B IJ H E SV I, A N11. GEMEpD NlfiUAVS. BEURSBERICHTEN. Staatsleningen. Industriële en Finan ciële oisiknieminpn. Provinciale en Stede lijke leeningen. Sponrwegleening en. Tramwegniaatsclia ipijen Premigleeningen. het meeste vee ter markt brengen of aldaar koopen. Indien de proef gunstig urtvalt, zal de veemarkt definitief in geuoemde maanden worden vastgesteld. KOLONIËN. BATAVIA, 26 Augustus. Volgens een bij de regeering ontvangen bericht, is de expeditie tegen deAtjehers, die een inval gedaan hadden in het land schap Troemon, ressorteerende tot het goevernement van Sumatra's Westkust, met succes bekroond. De Atjehers zijn door d.e bewoners van het land, gesteund door onze troepen, uit het landschap verdreven. Nagenoeg terzelfder tijd kwam het be richt, dat het vertrek naar Toba van de compagnie Madureezeu van het 7de batal jon in garnizoen te Magalang, geen voort gang heeft, zoodat de zaken aldaar eene gunstige wending genomen zullen hebben. Maar als het ware om te voorkomen, dat de regeering op de Troemonsche lau weren zal gaan rusten, kwam van Deli de tijding, waarvan reeds de resident van Sumatra's Oostkust in zijn verslag over Juli gewaagde, dat eene bende Atjehers zich in de Gajoe- en Alaslandeu ophoudt een inval in Langkat beoogende. Volgens de «Deli Ct." van 27 Augus tus zijn noch uit Tamiang, noch uit be- neden-Langkat nadere berichten omtrent de Atjehers, van wier komst sprake was, vernomen. Alleen zouden, volgens Maleische be richten waarvan de geloofwaardigheid be twijfeld wordt, eenige gewapende mannen aan de monding van de Toenkam-rivier gezien zijn. Toen de Madoereesche soldaten, die voor de later afgecommandeerde expeditie naar Toba waren bestemd, te Willem I reeds in den trein naar Samarang gezeten, last kregen naar Magelang terug te keeren, waren zij nauwelijks te bewegen uit de wagons te stappen, en getroost waren zij eerst, toen hun kapitein Brandon hen aldus liad toegesproken//de radja van Toba lieeft van den Goeverneur-Generaal gehoord dat de 3de compagnie zou komen, en nu is hij zoo bevreesd geworden, dat hij zich dadelijk heeft onderworpen." ('T- B.) De spoorbrug over de Kwala Deli, een kunstwerk dat in Indië volgens be voegde beoordeelaars slechts zeer weinig mededingers heeft, wat aangaat de moei lijkheden welke overwonnen moesten wor den, is in het begin dezer week wat het monteeren betreft gereed gekomen. De laatste bout is geklonken, en de keuring der regeering wordt nog slechts afgewacht, om het verkeer er over te openen. Voor de D. S. Mpij. is de voltooiing wel eene felicitatie waard. De //Soerabaja-Ct." meldt onder dagteekening 18 Aug.: Schreven wij gisteren dat de goev.-Java- koffie-oogst een nog grooter deficit zal laten dan algemeen verwacht wordt, de heden door ons ontvangen berichten zijn van dien aard, dat wij met grond meeneu ie mogen voorspellen dat, indien het zoo blijft voortgaan, het totaal ver beneden de 300 pikols zal blijven. Zoo wordt ons gemeld dat in de goev. koffiepakhuizen van het district Toempnng, welk district zooals men zich herinneren %zal ao. po. pl.m. 200/m. pikols opleverde, en waarin verleden jaar om dezen tijd reeds 21,000 pikols waren binnengebracht, nu niet meer dan 3100 pikols zijn ingewogen. Met de kwaliteit is het niet minder slecht gesteld. Het weinige dat door de bevolking geoogst wordt, moet uit ruim ■35 pCt. inferieur bestaan. Dat het met Toempang niet alleen, maar ook met elders gelegen districten even ongunstig gestold is, bevestigden do van daar ontvangen berichten. Zoo vernemen wij dat het koffiepakhuis van bet district Toelong-Agoong op het «ogenblik niet veel meer dan 16 zegge zestien pikols bevat, terwijl in ao. po. om dezen tijd reeds 1500 pikols ingewogen waren. Trouw-, Gebjorte- en Doodberichten*. G-eiiuwdJ. K. It. Doerleben en E. üemmeui, bij voliri., A-tjeh-Batavia. - II. .T. E. F. Sc,kwarts eu J. C. S. C. Sikman, Soemenep, Benlcoelen. - H. C. van Dicrmen en E. .T. N. M. C. Ruiten- back, Semarang. Bevallen.