BEURSBERICHTEN. europa. mvmm, voor dat fonds voor 1888 werd bij de I ingelichte personen aldaar, de inter- daarop gevolgde beraadslaging over liet nationale toestand beschouwd moet Burgerlijk Pensioenfonds voor L888 door de heeren Sm een ge, Zaaij er euClercx krachtig opgetreden ten behoeve van de verzorging van weduwen en weezen van Rijksambtenaren. Zij toonden het belang aan van spoedige voorziening en kwamen op tegen den langzamen voortgang van dezen arbeid in de departementen. Het antwoord van den min is ter van Financiën gaf iets, maar lang u iet wat, en met hon, de belanghebbenden verwacht ten. Eindelijk waren de ministers over de zaak tot overeenstemming gekomen, aan de ontwerpen werd nu druk gewerkt, maar of ze nog in deze zitting de Kamer zou den bereiken, dat geloofde de Minister niet. Het zou zeker wel eeu der eerste onderwerpen zijn die de nieuwe Kamer zou behandelen. Het ontwerp werd aangenomen, evenals eene wijziging van hoofdstuk Vila der Staatsbegrooting voor 1886, tot bekrach tiging eeuer overeenkomst met 's-Graven- hage over afstand van grond aan de Amu- nitiehaven, en verlenging met een jaar der tijdelijke regeling van het onderwijs aan de Kon. Mil. Academie. De beraadslaging is aangevangen over het ontwerp tot het verleeuen van onder stand aan mindere geemployeerden, vaste werklieden en bedienden, op daggeld werk zaam bij inrichtingen vau 's-Rijks zeemacht en op 's-Rijks werktuigen. De hoofdzaak, het amendement der com missie van rapporteurs, verdedigd door de heeren K er dijk en Heldt, om aan het ontwerp een tijdelijk karakter te geven, is met 45 tegen 11 stemmen aangenomen. Derhalve is bepaald, dat totdat bij de wet hierin nader zal worden voorzien, de Staat ondersteuning verleent aan bedoelde werklieden, die in dienst zijn gekomen na de invoering der wet van 24 Juni 1854 en bij de in voering der tegenwoordige wet van 55 jaar oud waren en op ol na die invoering eervol werden ontslagen. Het geheele wetsontwerp is echter nog niet afgedaan. Heden half twee werd de zit ting voortgezet. Maandag de Staatsbegrooting. RECHTSZAKEN Voor de arrondissemeuts - rechtbank te 's Iiage stond Donderdag terecht een 17jarige knecht bij een goudsmid te Leiden. De beklaagde had, gelijk hij volledig be kende, twee partijen snippergoud ten na- deele van zijn meester ontvreemd en die te 's Graveuhage door een tusschenpersoo.il bij eeu goudsmid doen verkoopen, telkens voor f 20.50. Ook bleek hij eenige gouden tonnetjes, eveneens ten nadeele van zijn meester, te hebben ontvreemd. Tot dit mis drijf was hij gekomen uit zucht om ver- Teringen te maken. Omtrent den tusschenpersoon bleek dat deze zich later ten opzichte van deze zaak nader zal hebben te verantwoorden. De subst. off. van justitie, mr. baron De Vos van Steenwijk, vorderde tegen bekl. 4 maanden gevangenisstraf. Uitspraak aanstaanden Donderdag. De kantonrechter te Gulpen deed Woensdag uitspraak in de zaak tegen H. Broers, oud-burgemeester en raadslid van Slenaeken, legen wien het Openbaar Mi nisterie de vorige week Dinsdag ter zake van wildstrooperij f 40 boete, subs. 8 da gen hechtenis had geëischt. De oud-burge meester werd Donderdag veroordeeld tot eene geldboete van f20, subs. 4 dagen hechtenis. Ned. Herv. Kerk. Woensdag herdacht, onder algemeene blijken van belangstelling, de heer D. J. van Aalst, predikant te Hoorn, den dag waarop hij zich 25 jaar geleden aan die gemeente verbond. Dat zijn werk op prijs wordt gesteld, bleek uit de vele bewijzen van sympathie en waardeering, en uit de kostelijke geschenken, den jubilaris op dezen dag aangeboden, zoowel door leden van kerkbestuur en kerkbeheer, als door bijzondere colleges, ambtgenooten en 'vrienden. Beroepen te