er: O Wiiii Anderiesen overleden. Nieuws uit de courant van gisteren. bij neuralgie 1 g'w sw zz 3 0 9 Or e 9 n 9 9 fa *9 O i-a Post voor vrijwilligers. Het SS-Ersatzkommando Niederlande, Den Haas:, maakt bekend, dat de volgende richtlijnen voor de veld post verzen ding aan vrijwilligers en frontarbeiders geiden: (alle Vroegere richtlijnen zijn ongeldig). Adres: SS-Feldpost An das SS-Hauptamt, Maastricht Zur weiterleitung an: Dienstgraad: Naam:f' Veldpostnr. of adres: De afzender moet vermeld worden. Dit geldt alleen voor postverzendingen aan SS-vrijwilligers en SS-frontarbeiders. Andere postzendingen (aan leden van de weermacht, marine, Luftwaffe. N.S.K.K. enz.) mogen niet over Maastricht gestuurd worden. Aan de ontvangers met een veldpostnum mer mogen slechts pakjes tot 100 gram ge stuurd worden. Zijn deze pakjes zwaarder dan 20 gram. dan is een „Zulassungsmarke" noodig. Zendingen hoven 20 gram ook met Zulassungsmarken naar het West front, zijn niet toegestaan. Kranten en tijdschriften moeten als dus danig te herkennen zijn, dus met een kruis band te verpakken. Iedere zending mag niet meer dan 100 gram wegen. Een „Zu lassungsmarke" is hierbij niet noodig. Luchtveldpostbrieven moeten met twee luchtveldpostzegels voorzien zijn en het op schrift „Luftfeldpost" dragen. Aan ontvangers met een open adres, dus geen veldpostnummer, echter met vermel ding van de plaats van bestemming, kunnen pakjes tot 1000 gram voor 15 cent en van 1000 tot 2000 gram voor 40 cent gestuurd worden. Zulassungsmarken zijn niet noodig. De veldpostzendingen worden door alle Dienststellen der ..Duitsche Dienstpost" en de Nederlandsehe post (P.T.T.) aangeno men. Geldbedragen aan SS-vrijwilligers kunnen door veldpostwissel bij de bureau der Duit sche Dienstpost overgemaakt worden. Mededeeling van het NSKK Gruppe Luftwaffe. De aandacht wordt erop gevestigd, dat alle verzoeken om inlichtingen over dienst neming ea/of aanmelding moeten worden gericht aan het N.S.K.K. Gruppe Luftwaffe, Ersatz-Dienststelle, Lange Vijverberg 10, Den Haag. Voor alle kwesties betreffende de ver zorging van de N.S.K.K.-mannen in het algemeen dient men zich te wenden tot den Fuersorgeoffizier van het N.S.K.K., Lw„ Lange Vijverberg 10, Dea Haag. DR. 1». C. JIOLHUYSEX OVERLEDEN* Te 's Gravenhage is Zaterdag de raadad viseur voor het bibliotheek- en leeszaalwe zen, dr. P. C. Molhuysen, in ruim 7 3-jarigen ouderdom overleden. Na ruim 15 jaar con servator van de handschriften aan de Leid- sche universiteit te zijn gew'ëest, was hij van 1913 tot 1921 bibliothecaris van het Vredes paleis te Den Haag, waarria hij tot 19 37 bi bliothecaris was van de Nationale biblio theek. Dr. Molhuysen heeft zeer veel gedaan voor de totstandkoming- en ontwikkeling van de openbare leeszalen in ons land. PROF. I)R. G. J. HEERIXG VEERTIG JAAR PREDIKANT Zaterdag was het veertig jaar geleden, dat prof. dr. G. J. Heering zijn intrede deed als predikant bij de Rem. Ger. Gemeente te Oude wetering. In 1913 vertrok hij naar Arnhem en begin 1917 aanvaardde hij een professoraat aan het Remonstranlsche Se minarie te Leiden. KORT NIEUWS De 8-jarige L.