de matador, aaegaag v. g. f 12.50. Meed Kamara, f19.75. Algemeen Belang. KLEEDER9IAGAZIJKEM. Afdeeling HEEREN COSTUUMS. Afdeeling JONGEHEEREN en KINDER COSTUUMS. Jontteheeren Hes en Pantalon Colliert Gostnnm fantasie slof Commnnie Costnnnis. comi COSTUUMS, lij» laken Cheviot en graniet Hes ei Pantalon Jonieheeren Schoolpaden I Afdeeling Deniisaisons. Afdeeling Deniisaisons. 3 DE MATADOR 3 Om liet geëerde publiek een klein denkbeeld te geven van de aanzienlijke massa goederen welke In ons .Tïaga- zljn In voorraad zijn, hebben wij de eer U deze Prijscourant, welke elke concurrentie overtreft, ter kennis te brengen. Wij vertrouwen dat de billijkheid onzer prijzen, gepaard met de soliditeit onzer Goederen en de goede naam die wij sints onze vestiging door eerlijkheid en goede trouw hebben verw orven, f aanleiding zullen geven ons JYlagazijn met een bezoek te vereeren. MütonDemisa isons in 4 versch illende des sins met Zanélla gevoerd van af j 9.50 Tween Deniisaisons geheel wol m et goede Zanella in verschillende dessins van af f 12 50 Cheviot en graniet Deniisaisonszeer elegant van af f 15. Kamgaren Demisaison in diverse Meu ren met zijde-fluweelen kraag van af f 19.75 Deniisaisons, buitengewoon rijk bewerkt met zijde ofcherghe gevoerd van af f 24 Kinder Deniisaisonselegante modellen in verschillende stoffen vanaf f 4.50 Buksking Jacquet Costuum in verschillende dessins en modellen met en zonder lint geboord van af 13.75 Fantasie Colbert Costuum, geheel of gedeeltelijk gesloten in diverse kleuren en stoffen, extra aanbieding van af f 12.50 Jacquet of Colbert Costuum van Cheviot of Diagonaal in differente stoffen van af /ATi50 Blauw en Zwart Diagonaal Costuum van af 19 Buksking en fijne fantasie Jacquet of Colbert Costuum van de nieuw ste stoffen, elegante modellen van af 24.— Extra fijne Kamgaren Jacquet Costuum, met breed of smal lint geboord, zeer elegant van af 27. Gekleede Kamgaren of Diagonaal Costuums, met breed óf smal lint geboord, extra aanbieding van af 19.75 Gekleede Costuum in fijn Kamgaren, cheviot en graniet vanaf f 25.— Elegante prima fijne gekleede Costuums, met satin lint geboord, extra bewerkt van af f 33. Gekleed laken Costuum van af f 24. Gekleed laken Costuum Jas en Vest van fijn Laken, Pantalon Satin de Laine van af f 30. voor den leeftijd van 1014 jaar, van af 8.75. voor den leeftijd van 1417 jaar, van af 10.50. van 1017 jaar van af 13.—. KAMGAREN en DIAGONAAL COSTUUM van 1017 jaar, van af ƒ15.-. Fijn fantasie en cheviot Costiiuni elegant en fijn bewerkt van af 18.—. van af 10.50. van af f 13.50. Buksking Jaeipls ia» af 1.50. BnkskiDg Colberts van af f 5—, Trots deze voor den leeftijd van 811 jaar, van af ƒ6. van 811 jaar, elegant, van af 8.50. sterke stof, van af ƒ5. van 27 jaar. honderd ver- schillende modellen en qua- s liteitenvan af ƒ3.50, waaronder uitmunten Matalot met Dlouse en Tricot Anglais j Buksking Pantalons «ui af f 3.75, Fantasie Paotalons van al' f5,—. I Pantalons modestof van af 5.75. goedkoope prijsnoteering zijn ai de Goederen van de beste grondstoffen vervaardigd. Voor deze afdeeling zijn in voorraad de fijnste Fransche, JEngelsche, Schotseheen Weener stoffen, waarvan onder guarantie van goedpassend, Goederen naar maat worden geleverd volgens nieuwste methode, onder leiding van bekwame en practische Coupeurs. Goederen naai' maat vervaardigd of Goederen uit het* Magazijn gekocht en niet aan de gestélde eischen voldoende, worden onverwijld teruggenomen. Extra Aanbieding Costuum Extra Aanbieding Costuum met lint geboord Te Haarlem bij Bomans Co.t Drukkers-Uitgevers.

Haarlem's Dagblad | 1884 | | pagina 4