B 111 E X L A X D. GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. Industrieele en Finan cieels ondernemingen. Provinciale en Stede lijke leeningen. Spnorwegleening en. Premieleeningen. baas vau den heer Rebel, in ver zekerde bewaring genomen, nog in het bezit van het ontvreemde. Op een hofje in de Javaetraat te 's-Hage beet bij eene twist een man zijn vrouw den duim af. Vooraf had hij al het huisraad kort en klein geslagen. Een 4-tal agenten hadden moeite hem naar het politie-bureau over te brengen. Een ruim 70-jarig heer te Utrecht heeft, naar het Utr. Dgil. meldt, onlangs nog een viertal kiezen gekregen. Deze natuurgril veroor zaakte hem veel pijn. De politie te Utrecht heeft Zaterdag op de botermarkt aldaar stukjes kunstboter in beslag geno men, die als natuurboter te koop werden aangeboden. Te Budel (N.-B.) heeft eene vechtpartij plaats gehad tusschen twee landbouwers, een uit Budel en de ander uit de naburige Bel gische gemeente Hamont. De laatste is daarbij zóó ernstig gewond, dat men vreest voor zijn leven. De dader is door de te Budel gestationneerde maréchaussée aangehouden en ge vankelijk naar Roermond gebracht. In de Hervormde kerk te IJ- horst, gem. Siaphorst, is een graf kelder gevonden, waarin 6 dood kisten, naast elkander staande zich bevonden, die ieder een lijk bevatten. De kelder is geweld en de steen, die hem afsloot, vertoont een prach tig wapenschild en het jaartal 1245. Men beschouwd dien kelder als zeer merkwaardig. Te Nut in Limburg kreeg een iandbouwer dezer dagen dusdani- gen stoot van een karreboom tegen het hart, dat de man op de plaat6 dood bleef. Het overschot van het trichi- nieuse varken te Goes is onder toe zicht van de politie verbrand en waarschijnlijk zullen de tweeoverige varkens van denzelfden stal ook onteigend worden. Te Hengeloo (O.) is eene wiel- rijdersvereemging onder den karak teristieken naam «Quick» opgericht. Dezer dagen zoo meldt men uit Asten, kreeg deze gemeente een onverwacht en weinig gewenscht bezoek van een bende Zigeuners, be staande uit een man, zijn vrouw en vier kinderen met de moeder van dien man en zijne gehuwde zuster, wier echtgenoot echter niet bij het troepje aanwezig was. Blijkens hun ne papieren hadden zij den 14u Juni van dit jaar Budapest verlaten, en thans kwamen zij hier aan met een armoedigen wagen, twee paarden en een jongen beer. Begeleid door dekoninklijke maréchaussée dezer ge meente zagen wij deze Nomaden op het marktplein stilhouden, waar hun op last van den burgemeester door den logementhouder J. Van Hoek, brood met koffie werd toe gediend, hetgeen zij zich zeer kos telijk lieten smaken, en na nog een flinke pijp gestopt te hebben, wer den zij uit onze gemeente gedreven in de richting van Zomeren, waar zij door de maréchaussées van Heeze in ontvangst werden genomen om zoo verder naar de Belgische grenzen geleid te worden. Ter diepte van ongeveer twee voet, is dezer dagen in den tuin van de pastorie der Herv. gemeente te Witmarsum (Er.) een zilveren munt stuk met het jaartal 1573 gevonden, dat na onderzoek bleek een Bra- bantsche rijksdaalder van Filips II, koning van Spanje, te zijn. Het is aan den heer mr. J. Dirks te Leeuwarden, voorzitter van het Friesch Oudheidkundig Genootschap ter hand gesteld. Te Haaften is een 10-jarige knaap in hechtenis genomen, die op vier plaatsen getracht heeft brand te stichten. De branden werden ge lukkig nog tijdig gebluscht. Zondagnacht is in de R. K. kerk te Herwen ingebroken. Men vond eene ladder tegen een raam staan, eene fraai beschilderde ruit stuk geslagen, de offerbus openge broken en de doos met ouwels voor de hostie verdwenen. Laatstgenoemd voorwerp werd op korten afstand van de kerk ledig teruggevonden. Twee mannen, die aldaar Vrijdag bedelende rondliepen en Zaterdag morgen beweerden naar Arnhem te willen wandelen, zijn in arrest ge nomen. Zulk personeel zwerft in de laatste dagen al daar veelvuldig rond. Alhoewel de zoogenaamde tweede millioenenjuffrouw, te Hee renveen in hechtenis, blijft beweren, dat zij in Drachten eene waarde van 2000 mark heeft verstopt, heeft het onderzoek, hetwelk, zooals gemeld