-van P. uit de Twent- straat te Den Haag is, toen hij langs de Lijnbaan zat te visschen, in het water ge vallen en verdronken. Het lijkje is eenige uren later opgehaald. Woensdagavond 19 Juli a.s. zal om 18.45 uur over Hilversum I een reportage worden uitgezonden over „gezinsverzor ging" van den Nederlandschen Volksdienst. Bij het verzetten van een 6troo-pers- machine op het emplacement der fa. Th. Moor- mann te Goor geraakte de electrische kabel defect, waardoor de machine onder stroom kwam te staan. Het gevolg hiervan was, dat de 51-jarige firmant de heer J. C. Moormann met den stroom in aanraking kwam en on middellijk werd gedood. Het slachtoffer was gehuwd en vader van acht kinderen. Maandagavond kwam de 20-jarige Miriam Spier op het station van de Gooi- sche tram te Laren onder een der tram wagens van de tram, die om tien over acht naar Bussum vertrekt. Zij kreeg een wiel- stel over het lichaam en werd zwaarge wond naar het St. Jan's ziekenhuis overge bracht. In den nacht van Zaterdag op Zondag hebben twee in uniform gekleede mannen een bezoek gebracht aan de woning van den poelier W. Boksma te Achtkarspelen. Nadat zij den man en zijn vrouw hadden wakker gemaakt, zeiden zij van de politie te zijn en het huis te moeten doorzoeken. De menschen konden intusschen wel gaan slapen. De geheele woning en de schuur hebben zij vervolgens doorzocht, waarna zij verdwenen met 200,twee rijwielen en eenige wollen dekens. Toen de bewo- i»ers bemerkten, dat zij bestolen waren, volgde onmiddellijk aangifte bii de politie. MOORDAANSLAG TE HENGELO. Zaterdagavond heeft een 18-jarige jongen een moordaanslag gepleegd op den minnaar van zijn moeder, waarbij hij zijn slachtoffer ernstig verminkte. De vrouw leeft niet meer met haar man en kinderen samen, doch woon de sedert eenigen tijd in een woning aan den Tarweweg, waar de chauffeur K., die een ver houding met haar had, haar ook Zondagavond bezocht. Met de bedoeling den chauffeur te vermoorden, is de zoon gewapend met een scherp geslepen mes, naar het huis van zijn moeder gegaan, waar hij K. te spreken vroeg. De moeder wilde een ontmoeting beletten doch desondanks kwam het tot een worsteling, waarbij den chauffeur eenige vingers werden afgesneden en waarbij hij door tal van sneden en steken ernstig werd gewond. In zorgwek- kenden toestand werd hij naar een ziekenhuis vervoerd. De dader werd gearresteerd een leg de een volledige bekentenis af. OEKRAINE-CIGARETTEN. De dienst perszaken van het Nederlandsch Oostinstituut m^ldt: Voor de eerstvolgende distributieperiode der Oekraine-cigaretten zijn met ingang van 21 Juli van de roode bonkaart de nummers 39 en 40 en van de blauwe bonkaart nr. 34 geldig verklaard. De aandacht wordt er op gevestigd, dat op 1 Augustus a.s. van de roode bonkaart de nrs. 15, 16 en 17 en van de blauwe bonkaart nr. 9 hun geldigheid verliezen. Hierop zal men na dien datum geen Oekraine-cigaretten meer kunnen krijgen. ZILVEREN JUBILARISSEN BIJ DE GEMEENTE. De heer H. Spree, werkzaam bij de recher che der Staatspolitie Haarlem, hoopt 1 Augus tus zijn zilveren jubileum te vieren. Dan is hij 25 jaar te Haarlem werkzaam. Vrijdag a.s. hoopt de heer C. Hak zijn zilveren jubileum in dienst der Gem. reiniging te vieren. Uitreiking distributiebescheiden. Voor de uitreiking van distributiebescheiden is het Woensdag de beurt aan de letters Hart tot en met Hom. Voor Spaarndam van 9 tot 12 uur voor de letters O. tot en met U. en van 14 tot 16.30 uur voor de letters V. tot en met Z. Donderdag is het de beurt aan het restant van de letter H. van Hon af, I en J. tot en met Jong. Mannenkoor „Proxa en Poezie" Het Mannenkoor „Proza en Poëzie" zal Don derdagavond 7.30 uur n.m. een uitvoering in de Groote Kerk te Haarlem geven, met mede werking van Corry Bijster, sopraan en Jan Booda, organist. KANO-KAMPIOENE IN HET HUWELIJK GETREDEN. Vanmiddag stonden eenige kanovaarders(sters) op de trap van het stadhuis opgesteld met hun