BEURSBERICHTEN. vice-consul van Duitschland, tevens Lloyds agent, hebben hunne mede werking in deze toegezegd. Naar men uit Wijhe verneemt zal het den 15n dezer geheel ver brande kasteel «Ahnem», toebehoo- rende aan de gravin douairière Van Rechteren in Den Haag, niet her bouwd worden. Daardoor verdwijnt weder een der oude burchten, die in genoemde gemeente vroeger in bijna alle buurtschappen gevonden werden, en waarvan de namen nog in die der landerijen, welke er toe behoorden, bewaard blijven. Te Breda is eene postduiven vereniging opgericht onder de zin spreuk «Pro Patria». De eerste vlucht zal in het voorjaar worden gehouden met jonge duiven, die in Januari of Februari zijn uitgebroeid. Woensdag nam een 3-jarig kindje, dat zonder toezicht in de Adamshoflaan te Kralingen liep te spelen, ongemerkt eene flesch, die gevuld was met olie en loog, uit een portaal van eene woning, en dronk daaruit eene tamelijke hoe veelheid, met het gevolg dat zij ker mende van pijn op den grond viel. Men hoopt de kleine, die zware brandwonden in den mond bekwam, nog in het leven te behouden. Te Nijmegen is een meisje, omstreeks vijf jaren oud, op het erf van een in aanbouw zijud huis in een diepen kuil, gevuld met onge- bluschte kalk, gevallen. Zij was reeds gezonken, toen de jongeheer Koolemans Beijnen gekleed in den kuil sprong en het kind van een vreeselijken dood redde. Het meisje en de zevenjarige held werden ,,on mid del lijk met olie ingesmeerd, om de bijtende pijnen aan de wonden te stillen, en toen huiswaarts geleid. De jonge redder is zeven jaar oud en zoon van den heer Gijs Koole mans Beijnen, ouderen broeder van den zeeofficier die den naam bekend en geëerd maakte in ons land. De knaap heet Laurene Reinhart, naar zijn overleden oom, den pionier der tochten naar het Noorden. Hij is bijna geheel hersteld van de beko men wonden, doch de toestand van het geredde kind blijft ernstig. Dinsdagavond woedde er een hevige brand in het oüder Nijmegen gelegen dorp Hees. In korten tijd werd eene behuizing, deels bewoond door den bierhuishouder Langenberg, en deels door den landbouwer Yan Raaij, in de asch gelegd. Het vee werd gered, doch de inboedel, bier huisinventaris, eene aanzienlijke par tij wintervoorraad, en de landbou wers-gereedschappen werden eene prooi der vlammen. Men wijt bet onheil aan het omvallen eener petro leumlamp. Het verbrande was ver zekerd. De politie te Tiel heelt B. V., oud 19 jaar, op heeterdaad betrapt op diefstal van ijzerwaren in een pakhuis, door middel van een val-; schen sleutel. Na zijne aanhouding bleek, dat hij in het laatst verloopen jaar herhaalde malen, telkens met eenen valschen sleutel, uit hetzelfde pakhuis ijzeren voorwerpen had ge stolen, waarna hij die veelal aan dezelfde koopers ver beneden de waarde verkocht. Dezen zullen zich misschien als helers te verantwoor den hebben. Verschillende voorwerpen zijn reeds opgespoord en in beslag ge nomen. In de herberg van Paling, aan het Voornsche kanaal te Helle- voetsluis, is weder eene inbraak gedaan. Woensdagnacht, omstreeks vier uur, werd de kastelein gewekt door een geritsel, veroorzaakt door het aansteken van een lucifer. Een matroos was bezig de secretaire te doorsnuffelen. P. vloog uit zijne legerstede en trachtte den vreemden indringer te grijpen. Dit gelukte echter niet, want, begunstigd door de duisternis, wist de dief te ont snappen. Onmiddellijk daarop deed P., nog blootshoofds en barrevoets, aangifte bij de politie, die dadelijk pogingen in het werk stelde om den inbreker te arresteeren. Deze had echter het hazepad gekozen. Woensdagmorgen heeft de politie haar ondeizoek voortgezet, en is thans den dader op het spoor. Door het uitsnijden van twee vensterruiten heeft hij