B i: I r EIV L AIV1). GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. Staatsleeningen. EUROPA. Industriëele en Finan- ciëele ondernemingen. Spoorwegleeningen. Provinciale en Stede lijke leeningen. Premieleeningen. enkel voorgeschreven door eene enkele Staatspartij". Het „Nieuws v. d. Dag" poogt er ook de geestdrift nog eens.... in te pompen. „Ons volk beseffe dat wij met deze Grondwet inderdaad eene nieuwe periode zijn ingetreden. De beiert moet, zoo niet van de torens, dan ten minste in onze harten klinkenonze uiterlijke bedaardheid en kalmte mogen geen afschaduwing ziju van wat er in ons omgaat." Maar „de beiert" klinkt niet, de vlaggen waaien niet van „alle gevels en stengen" en de Regeering van stad en land waagt er geen „pond kruit" aan om de blijd schap te verkondigen, want van eenige de minste spontane geestdrift is er geen spoor. De „Arnhemsche Courant" vestigt de aandacht op eenige posten van de Staatsbegrooting, op welke vooral in de tegenwoordige politieke omstandigheden kan worden bezuinigd. Het zijn meest allen posten van weinig beteekenis. Maar in beginsel heeft de Arn. Ct. geen onge lijk. Er sluipen dikwerf uitgaven door, die, als zij goed bezien en aandachtig ge wikt werden, konden wegblijven of inge krompen worden. Bijeengenomen zou op die wijze het Staatsbudget inderdaad met vrucht besnoeid kunnen worden en de administratie zou zoodoende tevens zich zelf er aan gewennen met de sleur niet mede te gaan en ook op de „kleintjes" werkelijk te letten. RECHTZAKEN. De rechtbank te Amsterdam, kamer van strafzaken, veroordeelde Dinsdag Eli sabeth Boon, die haar minderjarig kind had onttrokken aan de plaats waar het op bevel des vaders vertoefde, tot 14 da gen gevangenisstraf. De veedrijver E. K. te Leeuwarden, die door de rechtbank aldaar bij verstek was veroordeeld tot 2 maauden gevan genisstraf, omdat hij een veulen geschopt en geslagen en zijn vuist in den bek van een paard gestoken, de tong er uit gehaald en links en rechts gescheurd had, is tegen dat vonnis in verzet gekomen. Hij beweerde dat hem door een koopman opgedragen was den bek van dat paard te onderzoe ken, zoodat hij, om de achterste kiezen te voelen, de tong wel op zij duwen moest. Waar was die koopman? Ja, hij kende niet alle vreemde kooplui, er komen er zooveel op de markt. De rechtbank bekrachtigde het vonnis, zoodat E. K. zijne straf heeft behouden. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Het kiescollege der Ned. herv. gem. te Rotterdam heeft Dinsdagavond de vol gende nominatie opgemaakt ter vervulling der vacature-De Geer, nog voortdurende door het bedanken vnn ds. Hoek: dr. E. E. Daubanton, te Heemstede; dr. H. G. Kleiju, te Hooge Zwaluwe; ds. Ch. Laan, te Goes. VERVOLG STADSNIEUWS. Verkort verslag van het behan delde in de Gemeenteraadszitting van hedenmiddag: Voorstel van den heer Van Dieren Bij voet om buiten verdere behandeling te stellen het voorstel van mr. Gallandat Huet en de daarop betrekking hebbende motie van den heer Macaré, waarover in de vorige zitting de stemmen staakten. Aangenomen. Benoemd tot derden onderwijzer aan de Burgerschool J. Verhoeve. Id. tot derden onderwijzeres aan de meisjesschool raej. L. E. A. D. Tielenius Kruytholf. Eervol ontslag verleend aan de onder wijzers P. J. Aukes Jr. en J. H. L. Teu telink. Het vervolg dezer sitting in het nummer dat morgen'Donderdagverschijnt.) België. Id de SecaatszittiDg van Dinsdag beeft de min. van Justitie, onder toejuichingen der aanwezigen, verklaard dat de regeering zich eerst daags zal bezig houden met de gratie, te verleenen aan hen die wegens deelueming aan de werksta king gestraft zijn. Engeland. Eene gewapende bende zoogenaamde «maaulichters», zijn Dinsdagochtend nabij Tralie (Ier land de woning vau den pachterKirby binnengedrongen, hebben hem uit het bed gesleept en in het bijzijn van zijn gezin doodgeschoten. Op de Theems is een torpedo vaartuig beproefd geworden, dat alle andere schepen van dit type in snel heid moet overtreffen. Het is de Rayodie in Engeland gebouwd werd voor rekening van de Spaan- sche regeering. Dit schip is