- A. J. llissink-Vroom, d., Djokja. - Mevr. d° Witte-IIerrebrugk z., Bauda. - T. C. Etty-Kluijt, d., Proboliugo. - M, M. d'Ar- nauld van lïoeckholtz-Diimpcl, z-, Soerabaja. - S. A. Fokker-Der Kinderen, z., Buitenzorg. - J. Nooij-Willemsen, d., Maros. - M. Triebel-Stoffers z., Magelang. Overleden: II. L. e. Warmbold, Batavia. - E. II. Vervat, Padang. - J. J". D. Glascr, jd-, 3 j., Semarang. - J. Andrieux, 5S j.; J. A. Au gustijn. 2 j., Batavia. Engeland. Le Temps, de in ede- deelingen van de Times betreffende de onderhandelingen over het Suez- kanaal beantwoordende, zegt: de grondtdagdernieuweonderhandeling is de conventie geweest, welke voor twee jaren door de internationale conferentie uitgewerkt is. De: ondei handelingen tusschen Erackrijk en Engeland hebben op de volgende ponten instemming verkregenle. de benoeming van een internationale commissie van toezicht; 2e. het houden van perio dieke vergaderingen3e. het toe kennen van de leidiDg en het voor zitterschap der vergaderingen aan den oudsten commissaris. Nog blijft te regelen over, welke landstreken aan het kanaal neutraal zullen zijn. De Fransche Regeering heeft ver zocht dat de internationale commissie van de kwestie zal oplossen, in welke streken het bouwen van versterkin gen of concentratie van troepen verboden zullen zijn. De Regeering heeft nog geen antwoord bekomen. In Engeland is een korps mili taire velocipedisten opgericht, voor- loopig ter sterkte van 1 officier, 2 onder-officieren, 1 hoornblazer en 25 manschappen. Dit korps zal ge leidelijk worden uitgebreid. Om op genomen te kunnen worden moet het personeel aan strenge pbysieke eischen voldoen. De manschappen worden vooral geoefend in het doel matig gebruik van hun vervoermid del en voorts in den verkennings- en kondschapsdienst en het vlug vervaardigen van terreinschetsen en rapporten. De Onderstaatssecretaris voor Buitenlandsche Zaken, sir James Fergusson hield Donderdag aan het jaarlijksch banket van Girwan in Schotland eene rede over de steeds voortdurend malaise in den land bouw. De tegenwoordige toestand is op den duur niet houdbaar. Spre ker kent uitgestrekte goederen in Eogeland, waar in 't geheel geen pacht wordt betaald, waar de land- heeren zich reeds tevreden stellen als hun land slechts bebouwTd wordt. In de laatste drie jaren is de op brengst van den landbouw met 100 millioen pond sterling achteruitge gaan. Er moeten middelen bedacht worden om daaraan te gemoet te komen. Spreker moest echter eerlijk verklaren dat hij er voor 't oogen- blik verlegen mede was. Geen land verklaarde de minister ten slotte gedraagt zich echter zoo onverschil lig tegenover den nood van de land- heeren als Engeland. Frankrijk. Le Petit Journal deelt een punt mede, waarvan nog geen en kel dagblad melding gemaakt heeft. Nageschoten en tweemannen door zijn schoten te hebben zien vallen, is Kauffmann niet nader getreden, om den uitslag te zien en desnoods de gewonde stroopers in hechtenis te nemen. Hij is eenvoudig verdwenen als iemand, die zich bewust is eene slechte daad verricht te hebben. Het is zeer moeilijk deze houding overeen te brengen met de lezing van Kauffmann, dat hij wettige sommaties op Duitsch grondgebied gedaan zou hebben. De meeste werkstakende