zich toegang tot het woon vertrek verschaft, maar daaruit niets ontvreemd. Dit is reeds de derde maal, dat er in genoemde herberg ia ingebro ken. Den eersten keer werd de geld- lade geledigd, den tweeden keer werd er oDgeveer f700 aan bank papier en specie gestolen. Waarschijnlijk door de duisternis misleid, geraakte de bijna 80-jarige J. B. B. te Vroomshoop in het Overijselsche kanaal. Door spoedig aangebrachte hulp bracht men den drenkeling wel weer op droge, doch het leven was bijna geweken, en eenige oogenblikken later overleed de man. Te Assen is gevankelijk bin- nengebracht H. K. C., uit Ansen, gemeente Ruinen. Hij wordt ver dacht den landbouwer J. K. S., te Ansen, terwijl deze per as van de Meppelermarkt huiswaarts keerde, met een schot in het lijf getroffen te hebben. De toestand van den landbouwer ia gelukkig redelijk wel. Te Budel sprong, ter hoogte van het station, Woensdagavond, laatste trein Antwerpen-Gladbacb, een der vlampijpen van de loco motief, waardoor de deur open vloog en de machinist F. S. hevige braud wouden aan het linkerbeen en de rechterhand bekwam. WETGEVENDE MACHT, Bij het voortgezet debat overi de Indische begrooting is het amendement-W. van Dedem, om het hoofdgeld te vermin deren voor die heerendienstplichtigen op Java en Madura, die niet den vollen dienst plicht vroeger hadden behoeven te ver vullen, door den minister onaannemelijk verklaard en verworpen met 56 togen 11 stemmen. Uitvoerig is beraadslaagd over den me- moriepost, om de overschotten op het hoofdgeld te gebruiken ten bate der inland- sche bevolking. Verscheiden sprekers hadden overwegend bezwaar tegen den vorm van het amendement- VV. van De dem om duidelijk te doen uitkomen, dat de post aangewend moet worden voor de heerendienstplichtige inlandsche bevolking. De heer van Delden stelde voor een post uit trekken van 2 millioen, zijnde ongeveer het batig slot van den Indischen dienst voor 1885. Het amendement van Dedem werd verworpen en het gewijzigde regeeringsartikel aangenomen. FINANCIEELS- MEDEDEEIINBEN. In de jaarvergadering der Oost-Java Cultuurmij., Woensd. te Amsterdam gehou den, werd geen gunstig jaarverslag uitge bracht. De weersgesteldheid was ongunstig. De nieuwe oogst is echter prachtig en belooft een ruim beschot. Van de nettowinst ad f 135,267 werd f 100,000 op de kina- en de rest op de beide koffieondernemingeu afgeschreven. De balans is goedgekeurd. De heer De Kempeuaer werd als commis saris herkozen. RECHTSZAKEN.! Voor de rechtbank te Amsterdam werd Woensdag behandeld de strafzaak tegen P. C. de Buyter, beschuldigd van belee- diging ten opzichte van den minister van Justitie. In het door hem vervaardigde a Welkomstlied" ter gelegenheid van de inrrijheidsstelliug van den heer F. Domela Nieuwenhuis op 31 Aug. dezes jaars, de regels voor: z/Du Tour van Bellinchave, Die lage Koningsknecht." Uit het getuigenverhoor bleek, dat wer kelijk het stuk op last vau De Buy ter was gedrukt en verspreid, hetgeen hij dan ook niet ontkende. Het O. M., waargenomen doormr. Ort, eischte in zijn requisitoir schuldigverkla ring van den bekl. aan //beleediging van eene ministerieel Departement," dewijl reeds het woord //knecht" niet in juridieken, maar gelijk in dit geval feitelijk beleedi- genden vorm, de bedoeling in zich sluit iemand te vernederen, hier nog versterkt door de bijvoeging van het woord //lage." Spr. meende dat bovendien bekl. de kenne lijke bedoeling heeft gehad om den min. te belaedigen ter zake van de uitoefening van zijn ambt, dewijl het bedoelde lied geschreven is ter gelegenheid van de invrij heidstelling van den heer Domela Nieu wenhuis, wat buiten kijf eene daad van verantwoordelijkheid voor de wet des min. is; waardoor bewezen wordt de