BUITENLAND. GEMENGD NIEUWS. Burgerlijke Stand. BEURSBERICHTEN. Staatslscningcn. Inilustriëele en Finan cieels ondernemingen. Spoorwegleeningen. Provinciale en Stede- Tramwegmaatscliappijen, Premieleeningen. den, dat zij bekl. meer dac eens hadden gezegd, dat het in haar soort goede boter was, die, volgens de verklaringen van den gehoorden deskundige, prof. Weters Bet- tink, dan ook geen schadelijke bestand- deelen bevatte, maar haar tevens had den gewaarschuwd voor de gevolgen van hare handelwijze, waarvan zij de geheele verantwoordelijkheid zou moeten dragen. Het O. M., bij monde van den officier van justitie, nir. S. J. van Geuus, achtte, niettegenstaande de ontkentenis van be klaagde, uit de verklaringen van de ge hoorde getuigen het ten laste gelegde wettig en overtuigend bewezen, en vor derde tegen bekl. ééiie maand gevange nisstraf. "De Rechtbank zal in deze zaak aanst. Maandag uitspraak doen. Naar men verneemt, is J. D., dienst bode bij don heer Dijkman te Nijmegen, die onlangs door de rechtbank te Arnhem tot drie jaren gevangenisstraf veroordeeld werd, wegens mishandeling met voorbe dachten rade gepleegd, door het toedienen van voor de gezondheid schadelijke stof fen, van dat vonnis 11. Zaterdag in hooger beroep gekomen. Ook het O. M. heeft geappelleerd. Een kermishouder te Steenwijk, zich noemende «socialist op zedelijk gebied", uitte op de openbare straat oneerbiedige uitdrukkingen tegen den persoon des Ko- nings. Hij heeft daarvoor terecht gestaan voor de rechtbank te Heerenveen. Het Openbaar Ministerie achtte hem schuldig aan majesteitschennis en requi- reerde eene maand gevangenisstraf. De Hoogo Raad heeft behandeld het beroep van een rietdekker uit Leimuiden, die met vernietiging van een vonnis der rechtbank te Haarlem door het gerechts hof te Amsterdam veroordeeld is tot 14 dagen gevangenisstraf ter zake van diefstal van eene eend. In deze zaak werden j door den advocaat mr. L. W. van Gigch, I uit Amsterdam, drie middelen aan het oordeel van den Raad onderworpen. Engeland. De stichter van het Heilsleger, generaal Booth,hield dezer dagen in eene vergadering van dat le ger in City Road (Londen) eene toe spraak, waarvan de strekking war om met nadruk acte te nemen van den lof, hem en zijn werk dezer dagen gebracht door een hoogge plaatst geestelijke van de Engelsche kerk, den bisschop van Oxford. «Er is geen twijfel aan zoo sprak hij of het Heilsleger heeft grooten aanhang onder de werklieden-klasse en dringt ook door tot de armen. De ooïzaak van dien opgang is eenvoudig te zoeken dat het «Heils leger» op het juiste tijdstip is op getreden, terwijl de kerk op ver molmde grondslagen rust.Een t weede reden van het succes is dat het «leger» past voor lederen rang en lederen stand. Een soldaat van het Heilsleger gevoelt zich bij den Prins van Wales of bij een bisschop even goed op zijne plaats als bij een ongewasschen schoorsteenveger. Het «leger» werft zijne recruteu uit alle lagen der maatschappelijke samen leving. Zoodra de nieuwelingen eeui- ge opleiding hebben gehad en hunne vorming op de hoogeschool van het «leger» te Clapton voltooid hebben, keeren zij tot de maatschappij terug als voortreffelijke doctoren in de godgeleerdheid. De kerk zou goed doen, als zij zich het Heilsleger tot voorbeeld koos.» Volgeus te Londen ontvangen berichten van den Samoa-a-chipel heeft Koning Malietoa zich aan de Duitsche.rs overgegeven en werd hij daarop aan boord vau den kruiser Adler gebracht, die toen zee koos. Eene dépêche uit Saint-Paul de Loanda brengt