è&JJP pudüiny ió KWALITEIT/ JL pP DMUIDEN Kinderen aangehouden. Het is den laatsten tijd meer dan eens voorgekomen, dat kinderen zich in tuinen van ontruimde woningen ophielden. Dezer dogen werden een dertienjarige jongen en dn'ie meisjes van respectievelijk negen, tien en dertien jaar, allen te IJmuiden-Oost wo nende, in tuinen van leegstaande huizen te Driehuis aangetroffen. Zij waren bezig ap pels en peren te plukken. De politie kreeg hiervan kennis en bracht hen naar liet hoofd bureau. De jeugd tracht fruit te plukken, dat „toch van niemand is", maar men mag *iiet vergeten^ dat dit ongewenscht is, omdat van hei een het ander komt en tenslotte zeer verkeerde toestanden ontstaan. Het is dan ook niet overbodig,.dat de ouders hun kinde ren hierop opmerkzaam maken. Oogst van de straat. In het tijdvak van 13 tot en met 19 Juli werd bij de politie aangifte van de vol gende gevonden voorwerpen gedaan: een bankbiljet, een rijbewijs, een sleutel, een auto-onderdeel, een kindersok, een regen kapje, een kinderschoentje, een kinderjasje, een trajectkaart, een klompje, een pop,» een tasch, een hondenriem. een handschoen en een actentasch. Aan het hoofdbureau van politie, Tibertus- pleirt te IJmuiden-Oost, zijn eiken werkdag van elf tot twaalf uur en van vier tot vijf uui- inlichtingen te bekomen, 's Zaterdagmiddags uitgezpnderd. Afwisseling op sportgebied. Op sportgebied is er Zondag in deze streek weer geen gebrek aan afwisseling. Veel belangstelling wordt aan den dag ge legd voor de wielerronde van Kennemer- land. welke op het bekende circuit te Vel- sen-Noord en Beverwijk zal worden ge houden. 'De organisatoren hebben de be kendste renners weten te engageeren, zoo- cat er van een interessanten strijd kan worden genoten. Ook athletiek vraagt weer de aandacht en wef in het Gemeentelijk Sportpark te Beverwijk, waar Suomi de kampioenswed strijden voor dames verzorgt. Het is een goede gelegenheid om nader met athletiek kennis te maken. Verwacht mag worden, dat er sportief zal worden gestreden en dat er geen gebrek aan spanning zal zijn. In het Velserbad te IJmuiden-Oost houdt de zwemclub De Waterratten van de Van Leer's Personeelvereeniging Zondagmiddag een zwemfeest, waarvóór een bijzonder in teressant programma is samengesteld. Ten slotte hoiïkbal: Zondagmorgen tien uur ont vangt Beverwijk in het Gemeentelijk Sport park te Beverwijk voor de competitie Zand- voortmeeuwen. Dit is de laatste thuiswed strijd van de Beverwijksehe honkballers. VIJFKAMrDAG DE STORMVOGELS. Het bestuur van de IJmuider wandelsport- vereeniging De Stormvogels heeft definitief besloten Zondag 13 Augustus een vijfkampdag te doen plaats,hebben. Dank zij de medewer king van het bestuur der sportvereeniging Ter- ra.svogels te Santpoort, kan van een der ter reinen dezer club gebruik worden gemaakt. Er zal een aantrekkelijk programma worden sa mengesteld. Behalve de leden van De Storm vogels zullen de leden van de sportvereeniging der Gemeentelijke Visscherijschool, die met De Stormvogels, samenwerkt, in actie komen. KRUIMELDIEF WEERDE ZICH. Ten nadeele van een inwoner van IJmui den-Oost zijn uit een schuur, staande achter een huis aan de Kalverstraat, een jong ko nijn en rijwielonderdeelen ontvreemd. De politie stelt een onderzoek in. WANDELAARS NAAR ALKMAAR. Een aantal leden van de IJmuider Wan- delsportvereeniging De Stormvogels zal Zondag naar Alkmaar trekken, om aan den interessanten tocht van de Alkmaarsche vereeniging De Kaaskoppen deel te nemen. N V EEN' KWART EEUW Vrijdagmorgen werd de heer L. J. Olivier ter gelegenheid van zijn 25-jarig dienstver