Goor ds. A. G. Boon, te Enkhuizen; te Nieuvverkerk aan den IJsel ds. P. Segboer, te Nieuw-Lekker- land. Bedankt voor Eemnes-Buiten door ds. C. J. Leenmans H.Az., te Staphorst; voor Blokzijl door ds. P. Meiudersma, te Diepenveen voor Gastel en voor Ammer- stol (el. Gouda) door den heer J. 14. W. Bisschop Boele, cand. te Utrecht; ds. W. van den Bergh te Voorthuizeu, voor de tweede maal voor een beroep naar de Ned. geref. kerk (doleerende) te 's Hage. B D i T E N I A IV D. Engeland. De Standard zegt dat Engelaud's uitmuntende verhouding tot het drievoudig verbond zal bij dragen tot het behoud '«an den vrede. De Timesover ditzelfde onder werp sprekende, acht het niet waar- öChijulijk, dat Salisbury in den be- doeldeu zin eeriige formeele verbin tenis zou onderteekend hebben, maar wel, dat bij te Weènen en te Rome verzekeringen heeft gegeven, welke de Kabinetten aldaar volkomen moe ten bevredigen. Door een telegram uit Berlijn ver neemt de Standard dat volgens *èl- worden als zeer ernstig. In verband hiermede wordt melding gemaakt van het samentrekken van Russische troepen aan de Ooetenrijksche grens. Aan de Standard wordt uit St. Petersburg geseind dat de politie in de voorstad Peski een huis heeft doorzocht, op vermoeden er nihilisten te vinden. Er waren verscheidene studenten bijeen, die zij arresteerde. De studenten boden eenen wanho- pigen tegenstand, waarbij vele ge wond werden. Duitschland. Het bulletin der geneesheereu te San Remo omtrent den toestand van den kroonprins luidde den 30en November aldus Het plaatselijk lijden van den prins vertoont oogenblikkelijk geenerlei verschijnselen, dat het kwaad om zich heen grijpt. Bezwarenvan welken aard ook, zijn niet voor handen. De algemeene functiën van het lichaam zijn voortdurend zeer goed. De prins doet bij gunstig we der dagelijks regelmatig eene wan deling of een rijtoer. Koningin Victoria heeft in een brief aan Keizer Wilhelm gewezen op de noodzakelijkheid, om spoedig een schikking te treffer, opdat de kroonprinses en haar kinderen, inge val de kroonprins komt te overlijden, goed verzorgd zouden achterblijven. De keizer bezit een groot vermogen, dat echter grooteudeels aan prins Wilhelm eu de Groothertogin van Baden zou komen. Graaf Behr, Bennig:en en Helldorf hebben bij den Rijksdag een voorstel ingediend, tot invoe ring van een vijfjarige legislatuur- periode. Volgens een telegram uit Ber lijn aan de Standard zou prins Fer dinand stellig vcornemensziju,afstand van de regeering te doen indien de mogendheden volhouden bij hare weigering om hem te erkennen. Frankrijk. De ministers hebben den leu Dec. op het «Elyeée» eene vergadering gehouden onder voor zitterschap van Grévy. Deze verklaarde dat de stand van zaken eene wijziging heeft onder gaan, eu dat hij dientengevolge vooreerst geen enkele mededeeliug aan het parlement zal doen toe komen. Rouvier zou van deze beslissing onmïddeïijk kennis geven aan de Kamer eu daarbij de verklaring voegen, dat het ministerie nu zijne aanvraag om ontslag handhaaft. Men verzekert dat Grévy eerst daags een nieuw ministerie samenstellen. Men mag naar dit ministerie nieuwsgierig zijn. In den Senaat lieeft de minister van Marine Donderdag verklaard, dat (le presi dent der Republiek van zijn besluit, om eene mededeeliug aan de Kamers te doen, heeft afgezien. Hierop ontstond eene al gemeene beweging. De minister verklaarde voorts, in ant woord op eene vraag, dat het bestaande Kabinet met de loopende zaken belast blijft, totdat een nieuw ministerie zal ge vormd zijn. Het zal zijn plicht doen. Een der leden stelde den Senaat voor, zich in de afdeelingen te begeven. Tegen dit voorstel verhieven zich stemmen. Met eenparige stemmen werd toen