INGEZONDEN. II E I T E N E A N I). BEURSBERICHTEN Staatsleeninpn. Provinciale en Stede lijke leeningen. Industriëele en Finan- ciëele ondernemingen. Spnnrwegleening en. Tramwegmaatschappije», toestand in den Oranjepolder bad gebedeld. Waarschijnlijk is de man te water geraakt en verdronken. Naar men zegt is het lijk gevonden door een schipper, die het uit het water heeft gehaald, op het droge gelegd en vervolgens stilletjes is doorgevaren. WETGEVENDE MACHT* Door de heeren Goeman Borge- sius, W. Yan Dedem, De Ruiter Zijlker, Gildemeester en Van der Goes van Dirxland is aan de Tweede Kamer voorgesteld, op de Indische Begrooting 1 millioen beschikbaar te stelllen voor «buitengewone uit gaven ten behoeve van bij de koffie cultuur ingedeelde huisgezinnen.» KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. In Alkmaaar heeft zich den 6n dezer eeue doleerende gemeente gevormd. Binnen kort kan men een orgaan te gemoet zien voor de doleerende gemeenten in N.-Hol land, dat te Beverwijk zal worden uitge geven. Te Scheveningen circuleert een adres aan den kerkernad, om het werk der refor matie ter hand te nemen. (Vad.) AANBESTEDINGEN. Den 30n November zal aan het min. van Waterstaat worden aanbesteed het bouwen van twee schutsluizeu en het maken van bijbehooreude werken nabij den St. Antho- niedijk onder de gemeente Diemen, behoo- rende tot de werken voor den aanleg van een kanaal ter verbinding van Amsterdam met de Merwede. De raming is f 1,180,000. Het gehcele werk moet uiterlijk 1 November 1890 voltooid zijn. De aannemer ontvangt boven de aannemingssom eene premie van f600 voor elke volle week, die het ge- heole werk vóór dezen dag voltooid wordt opgeleverd. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet aansprakelijk.) Aan den Vooravond. Maar, mijnheer de Redacteur, hoe heb ik het nu? Schemeren mijne oogen, of hangt er een blinddoek voor? Daar kiezen me eenige notabelen een man den heer Bosscha tot candi- daat, van wien zich heuscii, in verband beschouwd met de dringende eischen onzer goede Kenau-veste, geene letter meer laat vertellen dan dat hij knap, buitengewoon knap is. We hebben als jongens nog wel uit mooie boeken vau hem geleerd, o zoo! En ondertusschen vieren onze tegen standers hoogtijd en schikken zich aan, om op het tellen van één, twee, drie, hun angel uit te werpen, terwijl wij zoo genaamd liberalen, ouder gewoonte, op twee gedachten hinken en dusdoende oiis- zelven bedreigen met een nieuwen moree- len nekslag. Dit was nu wel, na de //Ontbinding", te voorzien,maar toch, ik vraag u, had dié vreemde mijnheer Opium in //Haarlem's Dagblad" geen gelijk, toen hij ons //peu terige ledepopjes" schold, mot wie gedar teld en gescharreld wordt naar believen? Ik koester voor den heer Bosscha, zoo als het immers eetien jongeren studiosus betaamt, allen mogelijkeu eerbied; maar is het recht, dat hij //bestemd" wordt juist door leden van den Raad; dient er eindelijk niet eens halt te worden ge roepen waar het monster der coterie zich gereed maakt, onder de voor zijn doen bevalligste bewegingen, ons met huid en haar op te peuzelen? Een lid van deu Raad moet niet door een ander lid kunnen worden voorgesteld; dat geeft eeue onzuivere houding, en aan een zuiveringsproces op de Markt kregen we in den laatsten tijd juist hoe langer hoe meer behoefte. Ik weet wel, dit onomwonden oordeel zal aan sommigen niet heel vriendelijk in de ooren klinken, maar het staat er, en ik neem het niet terug. Durven zeggen waar 't op aankomt, ziedaar het noodig wachtwoord