BUITEN LA NI). GEMENGD NIEUWS. Staatsleningen. EUROPA. BEURSBERICHTEN Innusfrieele 6it rin&H" Moskow-Kursk oh. 6 eiëele ouderneminyen. Orel-Vitebsk. A and. 5 Spoorwegleening Provinciale en Stede lijke leeningen. Tramwegmaatschappijen. naar zijne tegenwoordige standplaats, waar hij den 2en Mei van dat jaar zijne in- trede hield. Het Provinciaal Kerkbestuur van Noord-Holland heeft in zijne vergadering van 7 Sept. jl. den heer M. Knipper, diaken bij de Nederd. Herv. Gemeente te Zaandam wegens zijn optreden als lid van den Kerkeraad der Gereformeerde Kerk (doleerende) ontzet uit de door hem bij de Herv. Gemeente bekleede bediening en ambt, en van het lidmaatschap der Ne- derlandsche Hervormde Kerk. LANDBOUW EN VEETEELT. Op de Laudbou w-tentoonstelling te Hoorn, ter gelegenheid van de 50e alge- meene vergadering van de Hollandscke Maatschappij van Landbouw aldaar ge houden werden in de Afdeeling A. Vee teelt de volgende prijzen toegekend: Onderafdeelingl.- Paarden van inlaudsck of inlandsch gekruist ras. Veulenmerriën, gedekt in den springtijd van 1887, met veulen van de vorige dek king en met opgaaf van den vader van het veulen. Ie prijs niet toegekend; 2e pr., bruin, met bruin veulen, J. Breebaart Kzn., Winkel; eerv. verm., donkerbruine merrie, geb. '81, Scheurpolder, met haar zwart witvoet hengstveulen, geb. 15 Mei, C. F. Ockhorst, Rotterdam. Jonge paarden, geb. in 1883, merriën, le pr., A. A. van den Berg, Haarlem: 2e pr., bruin, geb. Winkel, J. Breebaart Kzn., Winkel. Jonge paarden, geb. in 1883, ruins. 2e pr., A. A. van den Berg, Haarlem. Jonge paarden, geb. in 1884, merriën. le pr., geb. 8 Juni, Aardswoud, J. Koorn Dzn., Aardswoud; 2e pr.,geb. Wieringen, H. Waiboer Azn., Winkel Jonge paarden, geb. in 1885, merriën. le pr., zwart, geb. Hoogwoud; A. Koorn Dzn., Hoogwoud2e pr., zwart, geb. Voor schoten, R. Knijlf Jr., Voorschoten. Jonge paarden, geb. in 1886, onver schillig van welk geslacht, le pr. «Keizer Wilhelm", P. S. Zijlmans, Haarlemmermeer; 2e pr. J. Koster Jzn., Berkhout. Onderafdeeling II. - Paarden van vreemd ras. Jonge paarden, geb. in 1883, merriën. le pr., A. A. van den Berg, Haarlem. Jonge paarden, geb. in 1883, ruins, le pr., A. A. van den Berg, Haarlem. Jonge paarden, geb. in 1886, onver schillig van welk geslacht, le pr., zwarte merrie, Rozenburg, J. Barendregt Beemster. On derafdeel ing IV. - Rundvee van inlandsch ras. Verzameling vee, behoorende tot dezelfde familie. In te zenden 1 stier en 1 koe met hare twee afstammelingen van ander half- en half jarigen leeftijd. De inzender moet eigenaar en fokker van de koe en hare afstammelingen zijn. le pr., J. Laan Rzn., Beemster; 3e pr., Jan Koorn Dzn. Aardswoud. Koe, die de meeste melk geeft, niet ouder dan 5 jaren, «3e kalfskoe", gekalfd vóór 1 Mei 1887. le pr., donker, geb. '83, gek. 5 Maart, J. Zijp Hzn., Twisk, (233/4 liter melk); 2e pr., «Adriane III", zwartbont, geb. 26 Febr. '83, gek. 4 April, G. Druif, Hauwert, (223/s liter melk); 3e pr., «Helena", zwartbont, geb. 28 Maart '83, gek. 17 April, J. Houter Jbzn., Schellinkhout, (195/sliter melk); 4e pr., //Schele bles", zwartbont,geb. '83, gek. 20 April, C. de Jong Jzn., lioogkarspel, (187/s liter melk). Herfstkalvers of dikke koeien, die in de maanden September, October of No vember moeten kalven, le pr., P. Mantel Jzn., Andijlc; 2e pr., geb. Schellinkhout, K. Tensen Kzn., Schellinkhout; 3e pr., P. Mantel Jzn., Audijk. Kalfdragende koeien, geb. in 1885, die vóór 1 Januari 1888 moeten kalven, le pr., 7 Januari, Sijbekarspel, moet kalven 6 Dec., C. Winkel, Sijbekarspel2e pr., moet