pagaaien, om luister bij te zetten bij de huwe lijksplechtigheid van mej. G. van Hamburg uit Velsen en den heer J. A. de Graaf. Beiden zijn lid van de Haarlemsche kanovereeniging „De Trekvogels" en de leden brachten een hulde met hun. pagaaien. De bruid heeft reeds een goeden staat van dienst in de sport achter den rug. Eenige malen behaalde zij een kam pioenschap van Nederland kanovaren en als de oorlog niet uitgebroken was, zou zij ons land in het buitenland hebben vertegenwoor digd. Het jonge paar heeft de kano nog niet afgedankt, doch is wel in het huwelijksbootje gestapt, waarin zijn clubgenooten het. op het stadhuis het beste hebben toegewenscht. SPORT EN WEDSTRIJDEN Voetbal Na een kortstondige ongesteldheid is in den afgeloopen nacht op veertig-jarigen leef tijd in het Westerziekenhuis ie Amsterdam overleden de bekende oud-internationaal en oud-speler van Ajax W. G. Anderiesen. Vrij dag was de overledene opgenomen in dit ziekenhuis in verband met een longontsteking. Hij was eere-lid van Ajax en vanaf 1931 werk zaam aan de Nederlandsehe Bank. Met Wim Anderiesen is een onzer grootste voetballers, welke Nederland ooit heeft voort gebracht. heengegaan. Vijftien seizoenen heeft Anderiesen in de eerste klasse gespeeld, waarvan hij tienmaal het afdeelingskampioen- schap met zijn club Ajax behaalde en vijf maal kampioen van Nederland werd met deze club. Niet minder dan 47 maal kwam hij uit voor ons Nationale^ftal. Een tijdlang is hij ook aanvoerder vaoi^Xjax en van hpt Nederlandsch elftal geweest. 3 April 1940 zegde hij het actieve voetbal vaarwel met den wedstrijd AmsterdamDen Haag, welke ten bate van het Finsche Roode Kruis werd gespeeld. Zijn laatste competitie wedstrijd speelde hij op 5 Mei 1940 tegen Blauw Wit, welke toen in een gelijk spel van 11 eindigde. Sedert korten tijd fungeerde hij als oefenmeester -Can de voetbalvereeni ging Z. V. V. te Zaandam. H. HANSE WINT DEN ZEVENKAMPDAG VAN R.C.H. Voor -den vierden keer organiseerde de voetbalclub R.C.H. een zevenkampdag, welke niet_alleen goede voorbereiding was voor een soortgelijken dag van de afdeeling Haarlem van den NVB op 29 en 30 Juli, maar een gezellige onderlinge bijeenkomst. De animo was groot en 73 voetballers stonden des morgens 'aangetre den, om de trachten den wisselprijs te winnen. Het gelukte W. Hanse voor den tweeden keer beslag te leggen op den prijs bij de senioren met een totaal aantal punten van 3721. Bijzonder hoog was het niet, doch de prestaties waren de zen dag niet zoo gunstig. Tweede werd C. Roo gendoorn 3591 p.; 3. P. Hut 3558 p.; 4. R. Mulder 3418 p.; 5. C. Waalewijn 3318 p.; 6. L. Biesbrouck Buitenland. In den loop van een stormachtige Lager huiszitting is, te oordeelen naar het verslag van de Dally Telegraph, door een afgevaar digde Donderdag van de regeering geëischt, dat men in een spoedig te houden geheime zitting het thema „vliegende bom" zou be spreken. Weliswaar had Attlee, de vertegen woordiger van Churchill, dit verzoek afge wezen, maar hij had het geenszins gemakke lijk tegenover het parlement. De Lagerhuis leden Shinwell, Granville «en Earl Winterton namen o.a. aan de bespreking van deze aan gelegenheid deei. De Britsche minister van gezondheid heeft de thans aan den gang zijnde evacuatiebeweging bestempeld als de tot dusver snelste en grootste evacuatie van dezen oorlog. In 13 dagen zijn meer dan Hoofdredacteur. F C. Derks, Haarlem, Chef van Dienst en Binnenland: S. R. Kuiper (afw.), Haar lem. Sport en Stad: A. Overmeer, H'stede. Bui tenland: J. C. van der