GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN, Staaisleeningsn. EUROPA. Provincials en Stede lijke leeningen. Industriëele en Finan- ciëele ondernemingen. Spoorwegleeningen. ïramwepaatschaiiiiijen. Premieleeningan. vangt, twijfelt of er eene definitieve neutraalverklaring voor het Suez- kanaal op grond der thans tusschen Frankrijk en Engeland bestaande overeenkomst zal worden tot stand gebracht, daar in deze overeenkomst de feitelijke bewaking van het ka naal aan Egypte en Turkije zou worden overgelaten, hetgeen gelijk zou staan met haar aan Engeland in handen te geven. Groot opzien verwekt te Berlijn de openlijke verklaring, Dinsdag door Crispi te Turijn omtrent het drie voudig verbond afgelegd: dat «Italië nog nooit eene zoo innige en vol ledige alliantie had gesloten als dit maal.» In die woorden meent men hier de bevestiging te zien, dat er tusschen de drie mogendheden een niet slechts defensief, maar ook of fensief verbond is gesloten. Er zijn verscheidene berichten van scheepsrampen in de Oostzee, alwaar in den afgeloopen nacht een orkaan uit het noordoosten heeft gewoed, waarbij op sommige ge deelten der Duitsche kust overstroo- ining heeft plaars gehad. Frankrijk. Alle Parijsche bladen zonder onderscheid, zijn ingenomen met de tusschen Frankrijk en Engeland geslo ten overeenkomst betreffende onzijdigver- klaring van het kanaal van Suez, waarvan wij de hoofdbepalingen reeds hebben me degedeeld. Die overeenkomst is eene voort zetting of aanvulling van het werk der internationale conferentie, welke te Parijs in 1885 gehouden, niet gereed is geko men met haren arbeid. Wij laten hier om het gewicht der zaak art. 4 der nieuwe overeenkomst volgen, waardoor hetzelfde artikel der internationale conferentie ver valt en waarin een gedeelte van het oude artikel 5 is omgenomeu. //Daar het kanaal van Suez in oorlogs tijd open blijft voor den toegang van oorlogsschepen, zelfs voor die van oorlog- voerende staten, zoo zijn de hooge con- tracteérende partijen overeengekomen, dat de uitoefening van geen enkel oorlogsrecht, geen enkele daad van vijandelijkheid en geen enkele daad ter belemmering van de vrije vaart op het kanaal en zijne toe gangska ven s zal mogen plaats hebben hetzelfde geldt van een rayon van drie zeemijlen om die havens, ook als de Porte zelve eene der oorlogvoerende partijen zou zijn. De oorlogsschepen der oorlog voerende partijen mogen in het kanaal en in zijne toegangshavens slechts binnen de perken van liet strikt noodige zich van leeftocht voorzien. De doorvaart van ge legde schepen moet volgens de van kracht zijnde reglementen binnen den kortsten tijd plaats hebben, en zonder eenig ander oponthoud dan die uit de noodzakelijkheid van den dienst voortvloeit. Hun verblijf te Port Saïd en ter reede van Suez mag niet langer duren dan 24 uren, behoudens het geval van gedwongen oponthoud. In dergelijke gevallen zijn zij gehouden zoo •■speed ig mogelijk te vertrekken Eene tus- schenruimte van 24 uren moet er voor een vaartuig van een oorlogvoerenden staat altijd verloopen tusschen het verlaten •eener toegangshaven en het vertrek van een schip, behoorende tot eene mogendheid waarmede die staat in oorlog is." De minister van Oorlog heeft in overleg met de commisie, opnieuw eene bezuiniging van 9 millioon op zijne be grooting aangenomen. Zijne begrooting, vergeleken bij die van zijn voorganger Boul anger, wijst thans eeue vermindering aan van omstreeks 28 millioen. De brief, die aan den voorzitter der partij van het beroep op het volk is ge zonden, was niet geschreven door prins Napoleon (Jérome), maar door zijn zoon prins Victor Napoleon. De opzienbarende ridderordenhandel begint in Frankrijk langzamerhand stof te worden voor allerlei besprekingen en mee tings op politiek terrein. Gelijk wij reeds mededeelden is de heer Wilson, schoon zoon van den president Grévv, ten rechte of ten onrechte in deze zaak betrokken, naar Tours' gereisd. Het doel van deze reis was aldaar in 't publiek een redevoering- te houden waarin hij zijn onschuld zou trachten te bewijzen aan deze voor vele voorname personen zoo compromitteerende zaak. Het officieele verslag van deze meeting geeft //Reuter" in een telegram dd. 26 dezer als volgt: Dinsdagavond is