onzer dagen; durven en ook kunnen zeggen, met de getuigenissen ter hand. Niet //something", waar //much rotten" kleeft er aan onze duurbare municipaliteit, en zaak is't dus, dat we eenparig er-van afzien, naar vreemde pijpen te dansen. Wij willen geene wieltjes meer voor de oogen; geene uilen die zich valken wanengeene zoekenden naar eigen belang; geen nepotisme. De //Vrijzinnige Kiesvereeniging" heeft zich-zelve den kuil gegraven op een gausch ongelegen oogenblik; men verknoeie nu echter niet te veel. De benoeming tot Raadslid is van lieverlede eene zeer ge wichtige zaak geworden, waarbij als hooge, onafwijsbare factoren wel het eerst in aan merking dienen te komen: onafhanke lijkheid van geest en bekendheid met onze toestanden. Ik geloof dat wie handelen wil zonder vooroordeel of inblazing, en wie nog niet der verderfelijke leer is toegedaau, dat van de Schalkwijker- tot de Zijlpoort en van de Nieuwpoort tot den Hout de heele winkel //est pour le mieux dans le meil- leur des mondes possibles," zeer luttel moeite zal hebben om in zijne nabijheid den persoon te ontdekken, die bovenge noemde kwaliteiten volkomen in zich ver een igt. Niet al te nuchter schijne ten slotte mijne verklaring, dat ik hier predikte bui ten weten van wien ook. Waagde ik het zonder bef, ongeroepen en wel, men zij genadig! Ik meen het. W. Gosler. Mijnheer de Redacteur. In het bijvoegsel van de //Oprechte Haarlemsche Courant" van 16 dezer lazen wij de aanbeveling van de candidatuur- dr. Bosscha door den heer dr. E. v. d. Ven. Deze heer is naar onze meening niet gelukkig geweest in zijne aanbeveling, omdat zij niet volledig is. In de eerste plaats had ZEd. beter gedaan de beteeke- nis van de a. s. verkiezing op den voor grond te stellen. Ten tweede wordt niet gemeld om welke reden de heer mr. R. H. J. Gallandat Huet door hem ter zijde wordt gesteld. De verkiezing loopt over de vraag, of de heer Huet al dan niet gesteund moet worden in zijn streven om //den vinger te zetten op de wondeplekken in de ge meentelijke huishouding". Hij heeft dat gedaan door wijziging voor te stellen in de instructies van twee gemeente-ambte naren. Dat voorstel is gedaan om te voor komen, dat voortaan onregelmatigheden plaats hebben. Al verdenken we de beschuldigde ambte naren na hunne schitterende rechtvaardi ging door B. en W. niet van kwade trouw, we kunnen nog minder veronderstellen, dat de heer Gallandat Huet ter kwader trouw handelde, met het indienen van zijn voorstel. Toch is het bestreden, en wel om den persoon door wien, en den tijd waarop het werd voorgesteld. Daarop is de heer Huet uit den Gemeenteraad ge weken en nu is bij de verkiezing van Dinsdag de kwestie alleen Hoe denkt gij, Haarlemsche kiezers, over de houding in dezen van den heer Huet? Zoo gij nu geen zaken met personen ver wart, dan is de heer Huet, niet een ander, nu de man uwer keuze. Bijzonder vreemd is de aanbeveling van dr. Bosscha door dr. v. d. Yen, ten op zichte van deze verkiezing. Hij worde aanbevolen. le. Als wetenschappelijk man; 2e. als schoolspecialiteit; 3e. omdat ZEd. candidaat is geweest voor de Tweede Kamer derStaten-Generaal; 4e. als iemand, die na zijn tweejarig verblijf alhier en door zijne gunstige an tecedenten, zich wel zal in .verken in de. Haarlemsche toestanden. Maar, mijnheer de Redacteur, dezelfde j redenen kunnen voor den heer Huet gel den. Hij is wetenschappelijk man, is schoolspecialiteit, i s candidaat geweest voor het lidmaatschap der Tweede Kamer dit weet de heer dr. E. v. d. Ven zeer