bond bij de Papierfabriek Van Gelder en Zonen op het kanfoor ontvangen. In een hartelijke toespraak memoreerde de heer J. Smit, procuratiehouder hierbij de achterlig gende periode en dankte voor de bewezen Ijver. De enveloppe met inhoud Weef niet achterwege. Ir. T .F. Hubrecht vertolkte de gevoelend van het personeel en bood een bio.emenmand aan. In zijn woning aan de" Piet Heinstraat 44. mocht de jubilaris nog diverse gelukwenschen en bloemen ont vangen. JUBILEUM C. LUVTZ De heer C. Luntz vierde Vrijdag zijn 25 jarig dienstverband bij de Papierfabriek Van Gelder en Zonen, 's Morgens werd de jubila ris door den heer J. Smit, procuratiehouder toegesproken. De enveloppe met inhoud Week een welkom geschenk te zijn. In dl- verse gelukwenschen en attenties kwam ver der het medeleven tot uiting. WEER DRIE JUBILARISSEN BIJ DE PAPIERFABRIEK. Maandag zullen bij de Papierfabrieken Van Gelder Zonen drie arbeiders hun zilveren jubileum herdenken. Het zijn de heeren F. J. Scholten, J. Th. van Son en J. A. de Dood. AGENDA i ZONDAG 23 JULI. JJMUIDEN. Velser bad: Zwemfeest zwem vereeniging De Water ratten, 2 uur. VEI-iSEN. Wielerronde van Kennemer! and, 2.30 uur. BEVERWIJK. Gem. Sportpark: Athletiek wedstrijden II. A. V. Suomi, 2 uur; honkbalwedstrijd Bever wijk,Zandvoortmeeuwen, 10 uur. MAANDAG 24 JULI. BEVERWIJK. Gem. Sportpark: Onderlinge wedstrijden B. G. V. Turn lust. BEVERWIJK Uitreiking getuigschriften Gem. Huishoud- en Industrieschool. Voor de leerlingen der Gemeentelijke Huis- houd- en Industrieschool is de traditioneele uitreiking der getuigschriften elk jaar een bij zondere gebeurtenis. Tijdens de bijeenkomst in de ruime gymnastiekzaal gaven Donderdag talrijke ouders blijk vas hun belangstelling. De bloemen, die op de diverse tafeltjes waren geplaatst, droegen bij tot het feestelijk karak ter van den middag. Vooraf sprak de directrice, mej. M. Capelle, een inleidend woord, waarin zij den burge meester, J. B. van Grunsven, de commissie van toezicht en de aanwezigen welkom heette. Spr. maakte vervolgens enkele-opmerkingen over de prestaties der leerlingen. Duidelijk liet mej. Capelle uitkomen, dat het behaalde ge tuigschrift slechts de basis voor de toekomst vormt. De heer J. B. van Grunsven, burgemeester, richtte allereerst waardeerende woorden tot de directrice, de leeraressen en Let schoolbe stuur. Spr. bracht namens 't gemeentebestuur zijn dank voor de toewijding, waarmede de opvoedende taak vrerd verricht. De geslaagde leerlingen staan aan het begin van een nieuwe periode en er kan wordeh ver wacht, dat de meisjes zich hiervan bewust zijn.Geleidelijk gaan allen hun bestemming tegemoet. Een voorbereiding op het verdere leven is noodzakelijk. Oplettendheid achtte spr. een vereischte, want diverse klippen en ondiepe plekken blijken veelal hindernissen te ziin. Innerlijke waarschuwingen geven een goede richting aan. De heer Van Grunsven constateerde, dat slordigheid steeds funeste gevolgen heeft. Slechts door orde en netheid kan er met succes worden „gebouwd". Burge meester Van Grunsven reikte vervolgens aan elk der geslaagden de getuigschriften uit. Het zingen van een aantal vlotte liederen ondér leiding van de heeren Wortman en Dan- germond bleek een aardig intermezzo te zijn. De meisjes oogstten een verdiend applaus. Mej. Capelle, die bloemen had ontvangen, dankte o.a. den heer Stoutenbeek voor zijn medewerking. Het getuigschrift der vierde klas werd uit gereikt aan: A. Boogaard, E. Bögeholz, C. v. Dorp, N. Hartog, J. Kempe, J. Marielt, R. Min- neboo, D. Verhey en J. Verswijveren. De reeks geslaagden der 2-jarige