B III T K N I A N 1). BEURSBERICHTEN Staatsleningen. EUROPA. Provinciale en Stsde- lijke leeningen. Industriëele en Finan- ciëeie ondernemingen. Spnnrwegleeningen, Premieleeningen. van bijzondere schade niets bekend was. Te Renkum heeft men Zondag jl. des avonds in eene dichtbevolkte buurt, eene houtmijt van zeer groote afmeting in brand geatoken. Geluk kig wist men nog intijds door ge paste maatregelen de vlammen, die reeds eenen belangrijken omvang hadden gekregen, te stuiten; ware dit niet gelukt, dan zou de ramp niet te overzien zijn geweest. Niet tegenstaande de politie voortdurend een streng onderzoek blijft instellen, is het nog niet mogen gelukken, de daders te ontdekken. Een arbeider op het eiland Rozenburg heeft tegen een gemeente geneesheer eenen eisch tot schade vergoeding van f 5000 ingesteld, omdat de geneesheer hem, naar zijne meening, door eene oddoelmatige behandeling bij schouderontwrich ting, ongeschikt heeft gemaakt voor zijn dagelijksch werk. Bij het samenstellen van eene personentrein te Oldenzaal, is Maan dag eene machine zoo hevig tegen een postrijtuig aangekomen, dat de beide daarin aanwezige postbeamb ten gewond werden. Te Weert heeft de storm veel schade veroorzaakt aan den in aan bouw zijuden toren. Juist toen de kerk uitging, werden eene massa planken, palen, kalkbakken enz., naar beneden geworpen van eene hoogte van 50 Meter, welke op de daken der buren nederkwamen en veel schade veroorzaakten. Verder werden van den toren van eene balustrade aan de zuidzijde twee pilaren weggeslingerd. Dat de «eerlijke" vinder ver plicht is, gevonden voorwerpen te rug te brengen, zal een man te Breda met schade en schande leeren. On langs verloor een dienstmeisje al daar een gouden horloge eu zij plaatste eene advertentie; daarop werd een naamloos antwoord ont vangen, houdende de vraag op hoe veel belooning de eerlijke vinder kon rekenen. Men antwoordde: f 10. Maar toen hij met zijnen buit om de belooning voor zijne eerlijkheid kwam was de politie aanwezig om proces verbaal op te maken. Het kan hem tot f60 boete kosten, ja zelfs 3 ja ren gevangenis Zondagavond had er voor een herberg in de Mauritsstraat te Breda eene bloedige worsteling plaats waarbij een stukrijder erg mishan deld werd. Genoemde persoon was uit een andere herberg gekomen en j voornemens huiswaarts te keeren, doch op de hierboven genoemde plaats werd hij overvallen door een tweetal oppassers der K. M. Aca demie, die hem met hunne sabel zulke hevige slagen toebrachten, dat de artillerist bewusteloos op den grond bleef liggen. De herbergier nam den mishandelde met nehulp van eenige burgers op, en bracht hem in zijn huis, waar hij voorloo- pig verbonden werd. De stedelijke politie, spoedig ter plaatse aanwe zig, transporteerde den stukrijder naar het militair hospitaal, en kreeg eenige oogen blikken later de daders in handen, legen wie proces-verbaal werd opgemaakt. FINANGIEELE MEDEDEELINGEN. Volgens het Weekblad voor incourante fond sen van Broekman Honders zijn in de week, eindigende 1 dezerverhandeld de volgende fondsen: Ohl. Groot Mijdrecht Waterschap tot 8Zljs pet. Aand. Maatsch. tot exploitatie van het American Hotel tot85 Aand. Bouwoudern. Willemspark totf 4511f< Aand. Duinwater-Maatschappij tot178 Aand. Kon. Ned. Beiersch-Bierbrou- werij tot,25 '/q Aand Mijnhouw-Mpij. »Tambang« lr. A tot100 Pndbr. Ned. liyp.b. in liq. tot 101 Obl. Ned.