goed en bovendien i s hij reeds doorkneed in de gemeentezaken. Is de heer Bosscha buiten de grenzen van ons land bekend, de heer Huet is dit als industrieel ook. Zoomin als de heer Bosscha gaat hij over ij s van één nacht. Deed hij dat, hij zou niet zoo lang gemeenteraadslid zijn geweest, maar al lang verdronken zijn. Bovendien, die uitdrukking zegt, als zoovele spreekwijzen, nü eens veel, dan weer niets. In het ge val, dat ons aangaat, zegt het nietsuit den open brief toch, door deu heer Huet onlangs aan het bestuur der ontbonden vrijzinnige kiesvereeniging gericht, kunnen wij dat duidelijk opmaken. Door ons schrijven, mijnheer de Redac teur, hopen we te hebben aangetoond, dat om de bijzondere beteekenis van de a. s. gemeenteraadsverkiezing de heer Mr. R. H. J. GALLANDAT HUET niet door een ander moet worden vervan gen, maar dat ieder weldenkend kiezer, in zijn belang en in dat van Haarlem's burgerij zijne stem behoort uit te bren gen op Mr. R. H. J. GALLANDAT HUET. U beleefd dankend voor de plaatsing Uw Dw. Dienaar R. LUIJTEN, President van de Afdeeling Haarlem van het Nederl. Werkli-den Verbond.) De plaatsing van eenige ingezonden stuk ken over de candidatuur van den heer R. H. J. Gallandat Huet en wat daarmede in betrekking staat, doe onze lezers niet in den waan verkeeren, dat de redactie van dit blad genoemde candidatuur voor staat. De kolommen van dit blad zijn ter wille van de onpartijdigheid open voor iedere meen ing of rich ting en de redactie houdt zich strikt o n z ij d i g. DE REDACTIE. VERVOLG STADSNIEUWS. Heden na middag is een begin van brand ontstaan ten huize van den heer mr. A. A. v. d. Mersch aan den Zijisingel no. 2. De brand is vermoedelijk ontstaan door het te dicht plaatsen van een mand met turf bij de gloeiende kachel op een bovenkamer. Het behangsel en het houten be schot hadden reeds vlam gevat, maar een paar voorbijgangers en de huis genoten wisten het vuur te blusschen De spuit uit de fabriek van den heer Prévinaire en de politie met haar slangenwagen waren spoedig aan wezig, maar hebben geene diensten verricht. HECL^MES 50 cents per regel. Te laat ondervinden dikwijls de zieken die lijden aan longen, Strottenhoofd eil maag, erkennen dat een gebruik op tijd gedaan der mineraal pastillen van Soden, zou de volmaakte genezing van hunne pijnen gebracht hebben, Altijd, zelfs de grootste ingewortelde pijnen heb ben eene verlichting bekomen door een regel matig gebruik der mineraal pastillen Van Soden, zoo wel als volgde men de strengste leefregel. Mijnheer de Dr. Aner, van Landshut schrijft: »Ik heb de Sodener mineraal «pastillen met den grootsten uitslag gebruikt, »hij eenen 52-jarigen zieke die leed aan eene -/ingewortelde catarrh der luchtpijpen. De zieke «werd onmiddellijk verlicht, de hoest wordt ge makkelijker en zeldzamer, de horstkwaal die hij «had van te voren, verdween geheel en al en de "slijmopgeving verminderdede vertering is reeds «veel heter en ik hoop dat de werkzaamheid der //maag welhaast in orde zal zijn.» Zoo is het oordeel des dokters. Het groot getal van 200,000 doozen verkocht in den tijd van 2 maanden in geheel Duitschland bewijst dat de voorgenoemde pastillen bij arm en rijk te vinden zijn. Te he komen in alle apotheken voor GO cents de doos. Duitschland. De Nordd. Ztff. spreekt ten krachtigste het be weren tegen, dat Duitschland het voor eene hernieuwing der vriend schapsbetrekkingen met Rusland als eene noodzakelijkheid beschouwt dat Wischuegradsky aftrede als mi- uisier van FiuanciëD, en dat