kalven December, D. Hogetoorn, Beemster; eerv. verm., «Treesje II", geb. 3 Mei, Berkhout, D. Duin, Berkhout. Kuispink, geboren in 1886. le pr., geb. Grootebroek, K. Prins, Grootebroek; 2e pr., //Johanna III", geb. 9 Febr., W. Bak ker, Beemster; 3o pr., L. Visser Beemster. Stierkalf, geb. in 1887. le pr., geb. 10 Februari, S. Köhne, Beemster2e pr., geb. April, Oostweun, D. Weeder, Oost woud; 3e pr., C. Jongens Pzn., Beemster. Kuiskalf, geb. in 1887, le pr., «Por- celein IVa", geb. 23 Januari, A. Kooij Dzn., Beemster; 2e pr., J. Groot Fzn., Schageu. Collectieve inzending van vee, door of van wege de afdeelingen der Hollandscke maatschappij van landbouw, le pr., afdee ling Enkhuizen en Omstreken; 2e pr., afdeeling Hoorn en Omstreken; eerv. verm., afdeeling Medemblik en Omstreken. Engeland. In de jongste zitting van het Engelscke Lagerhuis zeide Sir James Fergusson, dat den Britse-hen consul op de Samoa-eilanden is gelast, een strenge on zijdigheid in acht te nemen. Do Duitsche regeering heeft de verzekering gegeven, dat de buitenlandsche betrekkingen der Samoa-eilanden, in het bizonder met de drie mogendheden die verdragen gesloten hebben, door Duitschland's h.-ndeling niet aangeroerd worden. De heer A. Balfour deelde mede, dat Zondagnacht, bij een aanval op eene bende Moonlighters te Lesdonzama (Ier land), een officier der politie gedood en twee minderen ernstig gekwetst zijn. Vijl der Moonlighters zijn in hechtenis geno men in de woning van den pachter, welke door de politie overvallen werd. Twee buksen, twee revolvers en ammunitie zijn in beslag genomen. Den volgenden morgen zijn nog twee personen gevat, naar wier identiteit onderzoek wordt gedaan. Op eene vraag van Sir W. Harcourt antwoordde de heer A. Balfour, dat Sir Redvers Buller zijn ontslag heeft genomen als ondersecretaris voor Ierland, niet we gens verschil van meening, maar omdat hij naar zijn vorigen post wil terugkeeren. Wat betreft het recht der regeering om vergaderingen te verbieden, zegt de spre ker dat Forster, Harcourt en Spencer in 1882 meer dan 130 vergaderingen ver boden. Hij brengt in herinnering de redevoe ringen \an Dillon, O'Brien en anderen, om aan te toonen, dat die vergaderingen gevaarlijk zijn voor de openbare rust. De handeling der politie te Mitchels- town geschiedde uit noodzakelijke zelfver dediging en is dan ook volkomen gerecht vaardigd, ondanks de aanvallen der oppo sitie. De Regeering zal volharden bij hare politiek, welke zich ten doel stelt de maat schappelijke grieven weg te nemen, onder nadrukkelijke handhaving van wet en orde. Daardoor zal de verzoening met Ierland tot stand komen. O'Brien, die Zondag te Kings town werd gevangen genomen, is Maandag voor het Hof te Cork ver schenen. Een groote menigte juichte hem op zijn weg naar het gerechts gebouw met geestdrift toe. De be handeling der zaak is, na het eerste verhoor, verdaagd, doch O'Brien is in hechtenis gebleven. Het Lagerhuis verwierp heden Parnell's voorstel tot verdaging der zitting met 228 tegen 87 stemmen en nam na een debat over de ver schillende paragrafen, dat eeuige uren duurde, de financieele wetten aan. Vervolgens werden ook alle amendementen aangenomen, welke bij de wet tot regeling van den ar beid in de kolenmijnen waren in gediend. De bekende Schotsche gene raal John Douglas, die de Hoog landers aanvoerde in den Kriinoor- oorlog, is overleden. Duitschland. De Nordd. Allq Zeitung ontkent, dat prins Bismarck zijne bemiddeling in de zaak-Ehren roth heeft aangeboden. Duitschiaod heeft de door Turkije gewenschte bemiddeling afgewezen, omdat