BUIT E X L A X GEMEXGI) XIEUÏVS. BEURSBERICHTEN. Staatsleningen. s. Industriëele en Finan- ciëele ondernemingen. Provinciale en Stede lijke leeningen. Spnorwegleening en. Tramwegmaatscliappijen. Premieleeningen. voor Kornwerd door (Is. J. Doorenbos, te Oosterbierum; voor de cbr. ger. ge meente te Nijmegen door ds. M. Brouwer, te Amsterdam; voor de doopsgez. gem. te Edam en te Den Horn door den heer H. van Cleeff, caud. te Uithuizen; voor Lutten (cl. Zwolle) door ds. D. J. C. Heldring te Yelzen. De Hoorhsche predikanten-vereeni- ging zal eene vergadering houden te Hoorn op Maandag 21 Nov. 1887. Onderwerpen 1. Welke beteekenis is er te hechten aan de uitdrukking //eigenschappen Gods'' voor hen, die God niet erkennen als bovenna tuurlijk wezen. (In te leiden door den heer D. Post. pred. te Hoorn.) 2. De heer J. Bruining, pred. te Beets, zal een tweede onderwerp van bespreking inleideu, waarvan de opgave nader geschie den zal. Aangenomen: het beroep naar Lei- muiden door den heer J. P. Hattink Jr., cand. te Harderwijk, die laatstelijk bedankt heeft voor de beroepen naar Windesheim en Tjerkgaast. Bedankt: voor De Bilt door ds. E. A. Lazonder, pred. te Oosterwolde; voor Lutten door ds. D. J. C. Heldring, pred. te Vel zen. Drietal te Gouda: dd. G. W. Heesen, te Winterswijk; L. Heldring O.Gz., te Zandvoort, en L. C. Schuilei'tot Peursum, te Alkmaar. Bedankt voor het beroep naar IJlst (c. Sneek) door ds. J. W. H. Kalkman, te Monster (cl. 's Gravenhage); naar Benesse en Noordwelle door ds. A. Wunder, te Noordgouwe. Terwijl in vele gemeenten, wegens het groot aantal vacatures, de traktemen ten de predikanten verhoogd moesten wor den, heeft het kerkbestuur der hervormde gemeente te Goudswaard vanwege den staat harer financiën zich genoodzaakt gezien, het traktement van den te beroepen pre dikant met f100 te verminderen. Boomseh-Katholieke Kerk. Uit Tiel wordt gemeld: Het aanstaande vijftigjarig priesterjubilé van den paus zal door de katholieken al hier met grooten luister worden gevierd. Heeds heeft zich een comité tot voorbe reiding dezer feestviering gevormd. Be halve groote plechtigheden in de kerk en eene extra-arraenbedeeling zal ook in de eerste dagen van Januari een groot feest- concert plaats hebben met medewerking van solisten van naam. Door dr. Scbaepman zal bij die gelegenheid eene feestrede ge houden worden. KOLONIËN. BATAVIA, 22 September. Van den goeverneur van Celebes en Onderhoorigheden is via Soerabaja, het volgende telegram ontvangen Makassar, 22 September. //Contract met Loehoe op den IBen dezer gesloten. Den 12en bracht de Tjahoeridi, een der voornaamste vorsten van Wadjo, mij een bezoek en keerde zeer ingenomen met ontvangst terug. Het jaarlijksche Bonisch gezantschap werd den 22en ontvangen. Politieke toestand gunstig; ook gezond heidstoestand." De firma Geb. van Delden te Soe- rabaya, heeft aan de regeering verzocht haar gronden in erfpacht af te staan ter uitbreiding hunner onderneming Elogo Sarie, srelegen in het Passaroeangsche. Terwijl gedurende al de jaren, dat de krijgsschool bestaat, nog slechts één officier van de genie de lessen aan die in richting heeft bijgewoond, is de belang stelling plotseling ontwaakt en zullen in 1888 drie officieren van dat wapen, t. w. de heeren Idenburg, Eraenkel en Baten berg, aan het examen deelnemen. Naar aanleiding van liet vertrek van onze beide ramtorenschepeu van Macassar naar Java schrijft de //Celebes Ct. //Het is .zeker dat deze beide schepen er veel toe hebben bijgedragen om ons gezag in deze streken weer wat hechter te maken. Het zou zelfs te wenschen zijn, dat men de rammen dier schepen in rol len kon veranderen om ze eens een eind het binnenland in