wevers te Chalet hebben den arbeid hervat Er bleven er slechts 400 roudloopen. Italië. Uit Milaan wordt gemeld, dat da minister Crispi naar Como is vertrokken. Over de reis van Cr.spi naar Friedrichsruhe is niet bekend. De Riforma gelooft er niet aan. Tot ophelderiug van dit bericht diene, dat de Parijsche Matin bericht heeft, dat de heer Crispi, op uit- noodiging van Bismarck, onder meer, om te handelen over de Romeinsche kwestie, naar Friedrichsruhe is ver trokken. Wij kunnen melden zegt La Riforma dat tengevolge van stap pen, door den bevelhebber van Mas- sowah bij het hoofd van den stam der Habbabs gedaan, opnieuw 14 slaven losgekocht kunnen worden. Te Assab bevinden zich de geschenken door Koning Menelik van Scioa aau Koning Humbert aangeboden. Deze geschenken mun ten door schoonheid uit. Zij bestaan uit een schild van goud op nijl paardenleder, verschillende met goud en zilver bewerkte speren en messen, bekers eu twee olifautstanden, die 2ya meter laüg zijn. Zwitserland. Deu 29en Sept. heeft te Bern tusschen de heeren Ruchonnet, namens de Bondsregee- riug, en den heer Beelaerts van Blokland de uitwisseling plaatsge had der ratificatiën van het handels verdrag tusschen Zwitserland eu de Transvaalsche republiek. Spanje. De Epoca gelooft niet aan Zorilla's terugkeer in Spanje. Waarschijnlijk zal hij zich weer in het private leven terugtrekken. Noord-Amerika (V. S.) Een kolocsaal faillissement heeft de stad San Francisco in opgewondenheid gebracht. De grootste speculant in Californië, de heer Dresbach, heeft zijn betalingen gestaakt met een deficit van 30 millioen gulden. De graanprijzen ondergingen een afwis selende daling. VERVOLG STADSNIEUWS, Aan de Zaterdag te Amsterdam op het bekende sportterrein achter het Rijksmuseum gehouden internatio nale hardlooperij werden door de vol gende stadgenooten prijzen behaald: W. J. H. Muiier 3e Drijs (bronzen medaille) in den wedstrijd voor lief hebbers boven de 17 jareD, afstand circa 1000 M., welke door hem in 12 sec. werd afgelegd. R. C. Broekmeijer 3e prijs (een kunstvoorwerp der waarde van f 10) in den wedstrijd met «hindernissen». Afst. circa 600 M., welke door hem in 1 min. 55 sec. werd afgelegd. Men vertelt <le volgende historie van den bisschop van Melbourne gewoon lijk //Goe" genaamd. We zullen haar in zijn eigen woorden weergeven: z/Het grootste deel van mijne parochi anen bestond uit polderwerkers, die bekend stonden om hunne onreinheid en groote onbeschaafdheid. Eens kwam een van hen mij roepen, zeggende dat zijn buurman John mij wilde spreken en zijn geit laten doopen, waarmee hij bedoelde ;/zijn kind doopen Ik ging naar John's huis of liever naar zijn hut. Deze had slechts één kamer waarin een deur en een venstertje. Toen ik binnen was Peed John de deur achter me op slot eu stak den sleutel in zijn zak. Nu ontspon zich tusschen ons de volgende samenspraak: ,/Zijt ge de pastoor om mijn geit te begieten wik ben de geestelijke en kom uw kind doopen". z/Dat zal niet eerder gebeuren, voordat ge met mij gevochten hebt". //Ik kom niet om te vechten, maar om uw kind te doopen". z/Ik zeg, wat ik bedoel, en ik bedoel, wat ik zeg en je komt hier niet eerder vandaan en je naag niet eerder mijn geit begieten voordat je met me gevochten hebt." Nu, heeren, ik keek eens naar liet venster en de deur, maar zag geen mogelijkheid om zonder vechten weg te komen. Toen ik nog student was volgde ik een cursus waar ouderwijs werd gege ven in 't worstelen. Heel goed, John, ant woordde ik, wij zullen eens kijken wie het sterkst is. Mauwelijks had ik dit gezegd of ik bracht hem een slag op