voorberei dende klassen vermeldt de volgende namen: R. Bakker, S. Boer, R. Bus, R. Dragstra, H. v. Egmond, R. Floor, J. Hanse, G. v. d. Hoek, J. Hogenhout, W. de Jong, L. v. d. Molen, F. Mossel, C. Pilanen, J. Reitsma, H. Schakelaar, G. Schelvis, G. Velde, F. de Vries, T. Waag- meester, R. Weber, A. Berghuis, J. Berghuis, R. Böhm, T. den Dunnen, N. v. Dijk, N. Jan sen, M. Jongejans, E. Kasperen, M'. Klinken berg, A. JCoopman, T. Kriek, G. Numan. R. v. d. Outenaar, A. Stevens, M. v. Uum. H. Vis ser, C. v. Roon, A. Warmenhoven, H. Zonjé en R. v. d. Zwan. Voor de 2-jarige middagcursus slaagden: G. Berghuis, A. Corb en C. Kuys. Bevorderd van de eerste naar de tweede klasse werden de meisjes: L. Albers, A. Bret- houwer,'C. de Gelder, R. Foekema, T. Kollé, S. Konz, D. Voorn, T, Kröder, J. Kruidenberg, R. Schol, A. Surges, G. Tabak, A. Timmer, J. v. Urk, R. Vrouwe, C. Warmenhoven, J. Wa terkant, N. v. Aalst, A. Dekker, D. v. Dijk, J. v. Dijk, N. v. Doorn, M. v. Eyk, N Groot, D. Heinen, D. Hensen, M. Ketting, L. Koek, A. Koet, S. Klinkenberg, D. v. d. Molen, A. Nol, W. Peggeman, M. Striker, R. Tielrooy, J. Wa terkamp, R. Appelman, J. Bierman, T. Dek ker, R. Egman, T. Hartog, D..Hekman, J. Klei- bergen, C. Kollaard, D. Kuypers, J. Loogman, R. Lute, R. Otte, M. de Reus, L. Rooth, T. de Rooy, J. Schoneberg, A. v. Strien, B. Warmen hoven, R. Bol, G. Dukel, R. Eelsing, J. Jurg, M. Kost, J. v. Leeuwen, F. Linders, A. v. Nieuwkoop, M. Rijs, A. Venema, A. Willems, A. Zwijnenberg, A. Bannink, P. Böhm, G. Boo gaard, D. v. d. Boogaard, T. Broers, Jeanne Dekker, J. Hagedoorrj, W. Heiligers. R. Jan sen, J. Leene, N- v. d. Linden, A. Pilanen, J. Porck, R. Sloot, G. Timmermans, M. v. d. Wint en W. Zuidom. Hiervan zijn zes meisjes voor waardelijk overgegaan. BURGERL. STAND VAN 13—28 JULI. Ondertrouwd: L. M. van den Berg en Jac. Boom. Joh. Jac. van Duijn en M. S. Faas. D. van Duivenbode en J. C. Colenbrander. W. ,F. Hannaart en B. de Ruiter. Getrouwd: C. J. Eijking en C. J. M. Burger. D. Siebelink en C.' J. Suijk. Bevallen: J. Oldenburg en A. Brak, d. A. Klomp en T. H. Pattes, z. Jac. Schol en M. de Haan, z. W. L. Knaap en C. Glorie, z. F. J. van Wijngaarden en M. E. Koopman, z. W. Nieuwënhuizen en H. H Claaszen, (z. J. Lamme en A. M. H. van Oosterom, z. Overleden: G. Elzinga, 4 j., Kanaalweg 65. N. de Vries, 80 j., wede. D. Bokhorst, Kui- kensweg 54. Corn. J. Smit, 65 j., echtg. van J. Verver, Koningstraat 77. M. Veken, 73 j., echtg. van S. Stam, Baanstraat 99. Cath. de Graaf, 78 j., wed. Dirk Honig, Nieuwstraat II. M. van Maanen, 70 j., echtg. van C. Slin ger, te Velsen, Kerkweg 26. BEVERWIJK—ZANDVOORTMEEUWEN. Daar het bestuur der V. V. „Beverwijk" voorloopig niet de beschikking heeft over het terrein, zal de honkbalwedstrijd Bever wijk IZandvoortmeeuwen 1 Zondagmorgen om 10, uur in het Gemeentelijk Sportpark worden gehouden. JAARVERGADERING „DE KENNEMERS". De B^ST. V. „De Kennemers" houdt op Maandag 31 Juli in het Kennemer Theater haar jaarvergadering. De agenda vermeldt o.m. een bestuursverkiezing wegens periodiek aftreden van de heeren H. M. Jansseh en P. van Essen, die beiden herkiesbaar zijn. BETER VERDUISTEREN' Br werden door de politie twee personen bekeurd wegens het onvoldoende verduiste ren van hun woningen. Bovendien kreeg—ep Beverwijker een waarschuwing. De overtre ders der vérduisteringsbepalingen zvUen de gevolgen van hun achteloosheid einM. ATHLETIEKRESULTATEN G.V. TURNLUST. Bij den eersten door de B. G. V. „Turnlust" gehouden athletiekwedstrijd in het Gem. Sportpark werden de volgende resultaten be haald: Dames: 1. T. GrootSchaap 75 pnt. 2. A. v. d. Kolk 73 pnt.; 3. M. Homme*70 pnt. Heeren: 1. P. Koeten 55 pnt.; 2. A Schaap 55 pnt.; 3. M. H. Kluft 54 pnt. De volgende wedstrijd vindt Maandagavond in het Gem. Sportpark plaats. KEN NEMER FLUIM VBBVEREKN1GING Door den raad van beheer en toezicht der pluimveevereeniging en konijnenteelt swerd het plan der Kennemer Pluimveevereeniging om op 24. 