is, aldaar in hare tegenwoordigheid en op hare aanwijzing plaats had, tot geen resuldaat geleid. Het geld werd niet gevonden. Donderdagmiddag had er een ernstig ongeluk plaats te Kibbel- gaarn, een plaatsje onder de ge meente Veendam. Twee jongelui stoeiden met een geladen geweer en eene sabel. Het geweer ging on verwachts af, met het gevolg, dat een van hen de volle lading in het hoofd kreeg en dood nederviel. POSTERIJEN EN TELEGRAPHIE. De minister van Waterstaat enz. heeft naar aan de „A.rnh. Ct." wordt be richt het plan opgevat, op Zon- en feestdagen slechts eene bestelling van brie ven enz. te doen plaats hebben, ten einde de ambtenaren zooveel mogelijk om de zeven dagen van een rustdag te doen ge nieten. Om het verkeer echter niet geheel te doen ophouden, zou hij dan tevens de tele graafkantoren gelijkmatig over ons land op Zon- en feestdagen open willen stelleu, van 812 voormiddags en van 59 namiddags. Belanghebbenden kunnen dan door mid del van de telegraaf 's morgen en 's avonds, zij het dan ook met meerdere kosten, cor- respondeeren. WEEZEN EN ARMENZORG. De dezer dagen overleden lieer W. F. Windgetter heeft bij testament ver maakt aan de clirist. geref. kerk te Alk maar f 2000, aan de Ned. herv. kerk te idem f 500, aan de geref. armen te Koog a/d Zaan f1000, aan de geref. kerk te lieiloo f300, aan die te Heemstede f 100; aan de afd. Alkmaar van het bijbelge nootschap f100, aan de christel. school te Alkmaar f 100 en aan de algemeene armen te Alkmaar f100. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor het beroep naar Noord wij kerho ut en naar De Lier door den heer J. H. Willebrands, cand. te Leiden, die het beroep naar Oude Wetering heeft aange nomen. Ierland. Bij de uitzetting vau den pachter David Foley, te Bal- likerogne, werd, evenals bij de bele geringen in de oudheid, van een ram gebruik gemaakt. Men had zich namelijk voorzien van een lange, van voren stevig met ijzer beslagen balk, en toen nu Foley in kennis was gesteld met het voornemen om storm te loopen en desniettemin koppig de ontruiming van het huis bleef weigerei), werd met de balk de eene zijde van het huis opeuge rammeid. De belegerden hadden zich echter op alles voorbereid en wier pen heet en vuil water over de be legeraars uit. Maar hier hield de imitatie naar de oudheid op. De aanvallers grepen, in plaats van naar hun schilden, naar een voor het doel meegenomen brandspuit, welker stra len spoedig elk verzet van het pach tersgezin in den grond smoorden. Binnen een uur was op die manier, met ram en brandspuit, de uitwijzing voltooid. De geheel doornatte familie werd naar de gevangenis van New Rosa overgebracht. Volgens een bericht in de Londensche bladen blijft de pause lijke gezant Mgr. Persico, voorioopig in Ierland. De Paus heeft hem niewe in8tructiën gegeven, waardoor zijn zending een meer uitvoerend karak ter erlangt. Reuter seint van heden uit LondenIn verschillende voorsteden zijn gisteren door de sociaal-demo craten bijeenkomsten gehouden. De politie behoefde niet tusschenbeide te komen. Duitsehland. De Rijksdag heeft, na een langdurig debat, het voor stel omtrent de graanrechten ver wezen naar eene commissie van 28 leden. Tijdens de beraadslagingen heeft de minister Lucius het ont werp verdedigd tegen verschillende daartegen ingebrachte bezwaren, met name tegen het verwijt, dat het ont werp slechts zoude strekken tot be vordering van het belang der groote grondbezitters. De minister verklaar de dat eene spoedigo beslissing ge wenscht was, en hij sprak daarbij den wensch uit dat de commissie bij hare beraadslagingen de zaak niet moeilijker make door daarbij ook het munt vraagstuk te pas te brengen. Frankrijk. Het congres te Versail les is Zaterdag bijeengekomen om lot de stemming voor een nieuwen President der Republiek overtegaan. De officieele uitslag dezer stemming was als volgt: Uitgebracht 842 stemmen, van onwaarde 15. Sadi Carnot verkreeg er 616Saussier 186; Ferry 11, terwijl op verschillende personen 11 stemmen waren uitgebracht. Sadi Carnot is dus tot President gekozen. Daar bij de eerste stemming geen vol strekte meerderheid was verkregeu