-Ind. Oultuur-Maatsch. tot 85 Obl. Oost-Java Cultuur-Maats, tot 90 Aand. Siak Tabak-Mpij tot 1087»-3/4 Aand. Tabak-Mij l)eli-Asahan tot. 987/g Aand. Deli-Batavia Mpij te Batavia tot 4793/8 Aand. Mpij ter bev. v. Landaanw. op de vlakte v. h. Zw. Diep tot 69 Aand. Noordzeebad Wijk aan Zee», te Wijk aan Zee tot7 Aand Bergbau-Gescllschaft «Holland", Serie A tot507/s Obl. Port Itoyal en A ugusta Spoorw-, Income Bonds tot34 WETGEVENDE MACHT, In de avondzitting van de Eerste Kamer vaii Maandag 81 October, zijn ingekomen verschillende stukken, waaronder kennis geving van het overlijden van den heer De Bruyn Kops. De geloofsbrieven van den heer Donker, het nieuw benoemde lid voor Noord-liol- land, worden ter onderzoek in handen ge steld eener commissie, bestaande uit de heeren De Sitter, Magnée en De Vos van Steen wijk. De zitting wordt voor eenige oogen- blikken gesehorst. Na de hervatting con cludeert decommissie bij monde van den heer de De Siter, tot toelating, waartoe wordt besloten. De heer Donker, die bereids de eeden in handen des Konings heeft afgelegd, neemt hierop zitting. Wordt medegedeeld, dat de heer Bee- laerts van Blokland door de gemengde commissie voor de stenografie tot haren voorzitter is benoemd. Zijn ingekomen een aantal adressen, houdende aandrang tot aanneming van hoofdstuk VIII der Grondwet. Voorts zijn ontvangeu al de door de Tweede Kamer aangenomen ontwerpen, waarbij die nopens de //Grondwetsherzie ning/' welke alle verzonden worden naar de afdeelingen, die vervolgens bij loting werden samengesteld. De Eerste Kamer kwam hedenmiddag te 8 uur weder bijeen. KERSCNIEUVSS. Ned. Horv. Kerk. In de Maandagavond gehouden kerke- raads-vergadering der Ned. Herv. gemeente te Utrecht werd, wegens het bedanken van ds. C. B. Oorthuys, te Katwijk aan Zee, het volgende drietal opgemaakt; ds. J. H. L. Roozemeijer, te Arnhem, ds. J. M. Snethlage, te Haarlem, en dr. L. Heldring O. Gzn. te Zandvoort. Het beroep zal Maandag 7 November worden uitgebracht. JRoomsch-Katholieke Kerk. De parochiekerk van den H. Antonius, in de St.-Jansstraat te Breda, zal op 12 December a. s. baar 50-jarig bestaan vie ren. De //N. B. C." verneemt, dat de ge zamenlijke gemeentenaren aan hun kerk bij die gelegenheid een smaakvol geschenk zullen aanbieden, bestaande in een massief verguld-koperen hoofdaltaar met wit-mar- meren tombe, geheel in den stijl der kerk. KOLONIËN, BATAVIA, 22 September. Aan het verslag omtrent de residentie Riouw en Onderhoorigheden, over de maand Augustus jl., wordt het volgende ontleend In den nacht van den 22enopden 23en der verslagmaand verwondde een Chinees op het eiland Senggarang (afdeeling Tand- joeng-Pinang) met een stuk hout een hoog bejaarden Maleier, dien hij in zijnen tuin betrapte op het stelen van sirih, zoo danig, dat de verwonde reeds den volgen den nacht overleed. In denzelfdeu nacht werd, mede te Senggarang, een Ohineesch handelaar floor ongeveer 10 gewapende Chineezeu, die, van de zeezijde gekomen, zich door braak toegang tot zijne woning verschaft luidden, van geld en kostbaarheden, tot eene waarde van pl. m. 2.300 dol. beroofd. De daders, die onbekend zijn gebleven, verwijderden zich weder over zee, waar schijnlijk naar Singapore. Te Betek (afdeeling Lingga) maakte een Maleier amok en verwondde hij twee vrouwen en een man, eerstgenoemden zeer ernstig; de dader werd gevat. In het verslag omtrent de residentie Timor en Onderhoorigheden over de maand Augustus leest men o. a. Tusschen onder scheidene stammen en Timor's binnen landen hadden de gewone vechtpartijen plaats; overigens werden van daar bevredi gende berichten ontvangen. De civiele gezaghebber van Soemba rap porteert. dat, bij gelegenheid van eene groote samenkomst, te Rendee gehouden tusschen de radja's van Lewa, Palerae- lamba, Watoepele en Menjili, een kleinzoon van den radja van Watoepele door de krankzinnige zuster van eenen der radja's moeda van Melolo werd vermoord, waarop de waanzinnige met hare 2 zoons door haren broeder werd doorschoten. De //Javabode" ontving het vol gende telegram: //Een vreeselijk ongeluk is te Soerabaja