25 en 2 6 December in het Veiling gebouw Centrum een groote Nationale Ten toonstelling te organiseeren, goedgekeurd. Vooral onder de huidige omstandigheden, nu de konijnenteelt zoo intensief wordt be oefend. zijn er aan de voorbereiding van een dergelijke expositie omvangrijke werkzaam heden verbonden. KRIi CONCERT De reeks kerkconcerten van het zomersei zoen 19 44 zal Dinsdag 1 Augustus in de Groote Kerk worden voortgezet. SPORTDAG „BEVERWIJK" De sportdag der Voetbalvereeniging '„Be verwijk" wordt ditmaal Zondag 6 Augustus gehouden. Voor dit evenement werden reeds ongeveer 50 deelnemers ingeschreven. TOOXEELY OOR sTEIJ ,1XG Zaterdag 29 Juli 's avonds om zeven uur, zal en- in het Kennemer Theater een opvoe ring worden gegeven van ..lVie zijn kind is dat....?", een klucht 'n drie bedrijven van Jean de Létraz. Tijdens deze voorstelling komen onder an deren Jules Vers: ra r; e, Joh. Valk. Joke Buscb, Guus Verstraete en Annie Langenake voor het voetlicht. A. BLANSJAAR JUBILEERDE. De heer A. Blansjaar herdacht Vrijdag zijn 25-jarig dienstverband bij de Papier fabriek Van Gelder en Zonen. In tegenwoordigheid van ir. T. F. Hu brecht, W. J. Willem?, bedrijfsqhel der Pa pierfabriek en Jac. Schilp, afdeelingschef .der buitenploeg, had 's morgens om half elf op het kantoor de huldiging plaats, waarbij de heer J. Smit, procuratiehouder, de ge.- bruikelijke enveloppe met inhoud overhan digde. Het jubileum werï verder in de wo ning aan den Kees Delfsweg temidden van familieleden en bekenden gevierd. i DRIEKAMP VAN „SUOMI". Vrijdagavond werden de onderlinge wed strijden van de H.A.V. „Suomi" in het Gem. Sportpark voortgezet met de nummers kogel- stooten. discuswerpen en speerwérpen. Bij het kogelstooten junioren was J Le- jeune de beste met. een flinken worp, die aantoonde, dat deze jeugdige beginneling het nog ver kan brengen; terwijl G. L Walter tweede werd. De prestaties van de junioren A bleven aanzienlijk beneden die van de B-groep. In de heerengroep bleef K. Groen onbetwist de sterkste, gevolgd door J. Ade laar en H. Stouten. Het speerwerpen was weer voor den A-junior L. Wolzak, die in J. Zondervan een goed rivaal vond. G. Aar denburg kon bij de B-junioren de eerste plaats bezetten, gevolgd door J. Engelshoven, terwijl Ad. Schenk, hoewel hij beneden het resultaat van de A-junioren bleef, de eerste bij de heeren werd. Tweede was J. v. d. Ploeg en no. 3 J. van Wijngaarden. Het discus werpen was voor de B-junioren-groep: 1. .H. Jansen: A-groep: 1. C. Postma; 2. W. Sie- bers en heeren: 1. K. Eriks, 2. T. v. d. Werff, 3. W. Huizing. SANTPOORT Kinderfeesten in Santpoort. Het comité dat de kinderfeesten, waarvan wij in ons Maandagnummer melding maak ten, organiseert, schijnt, bedriegen de voor teekenen niet, zijn initiatief met succes be kroond te zullen zien. Om te beginnen on dervindt het van alle kanten medewerking. Een kindervriend stelde spontaan ƒ200 ter beschikking van de heeren Butter Top en Bücksteeg, die het dagelijksch bestuur vor men, Voorts lieten d ^neringdoenden. zich niet^nbetuigd en schonken tal van boeren prijzen in natura, die, dit behoeft zeker geen nader betoog, natuurlijk letterlijk en figuurlijk in den smaak zullen vallen. Bo vendien