2MIL a X 0 m Centimeters! K ae H fifi P 1 Lekkere Pannekoeken met PANKO VOOR BOEKEN bii VEKO lei- B., en- de an on- lUt- stal sla- sch lid- ezit dei itie rs- we ge- ar- /2Ö 10 ge- bij ran de rde at 944. J. z., TOO M. rs— P. ;en- 3M Ge- M. d. C. ms- w. L. M. H. 7.10 7.40 iws. de ert. :en- llo, De )gh. 1UZ. 4.15 ste. 8.00 8.45 act. *en- eb- 1.20 en 2.30 taal oo- 0.15 en. 0 B um in Ned.-indië geïnterneerde burgers. Het Nederlandsche Roode Kruis ontving we der opgaven van in Ned.-indië geïnterneerde burgers van Nederlandsche nationaliteit. Van de volgende geïnterneerden konden tot heden de adressen der naaste familiebetrekkingen of van andere belanghebbenden hier te lande niet worden opgespoord. Caluwe, F. de, 29, klerk; Cate, R. F. ten, 33, employé petroleum mij.: Ceuninck van Capelle G. A. R. de, 58, gepens.; Christiaans, J. H., 63, gepens.; Citters, J. C. van, 59, werkzaam bij het geldwezen; Claessen, J. A., 30, kleermaker; Clasie, B, 53, werkman; Classen, W. F. L., 40, gouv.-ambtenaar; Coblijn, R., 54, planter; Coenraad, T. A., 25, zeeman; Cohen, M. B., 31, boekhandelaar; Colaris, J. M., 43, planter; Coldenhoff, H. E., 55, gepens.; Coldenwijn, P. F. J., 56, schilder: Colter, C. O., 32, zonder be roep; Combe, T. N. de Ia, 18, leerling; Commu, L. M., 55, pakhuis-opzichter; Commijs, N., 37, planter; Conrad, H. M., 32, klerk; Cornelis, J. J. A. F., 59, ingenieur of machinist; Cox, B.. gouv.-ambtenaar; Crans, J H., 37, gouv.-ambt. Cromjongh, J. C., 47, klerk; Croon, T. /L., 52, zonder beroep; Dake, N., 50, employé bij een mij.; Dalen, J. van, 36, kapper; Dalhuyzen, J. P., 37, accountant; Dammers, F. C. N., 59, koopman; Dam wijk, F. K. F., 32, hoofdopzich ter; Dat, J. P., 39, employé; Deeiman, A. G 48, accuontant; Dekeling, D., 52, employé bij een mij.; Dekker, C. M., 35, klerk; Delaere, A. J., 56, gouv.-ambtenaar; Demmink, W. R., 35, musicus; Denninger, T., 35. werktuigk. ing.; Derksen, J. R., 54, tandarts; Derksen, W. J., 50 tandarts; Derksen, W. J., 50, planter; Detz, J. R., 48. pakhuis-opzichter; Deul, J. H., 51, plan ter; Dewall, J. C. von, 33, zonder beroep; De- zertine, W. J. M., 43, zonder beroep; Diederiks, H. 45, kok; Diemont, R., 71, planter; Faber, H. J., 45, koopman; Kat, J. M., 47, chef-kok; Kee- ken, H. van, 50, gevangenis-employé; Keere- weer, J. C., 38, werkman; Keiser, A. L., 30, klerk; Keller, D., 50, planter: Kellerman, C. H. 33, ingenieur of machinist; Kemink, P. J., 27. zonder beroep; Kelleners, H. H., 53, kleerma ker; Kerkhof, A., 47, kleermaker; Kerkhof C. A. van, 40, leeraar; Keunig B, 27, hotelwerk man; Keuter A., 57 gepens., Kieywegt P. J. 38 chef; Kippenbroek J. F., 18, student; Klaas man J. H., 25, pianter; Klarenbeek H. T., 18. student; Klapwijk B.. 31, werkzaam bij trans portbedrijf: Klaver C., 56, gepens.: Klein, M L. de, 58, kleermaker; Kleyn W. van der, 48, gepens.; Kleynburink. B H., 19 fabrieksem- ployé; Klepper G., 29, ass. machinist: Klin- kert G. P., 54 gepens.: Kloosterboer P.. 39. planter; Knsen C„ 40. werkz. bij petroleum- mij.: Koek W. I. H.. 31. Timmerman: Koek T. G. C., 29, werkz. bij vliegtuigfabriek; Koek T. H. A., 57, werkz. bij