het hoofd toe, waardoor hij bedwelmd neerviel. Na een poos stond hij op, en naar mij toegaande, zeide hijis de rechte man, dien ik hebben moet; wilt u nu mijn kind doo pen vrouw, geef een kom water." De vrouw voldeed daaraan en het kind werd gedoopt. Den volgenden Zondag zag ik tot mijne verwondering John in de kerk; John mijn vechtersbaas, die zich, voor het eerst sedert langen tijd, had gewasschen en oplettend luisterde. Den volgenden Zon dag bracht h j eenige makkers mee, evenals hij er zindelijk eu netjes uitziende. Van dien tijd af mocht ik de voldoening sma ken, dat John en vele zijner makkers or delijke lieden werden". Voor liet eerst sedert de instelling van liet eeuwenheugende lord-inayoraat van Londen, hebben de vcreenigde aldermen en raadsleden der City van Londen een vreemdeling tot het eenjarig burgemees terschap geroepen. Alderman Polydore de Keyser, Dendermonder, dus Belg van ge boorte, werd zooals wij reeds mede deelden uit het zestal verkiesbare al- dennen (schepenen), die voorheen de be trekking van sheriff hebben vervuld, tot lord-mayor van Londen gekozen. De Belgen kunnen bezwaarlijk in den heer Polydore de Keyser een langenoot begroeten. Beeds voor 1872, het jaar zijner benoeming tot lid van den Loudenschen gemeenteraad, heeft de Keyser zich laten naturaliseeren en aan de lieden die bezwaar maakten tegen zijne benoeming wegens zijne afkomst, antwoordde hij: //Ik ben meer Engelsckmnn dan de meeste Engel- sclien, want zij zijn het door het toeval hunner geboorte, ik daarentegen krachtens mijn vrijen wil." De diensten door den heer De Keyser aan de City van Londen bewezen zijn talrijk. Als lid van verschillende gilden ontwikkelde hij groote werkzaamheid, maar nog meer aanspraak op de hulde zijner medeburgers had hij door zijn noesten arbeid en door zijn talent om zich boven liet gewone peil der Londensche burgers te verheffen. Iu den toestand van Jenny Lind is eenige beterschap merkbaar. Men heeft den bekenden Lou denschen circus-eig'enaar Charles Hengler in zijne woning te St. John's Wood, dood in bed gevonden. Drie werklieden zijn overreden door een spoortrein op de lijn Dicppe- Rouen. In strijd met de verordening en trots eene waarschuwing, hadden de drie slachtoffers zich toch begeven op den spoorweg, toen ''e goederen trein in aantocht was. Een broeder van een der ongelukkigen had hen nog toegeroepen, doch tevergeefs. De drie personen, die door onvoor zichtigheid hun leven er bij inscho ten, laten weduwen en kinderen na. Uit Thionville meldt men dat een Westfaalsch dragonder, te Fil- stroff bij den landbouwer Richard ingekwartierd, dezen met sabelhou wen het leven heeft benomen. De vermoorde laat zes kinderen en het gebeurde onder de bevolking een diepen indruk na. De dader bevindt zich in arrest. Een industrieel, Grille, heeft de stad Essen 500.000 Mark ge schonken voor den bouw van een schouwburg. Blijkens nadere bekendmaking van het departement vau politie te Basel, 15 Sept. 11., wordt bericht, dat eene belooning van duizend franken is uitgeloofd voor de ont dekking en terugbezorging van de 5 jarige Bertha Brunner, die op 6 Augustus 11. door een onbekend persoon werd geroofd en thans ver moed wordt zich te bevinden onder eenen troep zigeuners of kermis reizigers. In een hotel te Bordighera hield zich sedert eenigen tijd een heer op, die zich markies Di Savag- nac noemde. Het bleek echter dat hij eenvoudig R >ux heette en van Toulouse afkomstig was. Na in Frankrijk allerlei oplich terijen gepleegd te hebben, maakte hij een pleizierreis in Italië en ging te Bordighera een tijdje uitrusten. Tot dit laatste