te Tours eene bijeen komst gehouden, welke door ongeveer 2000 personen werd bijgewoond. De heer Wilson trachtte zich te recht vaardigen wal betreft de beschuldigingen, die tegen hem zijn ingebracht, maar hij weigerde zich bij zijne verdediging te houden aan de volgorde, dien de onder vrager, welke hem was toegevoegd, wilde volgen. Te midden van groot rumoer werd ge stemd over een resolutie, zoodat het moei lijk is te weten, of deze is aangenomen of niet. Wilson, die zeer bleek was, toen hij de vergadering verliet, verklaarde, dat de orde van den dag was aangenomen. De begrootingscommisrie heeft met 8 tegen 5 stemmen den post voor het Fransche gezanuchap bij den Paus verworpen. Dientenge volge heeft de voorzitter der com missie zijn ontslag genomen. Uit TaDger wordt gemeld dat de Fransche gevolmachtigde Marx zich heden naar Mequinez zou be geven met eene bijzondere zending bij den sultan. Reuter seint van heden uit Ma drid: Uit Tanger wordt bevestigd, dat de stam Ben-Hassan, in de nabijheid van Mequinez, in opstand is ge komen. Reuter seint van heden uit Parijs Het Journal des Débats zegt dat de Bulgaarsche regeeriug de garnizoenen in het zuidwesten ver sterkt omdat daar eene groote gis ting wordt opgemerkt. Italië. Dinsdag hield de heer Crispi, te Turijn, de aangekondigde rede. De helft daarvan was gewijd aan de binnenland^che aangelegen heden, terwijl hij in het andere gedeelte het verbond van Italië met de keizerrijken besprak. Crispi verklaarde, dat Frankrijks bezorgdheid over de bijeenkomst te Friedrichsruhe niet gerechtvaardigd is en betuigde dat hij de meeste sympathie voor Frankrijk gevoelde. Oostenrijk. Omtrent een geheim- zinnigen diefstal van stukken be treffende Oostenrijksche vestingplan nen wordt het volgende ge meld Uit de kanselarij van den vestingkommandant te Przemys zijn Vrijdag jl. papieren, houdende plan nen die betrekking hebben op den bouw van drie forten bij het Groote verschanste kamp bij Przemys, door den militairen bakker Marek ge stolen. Het gelukte Marek over de Russische grenzen te ontkomen. Naar men zegt, stond hij in geheimen Russiscben dienst. Egypte. Uit Cairo wordt aan de Daily News gemeld, dat Marriott, gemachtigde vau den vroegeren Khedive, gedurende drie weken te Caïro aan het onderhandelen is geweest over de erkenning van Ismaël-pacha's vorderingen ten laste van den staat. Door Marriott werd aangeboden, de wettigheid der vor deringen te onderwerpen aan de scheidsrechterlijke uitspraak van eenen Britschen rechter, te kiezen uit een bekend drietal, teneinde zoo doende tot een billijk vergelijk te komen. Reuter seint van hedeu uit Cairo: Een troep van 800 Derwi- schen is Donderdag voor Wady-Halfa verschenen, maar het vuur uit het fort Kermoussa dwong hen terug te trekken. Een bataillon infanterie en een detachement cavallerie ver volgde hou en bracht hun aanzien lijke verliezen toe. Men zegt, dat 2000 Derwischen den bergpas van Jemai bezet houden. Wedstrijden. Nog steeds zijn de Araerikaansche bla den vol /an het succes der //Volunteer" en zij hebben te meer reden, daar ditmaal de overwinning zoo beslissend was in ver gelijking met den laatsten race, toen er bijna geen wind was en het tooneelmeor deed denken aan een drijfpartij dan wel aan een zeilwedstrijd. Aan verschillende bladen, vooral aan den «New-York Herald", ontleenen wij nog het volgende: In den vroegen morgen van den 3Oen September, den dag waarop de groote Oceaan-wedstrijd tusschen de beide popu lair geworden jachten zou plaats vinden, mistte het zwaar en viel er een fijne mot regen, zoodat men aan fraai wedee wan hoopte. Nadat evenwel de vroege morgenuren voorhij waren kwam er wat wind, de mist trok op, het werd fraai weder, er kwam meer wind en de zee werd woeliger. Overvloediger dan ooit kwamen de meest uiteenloopende soorten van schepeu, vol geladen met belangstellende toeschouwers, opdagen. Weldra verschenen in de verte de twee strijdvaardige jachten, wier schoone lijnen en prachtige bouw thans meer schenen uit te komen dan bij den vorigen race, nu ze van tijd tot tijd als 't ware boven op een zee stonden en men het voor- of achterschip geheel uit het water kon zien. Bij //Thistle" trok de slechte stand van het topzeil de aandacht, volgens de