gebeurd. Terngkeerende van de ratoefees- teu te Bangkalan, op Madoera, werd eene prauw, gesleept door het bootje //Brautas", door de stoomboot //Bandjerraasin" over- stoomd. Van de veertien ingezetenen ver dronken de houtvester De Jong, adjudant van kolonel Engelman, de luitenant ter zee Groen, mejuifrouw Minette van der Chijs en jongejuffrouw Schoutendorp. z/Door den candidaat-notaris Smeding werden mevrouwen 11. Mounier en Scliou- tendorp gered. Ook majoor Brakel is ge red door de muzikanten. De deelneming is algemeen". Verwekte de te Soerabaja voorge vallen ramp heel wat onsteltenis, vooral de ongelukkige dood van den heer En gelman, adjudant van den afdeelingscom- mandant, heeft in militaire kringen een diepen indruk gemaakt. Deze nog jeugdige officier was toch bijna in het gcheele leger bekend en bemind. Gedurende lange jaren te Atjeli werkzaam geweest zijnde als ad judant van het 3e bataljon, hadden zoo wat alle officieren, die in dien tijd te Atjek aankwamen of van daar vertrekken, ge legenheid den braven Engelman in al zijne goedheid te leeren waardeerenin de hoogste mate behulpzaam en gastvrij, was hij de vraagbaak voor allen wien de han den in het begin verkeerd stondenwas hij steeds bereid, hen, die in moeilijk heden geraakt waren, met raad en daad terzijde te staan; was hij een kameraad in den meest verheven zin van het woord. Dat deze bij uitstek verdienstelijke offi cier, die den kapiteinsrang begon te nade ren, op zulk eene wijze aan zijn eind moest komen, heeft, wij herhalen het, op zijne kennissen een diepen indruk gemaakt. (Bat. Hbl.) Omtrent de op Zoudag 18 Sept. te Batavia geopende tentoonstelling in den planten- en dierentuin lezen wij in het //Bat. Hbl." het volgende: Het is de verdienstelijke directie blijk baar alleen te doen geweest de inlaudsehe nijverheid dezer kolonie, welker roem nog veel te weinig onder de Europeescke be volking is doorgedrongen, te doen kennen zooals zij in werkelijkheid is, en het is ons bizonder aangenaam te kunnen ver klaren, dat zij daarin naar wensch ge slaagd is. Eene vluchtige opname deed ons zien, dat zoowel verscheidene gewesten van Java als vau Sumatra en Celebes vertegen woordigd warenartikelen van bamboe, rottau en vezelstoffen zijn het talrijkst. Deze moeten eiken bezoeker overtuigen, dat de bamboe, rottau en de verschillende soorteu vau palmeu waren goudmijnen kunnen worden voor de inlaudsehe bevol king, wanneer daarvan een oordeelkundig gebruik gemaakt wordt. Voor de inrich ting barer woningen, voor onderscheidene voorn erpen vau huiselijk gebruik, voor mand- en vlechtwerk van allerlei soort worden zij gebezigd, waarvan men zich door de tentoongestelde voorwerpen over tuigen kan. Indien deze gewassen voor den inlander nog niet zoo voordeelig zijn als zij konden dan ligt de reden daarvan gedeeltelijk daarin, dat hij, bij den dag leveude, niet gaarne moeite aanwendt, wanneer hij van zijn arbeid niet dadelijk of zeer spoedig de vruchten plukken kan. Waar opkoo- pers aanwezig zijn, die met de producten der inlaudsehe nijverheid hun voordeel weten te doen, komt deze eerst tot haar volle recht. Indien iemand nog twijfelen mocht aan de wenschelijkheid eener vrije toelating van ondernemende Europeanen, die zich in aanraking stellen met de in laudsehe bevolking, zonder op haar eenige macht of gezag uit te oefenen, maar daarbij langs geoorloofde wegen zich zeiven eu wederkeerig de bevolking bevoordeelen, hij bezoeke aandachtig de uitstalling ter tentoonstelling van den heer Petitjean, den ondernemende» agent te Taugerang van het Parijsche huis Lcduc. In drie jaren tijds zijn millioenen dameshoeden door hem naar Parijs uitgevoerd, met de leve ring van de grondstof waarvan een 30,000 inlanders van Bantam en Tnngeran zich