besloten de zitting te schorsen tot vier ure. Bij de hervatting der zitting is de vol gende resolutie van den heer Eaye inge komen ffDe Senaat, de door de regeering aangekondigde mededeeliug verwachtende, schorst zijne zitting tot acht ure." In de Kamer van Afgevaardigden waren de openbare tribunes overvol en er heerschte eene groote levendigheid in (1e zaal. De minister-president Rouvier ver klaarde dat de regeering te kennen had gegeven, dat hij in deze zitting eene mede- deeling van den President der Republiek aan het parlement zon doen. Het hoofd des Staats is echter van besluit veranderd. In deze omstandigheden bevindt het Ka binet, ten einde den President der Repu bliek in de gelegenheid te stellen, gelijk (1e constitutie het vereischt, zich in ge meenschap te stellen met de Kamers, zich in den vorigen toestand, zoodat het op nieuw zijn ontslag heeft ingediend. Deze verklaring vond veel bijval. Op het voor stel van de heer Ricard om de zitting te schorsen, ontstond aan de rechter- en aan de uiterste linkerzijde een afkeurend rumoer. De heer Cuzeau sprak van de teleur stelling die de Kamer ondervindt, en stelde voor, den beer Grévy kennis te geven van de schorsing der zitting. Met eenparige stemmen van de geheele linkerzijde werd besloten tot 4 ure de zitting te schorsen. In de couloirs bracht de tijding dat (1e heer Grévy op zijn post blijft, eene groote verbazing teweeg. De minister Rouvier heeft zich daarop naar het Elysée begeven om, in overeen stemming met de uitnoodiging der Kamer, den heer Grévy te berichten, dat do Kamer hare zitting geschorst heeft tot 4 ure. De heer Grévy heeft geantwoord dat, daar het Kabinet een aftredend ministerie is, het zich enkel met (le loopende zaken had bezig te houden. De zitting der Kamer werd te ure hervat, onder het voorzitterschap van don heer Floquet. Er werd een ontwerp besluit ingediend, aldus luidende: //De Kamer, in afwachting van de mededeeliug, die haar beloofd was, verdaagt hare zit ting tot zes ure. //Dit ontwerp-besluit werd aangenomen met 331 stemmeu tegen 3 De voorzitter verklaarde, in antwoord op eene vraag; de ministers, die op de banken der afgevaardigden zitten, zijn con stitutioneel de regeering, die verantwoor delijk is voor de handhaving der open bare orde." Bijvalskreten werden na deze woorden vau alle groepen der linkerzijde vernomen. Toen de zitting der Kamer te 6.20 weder geopend was, zeido Rouvier dat hij de twee besluiten van de Kamer had me degedeeld aan Grévy, en dat deze, na rijp onderzoek, verklaarde volstrekt geen plan te hebben om terug te komen op zijne beslissing, eu dat hij den volgenden dag aan het parlement zijn besluit zal mede- deelen, wanneer de ministers hun ontslag zullen hebben teruggenomen. (Geroep Neen Op voorstel van Floquet besloot de Kamer de zitting te verdagen tot heden namiddag ten twee ure. Na de sluiting ging de menigte uiteen, zonder dat iets voorviel. Een uur na de sluiting van de zitting der Kamer deelde Rouvier in den Senaat dezelfde verklaring mede. De Senaat ver daagde de zitting lot heden namiddag ten twee ure. In de Kamer heerschte zeer groote verbittering tegen Grévy. Sommige afge vaardigden stellen voor, hem in staat van beschuldiging Le stellen. Audrieux ontkent, dat hij de opdracht om een ministerie te vormen, zou hebben aanvaard. In den omtrek van het paleis Bourbon was eene groote menigte volks op de been. Louise Michel was er met de hoofden der anarchistische partij, Henri Rocliefort werd toegejuicht door (le menigte, die weg met Ferry!" riep. Déroulède wandelde door de stad, gevolgd door manifesteerenden, (lie hem uitjouwden. Hij werd gevangen genomen, verzette zich hiertegen en werd losgelaten. Na de zitting der