het geene verantwoordelijkheid in de Oostersche kwestie op zich wil ne men en, met het oog op den toe stand van Europa, de taak niet moeilijker wil maken, noch de krach ten verdeelen. Duitschland is het niet slechts eens met de zending van generaal Ehrenroth, maar ook bereid haar bij andere mogendhe- ben aan te bevelen, indien zij door de Porte en door Rusland officieel wordt voorgesteld. De Keizer en de Keizerin zijn Maandagnamiddag te 4ys uur te Stettin aangekomen en met onbe schrijfelijke geestdrift ontvangen door de vele duizenden, die zich verdrongen in de straten, welke van het station naar het paleis voeren en prachtig versierd waren. Volgens de Nordd. Allg.Zeit. verwacht prins B'.smarck gunstige gevolgen van de badkuur, welke hij te Kissingen heeft ondergaan. Voor- loopig doet nog de verzwakkende invloed der baden zich gelden en daarom heeft de kanselier zich ge noodzaakt gezien, de uitnoodigingen van de hand te wijzen tot bijwoning der feesten, welke ter eere van de manoeuvres te Koningsbergen en Stettin door de provinciale Land dagen en de gemeentebesturen wor den gegeven. Frankrijk. Onder (le monarcbalen in Frankrijk heerscht groot verschil over de vraag: hoe moet onze houding wezen tegenover de Republiek? Een deel der monarchale partij wil, be rustende in een toestand, waarin voor- loopig nog geen verandering kan worden gebracht, zich in zoover verzoenen met de bestaande orde van zaken, dat het voor- loopig afziet van het practisch streven om de Monarchie te herstellen. Een andere fractie van de rechterzijde wil tot de agressieve staatkunde tegenover de Repu bliek terugkeeren. De verzoenende staat kunde, welke de tegenwoordige President, de heer Rouvier, volgt, zou, volgens de onverzoenlijke royalisten en Keizerlijken, niet rechtvaardigen een meegaande politiek hunnerzijds. Wat ons betreft, wij zouden meenen dat, J zoolang de restauratie niet mogelijk kan heeten, de monarchaleu niet beter kunnen doen dan erne Regeering steunen, welke het anti-clericalisme niet tot regeerbegin- sel verheft, maar die er ernstig naar streeft, om de belangen der Kerk zooveel mogelijk te ontzien. Tegen die stelling valt, meenen we, niets houdbaars aan te voeren. Niettemin vree zen wij, dat de uiterste rechterzijde van de Regeeriugsgezinde fractie zal afvallen, zeer tot genoegen der uiterste linkerzijde, welke Rouvier zoo spoedig mogelijk ten ministerieelen val wil brengen. Bij al de gevaren en bezwaren, waardoor Frankrijk wordt gedreigd en gedrukt, voegt zich alzoo nog die eener combinatie der uiterste rtchtingen, welke hoogst beden kelijk voor Frankrijk zou kunnen worden. De gematigden hebben tegenover dat ge vaar een schoone, doch moeilijke roeping te vervullen. De minister van Oorlog is van de mobilisatie te Parijs teruggekeerd. Er zijn opnieuw geruchten in om loop dat de heer Rouvier, minister van Financiën, maatregelen voorbereidt, hetzij tot eene conversie der 4 72 pCts. Staats schuld, hetzij tot uitgifte van eene likwi- datie-loeuing. Die geruchten zijn echter voorbarig, en vóór de bijeenkomst van de Kamers zal men dienaangaande niets met zekerheid te weten komen. Spanje. De Koningin heeft te Bilbao een receptie gehouden. Het geheele corps diplomatique120 burgemeesters en 300 gemeente raadsleden maakten hunne opwach ting. 