te rollen eu ze eens daar te doen bewonderen." Volgens de Padangsche bladen zijn ongunstige berichten ontvangen omtrent den loop van zaken in de Toba-landen, waarmede te Padang loopeude geruchten omtreut de troepenversterking in de Batak- landen verband houden. Er is sprake van geweest dat de majoor Beekman met de vroeger aangewezen inf. t artillerie van Padang naar Toba ver trekken zou. De broeder van den Sultan van Siak, de Mangkoe Lemi die zoo door zijne schuldeischers wordt lastig gevallen, heeft zich tot de regeering gewend met het verzoek om een renteloos voorschot, ten einde zijne schulden te Singapore te kun nen afbetalen. Men betwijfelt of dat verzoek wel iu- gewilligd zal worden. Indien de jongste van Lombok ont vangen berichten juist zijn, dan wordt onze verhouding tot het bestuur van dat eiland hachelijk. De Ned. Iud. stomvaart-maatschappij had den lieer Petrus, een Armeniaan, aan gewezen als vervanger van haren agent Patiwael, die nog altijd door den radja gevangen gehouden wordt. Het inlandsch bestuur wilde ecliter geen agent toelaten en erkennen, tenzij hij Arabier is en de stoomvaart-maatschappij is verplicht ge weest toe te geven. Het Soer. Hbl." ziet daarin de bedoe ling van den radja om alle Europeanen successievelijk van het eiland te verwij deren en daarmede alle ongewenschte toe zicht op zijn handelingen te ecarteeren. De R. v. J. te Batavia heeft naar wij vernemen, de terechtstelling bovolen van den beklaagde M. J. de P., gewezen commies op het adsistent-residentiekan- toor te Billiton, beschuldigd dat hij eene som van f 23,0 0 6.0 9 72 welke hij in zijn hoedanigheid van algemeene ontvauger van 's lands kas aldaar onder zich had, heeft verduisterd. Voorts heeft de R. van J. de terecht stelling geweigerd van de beklaagden Tan Gaw Tee en Pang Ah Mung, beiden De- lische zeerovers, aan wie werd ten laste gelegd dat zij in den nacht van 1 op 2 Aug. 1885 nabij den mond der Si Paré- Paré rivier (Sumatra's Oostkust)eene prauw hebben aangevallen en uitgeplunderd, vier opvarenden dier prauw hebben vermoord en daarna in den nacht van 3 op 4 Aug. d. a. v. de kompong Bogah, gelegen aan de monding der Bahra rivier hebben aan gevallen en gepluuderd en den Datoe van die kampong hebben verwond. Het kampement van de bereden ar tillerie op Passar Senin (Batavia) is ge tuige geweest van een vreeselijk tooneel. Een Europeesch sergeant, naijverig op eene sergeant-majoor, wiens huishoudster hij vermoedelijk gaarne tot de zijne had ge maakt, klopte bij dien meerdere aan en doodde hem, zoodra deze de deur opende, met een pistoolschot, a bout portant ge lost. Onmiddellijk daarop plaatste de moor denaar het wapen op zijn eigen borst; de haan sloeg andermaal neer, doch ketste; een volgende patroon werd toen voor de slagpen gebracht en de haan nogmaals neergetrokkeu, met gevolg dat de moor denaar ditmaal zich zeiven, hoewel niet doodelijk, verwondde. Engeland, Lord Paget, Engelsch gezantteWeeueDjis YrijdagteLondeu aangekomen, naar men zegt we gens belangrijke diplomatieke aan gelegenheden. Duitsehland. De toestand des keizers wordt steeds beter. De krach ten nemen langzamerhand toe, maar het is voor hem nog noodig, zich zeer te ontzien. Verscheiden bladen melden dat dr. Mackenzie door de kroonprin ses te San Remo ontboden is. De Freisinnige Zeitung voegt er bij, van doorgaans welonderrichte zijde vernomen te hebben, dat de Duit- scbe kroonprins weder zeer heesch te. Het tekort op de Pruisische begrooting voor bet volgende dienst jaar woidt op 40 millioen Mark ge raamde Men zal dit deficit dekken door de meerdere opbrengst der spoorwegen en het aandeel van Prui sen in de verhoogde belasting op den brandewijn. De Chineesche