gunstige berichten omtrent de expeditie-Stanley, welke tot 25 Juli loopen. Op dat tijdstip was Stanley, zonder ernstige hin derpalen te ontmoeten, de Arruwi- mi opgevaren tot het grondgebied van Mabodi, waar de rivier niet meer bevaarbaar is wegens hare engte en van waar hij zich te voet begal naar het meer Albral in ffa- delai, met al het noodige om Emir- pacha van leeftocht te voorzien. De bevolking, welke de expeditie ont moette, was vreedzaam. Duitscliland. Het blijkt dat ten aanzien der onzijdigverklaritig van het Suez-kanaal nog geene eenstem migheid onder de groots mogend heden bestaat. Het denkbeeld van eene internationale commissie van toezicht, samengesteld uit de con suls generaal, wordt verworpen door Oostenrijk en Duitschland, welke eene bijzondere internationale com missie verlangen, uitsluiten voor bet toezicht op het kaDaal benoemd en bestendig daarmede belast. De Porte wijst op hare beurt elke regeling af, welke niet te voren aan hare goedkeuring onderworpen wordt en hare souvereiniteitsrechten verkort. Frankrijk. Uit Tamatave wordt van 21 September gemeld dat de ver houding tus8chen den Franschen resi dent en de Hovas-regeering zeer gespannen was. De resident heeft met zijne vlag Antananarivo ver laten, terwijl de minister van Bui- teDlandsche Zaken der Hovas in ballingschap gezonden is. De zaak Schnabele Jr. is nog niet geheel van de baan. AI3 pand voor de boete, waartoe hij veroor deeld is, heeft hij zijn horloge op de griffie moeten achterlaten. De toestand van den heer De Wangen, die te Vexaincourt gewond werd, is bevredigend; de wonde geneest. Denemarken. De opening van den Rijksdag is Maandag door den minister-president geschied. De keuze van een president voor het Lands- thing viel op den heer Liebedie voor het Folkething op den heer Högstbro. Spanje. Naar de Temps uit Ma drid verneemt, heeft de Spaansche regeering zeer tegenstrijdige berich ten ontvangen omtrent den gezond heidstoestand van den Sultan van Marokko. De minister van Oorlog heeft onmiddellijk last gegeven tot versterking der bezettingen van Ceuta en Melille. Verscheidene ba taljons met artillerie verlieten Maan dag Madrid, en een legerkorps, on der bevel van generaal Lessa, zal in Andaiusië worden bijeengetrok ken, terwijl men schepen uitrust tot vervoer der troepen. Men verwacht ook eene mobilisaue der reserveu. Oostenrijk-Hongarije. Zondag namiddag heeft het Vie internatio nale congres voor hygiëne en demo grafie te Weeneu zijne laatste alge- meene vergadering gehouden, ouder voorzitting van prof. Ludwig. Zooals reeds is medegedeeld, is besloten het volgende congres in 1891 te Londen te houden, terwijl tot alge meen voorzitter is gekozen prof. Brouardel van Parijs, aan wien ver schillende leden uit andere staten tot voorbereiding der werkzaamhe ien zullen worden toegevoegd. Rusland. Uit Odessa wordt aan de Daily News gemeld dat het gar nizoen aldaar voor de eerste maal sedert jaren op de normale sterkte is gebracht en alle extra-troepen zijn weggezonden. De Russische re- geering schijut voorgoed te hebben afgezien van gewapende tusschen- komst in Bulgarije. Aan hetzelfde blad meldt men uit St. Petersburg dat ten onrechte beweerd is dat alle mogendheden het denkbeeld ondersteunen van eene internationale commissie naar Bul garije te zenden. Italië althans is sterk daartegen. In de Russische officieele kringen heerscht groote verbittering teg'en Italië. Bulgarije. Men meldt uit Wee- nen aan het Journal des Débats dat men te Pestk veel spreekt over den brief, welken Prins