Kamer kwam de ministerraad op het Elysée bijeen. Rouvier zette de beteekenis van het besluit der Kamer uiteen en wees op de verantwoor delijkheid van het Kabinet voor de hand having der orde. Grévy vroeg aan iederen minister afzonderlijk zijn oordeel. Allen verklaarden eenstemmig, (lat het aftreden van den president geen uitstel kou dulden. Toen zeide Grévy, dat de Kamer dan voor de geschiedenis de verantwoordelijkheid moest dragen van eenen toestand, welke door haar toedoen was ontstaan. Men stelde hierna de uitdrukkingen vast van de ver klaring, welke Rouvier in de Kamer heeft medegedeeld. Grévy verzocht Rouvier het woord demissie niet uit te spreken, daar dit niet constitutioneel was. Aan het slot der vergadering mach tigde Grévy dezen in gesprekken te ver klaren aan de afgevaardigden, dat zijn aftreden wegens de besluiten van de Ka mer en den Senaat onvermijdelijk was. Hij zou het den volgenden dag aan de voor zitters der Kamers mededeelen. Bij het vallen van den avond kregen de betoogingen hoe langer hoe meer een ge welddadig karakter. De garde te paard deed Déroulède vertrekken van den Con- corde-brug, waar de menigte herhaalde lijk trachtte de linie der vredewachters te verbreken, maar werd telkens door dezen teruggedreven. Versterkingen kwamen aan. De menigte ging voort de //Marseillaise" en de //Carmagnole" te zingen. Louise Michel is omstreeks 9 ure ge vangen genomen. Vier honderd menschen braken door de linie der agenten en kwamen bij het Elysée. Een escadron van de republikeinscho garde drong de me nigte terug, en toen deze grooter werd, rukte het in draf voorwaarts, hetgeen een groote schrik veroorzaakte. Velen personen geraakten onder den voet; onge veer twintig werden gevangen genomen. Op het plein der Opera, ontstond een hevig gedrang doch eene sterke politiemacht heeft de menigte uiteengedreven. Reuter seint vaa heden uit Parijs. Een talrijke menigte vatte Donderdag avond post voor het stadhuis. Ecu lid van den gemeen teraad hield eeu toespraak tot het volk. De politie deed de samenscho ling uiteengaan, maar de agenten werden teruggeroepen op bevel van den prefect van politie. Kleine troepjes trokken hier eu daar door de stad, roepende: weg met Ferry! Tegen middernacht was de stad geheel kalm. Spanje. I)e Cortes heeft onlangs ee belangrijk crediet bewilligd voor den bouw \an nieuwe oorlogsche pen, maar onder het beding i at die in 't land zelf zonden gemaakt wor den. Het bleek echter al spoedig dat de Staats- en particuliere wer ver voor dien bouw in 't geheel niet berekend zijn, en nu heeft men er wat anders op gevonden om de publieke opinie tevreden te stellen. Mahomed kon niet naar den berg komen, dus nu werd de berg uit- genoodigd zich naar Mahomed te verplaatsen. Aan buitenlandsche fir ma's zal concessie voor den bouw der schepen worden gegeven, mits zij hare scheepsbouw werven in Spanje vestigen. Agenten van Fransche en Engel- sche scheepsbouwmeesters zijn te Bilbao aangekomen om mee te din gen naar de concessie van de aan de Bilbao-rivier gelegen ijzerwerken. In Biscaye zullen dus eerlang groote scheepstimmerwerven gevestigd wor den, evenals in de dagen van Filips II, toen de Armada gebouwd werd. Turkije. De Porte heeft de Levand Herald geschorst, op eene klacht van den Russischen ambassa deur over beleediging van den Czaar. Uit Constautiuopel wordt ge meld van toenemende zeerooverijen in de golf van Perzië. De Turk.