ver klaarden Ferry en de Freycinet, die vele stemmen op zich hadden vereenigd van hunue eauilidatuur af te zien. Van deze handelwijze werd door de linkerzijde, als een daad van groote vaderlandsliefde acte genomen. Marie Francjois Sadi Carnot is vijftig jaren oud; hij werd geboren op 11 Augus tus 1837 te Limoges, en is de oudste zoon van den senator Lazare Carnot, een staatsman van naam, afgevaardigde onder de Juli-monarchie, minister van onderwijs onder de republiek van 1848, en weder afgevaardigde onder de republiek van 1871. De nieuwe president werd, evenals De Freycinet, opgeleid voor ingenieur, en was in die betrekking ook eenige jaren werk zaam, toen hij in den aanvang van 1871 benoemd werd tot prefect van liet departe ment der Benedeu-Seine en tot buitenge woon commissaris, belast met hetorgani- seeren der nationale verdediging in dat departement en de departementen der Eure en Calvados. Ongeveer eene maand later werd hij afgevaardigd naar de Nationale Vergadering, waar hij zich liet inschrijven bij de republikeinsche linkerzijde, welke groep hem vervolgens tot haren secretaris koos. Hij stemde voor al de maatregelen die een doel hadden de republiek blijvend te vestigen, en behoorde ook tot de afge vaardigden, die voor de constitutioneele wetten stemden. Bij de algemeene verkiezingen in 1876 voor de Kamer van Afgevaardigden werd hij gekozen in het arrondissement van Beaune. In de nieuwe Kamer sloot hij zich bij dezelfde partij aan, en werd hij gekozeu tot een der secretarissen van het bureau. Aanvankelijk betroffen zijne parlemen taire adviezen bijna uitsluitend de open bare werken, de spoorwegen en de bin- nenlaudsche scheepvaart, en aan die ad viezen werd veel waarde gehecht. Her haaldelijk maakte hij deel uit van de com missie voor het budget, en in 1878 werd hij door haar gekozen tot rapporteur over de begrootiug van openbare werken. In Augustus van dat zelfde jaar trad hij op als onder-secretaris van staat hij het mi nisterie van openbare werken. In het laatste ministerie-Freycinet werd hij benoemd tot minister van Financiën, in welke betrek king hij echter niet zeer gelukkig was. Sadi Carnot is een warm republikein. Trouwens dat zit bij hem in het bloed; hij is van het echte ras. Zijn grootvader, lid der conventie, was een der verdienste lijkste mannen van de eerste Fransche republiek, wiens naam nog heden ten dage bij de Fransche hoog in aanzien staat, vooral wegens hetgeen hij in moeilijke da gen voor de verdediging des lands heeft gedaan. En zijn vader was een der drie republikeinsche candidate u, die na den coup d'état van 2 December tot lid van het Wetgevend Lichaam werden gekozen, rnaar weigerden den eed van trouw aau den keizer af te leggen. Sadi Carnot zelf behoorde tot de afgevaardigden, die in 1877 aan het ministerie De Broglie een votum van vertrouwen weigerden. Even als zijn vader, behoort Sadi Carnot tot de gematigde, echt vrijzinnige onder de republikeinen. Zijne verkiezing tot Hoofd van den staat neemt de vrees weg, die algemeen gedeeld werd, dat de keuze van een plaatsvervan ger voor Grévy aanleiding geven zou tot ernstige wanordelijkheden in Frankrijk_ Antwoordende op de geluk- wenschen van de presidenten van Senaat en Kamerbetuigde Sadi Carnot zijnen dank aan de leden van het Congres, die tiunne stem men op hem uitbrachten, aldus ge tuigende vaD het verlangen naar pacificatie en eensgezindheid, waar mede Frankrijk bezield is.Dezedag— zeide hij getuigt dat de verte genwoordigers van Frankrijk hunne gemeenschappelijke pogingen weten te vereenigen, de constitutie weten te bevestigen, en aan het land een geregelden gang van zaken en een stabiel en werkzaam goevernement weten te verzekeren, bekwaam om aan de natie, met de vrijheid naar binnen, waardigheid naar buiten te geren, alsmede al de weldaden, die het land van de republiek verwacht. De nieuwe president heeft des avonds te 9 uren zijne intrede ge daan in het Elysée. Na de officieele installatie hebben de ministers, over eenkomstig het gebruik, hun ontslag ingediend. Den geheelen avond heerschte er in Parijs eene groote opgewektheid. Op verschillende plaatsen