bedoeling van den beschuldigde den min. te belee- digen omdat hij die invrijheidstelling niet vroeger verleend had. Mitsdien eischte 9preker veroordeeling tot 4 maanden celstraf. De verdediger, mr. W. A. Paap, be toogde de ongerijmdheid dezer opvatting en dat taalkundig uit het woordje //die" volgt, dat de bedoeling integendeel ge weest is om te beleedigen naar aanleiding van eene reeks vroeger door den minister gepleegde feiten. Hij deed uitkomen, dat van een klacht-delict gelijk dit veroischt wordt de aanwijzing van een bepaald feit, waarvan het bewijs ten eenenmale ontbreekt. En achtte de minister persoonlijk zich be- leedigd, dan had hijzelf als privaatpersoon eene aanklacht moeten indienen en valt eene vervolging, ambtshalve aangegeven, buiten de perken der wet. Pleiter conclu deerde derhalve tot niet-ontvankelijk-ver klaring van het O. M. Uitspraak over 8 dagou KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. De heer H. J. Bergsnm, pred. Spaarnwoude, herdacht Woensdag zijne 25jarige evangeliebediening in de herv. kerk. Hij was achtereenvolgens pred. te Sebalde- buren, Pesse, Wijngaarden, Odijk, Druten en Spaarnwoude met Spaamdam. Woeusdag herdacht ook ds. N. Caro te Krommiedijk den dag, waarop hij voor 25 jaar zijne evangeliebediening aanvaardde Boomsch-Katholieke Kerk. De Bisschop van Haarlem heeft be noemd tot kapelaan der parochie van den H. Laurentius te Botterdam den weleerw. heer J. H. A. Thus; tot kapelaan der parochie van den H. Hippolytus te Delft deu weleerw. heer L. Jongmans; tot kape laan te Ylissingen den weleerw. heer H. J. Van de Yentot kapelaan te Wateringen den weleerw. heer J. C. H. H. Launspach; tot kapelaan te (Oud)Delftshaven den wel eerw. heer H. N. Bollinger en tot kapelaan te Limrnen den weleerw. heer J. L. Th. Waterreus. KOLONIËN. BATAVIA, 18 October. Teu vervolge vau het in de //Javasche Couraut" gepubliceerde telegram van den civielen en militairen goeverneur van Atjeh en onderhoorigheden van den 4en te vo ren, zijn van dien gewestelijken bestuur- dor onder tlagteekening van 4 en 7 dezer de navolgende berichten ontvangen: Beeds gedurende eenige dagen kwamen te Kota-Badja min of meer betrouwbare berichten in, dat het T. di Tirou na de uiterste krachtsinspanning gelukt was om vooral in de buiten onze linie gelegen XXVI Moekims eene macht te verzame len van pl. m. 1000 man, hoofdzakelijk aangeworven uit de bovenstreken van het Pedirsche en Gigiensche. Wat hij van plan was kon niet met zekerheid worden uitgevorschtnu eens zou het een aanval op Kota Pohama, dan weder eene bestor ming met grooto overmacht van het blok huis aan de Kroeng Lingkar, een ander maal een inval binnen de linie gelden. Hierdoor werd het moeilijk om, in ver- baud met de sterkte van de bezetting en van hetgeen binnen kort misschien van haar kon worden geëischt, langs de ge- lieele linie door hinderlagen maatregelen te nemen tegen het binnensluipen van den vijand. Toch werden de bedreigde puuteu ver sterkt en tusschen enkele posten hinder lagen gelegd, terwijl twee compagnieën van het 3de bataljon in den nacht van 29 op 30 September jl. te Kota-Badja Bedil bïvouaqueerden. Eene in den nacht van 30 September op 1 October jl. tusschen Boempit en Tjot Iri gelegde hinderlaag nam op verren afstand, bij maneschijn, waar dat eene bende van pl. m. 200 man de linie bin nendrong. Doorzoekingen van het terrein op den len dezer leidden tot geen resultaat, tot dat het tegen den avond van dien dag al meer en meer werd bevestigd, dat ook op andere punten de vijand in den afgeloo- pen nacht was binnengedrongen en eene ruim 400 man sterke bende zich ophield nabij Kota Moesapi, Kota Kandang, Badja Perak, Kota Badja Bedil en de kampongs Koeala Noord en Zuid, en