geheel uit staal vervaardigd, heeft eene dubbele schroef, wordt door middel van eleetriciteit verlicht, is gewa pend met 4 torpedo's en verscheiden vuurmonden. Volgens contract moest de Rayo 24 knoopen loopeubij de proefnemingen op de Theemi be reikte het schip eene snelheid van 25 knoopen (geheel uitgerust? tegen wind en golfslag?) De Spaansche regeering zou dus de beide snelste torpedoschepen bezitten; want reeds vóór de Raya had zij eveneens in Engeland een ander schip van het zelfde type laten bouwen, de Ariette. Reuter seint van heden uit LondenBij proclamatie van den chef der politie, generaal Warren, is met toestemming van den minis ter van Binnenlandsche Zaken voor- loopig het houden van vergaderingen en redevoeringen opTrafalgar-Square verboden. Duitscliland. De Keizer heeft zijne goedkeuring verleend aan het hem voorgelegde plan tot verzor ging van bejaarde en invalide werk lieden. Volgens dit plan zal de ver- zorgingswet gelijktijdig over alle klassen van arbeiders (ongeveer 12 millioen personen) worden uitge strekt. Het wetsontwerp voor den Rijksdag zal in dien zin worden uitgewerkt Op grond zijner tot nu toe gedane onderzoekingen constateert dr. Mackenzie, dat de nieuwe ziek teverschijnselen, die zich bij den Duitschen Kroonprins in het strot tenhoofd voordoen, (hij noemt ze «voortwoekering», terwijl anderen ze «vlekken» en «zwellingen» noe men), van kwaadaardigen aard zijn. Zij vertoonen zich op diepere plaat sen dan de vroegere en liggen een halven duim onder den stemband. Wegens deze diepere ligging wordt eene inwendige operatie, van den mond uitgaande, te zeer bemoeilijkt, terwijl het evenzeer in overweging dient te worden genomen, of ook eene operatie van de buitenzijde niet onmogelijk zou zijn. Dr. Mackenzie zegt, dat de nieuwe bedenkelijke verandering, die zich in de laatste dagen in strottenhoofd en stemband heeft voorgedaan, ten eenenmale onverwacht en ook onverklaarbaar snel is opgekomen. Hij betwist, dat men het aan uitwendige oorzaken heeft toe te schrijven. De Kroon prins is nu zoo heesch, dat hij in het geheel niet mag spreken. Frankrijk. Bij gelegenheid der ter aarde bestelling van een gewezen lid der Commune te Parijs hebben er zoowel vóórals tijdens en na het ver trek van den stoet, verschillende bot singen tusschen jde politie en de me nigte plaats gehad. De politie moest gebruik maken van hare wapenen. Er zijn verscheiden personen in hech tenis genomen. De Kamer heeft de behande ling van de onderwijswet hervat. Een voorstel van Keiler, strekkende om aan de gemeenten in zake de school vrije keus te laten, werd met 376 tegen 162 stemmen verworpen. De Kamer vereenigde zich met art. 1, waarbij de gewone kosten van het lager onderwijs ten laste ge laten worden van de departemen ten en gemeenten. In bankiers-depêches uit Parijs wordt gezegd, dat er binnenkort eene bekendmaking van de Lesseps te verwachten is, volgens welke er ten behoeve van het Panama-kanaal geen nieuwe leening meer zal wor den gesloten, alvorens het kanaal voor het gebruik zal zijn openge steld. De Lesseps zelf zal weldra naar Panama vertrekken. Reuter seint van heden uit ParijsDe opbrengst der belastingen en indirecte inkomsten in de maand October bedraagt 2,994,400 francs meer dan bij de begrooting was geraamd. Volgens eenige bladen wordt de Italiaansche gezant te Londen, graaf Corti, vervangen door graaf Robilant. Slet proces Caffarel- Maandag begon voor liet kof van de Seine de behandeling van het proces Caffa- rel-Limousin. Er waren 27 getuigen op geroepen, waarvan 1 „a decharge". Gene raal d'Andlau was niet opgekomen en de beschuldigde De Buy had zich van kant gemaakt. De voorzitter vau liet gerechts hof nam eerst, maar slechts kort mme. Limousin in het verhoor. Hij constateerde, dat haar eerste man zich van kant had gemaakt wegens haar wangedrag, hetgeen zij ontkende. Veel langer duurde het ver hoor van generaal Caffarel, die er zeer vervallen uitzag. De voorzitter herinnerde aan zijn speculaties met den zaakwaarne mer Camp en met andere verdachte per sonen; Caffarel antwoordde, dat hij alles betaald