theater; Koenders J. B. M., 52, leeraar; Koes P. H. J.. 56. planter; Kok C., 51, winkelier; Kok C. M.. 44, direc teur: Kok F. C., 57, gepens.; Kole H. A.. 53. leeraar; Koning J. W. de, 52, gepension.; Ko ning P. J. M. de, 49, beroep onbekend; Korn- mann M. E., 56, politie-agent; Kooyman W-, 56. zonder beroep; Koper E., 58, architect; Kornmann C. T., 53, musicus; Korthof J., 56. planter; Kraaijenveld C„ 55 „inlichtingen bureau"; Kraft A. J. C., 51, missionaris; Krie- ger H., 63, politie-agent; Kruysboom L. C. E.. 55, zonder beroep; Kruyt A., 18, student; Krij ger E. J. A. J. D. de, 61, gepens.; Krijner J., 55 directeur van school; Kuiler K. J. W., 52, ge pens.: Kuster F. C J., 48, leeraar; Kusters W. P., 48, politie-agent; Kuyp J. D. H., 53, ge pens.; Kuyp R., 18, student; Kwast J., 52. planter; Claasen G. H. leeraar fröbelschool Belanghebbenden gelieven zich ter verkrij ging van nadere inlichtingen te wenden tot de Ve afdeeling van het informatiebureau van het Nederlandsche Roode Kruis, Dr. Kuyper- straat 9, te 's-Gravenhage, onder opgave van zoo volledig mogelijke gegevens omtrent naam, voornamen, geboortedatum, beroep, werkgever en laatstbekende adres der ge- interneerden. Datis ook aanwezig bij den Landstorm Neder!?*H. Waar hard gewerkt wordt, bestaat het recht op ontspanning. Deze ontspanning wordt bij den Landstorm Nederland op ver schillende manieren gebracht. Daar zijn in de eerste plaats de kameraadschapsavonden, die geheel door de jongens zelf worden ge organiseerd. Dan wordt er geld bijeenge bracht, een orkestje opgericht, duizend en één kleine werkjes worden verricht, die alle bij elkaar toch noodig zijn om een derge- lijken avond te doen slagen. Dan zitten offi cieren, onderofficieren en manschappen door elkaar, gezamenlijk aan een tafel en staat de geheele kompagnie een avond los van alle dienstzorgen. Voorts vinden van tijd tot tijd bioscoopvoorstellingen. muziekavonden en lezingen plaats, terwijl operette en opera ook niet vergeten worden. Dit alles draagt er toe bij, dat de landstormer zijn ontspanning krijgt, waaraan dan meteen verbonden is zijn cultureele scholing. Velen die vroeger niet wisten, wat kunst is, staan er nu opeens midden in tot hun groote waardeering. ADRESVERANDERING COMMISSARIAAT VOOR DE BELANGEN VAN DE V.M. NEDERLANDSCHE WEERMACHT. De Commissaris voor de belangen van de V.m. Nederlandsche Weermacht te 's-Gra venhage, Lange Voorhout 7 maakt bekend, dat met ingang van 1 Mei 1944, een gedeelte van zjjn commissariaat is verhuisd naar Velp. Het postadres is te rekenen van ge noemden datum af: Waldeck PyrmontLaan 5 te Velp. AGENDA WOENSDAG 3 MEI. Frans Halsmuseum: ten toonstelling Kunst zij ons Doel, 105 u. Hém- brandt: „Johan" (18 j.) 2.30, 6 en 8.15 u. Palace: „De ijzeren kroon" (18 j.) 2 en 8 u. Luxor: ,,De nacht der vergelding" (18 j.) 2.30 en 8 u. Frans Hals: ,Ik pas wel op je vrouw" (18 j) 2.30 en 7.30 u. Moviac: ,,'t Vriendinnetje van Papa" (18 j.) 2.30 en 8 uur. DONDERDAG 4 MEI. Groote Kerk, Orgelbe speling George Robert, 3-4 uur. Gem. Concert zaal: Concert Aart Smink, orgel en A. v. Wicke- voort-Crommelin, sopraan, 7.30 uur' Bioscopen: *Je Woensdag. (Palace geen avondvoorstelling). Enquête huisbrandverbruikers. Aanvraagformulieren vóór 14 Mei a.s. indienen! Ter bepaling van de aa,n de huisbrand ver bruikers (geen particulieren) toe te wijzen rantsoenen brandstoffen voor het stooksei- zoen 1944-45 wordt dat jaar weder-om een en quête gehouden. Begonnen wordt met de huisbrand verbruikers, welke behooren tot de groepen B, C of D. Dit zijn verbruikers, die: le. een gebouw of perceel in gebruik heb ben, waarvan ni-et tevens een gedeelte dient voor bewoning; 2e. een gebouw of perceel in gebruik hebben, waarvan wel een gedeelte voor bewoning dient, doch van welk gebouw of perceel de totale inhoud, bestemd voor de uitoefening van beroep, bedrijf of dienst groot-er is dan de totale inhoud van de voor bewoning bestemde ruimte. In het tijdvak van 5 t/m. 13 Mei moeten deze B, C of D verbruikers een bij den distributiedienst ver krijgbaar gesteld aanvraagformulier MD 3 93-02 afhalen en ervoor zorgen dat dit for mulier vóór 14 Mei a.s. Ingevuld bij dezen dienst is ingeleverd. Hoewel de distributiedienst de op een later tijdstip ingediende aanvraagformulie ren MD 39 3-02 niet zal weigeren, zullen deze aanvragen voorloopig niet in behandeling kunnen worden genomen. Ten aanzien van huisbrandverbruikers, die voor de uitoefening van beroep, bedrijf of dienst een gedeelte eener woning in gebruik hebben, dat kleiner is dan de totale inhoud van het voor bewoning bestemde gedeelte alsmede voor pensionbedrijven en kamerver huurders zullen afzonderlijke regelingen worden getroffen, waarover t.z.t. bijzonder heden zullen worden gepubliceerd. De distributie van textielgoederen. Alle aanvragen ter verkrijging van spe ciale vergunningen zoowel als leveringsver gunningen voor den aankoop van Verschil lende textielgoederen, welke uitsluitend op deze bescheiden verkrijgbaar zijn, zullen t.z.t. moeten worden ingediend bij de plaat selijke distributiediensten. De thans be schikbare hoeveelheden laten echter alleen toe de loopende aanvragen en verplichtin gen af te wikkelen. Het heeft derhalve geen zin zich thans met een aanvraag tot den plaatselijken distributiedienst te wenden. Evenmin heeft het zin de aanvragen recht streeks te zenden aan het Rijksbureau Dis- tex, aangezien dit bureau ze niet in behan deling zal nemen. Ondanks een publicatie van omstreeks 28 Januari j.l. waarin bekend werd gemaakt, dat aanvragen voor textiel niet bij Distex moesten worden ingediend, hebben velen toch hun aanvragen direct ingezonden aan het Rijksbureau Distex. Dit bureau heeft de formulieren zooveel mogelijk doorge stuurd naar de plaatselijke distributiedien sten. Thans is echter bepaald, dat alle na 1 Maart j.l. rechtstreeks aan genoemd bureau ingezonden aanvragen als vervallen dienen te worden beschouwd. Voor de bovenkleeding geldt in het alge meen, dat slechts een aanvraag tot aankoop kan worden ingediend, indien men in het geheel geen bruikbaar exemplaar bezit. Wanneer men b.v. nog over één goed draag baar costuum beschikt is het dus onnoodig een aanvrage voor een tweede exemplaar in te dienen, daar de distributiedienst er zon der meer afwijzend