regeering heeft zich tot den Duitschen generalen staf gewend met het verzoek om Duitsche instructeurs en organisa- teurs voor het Chineesche leger. De Duitsche keizer heeft zijne toe- stemmiug gegeven, en reeds zijn drie officieren uitgekozen, die voor- loopig voor drie jaren bij het Chi neesche leger in dienst zullen treden, De Russische gezant te Berlijn Schuwaloff heeft officieel medege deeld dat de Czaar aldaar een be zoek zal brengen, op een nog niet voor goed vastgesteld tijdstip. De Czaar zal waarschijnlijk niet over nachten, maar eenen geheelen dag blijven. Keizer Wilhelm beett, als Koning van Pruisen, het Hanno- versch LaccLs-consistorie gemachtigd tot het toezicht houden over de Duitsch-Luthersche Gemeenten in Zuid-Afrika. Men begint in Pruisen steeds meer aan te dringen op de heffing van een gemeente-accijns op het bier. Een liberaal blad verzet zich daar tegen, doch zou geen bezwaar heb ben tegen beffen van een hoogere belasting op het bier, ten einde dan aan de gemeenten een gedeelte van de opbrengst der heffing te kunnen afstaan. De Duitsche Afrika-reiziger Wiss- man, hield Zaterdagavond te Berlijn, voor een talrijken, uitgezochten kring van toe hoorders, in do Aardrijkskundige Ver- eeniging zijne eerste openbare voordracht over zijnen jongsten tocht door Afrika, die verscheiden jaren had geduurd. Hij schetste hoe hij vier jaar geleden opdracht van den Koning der Belgen met eene uit circa duizend man bestaande expeditie zijne reis aanvaardde in West- Afrika ten zuiden van den mond van den Congo. Van daar doorvorschte hij het oppergebied in het stroombereik vau de Kassaï-rivier, eene der grootste zuidelijke bij-rivieren van den Congo. Daarop door sneed hij het zuidelijke Congobekken ten deele op de reeds zes jaren vóór hem het eerste afgelegde route. Hij kwam aldus bij het Oost-Afrikaansch zeegebied, en bereikte nu over de reeds bekende waterwegen en karavaanwegen den Zambesi, om langs dezen den Indischen Oceaan te bereiken. Onder zijne mededeelingen waren de belangwekkendste, dat sedert zijne reis in Centraal-Afrika, alzoo sedert 5 jaar, zich aldaar onder de voortplantende inwerkin gen der Congo-expedities het karakter eener reeks van negerstammen reeds tot hun nadeel veranderd is. Slavenhandel en mensehenjachten hadden zich vermeerderd. Als ruilmiddelen werden nu nog hoofd zakelijk vuurwapenen en kruit verlangd, tot nadeel der blanken. Onder vele gevechten en door pokken- epidemiën en hongersnood sterk iugekrom- pen, bereikte Wissmann's expeditie de oostkust. Wissman constateerde dat in Centraal-Afrika in den loop van de laatste jaren vrceselijke hougersnoodeu en epide mieën groote, vroeger dicht bevolkte laud- streken geheel ontvolkt hebben. In den loop zijner voordracht had hij herhaaldelijk gelegenheid om, onder luiden bijval van de vergadering, zijnen hartelij- keu dank uit te spreken voor de nobele gastvrijheid, welke allerwege de beambten der Nederlnndsche factorijen in West- Afrika zoowel hem als zijnen beroemden landsman, den helaas overleden reiziger Pogge, verleenden. Bij het onderzoek van het Kassaïgebied was eenigen tijd de heer GreshofF, van de Nieuwe Afrikaansche Handelsvennoot schap een van Wismanns, begeleiders. Over de omstandigheden van den Oon- gostaat bewaarde Wissmann het stilzwijgen. In Duitsehland blijvende, bewerkt hij thans de beschrijving zijner zevenjarige reizen in Centraal-Afrika. Frankrijk. In de Kamer van Afge vaardigden heeft de heer Baudrysson voor gesteld, eene vervolging in te stellen. De heer Colfaour diende een tegenvoorstel in, teu doel hebbende eene enquête door eene commissie van 22 leden, omtrent alle be rispelijk schijnende feiten, de administratie