zal hem nu door de justitie gelegenheid te over gegeven worden. Een diefstal van vreemden aard heeft plaats gehad in de kapel bij het kasteel van den graaf van Bruns wick te Pest. De lijken van de beide kinderen des graven zijn nl. opgedolven en weggevoerd. Men veronderstelt dat de diefstal gepleegd is op laat der gravin, die geschei den leeft vau haren gemaal. De advocaat Méondre La- pouyade van de balie te Bordeaux werd de vorige week door een zijner clienten met een revolverschot be dreigd. Mr. Lapouyade had dezen zonderlingen cliënt aaugeraden bij een vonnis van de rechtbank van koophandel in hooger beroep te be rusten. De advocaat had den tijd in het bureel van zijn klerk het schot te ontwijken. De aanvaller beweerde dat hij zijn rechtsgeleerden raadsman slechts schrik had willen aanjagen; maar, dewijl zes loopen vaa zijn revolver geladen waren, en in zijn zak een scherp scheermes gevonden werd, werd hij ia arrest gehouden. Het is nu zeker dat de heer Carvalho, directeur der Opéra-comi- que te Parijs, met vier andere perso nen, onder welke twee brandspuit gasten, die eene vaste standplaats hadden in de Opera, vervolgd zullen worden wegens nalatigheid bij het ontstaan van den brand op het tooneel. De heer Carvalho heeft aan den minister van Onderwijs en Schoone Kunsten een brief geschreven, waarin hij hem verzoekt hem voorloopig te ontheffen van het bestuur der Opera, totdat het proces tegen zijn persoon afgeloopen zal zijn. Een kind van 77 jaar. Te New-York overleed miss Caroline Tebas8, die tot Laar 77e jaar het uiterlijk voorkomen, de natuur en bet wezen van een kind had behou den. Zij had zich normaal ontwik keld tot haar 12e jaar, maar toen waren alle groei en ontwikkeling blijven stilstaan. Tot heden waren wel dergelijke gevallen van stilstand in de ontwikkeling van het individu bekend, zegt V Union médicale, maar de aldus misdeelden werden nooit ouder dan 30 jaar. De gendarmerie zit den roovers die buiten de poorten van Smyrna vier Engelsche touristen opgepakt en weggevoerd hebben en voor wie zij een buitengewoon losgeld eischen, reeds op de hielen. 3 Oct. 1887. EUROPA. ^ederiamSL (Jert. N. W. Schuld. 27. dito dito dito 3 dito dito dito 3'/-> dito Obligation 31/2 Oblig. Amort. Synd. 3 Frankrijk, Orig. Inschrijving 3 £2ongart|e. Ohl. Leening 1867 5 dito in Papierrente 5 Gondlcening 5 dito 1881 4 Italië. Insclirijvingl861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Nolteuius 5 do. Pausel. Leening 5 Oostenrijk Ohlig. in Pap. 1878 47a dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 PoSem. Ohl. Schatk. 1844 4 Portugal. Ohl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 ftii«land. Oh Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1S55 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2c Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gecons, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 47 dito 1875 Gccous. 472 dito 1880 dito 4 Obl. Leeuingl867/694 dito Goudl. 1883 6 §pan)e. Ohl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito hinue.nl. A mor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkije. Gepriv. Ohl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg Obl. 185fXiC°\ 3 dito 1864 3 ISrazHic. Obl. Londen I860 5 dito Leen. 1875 5 dito dito 1886 5 dito dito 1863 41/ dito diio 1883 47; dito goud 1879 475 Genot, koers. 73-7» 8«7. 997,. 987, 787, 1007, 697. 917, 807. 937, 897, 86 93 M7i< 8*7s 8°7h 8 8 Va 897, 84 967) 96 101»/, 85 V. 9778 102 IO27. 98»/i, 527, 52'/i. 517) 947. 94'/. 937) 92'/, 907) 767, 827, 647,. 