onledig houden, en de in de zaal tentoon stelde hoeden trekken zoowel door den smaakvollen vorm als door de fijnheid der grondstof in het bizonder de aandacht der dames. Van Weltevreden schrijft men aan het //Bat. Hbl.": De geneeskundige dienst zit niet stil en doet alle moeite, om belangrijke ziektever schijnselen tot klaarheid te brengen. Zoo zullen nu do officier van gezondheid Eijk- man eu de militaire paardenarts Vermast gezamenlijk beproeven, om den aard, het ontstaan en de middelen tot voorkoming, tegeugang of genezing van kwaden droes te leeren kennen. Men zal daartoe eenige aan die kwaal bezweken paarden openen en de aange taste deelen microscopisch onderzoeken. De directeur van onderwijs, eere- dienst en nijverheid is door de regeering gemachtigd het in 's lands pakhuizen te Batavia en Samarang aanwezige of nog aan te brengen Banka-tin voor den afscheep naar Nederland te onderwerpen aan eeue keuring, te Batavia door dr. C. L. Vlaan deren, gewezen chef van het scheikundig laboratorium van het mijnwezen te Batavia, en te Samarang door den aldaar geplaat sten ingenieur van het mijnwezenaan dr. Vlaanderen tegen betaling van 5 cents voor elk door hem gekeurd blok. Cl VIEL 1) EP AR TEMEN T. Verleend-. Een tweej. verlof naar Europa, wegens ziekte, aan den hoofding., souschef van den dienst der Staatsspoorwegen op Java, J. K. Kempees; aan den contr. 2e kl. J. Broers. MILITAIR DEPARTEMENT. Verleend-. Een tweejarig verlof naar Europ wegens ziekte aan den kapt. der inf. J. E. A. Delhougne; aan den le luit. der inf. W. G. A. C. Christan; wegens twaalf jaren onagebroken dienst, aan den le luit. der inf. II. C. T. P. le Roux. Trouw-, Geboorte- en Doodberichten. Gehuwd: J. A. van Eeden en A. Block, Wlingi. Blit. - P. J. F. von Heutsz en J. S. G. Wise- lius, Tegal. - M. C. Rogge en II. W. Dijkman, Pati. - W. A. Tassius eu M. A. Loheyde, Mage- lang. - F. H. R. Neumann en E. E. van Sloo- ten, Batavia. Geboorten A, Vcrstecgh-Valkenhoff z. Klam- pok. - S. Labaa-Kool 7. (levenloos) Modjo- sarïe. - C. A. II. de Haan-Mathijsen d. Mage- lang. - A. H. Bosch-Lucardie d. Padokan. - E. H. Mcsker-La7.are d. Grissee. - Mevr. Piatt z. Macassar. - A. C. II. Tieleuius Kruythoff-Loze z. Malang. - Mevr. Moubis-Cornelis d. Poerwn- redjo (Bagelen). - G. F. Enger Jr.-Raaff, Djokja. Overleden W. H. Gilbert-Zeh, Soekaboemie. - A. van Soest, a/b. ss. Voorwaarts». - Wed. W. Cambier-Neijs, Makassar. - W. P. K. II. von Tanbeuheim, Kedong Kebo. - G. G. S. Mun- tinghe, jd. 2 j., Djokja. - P. de Lapeyvrie, Pe- nang. - Jongste kindje (G. jd.) van L. Haas, Laboean. - Mr. M. P. A. Coster, 66 j., Batavia.- L. G. van der Hoek, Sario, nabij Mcnado. - L. Reuvers, jd. 14 m., Pati. Duitschland. Uit Berlijn wordt gemeld middel van anonieme postkaarten geruchten verspreid van des Keizers dood, blijkbaar met geen ander doel dan smerige speculaties. Naar de daders van deze strafbare manoeuvre wordt een onderzoek ingesteld, en er is 2000 M. uitgeloofd op aanwijzing van den afzeuder der bedoelde post kaarten. Het vertrek van den Czaar uit Kopenhagen heet thans op 12 dezer te zijn vastgesteld. Dinsdag werd verzekerd dat prins Bismarck voorloopig niet naar Berlijn zal ko men, ten einde aan eene mogelijke, vluchtige ontmoeting van den Czaar met den Keizer alle politieke betee- kenis te ontnemen. De Rijkscommissaris Göring heeft aan het departement van Bui- tenlandsche Zaken getelegrapheerd, dat er goudvelden ontdekt zijn in Angra Pequena. Uit Berlijn wordt van 1 Nov. gemeldDe keizer heeft een vrij goeden nacht doorgebracht, en had weinig pijn. De Duitsclie pantserkorvet //Prinzessin Wilhelm" vormt een nieuw type in de Duitsche vloot, nl. dat van eenen snel- loopenden gepantserden kruiser. Zij is ge bouwd op de werf der