betreffende. Bouvier weersprak de in omloop ge brachte geruchten. Hij beweerde, dat de zaak door politieke mannen was opgezet tegen Grévy, en gaf een overzicht van het gebeurde, er bijvoegende, dat de magi stratuur boven elke verdenking verheven was. De regeering kon ophelderingen geven omtrent het gebruik, dat van de griffie vau den president werd gemaakt. Hij be riep zich op de ministerieele verantwoor delijkheid. De President der Republiek kon niet bij de zaak worden betrokken, daar hij altijd gedekt was door zijne minis ters. Bouvier verzocht de Kamer schan daal te vermijden. Cassagnac verwonderde zich, dat de regeering de zaak in den doofpot wilde doen. Het tegen-voorstel van Colfaour werd aangenomen met 264 tegen 257 stemmen. Jolibois verklaarde dat, nu in beginsel tot de enquête was besloten, alleen nog de kwestie van duidelijkheid en parlementaire loyauteit viel uit te maken. Hij stelde uit naam der rechterzijde voor, aan het tegen voorstel eene additioneele bepaling toe te voegen van dezen inhoud: De enquête-com missie zal de meest uitgestrekte volmacht hebben. Dit voorstel werd aangenomen met 315 tegen 184 stemmen. Ten slotte werd het voorstel betreffeude de enquête in zijn geheel aangenomen met 445 tegen 84 stemmen. Het conversie-ontwerp is bij den Senaat ingediend en aldaar urgent verklaard. In den loop der zaak Caffarel was er verscheidene malen sprake van zekeren Mounier, een man die in verdachte zaken deed. Generaal Caffarel had Mounier met de taak belast hem geld te bezorgendoor middel van door hem onderteekende wissels ten be drage van 10.000 frs. Mounier had met de wissels van den generaal een paar paarden ge kocht en deze daarna tegen lagen prijs weder verkocht en had het geld uit deze weinig kiesche zaak voortspruitende, voor zich gehouden. Generaal Caffarel was dus het slacht offer van dezen behendigen schelm geweest en was verplicht de 10.000 frs., waarvoor hij zich schuldig verklaard had terug te geveu. Ofschoon hij zich in de zaak der decoraties zeer gecompromiteerd had, was hij op vrije voeten gelaten. Nu echter talrijke klachten bij het parket tegen Mounier zijn ontvan gen, is hij in hechtenis genomen in een lief gelegen villa, welke hij te Billancourt gehuurd had. Eenige dagen voor hij in hech tenis genomen werd was hem een nieuwe operatie gelukt. Op den weg van Versailles had hij een groote stoomzagerij gekocht; Mounier had reeds een bestelling van 50.000 fr. aan hout gedaan, om dit natuurlijk voor een spotprijs te verkoogen. Natal. Undabuk heeft zichVrij- dag bij den goeverneur Havelock te Ekome aangemeld. Hij ontkende de hulp der Boeren tegen de Engelechen te hebben ingeroepen, en maakte zijne excuses over zijne vroegere weigering om voor den gouverneur te verschijnen. Dinizoeloe is niet ge komen. Ér loopt een geruchtdat de vijandelijkheden tegen hem reeds zijn begonnen, en dat daarbij drie Engelschen soldaten in eene scher mutseling zijn gesneuveld. Noord-Amerika. (V. S.) Vier van de te Chicago veroordeelde anarchisten hebben de barmhartig heid van den goeverneur van den staat Illinois ingeroepen, maar de overige vijf hebben geweigerd, zich daarbij aan te sluiten. Het staat vast, dat de goeverneur geene ge nade kan geven, al wilde hij het, daar zulke handeling onwettig zou zijn. Te Chicago worden aanstalten gemaakt voor de op 11 dezer vast gestelde executie der ter dood veroor deelde archisten. Zij zullen in twee groepen gehangen wordeneerst vier en dan drie, daar de galg niet groot genoeg is om aan allen tege lijk de executie te voltrekken. On geveer 1500 man troepen met eene batterij artillerie zullen in de arse nalen worden opgesteld, om, zoo noodig, de 1100 man sterke politie