BEURSBERICHTEN. diversen. reiziger der firma V. O. te Venloo, zijn door den commissaris van politie aldaar opgespoord. Het papier is te Arnhem en Nijmegen uitgegeven, en de papierventer R. Vos en diens bijzit wed. Krut zijn in arrest ge nomen om naar de justitie te Roer mond overgebracht te worden. In de nabijheid van Bu- del, op het spoorweg-traject Roer mondAntwerpen, is eene wachte- res door den trein overreden en onmiddellijk gedood. Te Kuilenburg waagden zich Woensdagavond eenige jongens op het broze ijs van een der grach ten, twee hunner zakten er door, waarvan er een spoedig levenloos werd opgehaald, terwijl de ander met een nat pak en den schrik vrij kwam. Het vermoeden bestaat dat er nog een derde doorgezakt is, doch dezen heeft men nog niet gevonden. Men schrijft uit Almeloo dd. 21 Februari Het voorstel om tot een vergelijk te komen strekt om twee personen door de werkgevers en twee door de werkstakers te doen aanvragen welke laatsten tevens de voorzitter zullen kiezen. De werkstakers be noemden reeds de heeren Van Mar ken |te Delft en Post, fabrieksarbei der te Almeloo. Van de werkgevers is nog geen antwoord ontvangen. Het grootste bezwaar ligt hierin, dat deze heeren moeten weten of werkelijk bij de firma Scholten min der verdiend wordt, dan bij de an dere fabrikanten in Almeloo, en nu weigeren de heeren Scholten de daarvoor gevraagde inlichtingen te geven, tenzij onder zulke diepe ge heimhouding, dat de kaus op het treffen van een vergelijk weder minder wordt. Of verlies de loons vermindering noodzakelijk heeft ge maakt is als even moeilijk uit te maken, daar de heeren Schollen, ten spijt van het goede doch minder practi.-che advies van den heer Van Marken geen lust hebben inzage in hunne zaken en boeken te geven. Het leven der familie Scholten is hier thans verre van aangenaam. De ramen der woningen geven, daar alle met planken voorzien zijn, geen uitzicht en het is daar binnen uit den aard der zaak steeds somber. De chef der firma kan niet dan in gezelschap van een politieagent zich op den openbaren weg ver- toonen. Onlangs kwam er een ernstig waagstuk van een otter voor. Terwijl een landbouwer met een geweer en zijn hond langs de oe vers van een meer wandelde, sprong op eens een otter te voorschijn en viel den hond aande man vuurde op hem en verwondde den otter, die daarop begon te sissen. Nu kwam van dezelfde plek een andere otter aanzettenbeiden vielen den hond aan en zouden hem gedood hebben, zoo de landbouwer hen niet, door met zijn geweer naar hen te slaan, had weggejaagd. Hij had een een- loopsgeweer en kon daarom geen schot meer doen. De otters waren het meer ingedreven. De aanval der otters vond zeer zeker de oor zaak daarin, dat ze jongen hadden. Op een anderen dag wandelde hij langs het meer, toen hij op eens uit een kreupelbosch een zeer groo- ten otter zag komen, die in het water sprong. De hond zette hem na, doch de otter, in plaats van te vluchten, draaide zich om en ging in een dreigende houding rechtop in het water staan. Hij begreep dat er een hevig gevecht zoude volgen, toen op eens de otter dook en ver dween; zeer zeker zoude dit ook ge beurd zijn, als de hond hem op het land had ontmoet. De landbouwer had een geweer bij zich, doch wil de niet schieten omdat hij te veel van dieren hield en geen voldoen de reden vond om den otter te dooden. {Ned. Sport.) WETGEVENDE MACHT, De verbetering van de rivier de Berkel, waarover de debatten in de Tweede Kamer Woensdag werden voortgezet, zal niet plaats hebben, wegens de groote kosten en het in verhouding geringe nut dat daaruit zou voortvloeien. De Kamer verwierp het