op moet beschikken. Post voor vrijwilligers. Het SS-Ersatzkommando Niederlande in Den Haag maakt, in verband met het zen den van post aan vrijwilligers, die dienen bij verschillende eenheden der Waffen-SS, of die in Lazaretten, Genesungsheime enz. liggen, het volgende bekend: Alle brieven, tijdschriften en pakjes moe ten in het vervolg geadresseerd zijn als volgt: An das SS-Hauptaml, D II/2 Deutsche Dienstpost Maastricht. Zur Weiterleitung an: (naam): (Veldpostnr. of adres): Daardoor zal de verzending van de veld- post in het vervolg minder vertraging on dervinden. Brieven, tijdschriften en pakies moeten duidelijk van naam en adres voor zien zijn en ook het adres van den afzen der móet er duidelijk op vermeld zijn. Het verdient aanbeveling in de pakjes ook een adres bij te voegen en deze stevig te ver pakken. Tot 20 gram is alles vrij van porti. Pakjes boven de 20 gram moeten van Zu- lassungsmarken voorzien zijn als deze naar veldpostnummers gezonden worden en mo gen niet zwaarder zijn dan 100 gram, Zwaardere pakjes ook met 2 Zulassungs- marken zijn niet toegelaten. Pakjes aan gewone adressen, dus niet veldpostnummers mogen niet zwaarder zijn dan 1000 gram. Tijdschriften en kranten mogen ook aan veldposlnninmers zonder Zulassungsmarke verzonden worden. Luchtveldpostbrieven moeten van 2 lucht postzegels voorzien en op den brief moet vermeld zijn: luchtveldport. Luchtveldpost zegels en toelatingszegels worden door de vrijwilligers aan hun familieleden gezon den. Het is in het belang der familieleden zelf, dat aan de voorschriften nauwkeurig de hand gehouden wordt, want dan heeft men meer zekerheid, dat de post geen ver traging ondervindt en op de plaats van hestemming aankomt. In bot vervolg moeten dus brieven, tijdschriften en pakjes voor de vrijwilligers niet moer naar bet .SS-Ersatz kommando Niederlande in Den Haag ge zonden worden. De veldpost voor de vrijwilligers wordt door de Hollandsche post aangenomen en in plaatsen waar kantoren van de Duitsche dienstpost gevestigd zijn. kan men de veld post daar bezorgen. Ook kan men bij de Duitsche Dienstpost geld verzenden op veld postwissels voor de vrijwilligers bii alle eenheden der weermacht en Waffen-SS. Verduisteren: van 21.15 tot 6.00 uur KORT NIEUWS Op de Sloterkade te Amsterdam werd een zak uil den Schinkel opgehaald, welke het lijk bleek te bevatten van een naar schatting pl.m. 30- jarlgen man. Het hoofd toonde verscheidene zware verwondingen, welke op misdrijf wijzen. De politie stelt een onderzoek in. Een 79-jarige dame, die alleen woonde op de Ceintuurbaan te Amsterdam is door gasver giftiging om het leven gekomen. Toen de buren gaslucht in het huis bespeurden, stelden zij een onderzoek in. De oude vrouw werd levenloos in bed aangetroffen, terwijl een slang van een gas- comfoor bleek losgeraakt te zijn, waardoor het gas zich in de woning had verspreid. Tengevolge van vonken uit den schoorsteen van de woning van de familie J. te Bergen op Zoom raakte het in-, den tuin achter de woning geplaatste wiegje in brand, waardoor de baby. een meisje van twee maanden, zoodanige brand wonden opliep, dat het twee uur later