Laag, H'stede. Nieuws en reportage veor Velsen en omgeving: J. J. E. van Baarsel, Santpoort. Verantwoordelijk voor de advertentie-rubriek: W van Ommen, H'stede {tijdelijk afwezig) 150.000 menschen uit het bedreigde gebied verwijderd. Britsche aanval ten Z W. van Caen werd andermaal afgeslagen. Luidsprekers ep pam fletten worden als frontwapens gebruikt Ondanks 45.000 schoten in 24 uur behaalde de vijand in den Westenlijken sector geen terreinwinst, Aanvallen bij Tarnopol en Loezk zijn afgeslagen. Afweerslag in Midden-Italië duurt voort. De Duitschers heroveren Poggi bonsi. Naar de Parijsche bladen melden heeft de voormalige minister Georges Mandel op weg naar een Fransch interneeringskamp den dood gevonden. Een 80 man sterke bolsjewistische parti sanenbende is binnengedrongen in een afge legen dorp in Noord-Lapland, waar zij een terreuraanval op de bevolking ondernam. Zes Sovjet-Russische torpedobooten pro beerden voor de kust van Noordelijk Noor wegen aan den uitgang van den Varanger- fjord, een Duitsch convooi aan te vallen. Twee vijandelijke booten werden door de Duitsche beveiligingsvaartuigen vernietigd. N.a.v. de reisbeperking, welke heden in Duitschland wordt ingevoerd, verneemt de correspondent van de N.R.C. te Berlijn nog, dat men behoudens reizen tot 100 K.M. in het algemeen een speciale vergunning noodig heeft. Binnenland. Het departement van Volksvoorlichting en Kunsten heeft ter herdenking van den geboortedag van onzen grootsten schilder een Rembrandtdag georganiseerd, die door de omstandigheden aan beperkingen was gebon den, maar die volgens departementale bedoe ling zal moeten uitgroeien tot een schöone, natuurlijke traditie. In een sobere plechtig heid in de aula van het Koloniaal Instituut te Amsterdam vond de Rembrandtdag een zijner hoogtepunten. De waarnemend secre taris-generaal van he^ departement V. en K., jhr. mr. S. M. S. de Ranitz en de president van den Nederlandschen Kultuurraad, prof. dr. G. A. S. Snijder hebben hierbij gesproken. Aan prof.' dr. Jan de Vries werd een leg penning overhandigd. In 't kader van den Rembrandtdag heeft de Leider Vrijdag in zijn kabinet de vertegen woordigers van cultuur en wetenschap ont vangen. Tijdens een bijeenkomst, welke Vrijdag middag in het gebouw Bellevue te Amsterdam werd gehouden, heeft de Leider van het N A F., de heer H. J. Woudenberg het woe^i gevoerd. Stad. De bekende kunstenaar A. J. Grootens werd Zaterdag tijdens een bijeenkomst in het Waaggebouw ter gelegenheid van zijn tachtigsten verjaardag op spontane wijze door het Genootschap Kunst Zij Ons Doel ge huldigd. Op de Noorder Begraafplaats had Zater dagmiddag onder groote belangstelling de teraardebestelling plaats van het stoffelijk overschot van den heer G. te Nuyl, in leven een bekende figuur in bokskringen. De Vereeniging „Haerlem" organiseerde Zaterdagmiddag een excursie naar de Groote Kerk, waaraan velen hebben deelgenomen. In de Groote of St. Bavokerk zal de stadsorganist George Robert Dinsdag 18 Juli 's avonds om f! uur een orgelconcert geven. Er is in de pyjamafabriek Nobelt aan de Leidschevaart een inbraak gepleegd, waarbij 16 meter schortenstof werd gestolen. Bij een bezoek aan de Centrale verwarmingsfabriek aan de Gonnetstraat bestond de buit uit vier stel gordijnen. Sport. In de eerste klasse competitie honkbal zijn Zondag j.l. wel verrassingen gekomen: E. D. O. moest op eigen terrein de vlag strijken voor een vrij slagvaardig V. V„G. A. en Blauw Wit stuurde zoowaar "Schoten met een 70 nederlaag naar huis. Op het terrein aan de