-che goeverneur in de provincie Hedjas beeft aan de Porte bericht dat een Engelsch oorlogsschip verdachte be wegingen uitvoert nabij hst eiland Reismajoemel; de bevelhebber, daar over geïnterpelleerd, verklaarde ze kere blinde kustklippen op te zoeken, maar toen de Eugelschen geland waren, sloegen zij tenten op nabij de bekende zoutgroeven, weshalve de goeverneur de Turksche regee ring waarschuwde. Deze vraagt de Britsche regeering opheldering. KOMËN BATAVIA, 25 October. Uit liet kort verslag van den resident der Westerafdeeliug van Borneo over 16 Sept. tot 15 October blijkt dat men na bet opkoopen ,van suikerriet voor Java in (le afdeelingen Pontianak en Ommelanden, Soengei-Kakap en Sambas op grootere schaal aan hec planten van riet is gegaan; dat te Pontianak een stoomhoutzagerij is opgericht en dat de Cbineezeu in Mandor veel overlast hadden van Dajaks, zoodat zelfs enkele huisgezinnen verhuisden. Vervallen is de vergunning aan de heeren J. L. De Grave en G. C. E. Van Daalen verleend om te Soerabaja een ma chinale zuiver-walervoorzieniiig aan te leg gen en te exploiteeren. Soerabaja, waar artesische putboring niet slaagt, zal het dus nog langer met zijn slecht drinkwater moeten doen. Veepest is uitgebroken in de afdee- ling Meester-Cornelis; later is zij ook te Weltevreden te Jacatra en op de garni zoensslachterij geconstateerd. Het vervoer van vee, in, door en uit de afdeelingen Meester-Cornelis en Stad en voorsteden van Batavia is verboden, zonder consent van het hoofd van gewestelijk of plaatselijk bestuur. De //Javasche Courant" bevat de goedgekeurde statuten van de naamluoze vennootschap: //Maatschappij tot exploi tatie van het land Soeka Boemi". Het perceel ligt in Kediri en zal met koffie word er. beplant; het kapitaal is groot f 200.000, directeur is mr. J.W. Ramaer te Soerabaja, administrateur de heer L. M. Tijl. De meeste aandeelhouders wonen in Rotterdam. Naar wij vernemen zal door de heeren P. P. L. Lorck en A. Rusclie in het lo caal der firma Hall en Co. alhier op de Kali besar een nieuwe drukkerij worden opgericht, voorzien van de nieuwste ma chines op dat gebied, wanneer namelijk het daartoe benoodigde kapitaal, naen spreekt van 12.000, kan worden gevonden. (J. B.) Cl VIEL BE PAR TEMEN T. Verleend-. Een tweej. verlof naar Europa wegens ziekte, aan de hulpouderwijzeres C. L. Homburg eu aan den adspirant-control. bij bet binnenl. bestuur E. Kamp. Trouw-, Geboorte- en Boodberichten. Gehuwd: Cli. van Aken en M. J. M. Eu- gelbregt, Batavia. BevallenA. Palm-Johannes Batavia. - W. Elliott—Reusing d., Batavia. - Spiclter—Laux- mers d., Batavia. Overleden: Wed. J. Crone-De Blot 59 j., Buitenzorg. GKIHENG» NIEUWS. Zekere Anlonio Bolgialand bouwer te Peglio (Gaverdoua), be sloot eenige dagea geledeD, door armoede gedreven, naar Amerika te verbuizen. Daartoe verkocht hij al zijn huisraad. Nadat alles verkocht was, verviel 2 Dec. 1S87. Staatsleenintp. 3% 3 v= fëe«Si*ï:rlas&d,, Cert. N. W. Schuld. 21/. dito dito dito dito dito dito dito Obligatiën Oblig. A mort. Syud. Frawkrijk. Orig. Inschrijving 3 Sitóïsgasijle. Obl. Leouiug 1867 5 dito in Papievrente 5 Goudleoning 5 dito 1881 4 ffaSSe. I nschrij ving 1861/81 5 do, Ct. A dm. Lam ais 5 do. do. Nolteuius 5 lo. Pausel. Leeuing 5 €$<i>s&eaar^k Oblig. in Pap. 1878 41/2 dito dito dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Po h>u. Obl. Schatk. 1844 4 Portni|Rl. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 E3u»iand. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gecons, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 47s dito 1875 Gecons. 4J/j dito 1880 dito 4 Obl. Lceniug 1867/694 dito Goudl. 1883 6 tëgmnje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 TTurkUe. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg Mexico. Obl. 1851 dito 1864 Krazfilfe. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 188fi dito dito 1863 dito diio 1883 dito goud 1879 Genot. koerB. s vu 88 88"/.. 93»/. 