bezorgden particulieren reeds prij zen bij de heeren Butter c.s. aan huis. Het' comité besloot de wedstidjden voor de jongens te doen houden in de Broekber- genlaan en voor de meisjes in de Velser- broekstraat. Ze zullen worden gehouden op Maandag 31 Juli, Woensdag 2 Augustus en Zaterdag 5 Augustus. Op deze dagen zullen ze resp. aanvangen om 7 uur, 7 uur en om 3 en 7 uur. Tot deelname zijn gerechtigd alle Santpoortsche kinderen van 614 jaar. Het comité hoopt en vertrouwt allen deel nemers (sters) te kunnen tracteeren. Dit gevoegd bij het feit, dat er mooie, nuttige en smakelijke prijzen te winnen zijn, zal wel oorzaak wezen, dat de deelname aan blok- jesrapen, koekhappen, hardloopen, auto- step-race, bokkenwagen-race enz. overwel digend zal zijn. Jongens van 1214 jaar, die niet over een bok en een wagen be schikken, kunnen aan het nummer hard loopen meedoen. Hedenmiddag kunnen de jeugdige lief hebbers (sters) zich in Zomerlust aanmel den. NED. If Eli V. GEMEENTE HONDERD JAAK Id November a.s. bestaat de Ned. Horv. Gemeente van Santpoort honderd jaar. liet plan is namens de gemeente gebrandschil derde ramen voor het kerkgebouw aan te bieden. SPORT VEREENT. De jaarlijksche algemeene ledenvergade ring van de Korfbalvereeniging Sport Ver eent zal Zaterdag 12 Augustus in hotel- Vreeburg te Bloemendaal worden gehouden. 4*Yn ;5Bg;§\pUDDING OFFICIEELE MEDEDEELI* GEN. ZAAIZAADREGFUNG 1944/45. Evenals het vorige jaar zal ook niet te velde gekeurd zaaizaad worden vrijgegeven, met uit zondering van lijnzaad, groene erwten, schokkers Juliana-tarwe, abed kenia-gerst en mansholfc Hamburger koolzaad. Ten aanzien van niet te velde gekeurde Juliana-tarwe wordt de beslis sing aangehouden. Het bedrijfschap voor zaai zaad en pootgoed voor akker-: en weidebouw ver wacht, dat de telers in hun eigen belang op de eerste plaats het zoowel te velde als op partij goedgekeurde zaad zullen aankoopen. Om den telers, die niet in de gelegenheid zijn te velde en op partij gekeurd zaad aan te koopen, voor het niet te velde gekeurde zaad toch een zoo goed mogelijke kwaliteit te garandeeren. zal dit zaad door den N.A.K. op partij goedgekeurd en geplombeerd moeten zijn, terwijl om onge- wenschte concurrentie met het volledig gekeurde zaad te voorkomen, de verbruikersprijs door middel van een heffing gelijk wordt gesteld aan den prijs voor den 2den en ouderen nabouw ter wijl het voor den handelaar minder aantrekkelijk zal worden gemaakt, niet te velde gekeurd zaad te verkoopen. Voor den aankoop van niet te velde gekeurd zaad geldt de regeling dat bij el- ken aankoop door den kooper een geteekende koop verklaring aan den teler woi'dt afgegeven. Deze koopverklaring moet aan de P.A.V.A.-amb tenaren getoond kunnen worden, wanneer in- lëvVring wordt verlangd. Zonder deze verklaring is de teler gehouden, onmiddellijk aan zijn lever plicht te voldoen. Het is verboden, niet te velde gekeurde granen, zaden en peulvruchten in afwachting' van een mogelijken verkoop voor zaaidoeleinden vast te houden. De handelaar is verplicht binnen 10 dagen na aankoop een copie van de koopverklaring te zenden aan het bureau van den provincialen -voedseleommissaris, afd. zaaizaad, van de provincie, waarin de teler woont. Aankoopen, welke niet tijdig bij den P'.V.C. be kend zijn, worden niet erkend. Het bedrijfschap behoudt zich het recht voor aankoopen van niet te velde gekeurde zaden, niet te erkennen, wan neer naar het oordeel van het bedrijfschap door een handelaar boven zijn behoefte wordt aange kocht. De noodige ZT-vervoerbewijzen voor niet te velde gekeurd zaad worden door