Spanjaardslaan heeft Hermes met 104 runs op de eerste in nings van Rood en Wit gewonnen. De stedenwedslrijd voor jeugdploegen tusschgn Haarlem en Amsterdam is door onze stadgenooten met één run op de eerste in nings gewonnen. Zondag werden athletiekwedstrijden voor C- en D-klassers gehouden op het Ge meentelijk Sportterrein aan de Kleverlaan. De prestaties der athleten waren over het algemeen goed, zoodat verscheidene promo ties naar hoogere klassen plaats vonden. RHEOMASfirt 3241 p.; 7. K. Zijlstra 3206 p, Cees Prevost was ook weer van de partij en hij ontving een extra-prijs met 2926 p. Bij de adspiranten stak P. van der Sar evenals vorig jaar ver boven de anderen uit; hij werd eerste met 4293 p.; W. J. Kuvener 3664 p.; 3. H. Borst 3646 p.; 4. D. de Vries 3278 p.; 5. N. Houtkamp 3251 p.; 6. H. Couwenhoven. Estafette-loopen besloten dezen vlot geslaagden sportdag, welke onder leiding van den heer W. van Leeuwen stond. Tenslotte vereenigden de deelnemers zich in'het Sportrestaurant, waar de voorzitter, de heer S. Hazevoet de prijzen uit reikte. Verduisteren: van 22.00 tot 5.45 uur ZEVENKAMPDAG AFD; HAARLEM NVB. Zaterdag 29 en Zondag 30 Juli wordt de jaarlijk- sche zevenkampdag van de afdeeling Haarlem van den Ned. Voetbalbond gehouden op het ter rein van RCH. De belangstelling van de spelers uit de Zaterdagmiddagcompetitie is bijzonder groot en het aantal ingeschreven voetballers is 250 °/o meer dan verleden jaar. Voor de wedstrij den op Zondag is de inschrijving bevredigend; spelers kunnen zich nog tot en met Woensdag aanmelden. Cricket JEUGDTOURNOOI „DE FLAMINGO'S" Maan dag is de eerste ronde gespeeld van het Flamin go's jeugdtuornooi, waarvoor Rood en Wit, Haar lem en CVHW hadden ingeschreven. Eerstge noemde club heeft, gewonnen en de andere clubs leden een nederlaag, waardoor zij uitgeschakeld werden. Rood en Wit (54 runs en 56 voor 2, ge*- stopt) won met 20 runs op de eerste innings van ACC (34); Haarlem (60) verloor met 30 runs van VRA (90); CVHW (41 en 27) verloor met innings van De Krekels(89). Vandaag speelt Rood en Wit in Amsterdam tegen VRA. De winnende ploeg speelt Vrijdag in Amsterdam voor den halven eindstrijd. Water-polo D.W.R. WINT HET WATERPOTjOTO UR NOOI TE WESTZAAN. Het waterpolo- tournooi, dat in de Westzaansche bad- en zweminrichting; werd georganiseerd, is een groot succes geworden. De zes sterkste hoofd klassers uit ons land namen aan dit tournooi deel. Er werd een halve competitie in twee groepen gespeeld. De uitslagen in de eerste groep luiden: ZianUZC 51, ZianHZ en PC 54, UZCHZ en PC 27. In de tweede roep waren de uitslagen; DWRHet IJ 42. DWRHPC 43, Het IJHPC 23. In de "finale kwamen dus uit Zian en'.DWR. Dit werd een teleurstellende wedstrijd. Er werd slecht geplaatst en ook het schot liet veel te wenschen over. DWR was over het algemeen iets sterker en regelmatig werd de sta-nd tot 40 in het voordeel van de Haar lemmers opgevoerd. Het gelukte Zian ten slotte den achterstand tot 4-2 te verkleinen. Gymnastiek DRIEKRINGENWEDSTRIJD. Onder bijzonr der groote belangstelling (er moesten honderden worden geweigerd) werd Zondag in het ruime wandelpark te Koog aan de Zaan de derde wed strijd gehouden tusschen den Zaanschen Turn kring, den Kennemer Turnkring en den turn kring Alkmaar e. o. Het was te verwachten, dat de kennemer ploegen met hun groote aantal in vallers op de laatste plaats zouden komen. Wel verschilden zij 's morgens weinig met Alkmaar o. (de overmacht van de Zaankanters was toen al duidelijk) maar in den middagwedstrijd zakte de K. T. K. steeds meer af. Van de Ken nemer tunsters waren het ringen- en vooral het brugwerk beneden peil. Laatstgenoemd onder deel was een struikelblok ook voor zijn turners. De uitslag werd: Dames. 