Ferdinand zou gericht hebben aan een zijner vrien den, een Hongaarsch magnaat. In dezen brief spreekt de Prins over de hooge zending hem toever trouwd, waarvoor hij zijn leven zou ten beste geveD. Hij spreekt met lof van het Bulgaarsche volk en het ministerie. Uit Constautinopel wordt ge meld, dat de Russische regeering haar antwoord aan de Porte heeft doen toekomen. Naar men zegt, wordt als oplossing aaDgenomen het zenden van een Russisch vor stelijk persoon, in gezelschap van een Turksch keizerlijk commissaris. Egypte. Uit Caïro wordt aan de Standard gemeld dat door de over strooming van den Nijl zware ver liezen aau den landbouw berokkend zijn, waardoor het innen van de grondbelasting zeer moeielijk ge maakt wordt. Het ttkort op de be- grootingen voor de Daïra en de staatsdomeinen zal hierdoor bijna verdubbeld worden. Ook het leger zal bijna 200,000 pd. st. meer ver- eiechen dan het bedrag volgens de couventie. Eene nieuwe Egyptische leening schijut dientengevolge bijua onvermijdelijk. Transvaal. De staatspresident Kri'r ger lieeit naar aan de /Times" nit Durban wordt gemeld op bet protest van den Afrikaanderbond te Kaapstad, tegen do onvriendelijke houding der Trans- vaalscke Republiek ten opzichte van de Kaapkolonie, niet zeer welwillend geant woord en verdedigt zich met de verkla ring dat allo onderhandelingen met de Kaapkolonie, zoowel over spoorwegen als over belastingen, onmogelijk zijn, zoolang de spoorweg naar de Dolagoa-Baai nog niet is voltooid. Wanneer dit verkeers middel echter geheel tot stand zal zijn gekomen, is eene gunstige oplossing mo gelijk, ofschoon men steeds met inter nationale hinderpalen zal hebben te kam pen. Een ander bericht meldt dat de stem ming in den lande den heer Kruger niet meer zoo gunstig is en het veel kans heeft dat de opperrechter Kotzé, die zich kan didaat stelt voor het presidentschap der republiek, in de plaats van eerstgenoemde zal worden gekozen. De //Polit. Nachr." beschouwt de inschrijving in de aangekondigde obliga tielening van de Nederl.-Zuid-Afrikaausche spoorwegmaatschappij als eene goede geld belegging. Het blad grondt deze beschou wing op de gunstige gedragslijn van Duitschland in de koloniale politiek, de goede betrekkingen van Duitschland tot de Trausvaalsche republiek en den gunsti- gen financieelen toestand van dien staat. Blijkens bet gemeentelijk jaar verslag van Brussel bedroeg de be volking dier stad op 31 December 1886 174,686 zielen, zijnde 2935 meer dan bet jaar te voren. Dezer dagen waren de passagiers van een tramwagen in Berlijn, getuigen van een treurig en roerend tooneel, zooals dit slechts in een wereldstad kan voorko men. Een politie-agent kwam don wagen in met een klein, beeldschoon, blond meisje van ongeveer vier jaren, dat voortdurend luid snikte en uitriep: «Ik wil naar mijne moeder terug!" Toen deelnemende perso nen den agent naar de oorzaak van het wanhopig snikken van de kleine vroegen, werd kun medegedeeld, dat het kind, dat zeer zindelijk, doch armoedig gekleed was, kort te voren aan een politiepost was aangekomeu en met bevende banden een briefje had overgegeven, waarop de vol gende woorden stonden: «Het kind heet Martha Inkermann en is geboren den 5en Mei 1883. Ik heb nog twee kinderen groot te brengen en kan het derde on mogelijk langer houden. De moeder." Het arme kleine schepseltje werd eerst naar het hoofdbureau en van daar naar het weesliuis gebracht. Op alle vragen van de agenten en van het publiek, waar onge veer hare moeder woonde, gaf zij slechts ten antwoord «Ik ben