dat zij begon nen was zich aldaar geducht te versterken. Zij had de bruggen in den Pedirdijk en het verlengde daarvan afgebroken en de planken gebezigd tot het maken van borst weringen, torwijl zij ruimschoots voorzien was van pntjols en ander gereedschap om zich in te graven. Er werd besloten den vijand den vol genden dag uit zijne stellingen te ver drijven, terwijl gedureide den nacht langs onze oosterlinie hinderlagen werden ge legd, ten einde te voorkomen dat T. di Tirou aan zijn bereids uitgelekt voorne men gevolg zou geven om de binnen onze linie vertoevende bende te versterken met nog pl. 500 man en eenige honderde van levensmiddelen voorziene dragers, die tegenover onze oosterlinie gereed stonden. Blijkbaar wilde T. di Tirou het vroeger door hem met ophef aangekondigde, maar op 4 April jl. verijdelde feest op het graf van sjech Abdoel Baoef, ten koste van wat het wilde, "tot handhaving en verhooging van zijn prestige doen plaats hebben. Vorder was het noodzakelijk Koeala Gigieng nauwlettend te bewaken, uithoofde dat drie grooie met vijanden bemande samprmgs van daaruit over zee verster king zouden brengen aan do te Kota Badja Bedil enz. geposteerde bende. Daar er geen oorlogsschip ter reede aanwezig was, werd de goevernements- stoomer «Condor" aangewezen het over stekeu dier prnuweu tegen te gaan; toen echter op dien zelfden avond Zr. Ms. «Bali" ter reede kwam, nam deze onmiddellijk een gedeelte der taak van de «Condor" over, terwijl het kort na de «Bali" bin nen vnlleu van Zr. Ms. «Batavia" de ge legenheid verschafte om den volgenden morgen, den 2en dezer, twee gewapende sloepen aan de Koeala Atjeh te posteeren, ten einde den door de troepen op dien dag terug te werpen vijand het over steken dier rivier zooveel mogelijk te beletten. Deze afsluiting van de Koenla Gigieng, gevoegd bij het groote succes var. de hin derlaag tusschen Lampermeij en Tjot Iri, die in den nacht van 1 op 2 dezer, on geveer te 9 Va uur, eene talrijke vijandelijke bende terugsloeg (1) was oorzaak dat de, deu 2en dezer te bestrijden bende in stede van 800 a 1000 man, inderdaad slechts 4 a 500 man bedroeg. Op dien datum te 5 7- uur des morgens rukten twee kolonnes uit onder bevel van den luitenant-kolonel J. A. Vetter, ter gezamenlijke sterkte van 40 officieren en 850 minderen der infanterie, twee sectiën bergartillerie en 2 coehoommortieren, drie officieren en 57 paarden der cavalerie, drie officieren van gezondheid met ambulance en het noodige personeel on een detache ment genietroepen, sterk 1 officier en 31 minderen. Na een hardnekkigeu tegenstand was de vijand omstreeks 10 uur des voormid dags uit al zijne stelliugen verdreven en in het moerassig, zwaar begroeide terrein op den rechteroever der Atjehrivier ge vlucht, met achterlating van 43 dooden, waaronder een zoogenaamd onkwetsbare tengkoe, een 40tal geweren en ander wapen tuig benevens eenige munitie. Bovendien moeten nog L6 Pedireezen door hem worden vermist, die waarschijn lijk, hoewel doodelijk gewond, niettemin nog eene schuilplaats in de remboe heb ben weten te vinden. De opgaven van het aantal gewonden dat heeft weten te ontkomen varieere» tusschen 13 en 35. A.an onze zijde sneuvelden 4 en werden verwond 19 minderen, terwijl voorts de officier van gezondheid L. Prochnik en de le luitenants der infanterie G. H. Heis terkamp en B. F. de Bavallet lichte ver wondingen bekwamen. De toestand der gewonden was zeer bevredigend; het meerendeel zou voor het leger behouden blijven. Van de gewapende sloepen werd een Europeesch matroos der 3e klasse doode., lijk gewond. Na het allernoodzakelijkste van de door den vijand opgeworpen versterkingen en verhakkingen geslecht en de vernielde bruggen hersteld te hebben, waren