waren illuminatiën aangebracht. Eene tal rijke menigte begaf zich naar het Elysée om Sadi Carnot geluk te wenschen, die daarvoor zijnen dank betuigde. Er hebben zich in het geheel geen (wanordelijkheden voorgedaan. Reuier seint van heden uit Parijs: Het Journal Ojficiel deelt mede, dat president Sadi Carnot in den gisteren onder zijn leiding ge houden ministerraad, den ministers, die hun ontslag hadden aangevraagd, verzocht heeft voorioopig hun ambt te blijven vervullen, tot afdoening der loopende zaken. De president zal geen besluit ne men betreffende de samenstelling van een nieuw ministerie, voordat hij de voorzitters van de Kamer en den Senaat, benevens de leiders der partijgroepen beeft geraadpleegd. Spanje. De min.-presid. Sagasta heeft dezer dagen in eene talrijke ver gadering van afgevaardigden eene zeer toegejuichte rede gehouden. Hij verklaarde dat er in het nieuwe zittingsjaar voor de wetgeving veel te doen zal vallen maar hij hoopte dat de Kamers alle door de regee ring in te dienen ontwerpen zullen goedkeuren. Het land schrijdt met vasten tred op den weg voort, die leidt naar zijne toekomstige bestem ming. De binnenlandsche vrede boezemt het buitenland eerbied in. Dit succes heeft men te danken aan de houding der liberale partij, aan de vaderlandsch liefde der partijen, aan de goede tucht in het leger en bij de marine, en aan de pogingen der koningin-regenteswezenlijke bemiddelaarster voor den vrede. Bulgarije. Reuter seint van he den uit Londen: De Standard ver neemt uit Sofia, dat daar in de re- geeringskringen groote ongerustheid heerscht. Men vreest de ontevreden heid van prins Bismarck en be schouwt daarbij de komst van prin ses Clémentine van Orleans te Sofia als zeer ongelegen. Noord-Amerik (V. S.) Reuter seint van heden uit Washington In een voorloopige bijeenkomst van de leden der democratische partij in het Congres werd besloten den heer Carlisle caudidaat te stellen als voor zitter van het Huis van Afgevaar digden. Het congres wordt morgen geopend. RECLAMES 50 cents per regel. Tegen het zuur van de Biiaag, de opgezetheid van den huik en andere teek enen die liet bewijs zijn van eene slechte vertering en andere verschijnselen, ieder patient die de waarde van de gezondheid tent zal dc mineraal pastillen van Soden moeten gebruiken, die men krijgen kan in alle apotheken tegen 60 cents de doos, en op dewelke, van alle kanten, zoo wel van de leeken als van de dokters men de beste bewijsstukken hekomen heeft. Het beste bewijs der groote aan merking, welke de genoemde pastillen bij arm en rijk vinden, dat is de groote verkoop van 200,000 doozeu, gedurende 2 maanden gedaan in geheel Duitsehland. Terwijl de politie nog steeds bezig was oasporingen te doen naar de kleine Bertha Brunner, die spoor loos uit Bazel is verdwenen, werd verleden week te Zurich een doch tertje van den schoenmaker Doelker onder valsche voorspiegelingen op gelicht. Het meisje stond met haar broertje voor een bazar te kijken, toen zij onverwachts door een twin tig-jarig jonkman werden aange sproken, die zich uitgaf voor een bloedverwant uit Rapperschwyl. De neef was bijzonder voorkomend en kocht het argelooze volkje aan eene naburige kraam eenige lekkernijen. Het noodige vertrouwen aldus ge wonnen zijnde, zond hij het broertje naar huis, met de boodschap, dat hij met het meisje spoedig zou ach terna komen. In plaats daarvan zette hij zich met dit laatste in den trein en reed naar Lucern. Na angstig wachten deden de ouders van het onverklaarbaar geval aangifte bij de pohtie en den volgenden morgen werd de booswicht, zekere Kauff- mann uit Wintertbur, bij den kraag gepakt, op het oogenblik dat hij aan het Lucernsche statiou verder wilde reizen naar Italië. Naar men zegt, was hij van zins het onschuldige kind aau een kunstenmakerstroep te verkoopen. De verontwaardiging der Zurichsche burgerij was zoo groot, dat de politie moeite genoeg 5 Dee. 1887. EUROPA, ïederlam ft e «Ierland. Cert. N. W. Schuld. 