Pobe- donoszen en Tolstoï ophouden met de voorstanders der revanche-poli tiek in Frankrijk te ondersteunen. De binnenlandsche aangelegenheden kunnen nooit het onderwerp vor men van eene overeenkomst met DuitschlanJ of Oostenrijk. Moeie- lijkheden op oeconomisch gebied kunueu voor bevriende staten geen aanleiding tot vijandschap geven. Zonder op de politieke vriendschaps betrekkingen van invloed te zijn, heb ben de geschillen tusschen Duitsch land en Rusland over aangelegen heden van handelspolitiek en derge lijke reeds vrij wat meer te betee- kenen gehad, dan thans het geval is. De reeds gemelde omstandig heid, dat Bismarck Vrijdag op den wensch van deu czaar een vertrou welijk onderhoud van een uur met dezen had, in verband met het feit, dat later bij den gala-maaltijd czaar Alexander op in het oog loopend hoffelijke wijze een glas wijn met Bismarck dronk, heeft hier zooveel opzien gebaard, dat op de beurs dientengevolge eene rijzing in de koersen der Russische fondsen plaats had. Veel kalmer beoordeelen poli tieke personen deze uiterlijkheden. Zij waarschuwen tegen luchthartige opvattingen. De Kreuueitung zegt: «Het ge sprek tusschen Bismarck en den czaar heeft daardoor eeue onmiddel lijke uitdrukkiDg gevonden, dat ter stond daarna Bismarck zich naar keizer Wilhelm begaf, en dat aan den Russischen gezant Schuwalow door het verleeuen der Pruisische orde van den Zwarten Adelaar eene onderscheiding werd toegekend. Het meest trekt echter de aan dacht de volgende zeer sceptische uitlating van de geïnspireerde Post «Lang kan het niet uitblijven, of er moeten in Rusland sporen voor den dag komen van de gedachten- wisselingen, welke Vrijdag in het paleis des keizers en in de vertrek ken van d/n keizerlijken gast hebben plaats gehad. Wij moeten herhaleD, wat wij voor eenige dagen gezegd hebben, dat het gemis van eenig spoor hetduidelijkste spoor zou wezen. Gaarne willen wij den langen duur van het bezoek des rijkskanseliers voor een goed voorteeken houden.» Te Hamburg heeft de politie eene vergadering van 60 socialisten overvallen en al de aanwezigen ge arresteerd, terwijl er ook eenige papieren in beslag zijn genomen. Donderdagavond nog heelt de Russische embassadeur, graafSchu- waloff, de ordeversierselen van den Zwarten Adelaar ontvangen. Over het voorstel van Prnisen tot verhooging der graanrechten wordt in den Bondsraad «streng confidentieel» beraadslaagd. Dit neemt evenwel niet weg, dat, gelijk men weet, de Pruisische regeering, overeenkomstig de voorstellen van den Duitschen Landbouwraad, de invoerrechten op granen, alsook op vleesch-extract en eenige andere producten, wenscht te verdubbelen. Evenals in de geweerfahrieken te Spandau en Erfurt is ook in die te Dantzig een zeer groot aantal werklieden in dienst genomen. Frankrijk. In de Kamer waren Zaterdag de tribunes geheel gevuld. Overal waren de politiewachten ver dubbeld. Rouvier verzocht verdaging van de interpellatie Clémenceau, op dat de gang der conversie niet zou worden gestoord. Clémenceau be streed dit hevig en eischte onmid dellijke beraadslaging. De verdaging werd verworpen met 328 tegen 242 stemmen. Daarop kondigde Rouvier aan, dat het ministerie aftreedt. De ministers vergaderden vervolgens in hun lokaal in het Palais Bourbon, waar zij eene gedachtenwisaeling hielden. Zij zouden van daar naar Grévy gaan, om dezen hun ontslag aan te bieden. Nadat de beslissing over de vraag der verdaging gevallen was, heersch- te er in de Kamer groote levendig heid. Clémenceau verklaarde, dat hij zijne