den P.B.H. eerst na het inner, van de heffing aan de telers verstrekt, terwijl bij het aanvragen van het ver- voerbewijs door den teler de koop verklaring moet worden ingeleverd. Koolzaad. De handel in koolzaad is onder de normale voorwaaiden toegestaan aan alle handelaren, die van het be drijfschap een vergunning hebben ontvangen tot het verhandelen van granen, peulvruchten of fijne zaden. Van Mansholt's Hamburger kool-, zaad is alleen de handel in origineel zaad toe gestaan. Van de andere rassen alsook van raap zaad is de handel zoowel in te velde en op partij als alleen _op partij gekeurd zaaizaad" toegestaan. Groene erwten. Voor groene erwten blijft de quoteeringsregeling gehandhaafd. Aankoop quotum en richtlijnen zullen zoo spoedig 'moge lijk aan de handelaren worden medegedeeld. Mochten voor bepaalde doeleinden niet te velde goedgekeurde zaaierwten nooclig zijn, dan mogen deze slechts worden aangekocht door nader aan te,.wijzen handelaren, die hiervoor een quotum ontvangen. Zij kunnen voor den aankoop andere «handelaren inschakelen. Zaailimzaad. Door den N.A.K. te velde en op partij gekeurd zaailijnzaad mag vrij door de daartoe gerechtigde handelaren aangekocht worden. Niet te velde gekeurd zaai lijnzaad zal echter uitsluitend doorViader aan te wijzen handelaren en de door hen ingeschakelde inkoopers aangekocht mogen worden. Zaaipeul- vruchten voor volkstuinders. Een regeling voor de volkstuinders zal t.z.t. worden bekend ge maakt. Handel van boer tot boer. De handel van boer tot boer is toegestaan, wanneer deze zieli beperkt tot het verhandelen van zaaiproducfen van eigen oogst en indien afgeleverd wordt In de eigen of aangrenzende gemeenten. Zoowel het N.A.K. geplo te velde als niet te velde goedgekeurde zaad, moet definitief door den N.A.K. geplombeerd zijn. Aflevering van niet te velde gekeurd zaad :s slechts toegestaan van die soorten waarvan de handel is vrijgegeven. De vervoerbewijzen wor den slechts afgegeven, indien de verschuldigde heffing op het niet te velde gekeurde zaad" is voldaan. GEMACHTIGDE VOOR DE PRIJZEN DE PRIJS VAN BLEEK WATER. Voor bleekwater mogen bij verkoop in. fles-, schen van onderstaande maten ten hoogste de volgende vetbruikersprijzen worden gevraagd: 1 liter 0,19 0,9 Qiter 0,18 0.8 liter 0,17 0,7 liter f 0.16 Bovenstaande prijzen gelden exclusief flescb. De gemachtigde voor de prijzen maakt bekend, dat voor vroege aardappelen van den. oogst 1944 aan den consument van 24 Juli af ten hoogste onderstaande prijzen zullen mogen worden be-* rekend: Boven 28 m.m. 0,10"per kg. Beneden 23 m.m. (kriel)0,07 per kg. REGIONALE PUBLICATIE van het Pla^ti selük Verdeelingskantoor van het Bedrijf schap voor Groenten en Frujt te Be\-erwük Distributie TOMATEN. SANTPOORT. Op Vrijdag 21 Juli werden alle kleinhandelaren bevoorraad met TOMATEN per ingeschreven consument der 8e periode. Het rantsoen bedraagt 1.4 K.G. per consument. IJ MUIDEN-OOST. Op Vrijdag 21 Juli werden de kleinhandelaren van de letter W t.m. Z en H. P. Stek bevoorraad met TOMATEN per ingeschreven consument der 8e periode. Het rantsoen bedraagt 1/4 K.G. per consument. Distributie BESSEN. IJMUIDEN-OOST. Op Vrijdag 21 Juli werden de kleinhandelaren van de letter D t.m. H. bevoorraad met BESSEN per ingeschreven consument der 8e periode. H. de Boer ontving het restant van zijn toe wijzing. Het rantsoen bedraagt 200 gram per consument. Voor den prijs dérgedistribueerde producten raadplege men de oTficieele prijslijst welke bij eiken handelaar duidelijk zichtbaar aanwezig moet zijn.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3