's Avonds verscheen de Koningin op het balcon en werd hartelijk toegejuicht. Bulgarije. De ministerraad heeft Radoslavoff in hechtenis doen nemen onder beschuldiging van hoogver raad. Aan het Journal des Débats wordt uit Bucharest gemeld, dat Radoslavoff op last van prins Fer dinand in vrijheid is gesteld. VERVOLG STADSNIEUWS. Bij de heden gehouden aanbesteding van fourages teil behoeve van de troepen te paard, hier in garnizoen, was de mioste inschrijver de heer H. van "Veen, aannemer alhier. Hooi voor 45 cent, stroo 22, ha ver 70 cent, alles per K.G. Dat door eene hen twee aan elkander gegroeide eieren zij n gelegd, behoort zeker wel tot de zeldzaam heden. Bij den heer de G. te Beem ster werd Zaterdag jl. zulk een dubbel ei gevonden. Dinsdagnamiddag te 4 uren kwam een Engelschman hij den wisselaar Mallien, boulevard du Nord te Brussel, vragen om een wissel op Parijs, van 4000 fr., om te zetten. Daar de heer Mallien den ver- kooper niet kende en door diens eenigs- zins zonderlinge houding wantrouwend werd, weigerde hij aan het verzoek te voldoen. «Maar," zeide de vreemdeling, «wees uiet ongerust, ik ben de heer Corremans; ik kom van New-Tork en logeer in 't «Hotel de l'Europe". Ik ben het zelf die den wissel het laatste geëndosseerd heb en bied hem enkel ten verkoop aan, om dat ik op dit oogenblik geld noodig heb." De Engelschman sprak zoo schoon, dat de heer Mallien, die overigens den wissel voor echt aanzag, den bezoeker een voor schot van 1000 fr. ter hand stelde, met verzoek den volgenden dag om het overige terug te komen. Zoodra de zoon van Albion vertrokken was, zond de heer Mallien het stuk naar zijn correspondent te Parijs, met verzoek hem te telegrafeeren, zoodra de wissel ge ïncasseerd zou zijn. Woensdag te 3 uren, nog eer men uit Parijs geantwoord had, trad een bediende van den wisselagent Delantsheere binnen, om te waarschuwen dat zijn patroon daags te voren, toen hij naar de beurs ging, den wissel in kwestie verloren en onmiddellijk naar parijs getelegrafeerd had. Inderdaad kwam een telegram uit Parijs na eeufge uren aankondigen, dat op gemelden wis sel beslag gelegd was. Natuurlijk deed de heer Mallien onmiddellijk de politie ver wittigen om den Engelschman aan te houden, indien hij zich om het overige der 4000 fr. zon aanbieden. Twee agenten vatten post in het bureel van den wisse laar, terwijl in het «Hotel l'Europe" ins gelijks een onderzoek vwerd ingesteld. Men kan echter wel denken dat de vogel zoo dom niet was om nog iu het uet te vlie gen. Hij heeft de 8000 fr. in den steek gelaten en zich met de 1000 tevreden gesteld. De Eogelsche Regeering zal eerst iu de volgende zitting een wet indienen betreffende de verbetering der schouwburgen. Het blijkt dat Drury Lane te Londen in 4 minuten tijds geheel kan worden ontruimd. Irving zegt dat de directeuren van de Londeusche theaters en «music- halls» bereid zijn 10.000 pd. st. jaarlijks te geven voor de kosten BLNNENLi N D. In den afgeloopen nacht is een groote watermolen, staande aan de Leiweg bij Rijswijk iu den Eskamp- polder, door den bliksem getroffen en geheel afgebrand. van een permanent toezicht van Regeeriugswege. De begrafenis van de slachtoffers van den brand te Exeter werd door eenige duizen den bijgewoond. Men berekent dat 20,000 pd. st. noodig zullen zijn om de hulpbehoevenden te kunnen on dersteunen. In het geheel kwamen er volgens de laatste opgave 188 menschen om. De Fransche regeering over weegt het voorstel tot het stichten van een museum van Oostersche kunst. De snijwerken, wapenen enz. uit het Oosten welke thans in verschei den steden van Frankrijk verspreid zijn, zouden in dit museum vereenigd worden, en eene aanvulling vormen van het ethnologisch museum, dat weldra deel zal uitmaken van de nieuwe school voor Oostersche talen. Aan het Fransche Ministerie van Marine is b '.richt ontvangen dat