interpellatie introk, met het oog op de uitkomst, waartoe het votum der Kamer had geleld. De zitting werd daarop verdaagd tot heden. In de «couloirs» verdrong men zich om Goblet, die verklaarde, dat hij geen opdracht om een Kabinet te vormen zou aanvaarden. Vele afgevaardigden gelooven, dat Freycinet aan het bewind zal worden geroepen. Door de omverwerping van het Kabinet wordt voor het oogenblik de gebeurlijkheid eener presidentieele crisis vermedeD, daar Grévy een nieuw ministerie zal moeten be noemen. Men gelooft dat Grévy in zijn onderhoud met Freycinet heeft te verstaan gegeven, dat hij voorne mens is, binnen eenigen tijd af te treden en dat wanneer het congres bijeenkomt, Freycinet de aangewe zen man is voor het presidentschap der Republiek. Men zegt dat d'ADdlau te Londen is gezien. Grévy zal waarschijnlijk trap ten een ministerie samen te stellen en den minister Flourens daarmee belasten. Of dit echter slagen zal is geheel onzeker. De beurs, die aanvankelijk zeer vast was, liep achteruit op het be richt van den val van het minis terie. Het slagen der conversie is daardoor bedreigd. Reuter seint van heden uit ParijsPresident Grévy had een bijeenkomst met den heer Goblet. De oplossing der crisis is niets ge vorderd. Rusland. Het Journal de St. Pétersiourg zegt, dat de buitenge woon vriendschappelijke traditio- neele betrekkingen tusschen de beide monarchen zich weerspiegeld heeft in de ontmoeting tusschen den czaar en keizer Wilhelm. Het blad stelt verder in het licht de roerende zorg vuldigheid van keizer Wilhelm. Wegens de ziekte van den Duitschen kroonprins heeft men alle ceremo nieel achterwege gelaten, en aan het bezoek een familie-karakter ge geven. Moge zegt het blad deze vriendschap hare weerspiege ling vinden in de betrekkingen tus schen de beide landen! Bulgarije. Reuter seint van heden uit Sofia: De ge wezen kapitein Ba- ranoff, opperhoofd van de bende struikroovers te E/kizagra, is er in geslaagd met 9 zijner makkers over de grenzen te komen en heeft zich aan de Turksche autoriteiten over gegeven. Mustapha-pacba liet hen ontwapenen en naar Constantinopel zenden. Perzië. De Shah heeft zijn be zoek aan Europa uitgesteld tot het jaar 1889. VARIA. Een jonge doorbrenger kwam bij een bankier, een vriend zijns vaders, en vroeg hem vijfhonderd gulden ter leen. Welk onderpand kunt gij mij geven? vroeg de bankier. 21 Nov. 1887. EUROPA. |Genot. Nederland. koors. Cart. N. W. Schuld. 27, 73'/4 dito dito dito S 87 */- dito dito dito Bl/-i 98"/,6 dito Obligatiën 31/;, 98s/., Oblig. A mort. Sviid. 37« 99 Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 99'/* Hongarije. ObL Leaning 1867 5 ÏOO1/^ dito in Papierrente 5 681/8 Goudleening 5 91 dito 1881 4 78l/a ItaBle. Lnsolirijving 1861/81 5 91 !/4 do. Ct. A dra. Laraais 5 89 do. do. Noltenius 5 86 Jo. Pausel. Leening 6 92 Oostenrijk Oblig. in Pap. 1878 47s 6413/i» dito dito 5 641/g dito dito Zilver 5 65V8 dito dito dito 5 65l/2 dito Goud 4 89 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 80l/A Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 56 dito 1881 5 95 dito 1886 5 95 Kusland. Ob Hope 1798/15 5 1013/4 dito Ins. 6e S. 1855 5 82 Obl. 1862 5 933/4 dito 1864 5 10()74 dito 1866 5 lOOVs dito 1877 5 967/a dito 1877 le. Oost. 5 49 dito dito 2e Serie 5 503/a dito dito 3e dito 5 51 dito 1872 Gecons. 5 917/s dito 1873 dito. 5 92»/i« dito 1884 dito 5 9174 dito 1860 2e Leen. 41/, 91 dito 1875 Gecons. 47a 867/» dito 1880 dito 4 743/4 Obl. Leeniug 1867/69 4 SU/* dito Goudl. 