voorstel van de hh. v. d. Fellz en van Alphen om het subsidie van 3l/a ton met f 100,000 te verminderen, ten einde de werken op kleiner schaal uit te voeren en ook de overige voorstellen,en het beginsel (art 1) om 3'/s ton rijkssubsidie toe te keuneu, werd met 35 tegen 3L stemmen verworpen. De heer Farucombe Sanders kwam met het verzoek om den minister van Waterstaat vóór het scheiden der Kamer te mogen interpelleeren over zijn voornemen betreffende de regeling der gemeenschap door electrische telefonen. Dit verlof werd met 40 tegen 32 stemmen geweigerd. Na afdoening van eenige na turalisatie-wetjes enz. ontwikkelde de heer S m e e n g e zijne interpellatie omtrent de spoorwegramp te Euinerwold. Z. i. is het ongeluk onstaan door schro melijke verwaarloozing van plichten op den sneltrein, hetzij door andere redenen In verband hiermede besprak de afge vaardigde uit Assen, wonende te Meppel. het verleggen van kruisingen, met aan wijzing van verbeteringen, onvoldoendheid van personeel op halten als Euinerwold; den toestand der verbandkisten, de min der doelmatige inrichting der brancards, de behoefte aan zieken-treinwagensde wenschelijkheid om mededeeüng te doen aan belanghebbenden van een spoorweg ramp en het gebruik en misbruik van sterken drank met aanwijzing van eene verbeteringnl. het verbod voor trein personeel om zich van de stations te ver wijderen mits daar alsdan voor ontspan- ningslokaien worde gezorgd. Hij vroeg aan den minister of hij al deze voorzieningen wilde nemen en mocht een alleszins bevredigend antwoord ont vangen. De min. toch deelde o. a. mede, dat hij meerdere voorzorgsmaatregelen deukt te nemen bij het verleggen van kruisingenzal voorschrijven dat het per soneel aan kleine stations en halten uit minstens twee personen moet bestaan; een commissie zal worden benoemd tot het ontwerpen van tal van speciale voorzie ningen, o. a. betreffende de verbandkisten en de verbodsbepalingen omtrent hetdrank- gebruik zullen worden verscherpt in dien zin, dat het voorhanden hebben van drank op locomotieven of in werkplaatsen met ontslag zal gestraft worden. De oorzaken van de ramp schrijft het officieele onderzoek, waarvan het rapport in de „Stet." zal verschijnen, toe aan den benevelden toestand, zoo niet dronken schap van den machinistaan onoplet tendheid van den chef to Euinerwold aan een verzuim op het station Meppel in verband met de kruisingstijdstippen. De interpellant was met dit antwoord niet alleen tevreden en dankbaar voor zich zelf, doch ook voor het publiek, dat door afdoende veiligheidsmaatregelen op de spoorwegen zeer gebaat zal worden. Heden de pakketvaart. FINANCIEEL! MEDEDEELINGEN. Volgens liet Weelchlad voor incourante fond sen van Broekman Honders zijn in de week, eindigende 21 dezerverhandeld de volgende fondsen: Aand. Amstel Hótel-Maatsch. tot 95-97 pet. Aand. Amst. Koftie-Cultuur-Mpij tot. 630. OUl. Maatsch. tot Exploitatie van de Brakke Grond, Hyp. leening tot 99 Aand. Deli-Maatschappij tot. 820 826 Obl. Naaml. Vennootschap Handels kade Oprichters aand. tot ƒ140 Aand. De Palembang-Mpij tot. .ƒ760 Aand. Siak Tabak-Mpij tot 101 Aand. Batjan Mpij tot42 Aand. Deli-Batavia Mpij te Batavia (1887) 308-310 ind. Land is zekere bezitting te 'a-Hage (Negotiatie) tot 265 Aand. Kon. Ned. Locaal Spoorweg- Mpij te Apeldoorn tot 193/4 Aand. W.-Friesche Tramw.