den 5n September in de baai van Bourguent proeven genomen zijn met de zee door olie tot beda ren te brengen. De zee was dien dag zeer hoog, zoodat geen enkele visschersschuit zich buiten waagde. Door 2 kilo's olie op zee te gieten, werd deze iu weinige oogenblikken kalmhet schuim der golven was verdwenen. De oppervlakte, waarop deze proef genomen werd, was naar berekening 3000 vierkante meters breed. De gemeenteraad van Parijs heeft besloten tot het stichten van een school waarin men het uitgeven van boeken kan leerengraveeren, kleuren, binden, drukken enz. Het is bekend dat de Fransche uitgaven van oudsher hoog staan aange schreven. Jaarlijks wordt aan de deur der schouwburgen, concerten enz. te Parijs omstreeks 3,200,000 frs aan armengeld ontvaDgen. Door het sluiten der schouwbur gen, wegens aan te brengen voor zorgsmaatregelen tegen brandgevaar, is er dit jaar reeds een deficit van een half millioen ontstaan en dit zal nog grooter worden door de vertraagde openiüg der meeste schouwburgen. Opmerkelijk is het groot aantal valsche munters, dat in den laatsten tijd door de Parijsche politie in hechtenis genomen is. Zaterdag is weer zulk eene bende gevat. Deze vervaardigde uitsluitend stukken van 2 en 5 francs. Ten huize van het hoofd der bende wer den de noodige werktuigen in beslag genomen. Iu minder dan een kwartieruur werden in den omtrek van Mollans (Dróme) de boomgaarden, wijnstok ken en te velde staande groenten door hagelslag, waaronder steenen als kippeneieren zoo groot, verbrij zeld. In sommige wijken lagen de hagelsteenen 25 centimeters hoog. Aan het Petit Journal van 9 Sept. wordt uit Rue (dep. Somme) onder dagteekeuing van 6 September gemeld, dat bij Saint Quentin uit zee is opgehaald het lijk eener vrouw, dat in verren staat van ontbinding verkeerde, zoo zelfs dat het hoofd ontbrak. Op het lijk werd gevonden een gouden horloge met ketting, dragende op het cuvert: no. 8313, Roelof Citroen, Amsterdam. Het horloge is werkelijk in het magazijn van die firma, Kalverstraat, gekocht op 23 April 1880, en ook de naam van deu kooper is aldaar bekend. Vermoedelijk behoorde de veron gelukte tot de passagiers van de Victoriadie onlaugs is vergaan. Bij het doen van opgravingen in een landgoed bij Puits, zijn stee nen sarkophagen blootgelegd, welke uit het Merovingisch tijdvak dag- teekenen. Een der sarkophagen bevatte 6 volkomen goed bewaarde hoofden. Het c "jngres dat de beoefenaars der gezondheidsleer weldra te Wee- nen zullen houden, belooft o. a. zeer belangwekkend te zijD, omdat de Nederland. Cert. N. W. Schuld. S1/, dito dito dito dito dito dito 372 dito Obligatiën 37i Oblig. Amort. Synd. 37« Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 Hongarije. Obl. Leening 1*867 5 dito iu Papierrente 5 Goudleening 5 dito 1881 4 Italië. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltenius 5 do. Pausel. Leen ing 5 Bostcnrljk Oblig. in Pap. 1878 472 13 Sept. 1887. Haarlem 27., 65 —70 dito onde Leen. 37« 877ï927a 1887 37a 963/.,977a Kursk-Oliark dito 5 4 99 101 dito Azow dito 5 1 j 1 o n-. Mosk.-Javoslow 01)1.5 Genot. Losow.-Sewaat do. 5 dito dito dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Rusland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gccons, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 47* dito 1875 Gccons. 47a dito 1880 dito 4 Obl.Leeuingl867/694 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 d.Jfco binnenl. Amor. 4 ■lito dito Perpet. 4 Turkije. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg AMERIKA. Mexico. Obl. 1851 dito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1S63 dito diio 1883 dito goud 1879 Genot, koers. 