2 dito dito dito lito dito dito 37- dito Obligutië-n 37-2 Oblig. A mort. Synd. 37-2 Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 MoJsgarBe. Obl. Leening 1867 o dito in Papierrente 5 Goudleening 5 dito 1881 4 Ktalle. Inschrijvingl861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Nolteuius 5 do. Pausel. Leening 5 Bostenrlfk Oblig. in Pap. 1878 41/2 dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Rusland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gecona, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 47° dito 1875 Gecona. êl/2 dito 1880 dito 4 Obl. Leeningl867/694 dito Goudl. 1888 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkse. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg Genot, koers. 73 8 T/u 98»/,. 98'/, 98'/, 78'/, 99'/i. 68'/, 90'/, 79'/, 91'/, 89 64'/,, «5'„. 66'/, 81'/. 56'/,. 95 95 101 83'/, 95'/, 100'/,, 100 97'/. 50'/. 50'/, 51'/» 93'/, 94'/, 92'/,, 91'/, 87'/. 75'/,, 81"/,, 102'/, 53'/, 47'/. 67'/. ;ezlco. 011. 1851 3 dito 1864 3 ISrazillc. Obl. Londen 1865 5 dito Leen. 1875 5 dito dito 1886 5 dito dito 1868 4'/. dito diio 1883 4'/. dito goud 1879 4'/. Haarlem 255 70 dito oude Leen. 8'/. 87'/..92'/3 dito 1887 3'/". 96'/;—97'/. dito 4 99 —101 Genot, koers. 101% lC03/4 101'/, 100 102'/, 101 102'/, 100'/, 101'/, 100'/,, 103'/, 102'/, 206 102'/, 100'/, 16'/, 100'/, 100 100'/, 99'/, 94'/, 97'/, Amsterd. Obl. 1861 372| 97 llecep. 1886 81/. 96?/8 Rotte Ob 1886 31/1 96% Nederland. A mat. Hy bank Pbr. 47s dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.Pbr 41/. dito dito 4 Gemeente-Cred Obl. 41/' dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 41/» dito dito 4 HolI.Hyp.-B.Pdb. 47, dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47; Nederl. Bank. Aand. ltott. Hyp.-B.Pndb. 47a dito dito 4 Stmv. //Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47s dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47. dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 4l/s Nederland» Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 47s N.li.Sp-volgef. A and. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 37- dito dito 1875/78 5 Ned.-NVestf. Aand. dito Obligatiëa 476 Hongarije. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 8 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47s dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 47» Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 103 100 98 1007, 100'/, 101'/, <4 144'/, 101'/, 114 101 101 106 100'/, 22 78'/, 16'/, 135'/, 90'/, 85 95'/, 101 102'/, 99'/, 82 58 100'/, 60'/, 46 79'/, 100'/, l"1/. 96'/, 88 65'/, 55'/, 93'/, 80'/, 89'/,, 96'/, Kursk-Cfiark dito 5 dito Azow dito 5 Moslc.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smoiensk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Sewaat do. 5 Poti-Tiliis Oblig. 5 Transcaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Centr. Pacific. Aand. Chic. North. We8t. dito. le Hyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Menomeuee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Wiu.St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U.Pac. S.Br.Obl.6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M,&Mau,leHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacit'.Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers. 97 84 101 101'/, 96'/, 87'/, 83'/, 97'/, 59'/, 54'/, 34'/. 131 131'/, 130'/. 131'/, 132 181'/, 121 95'/, 116'/, 113 61'/, 99"/,, 118'/, 111 18 V, 108 100'/, Hl'/,. 116'/, 110 113'/, Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 A rast. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemeente-Crediet 8 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 a. f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 rec.21/ Hongarije. Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad "Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 87a Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 HwitserlaBBfit. Genève 3 DIVERSEN. Ct.Ver.Ara.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2 e do. dito dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. o Prolongatie 0 3 pCt, 106% L07. 102 104% 1026/g 130 ƒ2.05 89 83 101% 987, 104% 108 183 148 106% 148 144 1297, 95 1297, 81 101% 107

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3