actiën-maatschappij //Germania". De romp bestaat geheel uit staal, voorzien van eene dubbele laag houten planken tot bevestiging der hnid, van Yellow metaal, die aan het schip be vestigd wordt, opdat liet lang zee kan bou wen, zonder dat er zich schelpdieren aan hechten, en zoodoende het veelvuldige dok ken te vermijden. Ketels en machines, kruitkamers, torpedohuizen en stuurtoestel bevinden zich alle beneden de waterlijn en zijn door een zwaar dek van stalen pantsers beschermd. Dit dek, in het midden ongeveer ter hoogte van de waterlijn, daalt naar beide zijden, zoomede naar voren eu naar achteren, anderhalf tot twee voeten onder de waterlijn. In dit dek bevinden zich slechts zes openingen voor de schoor- steeuen en om af le dalen naar de kruit kamers, de stoomketels en de machines. Deze openingen zijn tot aan het tusschen- dek beveiligd door zware compound-pant- serplaten. Bovendien loopt een muur van kurk met walgang aan beide zijden van het gepautserd dek tot het tusschendek, over de geheele lengte der machine- en stookkamers. Het schip is in de waterlijn 94 meter lang; de grootste breedte is 14 meter, de gemiddelde diepgang 6.4 meter en de waterverplaatsing bedraagt 4300 ton. Het heeft tweelingschroevenelke schroef wordt door eene compound-machine met 4 cylin ders, die met 7 atmosferen druk werken en te zamen meer dan 8000 paardekraeht indiceeren, -in beweging gebracht, waardoor het schip eene snelheid van 18 knoopen moet kunnen bereiken. De stoom wordt ontwikkeld in 4 groote stoomketels, elk met 8 haarden. De bewapening bestaat uit 6 Kruppkanonnen van 15 cM., die eene lengte hebben van 35 kaliber; 8 korte 15 cM. Kruppkanonnen en 6 revolver kanonnen. Eene torpedo-lanceerbuis be vindt zich ongeveer 4 meter onder den ram. In het schip is ruimte voor de berging van 8 tot 10 torpedo's. Frankrijk. De heer De Lesseps heeft Maaudag in de Fransche Aca demie vau Wetenschappen medege deeld,dat hetPauamakauaal definitief den 3n Februari 1890 voor den handel zal opengesteld worden. De werkzaamheden zullen dan wel niet geheel voltooid zijn, maar er zal een doortocht wezen waarlangs 20 vaartuigen per dag zullen kunnen passeeren en waaruit een opbrengst van 90 a 100 millioen al dadelijk zal voortvloeien. De betrekking van goeverneur- generaal van de Fransche bezittin gen en de ouder Fransche heer schappij staande landen in Azië, welke betrekking dezer dagen bij eenvoudig besluit gecreëerd is, valt ten deel aan den heer Constans, die in buitengewone zending naar China was gezonden om over het handels- tractaat te ouderhaudelen. Deze be noeming is slechts voorloopig, daar de heer Constans in zijne hoedanig heid van afgevaardigde slechts met eene tijdelijke opdracht belast kan worden. De zalen van het aartsbis schoppelijk paleis te Parijs, waar de geschenken, den Paus bij zijn jubileum aau te bieden, tentoonge steld worden, zullen deze week voor het publiek geopend zijn. 2 Nov. 1«S7. fceuerlantl. Gert. N. W. Schuld. 2"/: ttito dito dito 3 dito dito dito S'/t dito Obligatiën 37» Oblig. Amort. Synd. 37-2 Prankrj'jk. Orig. Inschrijving 3 M<n>ngar|Je. Obl. Lcening 1867 5 dito in Papierrente 5 Goudleening 5 dito 1881 4 Halte. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lam ais 5 do. do. Noltcnius 5 do. Paasei. Leening 5 Oostenrijk Oblïg. in Pap. 1878 47s dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 569/16 dito 1881 5 95s/n dito 1886 8 95 SS. bbs 9 a se d Ob Hope 1798/15 5 10I5/8 dito Ins. 60S. 1855 5 887/8 Obl. 1862 5 967, dito 1864 5 1003/8 dito 1866 5 1004/g dito 1877 5 97 7/s dito 1877 le. Oost. 5 50 dito dito 2e Serie 5 5D/.J dito dito 3e dito 5 503/4 dito 1872 Gccons. 5 dito 1873 dito. 5 943/8 dito 1884 dito 5 937. dito 1860 2e Leen. 47, 9274 dito 1875 Gecons. 