overleed. In een fabriek aan de Oostenburgergracht te Amsterdam is een 52-jarige arbeider tusschen een lift bekneld geraakt Zijn gezicht werd ge deeltelijk verbrijzeld, alsmede het rechterbeen terwijl hij ook inwendig werd gekneusd. In zorg- wekkenden toestand werd hij naar het Binnen gasthuis gebracht. F. M. L. BARON VAN GEEN OVERLEDEN In het Roode Kruisziekenhuis in Den Haag is heden op 77-jarigen leeftijd overleden F. M. L. baron van Geen. Hij werd in Den Hel der geboren en trad in 1882 als adelborst in dienst bij de marine, welk onderdeel der Nederlandsche weermacht hij gedurende 20 jaren diende. O.m. heeft hij zich in Ned.-indië onderscheiden bij de krijgsverrichtingen in Atjeh in 1896, voor welk feit hij benoemd werd tot ridder in de Militaire Willemsorde. In April 1939 werd baron Van Geen benoemd tot kanselier der Nederlandsche Orden, als opvolger van generaal Grijber. Baron Van Geen is van 1904 tot 1934 parti culier secretaris der Koningin geweest. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. f 1500: 9310 1000: 1042 400: 2841 200: 4081 100: 2587 2905 4017 4060 4340 7491 9942 OFFICIEELE MEDEDEELINGEN. AFNAME RESTANTEN GOEDGEKEURDE POOTAARDAPPELEN. Het bedrijfschap voor zaaizaad en pootgoed voor akker- en weidebouw maakt bekend, dat. zich misschien nog een mogelijkheid zal voor doen de restanten goedgekeurde pootaardappelen af te nemen In verband hiermede wordt den genen, die nog over restanten plombeerbare pootaardappelen van alle rassen, klassen en sor teeringen beschikken, in overweging gegeven deze ten spoedigste en in ieder geval vóór Za terdag 6 Mei per ras, klasse en sorteering op te geven bij een van onderstaande B. E. A.- adressen voor Noord-Brabant, Zeeland en Limburg: mevr C. do Ridder v. d. Berghe. Burg. Ver- groesenstraat 2, Bergen op Zoom; voor Zuid- Holland. Utrecht en Gelderland: fa. B. M. Spiers en Zn.. Walenburgerweg 53, Rotterdam; voor Noord-Holland: H. de Haas, Voikerakstraat 37. Amsterdam; voor Friesland: fa. Hettema Zonen, Fonteinstraat 79, Leeuwarden; voor Groningen Drenthe en Overijssel: A. Luttner, Handelskade H. 352, Stadskanaal. Mocht de B. E. A. inderdaad deze pootaardap pelen nog kunnen afnemen, dan zal zij daarvan zoo spoedig mogelijk via exporteurs, landkoop- lieden en commisslonnairs mededeeling doen Eventueele afname zal geschieden tegen mini mum. resp. vasten telersprijs, verhoogd met de vastgestelde bewaarvergoeding. DE HANDEL IN SCHAPEN EN LAMMEREN. Met ingang van 1 Mei worden de vrije schapen- markten weer opengesteld; alsdan mogen scha pen en lammeren weer vervoerd worden, mits a. het vervoer wordt gedekt door een geleide- biljet; b. de schapen van een registratïemerk en de lammeren van een tatoueermerk zijn voor zien; c. de dieren zijn ingeschreven in een scha penboekje 1944. Voor stamboekschapen en door het stamboek geregistreerde lammeren geldt het vanwege het stamboek aangebrachte merk bij den handel van stamboeklid naar stamboeklid. Voor het verkrij gen van. geleidebiljetten voor schapen of lamme ren dienen steeds aankoopvergunningen, welke worden afgegeven door den plaatselijken bureau-» houder, te worden