van Chicago in het handhaven van de orde behulpzaam te zijn. Reuter seint van heden uit Chi cago Bij een onderzoek, dat heden is ingesteld in de cellen, waar de ter dood veroordeelde anarchisten zijn opgesloten, werden in de cel van Liugg drie gevulde bommen gevonden, welke onder couranten waren verborgen. De tijding dezer ontdekking ver spreidde z:ch zeer snel door de ge- heele stad en veroorzaakte een ster ken omkeer in de meening van hen, die tot dusver voor het verleenen van gratie waren. Er zijn nu voldoende voorzorgs maatregelen genomen tegen het be zoeken en het zenden van cou ranten aan de veroordeelden. RECLAMES 50 cents per regel. De strottenheofdzickteii kun nen zeer gevaarlijk worden door de kleinste onachtzaamheid. Dat men niet in gebreke blijft, zoo de eerste pijnen zich doen gevoelen, van onmiddellijk de mine raal-pastillen van Soden, waarvan de nuttige uitwerkingen overal bekend zijn, te ge bruiken. Mijnheer Heinrich Gottinger, opera zanger te Wiirtzburg, schrijft ons: «In do groot- «ste trouw der waarheid, kan ik u overtuigen «dat de uitwerkingen der mineraal paS- «tillen van §0(lcil op de strottenhoofd- «ziekten en andere organen van de keel waarlijk «bizonder zijn. Eenige pastillen zijn genoeg om «het meest aangetaste orgaan te genezen. Ik «plaats uwe pastillen boven alle de anderen die «bekend zijn en kan ze aanbevelen aan alle «mijne ambtgenooten." De Sodener mine raal pastilen, die door Hunne werkelijke geneeskracht, eene groote vermaardheid gekre- ;en hebben, zijn tot het getal van 200,000 doo- zen in 2 maanden tijd verkocht geworden. Zij zijn te krijgen in alle apotheken a 60 cents de doos. Dezer dageu is in Silezié een zeldzaam spoorwegongeluk gebeurd. Terwijl een trein in volle vaart was, verhief zich plotseling boven de lo comotief een schel licht, een von kenregen sloeg tegen de raampjes der wagens en een rook- en asch- wolk belette naar buiten te zien. Op een noodsein, dat van de loco motief klonk, werd terstond geremd. Men ijlde naar de locomotief en vond daar den machinist half gestikt en overdekt met asch en kolen. De stoker werd vermist. Toen de ma chinist, een oud gediende, tot be wustzijn was gekomen, verhaalde hij dat de deur van den vuurhaard was opengesprongen en al het vuur naar buiten was gestoven. De man had nauwelijks den tijd het nood sein te geven. De vuurhaard was inderdaad als leeggeblazen. De sto ker werd op den weg gevonden, gelukkig zonder ernstige wonden. Het was de bekende café- chantantzanger Paulu, wiens weg blijven in een Casino te Lyon aan leiding gaf tot het door Reuter ge seind schandaal. Waarom Paulu, die reeds in het Casino was opge treden, den tweeden keer niet kwam, 7 Nov. 1887. Cert. N. W. Schuld. 27. Ai to dito dito 3 dito dito dito 37s dito Obligatiën 31/; Oblig. Amort. Syud. 37ï Frankrijk- Orig. Inschrijving 3 ISengarlJeo Obl. Leening 1867 5 dito in Papierroute 5 Goudleening 5 dito 1881 4 kalle. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltenius 5 do. Paus el. Leening 5 Oostenrijk Oblig. in Pap. 187F dito dito dito dito Zilver dito dito dito dito Goud Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Pertugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Rusland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 60 S. 1855 5 47s 5 5 5 4 Obl. 1862 dito 1864 dito 1866 dit» 1877 dito 1877 le. Oost. dito dito 2e Serie dito dito 3e dito dito 1872 Gecons. dito 1873 dito. dito 1884 dito dito 1860 2e Leen. 47 dito 1875 Gecons. 47. dito 1880 dito 4 Obl. Leeniug 1867/69 4 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito bnitl. 1876 2 dito hinnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 ïurk||e. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Scb. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg exico. Obl. 1851 dito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1863 dito diio 1883 dito goud 1879 Genot, koers. 73'/. 98'/, 99'/, 68'/, 91'/, S0'/, 89'/, 86 65'/, 65'/, 65"/l6 66'/, 82'/, 56'/, 95'/i, Haarlem. 2'/. 65 —70 dito oude Leen. 3'/^ 87'/.—92'/. dito 1887 3'/, 96»/,—97'/, dito 4 99 101 Genot, koers. 101'/, ICO»/, 102 100 102'/, 100»/, 102'/, 100'/. 101'/, 10='/., 103'/. 102'/, 207 103 100"/I6 66'/, 103 100'/. 101»/, 8»»/, 96»/, 100»/,, 100'/, 98'/, 60'/, 51"/,, 50'/. 98»/,, 94'/, 93»/, 92'/, 89 76»/, 64»/, 47'/, 61'/, 67»/, 36'-/, 16'/,, 100»/, 100'/, 99»/, 100'/, 95'/, 97'/, Amsterd. Obl. 1861 37a| 967/8 Recep. 1886 87J 965/, Ry 'e- Ob 1886 37,| 977s Nederland. Amst. Hy.bank Pbr. 47; dito dito dito 4 A rnh. Hyp.-B.Pbr 47; dito dito 4 Gemeente-Cred Obl.472 dito dito 4 's-Grav. llyp. Pdbr. 47a dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. 47 dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47s Nederl. Bank. Aand. Rott. Hyp.-B.Pndb. 472 dito dito 4 Stmv. «Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47, dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 47„ Nederland» Haarl.-Zandv. Aand. Holl. I.Tz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 47j N.R.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 87s dito dito 1875/78 6 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiën 47' Hongarije. Thci83-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 XVest-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostenrijk. Fr.-Oo9t. Sp. Aand. Polen» \Var9ch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland» Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47a dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 47s Jelez-Griasi. dito. 5 Jeles-Orel do. 6 101 100 101 65 143 101 "/u 116 101 101 100'/, 74»/. 16»/, 135 90»/, 85'/, Kursk-Chark dito 5 dito Azow dito 5 Moak.-Jaroslow Obi. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smoicnsk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Scwaat do. 5 Poti-Tiflis Oblig. 5 Transcaucas do. 3 Z. XV.Spw.-M. Aand. 5 Anserflka. Geutr. Pacific. Aand. Ghic. North. West. dito. le Hyp. dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Meuomenee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win. St. Pot. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illiuois Leas Gert 4 dito Centr. G. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.G.v.A. dito Adjust, bonds. San Frauc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M,&Man.leHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers» 98'/, 84 102'/, 101'/, 98'/, 89 83'/,, 98'/, 59''/,, 55''/,, 31'/, 142 131»/, 132»/, 182 132 134 131»/, 120'/, 96 :i7»/„ 114'/, 59'/, 100 117»/, 112 19'/,, 115 99»/,, 111»/, 116 110'/, 114 Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. 96'/, 103 1027, 100 827, 59 ïoiv, 61'/,, 90 45»/, 82»/, 100 UI»/, 95'/, 88 6 Tl, 56'/, 94'/, 81 98»/, Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 A mst. K auaalm.C.v. A. Rotterdam 3 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 A f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 re>c.21/. Hongarije. Staatsleening 1870 Theiss. lteg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 rPruiscn. Th. 100 1855 37a Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geaève 3 DIVERSEN. Ct.Ver.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3 e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 3 4 pCC loc*/, 1107, 102 1047» 103 134 ƒ2.05 91 90 1043/, 10974 1357, 143 104 145 143 131 95 129 '17* 103 1083/,

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3