had en dat het speculeeren op deBeurs hem in handen van woekeraars had doen vallen. De kennismaking met mme. Limou sin kwam van haar kant hij had geen bezwaar daarin daar die dame met Thi- baudin en Boulanger wel bekend scheen. Zij bood hem aan wissels voor hem te es- compteeren en hij nam dat aan, daar hij in geldelijke verlegenheid was. Nooit, be weerde hij, was er sprake van geld tus schen hem en den gewaanden koopman Langlois, die een ridderorde wensckte te hebben. Mme Limousin zou 25000 frs. van dezen krijgen, maar hij was daarbij in het geheel niet geïnteresseerd. Na eenige vragen tot de dames Ratazzi, De Saint-Sauveur en .Gorteuil en tot Bayle, waarvan de eersten haar onschuld vol hielden, terwijl Bayle erkende wissels voor generaal d'Andlau te hebben geëscomp- teerd, werd mme. Limousin andermaal ondervraagd, en wel over Vicat, die ook over een ridderorde met haar had onder handeld. Mme. Limousin verklaarde, dat zij daarover met Caffarel had gesproken, die gezegd had, dat het niet ging, hoewel mme. Vicat 5 a 6000 frs. had. toegezegd. De beschuldigde Lorentz zeide niets van de zaak te hebben geweten, en Caffarel verzekerde dat hij zich alleen met de zaak had bemoeidom mme. Limousin ple zier te doen. Met de zaak-Bravais had mme. Limousin zich niet bemoeid, zeide zij. Bravais zou 50.000 frs. voor een rid derorde hebben gestort.... voor de armen, volgens Caffarel slechts 25.000 frs. De voorzitter bracht toen zekere leveranties voor het leger ter sprake. Zoo die aan de drie vriendjes van mme. Limousin waren toegewezen, zou zij van elk 2000 frs. heb ben opgestreken, terwijl Caffaral 50.000 frs. zou hebben gekregen, indien de aan besteding had kunnen worden uitgesteld. Caffarel zeide dat mme. Limousin hem nooit van een geldelijke belooning had gesproken, en dat hij die ook zou heb ben geweigerd. De terechtzitting werd te 3 uren ge schorst en na 20 minuten hervat. Nu kwam mme. Ratazzi weer aan de beurt en wel naar aanleiding van de zaak Blan, die 20.000 frs. aan Andlau gaf..... voor zijne armen. Mme. Rattazzi verklaarde, dat Andlau haar 5000 frs. had aangeboden, dat zij daarvan 2000 frs. gaf aan mme. De Sauveur en 1000 frs. aan Buy. Vol gens de verklaring van Bayle zou Andlau van zekeren Eargue 40.000 frs. hebben ontvangen, als deze een ridderorde had gekregen. De inspecteur Lardiesse beschreef zijn onderhoud met mme. Limousin en Caffareldeze protesteerde herhaaldelijk en ontkende ook, dat hij ooit er aan dacht het mobilisatieplan te verraden. Over 't geheel maakte zijn verdediging geen gunstigen indruk. Te 5 u. 50 m. eindigde de zitting. Italië. Reuter seint van heden uit Rome: De Tribuna ontvaügt een telegram uit Aden, waarin wordt gemeld, dat het Eogchche gezant schap, hetwelk op weg is naar den Negus van Abyssinië, door de gid sen en dragers is verraden. De En- gelechen werden daardoor genood zaakt hun bagage in den steek te laten. Te Turijn ia Zondag een stand beeld van Garibaldi onthuld. Rusland. Thans verneemt ook de Kreuzzeitwig uit Petersburg, dat de minister Giers binnenkort zijn ontslag nemen zal. Naar de Politische Correspondent meldt, dreigen verscheidene vreemde diplomaten bij den Czaar hun beklag te doen omdat hunne brieven door de Russische posterijen geopend werden, voor welk feit zij bewijzen bezitten. In de Duitsche bladen wordt een uitdrukking gereleveerd van de Brusselsche Nordvolgens welke het bezoek van den Czaar bij het Hof van Berlijn alle politieke beteekenis mist. Absoluut waar zal dat wel niet zijn. De heer Von Giers zal niet naar Berlijn komen. Dat zou ook niet noodig wezen, zelfs al werd tusschen de beide soevereinen over staatkunde overleg gepleegd, daar graaf Schuwaloff, de Russische am bassadeur bij het Duitsche Hof, een niet minder uitnemend diplomaat is als de heer Von Giers-zelf. Noord-Amerika (V. S.) De ont dekking van het in de gevangenis te Chicago door de anarchisten ge smede dynamiet-complot is hieraan te danken, dat de anarchist Spiess uit doodfaDgst zijne kameraden ver ried, in de hoop van daardoor gra tie te zullen verkrijgen. In het jaar 1850 overreedde