de troe pen te 2V2 uur in den namiddag iu de kwartieren teruggekeerd. De houding onzer troepen was boven allen lof verheven. Er werd met orde en bekwaamheid ge manoeuvreerd, waardoor onze verliezen in verhouding tot den hardnekkigen tegen stand en de uitstekend gekozen stellingen des vijands zeer gering zijn te noemen het elan en de vuurdiscipline van den troep lieten niets te wen schen over. Als bewijs van den uitmuntenden geest der soldaten diene dat, toen in den avond van 2 op 3 dezer, vrijwilligers gevraagd werden om tusschen de verschillende pos ten hinderlagen te betrekken met het doel het aangekondigde binnenvallen van ver- sche benden tegen te gaan, allen als om strijd vroegen daarvan deel te mogen uit maken, en zulks niettegenstaande de in spannende werkzaamheid en zware ver moeienissen der laatste dagen. Den 4en dezer rukte opnieuw eene uit infanterie, artillerie en cavalerie samenge stelde kolonne uit met opdracht de pas opgeworpen versterkingen des vijands met alle beschikbare dwangarbeiders geheel te slechten, en verder het terrein open te kappen in de richting van Kandang Badja Bedil naar de Atjeh-rivier. Geene vijanden werden ontmoet. Trotiio-, Geboorte- en Doodberichten. Gehuwd: J- J. H. Kater eu Chr. A. Merens, Pontianak. - E. M. Collard en J. M. van Dijck, Batavia. - C. C. A. Schroder cn A. C- P. M. Pischer, Mr. Comelis. - C. Miquel en A. S. v. d. Grient, Buitenzorg. Bevallen: C. L. van Motman-van Ooster- houdt, d., Jasinga. - A. G Bik-Brouwer, d., Tanah-Abang. - E. F. Cramer-Scbenck, d., Soe- kaboemi. - C. M. van Aincijden van Duym-Bik, 2 z., Madioen. - C. VV. J. Berman-Thieme, z., Batavia. - P. M. La "Valette-Becker, z., Batavia. - J. E. Kroesc-Rensing, z Batavia. - R. E. W. T. Scfimutzer-Kortliaus, z., Semarang. - M. C. Muller-Streib, d., Semarang. - J. A. Joseph— Hoorn, z., Semarang. - P. Godefroy, z., ïjandi. - VV. F. v. d. Wilde—Schcy, z., Semarang. - Buia- man-De Wolff, d., Semarang. - N C. C. Mel- Tcrda-Gnudriaan, z., Malang. Overleden: J. J. II. Woestboff, 26 j., Ba tavia. - M. W. E. Ruigrok, 19 m, Onrust. - Wed. J. M. Muller—Kumpels, 25 Batavia. - Wed. F. S. W. Bckking-von Barnau, 67 j., Ba tavia. - H. L. v. d. Duugcn Gronobius-De Raat, 73 j., Batavia. - H. Winsser, 24 j., Solo. - Wed. A. A. M. dc Koek van Leeuwen-Van Stenis, 64 j., Oenarang. - J. A. Frunaux, 41 j., Soc- rabaja. - Kind van J. P. Göbel-Westen berg, 8 d., Soerabaja. CIVIEL DEPARTEMENT. Verleend-. Een tweej. verlof naar Europa wegens ziekte, aan den als.-res. van Billiton, H. Visser, en aan deu adsp.-contr. W. II. C. Lammerée. MILITAIR DEPARTEMENT. VerleendEen tweejarig verlof naar Europa wegens ziekte ann den le luit. der iuf. N C* van Heurn en aan den off. van gez. le kl. dr. T. Arntzenius. 25 Nov. 18S7. Staatsleningen. EUROPA. ï§ederl»aï«a. Gert. N. W. Schuld. 27. .lito dito dito 3 lito dito dito 372 dito Obligatiën Oblig. Amort. Syud. 3l/2 "Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 Slongar(|e, Obl. Leening 1867 d ilito in Papierrente 5 Goudleeuing 5 dito 1881 4 nsebrijving 1861/81 5 do. Ct. Adm. Lamais 5 do. do. Nolteuius 5 do. Pausel. Leening 5 Oblig. in Pap. 1878 47, dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Rusland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie dito dito 3e dito dito 1872 Gecous, dito 1873 dito. dito 1884 dito dito 1860 2e Leen. 47- dito 1875 Gecons. 47; dito 1880 dito 4 Obl. Lecning 1867/69 4 dito Goudl. 1883 6 &g>anje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkse. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 gor. dito 1863/65 gor. dito 1869 6 dito gereg AMERIKA. Mexico. Obl. 1851 3 dito 1864 3 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1868 dito diio 1883 dito goud 1879 Geuot. koers. V3»/i« 37'/16 98»/,, 983/, 99 99'/, 98'/, 68'/, 90 79'/, 64'/, 64',,, 68"/, 65=/, 89»/, 80»/, 56'/,, 95'/, 95 100»/, 83 93»/, 100'/» 100'/, 97'/, 50=/,, 50"/, 51'/, 92»/, 91 92»/, 92'/,, 88'/, 75'/, 81'»/,. 