47- 8813/lfl dito 1880 dito 4 76s/1# Obl.Leeningl867/694 887i dito Goudl. 1883 6 10*7a Spanje, Obl. Perp. Schuld 4 6474 dito buitl. 1876 2 47 7a dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 6174 Turkije Gepriv. Obl. 5 67 7s dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 12 dito gereg 137/8 rniusi.uvna lexleo. Obl. 1851 dito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1863 dito diio 1883 dito goud 1879 35 is1/. 5 100»/, 5 89»/, 6 99'/a 4'/, 100 4'/95'/, 41/. 97'/, Amsterd. Obl. 1861 SlU 97s/s Rccep. 1886 37-1 967/8 Eotterd. Ob 1886 87,9V/S Genot, koers. 78"/., 8 Tl, 08 98 78'/, 99'/, 69'/, 92 80'/, 65s/, 65 V, 65'/, Haarlem. 27» 05 70 dito oude Leen. 37- 877a927» dito 1887 37, 963/4—97 7a dito 4 99 —101 Genot, koers. 1007/8 lC0«/4 1017, 100 1027. 1003/4 10274 ioo3/8 1017a 1007, 10874 1027a 207 1023/4 101 66 103 IOO74 Nederland. Amst. Hy bank Pbr. dito dito dito Avuli. Hyp.-B.Pbr dito dito Gemeente-Gred Obl. dito dito 's-Grav. Hyp. Pdbr. dito dito Holl.lIyp.-B.Pdb. dito dito Nat. llyp.-B. Pdbr. dito dito Ncderl. Bank. Aand. llott. llyp.-B.Pndb. dito dito Stmv. »Ned.» Aand, dito dito Obl. dito dito dito dito Utr. Ilyp.-Bk. Pdbr. dito dito Z.-IIoll. Hyp. Pdbr. 100 1007a 1007/8 Nederland Haarl.-Zandv. Aand. Holl. lJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 47a N.R.Sp-volgef.Aaud. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 87a dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiën 47' Hongarije. Thcïss-Sp. Aand. 5 dito Obligation 5 Italië. Vict. Em. Obligation 5 IV est-Sicil.Spw. do. 5 Znid.-Ital.Sprw. do. i Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47a dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 3 Charkow Azovr dito 5 Iwang- Dombr. Obl. 4l/J Jelez-Grïasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 65 148 101'/, 116 101 101 100'/, 74'/, 17 185 90'/, 85'/, 95'/, 103 102'/, 100'/, 82 59 101',, 617, 90 Kiirsk-Gliark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaioslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smoieu8k.do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Scwaat do. 5 Poti-Tiliia Oblig. 5 Trauscaucas do. i Z. IV.Spw.-M. Aand. 5 Baser 8 ka. Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le Hyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Ex ten 8 do. 7 dito Meuoinoneo do. 7 dito N. W. IJn. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Gert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algcm. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aaud. do. U.Pac. S.Br.Obl.6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M.&Man. leHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacil'. Spw.do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers 98'/, 84 102»/, 101'/, 98'/, 89'/, sa"/» 98'/,, 59"/,, 55'/, 142 131'/, 132'/, 181 131'/, 133'/, 132 121'/, 96 117'/, 114'/, 58'/, 99'/, 117'/, 112 17 115 99'/, 111V, 115'/,, 110 45'/, S0'/, 99'/, Hl'/, 96 88'/, 67 56'/, 94'/, 81 91'/, 98'/, Haarl. Tram. Aand. N. Z.-II. Stmtr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 A mst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 3 Gemeente-Gredict 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 i f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 ree. 2 7a Slongarlje. Staatsleening 1870 Theiss. lieg. Pr. Obl. 4, Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weeneu 1874 Pruisen. Th. 100 1855 87, Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geneve 3 DIVERSEN, Ct. V er. A m.Sp.lcSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 0 Prolongatie 87* 4pCt, 107 110 102 10574 103 134 2.05 903/4 90 9874 98% 1043/4 10974 135 1423/4 104 145 145 130 94'/, 95 129 8I7. 1057; los3/*

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3