-Mpij tot17'/^ Obl. Kon. Fabriek van Stoom-en an dere Werktuigen, le Hyp. tot. 75 Id. id. id. tot. 40 Obl. Philadelphia, bij Rothschild, le en 2e serie totiys Obl. Provincie Quebec tot 107 Aand. Bergbau-Gesellschaft "Holland" Serie A tot60 Obl. Leavenworth Bridge Cy. Hyp. tot 30 RECHTSZAKEN. Het gerechtshof te Amsterdam hield zich Dinsdag bezig met de behaudeling der bekende zaak tegen mr. Karei Ephraim Dumoulin, advocaat en procureur aldaar, die door de rechtbank wegens verduiste ring tot een jaar gevangenisstraf was ver oordeeld. De heer J. Th. Ottenheim te Brussel was door koop eigenaar geworden van een huis aan de Keizersgracht, dat behoord had tot eene nalatenschap, waar toe hij met eenige auderen als erfgeuaam eroepen was. Voor eene som van f 350 'as de heer O. evenzeer eigenaar gewor den van een schilderij, dat ook tot de nalatenschap behoord had en dat hij in het huis plaatste, waar het trouwens vroe ger reeds was geweest. Dat huis nu werd door Otterbei» aan bekl. verkocht, maar het schilderij uitdrukkelijk van den koop uitgezonderd. Bekl. verkocht echter het schilderstuk, bewerende daartoe gerech tigd te zijn op grond dat O. het hem op 19 Januari 1883 zou ten geschenke ge geven hebben, als belooning voor bewezen rechtskundige diensten. In de Dinsdag gehouden zitting van het Hof werd een verslag van de zaak uitgebracht door mr. Van Lennep, raads heer-rapporteur. Als eeuige getuige werd gehoord voornoemde heer Otterbein, die volhardde bij zijn reeds voor de recht bank afgelegde verklaringen. Het O. M., waargenomen door den adv.-generaal mr. Jolles, eischte bevesti ging van het vonnis der rechtbank. De verdediger van bekl. mr. Ph. A. Haas concludeerde tot vrijspraak. Uitspraak 28 Febr. a. s. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Thans is te Hilversum definitief een doleerende gemeente tot stand gekomen. De door de leden gekozen kerkeraad is Zondag 11. door ds. Lingen, van Zetten, bevestigd. De financiën der nieuwe ge meente laten nog niet toe tot eene pre dikantskeuze over te gaan. Aangenomen het beroep naar Nieuweschans door ds. J. Faber, emer. pred. te Haarlem. Bedankt voor het beroep naar De Bilt («1. Amersfoort) door ds. F. Keif- tenbelt, te Hoevelaken (cl. Arnhem)naar de doleerende kerk te Helder door ds. J. H. M. G. Wolff, te Gameren. BUITENLAND. Engeland. Bij de beraadslagiDg over het adres van antwoord op de troonrede in het Lagerhuis heeft Labouchère een amendement voor- jld, waarbij van de regeering wordt verlangd dat zij verklare dat er aan Italië geen bindende beloften zullen worden gedaan voor het geval, dat er een oorlog ontstaat tiisschen dat land en Frankrijk, of dat, indien zoodanige beloften reeds mochten gedaan zijn, de inhoud daarvan aan het Parlement zoude worden medegedeeld. De heer Fergussen verklaarde dat de lezing, die gegeven was van de rede, door admiraal Hewitt te Genua gehouden, te eenenmale onjuist is. Fergusson herhaalde dat Engeland geen militaire verbintenissen heeft aangegaan. Hij logenstrafte uitdruk kelijk dat lord Salisbury's staat kunde vijandig is aan Frankrijk. De betrekkingen met dat land zijn goed. Hij hoopt en gelooft te enr, dat die goede betrekkingen zul len voortduren, daar Frankrijke bui- tenlandsche staatkunde overeenkomt met die van Engeland. Eene openbaarmaking van de schriftelijke gedachten wisseling met de groote mogendheden over den toestand van Europa is onmogelijk, daar zoo iets eene schending van vertrouwen zou zijn. Spreker hoopt dat het gevaar van eene verstoring van den vrede niet grooter, maar geringer is dan het vorige jaar. En- gelands roeping is het, zich niet te mengen in eenen oorlog, als zijne nationale belangen daarbij niet be trokken zijn. Het verkeert thans met alle mogendheden in vrede en eendracht. De heer Labouchère heeft hierna zijn amendement ingetrokken. De verdere beraadslaging over het adres is hierop verdaagd. Duitschland. Van