overgelegd, behalve voor ver-» voer naar een markt, voor terugvervoer van een markt naar het bedrijf waar zij vandaan zijn ge komen, of voor vervoer naar het bedrijf van een handelaar in het bezit van een zakboekje voor den schapenhandelaar. Aankoopvergunningen kunnen worden uitgereikt: 1. voor schapen aan degenen, die in het bezit zijn van een bedrijfs- maximum; 2. voor lammeren aan degenen, die in het bezit zijn van bedrïjfsmaximum voor scha pen, alsmede aan hen, die in een der beide voor gaande jaren gewoon waren een of meer lamme ren (b.v. voor huisslachting) in voorraad en voor handen te houden. GEMEENTE VELSENj VERNIEUWING „AUSWEISE" voor werknemers, woonachtig buiten de spergebieden in de ge* meente Velsen, of in een andere gemeente. De Burgemeester van Velsen maakt bekend» dat binnenkort alle uitgereikte ,,Ausweise" zul* len worden vervangen door nieuwe. Tenein-de deze verwisseling tijdig te kunnen doen plaats vinden dient het volgende stipt in acht te worden genomen. Elke werkgever (ook overheidsbedrijven) moet voor zijn personeel, dat woonachtig is buiten de spergebieden in de gemeente Velsen of in een an dere gemeente vóór 10 Mei 1944 schriftelijk een verzoek om afgifte van een nieuwe Ausweis (Dauerausweis) indienen bij den Burgemeester van Velsen. Deze aanvraag moet vergezeld gaan van: le. een opgave bevattende: naam, voorletters, geboortedatum, -jaar en -plaats, beroep en letter en nummer van het persoonsbewijs van den werknemer: 2e. een opgaaf in welk spergebied de werkne mer zijn arbeid verricht; 3e. een opgaaf of aan den betrokken werknemer reeds eerder een Ausweis" is verstrekt; 4e. voor werknemers die nog nimmer een „Aus* weis" hebben gehad, moet worden overgelegd een verklaring van politieneele en politieke betrouwbaarheid, af te geven door de politie van de woonplaats van den werknemer. Onder werknemers wordt alleen verstaan hu» zij. die in de spergebieden een volledige dagtaaft heeft. Het verstrekken van onjuiste opgaven zal worden beschouwd als sabotage. Zij die buiten de spergebieden wonen en zelf* standig werkzaamheden verrichten binnen da spergebieden (dus niet in dienst zijn van een werkgever) moeten voor zichzelf een aanvraag indienen bij den Burgemeester van Velsen, welke aanvraag eveneens vergezeld behoort te gaan van de gegevens onder 1 t.m. 4 hierboven vermeld Op de enveloppe moet in den linkerbovenhoek vermeld worden .,Ausweise". VELSEN 1 Mei 1944. De Burgemeester van Velsen, TJ. VAN DER WEIDB. Mevr. VRIJ, Or. Nassaulaan 128. Overveen (bij Stoop's Bad), vraagt voor direct een DAGMEISJE of Meisje voor den ochtend. Gez. v. 3 pers. Goed loon, goede beh. Aanm. na 5,30 uur. Mevr. VOS, Verspronckweg 99, vraagt wegens huwel. der tegenw. een DIENSTMEISJE v. d. en n. of v. d. dag. Werk ster aanwezig. Sanatorium vraagt voor di rect 2 DIENSTMEISJES. Sanatorium „Zonlichtheide" Gennep. FLINK DAGMEISJE gevr., hoo-g loon. „Beatrice Kliniek" Zijl weg 198, Telef. 