1888 6 102 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 63*/8 dito buitl. 1876 2 47 7# dito binnenl. Amor. 4 •lito dito Perpet. 4 60 Turkye. Gepriv. Obl. 5 677» dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1868/65 ger. dito 1869 6 12 dito gereg 1313/,6 exico. Obl. 1851 dito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1868 dito diio 1883 dito goud 1879 35 15»/,. 5 99'/, 5 99'/, 5 99'/, 47,100'/, 4'/, 94'/, 4'/, 97'/, Amsterd. Obl. 1861 37a| Ö67/S Itecep. 1886 37a 97 Rotte* Ob 1886 37,| 97 Haarlem 27- 65 70 dito oude Leen. 37* 877°927a dito 1887 37, 96%—977- dito 4 99 —101 Genot, koers. 110174 ico3/4 1017, 100 1027a 101 1027, 100 1017, 10074 10874 1037, 210 1023/4 100>/4 68 103 100 98 1017a 1007, 101 Nederland. A rast. Hy bank Pbr. 47, dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.Pbr 47,| dito dito 4 Gemeente-Cred Obl. 47a dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 47,| dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. 47,| dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47,| Nederl. Bank. Aand. llott. Hyp.-B.Pndb. 47. dito dito 4 Stmv. «Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47« dito dito 4 Utr. llyp.-Bk. Pdbr. 47,| dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 4'/.' Nederland. Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 187» 8 dito dito 1869 47J N.R.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 87,1 dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiën 41/8! Hongarye. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 ZHid.-Ital.Sprw. do. 8 Oostenryk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. Hypotheek Oblig. dito dito dito dito Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 47*] Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 65 14474 102 110 101 101 1003/8 223/4 737, 16«/4 135 907, 85 95^,4 1027» 1027, 100 82 59 1007, 607, 90 Kursk-Cliark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smoicnsk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Sewaat do. 5 Poti-Tillis Oblig. 5 Transciiucas do. 3 Z. W.Spw.-M. A and. 5 Amerika. Centr. Pacific. Aaud. Chic. North. West. dito. le Ilyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Menoraenee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-VV. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algera. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac.S.Br.Obl.6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M.&Man.lelldo.? dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers, 97'/.. 83'/, 101 101 97'/, 87'/, 83'/, 97'/, 57'/, 61»/, 32'/,, 143 131 130 131'/, 131'/, 183 181'/, 120'/, 95»/, '18'/, 114»/, 82»/, 100»/, 118'/, 111 21'/, 118 100'/, 111»/, 116 110 114 Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. 467, 79'/8 [100 10774 947, 88 663/s 5474 9U/s 80 887, 977a Stad A rast. f 1000.3 dito f 100.8 A mst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemeen te-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 k f2.50 België. Stad Antw. 1874. 8 dito Brussel 1887 ree.27: Hongarije. Staatsleening 1870 Thei88. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 Rusland. Staatsleening 1864 dito 1866 Zwitserland Geneve i'/, DIVERSEN. Ct.Ver.Ara.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2o do. dito dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 3 37,pCt. 106'/, 110'/, 102 104'/, 108 133 *.05 89 8»»/, 98'/, 99 108'/, 107'/, 186»/, 142'/, 104 146 138 123 «4'/, 129 81 102'/, 108»/,

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3