Ame rikanen liet slechtste zeil dat ooit door een zeilmaker was afgeleverd. Een denkbeeldige lijn, getrokken van het vlaggeschip //Electra" naar //Scotland" lichtschip, was het punt van waar gestart werd. Zooals men weet, zou gezeild wor den een baan van 20 mijlen onder den wind op en terug. De wind was O. t. N. en woei met een snelheid van 14 tot 20 mijlen per uur. //Thistle" werd gestart 10 u. 40 m. 21 s.; //Volunteer" 10 u. 40 m. oO3/^ s. Dadelijk na het afgaan bleek het, dat //Volunteer" beter aan den wind lag dan haar tegen partij en dus bij eiken slag belangrijk won, zoodat zij bij de boei van omvaart circa 14 m. 1974 s. was uitgeloopen, in aanmerking genomen dat zij 6 s. voor gaf. Beide vaartuigen maakten een zeer fraaien terugtocht en liepen zoo snel, dat slechts enkele stoombooten in staat waren mee te komen. Te 4 u. 8 m. nam //Thistle" haar jager in, daar deze niet meer staan kon, en 10 m. later maakte //Volunteer" de zelfde manoeuvre. Opmerkelijk was het, dat gedurende den terugtocht is gebleken dat //Thistle" snel ler liep dan //Volunteer", want op dit traject haalde eerstgenoemde 2 m. 54'/2 s. van den verloren tijd in, zoodat de ware tijd van aankomst was: //Volunteer" 5 u. 42 m. 56 s. //Thistle" 5 u. 54 m. 4574 s. (Sport.) Een der rijkste bewoners vau Wales liet bij de geboorte vau zijn eerste kiud eeuige tooneelspelerd vau het Lyceumtheater te Louden, voor de schoolkinderen in de stad zijner inwoning, eene voorstelling geven van Shakespeare's drama «King Lear.» De kleine meisjes en jongens luisterden ademloos toe en drie dagen later kwam een elfjarige knaap den bewerker van den feestavond opzoe ken. Men meende, dat bij, namens zijn kameraden, bedanken wilde, maar, met tranen in ziju oogen, haalde de arme jongen zeven-en- twintig schellingen uit zijn zak en zeide: «Dat hebben we op school bij elkaar gelegd voor den armen koning Lear, die door zijn dochters het huis werd uitgezet.» Volgens telegram uit New- York kan er tusschen 26 en 28 Oc tober stormweder verwacht worden op de Engehche kust. Woensdag beeft er een onder zoek te Londen plaats gehad naar de oorzaak van den dood van een persoon, die onlangs alhier overleden is. Men onderstelt dat hij een dyna- mietman was. De commissaris van politie constateert, dat hij behoorde tot de bekende vereeniging «Clan- nagael,» wier hoofden Millen en Mel ville zich te Londen bevonden ter gelegenheid vau het jubileum der koningin. Melville en de thans over ledene bezochten het Lagerhuis, waar de Iersche afgevaardigde Jo seph Nolan hen ontving en geleidde. De overledene is aan bronchitis ge storven. Het proces van de directie van het Eden-Theater tegen La moureux, wegens het staken van de «Lohengrin -opvoeringen, is thans voor het hof van koophandel te Parijs gekomen. De directie, die voor de helft bij Lamoureux onderneming was betrokken eischt 254.000. frs. als bedrag van vermoedelijke win sten, die zij moest derven. In den nacht van 21 op 22 Oct. zijn twee Fransche douaniers aan de Fransch-Italiaansche grens bij Saint Etienne-aux-Muiits door Itali- auen aangevallen, die echter terug gedreven werden. Bizonderheden ontbreken nog, doch men vermoedt, dat de aanvaliersP.emontsche smok kelaars waren, die eene kudde scha pen in Frankrijk trachtten in te voeren. Te Beuzenville (Frankrijk) en in de omstreken heerscht groote schrik wegens de herhaaldelijk voor komende branden door kwaadwillig heid gesticht. In de vorige week kwamen drie branden voor en ver- scheidenelandbouwershebben brand brieven ontvangen. Te Saint Pierre du Yal, een gemeente vau 650 zie len, hebben in 3 maanden tijds 12 branden plaats gehad. Er zijn klop jachten naar de daders, doch zonder resultaat, gehouden. Een Fransch blad deelt mede dat al de brigades gendarmerie se dert eenige dagen in beweging zijn om vrouwen en meisjes op te zoeken, die door de benden Bohemers die het land afioopen en er kwaad be drijven, weggevoerd zijn. Het blad noemt de namen van een 22jari?e vrouw en van een 18jarig meisje, die te Isigny wonen, en van een andere plaats, die op deze wijze verdwenen, en wier familiën hope loos zijn. liet Fransche stoomschip «Hin- doustan» is in het dok te Marseille verbrand met 3000 ton goederen uit New-York. Men echat de