Berry's, die met hun liedjes bij de gitaar al een bijzonder succes hadden. Ln zijn opening schetste de heer drs. A. Demmers, voorzitter van H.S. de vlotte me dewerking van de verschillende vereeni- gingen tot het welslagen van dezen avond, welke beschouwd kan worden als een gene rale repetitie voor wat te wachten is in April bij de feestelijke herdenking van het derde lustrum der Hoogoven-Staten. Reeds thans heeft men zich verzekerd van een heel goede leiding, welke aan deze aanstaande herdenkingsavonden een bijzon der cachet zal geven. Ongetwijfeld is de uiterst prettige geest, welke zoowel bij Hoogoven-Staten als bij de talrijke afdeelingen bestaat een goede stimulans om ook de komende festiviteiten te doen slagen. TOONEELAVOND IN HET K.S.A.-GEBOUW. Leerlingen van den tooneelleider Anton Sweers voerden in het K.S.A.-gebouw een blijspel van Godfried Bomans op, dat den vervaarlijken titel „Bloed en liefde" draagt. Met schroom in het hart toog men ongetwij feld naar deze uitvoering, waarvan de recensent onwillekeurig moest denken toen hij de aankondiging las, dat „blijspel" zeer waarschijnlijk een misvatting was en dat er eigenlijk „drama" had moeten staan. .Dit wordt een drama", zingt het aan- vangskoor en het heeft gelijk. Dit stuk is een drama, maar dan een in vastenavond stijl. Een grooter samenraapsel van alle mo gelijke bombastische verzinselen zal men niet dikwijls tegenkomen. Godfried Bomans ziet kans om in één en hetzelfde spel per sonen te laten optreden, die in verschillende eeuwen geleefd hebben. Zoo ziet men Ja- coba van Beieren (die Amalia van Solms tot kamenier heeft) geschaakt worden door Karei de Vijfde, zijn aspirine en moderne zinken emmers doodgewone dingen in de kemenade van vrouwe Jacoba, etc. Het geestige is, dat de personen zich er van bewust zijn, dat zij, door den auteur bewogen worden en dit af en toe laten merken ook. „Bloed en liefde" steekt den draak met de tooneeldraken van een 4050 jaar geleden en is een alleraardigst geslaag de parodie op de valsche dramatiek en ro mantiek zooals onze grootvaders die in de vorige eeuw bij het tooneel kenden. De uitvoering viel op door een keurig verzorgde regie van Wil Seignette, door décors en requisieten in middeleeuwschen stijl en bijzonder fraaie costuums. De dames en heeren medewerkenden, die voor een opfrisschertje algemeene geschie denis zorgden waren de dames Bep Kraak man, An Bakker en Cor Duin met de hee ren Niek Galesloot, Wil Seignette, Wim Tesselaar, Wim Dekker, Ide Henneman, Hein Schram, Piet Blokker, Hen van Doorn, - Jan Limmen, Ton Tervoort en vele anderen. Deze leekenspelers kunnen met genoegen op de uitvoering, de eerste in een serie van drie, terugzien. A. J. VAN DER WEIJDEN. NEDERLANDSCHE BOEREN NAAR HET OOSTEN. Nadat zij eenige weken met verlof in het vaderland hadden vertoefd, is een eerst® groep van ongeveer vijftig Nederlandsch® boeren opnieuw naar het Oosten vertrokken. Zij werden uitgeleide gedaan door den direc teur van het Ncderlandsche Oost Instituut, den heer drs. W. Goedhuys en het hoofd van de afdeeling Oostzorg van het instituut, den heer B. P. Bakker. De Nederlandsche boeren, die allen reeds geruimen tijd in het Oosten hebben vertoefd, zullen na een scholings periode op het landgoed Waka van de Neder landsche Oost Compagnie bij Wilna ingezet worden in de Baltische landen. Nieuwe Uitgaven Jeugd in de Branding, door Hilda Bongert- man. Uitg. Nenasu, Utrecht. Een boek, waar in de jeugd van dezen tijd beschreven wordt, in eerste instantie de jeugd, die zich voor het nieuwe Europa heeft ingezet, die daarbij be reid is de liefste banden prijs te geven en het hoogste offer te brengen. Daarnaast zet de schrijfster diegenen onder de jongeren, die aanvankelijk weigerachtig of niet-begrijpend tegenover den nieuwen tijd staan, doch gelei delijk, soms met groote moeite, meegevoerd worden door de jonge pioniers. Het boek is in de eerste plaats bedoeld om gelezen te wor den door jonge menschen. lOOMMISSIE INZAKE HUISHOUDELIJKE VOORLICHTING Voor de afdeeling Haarlem van de Com missie inzake huishoudelijke voorlichting was het Dinsdag een bijzondere dag. In per ceel Schouwburgstraat 49 werd een bureau voor inlichtingen