goed inge lichte zijde verneemt men, dat de keizer zich gezond en krachtig ge voelt. De deelnemers aan het feest maal, hetwelk ter eere van de de putatie van bet Russische infanterie- regiment Kaluga, waarvan, gelijk gemeld is, de Duitsche Keizer sedert 70 jaren de kommandant is, in het keizerlijk paleis plaats had, kunnen dan ook niet genoeg de frischheid van geest van den grijzen monarch gedurende den maaltijd roemen. De keizer bracht in vloeiend en elegant Fransch een toost uit op den Czaar en het regiment Kaluga; tevens be tuigde hij zijn welgemeenden dank voor het zenden van de deputatie. De slechte berichten uit SanRemo drukken ontzaglijk op het maat schappelijk leven te Berlijn; alle openbare vermakelijkheden zijn ge schorst en Berlijn heeft zelden zulk een stil vastenavondfeest gevierd als dit jaar. De keizer draagt deze zware be proeving met bewonderenswaardige kalmte; zijn hooge leeftijd werkt misschien wel mede, dat hij dit leed zoo gelaten draagt. Daarentegen moet keizerin Augusta bijna bezwij ken onder hare smart. Er is sprake van onderhan delingen, welke tusecken Duitsch land en de Vereenigde Staten van Noord-Amerika zouden aangeknoopt worden over eene nieuwe regeling den invoer en van de heffing van rechten op oleomargarine en kunstboter. Frankrijk. In zijn requisitoir gaf de substituut LombardDonderdag een overzicht au degebeurtenissen,waarinWilsonbetrok ken was, te beginnen reeds met het proces- Caffarel. Uit de correspondentie van mme. Limouzin eu vau mme. Rattazzi waren wel geen bepaalde feiten tegen hem ge bleken, wel dat hij vreemde relaties erop na hield, liet onderzoek naar Ribeaudeau, den vertrouwde van Wilson, had het zeer waarschijnlijk gemaakt dat Wilson niet vreemd was aan de delicten, Ribeaudeau ten laste gelegd, en die waarschijnlijkheid werd zekerheid na de verklaringen van mme. Rattazzi voor het hof van appèl. Er is een treffende overeenkomst tusschen de voorwaarden gesteld op de ridderorden van Crespin en Legrand; bij beiden liep het over inschrijvingen voor de /yMoniteur". Wel beweert Wilson, dat hij volkomen belangeloos was, als hij iemand aanbeval, maar als men de feiten nagaat blijkt toch, dat zijn aanbevelingen een geheel ander karakter hadden dan die bijv. van een afgevaardigde voor zijn kiezers. De inter ventie van Wilson was van venalen" aard, derhalve strafbaar, en de personen in het proces betrokken, hadden Wilsons steun slechts te danken aan «négociations inavouables". Wilson had ruim 22.000 dossiers voor verschillende personen en de door hen te verkrijgen geldelijke steun was derhalve niet te versmaden. W. was in werkelijkheid de chef van een groet agentschap, gevestigd iu het Elysée, dat o. a. Bongers tot medewerker hadeen koopman in ridderorden, van wiens handel Wilson de voornaamste winst trok. Dat lijdt geen twijfel na de verklaringen van Delizy en zijn schoonzoon eu van Hutinet. Volgens Lombard was Ribeaudeau de man die zich opoffert, Hebert de agent, die alleen aan zijn commissieloon denkt, Du- breuil een man die een rol wil spelen, al bracht die hem ook niets op, getuige zijn vroegere veroordeeling wegens het aanne men van een adellijken titel.... Hier riep Dubreuil: „Ik kan bewijzen, dat ik burggraaf ben". Lombard ging voort: „wegens oplichterij als „concessiouaris van drie vierden van het eiland Rhodes". //Bij verstek", riep Dubreuil. Uit de zaak-Crespin concludeerde Lom bard, dat aan Crespin een ridderorde werd aangeboden, eerst voor aandeelen in bladen van Wilson, later voor 20.000 frs., quasi voor een contract van advertenties in de «Moniteur". Het gold geen //tour de faveur", maar