hier ver vandaan." Men kreeg den indruk, alsof de verstoo- telinge (lit antwoord was ingeprent. Toen zij hoorde, dat ze naar het weeshuis ge bracht zou worden, begon zij luid te wee- nen en riep uit: «Niet in liet weeshuis! niet in het weeshuis!" Op de medereizi gers maakte bet tooneel een diepen indruk; eenigen wilden den beambte wat geld voor het kind medegeven, wat deze afried, daar zij toch al het geld aan het politie-bureau zon moeten afgeveneen stukjo chocolade werd evenwel dankbaar aangenomen. De politie heeft reeds een onderzoek naar de verblijfplaats van de moeder ingesteld. Maandagavond ontstond in bet Brittaunia-theater te Londen eene paniek, d.e ernstige gevolgen bad kunnen bebben. Een beer, die zicb gedurende de pauze bad verwijderd, stak bij zijn terugkomst zijn nog niet geheel gedoofde pijp in den zak. Eenige oogeublikkeu later bespeur den zijne buren een brandlucht en riepen brandDit was genoeg om een paniek te doen ontstaan. Twee of drie personen zijn geval len en bebben wonden bekomen eer de directeur den tijd bad bet publiek te verzekeren dat er geen brand was en men zijne plaatsen gerust kon hernemen. Zekere beer Burke te Chatham erfde van zijn hal ven broeder, die in 1852 naar Australië was gegaan, 2 millioen p. tt. Een Canaille. De toon eel- speelster Laura Teoipy te Lissabon, eene dame, die eenigszins op leef tijd begint te komen, werd in den laatsten tijd door twee jonge en scboone kunstenaressen, de dames Vincento en Fara.o. op bet tooneel overvleugeld, en men nam baar de mooiste rollen af, om die aan de juffers te geven, die er schitterende triomfen mede behaalden. De diep gekrenkte vrouw besloot zich te wreken. In bet einde der vorige week noodigde zij de beide dames ten harent om bet middag maal te gebruiken, bij welke gele genheid ook overheerlijke en keurïg toebereide paddestoelen werden voor- gediend. De beide meisjes gebruikten er tamelijk veel van, klaagden ge durende de tooneelvoorstelling, die des avonds plaats vond, over kramp, werden des nachts gevaarlijk ziek en stierven kort daarna. Een onderzoek bracht aan bet licht dat mevrouw Tempy baar mededingsters op vergiftige padde stoelen had onthaald, die zij zelve in een boscb was gaan zoeken, nadat zij er vooraf eene uitvoerige studie van bad gemaakt, welke soort de gevaarlijkste was. Op bet hygiënisch congres te Weenen werd een electriscbemikros- koop door dr. Strieker vertoond, waarmede een vergrooting van 4000 maal wordt verkregen. De bouw der bloedlichaampjes kon daarmede dui delijk worden gezien op een afstand van 12 meter. De jongste uitvinding van Edi son is de pyromagnetische dynamo. Deze toestel heeft ten doel, de thans op de agenda van de electrotechnici staande vraag op te lossen: de warmte van een kolenvuur onmiddellijk in een electriscben stroom te veranderen. Ofschoon de uitvinding nog niet in alle deeleu voldoet, zal zij toch waarschijnlijk binnenkort reeds goede resultaten opleveren. Per Sueviadie van Hamburg vertrok, is voor ongeveer 3 millioen mark aan goud in baren naar New- York verzonden door de firma Paul Mendelssohn-Bartboldy. Riolen en typhus. In de nor maalschool te Cluny (Frankrijk) deden zicb dezer dagen bij 150 leerlingen gevallen van t}rphoïdea koorts voor. Verscheidene sterfge vallen volgden. Bij bet onderzoek naar de oorzaak bleek, dat onder de fundamenten van de school drie riolen liepen, door welke het vuil der stad afgevoerd werd. De groote zinkput, waarin de riolen uitmonden, bleek verstopt. De drinkput der school bevond zicb wijders niet