geopend, waar iederen middag voor de huisvrouw spreekuur wordt gehouden. Daar kan zij inlichtingen inwin nen over cursussen enz. Aan de straatzijde is een etalage ingericht, waar de huisvrouw eenige praktische dingen kan leeren. Dins dagmiddag is het bureau officieel in ge bruik genomen in tegenwoordigheid van enkele dames van de landelijke commissie. Na een inleidend woord van de presidente mej. C. A. M. Heshuijzen, die met mejuf frouw G. Hoos, secretaresse en mevrouw A. C. Hartsuijker-Müller, penningmeesteres het dagelijksch bestuur vormt, was het woord aan mevrouw G. Spanjer. Zij gaf een kort overzicht van de werkzaamheden der commissie sedert de oprichting in 1934. In den loop der jaren zijn tentoonstellingen ge houden, verder filmvoorstellingen en cur sussen, waarvoor altijd groote belangstel ling bestond. Dank zij prima leerkrachten stond de voorlichting op een hoog peil. In deze oorlogsjaren heeft de commissie vooral recht van bestaan. Op cursussen is verteld op welke wijze eten bereid wordt, opdat voorkomen worde, dat er bestanddeelen verloren gaan, wat er gemaakt kan worden uit resten van lapjes e. d. Het voeren van propaganda heeft altijd op moeilijkheden gestooten. Door de inrichting van het bu reau hoopt de commissie hierin verbetering te brengen. Als leidster zal optreden me juffrouw A. Fransen, die bereid is alle in lichtingen te verschaffen. Namens de landelijke commissie voerde dr. C. den Hartog uit Den Haag het woord, die opmerkte, dat Haarlem nu in de rij van steden, waar een bureau is gevestigd, is op genomen. Elders zijn de bureaux weliswaar grooter, doch in Haarlem is een actieve af deeling, welke zal zorgen voor uitbreiding van de werkzaamheden. Met de beste wen- schen voor de toekomst, besloot dr. Den Hartog zijn toespraak. Hierna bleven de genoodigden nog eeni- gen tijd bijeen. ECONOMISCHE POLITIE MAAKTE PROCES VERBAAL OP De economische afdeeling van de Haar lemsche politie heeft proces-verbaal opge maakt tegen een caféhouder, die handel dreef in boter, shag, sigaretten, een le vensmiddelenkaart en een textielkaart, te gen twee Amsterdammers, die voor shag te veel vroegen, tegen een Haarlemmer, die een mud tarwe verhandelde en enkele groentenhandelaren, die de prijzen voor witlof, en spruitjes verhoogd hadden. HAARLEM REIKT REEDS STAMKAARTEN UIT Maandag zijn de eerste Haarlemmers uit- genoodigd in de Vleeschhal hun nieuwe stamkaart af te halen. Begonnen is in een kalm tempo, om de- ambtenaren, belast met dit werk. gelegenheid te geven zich in te werken. Langzamerhand wordt het tempo opgevoerd, Het is nog niet te zeggen, hoe veel weken de uitreiking in beslag zal nemen. Burgerlijke Stand. HAARLEM 2 Februari 1944. BEVALLEN: 31 Jan., W. T. BreukerGubbels, z.; O. N. Tremonti—Piazza, z.; 1 Febr., J. M. Blokhuis—Hoogeweegen, d.; M. Bogaart—Ver haar, z.; L. C. Blommaert—v. d. Branden, z.; 2 Febr. A. M. HofkesWullems, z.; Ivl. van den BergKoenen, d. OVERLEDEN: 31 Jan., C. W. J. v d. Bijl, 42 j., Kamperlaan; G. in 't Velt—Roubos. 13 j., Haze~ paterslaan; N. Hoorn—Smit. 76 j.. Hazepaters- laan; C. van LooijPfaff, 90 j., Rijksstraatweg; 1 Febr., K. de Klerk—Piek, 79 j., Gen. Joubert- straat. ONDERTROUWD: 1 Febr., A. H. van Dijk en M. P. Boerrigter; 2e Febr. F. J. A. v. d. Meeren eii L. A. Bouwmeester; J. Vink en G. M. Vlot; C. T. van Esch en J. Hooijveld; H. Handgraaf en J. Knape; R. Overeijnder en J. W. Ridderinkhof J. Croes en H. C. G. Hanskamp; H. G. Anten en L. Kruvjswijk; G. H. J. Croijmans en T. M. Mul- kens; G. v. d. Maat en K. Wit; W. C. P. v. Leeu wen en I. M. Vink; P. H. Menke en G. H van Woerkom; A. G. Burger en M. E. Stuij; W. J. Groeneveld en M. Polderman; A. v. d. Pol en W. v. d. Walle; P. J. Laget en G. F. Veldhoen; J. de Leeuw en C. Bak. GEHUWD: 2 Febr., M. J. Jansen en B. H. M. Koster; W. A. v. d. Linden en J. J. T. Habraken; P. G. Kruijer en M. W. M. Roosenhart; U. H. Dijkstra en L. de Graaf; H. van het Nederend en E. J. Buurman; A. van den Broek en G. Slot; J. v. d. Aar en M, Voogd; H. Boeree en G. B. Bouwmeister; W. Gardien en W. A. Dernison; B, de Vries en J. C. M. v. Deelen; A. Rietveld en B. A. Cnossen.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3