48 71 61 68 127, 18'»/,, 357, 15 loc/, 101 1007, 100'/, 957, 977,, Haarlem 27a 65 70 dito oude Leen. 31/- 877a927» dito 1S87 37Ó 963/4—977- dito 4 99 —101* Genot, koers. 10174 1007a 10274 100 10273 102 102 100 lOiP/s IOO74 10374 1027a 2027a IOI74 IOP/4 63 103 10070 98 10H/i. ioo7c 1017. Arasferd. Obl. 1861 «7J 973/4 ltecep. 1886 87J 973/4 Rotierd. Oh 1886 37,] 973/8 Wederlasad. Amst. Ily bank Pbr. 4,1/. dito dito dito 4 Arnb. llyp.-B.Pbr A1/. dito dito 4 Gemcente-Grcd Obl. 47; dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 47; dito dito 4 IIoll.Hyp.-B.Pdb. 4*/a dito dito 4 Nat. Hvp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47; Nedcrl. Bauk. A and. Rott. Hrp.-B.Pudh 47„ dito dito 4 Stmv. «Ned.« Aund. dito dito Obl. 5 dito dito 47; dito dito 4 Utr. Hvp.-Bk. Pdbr. 47s dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 47. Nederland. Haarl.-Zandv. A and. lloll. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Gen.tr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Ohlig. 1879 3 dito dito 1869 47a N.R.Sp-volgef.A and. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 37» dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatie a A1/1 ülongarije. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obliuatiën 5 Ïïaliö. Vict. Era. Ohligatiën 5 "West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 3 ^ostenr||k. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Ohlig. 5 Husland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Ohlig. 47a dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 8 Cfaarkow Azovr dito 5 Iwang-Dombr. Ohl. 47. Jelcz-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 65 145 102'/, 116*/» 101*/, 101'/» 104'/. 104'/. 227; 73'/, 16 187'/, 91V, 80'/, 89 97 104'/, 102'/, 101 82'/, 101'/, 61'/, Kursk-Cliark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Ohl. 5 Moskovv-Kiirslc Ohl. 6 Moslc.-Smolensk, do. 5 Orel-Vitebsk, Aand. 5 Losow.-Scwaat do. 5 Poti-Tiilis Oblig. 5 Transcnueas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Geutr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. Je llyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Exteusdo. 7 dito Meiiomenco do. 7 dito N. W. U11. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Ohl. 7 Illinois Lens Gert 4 dito Centr. G'. v. A. Kansas Pacific Ohl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, honds. San Franc. Obl. 6 dito Algcm. llyp. do. 6 Misa. Kans. Tex Aand. do. ij. Pao. S.Br.Obl.6 Miss. Pac. South. do. 6 St.l\M.&Mau.leHdo.7 dito gee. 2c llyp. do. 6 Soul li. Pacif. Spw. do 6 Uuiou Pacific, dito. 6 Genot* koere; 98'/, 84'/, 102 101'/. 98'/, 89'/, 84 93'/, 61'/, 57'/,. 34"/.. 142 131»/, 132'/. 132"/,, 132/3 136'/. 133 124'/, 95 119 114'/, 62'/,. 100'/, 117'/. 111»/, 24"/, 114 100'/, 111'/, 116'/, 1117,6 113'/. Haarl. Tram. Aand. N. Z,-II. Stmtr. A. dito Oblig. 463/4 793/4 100 115 967- 887; 685/8 563/4 943/16 83 907» 987. Stad Amst. f 1000.3 dito t' 100.3 Amst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemoente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 a f2.50 aicigië. Stad Autw. 1S74. 3 dito Brussel 1887 rec.27- Hongarlje. Staatsleening 1870 Theis3. lteg. Pr. Ohl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 87, H&uslamrï. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Gcuève 3 DIVERSEN. Ct.Ver.Am.Sp.leSer. dito dito 1S87/4 dito dito 2e do. dito diio 3e do. Vg.A.Ilvp.Spw. Ohl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 4 a 0 pCt. 106»/4 110 102 104 1037» 133 2.07* 91 90 979/i« 99 IO41/4 10878 134 1427» IO57,; 153 144 133 9374 97 131 827, 107 108*/ 4

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3