ver van de riolen en bet wa'er bevatte kenmerkende stoffen van den typhus. Te Munich (Frankrijk) ontstond op de kermis, door het omvallen van een petroleumlamp, brand in een ver- verschingskraam die zoo toenam dat spoedig een geheele rij kramen in lichtelaaie vlam stond. Eindelijk gelukte het de brandweer bet vuur meester te worden. In de kraam, waar de brand ontstond, vond men bet lijk van den eigenaar geheel verkoold. VARIA. Laatst ging ik baden, vertelde een matroos, maar ik was nauwelijks in het water of er kwam een reusachtige baai met opengesperde kaken op mij toezwernmen. Wat moest ik doen Toen bij ongeveer een meter van mij af was, zwom ik een eind weg en dook stil onder hem door en sneed hem met mijn mes, dat ik uit mijn zak haalde, deu buik open. Maar zwom je dan met je kleeren aan? vroeg een der verbaasde toe hoorders. Wel, antwoordde de leugenaar berispend, je moet nooit zoo in bijzonderheden treden. Het grootste oogeluk van een letterkundige, zei een hunner, is noch de minachting der grooten, noch de beoordeeling der gekken; het is: dat hij geheel op zichzelf staat. Wanneer ïernaud een winkel koopt, behoort bij tot een stand; bij beeft in zijn standgenooten zijn natuur lijke verdedigersmaar de letter kundige is als de vliegende visch: als bij boven water komt, grijpen hem de roofvogel-, als bij onder duik*, verslindeu hem de visscben. ORGELBESPELING in de Groote- of St. Bavokerk al hier op Donderdag 6 Oct. 1887 des namiddags van 23 uur, door den Heer W. EZERMAN. PROGRAMMA. 1. Preludium en Fuga No. 2. Mendelssohn 2. Adagio uit Sonate pathótique. Beethoven. 3. Sonat.e No. IILemmens. 4. KcrkariaStradella. 5. Finale. GEBOORTEV 3 Oct. M. var. Loon-Vricsekoop d. - 4. J. Sinink-Snock d. - C. E. Dankelman-Pcereboom. Voller z. - C. IT. Albers-Booster z. - 5. J. H. Koclemeijer-van Kessel z. ONDERTROUWD: 4 Oct. J. A. Zoetelief cu E M. Maas. - 5. E. Oomen en A. A. Huijboom - F. J. van Olden- mark en J. O. Boumau. W. Slebe en C. M. Hendriks. GETROUWD: 5 Oct. G. van de Pieterman on A. M. Tlieijs. - F. W. Pits en J. Barnas. - J. de Oude en D. Antbonisse. - J. J. Calvela^e en J. M. Piët. 5 Oct. 1887. EUROPA. Nederland. Cert. N. W. Schuld. 2»/2 dito dito dito 3 lito dito dito B'/a dito Obligation 372| Oblig. Amort. Synd. S1/^] Frnulirjlk. Orig. Inschrijving 3 Hongarije. Obl. Lecning 1867 5 dito in Papicrreute 5 Gondlceuing 5 dito 1881 4 {«alle. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. I-amais 5 do. do. Noltenins 5 do. Pausel. Leening 5 Oostenrijk OWig. i» Pap. 1878 4'/, dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Scliatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Kusland. Ob llope 1798/15 5 dito Ins. 6eS. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1S77 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3c dito 5 dito 1872 Gccons, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2c Leen. 4'/J dito 1875 Gccons. 41/" dito 1880 dito 4 Obl. Lccning 1867/69 4 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 ■lito dito Perpet. 4 Turkije. Gepriv. Obl. 5 dito A lg. Scli. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gcreg AMERIKA. Nlexico. Obl. 1851 3 dito 1864 3 llrazilie. Obl. Londen 1865 5 dito Leen. 1875 5 dito dito 1886 5 dito dito 1S63 41/ dito diio 1883 41/ dito goud 1879 41/ Genot, koers. 73"/,, 87 783/4 1003/4 69'/. 91»/, 80 93"/, 89»/, 86 91 6 «Vu 65 66 66»/,, 89'/. 83'/, B7'/s 96'/, 96 10! "Vu 84»/, 96 101'/, 101»/, 98 51»/, 52'/. 51»/, M»/» 95'/, 93»/, 92'/- 90 77 S27/s 102»/, 64'/» 48 12'/. 