schade op eenige millioenen. Uit Bilbao wordt gemeld dat bij de instorting van den in aan bouw zijnden schouwburg aldaar vier personen zijn gedood en drie gewond. De 80-jarige man te Binder- slebeD, van wiens arrestatie wegens brandstichting bij zijn zoon wij dezer dagen gewag maakten, is in de ge vangenis overleden aan verwondin gen, die ziju schoondochter hem moet hebben toegebracht. Thans is deze achter slot gezet. Uit Schwern wordt gemeld dat daar een waaghals langs den bliksemafleider van den kerktoren is geklouterd en boven op de spits zijn pet heeft opgehangen. Het beroemde slaapkamer ameublement van Lodewijk II van Beieren is aan het nationaal museum te Muucheu geschonken. Een Noordduitsch huis in kaas heeft 500 pond Limburgsche kaas als eerste proef naar Hongkoüg ge zonden, omdat op Chineesche plaat sen een kaa^ uit Amerika ter markt gebracht en in zeer groote hoeveel heden verkocht wordt, die in vorm en smaak geheel overeenkomt met de Limburger. Op het vetgehalte van de kaas wordt weinig gelet, en de kaas kan dus uit magere melk gemaakt wordenmaar smaak en kleur moeten goed zijn. Elke kaas moet 1 kg. zwaar en in een blik ken doos verpakt zijn; 50 van die bussen in ééa houten kist. Voor de etiketten der bussen moet uitslui tend de Eugelsche taal gebezigd wordeu, zooals de Molket ei-Zeitung schrijft anders koopen velen het artikel niet. Een ter dood veroordeelde te Stuttga-t heeft het verlangen te ken nen gegeven, dat het schavot zóó worde ingerichtdat hij zichzelf kunne onthalsen. De duurste courant der wereld. Te Weenen verschijnt sinds den 15den October eene courant, Cor- respondance de VEstdie in sierlijk heid van uitvoering zijn wedergade niet heeft. Ochtend- en avondedities zijn van verschillend formaat, doch beslaan slechts ééu bladzijde, en de achterzijde is blank gelaten. Adver tenties ontbreken. De prijs van het abonnement op dit blad bedraagt 600 fres. 'sjaars, doch het heet dan ook uitsluitend geschreven voor banken, handelshuizen, consulaten en redactiën van dagbladen. Sedert eenigen tijd werd te Bari (Italië) veel gesproken over een rooverbende, la Mala-vita genaamd, die aanrandingen op groote schaal deed. Een lid der bende, die het ver blijf er van aan de justitie veraden had, werd daarvoor door zijne «broe ders» ter dood veroordeeld; doch hij wist te ontkomen. De roovers ston den weldra te recht. Vijf werden tot levenslange gevangenisstraf veroor deeld en ééu tot 15 jaren. Den 5den dezer 1» de Braziliaan- sche korvet «Imperial Marinheiro» aan de monding der Rio Doce, tus schen Bahia en Pernambuco, ver gaan. Er was eene hydrographische commissie aan boord, van welke, voor zoover men weet, slechts één lid is gered. In het geheel moeten bij deze ramp ongeveer 150 perso nen het leven verloren hebben. VAB.I Een geestelijke kwam in een ka mer, waar het zeer duister was en verzocht daarom aau iemand die bij het venster stond, het gordijn wat op te trekken. «Wij verwachten licht van u», zei de aangesprokene. «Maar ik moet het eerst van den hemel krijgen», was het vlugge antwoord. De HeusdenscJie Ct. meldt: De hoofdonderwijzer eener nabu rige gemeente vroeg aan den ge meenteraad om eene globe. Door een der leden van den raad werd de opmerk ng gemaakt, dat men voorloopig best kon volstaan met eene globe vanNederland. Om snel uit te spreken. Daar was in Rusland misschien eens een maD, die had drie zonen. De een heette Schack, de ander heette Schackschawwerack en de derde Scbackschaw werackonimmini. Nu was er ook eene vrouw, die had drie dochters. De eene heette Sipp, 27 Oct. 1S87. ^esïerJRnrt, Cert. N. W. Schuld. 27. dito dito dito 3 dito dito dito 37- dito Ohligatiëu 37- Oblig. Amort.Synd.37s Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 MewgariJJe. Obl. Leening 1867 5 dito in Papierrente 5 Goudlecuing 5 dito 1881 4 Malle. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltcuius 5 do. Pausel. Lceuing 5 Oostenrijk Oblig. in Pap. 1878 47. dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Bu^land. Oh Hope 1798/15 5 dito lus. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 lc. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gecous. 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 47;. dito 1875 Gecons. 