een werkelijke verkoop. Dat Wilson de als „accomple" gestorte 500 frs. liet terugbetalen, bewijst dat hij met Ribeaudeau heulde. Ook de onderhande lingen iu de zaak-Belloc waren gevoerd met meeweten en goedvinden van Wilson, dat bleek uit Bellocs verklaringen. Na een pauze, begon Lombard te half 5 met de zaak-Legrand. Hij concludeerde dat de feiten, Wilson ten laste gelegd, onder het bereik der wet vallen; er had verkoop van ridderorden plaats gehad en Wilson kon niet zeggen, dat hij een kruis tot zijn beschikking had door tusschenkomst van het Elysée. De frauduleuze manoeuvres waren gebleken uit de tusschenkomst van Ribeaudeau e. a. Diensvolgens eischte Lombard toepassing van art. 405 van het Strafwetboek. Thans volgen de pleidooien. Italië. In de oorlogshavens worden toebereidselen gemaakt, alsof men aan den vooravond van een oorlog is. Een koortsachtige werkzaamheid is er waar te nemen om de havens van Napels, Spezzia en Genua op voet van oorlog te brengen. 4000 werklieden zijn onlangs aangeno men, die dag en nacht werken, des nachts met electrisch licht. Te Na pels en Genua moeten een honderd tal koopvaardijschepen geïnspec teerd worden, ten einde deze daarna als kruisers te wapenen in geval van oorlog. In het arsenaal en de artilleriekazerne te Venetië, wordt dag en nacht gewerkt aan het mon- teeren van kanonnen. De minister van Marine heeft gelast de hoogste klasse der zee-academie te Livorno te sluiten en de dertig onderoffici- ren, die deel dezer klasse uitmaken, op de oorlogsschepen te plaatsen, welke in gereedheid worden gebracht. Bulgarije. Het schijnt dat Rus land voort wil gaan de aanleiding tot een casus belli in Bulgarije te zoeken. De Russische regeering heeft, zooals uit Constantinopel wordt ge meld, het Bulgaarsche vraagstuk opnieuw geopend. Men voegt er ech ter bij, dat de betrokken mogend heden vooraf onderling het eens moeten zijn geworden, alvorens zij den sultan er toe kunnen brengen, prins Ferdinand van den troon ver vallen te verklaren. In het zeer weinig waarschijnlijke geval, dat de sultan deze taak aanvaardde, zou men er niet zeker van zijn, dat het Bulgaarsche volk en zijne regeer ders zich daaraan onderwerpen. Egypte. De Standard meldt uit Cairo, dat Trigan-pacha door Nubar- pacha met eene zending naar Parijs en Londen belast en reeds daarheen vertrokken is. Zijne opdracht heeft 23 Febr. 1888. StaaSslEEitingsn. Ha,rl'mv 6-5.-™. EUROPA. fêieffierS«re«a. Industrieels en Finan ciëele ondernemingen. Gort. N. W.Schnld.21/, •lito dito dito 8 lito dito dito 8»/s dito Obligatiën 3'/s Oblig. Amort. Synd 8l/s Frankr|jEt. Orig. Inschrijving 8 >bl. Leening 1867 5 dito in Papierrente 5 'roudleening 5 dito 1881 4 2é»iae. Inschrijving 1861/81 5 lo. Ct. Adm. LaraaiB 5 io. do. NolteniuB 5 'o. Paused. Leening 5 «fosSemjrïfïke 1 )blig. in Pap. 1878 4'/a lito dito 5 lito dito Zilver 5 lito dito dito 5 (ito Goud 4 Polesa. >bl. Schatk. 1844 4 Fortngal. >bl. BI. 1853/84 8 dito 1881 5 dito 1886 5 RusSand. >b Hope 1798/15 5 lito Ins. 6e S. 1855 5 Ibl. 1882 5 lito 1864 5 lito 1866 5 tito 1877 5 lito 1877 le. Oost. 5 lito dito 2e Serie 5 tito dito 3e dito 5 lito 1872 Gecons, 5 lito 1873 dito. 5 lito 1884 dito 5 lito 1860 2e Leen. 4'/s tito 1875 Gecons. 41/; dito 1880 dito 4 )bl. Leening 1867/69 4 dito Goudl. 1888 6 I8|9»ssje. Obl. Perp. Schuld 4 lito buitl. 1876 2 iito binnenl. Amor. 4 lito dito Porpet. 4 'ffurkffe* Gepriv. Obl. 5 lito Alg. Sch. 65 ger. lito 1868/65 ger. lito 1869 6 lito gereg BLexSöO. ibl. 1851 lito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 lito Leen. 1875 lito dito 1885 lito dito 1S88 lito diio 1888 dito goud 1879 Genot, koers. 