17200, Hl. Gevraagd le kl. COUPEUSE, voor direct, goed loon. Pret tige werkkring. Aanmelden: GRÜNFELD, Plein 5. Gevraagd in Brood- en Ban ketbakkerij een nette WIN KELJUFFROUW. Br. onder no. 2379 Bureau van dit blad. Victoria-Hotel, Damrak 1-5, Amsterdam, vraagt voor on. midd. indiensttr. WERK MEISJES. Goed loon. Intern. Gevr. voor direct of later te Haarlem een APOTHEKER ASSISTENTE v. heele of halve dagen, in apotheek, ge legen aan trein en tram. Prettige werkkring en goede salarieering. Br. met opg. v. verl. sal. en uitv. inl. no. 846 WENSING's Adv. Bur., Tem peliersstraat 32. Ververij en Chem. Wasscherij Fa. J. LOTTGERING vraagt MACHINEPERSER. Aanm. Amsterdamsche Vaart 30 a Gevraagd NETTE JONGENS 15-18 jaar en NETTE MEIS JES vanaf 15 jaar, voor lioht werk. Vergoeding voor tram- kosten. Wasscherij en Che mische Wasscherij PEEPER- rvORN, Bleekersvaartweg 39 te Heemstede. Tandheelkundige Inr. van de Ver. v. Haar], Ziekenfondsen vraagt voor afd. Administra tie JONGE DAME. Bekend met kaart-systeem en typert. Brieven: Nwe Graaht 37. Op goede condities kunnen bii de kleerm. EDWARD NYMAN, Pieter Kiesstr. 33, EENIGE GROOTWERKERS gepl. worden op atelier of thuis. Tevens eenige MEIS JES voor handwerk. LEERLING-COUPEURS. Voor nu en later i na beëin diging van schooltijd) gevr. nette, vlijtige JONGEMAN NEN voor verdere opleiding. Br. onder no. 2331. In groot automobielbedrijf is plaatsing voor een aanko mende BEDIENDE, mnl. of vr. voor bediening telefoon centrale en licht kantoor werk. Zonder kantoorrou tine en zonder eenige practi- sche kennis van talen onnoo dig te solliciteeren. Br. onder no. 2380 Bur. van dit blad. ZIT- EN slaapk. aangeb. met getor. v. keuken, tegen vergoeding v. hulp in de huish., op nader overeen te komen uren. Br. no. 2364. WONINGRUIl" Gevr." Huis met tuin, tot f 40, in ruil v. ruime zonn. Bov.woning, huur f 27,50, in H.-Zuid. Br. Vredenhofstraat 10. Gez 1 SLAGWERKER en I ACCORDEONIST per 1 Juni Café „Zum Weissen Rössl", Krocht 10 a. Jongelui zoeken ETAGE of ongem. Kamers. Br. onder no. 2362 Bureau van dit blad. KAMERS GEVRAAGD, met vrije keuken; ged. gem., door klein gezin, f 50 a f 60 p. m. Br. onder no. 2358. Wij willen graag trouwen. Wie heeft v. ons 2 KAMERS, gestoffeerd, met kookgelh., of gebr. v. keuken. Br. onder no. 2361 Bur. van dit blad. Degene die Maandag 1 Mei tusschen half drie én drie uur rood étui met parker vulpen en vulpotlood in het postkant. Sparrenstr. heeft gev., wordt beleefd verz. dit aan genoemd kan toor terug te bezorgen. Goede belooning. Gep. Heer, vr. 15 Mei of 1 Juni in kl. rustig gezin in Haarlem of omg. gem. ZIT- SLAAPK. met pens. t. f 100 p. m., rijw. berg. Br. m. prijs- opg. en omsehr. gezin onder no. 2366 Bur. van dit blad. WANDELWAGENTJE in g. staat, t. overn. gevr. LIEVE, Seheldestr. 169 I, A'dam. ORGEL GEVRAAGD," liefst stevige kast en flinke muziek voor zaaltje, ongev. f 500 tot f 1000. Brieven: F. L. POP- PELIERS, Linker Rottekade no. 50 B, Rott.dam, Tel. 26836 DUITSCHE PIANO gevraagd voor leerling. Tel. 39104, BEUKERS, Den Texstr. 48 Boven, Amsterdam. ZIJLSTRAAT 98 Er is geen beter, dan de LEWEN STEIN 3 kleur-centimeter ANEGANG 29 - HAARLEM KOMT U NIET AAN BREIEN TOE? Laat Brei-atelier „Naald kunst" het doen. Nieuwe pa tronen, ook uitgehaalde wol» Br. onder no. 2357.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3