1. Z. T k 49014 p.; 2. Alkmaar e. o. 466% p.; 3. K. T. K. 437 p. Hee ren'. 1. Z. T. K. 492% p.; 2. Alkmaar e. o. 460% p.; 3. K. T. K. 450% p. De rangorde van de K. T. K. ploegen was: Dames: A. Nol 88 p.; T. Martensv. Leeuwen 86% p.; A. Arhaud de Calavon 71% p.; A. v. d. Vliet 63 p.; W. Bakker 61% p.; H. Keur 61% p.; E. Timmer 59 p.; H. Vester 51% p. Heeren: J. Roo- denburg 88%; F. Guit 76% p.; H. Thomas 76 p.; A. v. Zadel 64 p.; S. Klees 66 p.; Jac. Los 65% p.; K. Yspeerd 63 p.; K. Leguit 60 p. CONCORDIA—HERCULES. Zaterdagmid dag kwamen met adspirantengroepen tegen el kaar uit Concordia (Haarlem) onder leiding van de heeren J. W. Duijff en J. Rol, en Hercules (Amsterdam) onder leiding van den heer R- M. Bloem. De Wedstrijd bestond uit klassikaal springen en brug en persoonlijk ringen, rek en springen, waarbij voor elk dezer onderdeelen eenzelfde aantal punten kon worden behaald. Hoewel alle afdeelingen goed werk leverden, werd de strijd beheerscht door de Hercules meisjes. Zeer weinig vereenigingen in Nederland zullen kunnen laten zien, wat deze Amsterdam- sche adspiranten toonden in brug klassikaal en ringen persoonlijk. Van alle afdeelingen blonk het werk uil door een goede uitvoering, hoewel niet zelden de oefenstof ver boven de middel maat kwam. De Concordia-jongens bleken ster ker te zijn dan hun tegenstanders. De uitslag was: meisjes Hercules 197 5 6 p.. meisjes Concor dia 166 p.: jongens Hercules 154%. p.. jongens Concordia 161 p. Totaal Hercules 352 1/3 p., totaal Concordia 327 p. 1 RADIO.PROGRAMMA WOENSDAG 19 JULI 1944. HILVERSUM I, 414.4 M. 6.45 Gram.muz. 7.00 BNO Nieuws. 7.10 Ochtend gymnastiek. 7.15 Gram.muz. 7.40 Sportnieuws. 7.50 Progr. overz. 8.00 BNO Nieuws. 8.15 Feest in 't dierrenrijk. (Van 8.458.50 Voor de huisvrouw). .00 Operetteprogramma. 9.45 Godsd. uitz. 10.00 Orkest Francis Keth. 10.45 Vraaggesprek met mej. Germs, leidster N.A.D. 11.00 Septet Jonny Om- bach. 11.30 Marinus Salomons, piano. 12.00 Alma nak. 12.15 Johan Jong, orgel. 12,45 BNO Nieuws. 13.00 Land en volk brengt.13.10 Hong. orkest Bandi Balogh. 13 45 Voor de jeugd. 14.00 Viool en plano, meisjes- en kinderkoor. 15.00 Godsd. uitz. 15.15 Halfweg. 16.45 BNO Nieuws. 17.00 Voor jonge menschen. 18.00 BNO Brabantsch praatje. 18.05 Amusementsorkest en^solist. 18.45 Tien min. in de wereld van den arbeid. 18.55 Spiegel van den dag. 19.00 BNO Nieuws en act. besch. 19.15 Cello en clavecimbel. 19.45 Per trein door de taal. 20.15 Muziek op een zomeravond. 22.00 Nieuws- en cult-, ber. van 22.15 af alleen voor de Radio-Centrales. 22.15 Gram.muz. 22.30—24.00 Van de eene melodie in de andere. HILVERSUM II, 301.5 M. 17.00 Varia. 17.30 Soldatenfunk „Nord-West". 18.30 Harmoniemuziek. 19.00 BNO Nieuws en act. besch. 19.15 Voor de jeugd. 19.20 Opera en operet te. Ca. 19.40 Orkest Diek Willebrandts. 20.15 Wat dunkt U ervan? 20.30 Amusementsorkest en solist. 21.15 Serenade in B gr. t. voor strijkorkest van Dvorak. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws- en cult. ber. 22.15 Zie progr. H'sum I. 22.30 De steni van het Rijk. -3 S F-l nS S< 3® 3o t»co .H 1 1 OW <s) H 1 q cfi w cc WW OW Zg t" O 1 few I O (3 w few 1 1 wo - ÏZ - X r WW 1-5 M I WW 1 Og w OW z 0< V U e «e TS 7 O IM ««4 i' g P 3 9 b 44 ti Ss Mi' •M P (8 J5 X 9 5® •V4 9 :9 9 O

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 2