102'/, 63'»/,, 17'/, «7'/. Haarlem 2'/, 05 70 dito oude J,een. 8'/, 87'/.92'/. dito 1887 8'/, 96»/;—97'/, dito 1 99 —101 Industrieele en Finan- ciëele ondernemingen. Genot, koers. 102 10074 101'/, 100 102'/, 101 102'/, 100'/, 101'/- 100'/, 108'/, 102 V, 207'/, 102»/, 101 68 108 100 '6'/, 15 99»/, 99'/, 99»/, ■00'/, 9 97'/, Provinciale en Stede lijke ieeningen. Amsterd. Obl. 1861 9lU 967/, ltecep. 1886 37, 96*/, Kotter Ob 1886 8V 97 Nederland. Amst. Hy bank Pbr. 47- dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B. Pbr 47- dito dito 4 Gemeente-Cred Obl. 47a dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 47» dito dito 4 HolI.Hyp.-B.Pdb. 47, dito dito 4 Nnt. Ilyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47a Nederl. Bank. Aand. Uott. llyp.-B.l'ndb. 47- dïto dito 4 Stmv. «Ned." Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47a dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47- dito dito 4 Z.-lIol). Hyp. Pdbr. 473 Sponrwegleening ftedcrlande Haarl.-Zandv. Aand, lloll. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1888 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestom p. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 47s N.R.Sp-volgef. A aHd. do. »iet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 87a dito dito 1875/78 5 Ned.-We9tf. Aand. dito Obligatie* 4 Hongarije. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiëu 5 IfallP. Vict. Em. Obligatiën 5 W est-Sieil.Spw. do. 5 Ziiid.-Ital.Sprw. do. 8 dostenrjjk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 4' dito dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-üombr. Obl. 47-' Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 100'/, 101»/, en. 66 144»/, 102 114 101 101 106 100»/, 73'/, 16'/, 135 90'/, 84'/, 85 95'/, 102'/,, 102'/, 100 81»/, 59 100'/, 60»/, 90 Knrsk-Gliark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-.Iaroslow Obl. 5 Moskow-Knrsk Obl. 6 Mosk.-Smolensk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Scwaat do. 5 Poti-Tillïs Oblig. 5 Transcaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Cenlr. Pacific. Aand. Ohio. North. West. dito. le llyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. I3xt,ensdo.7 dito Menonionee do. 7 dito N. VV. Un. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito Sonth.-W. Obl. 7 Illinois Lens Gert 4 dito Genlr. G. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Ilyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South, do. 6 St.P.M.&Man,lelldo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South, l'acif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koera, 96»/, 83»/, 101 101 97 87'/, 83'/, 97»/, 60 54'/, 33"/,, 142 131V, 131'/, 131'/, 181 133 131'/, 121»/, 95'/, 118 114»/, 63'/, 100 118'/, lilt 20'/, 115 100 111'/, 116 109'/, 114 Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Premieleeningen. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.8 A mst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 f2.50 46 793/4 100 11074 M7. 88 "7i. 55Vs 93 S0 887, «774 België. Stad Autw. 1874. 8 dito Brussel 1887 rec.27; M©mgar|Je0 Staatsleening 1870 TheisB. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 87, Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Genève 8 DIVERSEN. Gt.Vcr.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 3 0 pO*.. 1007/a 1,0 v, 102 105 103 135 /5i05 8S78 997, 104«/« 11874 136'/, 1427, 104 148 138 127 947, 9474 1297, 81 102 10«74

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3