78'/. 88=/s SS"/,, dito dito wu 100'/, 70'/, 92"/, 81'/, 93 89'/, 90'/, 913/, 64,'/, 6 4'/, 66 65'/, 90'/,, 837, 67'/, 96'/, 96 101=/, 85'/, 97 100"/, Nederland. Arnst. IIv bank Pbr. 47 dito dito dito 4 Arub. Hyp.-B.Pbr 47a dito dito 4 Gemeente-Cred Obl. 47a dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 47» dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. 4 7. dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47s Nederl. Bank. A and. liott. Hyp.-B.Pndb. 47a dito dito 4 Stmv. //Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47< dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 473 Nederland. Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 100l3/16 M.t. Ex. v. St.Sp.Ad. 987, dito Obl. 1879/81 4 53 dito dito 1883 4 53 dito dito 1870 5 587ie dito dito 1873 5 koer,! So'1"™» Oblig. 5 IQ011 Iranscaucas do. 3 1C1 ^'-Spw.-M. Aand. 5 1027a Amerika. 1007/1, Centr. Pacific. Aand. 10274 Chic. North. West. 102 dito. le llyp. 7 102 dito Jowa Midi. do. 8 1007a Mad. Extensdo.7 1017a Menomenee do. 7 1003/4 dito N. W. Uu. do. 7 1025/8 dito Win. St. Pet. do. 7 10172 dito South.-W. Obl. 7 200 Illinois Leas Cert 4 1013/4 dito Centr. C. v. A. IOI74 Kansas Pacific Obl. 6 63 Louis v. Nash v.C.v.A. 103 dito Adjust, bonds. 1007s San Franc. Obl. 6 98 dito Algein. Hyp. do. 6 1013/4 Miss. Kans. Tex Aand. 1007a do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 1017/8 Miss. Pac. South, do. 6 St.P.M,&Man.leHdo.7 Gil. dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw.do 6 Uuion Pacific, dito. 6 947/g N. Centr. Sp. Aand. 955/8 dito dito Oblig. 9474 dito gestemp. dito. 927i dito do. Uit. Schuld 90 Ned. Ind. Sp.-Aand. 777,6 dito Oblig. 1879 3 833/s dito dito 1869 47, N.ït.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgcf.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 37' dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito ObligatiëH 471 Hongarije. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. 14'/]a Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warscb.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47j dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 3 Charkow Azow dito 5 Amsterd. Obl. 1861|8Vs| 987ie Iwang-Dombr. Obl. 47a llecep. 1886 37a 983/8 Jelez-Griasi. dito. 5 Rottcrd. Ob 1886 37,97u/i6 Jelez-Orel do. 5 1087, 6378 4874 71 61 127. 32 14'/» 101s/, 101 100"/, 100'/, 96'/, 97'/, 65 14574 IO274 1167, 102 102 106 104 7278 161/, 13S 9H/8 87s/s 97 1043/, 10272 100»/w 8374 6O74 102 617, 90 47 80 ïoo 11517i« 973/8 90 697a 567a 957, 82 91"/». Genot, koers. 98'/, 85'/, 102=/, 101'/, 99 91 84 98»/,. 61s/,. 56'/, 35"/,. 147 131=/. 133 133=/, 133 136'/, 133'/,, 125 96 121'/, 114=/, 62'/,, 101 117'/, 112=/, 25'/,, 115'/, 100'/, 112'/, 117 112=/, 115 Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 Amst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemeente-Crediet 8 Pal. v. Volkavl. 1867 dito 1869 h f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 rec.27- Hongarije. Staatsleening 1870 Tbeiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Wcenen 1874 Pruisen. Tb. 100 1855 37, Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Gcuève 3 DIVERSEN. Ct.V er. Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.llyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 37» h. 4pCt. 1067» 111 101 104 102=/, 136'/, 2-07' 90'/, 90 97 99=/, 103»/, 108'/, 136'/, 142'/, 105 153 146 132 98'/, 97 181 38 106=/, 108'/,

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3