472 dito 1880 dito 4 Obl. Leeniug 1867/69 4 dito Goudl. 1883 6 Ügmmje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binuenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkije. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Scli. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg exico. Obl. 1851 3 dito 1864 3 Brazilië. Obl. Londen 1865 5 dito Leen. 1875 5 dito dito 1886 5 dito dito 1863 tf/._ dito diio 1883 47a dito goud 1879 47< Amsterd. Obl. 1861 87,1 978/8 Recep. 1886 37J 978/8 Rotterd. Ob 1886 37,97l/4 Genot, koers. 74'/, 88'/, iris 100»/,, 69'/, 91 80 88 86 92 647/,, «4 65 66'/. 90'/, 83 V. 58'3/i6 95'/, 95 Haarlem. 21/* 05 70 dito oude Leen. 37- 877"927a dito 1887 37, 96 y;—977a dito 99 -101 Ncderl&ud. Amst. Hy bank Pbr. 47* dito dito dito 4 A villi. Hyp.-B. Pbr 47. dito dito 4 Geinecnte-Ored Obl. 47- dito dito 4 's-Grav. Ilyp. Pdbr. 47a dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. 47- dito dito 4 Nat. Ilyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47- Nederl. Bank. A and. llott. Hyp.-B.Pndb. 47; dito dito 4 Stmv. »Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47; dito dito 4 Utr. Ilyp.-Bk. Pdbr. 47a dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 47a Genot, koers. 1013/4 ico'/, 100'/. "00 102'/. 100?/,, 102'/, 100'/, 101 OO'/i 108'/, 102'/, 207 102'/, 101'/, 64 103 100'/, 98 101 Vu 100'/, 1007, 101'/,, 84 96'/. 100'/, 100'/, 97'/, 50'/, 51'/, 50'/, 93'/, 94 76'/, 8 2"/u 102'/, 64'/1 48 61'/, 67'/, 12 3415/is 15»/. ioo3/4 101 997, 10074 947 973/4 Nederland» Ilaarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Ceutr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gesterap. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 47; N.lt.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 37a dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiëa 47' Hongarije. fheiss-Sp. Aand. 5 dito Obligation 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 NVest-Sicil.Spw. do. 5 Zaid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostenr||k. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Husland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47a dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 3 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 47; Jelez-Gr:asi. dito. 5 Jelez-Orol do. 5 65 143 101'/, 116 101 101 100'/, 747/, 16'/, 136'/, 103'/, 102'/, 100'/, 82 59 100'/. «11/.. Knrsk-Cbark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smolensk.do. 5 Oreï-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Sewaat do. 5 Poti-Tïllïs Oblig. 5 ïranscaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Oentr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. Ie Hyp. 7 dito Jovva Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Men omenee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Ceutr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, honds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Ilyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U.Pac.S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M,&Man.leHdo.7 dito gee. 2o Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers 977, 84'/, 102'/. 102 98'/, 89'/, 83'/, 97 S9»/u 55/i6 31'/» 142 131'/, 132'/, 132 131'/, 133 132 121'/. 95'/. 17'/, 114'/, 57"/., 100 117'/, 112'/, 21'/.« 1137/, 997/, 111'/, 115'/, 110'/, 1137/, Haarl. Tram. Aand. I N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. I 46 79'/, 99'/, 113'/, 95'/, 88 67'/, 56 93'/, 83'/, 90 97'/, Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 A mst. Kanaalm.C.v.A, Rotterdam 3 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 h. f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 re'o.21/. Hongarije. Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Credïet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 37, S&usland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 ^Zwitserland. Geaève 3 DIVERSEN. Ct.Ver.Am.Sp.lcSer. dito dito 1S87/4 dito dito 2 e do. dito dito 3e do. Vg.A.lIyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 37a 4pCt, 107 1-078 102 104-/2 103 133 ƒ2.05 907. *7* 1043/, 108-7, 135 1427, 104 153 1408/4 130 9374 97 129 l/2 1057. 1083/4

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3