781/; 100 90 91% 89 64% 64% 85% 65'/, 89% «IV. 56 84'/; 95 Ol'/l. 831/. 95% 101% 100 87"/; 50 50»/,, 51%, 98% 84% 93% 9 2% 8 711/, 75% 81»/,. 102 ««■Vi, 47% 60 67'/,, 12 13'/, 37'-/,, 16% 100 100 100 99 94% 97% Haarlem. 2'/, 65 —70 dito oude Leen. 3V» S7,/-»921/- dito 1887 3'/ó 96:t/497l/s dito 4 99 101 Imlusirieeig en Fiiian- cide oudeniemingen. Genot, koers. 1013/8 1003/4 ïoi v» 100 102 V2 101 102 V« lOOVa 1013/4 100V4 10874 1027a KederSaud. A mat. Hy bank Pbr. 4'/- dito dito dito 4 Aruli. ITyp.-B.Pbr 4V» dito dito 4 Gemeeute-Cred Obl. 47» dito dito 4 'a-Grav. Hyp. Pdbr. 47» dito dito 4 lIoll.llyp.-B.Pdb. 4l/s dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47a Nederl. Bank. Aand. Itott. llyp.-B. Pndb. 4 7s dito dito 4 Stmv. «Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47a dito dito 4 Utr. Hvp.-Bk. Pdbr. 47» dito dito 4 j Z.-lioll. Hyp. Pdbr. 47s' 1033/4 ■00'% 68 103 100 98 1001/, 100% 101% SpoorweQleeningen. Provinciale en Stede lijke leeningen. Amaterd. Obl. 1861 37a| 97 ltecep. 1886 3 7,1 967/8 Hotte Ob 1886 3l/ 96a/4 Nederland, llaarl.-Zandv. Aand. IIoil. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Es. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp, dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Iud. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 47a N.R.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 37» dito dito 1875/78 5 Ned.-West f. Aand. dito Obligatiën 47* Hoagar({e. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 DüaJJJL Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand. S'olen, Warsoh.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 ï&Btsfland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. dito dito 4 dito dito 3 Bultis. Spw. Aand. 3 Cliarkow Azow dito 5 Iwang-Uombr. Obl. 47-. Jelez-Griasi. dito. 5 Jclez-Orel do. 5 65 l442/4 1013/4 112 101 101 106 1003/8 74 J«7s 13572 9574 IO274 10272 997, 81 58 1007a 603/l6 90 457» 80 1007a lH7s 9674 88 65!7u 557» 9374 307a 89 97 Kiirsk-Oliark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 8 Mosk.-Siuolensk.do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Setraat do. 5 Poti-Tillis Oblig. 5 ïrauscaucas do. 3 Z. W.Spw.-Al. Aand. 5 Ancerika, Coutr. Pacific. Aand. Chic. North. We3t. dito. le Hyp. dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Meuoraenee do. dito N. W. Un. do. 7 dito Win.St. Pot. do. 7 dito South.-VV. Obl, 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 8 Louis v. Nasb v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tei Aand. do. U.Pac. S.Br.Obl.6 Miss. Pac. South, do. 6 St.P.M.&Mau.lelIJo.? dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw.do 8 Union Pacific, dito. 6 Genot koor» 97 «3% 162 lOl'/g Sfi'V,, »7% 83'/- 97% 59% 54% 32 131 131% 131 131% 132 131% '21%, 95% 117% 113 60 10!)'/, 118% 111 18% 115 180'/, Hl'/. 116% 110 114 Tramwegmaafscbappijefl Haarl. Tram. Aand. N. Z,-II. Stmtr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 A mst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 3 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 f2.50 HelgILL Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 rec.27a ISongarjjc. Staatsleeuiug 1870 Theiss. Rcg. Pr. Obl. 4 ^osJenrljk, Staatslcening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Aust. 1858 Stad Ween en 1874 Fruisen. Th. 100 1855 87a Rusland. Staatsleeuiug 1864 5 dito 1866 5 Zwitserlaiid. Genève 3 Ct.Ver.Am.Sp.leScr. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg. A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 0 3 pCt, 1067/a I..O74 102 105 103 132 ƒ2.05 8872 100 M"/u 1047, 10874 135 1437, 1063/4 148 145 12874 947, 95 1297, 81 10174 107

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3