Barnum Jeuuy Lind om voor een enorm honorarium in Amerika te gaan zingen.In de Vereenigde Staten werd zij met niet minder geestdrift ont vangen dan in Engeland. De Yan kees evenwel wilden haar, behalve hoorea, ook zien, liefst vóór en na elke voorstelling, en triken male dat zij optrad verzamelde zich na afloop van de uitvoering eene groote menigte vereerders voor haar hotel, om aan de zangeres eene serenade te brengen. Barnum kon haar ech ter niet bewegen, naar buiten te komen. Wat deed nu deze slimste der Yankees? Hij wist eene jonge Amerikaansche te vinden, die in houding en uiterlijk veel op de «nachtegaal» geleek; hij kleedde haar h la Jenny Lind en liet haar op het halkon komen om de hulde betuigingen en bouquetten in ont vangst te nemen en met gejuich te worden begroet. Haar engagement met Barnum werd onverwachts afgebroken door een bezoek van den heer Otto Goldschmidt, een pianist van talent. Hij kwam, zag en overwon het hart van Jenny Lind. In 1851 huwde zij met hem, vestigde zich in Enge land en trad daarna nog slechts enkele malen voor het voetlicht, zoo veel als hare huiselijke plichten het gedoogden, en dan meestal voor liefdadige doeleinden. Hoezeer de begaafde vrouw ook in Duitschland werd geëerd, bewij zen de volgende woorden ontleend aan de Bijrsen- Courier«Wanneer men ooit een afdoend bewijs mocht vragen, dat de loopbaan eener kun stenares vereenighaar is met eene reputatie vrij van alle smet of blaam, dan zal het genoeg zijn Jenny Lind te noemen, tegen wie zelfs de meest cynieke laster geen smaad durfde fluisteren. In het Puriteinsche En geland bewoog zij zich in de hoogste kringen der samenleving en werd zij dikwijls door de Koningin ver trouwelijk ten harent gevraagd. Een van de edelsten oDder de kleine familie der kunststerren is verdwe nen en wij zijn'gevoelig armer sinds Jenny Lind niet meer behoort tot de levenden, maar tot de geschie denis der kunst.» De KSln. Ztg. deelt het vol gende mede: Eene maand of drie geleden nam te Keulen een Hol- laudsche dame haar intrek, die zich barones De Jong noemde en zich uitgaf voor een nicht van den Koning van Nederland. Zonderling genoeg, ging deze aristocratische dame, die steeds den mond vol had van haar familiebetrekking tot het Nederland- sche Vorstenhuis bij voorkeur om met de winkeljuffrouwen uit een manufactuur-magazijn, die zij bij zich aan huis te dineeren noodigde, met wie ze uit rijden ging, enz. Na verloop van een paar maan den echter bleek de barones de vrouw van een armen daglooner te Ureterp te zijn. De firma, hij wie zij steeds haar inkoopen deed, werd door haar voor niet minder dan 3000 Mark opgelicht. Zij bevindt zich thans in hechtenis. Coppens, veroordeeld wegens poging tot moord in de rue Visi- tandine te Brussel, heeft gepoogd in de gevangenis van St.-Gilles zich van het leven te berooven. Hij maakte van het oogenblik, dat men de gevangenen naar de kapel bracht, gebruik, om zich van eene trap naar beneden te werpen. Vreeselijk verwond werd hij opge nomen. Op het binnenplein der mairie van het negende arrondissement van Parijs is met vee! plechtigheid een standbeeld van Voltaire onthuld. Het is gebeiteld door Emile Lam bert, die net der stad Parijs ten ge schenke heeft aangeboden. Voltaire wordt voorgesteld op 25-jarigen leeftijd hij staat in peinzende hou ding. Het voetstuk is versierd met twee bronzen bas-reliefs, die den patriarch van Feruey en Ninon Lenclos te aanschouwon geven. De kunstwaarde ervan wordt zeer ge roemd. Eene zeldzame testamentaire beschikking, en nog al vaD een Ier, is die van den onlangs overleden pachter O'Reilly Dease, die zijn ge- heele vermogen, groot 44,000 pdst., vermaakt heeft aan het Engelsche Departement van Financiën tot del ging van de nationale schuld. Een ellendeling. De 9-jarige James Murden te Londen, speelde 's avonds voor een kleine kerk in Little Pulteney-kerk, toen een man hem oppakte en hem letterlijk op 9 Nov. 1887. Kederland. Cert. N. NV. Schuld. 2 dito dito dito 3 dito dito dito 8 72 dito Obligatiën 3Va Oblig. Amort. Syud. 31/- Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 Hongar|]e. Obl. Leening 1867 5 dito in Papierrente 5 Goudleening 5 dito 1881 4 Italic. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltenins 5 do. Pausel. Leening 5 Oostenrijk Oblig. in Pap. 1878 41/" dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Huslamd. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gecons, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 41/. dito 1875 Gecons. 41/; dito 1880 dito 4 Obl. Leening 1867/69 4 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Araor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkije. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gerej Genot, koers. 73*/8 98l5/i6 99 exico Obl. 1851 3 dito 1864 3 Brazilië. Obl. Londen 1865 5 dito Leen. 1875 5 dito dito 1886 5 dito dito 1863 41/* dito diio 1883 4l/s dito goud 1879 4 »ll/t 798/4 93 89 V. 64*/, So'/s 65"/. 667, 89 T/, 827, 56»/» 95 95 ld*/. 83'/» 96'/» 100»/, 100»/» 977. 507, 5;»/, 50»/, 937» 93'/» 937, 927, 89 75'/, Si'/, 477. 67'/. 12 13»/, Haarlem 2l/3 65 70 dito oude Leen. 3'/- 8792 l/a dito 1887 3'/a 963/I—971/- dito 4 99 —101 Genot, koers. 101«/4 ICO3/4 101 VJ 100 102V« 1003/4 102V4 -00V4 101 Va 100®/i6 1031/4 102'/a 207Va 1023/4 100,5/i6 67 103 IOOV4 Nederland. Amst. Hy bank Pbr. dito dito dito Arnb. Hyp.-B.Pbr dito dito Gemeente-Cred Obl. dito dito 's-Grav. Hyp, Pdbr. dito dito Holl.Hyp.-B.Pdb. dito dito Nat. Hyp.-B. Pdbr. dito dito Nederl. Bank. Aand. Rott. Hyp.-B. Pudb. j dito dito Stmv. »Ned.« Aand. dito dito Obl. dito dito dito dito Utr. llyp.-Bk. Pdbr. dito dito Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 101 lOOVa 101 367, 16»/» 100*/, 100 99»/» 1007, 95 977. Amsterd. Obl. 1861 3Va| 96"/8 ltecep. 1886 8*/* 96"/s Ro ter Ob 1886 #V*| 97 Nederland. Haarl.-Zaudv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schnld Ned. Iud. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 4'/a N.lt.Sp-volgef.Aand. do. uiet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 3l/, dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiën 41/' Hongarije. Theïss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 NVest-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Ween c-n. do. dito dito Oblig. 5 Husland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 4Va dito dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. 3 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 4l/s Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 65 143 102 116 101 101 1003/8 747, 16»/, 185 907, 857, 103 1027, 100»/, 827» 1017, 6IY1. 467= S1'7.» 100 Kursk-Chark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smolensk, do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Sewaat do. 5 Poti-Tilli» Oblig. 5 Trauscaucas do. 3 Z. W.Spvv.-M. Aand. 5 Amerika. Coutr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le llyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Exleusdo.7 dito Menomenee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win.St. Pet. do. 7 dito South.-NV. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito (,'entr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South, do. 6 St.P.M.&Man.leHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers, 97'/» 85 1027, 1017, 98 897, SS'/, 987» 60 55»/, 317.» 142 130»/, 132 134 131»/, 120»/, 96 1187» 114»/, 597, 100 1177, 112 18'/, 115 99'/, 111»/, 116 110»/, 114 111 95'/, 88 67'/,, 567, 94 81 917, 98»/, Haarl. Tram. Aand. N. Z.-H. Stmtr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 Amst. Kanaalm.C.v. A. Rotterdam 3 Geineente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 k f2.50 België. Stad Autw. 1874. 3 dito Brussel 1887rec.2V3 Hongarije. Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 |Pruisen. Th. 100 1855 3Va Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geneve 8 DIVERSEN. Ct.Ver.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.llyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 3 0 pCt, 1063/< HO Va 102 105 102 Va 134 ƒ2.05 91 90 QÖYs 1043/4 109V4 137 143 104 145 143 131 95 129 81l/» 102 Vs IO8V4

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3