13'»/,, 34'/, 147/» 101»/» 1007/, 100'/, 007/, 95'/, 977,. Haarlem 2'/, 65 70 dito oude Leen. 3'/l 877.-92'/. dito 1S87 Vf. 96»/,—97'/. dito 4 99 101 Genot, koers. 1019/i6 100>/3 10274 100 1027o 102 102 100 100% 10074 10374 1027, 204 102% 1017a loeder laml. Amst. Hy bank Pbr. 47»| dito dito dito 4 Arnh. llyp.-B.Pbr 4% dito diio 4 Gemeente-Cred Obl. 47; dito dito 4 's-Grav. Ilyp. Pdbr. 47 dito dito 4 HoU.Hyp.-B.Pdb. 47, dito dito 4 Nat. llyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47a| Nederl. Bauk. A and. Rott. llyp.-B. Pndb 47, dito dito 4 Stmv. «Ned." A and. dito dito Obl. 5 dito dito 47; dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 472| dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 4721 103 10072 98 101 Vio 1007-, TOD/; Amsterd. Obl. 1861 S1/.! 97% Recep. 1886 372 97% Rottcrd. Ob 1886 37,| 9774 Nederland. Haarl.-Zandv. A and. II oil. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. A and. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Annd. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 4>l/J N.ll.Sp-volgcf.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 372| dito dito 1875/78 5 Ned.-West f. A and. dito Obligatie n 47' Hongarije. Theiss-Sp. A and. 5 dito Obligation 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostcnr(]k. Fr.-Oost. Sp. A and. Polen. Warsch.-Brb. A and 4 "Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Kusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 472| dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 472 Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 65 145 10274 116'/, 10H/s 1017/, 106 0»'/. 73'/» 16 137»/, 91'/, 86'/, Genot, koers. 98'/, 81'/» 102 101'/, 98»/, 90 84 98»/, 60?/» 58'/, 142 131»/, 132'/. 132»/, 132'/, 136'/, 133 1227/, 95»/, 120 114»/, 61 100»/, 117'/, lil»/, 24 114 100'/, 111'/, 116'/, 110»/, 113'/, llaarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Stad Amst. f1000.3 dito f 100.3 Amst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 3 Gemeentc-Orediet .3 Pal. v. Volksv!. 1867 dito 1869 h f2.50 Kursk-Chark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Sinoleiisk. do. 5 Orel-Vitebsk. A and. 5 Losow.-Sowaal do. 5 Poti-TiIIis Oblig. 5 Trnusoaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 /Isncillia. Centr. Pacilic. Aand. Chic. North. West. dito. le Hyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extcnsdo.7 dito Mcnomcuee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito Soutli.-W. Obl. 7 Illinois Lcas C'ert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacilic Obl. 6 Louis v. Nasli v.C.v.A. dito Adjust. boud3. San Franc. Obl. 6 dito Algom. Ilyp. do. 6 Mis3. Knus. Tex Aand. do. IJ. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South. do. 6 St. L'. M.&Man. lel Ido.7 dito gec. 2e Ilyp. do. 6 South. Pacif.Spw.do 6 Union Pacific, dito. 6 97 105 1027a 100 827, 597» 101% 61"/i« 90 46% 80 100 11574 96 90 6S 57 957» 83 90 98% België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 rec.27- llongarlfc. Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Cïosricnrifk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 37a fi&uslaiidL Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Genève 3 DIVERSE, Ct.Ver.Ara.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2c do. dito dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 372 a OpCV 107 72 10% 102 04 1027., 130 2.07s 91 90 97%6 98,3/i8 104% 108% 134% 1427. 103 153 144 133 92% 97 131 827» 107 108%

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3