74'/, 37V4 983/4 99 100 Haarlem dito oude Leen. S'/a 87 V"921/a dito 1887 8 Va 96^—97'/a Kursk-Chark dito Nederland Amst. Hy.bank Pbr. 41/» dito dito dito 4 9713/la Arnh. Hyp.-B.Pbr 47a C43/4 dito dito 4 Genieente-Cred Obl. 4ys dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 41/- dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. 4ys dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 4 Nederl. Bank. Aand. g0i3/° Rott. Hyp.-B.Pndb. 4V5 62 dito dito 4 61*3/ Stmv. wNed.« Aand. 85 dito dito Obl. 5 dito dito 47, dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 4ys dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr.47s 77 851/0 "■/I 86'/, 60'/,, 74'/. 58'/, 96'/, 97 98'/, 78»/» 91'/, 97'/, 95'/, 94»/» 47'/, 47'/, 46»/, Spoorwegleeningen, Nederland. Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 dito dito 1888 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. 883/,e dito do. Uit. Schuld 84 Ned. Ind. Sp.-Aand. 717s dito Oblig. 1879 8 787« dito dito 1869 47. 973/« N.R.Sp-volgof.Aand. do. aiet-volgef.Aand. 537/is dito dito dito dito Leeniug 1886 87. 60 dito dito 1875/78 5 60 Ned.-Westf. Aand. dito Obligation 4 7s MomgarlSe. Thcisa-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 IlalöiS. 13:7ie Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 8 Bosten ryk« Fr.-Oost. Sp. Aand. Pelen, os"/ Warach.-Brb. Aand 4 /16 Wars.-Weenen. do. lv\lU dito dito Oblig. 5 92nisSan<S« Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 4l/s dito dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Amftterd. Obl. 1861 3yj 973/g Iwang-üombr. Obl. 4y« Reoep. 1886 3yJ 97'/16 Jelez-Griasi. dito. 5 Itotterd. Ob 1886 87 9?V8 Jclcz-Orel do. 5 89»/» 89'/» 66 12 40»/, 18 101»/, 99'/» 97'/» 99'/, 146'/, 101'/. 116 100'/, 100'/, 25'/,. 76'/» 18 188 92'/, 86 Provinciaie en Steils 101 dito Azow dito Moak.-Jaroslow Obl. 5 Moakow-Kursk Obl. 6 Mosk.-3molensk.do. 5 Orel-VitebBk. Aand. 5 LoBow.-Sewaat do. 5 Poti-Tiflis Oblig. 5 Transcaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le Hyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extonsdo.7 dito Meuomenee do. 7 1C0»719 dito N. W. Un. do. 7 102 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kaus. Tex Aand. do.U. Pac. S.Br.Obl.6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M.&Man.leHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers. 103'/, 100»/, 101'/, 100»/, 102»/» 101'/, 100'/a 100'/, 101»/, 101'/» 210 101'/» 101'/, 69 102 99 101'/, 100'/. 101'/, Geno'. koers 937- 78'/, 99"/,, 100',. 98»,, 84'/. 7»v; 94 54'/, 48'/, 80'/, 141 130 180 162 182 182'/» 182'/, 124'/, 96'/, 121 112'/, 58»/» 100';,, "6'y, 113 16'/,. 112'/, 99»/, 112 116 li'-3/» 112»/, ïramwegmaatschappijffi Haar!. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. 96 icoy8 iosy8 79'/8 567/w 997, 587/8 43 787» 105 74 8 &»/4 80 643/i« 503/4 877.1 747a 8<>, 93 7" Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.8 Amst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Geraeente-Crediet 8 Pal. v. Volksvl. 186? dito 1869 f2.50 België» Stad Antw. 1S74. 8 dito Brussel 1887 rec.21/. SSongar^e» Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 SPostenryko Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Wccncu 1874 SPrtiSsesi. Th. 100 1855 87, Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Goaève 8 Ct. V or. Am.Sp.leSer. dito 1S87/4 dito 2e do. dito, 3c do. yp.Spvr, Obl, Quebec, do. 5 gaUo 0 8 pC' 107 l-G'/i 103 1057- 1027/3 137 ƒ1.90 907, 897/, 95 97 1027" lOtf-V 138 140 IO! dito dit dito Vg. Pro 9-! >13, 7''1 10.1 107

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3